Kui NO-CD´ga mängite, siis ta ei lasegi ehitada, sest et selle NO-CD´ga mis praegu on ehitamine ei tööta. Ütleme nii, et on välja lülitatud Ootame head NO-CD´t!!!
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.