Avaleht
otsing leidis 85 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: JoeKing
Rimm

vastuseid: 237
vaadatud: 71850

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.01.2019 23:28:30   pealkiri: Kommenteerimine: JoeKing
Ostsin Denoni ressiiveri - kõik nii nagu lubatud ja kaubaga igati rahul. Thumbs up!
  teema: Kommenteerimine: janek--77
Rimm

vastuseid: 31
vaadatud: 10183

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.04.2013 23:17:42   pealkiri: VGA
Ostsin videokaardi - kõik käis nagu õlitatud välk! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: matu21
Rimm

vastuseid: 1392
vaadatud: 226270

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.03.2013 23:57:36   pealkiri: Delli molu
Kõik nii nagu lubatud! Viis!
  teema: Kommenteerimine: feliks05
Rimm

vastuseid: 522
vaadatud: 102412

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2012 16:29:24   pealkiri: 1TB WD
Sai vint ostetud. Kõik nii nagu lubatud ja kiire transa. 5+ teenus.
  teema: Kommenteerimine: londiste
Rimm

vastuseid: 242
vaadatud: 133447

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.09.2012 10:30:45   pealkiri: Korpus
Korpus käes, kõik nii nagu lubatud! Thumbs up!
  teema: Kommenteerimine: System32
Rimm

vastuseid: 25
vaadatud: 6709

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2012 19:58:58   pealkiri: Helikaart
Äri kiire, kaup korralik, mis veel tahta! Thumbs up!
  teema: Kommenteerimine: Raunci
Rimm

vastuseid: 468
vaadatud: 65147

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2012 23:02:33   pealkiri: Mäu
Ostsin mälu. Kõik nii nagu lubatud, bro!
Off topic Mõisavahe 31 ikka ehitati 1984:)
  teema: Kommenteerimine: feliks05
Rimm

vastuseid: 522
vaadatud: 102412

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.09.2012 12:45:51   pealkiri: VGA + SSD + PSU
Ostsin kraami, läks veidi rohkem aega aga kõik nii nagu lubatud. Thumbs up!
  teema: Kommenteerimine: p33rs6
Rimm

vastuseid: 448
vaadatud: 147521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.08.2012 01:40:23   pealkiri: Mälu
Kraam käes, turvaliselt pakendatud! Thumbs up!
  teema: Kommenteerimine: rurik
Rimm

vastuseid: 399
vaadatud: 82875

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.08.2012 01:39:19   pealkiri: SSD + CPU + MB
Tänud, kraam käes ja nii nagu lubatud! Thumbs up.
  teema: Kommenteerimine: Noname
Rimm

vastuseid: 371
vaadatud: 165849

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2009 18:51:40   pealkiri: Pioneeri supakas
Sai ostetud supakas, kaup nagu lubatud ning sain kaabli ka peale kauba. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarc
Rimm

vastuseid: 840
vaadatud: 143493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2008 18:02:10   pealkiri: Läpakas
Ostis läpaka, kandis alul pool ja kaubaga rahulolles teise poole. Soovitan;)
  teema: Kommenteerimine: mega
Rimm

vastuseid: 269
vaadatud: 68799

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.05.2007 08:47:47   pealkiri: HDD
Kiire tehing!icon_wink.gif Kõik laabus hästi! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: erx37
Rimm

vastuseid: 12
vaadatud: 5590

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.05.2007 11:51:24   pealkiri: Kommenteerimine: erx37
Tubli ostja - tuli kohale ja meeldiv vestlus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sbtainas
Rimm

vastuseid: 75
vaadatud: 28754

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.05.2007 16:56:28   pealkiri: HDD
Vint müüdud ja kiire kauba vahetus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: horn of jerico
Rimm

vastuseid: 213
vaadatud: 76204

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.05.2007 13:29:42   pealkiri: HDD
Sellist kiirust pole ma veel aretanud kui tehing selle härraga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ärihai
Rimm

vastuseid: 140
vaadatud: 49252

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2007 09:41:15   pealkiri: Vint
Kandis raha ette ja usaldas thumbs_up.gif Usaldus on vastastikune - väga meeldiv!
  teema: Kommenteerimine: bemari
Rimm

vastuseid: 339
vaadatud: 62475

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.05.2007 10:56:55   pealkiri: HDD
Väga kiire tehing, ise rahul ja loodetavasti värske omanik niisamuti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: TauC
Rimm

vastuseid: 327
vaadatud: 70581

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.05.2007 13:20:59   pealkiri: Vindid
Tubli ostja - kandis raha ette ja usaldas! Usaldus on vastastikune thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: angerjas
Rimm

vastuseid: 142
vaadatud: 35063

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.05.2007 11:28:10   pealkiri: Vint
Müük tehtud, usaldas ja kandis raha ette thumbs_up.gif Ainult väga hea!!!
  teema: Kommenteerimine: nix5
Rimm

vastuseid: 70
vaadatud: 19304

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.05.2007 11:15:47   pealkiri: 400GB vint
Kõik väga hea - usaldas ja kandis raha ette! Ainult positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: serz_s
Rimm

vastuseid: 169
vaadatud: 31590

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2007 18:55:07   pealkiri: Tehing
Tehing tehtud, meeldiv inimene ja mis muud kui igati positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: diizel
Rimm

vastuseid: 77
vaadatud: 26425

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2007 08:43:53   pealkiri: Kõik hästi
Tehing tehtud, kaup sulle ja raha mulle - kuidas saakski veel paremini minna icon_razz1.gif
  teema: Kommenteerimine: jansadj
Rimm

vastuseid: 651
vaadatud: 104431

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2007 17:11:55   pealkiri: Korras nagu norras!
Kõik väga bro - kaup sulle, papp mulle thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pytt
Rimm

vastuseid: 51
vaadatud: 7223

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.05.2007 17:22:13   pealkiri: Vindi ralli
Jälle bro tehing tehtud!
  teema: Kommenteerimine: Visla
Rimm

vastuseid: 213
vaadatud: 56030

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.03.2007 18:19:58   pealkiri: Samsa vint
Müüdud vint ja mis seal muud kui bro thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: CMaster
Rimm

vastuseid: 841
vaadatud: 163817

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2007 17:16:10   pealkiri: Samsa vint
Nagu ikka juba traditsiooniks saanud icon_wink.gif Mina olen müügiga rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Vaatleja
Rimm

vastuseid: 73
vaadatud: 31042

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2007 15:25:37   pealkiri: Samsa vint
Tehing tehtud ja mina olen rahul - loodan, et see on vastastikune thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ilman
Rimm

vastuseid: 349
vaadatud: 87247

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2007 15:24:13   pealkiri: Samsa vindid
Mina jäin tehinguga rahule thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Jaanus
Rimm

vastuseid: 716
vaadatud: 147300

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2007 17:26:08   pealkiri: WIFI kärab;)
Talviselt kiire tehing raha sulle, kaart mulle. Rahul ostuga;) thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: CMaster
Rimm

vastuseid: 841
vaadatud: 163817

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2007 13:58:57   pealkiri: Kommenteerimine: CMaster
Consider and done thumbs_up.gif Mulle papp ja tublile HL-lasele vint
  teema: Kommenteerimine: swen
Rimm

vastuseid: 72
vaadatud: 21420

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.01.2007 19:42:26   pealkiri: Esimene tehing tehtud ja bro
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: fungus
Rimm

vastuseid: 35
vaadatud: 13793

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2006 23:22:46   pealkiri: Video
Kõik bro, video lendab nagu kulda thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: korndog412
Rimm

vastuseid: 119
vaadatud: 35891

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2006 23:15:00   pealkiri: Todei
Bueno! Masin koos, loodan, et töötab ka;)
  teema: Kommenteerimine: ronley
Rimm

vastuseid: 53
vaadatud: 19401

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2006 21:00:52   pealkiri: Priima
Väga tore kohtumine! Sain parema kui lootsin thumbs_up.gif Teine kordki!
  teema: Kommenteerimine: diisel2.0
Rimm

vastuseid: 32
vaadatud: 17376

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2006 09:13:40   pealkiri: Prose
Kõiki Bueno! Loodan, et ka prose töötab icon_razz1.gif
  teema: DVD-kirjutaja lisamine
Rimm

vastuseid: 13
vaadatud: 2547

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.07.2006 14:23:23   pealkiri: DVD-kirjutaja lisamine
icon_rolleyes.gif Kui sa pead silmas, et kas on võimalik ühe IDE kaabli otsa 2 seadet panna, siis on võimalik (üks master, teine slave - ära unusta jumpereid paika panna) aga CD lugejast CDRW-t teha kisub j ...
  teema: Kõvaketas teeb kriuksuvat häält.
Rimm

vastuseid: 6
vaadatud: 1696

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.07.2006 18:19:52   pealkiri: Kõvaketas teeb kriuksuvat häält.
Ehehehe, siis isegi hästi vastupidanud. Tavaliselt viskavad jupid vedruvälja siis kui garantiiaeg parajasti läbi on saanud icon_biggrin.gif Peale selle kõik liikuvad mehanismid kuluvad ajapikku, mõtle ise 7 aa ...
  teema: Kas ketas on surnud?
Rimm

vastuseid: 11
vaadatud: 2247

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.07.2006 17:56:01   pealkiri: Kas ketas on surnud?
Ketas võib lambist ära kärvata, , paistab kõva tegija olevat, lase tal ülevaadata.
  teema: Quantum Fireball CX 10,2 G sai liigapalju süüa!
Rimm

vastuseid: 3
vaadatud: 1297

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.07.2006 17:31:46   pealkiri: Quantum Fireball CX 10,2 G sai liigapalju süüa!
Ehhh, Quantumi 10GB tüüpviga jälle - kontroller kärssab läbi ja asi mutt, kontrollerid muidu päris defka. Kunagi oli Ordi Tallinna garantiis ekstra tagavara Quantumi kontroller data kättesaamise ...
  teema: Kas ketas on surnud?
Rimm

vastuseid: 11
vaadatud: 2247

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.07.2006 17:24:04   pealkiri: Kas ketas on surnud?
Siis võid rahuliku südamega garantiisse viia kui see veel kehtib, data kättesaamise tõenäosus on 1:10-le, skeemi vahetus ei aita, me külmutasime neid suruõhuga - see tõi kõige rohkem tulemusi ...
  teema: Kõvaketas teeb kriuksuvat häält.
Rimm

vastuseid: 6
vaadatud: 1696

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.07.2006 17:12:32   pealkiri: Kõvaketas teeb kriuksuvat häält.
Laagreid ei saagi kahjuks vahetada. Mäletan kunagi tuli terve partii vigaseid kettaid ja kõik läksid selletõttu vahetusse, et laagritel oli määrdeaine puudu ning need tegid põrgukisa.
  teema: Verifying DMI Pool Data WIN XP installi ajal
Rimm

vastuseid: 2
vaadatud: 1663

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.07.2006 15:54:57   pealkiri: Verifying DMI Pool Data WIN XP installi ajal
http://www.computerhope.com/issues/ch000474.htm
  teema: Samsungi HDD soojussurm ?
Rimm

vastuseid: 16
vaadatud: 4188

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.07.2006 15:46:19   pealkiri: Samsungi HDD soojussurm ?
Võid aegsasti uut vinti otsima hakata - andmed saad kätte kui viskad vindi poolekstunniks sügavkülma ja hakkad käbedasti kloonima.
  teema: Kas ketas on surnud?
Rimm

vastuseid: 11
vaadatud: 2247

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.07.2006 15:44:41   pealkiri: Kas ketas on surnud?
Kas see kuulus Maxtori 30GB õhuke ketas? Kui on, siis peetis. Tüüpviga neil.
  teema: Kõvaketas teeb kriuksuvat häält.
Rimm

vastuseid: 6
vaadatud: 1696

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.07.2006 15:43:22   pealkiri: Kõvaketas teeb kriuksuvat häält.
Laagrid läbi.
  teema: naljakad lehed
Rimm

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231999

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 25.07.2006 14:16:45   pealkiri: naljakad lehed
http://shoulddrinkmore.blogspot.com/

Karm aga jutus on kõva iva sees.
  teema: Kommenteerimine: Cyberlord
Rimm

vastuseid: 545
vaadatud: 125171

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2006 12:14:09   pealkiri: Fotoka bisness
Maailm on väike ja kõik sujus ludinal thumbs_up.gif
  teema: Teie õnnetused arvutiga
Rimm

vastuseid: 2259
vaadatud: 711853

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 01.06.2006 16:28:23   pealkiri: Teie õnnetused arvutiga
Sai ühel vennal 1 kuu vanust masinat puhastatud, sees oli põlvini tolmu ja saepuru. Küsisin, et labidaga viskasid sodi sisse? Vend vastu: eeiii, see töötas mul töölaua all, kus ma hööveldan n ...
  teema: Kommenteerimine: arsen
Rimm

vastuseid: 43
vaadatud: 19080

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2006 16:20:44   pealkiri: Bro
Küll nüüd arseni ennast ei näinud aga vanaema oli muhe küll;) Sai traavitud vineerivabriku bussipeatuse juures ning tülitatud igasuguseid elukaid, mõeldes, kes kurinahk see valge ürbiga peaks ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.