|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: JoeKing |
Rimm
vastuseid: 237
vaadatud: 71850
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2019 23:28:30 pealkiri: Kommenteerimine: JoeKing |
| Ostsin Denoni ressiiveri - kõik nii nagu lubatud ja kaubaga igati rahul. Thumbs up! |
teema: Kommenteerimine: janek--77 |
Rimm
vastuseid: 31
vaadatud: 10183
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.04.2013 23:17:42 pealkiri: VGA |
Ostsin videokaardi - kõik käis nagu õlitatud välk!  |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
Rimm
vastuseid: 1392
vaadatud: 226270
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2013 23:57:36 pealkiri: Delli molu |
| Kõik nii nagu lubatud! Viis! |
teema: Kommenteerimine: feliks05 |
Rimm
vastuseid: 522
vaadatud: 102412
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.11.2012 16:29:24 pealkiri: 1TB WD |
| Sai vint ostetud. Kõik nii nagu lubatud ja kiire transa. 5+ teenus. |
teema: Kommenteerimine: londiste |
Rimm
vastuseid: 242
vaadatud: 133447
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.09.2012 10:30:45 pealkiri: Korpus |
| Korpus käes, kõik nii nagu lubatud! Thumbs up! |
teema: Kommenteerimine: System32 |
Rimm
vastuseid: 25
vaadatud: 6709
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2012 19:58:58 pealkiri: Helikaart |
| Äri kiire, kaup korralik, mis veel tahta! Thumbs up! |
teema: Kommenteerimine: Raunci |
Rimm
vastuseid: 468
vaadatud: 65147
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.09.2012 23:02:33 pealkiri: Mäu |
Ostsin mälu. Kõik nii nagu lubatud, bro!
Off topic Mõisavahe 31 ikka ehitati 1984:) |
teema: Kommenteerimine: feliks05 |
Rimm
vastuseid: 522
vaadatud: 102412
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.09.2012 12:45:51 pealkiri: VGA + SSD + PSU |
| Ostsin kraami, läks veidi rohkem aega aga kõik nii nagu lubatud. Thumbs up! |
teema: Kommenteerimine: p33rs6 |
Rimm
vastuseid: 448
vaadatud: 147521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2012 01:40:23 pealkiri: Mälu |
| Kraam käes, turvaliselt pakendatud! Thumbs up! |
teema: Kommenteerimine: rurik |
Rimm
vastuseid: 399
vaadatud: 82875
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2012 01:39:19 pealkiri: SSD + CPU + MB |
| Tänud, kraam käes ja nii nagu lubatud! Thumbs up. |
teema: Kommenteerimine: Noname |
Rimm
vastuseid: 371
vaadatud: 165849
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2009 18:51:40 pealkiri: Pioneeri supakas |
Sai ostetud supakas, kaup nagu lubatud ning sain kaabli ka peale kauba.  |
teema: Kommenteerimine: tarc |
Rimm
vastuseid: 840
vaadatud: 143493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2008 18:02:10 pealkiri: Läpakas |
| Ostis läpaka, kandis alul pool ja kaubaga rahulolles teise poole. Soovitan;) |
teema: Kommenteerimine: mega |
Rimm
vastuseid: 269
vaadatud: 68799
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2007 08:47:47 pealkiri: HDD |
Kiire tehing! Kõik laabus hästi!  |
teema: Kommenteerimine: erx37 |
Rimm
vastuseid: 12
vaadatud: 5590
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.05.2007 11:51:24 pealkiri: Kommenteerimine: erx37 |
Tubli ostja - tuli kohale ja meeldiv vestlus  |
teema: Kommenteerimine: sbtainas |
Rimm
vastuseid: 75
vaadatud: 28754
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.05.2007 16:56:28 pealkiri: HDD |
Vint müüdud ja kiire kauba vahetus  |
teema: Kommenteerimine: horn of jerico |
Rimm
vastuseid: 213
vaadatud: 76204
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.05.2007 13:29:42 pealkiri: HDD |
Sellist kiirust pole ma veel aretanud kui tehing selle härraga  |
teema: Kommenteerimine: ärihai |
Rimm
vastuseid: 140
vaadatud: 49252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2007 09:41:15 pealkiri: Vint |
Kandis raha ette ja usaldas Usaldus on vastastikune - väga meeldiv! |
teema: Kommenteerimine: bemari |
Rimm
vastuseid: 339
vaadatud: 62475
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.05.2007 10:56:55 pealkiri: HDD |
Väga kiire tehing, ise rahul ja loodetavasti värske omanik niisamuti  |
teema: Kommenteerimine: TauC |
Rimm
vastuseid: 327
vaadatud: 70581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.05.2007 13:20:59 pealkiri: Vindid |
Tubli ostja - kandis raha ette ja usaldas! Usaldus on vastastikune  |
teema: Kommenteerimine: angerjas |
Rimm
vastuseid: 142
vaadatud: 35063
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.05.2007 11:28:10 pealkiri: Vint |
Müük tehtud, usaldas ja kandis raha ette Ainult väga hea!!! |
teema: Kommenteerimine: nix5 |
Rimm
vastuseid: 70
vaadatud: 19304
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.05.2007 11:15:47 pealkiri: 400GB vint |
Kõik väga hea - usaldas ja kandis raha ette! Ainult positiivne  |
teema: Kommenteerimine: serz_s |
Rimm
vastuseid: 169
vaadatud: 31590
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2007 18:55:07 pealkiri: Tehing |
Tehing tehtud, meeldiv inimene ja mis muud kui igati positiivne  |
teema: Kommenteerimine: diizel |
Rimm
vastuseid: 77
vaadatud: 26425
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2007 08:43:53 pealkiri: Kõik hästi |
Tehing tehtud, kaup sulle ja raha mulle - kuidas saakski veel paremini minna  |
teema: Kommenteerimine: jansadj |
Rimm
vastuseid: 651
vaadatud: 104431
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2007 17:11:55 pealkiri: Korras nagu norras! |
Kõik väga bro - kaup sulle, papp mulle  |
teema: Kommenteerimine: pytt |
Rimm
vastuseid: 51
vaadatud: 7223
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.05.2007 17:22:13 pealkiri: Vindi ralli |
| Jälle bro tehing tehtud! |
teema: Kommenteerimine: Visla |
Rimm
vastuseid: 213
vaadatud: 56030
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2007 18:19:58 pealkiri: Samsa vint |
Müüdud vint ja mis seal muud kui bro  |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
Rimm
vastuseid: 841
vaadatud: 163817
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2007 17:16:10 pealkiri: Samsa vint |
Nagu ikka juba traditsiooniks saanud Mina olen müügiga rahul  |
teema: Kommenteerimine: Vaatleja |
Rimm
vastuseid: 73
vaadatud: 31042
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2007 15:25:37 pealkiri: Samsa vint |
Tehing tehtud ja mina olen rahul - loodan, et see on vastastikune  |
teema: Kommenteerimine: ilman |
Rimm
vastuseid: 349
vaadatud: 87247
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2007 15:24:13 pealkiri: Samsa vindid |
Mina jäin tehinguga rahule  |
teema: Kommenteerimine: Jaanus |
Rimm
vastuseid: 716
vaadatud: 147300
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2007 17:26:08 pealkiri: WIFI kärab;) |
Talviselt kiire tehing raha sulle, kaart mulle. Rahul ostuga;)  |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
Rimm
vastuseid: 841
vaadatud: 163817
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2007 13:58:57 pealkiri: Kommenteerimine: CMaster |
Consider and done Mulle papp ja tublile HL-lasele vint |
teema: Kommenteerimine: swen |
Rimm
vastuseid: 72
vaadatud: 21420
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2007 19:42:26 pealkiri: Esimene tehing tehtud ja bro |
 |
teema: Kommenteerimine: fungus |
Rimm
vastuseid: 35
vaadatud: 13793
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2006 23:22:46 pealkiri: Video |
Kõik bro, video lendab nagu kulda  |
teema: Kommenteerimine: korndog412 |
Rimm
vastuseid: 119
vaadatud: 35891
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2006 23:15:00 pealkiri: Todei |
| Bueno! Masin koos, loodan, et töötab ka;) |
teema: Kommenteerimine: ronley |
Rimm
vastuseid: 53
vaadatud: 19401
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2006 21:00:52 pealkiri: Priima |
Väga tore kohtumine! Sain parema kui lootsin Teine kordki! |
teema: Kommenteerimine: diisel2.0 |
Rimm
vastuseid: 32
vaadatud: 17376
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2006 09:13:40 pealkiri: Prose |
Kõiki Bueno! Loodan, et ka prose töötab  |
teema: DVD-kirjutaja lisamine |
Rimm
vastuseid: 13
vaadatud: 2547
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 28.07.2006 14:23:23 pealkiri: DVD-kirjutaja lisamine |
Kui sa pead silmas, et kas on võimalik ühe IDE kaabli otsa 2 seadet panna, siis on võimalik (üks master, teine slave - ära unusta jumpereid paika panna) aga CD lugejast CDRW-t teha kisub j ... |
teema: Kõvaketas teeb kriuksuvat häält. |
Rimm
vastuseid: 6
vaadatud: 1696
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.07.2006 18:19:52 pealkiri: Kõvaketas teeb kriuksuvat häält. |
Ehehehe, siis isegi hästi vastupidanud. Tavaliselt viskavad jupid vedruvälja siis kui garantiiaeg parajasti läbi on saanud Peale selle kõik liikuvad mehanismid kuluvad ajapikku, mõtle ise 7 aa ... |
teema: Kas ketas on surnud? |
Rimm
vastuseid: 11
vaadatud: 2247
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.07.2006 17:56:01 pealkiri: Kas ketas on surnud? |
| Ketas võib lambist ära kärvata, , paistab kõva tegija olevat, lase tal ülevaadata. |
teema: Quantum Fireball CX 10,2 G sai liigapalju süüa! |
Rimm
vastuseid: 3
vaadatud: 1297
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.07.2006 17:31:46 pealkiri: Quantum Fireball CX 10,2 G sai liigapalju süüa! |
| Ehhh, Quantumi 10GB tüüpviga jälle - kontroller kärssab läbi ja asi mutt, kontrollerid muidu päris defka. Kunagi oli Ordi Tallinna garantiis ekstra tagavara Quantumi kontroller data kättesaamise ... |
teema: Kas ketas on surnud? |
Rimm
vastuseid: 11
vaadatud: 2247
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.07.2006 17:24:04 pealkiri: Kas ketas on surnud? |
| Siis võid rahuliku südamega garantiisse viia kui see veel kehtib, data kättesaamise tõenäosus on 1:10-le, skeemi vahetus ei aita, me külmutasime neid suruõhuga - see tõi kõige rohkem tulemusi ... |
teema: Kõvaketas teeb kriuksuvat häält. |
Rimm
vastuseid: 6
vaadatud: 1696
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.07.2006 17:12:32 pealkiri: Kõvaketas teeb kriuksuvat häält. |
| Laagreid ei saagi kahjuks vahetada. Mäletan kunagi tuli terve partii vigaseid kettaid ja kõik läksid selletõttu vahetusse, et laagritel oli määrdeaine puudu ning need tegid põrgukisa. |
teema: Verifying DMI Pool Data WIN XP installi ajal |
Rimm
vastuseid: 2
vaadatud: 1663
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.07.2006 15:54:57 pealkiri: Verifying DMI Pool Data WIN XP installi ajal |
| http://www.computerhope.com/issues/ch000474.htm |
teema: Samsungi HDD soojussurm ? |
Rimm
vastuseid: 16
vaadatud: 4188
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.07.2006 15:46:19 pealkiri: Samsungi HDD soojussurm ? |
| Võid aegsasti uut vinti otsima hakata - andmed saad kätte kui viskad vindi poolekstunniks sügavkülma ja hakkad käbedasti kloonima. |
teema: Kas ketas on surnud? |
Rimm
vastuseid: 11
vaadatud: 2247
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.07.2006 15:44:41 pealkiri: Kas ketas on surnud? |
| Kas see kuulus Maxtori 30GB õhuke ketas? Kui on, siis peetis. Tüüpviga neil. |
teema: Kõvaketas teeb kriuksuvat häält. |
Rimm
vastuseid: 6
vaadatud: 1696
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.07.2006 15:43:22 pealkiri: Kõvaketas teeb kriuksuvat häält. |
| Laagrid läbi. |
teema: naljakad lehed |
Rimm
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231999
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 25.07.2006 14:16:45 pealkiri: naljakad lehed |
http://shoulddrinkmore.blogspot.com/
Karm aga jutus on kõva iva sees. |
teema: Kommenteerimine: Cyberlord |
Rimm
vastuseid: 545
vaadatud: 125171
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2006 12:14:09 pealkiri: Fotoka bisness |
Maailm on väike ja kõik sujus ludinal  |
teema: Teie õnnetused arvutiga |
Rimm
vastuseid: 2259
vaadatud: 711853
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 01.06.2006 16:28:23 pealkiri: Teie õnnetused arvutiga |
| Sai ühel vennal 1 kuu vanust masinat puhastatud, sees oli põlvini tolmu ja saepuru. Küsisin, et labidaga viskasid sodi sisse? Vend vastu: eeiii, see töötas mul töölaua all, kus ma hööveldan n ... |
teema: Kommenteerimine: arsen |
Rimm
vastuseid: 43
vaadatud: 19080
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2006 16:20:44 pealkiri: Bro |
| Küll nüüd arseni ennast ei näinud aga vanaema oli muhe küll;) Sai traavitud vineerivabriku bussipeatuse juures ning tülitatud igasuguseid elukaid, mõeldes, kes kurinahk see valge ürbiga peaks ... |
| |