|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Noctua vanade ventide müra |
Reaper
vastuseid: 7
vaadatud: 773
|
foorum: Jahutus postitatud: 13.05.2026 20:22:26 pealkiri: Noctua vanade ventide müra |
Ostsin AM5 jaoks uue Noctua jahuti, oli kiirem.
Aga tahaks vana AM4 Noctuat ka jälle töökorda (vaikseks) saada. Seega ju ma teilt ühe ventika juurde ostan.
Mul on korpus juba aastaid külje ... |
teema: Noctua vanade ventide müra |
Reaper
vastuseid: 7
vaadatud: 773
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.05.2026 17:10:44 pealkiri: Noctua vanade ventide müra |
Kas vanale NH-D15 ei müüda mitte AM5 mounting-kit'e? Sellisel juhul piisaks lihtsalt ventilaatori vahetusest ja mounting-kiti ostust.
AM4 mounting kit sai kunagi ostetud, see peaks sobima ka AM5 ... |
teema: Noctua vanade ventide müra |
Reaper
vastuseid: 7
vaadatud: 773
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.05.2026 14:52:03 pealkiri: Noctua vanade ventide müra |
Olen viimased 7 aastat kasutanud Noctua NH-D15.
Nüüd tundub, et vahel tekitab üks vent mingit pininat, ka madalatel pööretel. Kui näpuga vent peatada, siis müra kaob.
Mõtlesin, et kuna n ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Reaper
vastuseid: 15985
vaadatud: 3380864
|
foorum: Protsessorid postitatud: 29.04.2026 15:05:05 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Tegin peaaegu selle vea, et ostsin Ryzen 7 5700. Samas sel on 2x vähem L3 cache, kui 5700X! Hea, et enne ostmist googeldasin ja sai suht sarnase hinnaga 5700X võetud.
DDR4 never dies
Mul j ... |
teema: 15» M: CPU AM4/AM5/1700 Protsessorid :: Protsessorid |
Reaper
vastuseid: 68
vaadatud: 6689
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 28.04.2026 20:55:54 pealkiri: CPU AM4/AM5/1700 Protsessorid |
Selle 20 ma leian juurde, et poest tutikas osta
Sama mõte. Vaatasin neid hindu, sügasin pead ja tellisin poest uue... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Reaper
vastuseid: 15985
vaadatud: 3380864
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.04.2026 16:51:03 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
No selge, siis oli viga 2x48GB moodulid valida.
Tegin seda kahel põhjusel: esiteks oli näha, et mälu hinnada hakkavad tõusma.
Teiseks mul oli AM4 süsteemis juba 64GB mälu, tahtsin, et upgradeg ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Reaper
vastuseid: 15985
vaadatud: 3380864
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.04.2026 03:42:25 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Huvitav... uus masin oli enne memtestis stabiilne.
Lasin emaplaadile viimase BIOS-i peale ja hakkas memtestis vigu loopima. Nii XMP modes kui ilma.
Panin aastataguse BIOS-i tagasi - töötab jä ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Reaper
vastuseid: 15985
vaadatud: 3380864
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.03.2026 01:58:39 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| , clear cmos ikka proovisid? Mul MSI plaadiga clear cmos niisama jumperite lühistamisest ei piisanud, pidi PSU tagant välja lülitama ja siis power nuppu veits toksima, et üleliigse energia välja ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Reaper
vastuseid: 15985
vaadatud: 3380864
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.03.2026 22:27:29 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Niih, kas minu 9800X3D on ka õhtale läinud...
Paar kuud tagasi viimati kasutasin. Panin süsteemi kokku, tegin nädal aega memtesti, installisin Windowsi. Toimis.
Nüüd tahtsin edasi tegutsed ... |
teema: 10 Gigabit kodus? |
Reaper
vastuseid: 246
vaadatud: 109178
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.01.2026 12:51:56 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
https://www.youtube.com/watch?v=b3CTh1iqrGM
Video alguses: RTL8127 10G võrkar. PCIE x1 gen 4. 2W power.
Selle kiviga on oodata, et 10G läheb mainstreami.
https://www.servethehome.com/cheap- ... |
teema: 10 Gigabit kodus? |
Reaper
vastuseid: 246
vaadatud: 109178
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.10.2025 13:42:57 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
Jutt oli just x1 sloti kaardist.
Uutel emaplaatidel on aina vähem PCIe slotte, vähemalt mulle jääb mulje. M.2 slotid on küll...
Näiteks tuttav ostis just Gigabyte B650 EAGLE emaplaadi. Esi ... |
teema: 10 Gigabit kodus? |
Reaper
vastuseid: 246
vaadatud: 109178
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.10.2025 23:13:21 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
XikeStor SKS3200M jõudis kohale. 50 EUR eest on switchi küll. Sööb erinevaid DAC kaableid ja mooduleid.
Ainuke kiiks, mida tähele panin, et 10G pordi kiirusi saab määrata: 100M, 1G, 2.5G võ ... |
teema: 10 Gigabit kodus? |
Reaper
vastuseid: 246
vaadatud: 109178
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.04.2025 09:24:15 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
| Selge, mul pole mikrotik mooduleid. On FS oma ja siis mõned erinevad hiinakad. |
teema: 10 Gigabit kodus? |
Reaper
vastuseid: 246
vaadatud: 109178
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.04.2025 20:30:59 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
Ei saa jah kiirust muuta SFP-de puhul, vähemalt nendest switchides, mis mul kasutada on.
Tellin katsetamiseks Aliexpressist ühe 6-pordise Hasivo 2.5G switchi.
CAT5E kaugus pole nii pikk, mingi ... |
teema: 10 Gigabit kodus? |
Reaper
vastuseid: 246
vaadatud: 109178
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.04.2025 20:12:18 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
Tänased katsetused 10G-ga: tahtsin saada kiiremat ühendust tuppa, kuhu läheb ainult vana CAT5E kaabel. Samas oli vaja 100M/1G kaabliühendus ka.
Ühendus:
Masin 10G kaardiga <-- 10G DAC k ... |
teema: Telia TV |
Reaper
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.03.2025 13:31:47 pealkiri: Telia TV |
Ühendasin hokilitri digiboksid otse kohtvõrku, hakkas tööle nii telekapilt kui ka järelvaatamine.
Tänan.
Välisvõrgu switchi sain vahelt ära võtta, üks seade vähem.
Küll aga tekib k ... |
teema: Telia TV |
Reaper
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.03.2025 15:05:56 pealkiri: Telia TV |
Novembris 2022 käis viimati Telia tehnik ja siis oli veel kindlasti VLAN 4 vaja hokilitriga. Androidi digiboks töötas ka internetist, aga sel olid muud hädad, jooksis pidevalt kokku.
Seega üle ... |
teema: Telia TV |
Reaper
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.03.2025 14:24:32 pealkiri: Telia TV |
| Mul on juba mitu aastat sugulaste juures selline seadistus, et Telia optika konverter - väline switchi, mille kaudu saab VLAN 4 - minu enda ruuter. Välise switchi külge VLAN 4 portidesse on ühenda ... |
teema: 10 Gigabit kodus? |
Reaper
vastuseid: 246
vaadatud: 109178
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.09.2024 10:43:24 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
, mul on ConnectX-3 Win11 ja täiesti plug&play. Ei ole vaja miskit installida. Sul seal mingi muu kala.
Ma kasutan veel Windows 7-t. Sellele ei leidnud toimivaid draivereid.
10G asjad kuume ... |
teema: 3D graafika katkestab võrguühenduse |
Reaper
vastuseid: 12
vaadatud: 15656
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.09.2024 16:44:05 pealkiri: 3D graafika katkestab võrguühenduse |
Nii, on nüüd veel kolme inteli kiviga 10G kaarti testitud, mitte ei toimi AMD X470 chipsetiga plate peal. Inteli Z370 plate peal toimib.
Aga nüüd saabus ASUS XG-C100F, Aquantia AQC107 kiviga. T ... |
teema: 10 Gigabit kodus? |
Reaper
vastuseid: 246
vaadatud: 109178
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.11.2023 18:54:53 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
Windowsis ma seda ConnectX-3 kaarti tööle ei saanudki. Aga Linuxi ja BSD all töötab kenasti.
Põhiline eelis minu jaoks on, et ConnectX-3 vajab ainult PCI-e x4 pesa. Lisaks on väiksem ja mulle ... |
teema: 10 Gigabit kodus? |
Reaper
vastuseid: 246
vaadatud: 109178
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.10.2023 19:50:11 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
Kuhu see PCIe riser kinnitub?
Üks ots läheb M.2 pesasse. Teine läheb võrgukaardi külge. Niisama õhku rippuma. Panin kaablikrõpsudega võrgukaardi külge kinni, et lahti ei tuleks. Võrgukaar ... |
teema: 10 Gigabit kodus? |
Reaper
vastuseid: 246
vaadatud: 109178
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.10.2023 19:28:03 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
Tänane saavutus: kuidas saada 10G ühendus masinale, mil pole 10G porte ega PCI expressi pesi.
Vastus: kasutasin M.2 porti:
M.2 to PCI Express 3.0 x16 Cable
https://www.ebay.com/itm/304758541893 ... |
teema: 10 Gigabit kodus? |
Reaper
vastuseid: 246
vaadatud: 109178
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.07.2023 12:38:52 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
8-pordised hallatavad 10G POE switchid, aliexpressist saab veidi üle 300 EUR eest osta:
https://www.youtube.com/watch?v=YdgrHda4sW0 |
teema: TELE2 Püsiühendus (Fiiberkaabel) |
Reaper
vastuseid: 309
vaadatud: 105261
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.03.2023 13:58:18 pealkiri: TELE2 Püsiühendus (Fiiberkaabel) |
Kui vähegi pädevam kasutaja oled, siis soovitav oma ruuter panna, sõltumata teenusepakkujast.
Teenuspakkuja ruuterid jätame "tavakasutajale". |
teema: 10 Gigabit kodus? |
Reaper
vastuseid: 246
vaadatud: 109178
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.03.2023 15:07:41 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
10G uplink portidega 2.5G switch, 24 + 8 = 32 porti kokku:
https://www.youtube.com/watch?v=wsxZB82gcYM |
teema: Telia TV |
Reaper
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.11.2022 15:55:43 pealkiri: Telia TV |
, miks peaks androidi pilt parem olema? Kui sul enne oli arris VLAN4 taga, siis arrise pilt kindlasti parem kui androidi oma.
Nii sugulased ütlevad, et Androidi pilt on parem nende arvates. Praegu ... |
teema: Telia TV |
Reaper
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.11.2022 18:49:26 pealkiri: Telia TV |
Kommenteeriti, et Androidil olevat parem pildikvaliteet, kui Arrisel, kas võib tõsi olla?
Samas Motorola box oli mugavalt integreeritud LG teleka puldiga. Kas Arrise hokilitrit on ka võimalik ni ... |
teema: Telia TV |
Reaper
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.11.2022 16:58:10 pealkiri: Telia TV |
Ma valisin Androidi selle eeldusega, et Arrise hokolitter läheb järgmisena peagi EOL.
Ja Android ei lähe? Pole mingit garantiid, et see mitte enne hokilitrit ei lähe.
Loogiline oleks, et u ... |
teema: Telia TV |
Reaper
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.11.2022 16:53:39 pealkiri: Telia TV |
Nii, sai prooviks üks Androidi digibox ostetud. Hetkel igatahes VLAN4 tagant ühendust ei saa. Sama kaabli taga Arrise hokilitter töötab.
lugesid kommentaari?
Nagu näed, postitasin 1 minut pea ... |
teema: Telia TV |
Reaper
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.11.2022 16:39:33 pealkiri: Telia TV |
| Nii, sai prooviks üks Androidi digibox ostetud. Hetkel igatahes VLAN4 tagant ühendust ei saa. Sama kaabli taga Arrise hokilitter töötab. |
teema: Telia TV |
Reaper
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.11.2022 14:40:08 pealkiri: Telia TV |
On toimiv, lihtsalt kunstlikult kasutuskõlbmatuks muudetud, seda vaid selleks, et prügi toota.
Suht sama mõte Motorola boxi kohta. Kõik ju toimis.
Why fix if it ain't broken? |
teema: Telia TV |
Reaper
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.11.2022 14:30:51 pealkiri: Telia TV |
Kuna nüüd sugulasel lakkasid Motorola digiboksid toimimast, siis küsimus:
Kui nende asemele Androidi digiboksid osta, siis kas nad sobivad füüsiliselt asenduseks?
Mul oli siiani tehtud ühe ... |
teema: Elisa alustas uue ja ülikiire 1 Gbit/s koduinterneti pakkumisega |
Reaper
vastuseid: 23
vaadatud: 6595
|
foorum: Pressiteated postitatud: 25.08.2022 14:16:20 pealkiri: Elisa alustas uue ja ülikiire 1 Gbit/s koduinterneti pakkumisega |
2017 ja kodukasutajale 10g
Isegi tänapäeval pole kodukasutajal ju 10g seadmeid, millega seda üldse tarbida. Noh, mõnel üksikul võib-olla on, aga siis pole ka päris tavaline kodukasutus en ... |
teema: TTJA mõõtis mobiilse interneti kiiruseid enne 5G sageduste kasutuselevõttu |
Reaper
vastuseid: 17
vaadatud: 5207
|
foorum: Pressiteated postitatud: 19.06.2022 21:52:42 pealkiri: TTJA mõõtis mobiilse interneti kiiruseid enne 5G sageduste kasutuselevõttu |
| 5G seadmeid enamikel kasutajatel pole, seega on 4G just õige asi, mida mõõta. Jah, võiks seda teha ka erinevatel kellaaegadel, aga ei saa inimesi sundida õhtusel ajal tööd tegema. Mis numbrites ... |
teema: Apollo TV avab juunis uue ülikiire lairiba internetiteenuse |
Reaper
vastuseid: 81
vaadatud: 32702
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 01.06.2022 19:24:52 pealkiri: Apollo TV avab juunis uue ülikiire lairiba internetiteenuse |
ma veelkord kordan, ma ei ole kusagil väitnud et telia või keegi teine peaks mu KOJU tasuta kaabli vedama, vaid ma olen selgitanud, et lõppühenduse saamiseks ei ole (näiteks telia) nõus ehita ... |
teema: 10 Gigabit kodus? |
Reaper
vastuseid: 246
vaadatud: 109178
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.05.2022 13:42:49 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
Mulle isiklikult piisab kodus 10G võrgust küll. 25G ja 100G asjad jätan töö juurde. Aga võib-olla kellelgi on huvi, selle tõttu linkisin.
Kui kasutatult 100G otsida, siis võib ServeTheHome ... |
teema: 10 Gigabit kodus? |
Reaper
vastuseid: 246
vaadatud: 109178
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.05.2022 15:19:31 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
Komistasin netis sellise 25G switchi otsa:
QNAP QSW-M5216-1T
https://www.qnap.com/en/product/qsw-m5216-1t
https://www.amazon.com/QNAP-QSW-M5216-1T-US-connectivity-Networks-Management/dp/B09QBP682 ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Reaper
vastuseid: 15985
vaadatud: 3380864
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.05.2022 13:01:57 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
WOW! ASRock on AB350M Pro4-le Renoir-i, Vermeer-i ja Cezanne-i toe lisanud uusima BIOS-iga
Pole paha jah. Mu X370 emaplaat võiks ka nüüd BIOS-i uuenduse saada (ASRock Fatal1ty X370 Profes ... |
teema: Android teleriga saab Telia TV-d vaadata ilma digiboksita |
Reaper
vastuseid: 44
vaadatud: 22280
|
foorum: Pressiteated postitatud: 23.05.2022 10:09:01 pealkiri: Android teleriga saab Telia TV-d vaadata ilma digiboksita |
| Esiteks ei plaani Android TV-d hankida. Ja teiseks, telerite kui ekraani eluiga on tavaliselt 10 või rohkem aastat. Selle ajaga jõuab tarkvara juba ammu aeguda. Nii et tegemist jälle lolli ekraanig ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Reaper
vastuseid: 15985
vaadatud: 3380864
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.05.2022 16:53:35 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Lugesin AM5 teemat ja pean mainima: mul nüüd ka AM4 prosedega korduvalt tegemist olnud. Ja ALATI jahutust ära võttes tuleb prose kaasa! Selles suhtes Inteli kinnitusklamber ikka hulka parem. |
teema: Bitcoini krahh jätkub, üks stabiilseks rahaks nimetatud krüptoraha kukkus sodiks |
Reaper
vastuseid: 29
vaadatud: 14193
|
foorum: Varia postitatud: 15.05.2022 22:40:40 pealkiri: Bitcoini krahh jätkub, üks stabiilseks rahaks nimetatud krüptoraha kukkus sodiks |
| Mulle tundub küll, et langeb hoopis EUR. 1.2 dollari asemel on kurss varsti 1.0 dollarit. |
teema: Bitcoini krahh jätkub, üks stabiilseks rahaks nimetatud krüptoraha kukkus sodiks |
Reaper
vastuseid: 29
vaadatud: 14193
|
foorum: Varia postitatud: 13.05.2022 21:29:34 pealkiri: Bitcoini krahh jätkub, üks stabiilseks rahaks nimetatud krüptoraha kukkus sodiks |
| Vast nüüd saab lõpuks normaalse hinnaga graafikakaarte osta? |
teema: 10 Gigabit kodus? |
Reaper
vastuseid: 246
vaadatud: 109178
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.05.2022 15:17:58 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
Küsin nõu, mis 10G võrgukaarte nüüd proovida:
Vahetasin Inteli süsteemi AMD vastu ja nüüd 2 probleemi. Esiteks katkestused ja teiseks aeglane on ka. Täpsemalt siin teemas:
https://foorum. ... |
teema: Elon Musk ostab Twitteri 44 miljardi dollariga |
Reaper
vastuseid: 71
vaadatud: 39742
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 02.05.2022 09:48:44 pealkiri: Elon Musk ostab Twitteri 44 miljardi dollariga |
| Vabadus vihata on ka sõnavabadus. |
teema: Telia Koduinternet |
Reaper
vastuseid: 23979
vaadatud: 5702946
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.04.2022 07:12:28 pealkiri: Telia Koduinternet |
Kui soovin liituda Telia 1 paketiga, kas olen siis kohustatud võtma lisaks ka TV ja Mobiili paketid?
Ilmselgelt. Sobib ka tööandja Telia mobiilinumber.
Vahetasin just töökohta ja seetõttu ... |
teema: Elon Musk ostab Twitteri 44 miljardi dollariga |
Reaper
vastuseid: 71
vaadatud: 39742
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 30.04.2022 05:54:18 pealkiri: Elon Musk ostab Twitteri 44 miljardi dollariga |
Mis asi see sõnavabadus on?
Kas igasugune tattipritsimine, valetamine, sõimamine, ropendamin, teadlik vale info levitamine jne kuulub ka sõnavabaduse hulka?
Kunagi kui avati Delfi kommentaarium s ... |
teema: 3D graafika katkestab võrguühenduse |
Reaper
vastuseid: 12
vaadatud: 15656
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.04.2022 22:53:07 pealkiri: 3D graafika katkestab võrguühenduse |
Oled proovinud biosist int. võrgukaardi ka disableda?
Nüüd proovisin, tulemus oli nagu arvata, ei mõjutanud midagi
Kui NIC toetab ainutl 2.0 siis peaks jooksma ka automaatselt GPU 2.0 8x. ... |
teema: 3D graafika katkestab võrguühenduse |
Reaper
vastuseid: 12
vaadatud: 15656
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.04.2022 12:22:00 pealkiri: 3D graafika katkestab võrguühenduse |
Nagu kirjutasin, sama viga oli ka, kui kasutada 4x pesa, mis tuleb chipsetist, mitte otse protsessorist.
Samuti ei ole mingit probleemi NVMe SSD-dega, mis ju ka PCIe küljes.
Katsetan õhtul, li ... |
teema: 3D graafika katkestab võrguühenduse |
Reaper
vastuseid: 12
vaadatud: 15656
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.04.2022 11:04:21 pealkiri: 3D graafika katkestab võrguühenduse |
IRQ-dest ei tea midagi, viimati tegelesin nendega DOSi ajastul.
Integreeritud võrkar jah töötab edasi (see ka inteli oma kusjuures).
Hetkel on plaan inteli 10G võrkar mingi muu vastu vahetad ... |
| |