Avaleht
otsing leidis 83 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: cayenne
Relco

vastuseid: 75
vaadatud: 14011

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2023 21:39:40   pealkiri: Kommenteerimine: cayenne
Ostsin viisaka Thinkpad-i. Väga rahul.
  teema: Kommenteerimine: wizky
Relco

vastuseid: 54
vaadatud: 18237

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2022 08:22:40   pealkiri: Kommenteerimine: wizky
Ostsin GPU, kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: Rax.
Relco

vastuseid: 60
vaadatud: 23839

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.06.2021 04:42:07   pealkiri: Kommenteerimine: Rax.
Ostis ühe vanema läpaka.
  teema: Kommenteerimine: reinholt
Relco

vastuseid: 13
vaadatud: 3596

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2021 21:09:33   pealkiri: Kommenteerimine: reinholt
Sai kõlarid ostetud....olen rahul.
  teema: Kommenteerimine: valdra
Relco

vastuseid: 19
vaadatud: 4899

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2021 21:07:49   pealkiri: Kommenteerimine: valdra
Ostis monitori,tõrgeteta tehing!
  teema: Kommenteerimine: martinsil
Relco

vastuseid: 12
vaadatud: 2762

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2021 21:05:56   pealkiri: Kommenteerimine: martinsil
Soetas hiire....kiire tehing.
  teema: Kommenteerimine: part
Relco

vastuseid: 2
vaadatud: 974

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.01.2021 07:03:48   pealkiri: Kommenteerimine: part
SSD kiirelt müüdud.
Kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: Keeks
Relco

vastuseid: 0
vaadatud: 103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.12.2020 18:45:23   pealkiri: Kommenteerimine: Keeks
Ostis GPU, kiire tõrgeteta tehing.
  teema: Kommenteerimine: p11do
Relco

vastuseid: 52
vaadatud: 9637

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2020 21:09:53   pealkiri: Kommenteerimine: p11do
Ostis GPU.
Tuli ise järgi,tehing kiire ja konkreetne.
  teema: Kommenteerimine: Adenoid
Relco

vastuseid: 2
vaadatud: 1730

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2020 18:43:18   pealkiri: Kommenteerimine: Adenoid
Ostsin GPU.
Maksin raha ette ja kaart tuli kenasti kohale,kõik nii nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: Jerry32
Relco

vastuseid: 134
vaadatud: 169339

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2020 14:19:05   pealkiri: Kommenteerimine: Jerry32
Väga vastutulelik ja abivalmis mees!
Tegi peedist pesumasinale trummli,ehk aitas mul ühe höövli paksusmasinaks tuunida.Tõi ise jupid linna kohale mulle.
Jätan kindlasti meelde ja luban,et see ...
  teema: Kommenteerimine: bigu
Relco

vastuseid: 5
vaadatud: 2338

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2020 17:01:17   pealkiri: Kommenteerimine: bigu
Ostis monitori, tuli kaubale ise järgi.
Positiivne!
  teema: Kommenteerimine: NAIRI2
Relco

vastuseid: 35
vaadatud: 16221

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2020 17:00:12   pealkiri: Kommenteerimine: NAIRI2
Muhe vana. icon_smile.gif
Viis ühe riiuli jalust ära.
  teema: Kommenteerimine: DooDleZ*
Relco

vastuseid: 97
vaadatud: 28699

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.03.2020 15:36:21   pealkiri: Kommenteerimine: DooDleZ*
Sai üks Ryzen ligi võetud.
Kiire asjaajamine.
Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: rzmz
Relco

vastuseid: 32
vaadatud: 11044

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2020 12:26:11   pealkiri: Kommenteerimine: rzmz
Ostis monitori,tuli ise järgi,mina rahul.
  teema: Kommenteerimine: erick
Relco

vastuseid: 105
vaadatud: 53793

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2020 12:24:44   pealkiri: Kommenteerimine: erick
Ostsin mälud,tõi kauba ukse taha....Super!
  teema: Kommenteerimine: mõttetu mees
Relco

vastuseid: 658
vaadatud: 117419

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2020 12:22:13   pealkiri: Kommenteerimine: mõttetu mees
Ostsin monitori,kõik kokkulepitu toimis,tänan!
  teema: Kommenteerimine: idikas
Relco

vastuseid: 61
vaadatud: 27783

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2020 12:21:00   pealkiri: Kommenteerimine: idikas
Kiiduväärt tehing!
  teema: Kommenteerimine: jaanuste
Relco

vastuseid: 97
vaadatud: 22859

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2019 20:29:16   pealkiri: Kommenteerimine: jaanuste
Müüsin SSD-d.

Kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: Timberg
Relco

vastuseid: 340
vaadatud: 114452

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2019 21:58:19   pealkiri: Kommenteerimine: Timberg
Kiire tehing.
Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: bublik
Relco

vastuseid: 97
vaadatud: 24181

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.07.2019 20:36:34   pealkiri: Kommenteerimine: bublik
Läppar müüdud!
  teema: Kommenteerimine: ZeD
Relco

vastuseid: 871
vaadatud: 158103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.07.2019 20:29:45   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Kiire tehing!
  teema: Kommenteerimine: Kert1
Relco

vastuseid: 27
vaadatud: 8177

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.06.2019 07:24:36   pealkiri: Kommenteerimine: Kert1
Sai telefon ostetud.

Kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: dresan
Relco

vastuseid: 62
vaadatud: 11575

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2019 00:38:16   pealkiri: Kommenteerimine: dresan
Kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas. thumbs_up.gif
Ostis monitori.
  teema: Kommenteerimine: artur987
Relco

vastuseid: 113
vaadatud: 28007

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2018 07:59:49   pealkiri: Kommenteerimine: artur987
Müüs videokaardi.
Oli minu soovi kohaselt väga korralikult pakendatud vigastuste vältimiseks postitamisel.

5+
  teema: Kommenteerimine: Miccer
Relco

vastuseid: 1600
vaadatud: 166340

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2018 14:36:20   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Sai üks i5 SFF ostetud,kauba tõi kohale,kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Relco

vastuseid: 1903
vaadatud: 322885

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2018 14:30:55   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Sai graafikakaart ostetud.....kõik nii kuis peab,soovitan!
  teema: Kommenteerimine: dj z.z.
Relco

vastuseid: 58
vaadatud: 15989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.02.2018 16:44:46   pealkiri: Kommenteerimine: dj z.z.
Kena plaadikeerutaja sai ostetud!
  teema: Kommenteerimine: Ahtif
Relco

vastuseid: 88
vaadatud: 20093

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2018 10:28:34   pealkiri: Kommenteerimine: Ahtif
Müüs TV mulle.......kiire ja korralik tehing.
  teema: Kommenteerimine: lkraav
Relco

vastuseid: 137
vaadatud: 39170

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2016 08:22:48   pealkiri: Kommenteerimine: lkraav
Sai kena Denoni võim soetatud.
Kokkulepped pidasid vett,eeskujulik tehing minu jaoks.
  teema: Kommenteerimine: Speefy
Relco

vastuseid: 20
vaadatud: 5130

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2016 20:46:31   pealkiri: Kommenteerimine: Speefy
Kiire ostu-müügi tehing
  teema: Kommenteerimine: tiit26
Relco

vastuseid: 329
vaadatud: 52403

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.05.2016 21:17:00   pealkiri: Kommenteerimine: tiit26
Dell sai uue aku,väga positiivne tehing.
  teema: Kommenteerimine: simpanzzz
Relco

vastuseid: 57
vaadatud: 15721

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2015 13:08:30   pealkiri: Kommenteerimine: simpanzzz
Ostsin sünteka......peaaegu õnnestus kaup ilma rahata endale saada icon_biggrin.gif
Järgmine kord proovin paremini, st. jooksen kiiremini auto poole.
Muidu oli hea diil. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Flab
Relco

vastuseid: 991
vaadatud: 151516

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2014 22:35:24   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Suurepärane diil.
Kiitus transa eest.
  teema: Kommenteerimine: taf131
Relco

vastuseid: 18
vaadatud: 7920

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2014 07:49:12   pealkiri: Kommenteerimine: taf131
Ostsin HDD adapteri
Kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: AlanR
Relco

vastuseid: 2
vaadatud: 1067

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2014 18:00:18   pealkiri: Kommenteerimine: AlanR
Tere tulemast HV-sse!

Positiivne ärikogemus olemas.
Ostis telefoni,tehing kiire ja konkreetne.
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
Relco

vastuseid: 803
vaadatud: 126888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.11.2014 22:25:47   pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007
Tehing sooritatud.
  teema: Kommenteerimine: Crife
Relco

vastuseid: 15
vaadatud: 5167

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2014 17:09:48   pealkiri: Kommenteerimine: Crife
Sai PSU ostetud
  teema: Kommenteerimine: forint
Relco

vastuseid: 371
vaadatud: 79354

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2013 23:30:40   pealkiri: Kommenteerimine: forint
kiire ja korralik tehing....mina sain mõttetu raha,tema veel mõttetuma kaabli. icon_biggrin.gif Mõlemad rahul veel seejuures.
  teema: Kommenteerimine: veixv
Relco

vastuseid: 377
vaadatud: 50788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2013 22:04:25   pealkiri: Kommenteerimine: veixv
Sai üks PC komplekt ostetud,viisakas tehing oli.
  teema: Kommenteerimine: pruuli555
Relco

vastuseid: 54
vaadatud: 15907

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2013 06:09:17   pealkiri: Kommenteerimine: pruuli555
Ostsin mahuti.
Toodi teisest linnast maja ette kohale.
Väga bro tegelane!
  teema: Kommenteerimine: mtx125
Relco

vastuseid: 29
vaadatud: 8342

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.04.2013 23:10:57   pealkiri: Kommenteerimine: mtx125
Heh,müüsin tüübile auto supaka aga kaubale järele tuli tema tema ema.Võtsin garaazist kasti ja tarisin auto poole,emme ütles...... "ma ei taha isegi teada mis asi see on!" viskas mulle kähku 2 ...
  teema: Kommenteerimine: meeliz
Relco

vastuseid: 4
vaadatud: 1694

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.04.2013 22:59:52   pealkiri: Kommenteerimine: meeliz
Kaup toodi koduukseni
  teema: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab TELE2 (INTERVJUU ON LÕPPENUD)
Relco

vastuseid: 92
vaadatud: 34184

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 31.03.2013 16:44:47   pealkiri: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab TELE2 (INTERVJUU ON LÕPPENUD)
Millal saab hakata kasutama mobiilset positsioneerimist Tele2-s nii nagu see toimib nt Elisas?

Tere

teenuse lisamine on arutusel.

Mart Nielsen
Tehnoloogiadirektor

Kui kaua on asi arutusel ...
  teema: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab TELE2 (INTERVJUU ON LÕPPENUD)
Relco

vastuseid: 92
vaadatud: 34184

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 16.03.2013 16:03:26   pealkiri: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab TELE2 (INTERVJUU ON LÕPPENUD)
Millal saab hakata kasutama mobiilset positsioneerimist Tele2-s nii nagu see toimib nt Elisas?
  teema: Kommenteerimine: Wordmc9
Relco

vastuseid: 343
vaadatud: 73959

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2013 09:04:37   pealkiri: Kommenteerimine: Wordmc9
Tõsine melomaan icon_biggrin.gif Ostis kõllid,väga positiivne.
  teema: Kommenteerimine: tiigerhai
Relco

vastuseid: 98
vaadatud: 29298

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2013 09:02:31   pealkiri: Kommenteerimine: tiigerhai
Positiivne ärikogemus
  teema: Kommenteerimine: kaar3l
Relco

vastuseid: 158
vaadatud: 33162

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2013 17:04:24   pealkiri: Kommenteerimine: kaar3l
Tõsine melomaan icon_biggrin.gif Ostis kõllid,väga positiivne.
  teema: Kommenteerimine: forint
Relco

vastuseid: 371
vaadatud: 79354

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2012 10:05:22   pealkiri: Kommenteerimine: forint
Ostsin helitehnikat,kaup toodi Tallinnast Tartusse koduukseni. Üli positiivne! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: ewil-apple
Relco

vastuseid: 15
vaadatud: 5768

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.10.2012 07:50:53   pealkiri: Kommenteerimine: ewil-apple
Ost-müük sujus ladusalt.
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.