Kodus seisab üks umbkaudselt kuu aega, nurgas põrisedes... restarti pole ka vajanud imelikul kombel. Ei kujuta ette palju elektrit see imeb, ausalt öeldes ei julge vaadata ka.
Parema configa apara ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.