Avaleht
otsing leidis 1015 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Noctua vanade ventide müra
Reaper

vastuseid: 7
vaadatud: 773

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 13.05.2026 20:22:26   pealkiri: Noctua vanade ventide müra
Ostsin AM5 jaoks uue Noctua jahuti, oli kiirem.

Aga tahaks vana AM4 Noctuat ka jälle töökorda (vaikseks) saada. Seega ju ma teilt ühe ventika juurde ostan.

Mul on korpus juba aastaid külje ...
  teema: Noctua vanade ventide müra
Reaper

vastuseid: 7
vaadatud: 773

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.05.2026 17:10:44   pealkiri: Noctua vanade ventide müra
Kas vanale NH-D15 ei müüda mitte AM5 mounting-kit'e? Sellisel juhul piisaks lihtsalt ventilaatori vahetusest ja mounting-kiti ostust.

AM4 mounting kit sai kunagi ostetud, see peaks sobima ka AM5 ...
  teema: Noctua vanade ventide müra
Reaper

vastuseid: 7
vaadatud: 773

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.05.2026 14:52:03   pealkiri: Noctua vanade ventide müra
Olen viimased 7 aastat kasutanud Noctua NH-D15.

Nüüd tundub, et vahel tekitab üks vent mingit pininat, ka madalatel pööretel. Kui näpuga vent peatada, siis müra kaob.

Mõtlesin, et kuna n ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Reaper

vastuseid: 15985
vaadatud: 3380864

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 29.04.2026 15:05:05   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Tegin peaaegu selle vea, et ostsin Ryzen 7 5700. Samas sel on 2x vähem L3 cache, kui 5700X! Hea, et enne ostmist googeldasin ja sai suht sarnase hinnaga 5700X võetud.

DDR4 never dies icon_cool.gif

Mul j ...
  teema: 15» M: CPU AM4/AM5/1700 Protsessorid :: Protsessorid
Reaper

vastuseid: 68
vaadatud: 6689

sõnumfoorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus   postitatud: 28.04.2026 20:55:54   pealkiri: CPU AM4/AM5/1700 Protsessorid
Selle 20 ma leian juurde, et poest tutikas osta icon_smile.gif

Sama mõte. Vaatasin neid hindu, sügasin pead ja tellisin poest uue...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Reaper

vastuseid: 15985
vaadatud: 3380864

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.04.2026 16:51:03   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
No selge, siis oli viga 2x48GB moodulid valida.
Tegin seda kahel põhjusel: esiteks oli näha, et mälu hinnada hakkavad tõusma.
Teiseks mul oli AM4 süsteemis juba 64GB mälu, tahtsin, et upgradeg ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Reaper

vastuseid: 15985
vaadatud: 3380864

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.04.2026 03:42:25   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Huvitav... uus masin oli enne memtestis stabiilne.

Lasin emaplaadile viimase BIOS-i peale ja hakkas memtestis vigu loopima. Nii XMP modes kui ilma.

Panin aastataguse BIOS-i tagasi - töötab jä ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Reaper

vastuseid: 15985
vaadatud: 3380864

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.03.2026 01:58:39   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
, clear cmos ikka proovisid? Mul MSI plaadiga clear cmos niisama jumperite lühistamisest ei piisanud, pidi PSU tagant välja lülitama ja siis power nuppu veits toksima, et üleliigse energia välja ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Reaper

vastuseid: 15985
vaadatud: 3380864

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.03.2026 22:27:29   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Niih, kas minu 9800X3D on ka õhtale läinud...

Paar kuud tagasi viimati kasutasin. Panin süsteemi kokku, tegin nädal aega memtesti, installisin Windowsi. Toimis.

Nüüd tahtsin edasi tegutsed ...
  teema: 10 Gigabit kodus?
Reaper

vastuseid: 246
vaadatud: 109178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.01.2026 12:51:56   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
https://www.youtube.com/watch?v=b3CTh1iqrGM

Video alguses: RTL8127 10G võrkar. PCIE x1 gen 4. 2W power.

Selle kiviga on oodata, et 10G läheb mainstreami.

https://www.servethehome.com/cheap- ...
  teema: 10 Gigabit kodus?
Reaper

vastuseid: 246
vaadatud: 109178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.10.2025 13:42:57   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Jutt oli just x1 sloti kaardist.

Uutel emaplaatidel on aina vähem PCIe slotte, vähemalt mulle jääb mulje. M.2 slotid on küll...

Näiteks tuttav ostis just Gigabyte B650 EAGLE emaplaadi. Esi ...
  teema: 10 Gigabit kodus?
Reaper

vastuseid: 246
vaadatud: 109178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 16.10.2025 23:13:21   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
XikeStor SKS3200M jõudis kohale. 50 EUR eest on switchi küll. Sööb erinevaid DAC kaableid ja mooduleid.

Ainuke kiiks, mida tähele panin, et 10G pordi kiirusi saab määrata: 100M, 1G, 2.5G võ ...
  teema: 10 Gigabit kodus?
Reaper

vastuseid: 246
vaadatud: 109178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.04.2025 09:24:15   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Selge, mul pole mikrotik mooduleid. On FS oma ja siis mõned erinevad hiinakad.
  teema: 10 Gigabit kodus?
Reaper

vastuseid: 246
vaadatud: 109178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.04.2025 20:30:59   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Ei saa jah kiirust muuta SFP-de puhul, vähemalt nendest switchides, mis mul kasutada on.

Tellin katsetamiseks Aliexpressist ühe 6-pordise Hasivo 2.5G switchi.

CAT5E kaugus pole nii pikk, mingi ...
  teema: 10 Gigabit kodus?
Reaper

vastuseid: 246
vaadatud: 109178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.04.2025 20:12:18   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Tänased katsetused 10G-ga: tahtsin saada kiiremat ühendust tuppa, kuhu läheb ainult vana CAT5E kaabel. Samas oli vaja 100M/1G kaabliühendus ka.

Ühendus:

Masin 10G kaardiga <-- 10G DAC k ...
  teema: Telia TV
Reaper

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.03.2025 13:31:47   pealkiri: Telia TV
Ühendasin hokilitri digiboksid otse kohtvõrku, hakkas tööle nii telekapilt kui ka järelvaatamine.
Tänan.

Välisvõrgu switchi sain vahelt ära võtta, üks seade vähem.

Küll aga tekib k ...
  teema: Telia TV
Reaper

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.03.2025 15:05:56   pealkiri: Telia TV
Novembris 2022 käis viimati Telia tehnik ja siis oli veel kindlasti VLAN 4 vaja hokilitriga. Androidi digiboks töötas ka internetist, aga sel olid muud hädad, jooksis pidevalt kokku.

Seega üle ...
  teema: Telia TV
Reaper

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.03.2025 14:24:32   pealkiri: Telia TV
Mul on juba mitu aastat sugulaste juures selline seadistus, et Telia optika konverter - väline switchi, mille kaudu saab VLAN 4 - minu enda ruuter. Välise switchi külge VLAN 4 portidesse on ühenda ...
  teema: 10 Gigabit kodus?
Reaper

vastuseid: 246
vaadatud: 109178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.09.2024 10:43:24   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
, mul on ConnectX-3 Win11 ja täiesti plug&play. Ei ole vaja miskit installida. Sul seal mingi muu kala.

Ma kasutan veel Windows 7-t. Sellele ei leidnud toimivaid draivereid.

10G asjad kuume ...
  teema: 3D graafika katkestab võrguühenduse
Reaper

vastuseid: 12
vaadatud: 15656

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.09.2024 16:44:05   pealkiri: 3D graafika katkestab võrguühenduse
Nii, on nüüd veel kolme inteli kiviga 10G kaarti testitud, mitte ei toimi AMD X470 chipsetiga plate peal. Inteli Z370 plate peal toimib.

Aga nüüd saabus ASUS XG-C100F, Aquantia AQC107 kiviga. T ...
  teema: 10 Gigabit kodus?
Reaper

vastuseid: 246
vaadatud: 109178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.11.2023 18:54:53   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Windowsis ma seda ConnectX-3 kaarti tööle ei saanudki. Aga Linuxi ja BSD all töötab kenasti.

Põhiline eelis minu jaoks on, et ConnectX-3 vajab ainult PCI-e x4 pesa. Lisaks on väiksem ja mulle ...
  teema: 10 Gigabit kodus?
Reaper

vastuseid: 246
vaadatud: 109178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.10.2023 19:50:11   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Kuhu see PCIe riser kinnitub?

Üks ots läheb M.2 pesasse. Teine läheb võrgukaardi külge. Niisama õhku rippuma. Panin kaablikrõpsudega võrgukaardi külge kinni, et lahti ei tuleks. Võrgukaar ...
  teema: 10 Gigabit kodus?
Reaper

vastuseid: 246
vaadatud: 109178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.10.2023 19:28:03   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Tänane saavutus: kuidas saada 10G ühendus masinale, mil pole 10G porte ega PCI expressi pesi.
Vastus: kasutasin M.2 porti:

M.2 to PCI Express 3.0 x16 Cable
https://www.ebay.com/itm/304758541893 ...
  teema: 10 Gigabit kodus?
Reaper

vastuseid: 246
vaadatud: 109178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.07.2023 12:38:52   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
8-pordised hallatavad 10G POE switchid, aliexpressist saab veidi üle 300 EUR eest osta:
https://www.youtube.com/watch?v=YdgrHda4sW0
  teema: TELE2 Püsiühendus (Fiiberkaabel)
Reaper

vastuseid: 309
vaadatud: 105261

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.03.2023 13:58:18   pealkiri: TELE2 Püsiühendus (Fiiberkaabel)
Kui vähegi pädevam kasutaja oled, siis soovitav oma ruuter panna, sõltumata teenusepakkujast.
Teenuspakkuja ruuterid jätame "tavakasutajale".
  teema: 10 Gigabit kodus?
Reaper

vastuseid: 246
vaadatud: 109178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.03.2023 15:07:41   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
10G uplink portidega 2.5G switch, 24 + 8 = 32 porti kokku:
https://www.youtube.com/watch?v=wsxZB82gcYM
  teema: Telia TV
Reaper

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.11.2022 15:55:43   pealkiri: Telia TV
, miks peaks androidi pilt parem olema? Kui sul enne oli arris VLAN4 taga, siis arrise pilt kindlasti parem kui androidi oma.

Nii sugulased ütlevad, et Androidi pilt on parem nende arvates. Praegu ...
  teema: Telia TV
Reaper

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.11.2022 18:49:26   pealkiri: Telia TV
Kommenteeriti, et Androidil olevat parem pildikvaliteet, kui Arrisel, kas võib tõsi olla?

Samas Motorola box oli mugavalt integreeritud LG teleka puldiga. Kas Arrise hokilitrit on ka võimalik ni ...
  teema: Telia TV
Reaper

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.11.2022 16:58:10   pealkiri: Telia TV
Ma valisin Androidi selle eeldusega, et Arrise hokolitter läheb järgmisena peagi EOL.
Ja Android ei lähe? Pole mingit garantiid, et see mitte enne hokilitrit ei lähe.
 

Loogiline oleks, et u ...
  teema: Telia TV
Reaper

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.11.2022 16:53:39   pealkiri: Telia TV
Nii, sai prooviks üks Androidi digibox ostetud. Hetkel igatahes VLAN4 tagant ühendust ei saa. Sama kaabli taga Arrise hokilitter töötab.
lugesid kommentaari?

Nagu näed, postitasin 1 minut pea ...
  teema: Telia TV
Reaper

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.11.2022 16:39:33   pealkiri: Telia TV
Nii, sai prooviks üks Androidi digibox ostetud. Hetkel igatahes VLAN4 tagant ühendust ei saa. Sama kaabli taga Arrise hokilitter töötab.
  teema: Telia TV
Reaper

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.11.2022 14:40:08   pealkiri: Telia TV
On toimiv, lihtsalt kunstlikult kasutuskõlbmatuks muudetud, seda vaid selleks, et prügi toota.

Suht sama mõte Motorola boxi kohta. Kõik ju toimis.
Why fix if it ain't broken?
  teema: Telia TV
Reaper

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182691

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.11.2022 14:30:51   pealkiri: Telia TV
Kuna nüüd sugulasel lakkasid Motorola digiboksid toimimast, siis küsimus:

Kui nende asemele Androidi digiboksid osta, siis kas nad sobivad füüsiliselt asenduseks?

Mul oli siiani tehtud ühe ...
  teema: Elisa alustas uue ja ülikiire 1 Gbit/s koduinterneti pakkumisega
Reaper

vastuseid: 23
vaadatud: 6595

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 25.08.2022 14:16:20   pealkiri: Elisa alustas uue ja ülikiire 1 Gbit/s koduinterneti pakkumisega
2017 ja kodukasutajale 10g icon_eek.gif
Isegi tänapäeval pole kodukasutajal ju 10g seadmeid, millega seda üldse tarbida. Noh, mõnel üksikul võib-olla on, aga siis pole ka päris tavaline kodukasutus en ...
  teema: TTJA mõõtis mobiilse interneti kiiruseid enne 5G sageduste kasutuselevõttu
Reaper

vastuseid: 17
vaadatud: 5207

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 19.06.2022 21:52:42   pealkiri: TTJA mõõtis mobiilse interneti kiiruseid enne 5G sageduste kasutuselevõttu
5G seadmeid enamikel kasutajatel pole, seega on 4G just õige asi, mida mõõta. Jah, võiks seda teha ka erinevatel kellaaegadel, aga ei saa inimesi sundida õhtusel ajal tööd tegema. Mis numbrites ...
  teema: Apollo TV avab juunis uue ülikiire lairiba internetiteenuse
Reaper

vastuseid: 81
vaadatud: 32702

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 01.06.2022 19:24:52   pealkiri: Apollo TV avab juunis uue ülikiire lairiba internetiteenuse

ma veelkord kordan, ma ei ole kusagil väitnud et telia või keegi teine peaks mu KOJU tasuta kaabli vedama, vaid ma olen selgitanud, et lõppühenduse saamiseks ei ole (näiteks telia) nõus ehita ...
  teema: 10 Gigabit kodus?
Reaper

vastuseid: 246
vaadatud: 109178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.05.2022 13:42:49   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Mulle isiklikult piisab kodus 10G võrgust küll. 25G ja 100G asjad jätan töö juurde. Aga võib-olla kellelgi on huvi, selle tõttu linkisin.

Kui kasutatult 100G otsida, siis võib ServeTheHome ...
  teema: 10 Gigabit kodus?
Reaper

vastuseid: 246
vaadatud: 109178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.05.2022 15:19:31   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Komistasin netis sellise 25G switchi otsa:
QNAP QSW-M5216-1T

https://www.qnap.com/en/product/qsw-m5216-1t
https://www.amazon.com/QNAP-QSW-M5216-1T-US-connectivity-Networks-Management/dp/B09QBP682 ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Reaper

vastuseid: 15985
vaadatud: 3380864

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.05.2022 13:01:57   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
WOW! ASRock on AB350M Pro4-le Renoir-i, Vermeer-i ja Cezanne-i toe lisanud uusima BIOS-iga icon_lol.gif

Pole paha jah. Mu X370 emaplaat võiks ka nüüd BIOS-i uuenduse saada (ASRock Fatal1ty X370 Profes ...
  teema: Android teleriga saab Telia TV-d vaadata ilma digiboksita
Reaper

vastuseid: 44
vaadatud: 22280

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 23.05.2022 10:09:01   pealkiri: Android teleriga saab Telia TV-d vaadata ilma digiboksita
Esiteks ei plaani Android TV-d hankida. Ja teiseks, telerite kui ekraani eluiga on tavaliselt 10 või rohkem aastat. Selle ajaga jõuab tarkvara juba ammu aeguda. Nii et tegemist jälle lolli ekraanig ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Reaper

vastuseid: 15985
vaadatud: 3380864

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.05.2022 16:53:35   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Lugesin AM5 teemat ja pean mainima: mul nüüd ka AM4 prosedega korduvalt tegemist olnud. Ja ALATI jahutust ära võttes tuleb prose kaasa! Selles suhtes Inteli kinnitusklamber ikka hulka parem.
  teema: Bitcoini krahh jätkub, üks stabiilseks rahaks nimetatud krüptoraha kukkus sodiks
Reaper

vastuseid: 29
vaadatud: 14193

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 15.05.2022 22:40:40   pealkiri: Bitcoini krahh jätkub, üks stabiilseks rahaks nimetatud krüptoraha kukkus sodiks
Mulle tundub küll, et langeb hoopis EUR. 1.2 dollari asemel on kurss varsti 1.0 dollarit.
  teema: Bitcoini krahh jätkub, üks stabiilseks rahaks nimetatud krüptoraha kukkus sodiks
Reaper

vastuseid: 29
vaadatud: 14193

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 13.05.2022 21:29:34   pealkiri: Bitcoini krahh jätkub, üks stabiilseks rahaks nimetatud krüptoraha kukkus sodiks
Vast nüüd saab lõpuks normaalse hinnaga graafikakaarte osta?
  teema: 10 Gigabit kodus?
Reaper

vastuseid: 246
vaadatud: 109178

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.05.2022 15:17:58   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Küsin nõu, mis 10G võrgukaarte nüüd proovida:

Vahetasin Inteli süsteemi AMD vastu ja nüüd 2 probleemi. Esiteks katkestused ja teiseks aeglane on ka. Täpsemalt siin teemas:
https://foorum. ...
  teema: Elon Musk ostab Twitteri 44 miljardi dollariga
Reaper

vastuseid: 71
vaadatud: 39742

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 02.05.2022 09:48:44   pealkiri: Elon Musk ostab Twitteri 44 miljardi dollariga
Vabadus vihata on ka sõnavabadus.
  teema: Telia Koduinternet
Reaper

vastuseid: 23979
vaadatud: 5702946

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.04.2022 07:12:28   pealkiri: Telia Koduinternet
Kui soovin liituda Telia 1 paketiga, kas olen siis kohustatud võtma lisaks ka TV ja Mobiili paketid?

Ilmselgelt. Sobib ka tööandja Telia mobiilinumber.

Vahetasin just töökohta ja seetõttu ...
  teema: Elon Musk ostab Twitteri 44 miljardi dollariga
Reaper

vastuseid: 71
vaadatud: 39742

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 30.04.2022 05:54:18   pealkiri: Elon Musk ostab Twitteri 44 miljardi dollariga
Mis asi see sõnavabadus on?
Kas igasugune tattipritsimine, valetamine, sõimamine, ropendamin, teadlik vale info levitamine jne kuulub ka sõnavabaduse hulka?
Kunagi kui avati Delfi kommentaarium s ...
  teema: 3D graafika katkestab võrguühenduse
Reaper

vastuseid: 12
vaadatud: 15656

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.04.2022 22:53:07   pealkiri: 3D graafika katkestab võrguühenduse
Oled proovinud biosist int. võrgukaardi ka disableda?

Nüüd proovisin, tulemus oli nagu arvata, ei mõjutanud midagi icon_smile.gif

Kui NIC toetab ainutl 2.0 siis peaks jooksma ka automaatselt GPU 2.0 8x. ...
  teema: 3D graafika katkestab võrguühenduse
Reaper

vastuseid: 12
vaadatud: 15656

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.04.2022 12:22:00   pealkiri: 3D graafika katkestab võrguühenduse
Nagu kirjutasin, sama viga oli ka, kui kasutada 4x pesa, mis tuleb chipsetist, mitte otse protsessorist.

Samuti ei ole mingit probleemi NVMe SSD-dega, mis ju ka PCIe küljes.

Katsetan õhtul, li ...
  teema: 3D graafika katkestab võrguühenduse
Reaper

vastuseid: 12
vaadatud: 15656

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.04.2022 11:04:21   pealkiri: 3D graafika katkestab võrguühenduse
IRQ-dest ei tea midagi, viimati tegelesin nendega DOSi ajastul.

Integreeritud võrkar jah töötab edasi (see ka inteli oma kusjuures).

Hetkel on plaan inteli 10G võrkar mingi muu vastu vahetad ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.