|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Helari777 |
Ravez0r
vastuseid: 14
vaadatud: 2655
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2021 17:18:07 pealkiri: Kommenteerimine: Helari777 |
Digiboks vahetas omaniku. Tuli ise järgi, kõik tip-top  |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Ravez0r
vastuseid: 5953
vaadatud: 1266560
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.08.2020 21:07:23 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
, jaga oma steami, tahaks kohe huvi pärast mängida sinuga.
Haha, mis kajaka ma panin. Aga count me in  |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Ravez0r
vastuseid: 5953
vaadatud: 1266560
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.08.2020 06:19:04 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| Komistasin jälle migi vigastuse otsa... Üks tuum 6-st 100% loadis ning telen mööda mapi ringi vahet pole mis modi parajasti mängin. Kõik seaded olen nulli lasknud aga ikka, google arvab et cpu b ... |
teema: Ärimoded ja nende käitumine. |
Ravez0r
vastuseid: 27
vaadatud: 10718
|
foorum: Parem HV postitatud: 18.07.2020 11:15:41 pealkiri: Ärimoded ja nende käitumine. |
Mina ei võta midagi. Ja kuidas sulle nüüd pähe situti - saatsin sind kukele ja jäid kõigest ilma?
ilma nüüd lõpuks ei jäänud, aga sitalõhn on asjal küll juures kui su teema momentaanse ... |
teema: Kommenteerimine: Ravez0r |
Ravez0r
vastuseid: 37
vaadatud: 13398
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2018 13:51:03 pealkiri: Kommenteerimine: Ravez0r |
Mai 2018 alguses ostsin iphone 6S, lubatud originaalkoosseisus telefonist leiti nüüd iDeal teeninduses koopiaekraan (mis muide üsna kergelt purunes).
Kahjuks ei olnud ka ise sellest teadlik. Ole ... |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Ravez0r
vastuseid: 3132
vaadatud: 1192859
|
foorum: Töövahendus postitatud: 13.08.2018 17:21:31 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| IPhone 6, musta värvi? Sobib analog. Palju koos vahetusega? |
teema: Kommenteerimine: lamp |
Ravez0r
vastuseid: 192
vaadatud: 70871
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.05.2018 20:05:55 pealkiri: Kommenteerimine: lamp |
Kiire tehing, tiptop  |
teema: Kommenteerimine: bHop. |
Ravez0r
vastuseid: 84
vaadatud: 33533
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2018 22:09:07 pealkiri: Kommenteerimine: bHop. |
Telefon sai uue omaniku, tiptop  |
teema: Kommenteerimine: derdewyl |
Ravez0r
vastuseid: 3
vaadatud: 1776
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2017 19:54:01 pealkiri: Kommenteerimine: derdewyl |
| Diivan ja tugitool vahetasid omaniku. |
teema: Kommenteerimine: xman2009 |
Ravez0r
vastuseid: 73
vaadatud: 17601
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2017 20:32:19 pealkiri: Kommenteerimine: xman2009 |
Kiire diil, kõik timmis  |
teema: Kommenteerimine: peps2 |
Ravez0r
vastuseid: 29
vaadatud: 11473
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.08.2017 19:09:08 pealkiri: Kommenteerimine: peps2 |
Kõik tip-top, muusikakeskus vahetas omaniku  |
teema: Kommenteerimine: KoteTrades |
Ravez0r
vastuseid: 72
vaadatud: 16241
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.04.2017 08:44:40 pealkiri: Kommenteerimine: KoteTrades |
Ostis telefoni, tiptop  |
teema: Kommenteerimine: Elpex |
Ravez0r
vastuseid: 122
vaadatud: 34113
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2017 13:11:14 pealkiri: Kommenteerimine: Elpex |
X1 sai uue omaniku, kõik kena.  |
teema: Kommenteerimine: crashromeo |
Ravez0r
vastuseid: 165
vaadatud: 49578
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2017 13:09:44 pealkiri: Kommenteerimine: crashromeo |
Käis raha ette, kodukino vahetas omaniku. Positiivne kogemus, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: (S.i.C.) |
Ravez0r
vastuseid: 92
vaadatud: 40989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2017 13:07:55 pealkiri: Kommenteerimine: (S.i.C.) |
Telefon vahetas omaniku. Kõik sujus kenasti, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: tttrrr1985 |
Ravez0r
vastuseid: 0
vaadatud: 117
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.12.2016 10:05:40 pealkiri: Kommenteerimine: tttrrr1985 |
Kaamera vahetas omaniku, kõik tip-top  |
teema: Kommenteerimine: Ravez0r |
Ravez0r
vastuseid: 37
vaadatud: 13398
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2016 16:20:35 pealkiri: Kommenteerimine: Ravez0r |
Tegi pakkumise telefonile ning sellega võitis, kuid järgi ei tulnud, raha pole maksnud ning kirjadele ka ei vasta.
Märkasin alles nüüd negatiivset. Selgitasin müüjale mis juhtus, et tehing v ... |
teema: Kommenteerimine: R1xorz |
Ravez0r
vastuseid: 11
vaadatud: 3071
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2016 16:17:31 pealkiri: Kommenteerimine: R1xorz |
Üks vana iPhone vahetas omaniku. Tuli tõi ise kauba kohale, soovitan igati  |
teema: Kommenteerimine: Kovanaama |
Ravez0r
vastuseid: 240
vaadatud: 67709
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2016 16:18:43 pealkiri: Kommenteerimine: Kovanaama |
Ostis telefoni, saatsin kauba ette, kontrollis ja kõik korras. Usaldusväärne  |
teema: Kommenteerimine: Wordmc9 |
Ravez0r
vastuseid: 343
vaadatud: 73972
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.06.2016 16:55:05 pealkiri: Kommenteerimine: Wordmc9 |
Saatsin kauba ette, kontrollis üle, kõik timmis! Väga sõbralik, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: PiXel |
Ravez0r
vastuseid: 180
vaadatud: 38410
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2016 12:35:37 pealkiri: Kommenteerimine: PiXel |
Ostis gopro, tuli ise järgi ja kõik sujus  |
teema: Kommenteerimine: logitech13 |
Ravez0r
vastuseid: 224
vaadatud: 66348
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.05.2016 19:50:24 pealkiri: Kommenteerimine: logitech13 |
| Ostsin läppari, väga rahul. Soovitan[/b] |
teema: Kommenteerimine: hello |
Ravez0r
vastuseid: 21
vaadatud: 7403
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2015 09:53:40 pealkiri: Kommenteerimine: hello |
väga vastutulelik ostja, soovitan  |
teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
Ravez0r
vastuseid: 32994
vaadatud: 6140224
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 01.10.2015 11:07:42 pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
Oh jumal
http://naine24.postimees.ee/3346819/sotsiaalmeedias-ringleb-pilt-naisest-kes-kasutas-juuksevahu-asemel-ehitusvahtu?utm_source=naine24.postimees.ee&utm_medium=button_article&utm ... |
teema: iPhone |
Ravez0r
vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.09.2015 13:01:22 pealkiri: iPhone |
Minul ütleb küll Siri, et pean iphone unlockima, ning ei lase kuhugi ligi.
Mina sain oma passcodest ja asjadest mööda. Passcode panen mingid kaks suvalist numbrit, siis võtsin Siri, ütlesin c ... |
teema: Kommenteerimine: Naxik |
Ravez0r
vastuseid: 96
vaadatud: 32995
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2015 09:52:13 pealkiri: Kommenteerimine: Naxik |
Kaup vahetas omaniku, tuli ise järgi, soovitan  |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Ravez0r
vastuseid: 45744
vaadatud: 6255857
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 13.09.2015 19:14:58 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Kas on mõnda tasuta rohtu viiruste ja muu pahna vastu? Laenasin oma läpparit noorele sugulasele ja nüüd hangub chrome, viskab igasugustele muudele lehtedele jne.  |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Ravez0r
vastuseid: 45744
vaadatud: 6255857
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 11.09.2015 18:57:58 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Kas on olemas ja millisest poest saaksin osta PS3le mängu "Assassian's creed III iberation"  |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Ravez0r
vastuseid: 45744
vaadatud: 6255857
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 26.08.2015 10:31:04 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
| Plaan sõpradega üheks õhtuks Pärnusse õhtut veetma minna. Keegi teab mingeid häid ööbimiskohtasid Pärnu linnas, mis ei oleks nii kallid kui hotellid. Äkki kellelgi tuttav, kes rendib korteri ... |
teema: iPhone |
Ravez0r
vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 14.08.2015 20:58:48 pealkiri: iPhone |
| Kas iTunes mitte ei taha, et SIM PIN sisestataks? Kui telefon selle sisestamist ei paku, võid proovida mingit teist kaarti, mille on PIN küsimine maha võetud või siis sellesama kaardi PIN-i küsim ... |
teema: Kommenteerimine: carbon |
Ravez0r
vastuseid: 282
vaadatud: 65439
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.05.2015 17:17:47 pealkiri: Kommenteerimine: carbon |
Ostis klapid. Kandis raha ette, kõik sujus  |
teema: Küsimus: Mini-SIM vahetada Nano-SIM vastu jättes numbri samaks? (kõnekaart) |
Ravez0r
vastuseid: 9
vaadatud: 20027
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.05.2015 18:25:53 pealkiri: Küsimus: Mini-SIM vahetada Nano-SIM vastu jättes numbri samaks? (kõnekaart) |
| SIMi lõikamine võib täitsa toimida. Olin ise samasuguse murega, ja lõikamisel läks ka kiibist veidi kaduma, kuid see ei olnud probleemiks. Ja kõnekaarti peaks saama ka nano-SIMina. |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Ravez0r
vastuseid: 45744
vaadatud: 6255857
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.05.2015 11:04:35 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
| Milliseid programme peaksin kasutama, kui tahaks jälgida reaalajas arvuti tempe? Ja kas on olemas mingisugust koormustesti vms, et teada, kas suurema koormuse all paneb pildi kotti või ei. |
teema: iPhone |
Ravez0r
vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 11.05.2015 18:47:53 pealkiri: iPhone |
| iPhone 5S aku tervet päeva vastu ei pea. Kas pean keset päeva laadima või siis tagasihoidlikult kasutama. Aga see võib osaliselt olla juba ka vanast akust tingitud. 4G-d, wifi-d jms viled on pidev ... |
teema: Autokaamerate arutelu |
Ravez0r
vastuseid: 1406
vaadatud: 507033
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.04.2015 13:19:07 pealkiri: Autokaamerate arutelu |
| Lugesin küll terve teema läbi, kuid ei jäänud ühtegi head soovitust/kaamerat silma. Otsin sõbrale sünnipäevaks kaamerat. hind ~90€ ja selle raha eest sooviks võimalikult head varianti. Oska ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
Ravez0r
vastuseid: 6388
vaadatud: 1833823
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 30.03.2015 17:31:47 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
kellelgi kogemusi selle uue pangamaksega? Ehk taksos midagi ei maksa ja läheb automaatselt kaardi pealt broneeringusse sõidusumma?
mismis ? mingit viidet selle asja kireldusele leidub ?
http://t ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
Ravez0r
vastuseid: 6388
vaadatud: 1833823
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 30.03.2015 12:07:36 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
| kellelgi kogemusi selle uue pangamaksega? Ehk taksos midagi ei maksa ja läheb automaatselt kaardi pealt broneeringusse sõidusumma? |
teema: Kommenteerimine: tlass |
Ravez0r
vastuseid: 7
vaadatud: 3228
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2015 12:14:41 pealkiri: Kommenteerimine: tlass |
Ostis PS4, tuli ise järgi, kontrollis, vaatas, kõik sujus hästi  |
teema: iPhone |
Ravez0r
vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 20.02.2015 15:06:44 pealkiri: iPhone |
Kõikide tootjate lipulaevade hinnad on enam-vähem samasse auku..  |
teema: iPhone |
Ravez0r
vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.01.2015 17:10:56 pealkiri: iPhone |
Ja kindlasti tee ka proovi helistada selle telefoniga, pane suvalien eesti sim sisse ja tõmba traati  |
teema: iPhone |
Ravez0r
vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.01.2015 17:09:01 pealkiri: iPhone |
| EMTist ostetud telefonidel pole enam võrgulukku peal, ei vanadel ega uutel. Kui saad telefoni, siis kontrolli siit https://www.icloud.com/activationlock/ et ei oleks lukus ja siit garantii kohta http ... |
teema: Kommenteerimine: napoleon |
Ravez0r
vastuseid: 77
vaadatud: 103728
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2015 20:00:38 pealkiri: Kommenteerimine: napoleon |
Väga abilvamis ja usaldusväärne!  |
teema: Kommenteerimine: madd0g |
Ravez0r
vastuseid: 119
vaadatud: 28711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2015 16:19:47 pealkiri: Kommenteerimine: madd0g |
Ostsi PS4 mängu, tuli ise järgi, kõik tip-top  |
teema: Kommenteerimine: tarme |
Ravez0r
vastuseid: 51
vaadatud: 13591
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2015 16:11:07 pealkiri: Kommenteerimine: tarme |
| Ostsin kodukino, väga rahul! |
teema: Kommenteerimine: Six08 |
Ravez0r
vastuseid: 41
vaadatud: 12325
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2015 14:00:19 pealkiri: Kommenteerimine: Six08 |
| Tõi kella ära, kõik ilus ja tore! Soovitan |
teema: iPhone |
Ravez0r
vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 09.01.2015 18:39:06 pealkiri: iPhone |
Öösel käib tel ikka laadija otsas vahet pole palju all akut on
Aga mis mõte sellel on? Kui sul näiteks järgmiseks päevaks oleks 60% akut järgi, siis miks iga öö laadida? Li-Ion akud kest ... |
teema: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu |
Ravez0r
vastuseid: 689
vaadatud: 371230
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.01.2015 15:13:21 pealkiri: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu |
Selle poega on kellelgi kogemusi, hind norm tundub http://www.offgamers.com/playstation-network/playstation-network-card-us/playstation-network-card-us-c-4999-5329-5330.ogm
Ostsin sealt just. PayPa ... |
teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
Ravez0r
vastuseid: 32994
vaadatud: 6140224
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.01.2015 17:01:05 pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
| Helistas klient poodi murega, lubasin kliendile, et uurin laost järgi, mis tema tellimusega on ja panin ta numbri paberile kirja. Helistasin siis lattu, sain info kätte, helistasin kliendile tagasi, ... |
teema: iPhone |
Ravez0r
vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 18.12.2014 10:53:32 pealkiri: iPhone |
| Maci rakenduse "Garage Band"iga on kõige lihtsam. Kuid muidu saab jah mingi äpiga või ituunsiga. |
teema: iPhone |
Ravez0r
vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 22.10.2014 15:08:36 pealkiri: iPhone |
| , üldiselt olen Sinuga nõus. Samas on Applest kergelt ebaviisakas küll osasid uuendusi anda vanadele telefonidele praegusel kujul. 3GS ajal oli iOS6 sellel mudelil täiesti kasutatav. iPhone4 ja iO ... |
| |