|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: T2nel |
RobbieEst
vastuseid: 806
vaadatud: 158965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2025 02:48:07 pealkiri: Kommenteerimine: T2nel |
Samuti taaskord väga rahul, järgmise korrani!  |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
RobbieEst
vastuseid: 1600
vaadatud: 166340
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2023 15:41:12 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Olen küll juba positiivse lisanud varem, aga jällegi väga vastutulev ning aitas hädast välja.  |
teema: Kommenteerimine: vik1ng |
RobbieEst
vastuseid: 92
vaadatud: 30549
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2023 10:30:15 pealkiri: PSU |
Kiire ja sujuv tehing.  |
teema: Kommenteerimine: hard0wn3r |
RobbieEst
vastuseid: 33
vaadatud: 8009
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2022 21:43:11 pealkiri: 3060Ti |
Ostsin videokaardi, kõik hästi ja kiirelt käes.  |
teema: Kommenteerimine: ReinAa |
RobbieEst
vastuseid: 33
vaadatud: 12455
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2022 13:12:31 pealkiri: Kommenteerimine: ReinAa |
Väga rahul, kiire ja sujuv tehing.  |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
RobbieEst
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534027
|
foorum: Parem HV postitatud: 26.01.2022 15:35:03 pealkiri: Teema -:i7-6700k/1070Ti kast, 34" Ultrawide 144hz, Z623 kõlarid + ülejäänud gaming setup:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : i7-6700k/1070Ti kast, 34" Ultrawide 144hz, Z623 kõlarid + ülejäänud gaming setup
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja ... |
teema: Kommenteerimine: m4x1x |
RobbieEst
vastuseid: 4
vaadatud: 1595
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2022 17:46:51 pealkiri: Kommenteerimine: m4x1x |
Müüsin monitori, väga positiivne kogemus  |
teema: Kommenteerimine: Lovvi |
RobbieEst
vastuseid: 60
vaadatud: 20472
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.06.2020 14:09:02 pealkiri: Kommenteerimine: Lovvi |
Ostsin kõlarid, kiire ja korralik tehing.  |
teema: Kommenteerimine: Viilutaja |
RobbieEst
vastuseid: 225
vaadatud: 86232
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.05.2020 18:26:46 pealkiri: Kommenteerimine: Viilutaja |
Ostsin G933, igati meeldiv tehing.  |
teema: Kommenteerimine: Nickelby |
RobbieEst
vastuseid: 114
vaadatud: 26463
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2019 19:54:52 pealkiri: Kommenteerimine: Nickelby |
Müüsin klapid, kiire ja positiivne tehing.  |
teema: Kommenteerimine: FraanCh |
RobbieEst
vastuseid: 14
vaadatud: 6540
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.12.2019 22:50:16 pealkiri: Kommenteerimine: FraanCh |
Müüsin klapid, kiire ja meeldiv kogemus. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
RobbieEst
vastuseid: 1512
vaadatud: 188876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2019 20:23:40 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
Kiire ja meeldiv tehing.  |
teema: Kommenteerimine: carrot |
RobbieEst
vastuseid: 44
vaadatud: 15094
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.11.2019 12:43:08 pealkiri: Kommenteerimine: carrot |
Ostsin headseti, väga meeldiv kogemus. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: heretic666 |
RobbieEst
vastuseid: 72
vaadatud: 76173
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2019 10:10:25 pealkiri: Kommenteerimine: heretic666 |
Müüsin iPadi, meeldiv tehing  |
teema: Kommenteerimine: energia |
RobbieEst
vastuseid: 61
vaadatud: 23626
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2019 18:22:45 pealkiri: Kommenteerimine: energia |
Ostsin kaamera, kõik nii nagu lubatud.  |
teema: Kommenteerimine: a22t |
RobbieEst
vastuseid: 45
vaadatud: 21225
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2019 16:03:00 pealkiri: Kommenteerimine: a22t |
Müüsin Switchi, kõik väga hästi. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: Arru |
RobbieEst
vastuseid: 6
vaadatud: 2279
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2019 19:03:57 pealkiri: Kommenteerimine: Arru |
Meeldiv tehing, soovitan.  |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
RobbieEst
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534027
|
foorum: Parem HV postitatud: 22.01.2019 02:14:45 pealkiri: Teema -:Logitech G933 Wireless (Must):- vajaks tähelepanu |
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Logitech G933 Wireless (Must)
Selgitus : Langetaks hinna 90€ peale. |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
RobbieEst
vastuseid: 1600
vaadatud: 166340
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2019 23:39:57 pealkiri: 1070Ti |
Äärmiselt abivalmis ja asjalik müüja, soovitan kindlasti!  |
teema: Kommenteerimine: Store |
RobbieEst
vastuseid: 308
vaadatud: 46952
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2019 13:33:38 pealkiri: Kommenteerimine: Store |
Ostsin Bose klapid, kõik sujus hästi, soovitan!  |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
RobbieEst
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534027
|
foorum: Parem HV postitatud: 24.11.2018 19:56:40 pealkiri: Teema -:Bang & Olufsen Beoplay A1 kaasaskantav kõlar (roheline):- vajaks tähelepanu |
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Bang & Olufsen Beoplay A1 kaasaskantav kõlar (roheline)
Selgitus : Muudaks hinna 125€ peale. |
teema: Forza Horizon 4 |
RobbieEst
vastuseid: 908
vaadatud: 240684
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.10.2018 13:13:13 pealkiri: Forza Horizon 4 |
, väga hästi saab Microsofti poest osta, viimased 3 Forzat sealt ostnud nii Eesti kaardi kui ka Paypaliga.  |
teema: Forza Horizon 4 |
RobbieEst
vastuseid: 908
vaadatud: 240684
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.10.2018 08:31:54 pealkiri: Forza Horizon 4 |
Mäng täitsa korralik, siiani level 50ni mänginud. Aga G29ga seda mängu täpselt sama imelik mängida kui Horizon 3 oli imo, peab vist puldi ostma.
Samuti naljakas kuidas Ultimate Edition ... |
teema: Kommenteerimine: green |
RobbieEst
vastuseid: 172
vaadatud: 53827
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2018 14:57:01 pealkiri: Kommenteerimine: green |
Kõik nii nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: kikos |
RobbieEst
vastuseid: 12
vaadatud: 5112
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.08.2018 16:44:01 pealkiri: Kommenteerimine: kikos |
Kõik oli korrektne ja sujuv, soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: seier |
RobbieEst
vastuseid: 18
vaadatud: 6168
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.05.2018 20:04:45 pealkiri: Kommenteerimine: seier |
Kõik sujus hästi.  |
teema: Kommenteerimine: jamaisvu |
RobbieEst
vastuseid: 184
vaadatud: 138236
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2018 10:02:06 pealkiri: G403 |
Kiire ja korralik, soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: riotks |
RobbieEst
vastuseid: 80
vaadatud: 19040
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.03.2018 17:03:02 pealkiri: G900 |
Väga abivalmis müüja, soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: hannes36 |
RobbieEst
vastuseid: 120
vaadatud: 36949
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2018 21:43:54 pealkiri: G410 |
 |
teema: Kommenteerimine: hnz |
RobbieEst
vastuseid: 16
vaadatud: 6895
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2018 15:41:04 pealkiri: Kommenteerimine: hnz |
Tehing oli kiire ja korralik, soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: Etz |
RobbieEst
vastuseid: 235
vaadatud: 124522
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2017 17:18:54 pealkiri: SP3 |
Väga viisakas ja abivalmis müüja!  |
teema: iPhone |
RobbieEst
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743774
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 18.09.2017 15:32:38 pealkiri: iPhone |
| Kuidas tehnilised näitajad hinda ei õigusta? Leaked Geekbench skoorid näitasid et X võimsam kui 2016/17 Macbook Pro 13”... |
teema: iPhone |
RobbieEst
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743774
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 17.09.2017 00:30:05 pealkiri: iPhone |
Pigem kipub 8 Plusi poole, see X liiga overpriced Euroopas.
1000€ oleks veel kuidagi mõeldav, aga nagu osad Soome allikad jne ütlevad, et 1200€, siis ma arvan et see edge-to-edge ekraan ja Fac ... |
teema: Apple Watch |
RobbieEst
vastuseid: 1332
vaadatud: 439325
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 13.09.2017 14:56:37 pealkiri: Apple Watch |
Kas see eSim Eestis ka töötab?
400€ päris niisama raisata ei tahaks kui ei töötagi, pole ise veel jõudnud uurida. |
teema: Kommenteerimine: T2nel |
RobbieEst
vastuseid: 806
vaadatud: 158965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.07.2017 20:14:10 pealkiri: Kommenteerimine: T2nel |
Väga meeldiv tehing, soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: jones9999 |
RobbieEst
vastuseid: 60
vaadatud: 20334
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.07.2017 14:41:06 pealkiri: Snowball |
Kiire tehing, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: kystu9 |
RobbieEst
vastuseid: 10
vaadatud: 4363
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.05.2017 18:11:39 pealkiri: G933 |
Kiire tehing  |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
RobbieEst
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534027
|
foorum: Parem HV postitatud: 26.04.2017 16:13:11 pealkiri: Teema -:Logitech G933 7.1 Wireless:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Logitech G933 7.1 Wireless
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" "
Muudaks hinna 110€ peale. |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
RobbieEst
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534027
|
foorum: Parem HV postitatud: 17.04.2017 18:36:09 pealkiri: Teema -:Macbook Pro 13.3" Late 2013 (8GB.256GB) -> Surface Pro 4 + Type Cover:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Macbook Pro 13.3" Late 2013 (8GB.256GB) -> Surface Pro 4 + Type Cover
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvutite m ... |
teema: Kommenteerimine: Faroxh |
RobbieEst
vastuseid: 15
vaadatud: 4278
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2017 16:05:56 pealkiri: Monitor |
Ostsin monitori,kiirelt jõudis kohale ja meeldiv teenindus.  |
teema: Kommenteerimine: fragile |
RobbieEst
vastuseid: 79
vaadatud: 25652
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2017 15:15:51 pealkiri: Joystick |
Kiire tehing  |
teema: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu |
RobbieEst
vastuseid: 432
vaadatud: 231823
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.03.2017 18:59:33 pealkiri: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu |
Euronicsi E-poest enam ei leidnud,kust seda veel leida võiks? Või peab tõesti Soomest tooma?
Eeltellimisega jäin hiljaks  |
teema: Kommenteerimine: Morpheus15 |
RobbieEst
vastuseid: 203
vaadatud: 44563
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2017 12:55:47 pealkiri: Kommenteerimine: Morpheus15 |
Ostsin Macbooki  |
teema: Kommenteerimine: heix85 |
RobbieEst
vastuseid: 28
vaadatud: 10658
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2017 21:28:16 pealkiri: Kommenteerimine: heix85 |
Müüsin Chromecasti,kiire tehing.  |
teema: Kommenteerimine: Winman |
RobbieEst
vastuseid: 1518
vaadatud: 194544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2017 11:51:39 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
Ostsin kõrvaklapid,kiire ja viisakas tehing.
Soovitan!  |
teema: Forza Horizon 3 |
RobbieEst
vastuseid: 731
vaadatud: 221833
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.01.2017 23:03:30 pealkiri: Forza Horizon 3 |
mhmh ju siis win10-ga automaatselt. Ise rallin ka selles blizzard mountain dlc-s subaru imprezaga ringi ja päris hea masin on Huvitav kas on lootust et tuleb veel mingeid lisapakette kunagi ? ma ... |
teema: Forza Horizon 3 |
RobbieEst
vastuseid: 731
vaadatud: 221833
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.01.2017 00:44:52 pealkiri: Forza Horizon 3 |
RobbieEst Suured tänud sain asja downloadima
Pole probleemi,enjoy!  |
teema: Forza Horizon 3 |
RobbieEst
vastuseid: 731
vaadatud: 221833
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.01.2017 21:10:00 pealkiri: Forza Horizon 3 |
Tuli kaks emaili ühega sain Win store sisse JA rohkem ei oska midagi teha
1. Change the region of your console to USA ( Sign in to your Xbox One console. Scroll left from Home to open the guide. Sel ... |
teema: Kommenteerimine: antike |
RobbieEst
vastuseid: 6
vaadatud: 3507
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.12.2016 18:45:51 pealkiri: Kommenteerimine: antike |
Müüsin teleri,kiire ning meeldiv tehing.
Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: supsu |
RobbieEst
vastuseid: 12
vaadatud: 5338
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2016 22:14:42 pealkiri: GS7 Edge |
Müüsin telefoni,kiire ning meeldiv tehing.
Kindlasti soovitan! |
| |