Avaleht
otsing leidis 333 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Eesti Telekomist sai Telia Eesti AS
Rebel_

vastuseid: 111
vaadatud: 47600

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 21.01.2016 12:40:27   pealkiri: Eesti Telekomist sai Telia Eesti AS
huvitab mis nime EMT endale järgmne kuu valib.
  teema: Apple plaanib turule tuua oma elektriauto
Rebel_

vastuseid: 12
vaadatud: 4748

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 24.09.2015 16:07:04   pealkiri: Apple plaanib turule tuua oma elektriauto
Kindlasti saame paari aasta pärast kuulda, kuidas Apple "leiutas auto" icon_rolleyes.gif

ja patenteerib ümmarguse rooli ja 4 ratast ja kaebab Henry Fordi kohtusse.
  teema: RIA: IT-lahendustesse tuleb ehitada võimalus asendada krüptograafilised algoritmid tugevamatega
Rebel_

vastuseid: 4
vaadatud: 5933

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 24.09.2015 15:53:51   pealkiri: RIA: IT-lahendustesse tuleb ehitada võimalus asendada krüptograafilised algoritmid tugevamatega
, kas artikli üldse läbi lugesid või trollid igas teemas oma e-valimstega?
  teema: Arvamuslugu: Kaks kuud Apple'i nutikellaga
Rebel_

vastuseid: 14
vaadatud: 9972

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 10.09.2015 09:13:29   pealkiri: Arvamuslugu: Kaks kuud Apple'i nutikellaga
Pealiskaudne? kui asjal praktilist otstarvet ei ole, siis polegi midagi kirjutada.
  teema: Nimekaimud said vea tõttu ühise e-posti aadressi
Rebel_

vastuseid: 23
vaadatud: 8858

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 03.09.2015 10:47:51   pealkiri: Nimekaimud said vea tõttu ühise e-posti aadressi
Kui see Id-kaart olks tõesti nii ebaturvaline ku see troll siin üritab väita, siis oleks juba seda juba ära kasutatud.
Pangakontod, lepingud ... on tähtsamaid asju kui keskerakonna valimiste kao ...
  teema: iPhone
Rebel_

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748595

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.08.2015 16:16:01   pealkiri: iPhone
, mul oli ka sama jama ja garantiis vahetati telefon uue vastu - nagu enamus iphone rikete puhul.
  teema: Aegade kõige õhem Apple’i sülearvuti jõudis Eestisse
Rebel_

vastuseid: 87
vaadatud: 26159

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 08.05.2015 12:45:50   pealkiri: Aegade kõige õhem Apple’i sülearvuti jõudis Eestisse
1 pesa tõesti vähe, laadimise ajal ei saa kasutada välist monitori, hiirt, ega modemit... absurd.
  teema: EMT: 5G maailmas laialdasemalt kasutusel 2020, Eestis testid 2016
Rebel_

vastuseid: 21
vaadatud: 15681

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 12.03.2015 14:32:13   pealkiri: EMT: 5G maailmas laialdasemalt kasutusel 2020, Eestis testid 2016
ei saa aru mida nad testivad või demovad kui pole veel 5G standardeid paigas.
  teema: iPhone
Rebel_

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748595

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 09.09.2014 20:57:56   pealkiri: iPhone
Kellel neid labidaid vaja on, ostavad ipadi.
Ideed on otsas, peavad hakkama samsungi pealt maha kopeerima.
  teema: Taxify tahab päästa taksofirmasid
Rebel_

vastuseid: 23
vaadatud: 7267

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 19.08.2014 15:15:46   pealkiri: Taxify tahab päästa taksofirmasid
Mugavuse eest olen nõus maksma aga krt mitte 2x rohkem.
Rakendus on mõeldud neile kes taksoga väga tihti ei sõida ja ei tea hindadest midagi.
  teema: iPhone
Rebel_

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748595

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.07.2014 15:49:16   pealkiri: iPhone
iOS 7.1.2 väljas

http://appleinsider.com/articles/14/06/30/apple-releases-ios-712-with-fixes-for-ibeacon-mail-and-accessory-connectivity

Ja ka pangu poolt jailbreagitav. Tegin omal ära

jah, ...
  teema: Elion
Rebel_

vastuseid: 5863
vaadatud: 1296764

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.06.2014 12:55:30   pealkiri: Elion
,
http://www.oomipood.ee/search/scart/-/1
  teema: LG tutvustab uut lipulaeva – nutitelefoni G3
Rebel_

vastuseid: 8
vaadatud: 5225

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 18.06.2014 15:58:55   pealkiri: LG tutvustab uut lipulaeva – nutitelefoni G3
5,5 tolli - kõne funktsiooniga tahvel
  teema: Cisco: 2018. aastaks kasvab internetiliiklus kolmekordseks ja kolib mobiilsetesse seadmetesse
Rebel_

vastuseid: 9
vaadatud: 3406

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 16.06.2014 15:53:51   pealkiri: Cisco: 2018. aastaks kasvab internetiliiklus kolmekordseks ja kolib mobiilsetesse seadmetesse

ja kolib mobiilsetesse seadmetesse

eestis siis enam keegi netis käima ei hakka peale 02. kuupäeva, andmemaht on täis icon_lol.gif

mille üle saa vingud ???

saada meile palun link kus maailma ...
  teema: Diablo III
Rebel_

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544592

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.06.2014 11:48:06   pealkiri: Diablo III
thumbs_up.gif viimane aeg oli see vigane süsteem maha võtta.
1x 200 runni jooksul ledisid selle unique monsteri siis selle käest on 25% tõenäosus saada crafing materjal... ennem leiab selle legendary item ...
  teema: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad
Rebel_

vastuseid: 125
vaadatud: 37803

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 05.06.2014 11:34:16   pealkiri: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad
http://epl.delfi.ee/news/eesti/tallinn-on-e-valimiste-vastupropagandaks-kulutanud-ule-75-000-euro-linna-raha.d?id=68818193
  teema: Elion toob kodudesse 300Mbit/s internetiühenduse
Rebel_

vastuseid: 172
vaadatud: 47091

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 05.06.2014 09:36:27   pealkiri: Elion toob kodudesse 300Mbit/s internetiühenduse
Merivälja, Viimsi jms. kus elavad suhteliselt heal järjel olevad perekonnad, ei ole ikka veel täielikult optikasse pandud. Huvitav miks, rahas ei tohiks ju küsimus olla?


id.

Sama lugu on N ...
  teema: Lekkinud dokumendid paljastavad: Kremli kommentaator-trollid Lääne meedia kallal
Rebel_

vastuseid: 4
vaadatud: 3175

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 04.06.2014 14:10:15   pealkiri: Lekkinud dokumendid paljastavad: Kremli kommentaator-trollid Lääne meedia kallal
võib julgelt väita, et mitte ainult USA väljaannete onlain kommentaariumites.

http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudised/linnavalitsuse-internetisodurid-kiidavad-savisaart-graafiku-alusel.d?id=6 ...
  teema: tahanteada DC-HSPA+ ja LTE teema
Rebel_

vastuseid: 222
vaadatud: 63446

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.06.2014 13:50:15   pealkiri: tahanteada DC-HSPA+ ja LTE teema
http://www.kahvel.ee/30933/elisa-demonstreeris-lte-advanced-vorku/
  teema: Battlefield 4
Rebel_

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088691

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.06.2014 11:38:18   pealkiri: Battlefield 4
asi mille nad ise pekki keerasid on muidugi hea parandada.
alguses oli ju korras, ei tea miks nad BF3e netcode peale tagasi läksid vahepeal ...
  teema: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad
Rebel_

vastuseid: 125
vaadatud: 37803

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 01.06.2014 10:50:17   pealkiri: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad
see e-valimiste vastane jura tuleb AINULT ühest kohast, sellepärast ka Hr. Sults siin jaurabki.
  teema: Roamingteenuste hinnad Euroopa Majandusühenduse riikides langevad
Rebel_

vastuseid: 27
vaadatud: 9551

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 30.05.2014 10:49:48   pealkiri: Roamingteenuste hinnad Euroopa Majandusühenduse riikides langevad
, mis demagoogia?

See, et Eesti kliendid välismaal oma data kasutuse väljalülitavad, on meie operaatorite jaoks kasulik. Meie riigis viibivad välismaalased seda väga palju ei tee.
Kui roaming ...
  teema: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad
Rebel_

vastuseid: 125
vaadatud: 37803

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 29.05.2014 11:31:09   pealkiri: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad
ühtegi veenvat argumenti ühtsevenemaakeskerakonna parteisõdur Sults välja ei too ...
sama jutuga millega pensionäre hirmutate pole mõtet siia ajama tulla.
  teema: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad
Rebel_

vastuseid: 125
vaadatud: 37803

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 28.05.2014 16:28:11   pealkiri: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad
,

1. e-valimised ON kontrollitavad paremini kui paberil.

2. "sõltuvad täielikult äärmiselt käpardlikke vigu tegevast VVK-st" kui on viga siis on viga, mis siia puutuvad e-valimised? Mine o ...
  teema: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad
Rebel_

vastuseid: 125
vaadatud: 37803

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 27.05.2014 13:37:27   pealkiri: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad
ärge nähke vaeva, Sults on tubli partei sõdur, kes ei tahagi asjadest aru saada.
  teema: Diablo III
Rebel_

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544592

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.05.2014 11:19:10   pealkiri: Diablo III
peale patchi on ikka kõik demonic vesseld tühjad thumbs_down.gif
  teema: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad
Rebel_

vastuseid: 125
vaadatud: 37803

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 14.05.2014 14:34:41   pealkiri: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad
kuna ühtesevenamaa-keskerakonna poolt e-hääli peaaegu ei laekugi, siis jätkub ka sealtpoolt valede levitamine.
  teema: irw...kas keegi rikkaks ei taha saada? (Spämmikirjad)
Rebel_

vastuseid: 1030
vaadatud: 631630

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 10.04.2014 12:48:12   pealkiri: irw...kas keegi rikkaks ei taha saada? (Spämmikirjad)
Skype tuli selline kiri koos kontaktisooviga:
(oma nime võtsin välja)


richard-nkruma (Mr Husam Al Sayed)
Hello From: Husam Al Sayed. E-Mail: alsayedoffice@gmail.com ...
  teema: Battlefield 4
Rebel_

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088691

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.02.2014 22:21:36   pealkiri: Battlefield 4
peale tänast patchi see mäng minul enam ei tööta.
  teema: Samsung ja LG toovad turule kolme SIM-kaardi pesaga telefonid
Rebel_

vastuseid: 19
vaadatud: 9043

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 14.02.2014 16:05:18   pealkiri: Samsung ja LG toovad turule kolme SIM-kaardi pesaga telefonid
prose proseks aga 3 raadiot on vaja telefoni ära mahutada.
  teema: Elion tõi turule uuenenud ja numbriklahvideta nutiTV
Rebel_

vastuseid: 148
vaadatud: 44301

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 23.01.2014 14:45:29   pealkiri: Elion tõi turule uuenenud ja numbriklahvideta nutiTV
enamasti arendatakse tooteid vastavalt klientide vajadustele, aga Elion proovis teist teed minna.
  teema: Heade hindade teema
Rebel_

vastuseid: 4893
vaadatud: 1272045

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2014 17:57:32   pealkiri: Heade hindade teema
, thumbs_up.gif
  teema: Heade hindade teema
Rebel_

vastuseid: 4893
vaadatud: 1272045

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.12.2013 12:51:46   pealkiri: Heade hindade teema
Reaper of Souls, 27 euri - https://www.g2play.net/store/Diablo-3-Reaper-of-Souls-Expansion-BattleNet-Key-PC-MAC.html

aastad tagasi saadeti mittetöötav CD KEY sealt g2play'st, saatsin kirja ja saa ...
  teema: Spotify tasuta teenus jõudis ka mobiilidele
Rebel_

vastuseid: 14
vaadatud: 7558

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 18.12.2013 17:49:11   pealkiri: Spotify tasuta teenus jõudis ka mobiilidele
Windows Phone rakendus igatahes nõuab Premium kontot icon_smile.gif

seda ma mõttlesingi.

48H sai läbi ja Spotify'le uninstall
  teema: Delfis alustab kahetasandiline kommentaarium
Rebel_

vastuseid: 35
vaadatud: 10045

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 16.12.2013 16:02:41   pealkiri: Delfis alustab kahetasandiline kommentaarium
Delfi ainuke lisaväärtus ongi anonüümsed kommentaarid.
Seda nad EI SAA ära kaotada, siis ei käiks seal enam keegi.
  teema: Spotify tasuta teenus jõudis ka mobiilidele
Rebel_

vastuseid: 14
vaadatud: 7558

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 13.12.2013 14:01:23   pealkiri: Spotify tasuta teenus jõudis ka mobiilidele
mis asi seal tasuta on ?
peale installi - kohe kiri 48H trial ja aeg jookseb
  teema: Diablo III
Rebel_

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544592

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.11.2013 11:21:40   pealkiri: Diablo III
pigem puudub Blizzardil visioon kuhu tahetakse selle arendusega välja jõuda.
  teema: Diablo III
Rebel_

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544592

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.11.2013 23:52:22   pealkiri: Diablo III
läheb aasta mööda tehakse jälle mäng kapitaalselt ümber.
  teema: Heade hindade teema
Rebel_

vastuseid: 4893
vaadatud: 1272045

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.10.2013 23:04:53   pealkiri: Heade hindade teema
huvitav, mul Mafia 1 Steami inventorys olemas
  teema: Andmeladude arendaja investeerib Eestisse 600 miljonit eurot
Rebel_

vastuseid: 36
vaadatud: 15056

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 17.10.2013 15:17:44   pealkiri: Andmeladude arendaja investeerib Eestisse 600 miljonit eurot
väga kahtlane asi.
kõlab nagu mingi EU toetuste/investeeringute väljapetmise skeem.
  teema: Battlefield 4
Rebel_

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088691

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.10.2013 14:01:49   pealkiri: Battlefield 4
Normal model pole häda midagi kui ei ole perversset 3d spottingut ja kill cam'i okse.gif
  teema: Martens: e-hääletamisel on ebaturvalisim asi isiklik arvuti
Rebel_

vastuseid: 70
vaadatud: 13939

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 13.10.2013 17:01:03   pealkiri: Martens: e-hääletamisel on ebaturvalisim asi isiklik arvuti
, vale koht oma propaganda jaoks, siin inimesed suudavad ise mõelda ja otsustada.
  teema: Katsed ei kinnitanud mobiililevi halba kvaliteeti Tallinna kesklinnas
Rebel_

vastuseid: 25
vaadatud: 8092

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 11.10.2013 17:05:44   pealkiri: Katsed ei kinnitanud mobiililevi halba kvaliteeti Tallinna kesklinnas
, praegu EI, VoLTE 'et ei kasuta hetkel ükski kohalik operaator.
  teema: Katsed ei kinnitanud mobiililevi halba kvaliteeti Tallinna kesklinnas
Rebel_

vastuseid: 25
vaadatud: 8092

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 11.10.2013 16:42:56   pealkiri: Katsed ei kinnitanud mobiililevi halba kvaliteeti Tallinna kesklinnas
, Testiti KÕNE monkey.gif
  teema: EMT alustab iPhone 5s ja 5c müüki 25.oktoobril
Rebel_

vastuseid: 6
vaadatud: 3317

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 10.10.2013 17:06:17   pealkiri: EMT alustab iPhone 5s ja 5c müüki 25.oktoobril
turg paneb hinna paika
juba 2 aastat tootmisest maas iphone 4 maksab EMT's ikka 379 euri, ju siis ostjaid on.
  teema: Heade hindade teema
Rebel_

vastuseid: 4893
vaadatud: 1272045

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.10.2013 09:37:37   pealkiri: Heade hindade teema
https://groupees.com/ asjalikud steam bundles'id pidevalt
  teema: Elion tõi turule uuenenud ja numbriklahvideta nutiTV
Rebel_

vastuseid: 148
vaadatud: 44301

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 09.10.2013 16:57:35   pealkiri: Elion tõi turule uuenenud ja numbriklahvideta nutiTV
pult küll eriti praktiline ei tundu.
põhilised, vaadatumad kanalid on ikka numbritena pähe kulunud, nüüd peab neid ka kerides menüüst taga otsima.
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Rebel_

vastuseid: 21795
vaadatud: 3919235

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.10.2013 11:50:53   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
PS3 selle hinna eest tasub küll ära, kasvõi DVD/BR/3D playeriks
  teema: Battlefield 4
Rebel_

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088691

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.10.2013 21:31:20   pealkiri: Battlefield 4
mis jama see on?
logid mängu ja ükski nupp ei tööta.
  teema: Valve lubab Steam Machines’i nimelisi mänguarvuteid
Rebel_

vastuseid: 11
vaadatud: 3652

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 01.10.2013 16:04:16   pealkiri: Valve lubab Steam Machines’i nimelisi mänguarvuteid
mängude valik võiks ka Linuxi peal laieneda.
Paari indie käkki pärast ei hakka küll seda kasti endale koju ostma.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.