|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Kirves53 |
SanderH
vastuseid: 110
vaadatud: 28237
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2023 11:22:28 pealkiri: Kommenteerimine: Kirves53 |
Ostis digiboksi. Hea kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
SanderH
vastuseid: 871
vaadatud: 158103
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2023 21:17:31 pealkiri: Kommenteerimine: ZeD |
Ostis iPhone. Hea kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: que |
SanderH
vastuseid: 62
vaadatud: 26921
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.12.2021 17:51:59 pealkiri: Kommenteerimine: que |
Ostis telefoni. Hea kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: r3nx |
SanderH
vastuseid: 75
vaadatud: 29533
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2021 12:34:11 pealkiri: Kommenteerimine: r3nx |
Hea kiire tehing. Väike apsakas tekkis minu poolt, aga saime kiirelt lahendatud  |
teema: Kommenteerimine: rex |
SanderH
vastuseid: 248
vaadatud: 108706
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.04.2021 19:17:50 pealkiri: Kommenteerimine: rex |
Ostis videokaardi, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: trevor00 |
SanderH
vastuseid: 1
vaadatud: 643
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2020 21:13:46 pealkiri: Kommenteerimine: trevor00 |
Ostis digiboksi, kaup kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: Wanur |
SanderH
vastuseid: 56
vaadatud: 23048
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2020 23:49:17 pealkiri: Kommenteerimine: Wanur |
Ostis digiboksi, hea kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: Tonis454 |
SanderH
vastuseid: 28
vaadatud: 9277
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2019 22:27:35 pealkiri: Kommenteerimine: Tonis454 |
Ostis videokaardi. Hea kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: yerba |
SanderH
vastuseid: 1223
vaadatud: 187406
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2019 18:42:27 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
Ostsin videokaardi. Kaup kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: Frankie666 |
SanderH
vastuseid: 98
vaadatud: 36269
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2019 17:29:45 pealkiri: Kommenteerimine: Frankie666 |
Ostsin mälud. Tehing kiire ja kaup korralik  |
teema: Kommenteerimine: mfwic |
SanderH
vastuseid: 138
vaadatud: 30938
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2018 15:33:33 pealkiri: Kommenteerimine: mfwic |
Ostsin prose. Kaup kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: T2nel |
SanderH
vastuseid: 806
vaadatud: 158965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2018 15:32:48 pealkiri: Kommenteerimine: T2nel |
Ostsin mälud. Hea kiire tehing ja kõik nagu peab  |
teema: Kommenteerimine: stn gothmog |
SanderH
vastuseid: 120
vaadatud: 31216
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2018 17:48:29 pealkiri: Kommenteerimine: stn gothmog |
Ostsin mõned riserid. Kaup kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: debian |
SanderH
vastuseid: 6
vaadatud: 2843
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2017 11:25:15 pealkiri: Kommenteerimine: debian |
Ostsin toiteploki. Kaup kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: Elxx |
SanderH
vastuseid: 93
vaadatud: 30579
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2017 11:23:59 pealkiri: Kommenteerimine: Elxx |
Ostsin videokaardi. Kaup kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: KrisKl |
SanderH
vastuseid: 39
vaadatud: 13074
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2017 21:41:43 pealkiri: Kommenteerimine: KrisKl |
Ostsin videokaardi  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
SanderH
vastuseid: 1903
vaadatud: 322885
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.06.2017 15:06:06 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Ostsin SSD. Kaup kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: addynol |
SanderH
vastuseid: 70
vaadatud: 19347
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.07.2016 15:17:42 pealkiri: Kommenteerimine: addynol |
Ostsin emaplaadi
Kiire ja korralik tehing  |
teema: Kommenteerimine: koiott |
SanderH
vastuseid: 144
vaadatud: 42332
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.07.2016 15:14:20 pealkiri: Kommenteerimine: koiott |
Ostsin CPU
Tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: tarts21 |
SanderH
vastuseid: 121
vaadatud: 28260
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.04.2015 22:50:51 pealkiri: Kommenteerimine: tarts21 |
Ostis paar telefoni. Kiire ja korralik.  |
teema: Kommenteerimine: diiler |
SanderH
vastuseid: 29
vaadatud: 9877
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2014 13:58:26 pealkiri: Kommenteerimine: diiler |
Ostis protsessori.. Kiire ja korralik tehing  |
teema: Kommenteerimine: tonis.lind |
SanderH
vastuseid: 4
vaadatud: 2356
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2013 03:48:19 pealkiri: Kommenteerimine: tonis.lind |
Sai vahetus tehtud. Kõik kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
SanderH
vastuseid: 1903
vaadatud: 322885
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2013 20:35:12 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Ostsin mälud.
Kaup kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: JT17 |
SanderH
vastuseid: 113
vaadatud: 28966
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2013 20:32:46 pealkiri: Kommenteerimine: JT17 |
Vabastasin teda ühest emaplaadist koos protsessoriga.
Tehing kiire ja kaup korralik  |
teema: Kommenteerimine: m66t |
SanderH
vastuseid: 2
vaadatud: 1481
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2013 17:01:01 pealkiri: Kommenteerimine: m66t |
Ostis monitori. Kandis raha kohe ette ja monitor oli ülejärgmisel päeval juba tema käes.
Kiire ja korralik tehing. Soovitan  |
teema: BSOD Kernel stack inpage error |
SanderH
vastuseid: 4
vaadatud: 1580
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 31.01.2013 20:17:27 pealkiri: BSOD Kernel stack inpage error |
| Op süsteemis kindlalt viga ei ole kuna olen proovinud win xp ja 7 ning isegi linuxi distrosi (ubuntu, xubuntu, lubuntu)... löpakas töötas ilusti umbes 6 aastat ja viimase poole aasta jooksul hakka ... |
teema: BSOD Kernel stack inpage error |
SanderH
vastuseid: 4
vaadatud: 1580
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 31.01.2013 18:33:42 pealkiri: BSOD Kernel stack inpage error |
Probleem siis järgmine...
Läpakas lülitab ilusti sisse ja peale umbes poolt tundi (Vahest rohkem, vahest vähem) lööb siis selle BSOD ette ja kõik.
Peale restarti tavaliselt ei taha sisse ... |
teema: Kommenteerimine: Neither |
SanderH
vastuseid: 37
vaadatud: 10242
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.01.2013 19:14:20 pealkiri: Kommenteerimine: Neither |
Vahetasime mängud. Kõik kiire ja korralik  |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
SanderH
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914985
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.01.2013 19:51:01 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Tuli meilile mingi PS plus trial kood mida tahaks ära proovida aga nõuab krediit kaardi andmeid. Konto on UK.
Kuidas siis saaks seda oma eesti krediit kaardiga aktiveerida ?
Vist ei saagi. Ag ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
SanderH
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914985
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.01.2013 19:43:07 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Tuli meilile mingi PS plus trial kood mida tahaks ära proovida aga nõuab krediit kaardi andmeid. Konto on UK.
Kuidas siis saaks seda oma eesti krediit kaardiga aktiveerida ? |
teema: Kommenteerimine: Villem01 |
SanderH
vastuseid: 7
vaadatud: 4272
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2012 20:03:03 pealkiri: Kommenteerimine: Villem01 |
Sai üks vahetus tehtud. Kõik väga hea ja korralik, ning kaup kiirelt käes.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: rainerz |
SanderH
vastuseid: 60
vaadatud: 17453
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2012 12:43:58 pealkiri: Väga meeldiv tehing. Kõik sujus nii nagu peab. |
| Väga meeldiv tehing. Kõik sujus nii nagu peab. |
teema: Hinnavaatlus Foorumi app |
SanderH
vastuseid: 28
vaadatud: 8446
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 27.10.2012 19:47:57 pealkiri: Hinnavaatlus Foorumi app |
Androidikad vajavad selleks mingit app'i või? iPhone'iga on küll brauseris täisversiooni kasutamise nii mugav, et ei oskaks midagi lisaks tahta. Kindlasti mitte mingit nuditud "mobiiliversiooni".
... |
teema: Hinnavaatlus Foorumi app |
SanderH
vastuseid: 28
vaadatud: 8446
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 27.10.2012 19:18:29 pealkiri: Hinnavaatlus Foorumi app |
| Vähemalt huvi on. Hakkan vaikselt midagi nuputama aga esialgu kindlasti ainult androidile |
teema: Hinnavaatlus Foorumi app |
SanderH
vastuseid: 28
vaadatud: 8446
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 27.10.2012 18:19:10 pealkiri: Hinnavaatlus Foorumi app |
Hetkel on tõesti tegemist põhimõtteliselt shortcutiga kuna tegin selle kiirelt valmis just selleks et saada mingisugust tagasisidet milline see app olema peaks.
Ise leian, et selline shortcut on ... |
teema: Hinnavaatlus Foorumi app |
SanderH
vastuseid: 28
vaadatud: 8446
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 27.10.2012 17:35:28 pealkiri: Hinnavaatlus Foorumi app |
Kolasin play stores ringi ja ei leidnud midagi taolist, seega mõtlesin et võiksin teha midagi kui kellelgi huvi on.
Midagi seal nagu oli aga ülevaadete järgi see midagi head ei tundunud.
Et tee ... |
teema: Samsung Telekas ja Viasat HD box ''Mode not supported'' |
SanderH
vastuseid: 6
vaadatud: 4665
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 16.11.2011 18:18:14 pealkiri: Samsung Telekas ja Viasat HD box ''Mode not supported'' |
Probleem selles et ei teagi ja ei tea kust uurida. Digiboks on Pace DS830NV ja sellega oli kaabel kaasas
No seal mingid resolutsiooni seaded on aga neid ei saa muuta |
teema: Samsung Telekas ja Viasat HD box ''Mode not supported'' |
SanderH
vastuseid: 6
vaadatud: 4665
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 16.11.2011 17:35:24 pealkiri: Samsung Telekas ja Viasat HD box ''Mode not supported'' |
| kõik 4 sisendit on läbi proovitud. Source on seatud hdmi peale iga kord aga ikka sama kiri |
teema: Samsung Telekas ja Viasat HD box ''Mode not supported'' |
SanderH
vastuseid: 6
vaadatud: 4665
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 16.11.2011 17:08:52 pealkiri: Samsung Telekas ja Viasat HD box ''Mode not supported'' |
Telekas siis samsung ln46a650 ja Viasat HD box. Probleem selles et kui läbi hdmi kaabli neid ühendada tuleb kiri ''mode not supported''
Läbi scart kaabli on pilt ainult mustvalge.
Mustvalge sell ... |
teema: Ameerikast toodud telekas |
SanderH
vastuseid: 20
vaadatud: 3809
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 26.10.2011 14:21:04 pealkiri: Ameerikast toodud telekas |
ma pakun arvama et nad mõtlevad seda sama sest nad ütlesid et koos postikuluga tuleb umbes 40 euri
aga kuidas selle pildiga üldse on et kas näiteks viasati box seal järel toimib ?
Oleneb, kas ... |
teema: Ameerikast toodud telekas |
SanderH
vastuseid: 20
vaadatud: 3809
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 26.10.2011 13:36:29 pealkiri: Ameerikast toodud telekas |
ma pakun arvama et nad mõtlevad seda sama sest nad ütlesid et koos postikuluga tuleb umbes 40 euri
aga kuidas selle pildiga üldse on et kas näiteks viasati box seal järel toimib ? |
teema: Ameerikast toodud telekas |
SanderH
vastuseid: 20
vaadatud: 3809
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 26.10.2011 09:37:20 pealkiri: Ameerikast toodud telekas |
nojh...
käisin kohalikus elektroonikapoes ja sealt öeldi et selline vidin maksab aint 40 euri |
teema: Ameerikast toodud telekas |
SanderH
vastuseid: 20
vaadatud: 3809
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.10.2011 16:58:55 pealkiri: Ameerikast toodud telekas |
https://www.elfa.se/elfa3~ee_et/elfa/init.do?item=56-000-89&toc=19672&name=ac/ac_voltage_converter_230/115_vac,300_w_ch_-,_psd300
leidsin ise sellise. kas sellest piisaks ? |
teema: Ameerikast toodud telekas |
SanderH
vastuseid: 20
vaadatud: 3809
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.10.2011 16:45:05 pealkiri: Ameerikast toodud telekas |
| olgu. aga kust ja kui kallilt selle saaks |
teema: Ameerikast toodud telekas |
SanderH
vastuseid: 20
vaadatud: 3809
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.10.2011 16:27:28 pealkiri: Ameerikast toodud telekas |
| Niipaju et Mudel on Samsung LN46A65011F |
teema: Ameerikast toodud telekas |
SanderH
vastuseid: 20
vaadatud: 3809
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.10.2011 15:44:47 pealkiri: Ameerikast toodud telekas |
| ainult 120v jah |
teema: Ameerikast toodud telekas |
SanderH
vastuseid: 20
vaadatud: 3809
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.10.2011 15:35:13 pealkiri: Ameerikast toodud telekas |
see ei olegi praegu tähtis.
tähtis on see et telekas kõigepealt tõõle saada, siis saab alles edasi vaadata kuna võibolla kasutan teda ainult arvuti taga. |
teema: Ameerikast toodud telekas |
SanderH
vastuseid: 20
vaadatud: 3809
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.10.2011 15:30:04 pealkiri: Ameerikast toodud telekas |
Küsimus siis järgmine
Sai USA-st toodud telekas ja nüüd oleks vaja teada kust saaks osta, kui kallilt ja kui võimast stepdown trafot oleks vaja osta ?
Telekas on Samsun 46 tolline 2 aastat vana ... |
| |