|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Eesti Telekomist sai Telia Eesti AS |
Rebel_
vastuseid: 111
vaadatud: 47600
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 21.01.2016 12:40:27 pealkiri: Eesti Telekomist sai Telia Eesti AS |
| huvitab mis nime EMT endale järgmne kuu valib. |
teema: Apple plaanib turule tuua oma elektriauto |
Rebel_
vastuseid: 12
vaadatud: 4748
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 24.09.2015 16:07:04 pealkiri: Apple plaanib turule tuua oma elektriauto |
Kindlasti saame paari aasta pärast kuulda, kuidas Apple "leiutas auto"
ja patenteerib ümmarguse rooli ja 4 ratast ja kaebab Henry Fordi kohtusse. |
teema: RIA: IT-lahendustesse tuleb ehitada võimalus asendada krüptograafilised algoritmid tugevamatega |
Rebel_
vastuseid: 4
vaadatud: 5933
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 24.09.2015 15:53:51 pealkiri: RIA: IT-lahendustesse tuleb ehitada võimalus asendada krüptograafilised algoritmid tugevamatega |
| , kas artikli üldse läbi lugesid või trollid igas teemas oma e-valimstega? |
teema: Arvamuslugu: Kaks kuud Apple'i nutikellaga |
Rebel_
vastuseid: 14
vaadatud: 9972
|
foorum: Riistvara postitatud: 10.09.2015 09:13:29 pealkiri: Arvamuslugu: Kaks kuud Apple'i nutikellaga |
| Pealiskaudne? kui asjal praktilist otstarvet ei ole, siis polegi midagi kirjutada. |
teema: Nimekaimud said vea tõttu ühise e-posti aadressi |
Rebel_
vastuseid: 23
vaadatud: 8858
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 03.09.2015 10:47:51 pealkiri: Nimekaimud said vea tõttu ühise e-posti aadressi |
Kui see Id-kaart olks tõesti nii ebaturvaline ku see troll siin üritab väita, siis oleks juba seda juba ära kasutatud.
Pangakontod, lepingud ... on tähtsamaid asju kui keskerakonna valimiste kao ... |
teema: iPhone |
Rebel_
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748595
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.08.2015 16:16:01 pealkiri: iPhone |
| , mul oli ka sama jama ja garantiis vahetati telefon uue vastu - nagu enamus iphone rikete puhul. |
teema: Aegade kõige õhem Apple’i sülearvuti jõudis Eestisse |
Rebel_
vastuseid: 87
vaadatud: 26159
|
foorum: Pressiteated postitatud: 08.05.2015 12:45:50 pealkiri: Aegade kõige õhem Apple’i sülearvuti jõudis Eestisse |
| 1 pesa tõesti vähe, laadimise ajal ei saa kasutada välist monitori, hiirt, ega modemit... absurd. |
teema: EMT: 5G maailmas laialdasemalt kasutusel 2020, Eestis testid 2016 |
Rebel_
vastuseid: 21
vaadatud: 15681
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 12.03.2015 14:32:13 pealkiri: EMT: 5G maailmas laialdasemalt kasutusel 2020, Eestis testid 2016 |
| ei saa aru mida nad testivad või demovad kui pole veel 5G standardeid paigas. |
teema: iPhone |
Rebel_
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748595
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 09.09.2014 20:57:56 pealkiri: iPhone |
Kellel neid labidaid vaja on, ostavad ipadi.
Ideed on otsas, peavad hakkama samsungi pealt maha kopeerima. |
teema: Taxify tahab päästa taksofirmasid |
Rebel_
vastuseid: 23
vaadatud: 7267
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 19.08.2014 15:15:46 pealkiri: Taxify tahab päästa taksofirmasid |
Mugavuse eest olen nõus maksma aga krt mitte 2x rohkem.
Rakendus on mõeldud neile kes taksoga väga tihti ei sõida ja ei tea hindadest midagi. |
teema: iPhone |
Rebel_
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748595
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.07.2014 15:49:16 pealkiri: iPhone |
iOS 7.1.2 väljas
http://appleinsider.com/articles/14/06/30/apple-releases-ios-712-with-fixes-for-ibeacon-mail-and-accessory-connectivity
Ja ka pangu poolt jailbreagitav. Tegin omal ära
jah, ... |
teema: Elion |
Rebel_
vastuseid: 5863
vaadatud: 1296764
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.06.2014 12:55:30 pealkiri: Elion |
,
http://www.oomipood.ee/search/scart/-/1 |
teema: LG tutvustab uut lipulaeva – nutitelefoni G3 |
Rebel_
vastuseid: 8
vaadatud: 5225
|
foorum: Pressiteated postitatud: 18.06.2014 15:58:55 pealkiri: LG tutvustab uut lipulaeva – nutitelefoni G3 |
| 5,5 tolli - kõne funktsiooniga tahvel |
teema: Cisco: 2018. aastaks kasvab internetiliiklus kolmekordseks ja kolib mobiilsetesse seadmetesse |
Rebel_
vastuseid: 9
vaadatud: 3406
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 16.06.2014 15:53:51 pealkiri: Cisco: 2018. aastaks kasvab internetiliiklus kolmekordseks ja kolib mobiilsetesse seadmetesse |
ja kolib mobiilsetesse seadmetesse
eestis siis enam keegi netis käima ei hakka peale 02. kuupäeva, andmemaht on täis
mille üle saa vingud ???
saada meile palun link kus maailma ... |
teema: Diablo III |
Rebel_
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544592
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.06.2014 11:48:06 pealkiri: Diablo III |
viimane aeg oli see vigane süsteem maha võtta.
1x 200 runni jooksul ledisid selle unique monsteri siis selle käest on 25% tõenäosus saada crafing materjal... ennem leiab selle legendary item ... |
teema: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad |
Rebel_
vastuseid: 125
vaadatud: 37803
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 05.06.2014 11:34:16 pealkiri: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad |
| http://epl.delfi.ee/news/eesti/tallinn-on-e-valimiste-vastupropagandaks-kulutanud-ule-75-000-euro-linna-raha.d?id=68818193 |
teema: Elion toob kodudesse 300Mbit/s internetiühenduse |
Rebel_
vastuseid: 172
vaadatud: 47091
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 05.06.2014 09:36:27 pealkiri: Elion toob kodudesse 300Mbit/s internetiühenduse |
Merivälja, Viimsi jms. kus elavad suhteliselt heal järjel olevad perekonnad, ei ole ikka veel täielikult optikasse pandud. Huvitav miks, rahas ei tohiks ju küsimus olla?
id.
Sama lugu on N ... |
teema: Lekkinud dokumendid paljastavad: Kremli kommentaator-trollid Lääne meedia kallal |
Rebel_
vastuseid: 4
vaadatud: 3175
|
foorum: Varia postitatud: 04.06.2014 14:10:15 pealkiri: Lekkinud dokumendid paljastavad: Kremli kommentaator-trollid Lääne meedia kallal |
võib julgelt väita, et mitte ainult USA väljaannete onlain kommentaariumites.
http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudised/linnavalitsuse-internetisodurid-kiidavad-savisaart-graafiku-alusel.d?id=6 ... |
teema: tahanteada DC-HSPA+ ja LTE teema |
Rebel_
vastuseid: 222
vaadatud: 63446
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.06.2014 13:50:15 pealkiri: tahanteada DC-HSPA+ ja LTE teema |
| http://www.kahvel.ee/30933/elisa-demonstreeris-lte-advanced-vorku/ |
teema: Battlefield 4 |
Rebel_
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088691
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.06.2014 11:38:18 pealkiri: Battlefield 4 |
asi mille nad ise pekki keerasid on muidugi hea parandada.
alguses oli ju korras, ei tea miks nad BF3e netcode peale tagasi läksid vahepeal ... |
teema: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad |
Rebel_
vastuseid: 125
vaadatud: 37803
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 01.06.2014 10:50:17 pealkiri: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad |
| see e-valimiste vastane jura tuleb AINULT ühest kohast, sellepärast ka Hr. Sults siin jaurabki. |
teema: Roamingteenuste hinnad Euroopa Majandusühenduse riikides langevad |
Rebel_
vastuseid: 27
vaadatud: 9551
|
foorum: Pressiteated postitatud: 30.05.2014 10:49:48 pealkiri: Roamingteenuste hinnad Euroopa Majandusühenduse riikides langevad |
, mis demagoogia?
See, et Eesti kliendid välismaal oma data kasutuse väljalülitavad, on meie operaatorite jaoks kasulik. Meie riigis viibivad välismaalased seda väga palju ei tee.
Kui roaming ... |
teema: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad |
Rebel_
vastuseid: 125
vaadatud: 37803
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 29.05.2014 11:31:09 pealkiri: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad |
ühtegi veenvat argumenti ühtsevenemaakeskerakonna parteisõdur Sults välja ei too ...
sama jutuga millega pensionäre hirmutate pole mõtet siia ajama tulla. |
teema: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad |
Rebel_
vastuseid: 125
vaadatud: 37803
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 28.05.2014 16:28:11 pealkiri: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad |
,
1. e-valimised ON kontrollitavad paremini kui paberil.
2. "sõltuvad täielikult äärmiselt käpardlikke vigu tegevast VVK-st" kui on viga siis on viga, mis siia puutuvad e-valimised? Mine o ... |
teema: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad |
Rebel_
vastuseid: 125
vaadatud: 37803
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 27.05.2014 13:37:27 pealkiri: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad |
| ärge nähke vaeva, Sults on tubli partei sõdur, kes ei tahagi asjadest aru saada. |
teema: Diablo III |
Rebel_
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544592
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.05.2014 11:19:10 pealkiri: Diablo III |
peale patchi on ikka kõik demonic vesseld tühjad  |
teema: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad |
Rebel_
vastuseid: 125
vaadatud: 37803
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 14.05.2014 14:34:41 pealkiri: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad |
| kuna ühtesevenamaa-keskerakonna poolt e-hääli peaaegu ei laekugi, siis jätkub ka sealtpoolt valede levitamine. |
teema: irw...kas keegi rikkaks ei taha saada? (Spämmikirjad) |
Rebel_
vastuseid: 1030
vaadatud: 631630
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 10.04.2014 12:48:12 pealkiri: irw...kas keegi rikkaks ei taha saada? (Spämmikirjad) |
Skype tuli selline kiri koos kontaktisooviga:
(oma nime võtsin välja)
richard-nkruma (Mr Husam Al Sayed)
Hello From: Husam Al Sayed. E-Mail: alsayedoffice@gmail.com ... |
teema: Battlefield 4 |
Rebel_
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088691
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.02.2014 22:21:36 pealkiri: Battlefield 4 |
| peale tänast patchi see mäng minul enam ei tööta. |
teema: Samsung ja LG toovad turule kolme SIM-kaardi pesaga telefonid |
Rebel_
vastuseid: 19
vaadatud: 9043
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 14.02.2014 16:05:18 pealkiri: Samsung ja LG toovad turule kolme SIM-kaardi pesaga telefonid |
| prose proseks aga 3 raadiot on vaja telefoni ära mahutada. |
teema: Elion tõi turule uuenenud ja numbriklahvideta nutiTV |
Rebel_
vastuseid: 148
vaadatud: 44301
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 23.01.2014 14:45:29 pealkiri: Elion tõi turule uuenenud ja numbriklahvideta nutiTV |
| enamasti arendatakse tooteid vastavalt klientide vajadustele, aga Elion proovis teist teed minna. |
teema: Heade hindade teema |
Rebel_
vastuseid: 4893
vaadatud: 1272045
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.01.2014 17:57:32 pealkiri: Heade hindade teema |
,  |
teema: Heade hindade teema |
Rebel_
vastuseid: 4893
vaadatud: 1272045
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.12.2013 12:51:46 pealkiri: Heade hindade teema |
Reaper of Souls, 27 euri - https://www.g2play.net/store/Diablo-3-Reaper-of-Souls-Expansion-BattleNet-Key-PC-MAC.html
aastad tagasi saadeti mittetöötav CD KEY sealt g2play'st, saatsin kirja ja saa ... |
teema: Spotify tasuta teenus jõudis ka mobiilidele |
Rebel_
vastuseid: 14
vaadatud: 7558
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 18.12.2013 17:49:11 pealkiri: Spotify tasuta teenus jõudis ka mobiilidele |
Windows Phone rakendus igatahes nõuab Premium kontot
seda ma mõttlesingi.
48H sai läbi ja Spotify'le uninstall |
teema: Delfis alustab kahetasandiline kommentaarium |
Rebel_
vastuseid: 35
vaadatud: 10045
|
foorum: Varia postitatud: 16.12.2013 16:02:41 pealkiri: Delfis alustab kahetasandiline kommentaarium |
Delfi ainuke lisaväärtus ongi anonüümsed kommentaarid.
Seda nad EI SAA ära kaotada, siis ei käiks seal enam keegi. |
teema: Spotify tasuta teenus jõudis ka mobiilidele |
Rebel_
vastuseid: 14
vaadatud: 7558
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 13.12.2013 14:01:23 pealkiri: Spotify tasuta teenus jõudis ka mobiilidele |
mis asi seal tasuta on ?
peale installi - kohe kiri 48H trial ja aeg jookseb |
teema: Diablo III |
Rebel_
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544592
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.11.2013 11:21:40 pealkiri: Diablo III |
| pigem puudub Blizzardil visioon kuhu tahetakse selle arendusega välja jõuda. |
teema: Diablo III |
Rebel_
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544592
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.11.2013 23:52:22 pealkiri: Diablo III |
| läheb aasta mööda tehakse jälle mäng kapitaalselt ümber. |
teema: Heade hindade teema |
Rebel_
vastuseid: 4893
vaadatud: 1272045
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.10.2013 23:04:53 pealkiri: Heade hindade teema |
| huvitav, mul Mafia 1 Steami inventorys olemas |
teema: Andmeladude arendaja investeerib Eestisse 600 miljonit eurot |
Rebel_
vastuseid: 36
vaadatud: 15056
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 17.10.2013 15:17:44 pealkiri: Andmeladude arendaja investeerib Eestisse 600 miljonit eurot |
väga kahtlane asi.
kõlab nagu mingi EU toetuste/investeeringute väljapetmise skeem. |
teema: Battlefield 4 |
Rebel_
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088691
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.10.2013 14:01:49 pealkiri: Battlefield 4 |
Normal model pole häda midagi kui ei ole perversset 3d spottingut ja kill cam'i  |
teema: Martens: e-hääletamisel on ebaturvalisim asi isiklik arvuti |
Rebel_
vastuseid: 70
vaadatud: 13939
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 13.10.2013 17:01:03 pealkiri: Martens: e-hääletamisel on ebaturvalisim asi isiklik arvuti |
| , vale koht oma propaganda jaoks, siin inimesed suudavad ise mõelda ja otsustada. |
teema: Katsed ei kinnitanud mobiililevi halba kvaliteeti Tallinna kesklinnas |
Rebel_
vastuseid: 25
vaadatud: 8092
|
foorum: Varia postitatud: 11.10.2013 17:05:44 pealkiri: Katsed ei kinnitanud mobiililevi halba kvaliteeti Tallinna kesklinnas |
| , praegu EI, VoLTE 'et ei kasuta hetkel ükski kohalik operaator. |
teema: Katsed ei kinnitanud mobiililevi halba kvaliteeti Tallinna kesklinnas |
Rebel_
vastuseid: 25
vaadatud: 8092
|
foorum: Varia postitatud: 11.10.2013 16:42:56 pealkiri: Katsed ei kinnitanud mobiililevi halba kvaliteeti Tallinna kesklinnas |
, Testiti KÕNE  |
teema: EMT alustab iPhone 5s ja 5c müüki 25.oktoobril |
Rebel_
vastuseid: 6
vaadatud: 3317
|
foorum: Pressiteated postitatud: 10.10.2013 17:06:17 pealkiri: EMT alustab iPhone 5s ja 5c müüki 25.oktoobril |
turg paneb hinna paika
juba 2 aastat tootmisest maas iphone 4 maksab EMT's ikka 379 euri, ju siis ostjaid on. |
teema: Heade hindade teema |
Rebel_
vastuseid: 4893
vaadatud: 1272045
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.10.2013 09:37:37 pealkiri: Heade hindade teema |
| https://groupees.com/ asjalikud steam bundles'id pidevalt |
teema: Elion tõi turule uuenenud ja numbriklahvideta nutiTV |
Rebel_
vastuseid: 148
vaadatud: 44301
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 09.10.2013 16:57:35 pealkiri: Elion tõi turule uuenenud ja numbriklahvideta nutiTV |
pult küll eriti praktiline ei tundu.
põhilised, vaadatumad kanalid on ikka numbritena pähe kulunud, nüüd peab neid ka kerides menüüst taga otsima. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Rebel_
vastuseid: 21795
vaadatud: 3919235
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.10.2013 11:50:53 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| PS3 selle hinna eest tasub küll ära, kasvõi DVD/BR/3D playeriks |
teema: Battlefield 4 |
Rebel_
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088691
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.10.2013 21:31:20 pealkiri: Battlefield 4 |
mis jama see on?
logid mängu ja ükski nupp ei tööta. |
teema: Valve lubab Steam Machines’i nimelisi mänguarvuteid |
Rebel_
vastuseid: 11
vaadatud: 3652
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 01.10.2013 16:04:16 pealkiri: Valve lubab Steam Machines’i nimelisi mänguarvuteid |
mängude valik võiks ka Linuxi peal laieneda.
Paari indie käkki pärast ei hakka küll seda kasti endale koju ostma. |
| |