Avaleht
otsing leidis 85 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Helari777
Ravez0r

vastuseid: 14
vaadatud: 2655

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2021 17:18:07   pealkiri: Kommenteerimine: Helari777
Digiboks vahetas omaniku. Tuli ise järgi, kõik tip-top thumbs_up.gif
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Ravez0r

vastuseid: 5953
vaadatud: 1266560

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.08.2020 21:07:23   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
, jaga oma steami, tahaks kohe huvi pärast mängida sinuga.

Haha, mis kajaka ma panin. icon_lol.gif Aga count me in beer_yum.gif
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Ravez0r

vastuseid: 5953
vaadatud: 1266560

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.08.2020 06:19:04   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Komistasin jälle migi vigastuse otsa... Üks tuum 6-st 100% loadis ning telen mööda mapi ringi vahet pole mis modi parajasti mängin. Kõik seaded olen nulli lasknud aga ikka, google arvab et cpu b ...
  teema: Ärimoded ja nende käitumine.
Ravez0r

vastuseid: 27
vaadatud: 10718

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 18.07.2020 11:15:41   pealkiri: Ärimoded ja nende käitumine.
Mina ei võta midagi. Ja kuidas sulle nüüd pähe situti - saatsin sind kukele ja jäid kõigest ilma?

ilma nüüd lõpuks ei jäänud, aga sitalõhn on asjal küll juures kui su teema momentaanse ...
  teema: Kommenteerimine: Ravez0r
Ravez0r

vastuseid: 37
vaadatud: 13398

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2018 13:51:03   pealkiri: Kommenteerimine: Ravez0r
Mai 2018 alguses ostsin iphone 6S, lubatud originaalkoosseisus telefonist leiti nüüd iDeal teeninduses koopiaekraan (mis muide üsna kergelt purunes).

Kahjuks ei olnud ka ise sellest teadlik. Ole ...
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Ravez0r

vastuseid: 3132
vaadatud: 1192859

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 13.08.2018 17:21:31   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
IPhone 6, musta värvi? Sobib analog. Palju koos vahetusega?
  teema: Kommenteerimine: lamp
Ravez0r

vastuseid: 192
vaadatud: 70871

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.05.2018 20:05:55   pealkiri: Kommenteerimine: lamp
Kiire tehing, tiptop thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: bHop.
Ravez0r

vastuseid: 84
vaadatud: 33533

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2018 22:09:07   pealkiri: Kommenteerimine: bHop.
Telefon sai uue omaniku, tiptop thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: derdewyl
Ravez0r

vastuseid: 3
vaadatud: 1776

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2017 19:54:01   pealkiri: Kommenteerimine: derdewyl
Diivan ja tugitool vahetasid omaniku.
  teema: Kommenteerimine: xman2009
Ravez0r

vastuseid: 73
vaadatud: 17601

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2017 20:32:19   pealkiri: Kommenteerimine: xman2009
Kiire diil, kõik timmis thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: peps2
Ravez0r

vastuseid: 29
vaadatud: 11473

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.08.2017 19:09:08   pealkiri: Kommenteerimine: peps2
Kõik tip-top, muusikakeskus vahetas omaniku icon_razz1.gif
  teema: Kommenteerimine: KoteTrades
Ravez0r

vastuseid: 72
vaadatud: 16241

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.04.2017 08:44:40   pealkiri: Kommenteerimine: KoteTrades
Ostis telefoni, tiptop thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Elpex
Ravez0r

vastuseid: 122
vaadatud: 34113

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2017 13:11:14   pealkiri: Kommenteerimine: Elpex
X1 sai uue omaniku, kõik kena. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: crashromeo
Ravez0r

vastuseid: 165
vaadatud: 49578

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2017 13:09:44   pealkiri: Kommenteerimine: crashromeo
Käis raha ette, kodukino vahetas omaniku. Positiivne kogemus, soovitan beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: (S.i.C.)
Ravez0r

vastuseid: 92
vaadatud: 40989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2017 13:07:55   pealkiri: Kommenteerimine: (S.i.C.)
Telefon vahetas omaniku. Kõik sujus kenasti, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tttrrr1985
Ravez0r

vastuseid: 0
vaadatud: 117

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2016 10:05:40   pealkiri: Kommenteerimine: tttrrr1985
Kaamera vahetas omaniku, kõik tip-top thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Ravez0r
Ravez0r

vastuseid: 37
vaadatud: 13398

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2016 16:20:35   pealkiri: Kommenteerimine: Ravez0r
Tegi pakkumise telefonile ning sellega võitis, kuid järgi ei tulnud, raha pole maksnud ning kirjadele ka ei vasta.

Märkasin alles nüüd negatiivset. Selgitasin müüjale mis juhtus, et tehing v ...
  teema: Kommenteerimine: R1xorz
Ravez0r

vastuseid: 11
vaadatud: 3071

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2016 16:17:31   pealkiri: Kommenteerimine: R1xorz
Üks vana iPhone vahetas omaniku. Tuli tõi ise kauba kohale, soovitan igati thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kovanaama
Ravez0r

vastuseid: 240
vaadatud: 67709

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2016 16:18:43   pealkiri: Kommenteerimine: Kovanaama
Ostis telefoni, saatsin kauba ette, kontrollis ja kõik korras. Usaldusväärne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Wordmc9
Ravez0r

vastuseid: 343
vaadatud: 73972

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2016 16:55:05   pealkiri: Kommenteerimine: Wordmc9
Saatsin kauba ette, kontrollis üle, kõik timmis! Väga sõbralik, soovitan thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: PiXel
Ravez0r

vastuseid: 180
vaadatud: 38410

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2016 12:35:37   pealkiri: Kommenteerimine: PiXel
Ostis gopro, tuli ise järgi ja kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: logitech13
Ravez0r

vastuseid: 224
vaadatud: 66348

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.05.2016 19:50:24   pealkiri: Kommenteerimine: logitech13
Ostsin läppari, väga rahul. Soovitan[/b]
  teema: Kommenteerimine: hello
Ravez0r

vastuseid: 21
vaadatud: 7403

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.11.2015 09:53:40   pealkiri: Kommenteerimine: hello
väga vastutulelik ostja, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Ravez0r

vastuseid: 32994
vaadatud: 6140224

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.10.2015 11:07:42   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Oh jumal icon_eek.gif

http://naine24.postimees.ee/3346819/sotsiaalmeedias-ringleb-pilt-naisest-kes-kasutas-juuksevahu-asemel-ehitusvahtu?utm_source=naine24.postimees.ee&utm_medium=button_article&utm ...
  teema: iPhone
Ravez0r

vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 28.09.2015 13:01:22   pealkiri: iPhone
Minul ütleb küll Siri, et pean iphone unlockima, ning ei lase kuhugi ligi.

Mina sain oma passcodest ja asjadest mööda. Passcode panen mingid kaks suvalist numbrit, siis võtsin Siri, ütlesin c ...
  teema: Kommenteerimine: Naxik
Ravez0r

vastuseid: 96
vaadatud: 32995

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2015 09:52:13   pealkiri: Kommenteerimine: Naxik
Kaup vahetas omaniku, tuli ise järgi, soovitan thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Ravez0r

vastuseid: 45744
vaadatud: 6255857

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 13.09.2015 19:14:58   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Kas on mõnda tasuta rohtu viiruste ja muu pahna vastu? Laenasin oma läpparit noorele sugulasele ja nüüd hangub chrome, viskab igasugustele muudele lehtedele jne. icon_cry.gif icon_rolleyes.gif
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Ravez0r

vastuseid: 45744
vaadatud: 6255857

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 11.09.2015 18:57:58   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Kas on olemas ja millisest poest saaksin osta PS3le mängu "Assassian's creed III iberation" icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Ravez0r

vastuseid: 45744
vaadatud: 6255857

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 26.08.2015 10:31:04   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Plaan sõpradega üheks õhtuks Pärnusse õhtut veetma minna. Keegi teab mingeid häid ööbimiskohtasid Pärnu linnas, mis ei oleks nii kallid kui hotellid. Äkki kellelgi tuttav, kes rendib korteri ...
  teema: iPhone
Ravez0r

vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 14.08.2015 20:58:48   pealkiri: iPhone
Kas iTunes mitte ei taha, et SIM PIN sisestataks? Kui telefon selle sisestamist ei paku, võid proovida mingit teist kaarti, mille on PIN küsimine maha võetud või siis sellesama kaardi PIN-i küsim ...
  teema: Kommenteerimine: carbon
Ravez0r

vastuseid: 282
vaadatud: 65439

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2015 17:17:47   pealkiri: Kommenteerimine: carbon
Ostis klapid. Kandis raha ette, kõik sujus thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Küsimus: Mini-SIM vahetada Nano-SIM vastu jättes numbri samaks? (kõnekaart)
Ravez0r

vastuseid: 9
vaadatud: 20027

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.05.2015 18:25:53   pealkiri: Küsimus: Mini-SIM vahetada Nano-SIM vastu jättes numbri samaks? (kõnekaart)
SIMi lõikamine võib täitsa toimida. Olin ise samasuguse murega, ja lõikamisel läks ka kiibist veidi kaduma, kuid see ei olnud probleemiks. Ja kõnekaarti peaks saama ka nano-SIMina.
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Ravez0r

vastuseid: 45744
vaadatud: 6255857

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.05.2015 11:04:35   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Milliseid programme peaksin kasutama, kui tahaks jälgida reaalajas arvuti tempe? Ja kas on olemas mingisugust koormustesti vms, et teada, kas suurema koormuse all paneb pildi kotti või ei.
  teema: iPhone
Ravez0r

vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 11.05.2015 18:47:53   pealkiri: iPhone
iPhone 5S aku tervet päeva vastu ei pea. Kas pean keset päeva laadima või siis tagasihoidlikult kasutama. Aga see võib osaliselt olla juba ka vanast akust tingitud. 4G-d, wifi-d jms viled on pidev ...
  teema: Autokaamerate arutelu
Ravez0r

vastuseid: 1406
vaadatud: 507033

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.04.2015 13:19:07   pealkiri: Autokaamerate arutelu
Lugesin küll terve teema läbi, kuid ei jäänud ühtegi head soovitust/kaamerat silma. Otsin sõbrale sünnipäevaks kaamerat. hind ~90€ ja selle raha eest sooviks võimalikult head varianti. Oska ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
Ravez0r

vastuseid: 6388
vaadatud: 1833823

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.03.2015 17:31:47   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
kellelgi kogemusi selle uue pangamaksega? Ehk taksos midagi ei maksa ja läheb automaatselt kaardi pealt broneeringusse sõidusumma?
mismis ? mingit viidet selle asja kireldusele leidub ?

http://t ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
Ravez0r

vastuseid: 6388
vaadatud: 1833823

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.03.2015 12:07:36   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
kellelgi kogemusi selle uue pangamaksega? Ehk taksos midagi ei maksa ja läheb automaatselt kaardi pealt broneeringusse sõidusumma?
  teema: Kommenteerimine: tlass
Ravez0r

vastuseid: 7
vaadatud: 3228

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2015 12:14:41   pealkiri: Kommenteerimine: tlass
Ostis PS4, tuli ise järgi, kontrollis, vaatas, kõik sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: iPhone
Ravez0r

vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 20.02.2015 15:06:44   pealkiri: iPhone
Kõikide tootjate lipulaevade hinnad on enam-vähem samasse auku.. icon_rolleyes.gif
  teema: iPhone
Ravez0r

vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 28.01.2015 17:10:56   pealkiri: iPhone
Ja kindlasti tee ka proovi helistada selle telefoniga, pane suvalien eesti sim sisse ja tõmba traati thumbs_up.gif
  teema: iPhone
Ravez0r

vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 28.01.2015 17:09:01   pealkiri: iPhone
EMTist ostetud telefonidel pole enam võrgulukku peal, ei vanadel ega uutel. Kui saad telefoni, siis kontrolli siit https://www.icloud.com/activationlock/ et ei oleks lukus ja siit garantii kohta http ...
  teema: Kommenteerimine: napoleon
Ravez0r

vastuseid: 77
vaadatud: 103728

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2015 20:00:38   pealkiri: Kommenteerimine: napoleon
Väga abilvamis ja usaldusväärne! icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: madd0g
Ravez0r

vastuseid: 119
vaadatud: 28711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2015 16:19:47   pealkiri: Kommenteerimine: madd0g
Ostsi PS4 mängu, tuli ise järgi, kõik tip-top thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarme
Ravez0r

vastuseid: 51
vaadatud: 13591

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2015 16:11:07   pealkiri: Kommenteerimine: tarme
Ostsin kodukino, väga rahul!
  teema: Kommenteerimine: Six08
Ravez0r

vastuseid: 41
vaadatud: 12325

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2015 14:00:19   pealkiri: Kommenteerimine: Six08
Tõi kella ära, kõik ilus ja tore! Soovitan
  teema: iPhone
Ravez0r

vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 09.01.2015 18:39:06   pealkiri: iPhone
Öösel käib tel ikka laadija otsas vahet pole palju all akut on

Aga mis mõte sellel on? Kui sul näiteks järgmiseks päevaks oleks 60% akut järgi, siis miks iga öö laadida? Li-Ion akud kest ...
  teema: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu
Ravez0r

vastuseid: 689
vaadatud: 371230

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.01.2015 15:13:21   pealkiri: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu
Selle poega on kellelgi kogemusi, hind norm tundub http://www.offgamers.com/playstation-network/playstation-network-card-us/playstation-network-card-us-c-4999-5329-5330.ogm

Ostsin sealt just. PayPa ...
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Ravez0r

vastuseid: 32994
vaadatud: 6140224

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.01.2015 17:01:05   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Helistas klient poodi murega, lubasin kliendile, et uurin laost järgi, mis tema tellimusega on ja panin ta numbri paberile kirja. Helistasin siis lattu, sain info kätte, helistasin kliendile tagasi, ...
  teema: iPhone
Ravez0r

vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 18.12.2014 10:53:32   pealkiri: iPhone
Maci rakenduse "Garage Band"iga on kõige lihtsam. Kuid muidu saab jah mingi äpiga või ituunsiga.
  teema: iPhone
Ravez0r

vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 22.10.2014 15:08:36   pealkiri: iPhone
, üldiselt olen Sinuga nõus. Samas on Applest kergelt ebaviisakas küll osasid uuendusi anda vanadele telefonidele praegusel kujul. 3GS ajal oli iOS6 sellel mudelil täiesti kasutatav. iPhone4 ja iO ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.