Avaleht
otsing leidis 48 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Kirves53
SanderH

vastuseid: 110
vaadatud: 28237

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2023 11:22:28   pealkiri: Kommenteerimine: Kirves53
Ostis digiboksi. Hea kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ZeD
SanderH

vastuseid: 871
vaadatud: 158103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2023 21:17:31   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Ostis iPhone. Hea kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: que
SanderH

vastuseid: 62
vaadatud: 26921

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2021 17:51:59   pealkiri: Kommenteerimine: que
Ostis telefoni. Hea kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: r3nx
SanderH

vastuseid: 75
vaadatud: 29533

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2021 12:34:11   pealkiri: Kommenteerimine: r3nx
Hea kiire tehing. Väike apsakas tekkis minu poolt, aga saime kiirelt lahendatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rex
SanderH

vastuseid: 248
vaadatud: 108706

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.04.2021 19:17:50   pealkiri: Kommenteerimine: rex
Ostis videokaardi, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: trevor00
SanderH

vastuseid: 1
vaadatud: 643

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2020 21:13:46   pealkiri: Kommenteerimine: trevor00
Ostis digiboksi, kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Wanur
SanderH

vastuseid: 56
vaadatud: 23048

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2020 23:49:17   pealkiri: Kommenteerimine: Wanur
Ostis digiboksi, hea kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tonis454
SanderH

vastuseid: 28
vaadatud: 9277

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2019 22:27:35   pealkiri: Kommenteerimine: Tonis454
Ostis videokaardi. Hea kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: yerba
SanderH

vastuseid: 1223
vaadatud: 187406

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2019 18:42:27   pealkiri: Kommenteerimine: yerba
Ostsin videokaardi. Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Frankie666
SanderH

vastuseid: 98
vaadatud: 36269

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2019 17:29:45   pealkiri: Kommenteerimine: Frankie666
Ostsin mälud. Tehing kiire ja kaup korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mfwic
SanderH

vastuseid: 138
vaadatud: 30938

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2018 15:33:33   pealkiri: Kommenteerimine: mfwic
Ostsin prose. Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: T2nel
SanderH

vastuseid: 806
vaadatud: 158965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2018 15:32:48   pealkiri: Kommenteerimine: T2nel
Ostsin mälud. Hea kiire tehing ja kõik nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: stn gothmog
SanderH

vastuseid: 120
vaadatud: 31216

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2018 17:48:29   pealkiri: Kommenteerimine: stn gothmog
Ostsin mõned riserid. Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: debian
SanderH

vastuseid: 6
vaadatud: 2843

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2017 11:25:15   pealkiri: Kommenteerimine: debian
Ostsin toiteploki. Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Elxx
SanderH

vastuseid: 93
vaadatud: 30579

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2017 11:23:59   pealkiri: Kommenteerimine: Elxx
Ostsin videokaardi. Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: KrisKl
SanderH

vastuseid: 39
vaadatud: 13074

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2017 21:41:43   pealkiri: Kommenteerimine: KrisKl
Ostsin videokaardi thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
SanderH

vastuseid: 1903
vaadatud: 322885

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.06.2017 15:06:06   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Ostsin SSD. Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: addynol
SanderH

vastuseid: 70
vaadatud: 19347

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.07.2016 15:17:42   pealkiri: Kommenteerimine: addynol
Ostsin emaplaadi
Kiire ja korralik tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: koiott
SanderH

vastuseid: 144
vaadatud: 42332

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.07.2016 15:14:20   pealkiri: Kommenteerimine: koiott
Ostsin CPU
Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarts21
SanderH

vastuseid: 121
vaadatud: 28260

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.04.2015 22:50:51   pealkiri: Kommenteerimine: tarts21
Ostis paar telefoni. Kiire ja korralik. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: diiler
SanderH

vastuseid: 29
vaadatud: 9877

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2014 13:58:26   pealkiri: Kommenteerimine: diiler
Ostis protsessori.. Kiire ja korralik tehing beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: tonis.lind
SanderH

vastuseid: 4
vaadatud: 2356

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2013 03:48:19   pealkiri: Kommenteerimine: tonis.lind
Sai vahetus tehtud. Kõik kiire ja korralik thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
SanderH

vastuseid: 1903
vaadatud: 322885

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2013 20:35:12   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Ostsin mälud.

Kaup kiire ja korralik beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: JT17
SanderH

vastuseid: 113
vaadatud: 28966

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2013 20:32:46   pealkiri: Kommenteerimine: JT17
Vabastasin teda ühest emaplaadist koos protsessoriga.

Tehing kiire ja kaup korralik beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: m66t
SanderH

vastuseid: 2
vaadatud: 1481

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2013 17:01:01   pealkiri: Kommenteerimine: m66t
Ostis monitori. Kandis raha kohe ette ja monitor oli ülejärgmisel päeval juba tema käes.
Kiire ja korralik tehing. Soovitan beer_yum.gif
  teema: BSOD Kernel stack inpage error
SanderH

vastuseid: 4
vaadatud: 1580

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 31.01.2013 20:17:27   pealkiri: BSOD Kernel stack inpage error
Op süsteemis kindlalt viga ei ole kuna olen proovinud win xp ja 7 ning isegi linuxi distrosi (ubuntu, xubuntu, lubuntu)... löpakas töötas ilusti umbes 6 aastat ja viimase poole aasta jooksul hakka ...
  teema: BSOD Kernel stack inpage error
SanderH

vastuseid: 4
vaadatud: 1580

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 31.01.2013 18:33:42   pealkiri: BSOD Kernel stack inpage error
Probleem siis järgmine...

Läpakas lülitab ilusti sisse ja peale umbes poolt tundi (Vahest rohkem, vahest vähem) lööb siis selle BSOD ette ja kõik.

Peale restarti tavaliselt ei taha sisse ...
  teema: Kommenteerimine: Neither
SanderH

vastuseid: 37
vaadatud: 10242

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2013 19:14:20   pealkiri: Kommenteerimine: Neither
Vahetasime mängud. Kõik kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
SanderH

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914985

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.01.2013 19:51:01   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Tuli meilile mingi PS plus trial kood mida tahaks ära proovida aga nõuab krediit kaardi andmeid. Konto on UK.

Kuidas siis saaks seda oma eesti krediit kaardiga aktiveerida ?

Vist ei saagi. Ag ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
SanderH

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914985

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.01.2013 19:43:07   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Tuli meilile mingi PS plus trial kood mida tahaks ära proovida aga nõuab krediit kaardi andmeid. Konto on UK.

Kuidas siis saaks seda oma eesti krediit kaardiga aktiveerida ?
  teema: Kommenteerimine: Villem01
SanderH

vastuseid: 7
vaadatud: 4272

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.12.2012 20:03:03   pealkiri: Kommenteerimine: Villem01
Sai üks vahetus tehtud. Kõik väga hea ja korralik, ning kaup kiirelt käes.

Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rainerz
SanderH

vastuseid: 60
vaadatud: 17453

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2012 12:43:58   pealkiri: Väga meeldiv tehing. Kõik sujus nii nagu peab.
Väga meeldiv tehing. Kõik sujus nii nagu peab.
  teema: Hinnavaatlus Foorumi app
SanderH

vastuseid: 28
vaadatud: 8446

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 27.10.2012 19:47:57   pealkiri: Hinnavaatlus Foorumi app
Androidikad vajavad selleks mingit app'i või? iPhone'iga on küll brauseris täisversiooni kasutamise nii mugav, et ei oskaks midagi lisaks tahta. Kindlasti mitte mingit nuditud "mobiiliversiooni".
...
  teema: Hinnavaatlus Foorumi app
SanderH

vastuseid: 28
vaadatud: 8446

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 27.10.2012 19:18:29   pealkiri: Hinnavaatlus Foorumi app
Vähemalt huvi on. Hakkan vaikselt midagi nuputama aga esialgu kindlasti ainult androidile
  teema: Hinnavaatlus Foorumi app
SanderH

vastuseid: 28
vaadatud: 8446

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 27.10.2012 18:19:10   pealkiri: Hinnavaatlus Foorumi app
Hetkel on tõesti tegemist põhimõtteliselt shortcutiga kuna tegin selle kiirelt valmis just selleks et saada mingisugust tagasisidet milline see app olema peaks.

Ise leian, et selline shortcut on ...
  teema: Hinnavaatlus Foorumi app
SanderH

vastuseid: 28
vaadatud: 8446

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 27.10.2012 17:35:28   pealkiri: Hinnavaatlus Foorumi app
Kolasin play stores ringi ja ei leidnud midagi taolist, seega mõtlesin et võiksin teha midagi kui kellelgi huvi on.
Midagi seal nagu oli aga ülevaadete järgi see midagi head ei tundunud.
Et tee ...
  teema: Samsung Telekas ja Viasat HD box ''Mode not supported''
SanderH

vastuseid: 6
vaadatud: 4665

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 16.11.2011 18:18:14   pealkiri: Samsung Telekas ja Viasat HD box ''Mode not supported''
Probleem selles et ei teagi ja ei tea kust uurida. Digiboks on Pace DS830NV ja sellega oli kaabel kaasas

No seal mingid resolutsiooni seaded on aga neid ei saa muuta
  teema: Samsung Telekas ja Viasat HD box ''Mode not supported''
SanderH

vastuseid: 6
vaadatud: 4665

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 16.11.2011 17:35:24   pealkiri: Samsung Telekas ja Viasat HD box ''Mode not supported''
kõik 4 sisendit on läbi proovitud. Source on seatud hdmi peale iga kord aga ikka sama kiri
  teema: Samsung Telekas ja Viasat HD box ''Mode not supported''
SanderH

vastuseid: 6
vaadatud: 4665

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 16.11.2011 17:08:52   pealkiri: Samsung Telekas ja Viasat HD box ''Mode not supported''
Telekas siis samsung ln46a650 ja Viasat HD box. Probleem selles et kui läbi hdmi kaabli neid ühendada tuleb kiri ''mode not supported''
Läbi scart kaabli on pilt ainult mustvalge.
Mustvalge sell ...
  teema: Ameerikast toodud telekas
SanderH

vastuseid: 20
vaadatud: 3809

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 26.10.2011 14:21:04   pealkiri: Ameerikast toodud telekas
ma pakun arvama et nad mõtlevad seda sama sest nad ütlesid et koos postikuluga tuleb umbes 40 euri

aga kuidas selle pildiga üldse on et kas näiteks viasati box seal järel toimib ?
Oleneb, kas ...
  teema: Ameerikast toodud telekas
SanderH

vastuseid: 20
vaadatud: 3809

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 26.10.2011 13:36:29   pealkiri: Ameerikast toodud telekas
ma pakun arvama et nad mõtlevad seda sama sest nad ütlesid et koos postikuluga tuleb umbes 40 euri

aga kuidas selle pildiga üldse on et kas näiteks viasati box seal järel toimib ?
  teema: Ameerikast toodud telekas
SanderH

vastuseid: 20
vaadatud: 3809

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 26.10.2011 09:37:20   pealkiri: Ameerikast toodud telekas
nojh...
käisin kohalikus elektroonikapoes ja sealt öeldi et selline vidin maksab aint 40 euri
  teema: Ameerikast toodud telekas
SanderH

vastuseid: 20
vaadatud: 3809

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.10.2011 16:58:55   pealkiri: Ameerikast toodud telekas
https://www.elfa.se/elfa3~ee_et/elfa/init.do?item=56-000-89&toc=19672&name=ac/ac_voltage_converter_230/115_vac,300_w_ch_-,_psd300

leidsin ise sellise. kas sellest piisaks ?
  teema: Ameerikast toodud telekas
SanderH

vastuseid: 20
vaadatud: 3809

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.10.2011 16:45:05   pealkiri: Ameerikast toodud telekas
olgu. aga kust ja kui kallilt selle saaks
  teema: Ameerikast toodud telekas
SanderH

vastuseid: 20
vaadatud: 3809

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.10.2011 16:27:28   pealkiri: Ameerikast toodud telekas
Niipaju et Mudel on Samsung LN46A65011F
  teema: Ameerikast toodud telekas
SanderH

vastuseid: 20
vaadatud: 3809

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.10.2011 15:44:47   pealkiri: Ameerikast toodud telekas
ainult 120v jah
  teema: Ameerikast toodud telekas
SanderH

vastuseid: 20
vaadatud: 3809

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.10.2011 15:35:13   pealkiri: Ameerikast toodud telekas
see ei olegi praegu tähtis.
tähtis on see et telekas kõigepealt tõõle saada, siis saab alles edasi vaadata kuna võibolla kasutan teda ainult arvuti taga.
  teema: Ameerikast toodud telekas
SanderH

vastuseid: 20
vaadatud: 3809

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.10.2011 15:30:04   pealkiri: Ameerikast toodud telekas
Küsimus siis järgmine
Sai USA-st toodud telekas ja nüüd oleks vaja teada kust saaks osta, kui kallilt ja kui võimast stepdown trafot oleks vaja osta ?
Telekas on Samsun 46 tolline 2 aastat vana ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.