|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: FredVulkan |
RyDos
vastuseid: 18
vaadatud: 4672
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2022 23:37:21 pealkiri: 1660 super |
| Tehing kiire, töötab, aga katsetada pole veel jõudnud. |
teema: Reinsalu: vaktsineerimise QR-tõend võiks reisimisvabaduse taastada |
RyDos
vastuseid: 104
vaadatud: 28836
|
foorum: Varia postitatud: 22.12.2020 19:51:42 pealkiri: ... |
| Minule jääb arusaamatuks kuidas saab nõuda vaktsineerimist? Ma saan aru, et nõutakse negatiivset tulemust. Aga nõuda ,et ma pean mingit asja omale sisse süstima ei ole ok mõttemaailm. |
teema: Kommenteerimine: kaspet |
RyDos
vastuseid: 9
vaadatud: 1561
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2020 19:24:29 pealkiri: Rx 470 |
Kaup käis kiirelt, varsti vaatan kas toimib ka  |
teema: DIY Elektrijalgratas |
RyDos
vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 21.08.2018 12:14:51 pealkiri: DIY Elektrijalgratas |
Kuulasin õpetust ja sain mootori sõitma, aga kiirust palju vähem(üle 10km/h vähem) sama aku ja kontrolleriga, kui eelmise mootoriga. Tasub veel juhtmete paigutust proovida?
Ma ju ütlesin sull ... |
teema: Telia TV |
RyDos
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.06.2018 22:18:34 pealkiri: Telia TV |
väga täpne kirjeldus antud olukorrale:)
proovin seda asja
minuTV ja TeliaTV maksavad mõlemad 6€ Ainus point mis mujal minuTVd suvel vaatama paneks oleks see kui kodus on TeliaTV ja salvesta ... |
teema: Telia TV |
RyDos
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.06.2018 20:59:19 pealkiri: Telia TV |
tv vana ja sööb vaid scart ühendust
, milleks sulle sinna see Arris, pane teleka külge suvaline Android karp ja lase MinuTV äpp peale.  |
teema: Telia TV |
RyDos
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.06.2018 20:14:25 pealkiri: Telia TV |
| Tahan arrist kasutada minu tv tarbeks mitte telia nuti tv jaoks. aga minu tv ei toimi, kui arris näeb, et istub telia neti otsas, sest sellisel juhul eeldab telia, et maksad ja tellid omale hoopis nu ... |
teema: Telia TV |
RyDos
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.06.2018 18:46:01 pealkiri: ... |
Tere, vaja abi.
Oleks vaja Arrise boki jaoks ära peita, et ta saab neti telia kaablist, et saaks suvilas minu tv-d vaadata läbi arrise
hetkel ühenduse plaan jägmine:
telia ruuterist wifi mi ... |
teema: DIY Elektrijalgratas |
RyDos
vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 08.06.2018 10:45:44 pealkiri: ... |
Termokahanevat suurt rüüd ei leidnud aga termokahanevat teipi peaks saama eestist.
ma tellisin hiinast lõpuks
Update DIY punktkeevitusest:
Esimene katse siis suuremat pakki teha:
h ... |
teema: DIY Elektrijalgratas |
RyDos
vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 07.03.2018 11:21:40 pealkiri: DIY Elektrijalgratas |
Najh, raudselt polnud naelu ka all. krt mul Schwalbe Ice Spiker Pro, 400 naela mõlemas rehvis, kiiver peas ja üle 25km/h on juba päris hirmus lume löga ja jää peal.
Rohkem jõudu ja vähem ki ... |
teema: DIY Elektrijalgratas |
RyDos
vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 16.10.2017 16:05:53 pealkiri: ... |
| tuletan kaasratturitele meelde, et märg asfalt ja puulehed teel võib osutuda valusaks komboks. sain just omal nahal tunda kui 50kmh küljega asfalti katsusin. |
teema: DIY Elektrijalgratas |
RyDos
vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 13.08.2017 03:55:47 pealkiri: ... |
Tere, kellel tallinnas mõnda 3+kw tagaveoga ratast oleks proovida anda?
Mu 750w bafang tundub juba kuidagi laisk ja tahaks omale midagi särtsakamat.... Lisaks sain ühe mustangi käest fooritaga ... |
teema: DIY Elektrijalgratas |
RyDos
vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 21.07.2017 02:26:43 pealkiri: ... |
| No ma ei tea, pigem võtaks võimsust ja piiraks kiirust. Panin eelmisel aastal 60 pealt matsu ja rohkem ei taha! Ma pakun, et särtsakas 3kw ja max 45kmh täitsa piisav enamusele. |
teema: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega |
RyDos
vastuseid: 251
vaadatud: 69288
|
foorum: Pressiteated postitatud: 09.05.2017 23:53:04 pealkiri: ... |
| Tallinn, kristiine, tänaval 120 maja ja vaevu annab 12/1 sest vaske on 1.2km. Teeäärde pandi optika magistraal aga ei ühtegi kaevu... |
teema: Palo soovib viie aastaga tuua Eestisse 2000 IT-spetsialisti |
RyDos
vastuseid: 42
vaadatud: 16980
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 14.03.2017 01:23:12 pealkiri: ... |
| Huvitav, mul on finantsjuhtimise baka, millega pole pm midagi teha, mul on tugevad it teadmised, ccna cert ja nüüd teen linuxi adminni juurde...ma olen 5 kuud püüdnud It alast tööd saada..isegi ... |
teema: DIY Elektrijalgratas |
RyDos
vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 25.01.2017 00:02:44 pealkiri: DIY Elektrijalgratas |
Las ma arvan, Muhu saarel ?
Panen ka lõpuks oma rattast pildi üles, enne kui jälle ära ununeb.
Pooltuhat kilti edukalt seljataga
https://www.upload.ee/files/6574750/IMG_2444.jpg.html |
teema: DIY Elektrijalgratas |
RyDos
vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 10.01.2017 21:56:50 pealkiri: ... |
Bafangi mootor ei kannata vist kõva miinust, tegin kiiremaid ringe siin -15C ja plastik hammakas sai ümaraks sõidetud.
muud põhjust ei suutnud tuvastada:( aga 16.- usd ja uus juba postis. pidask ... |
teema: Eestlased töötasid välja uue elektrijalgratta |
RyDos
vastuseid: 19
vaadatud: 9771
|
foorum: Pressiteated postitatud: 15.12.2016 10:16:07 pealkiri: ... |
| niikaua, kui on pedaalid on jalgratas. Aga kui liiga võimas ja juhtub õnnetus siis oled kohe ise süüdi! Samuti võivad käskida eemaldada mootori. näiteks kasutaja vootele punane pill on juba mop ... |
teema: OnePlus 3/3T |
RyDos
vastuseid: 860
vaadatud: 366729
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.12.2016 23:05:17 pealkiri: ... |
Homme saan telefoni garantiist kätte, teenus kiirem kui meie maal!!! esmaspäeval korjas UPS peale ja täna toodi tagasi (aga mind polnud kodus)..naguu njuh saksas käidud  |
teema: Eestlased töötasid välja uue elektrijalgratta |
RyDos
vastuseid: 19
vaadatud: 9771
|
foorum: Pressiteated postitatud: 14.12.2016 20:08:06 pealkiri: ... |
Poisid võtsid minu oma pealt nitti vist:)
ma ei kujuta ette kuidas sellega sõidetakse meie teedel, kui puuduvad amordid....
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/13661868_10153716881583 ... |
teema: OnePlus 3/3T |
RyDos
vastuseid: 860
vaadatud: 366729
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.12.2016 23:55:35 pealkiri: ... |
No kuna me oleme oneplus 3 alateemas siis ilmselgelt  |
teema: OnePlus 3/3T |
RyDos
vastuseid: 860
vaadatud: 366729
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.12.2016 05:53:23 pealkiri: ... |
3 kuud sain kasutada ja nüüd kolar tuksis. Laheb saksa garantiisse, eks nais kaua laheb.  |
teema: DIY Elektrijalgratas |
RyDos
vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 11.11.2016 22:03:14 pealkiri: ... |
| Kus kandis te asute nendega tavaliselt..tuleks ka enda chopperiga peole:) |
teema: OnePlus 3/3T |
RyDos
vastuseid: 860
vaadatud: 366729
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.10.2016 23:07:55 pealkiri: OnePlus 3/3T |
| Enne oli Galaxy note 2...akuga sain 12h kuigi oli 3100mah, Nüüd 2,5 päeva, ekraani reso on ka parem 720 vs 1080, aga parim asi on vast see 20 min 60+% aku laadimine, vana note istus ainult laadijas ... |
teema: OnePlus 3/3T |
RyDos
vastuseid: 860
vaadatud: 366729
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.09.2016 19:01:44 pealkiri: ... |
| Sai ka täna tellitud...eks näis millal jõuab... |
teema: Starman lõpetab analoogtelevisiooni edastamise Mustamäel |
RyDos
vastuseid: 5
vaadatud: 4034
|
foorum: Pressiteated postitatud: 17.03.2016 21:16:02 pealkiri: ... |
| Vahepeal lihtsalt ei näe pilti...niikaua kui uue digiboxi ostad. Pm selline on starmani nägemus asjast.. |
teema: Kommenteerimine: kalevs |
RyDos
vastuseid: 24
vaadatud: 11200
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2015 18:09:39 pealkiri: hea töö:) |
| sain läppari..käest kätte:) |
teema: DIY Elektrijalgratas |
RyDos
vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 28.06.2015 00:21:27 pealkiri: .. |
Tere,
sai endale pandud Bafangi keskmootor 48V ja 750w. Trek 7100 ja lippab mis kole, ees 52t hammakas ja taga 14t 60kmh sirgel maal. aku on 18.5Ah 50v ning täiskaasiga veab 50km ning 30kmh 70km
... |
teema: Samsung Galaxy Note 2 |
RyDos
vastuseid: 549
vaadatud: 136648
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.10.2014 19:11:40 pealkiri: ... |
| Lõpuks ometi tuli ära 4.42:) |
teema: Samsung Galaxy Note 2 |
RyDos
vastuseid: 549
vaadatud: 136648
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.05.2014 15:16:36 pealkiri: ... |
| On keegi saanud 4.4 uuenduse ka juba? |
teema: Samsung Galaxy Note 2 |
RyDos
vastuseid: 549
vaadatud: 136648
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.03.2013 16:11:19 pealkiri: ... |
| stock jah |
teema: Samsung Galaxy Note 2 |
RyDos
vastuseid: 549
vaadatud: 136648
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.03.2013 01:07:03 pealkiri: ... |
| Minul on |
teema: Sony Ericsson Xperia ray |
RyDos
vastuseid: 520
vaadatud: 129276
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.12.2011 03:33:06 pealkiri: ... |
Tere,
eile sai ostetud telefon amazon.de lehelt 235.- eest ja kuramus juba täna 15.00 oli UPS uksetaga:)
lahti pkkimine ja kävitamine jõulude aegu.. siis kirjutan ka mõtteid. |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
RyDos
vastuseid: 2640
vaadatud: 644524
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.06.2011 13:43:07 pealkiri: .... |
| Ega keegi ei tea kas kuidagi saab odiniga uue romi peale lasta kui see 3 nupup asi ei toimi? Sai kiesi hackiga kunagi mingi 2.2 peale lastud aga sellele enam uuendusi ei paku vist... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
RyDos
vastuseid: 2640
vaadatud: 644524
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.06.2011 22:37:31 pealkiri: ... |
tere,
mul peal jpx/jpx/jpx (KOR) ..kiesi arvates, aga ühtegi uuendust ei paku..ei tea kas vaja mingiks muuks enne üle flashida? |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
RyDos
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313002
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.06.2011 00:08:43 pealkiri: ... |
Lihtsalt mainin, et i9000 kukkus 30 cm ...ekraan pooleks ja ainuke asi mis seda hetkel töötamas hoiab on vast see zagg-i kile mis ette oli pandud!
Ärge jumala eest uskuge selle klaasi super hypper ... |
teema: Elisa Mint ja torrent ei saa läbi |
RyDos
vastuseid: 295
vaadatud: 206298
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.05.2011 00:29:23 pealkiri: ... |
Võtke omale tirimiseks ja uppimiseks Amsterdami TIX-i seedbox 1TB liini otsas ja seal saate ftp-ga kryptitult kõik kenasti kätte.. max 100.- aastas ja pole vaja kinos käia.
PS aitab 3g liine ka ... |
teema: Täna paisati eetrisse uus üheksa kanaliga internetiraadio |
RyDos
vastuseid: 65
vaadatud: 15647
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 19.05.2011 00:12:17 pealkiri: ... |
| Kui saaks selle asjanduse veel tunein-i ka siis oleks täitsa mugav telefonis kasutada |
teema: Android Market nüüd ka Eestis |
RyDos
vastuseid: 9
vaadatud: 4705
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 15.05.2011 19:06:23 pealkiri: ... |
| juba paar päeva tagasi imestasin seda marketit:) meeldiv! |
teema: Kommenteerimine: lambivana |
RyDos
vastuseid: 46
vaadatud: 15405
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2011 10:00:43 pealkiri: ... |
| myys monitori..kõik ok |
teema: ZTE Blade |
RyDos
vastuseid: 1858
vaadatud: 371230
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.03.2011 09:56:05 pealkiri: ... |
| Kas need seal on lukuska?[/list] |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
RyDos
vastuseid: 2640
vaadatud: 644524
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.02.2011 21:53:44 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| Galaxy S, Kiesiga peale pandud 2.2 JPP - issand kui aeglane. Üritasin siis one click lag fixi peale panna, aga see nõudis et rootiks seadme. Selleks kasutasin z4rooti, panin sdcardile ning käivitas ... |
teema: Elion tõi turule uudse kuutasulise videolaenutuse teenuse |
RyDos
vastuseid: 21
vaadatud: 12502
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 18.02.2011 10:02:08 pealkiri: ... |
Elion võiks piiluda korra näiteks Telenor-i filmilaenutust kus on kõik uued filmid kohe saadaval. samuti võiks Elion võrrelda filmi laenamise hinda ja % keskmisest palgast!!
Laenutuses peaks ole ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
RyDos
vastuseid: 2640
vaadatud: 644524
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.01.2011 18:36:01 pealkiri: ... |
| Mina sain siis täna ekraani klaasi pooleks:( pilt on alles ja tundlikus kah.. asi kukkus 30cm põuetaskust kui kingi jalga panin.. mobitec teatas rõõmsalt 126 EUR ja 3 nädalat..mis rahalises mõtt ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
RyDos
vastuseid: 2640
vaadatud: 644524
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.12.2010 23:47:03 pealkiri: ... |
| Sai kah JPX peale pandud ..eks nüüd siis tuleb katsetada ja vaadata kuidas toimib |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
RyDos
vastuseid: 2640
vaadatud: 644524
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.12.2010 01:27:20 pealkiri: ... |
| selle 3 nupu asjaga on nii, et mobitec saatsis mu hooldusest minema selle murega..samas sain nüüd eesti samsa esindusest vastuseks, et nad peavad selle ikkagi korda tegema..ja kui ei tee sisi on võim ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
RyDos
vastuseid: 2640
vaadatud: 644524
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.11.2010 21:08:36 pealkiri: ... |
Lasin täna JPO peale registry hackiga..aga kontaktide nimekirjas ikka tähed puudu:(..muidu tundus kiirem kui eelmine 2.2 versioon...
rootida siiani ei julge sest pole veel 3 nupu asja tööle saanu ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
RyDos
vastuseid: 2640
vaadatud: 644524
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.11.2010 16:34:01 pealkiri: ... |
kuidas ma saaks üle bluetoothi arvutist heli telefonile? vastupidi toimib aga...
lapakal nii väike kõlar, ja tahaks heli saada telefoni....
audio väljundiks valisin headseti winnis....aga ikka ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
RyDos
vastuseid: 2640
vaadatud: 644524
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.10.2010 01:32:20 pealkiri: ... |
zagg on kuu aega peal olnud.. kollaseks pole läinud..ja selle kleepuva kummitundega olen kah juba harjunud...
3bt recovery funktsioonist niipalju, et kui ToTuMaN-i juurest läbi jõuan üks päev ja t ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
RyDos
vastuseid: 2640
vaadatud: 644524
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.10.2010 20:40:54 pealkiri: ... |
Minul on zaggi kile peal..tellisin küll zaggi kodulehelt.
paigaldus suht ok..alguses vajab nati harjutamist...ei kujuta ette, mis seda kummi kulutada võiks seega on kindlasti vastupidav... |
| |