|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Estnx |
Ravenclaw
vastuseid: 240
vaadatud: 73893
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.09.2025 17:11:04 pealkiri: Kommenteerimine: Estnx |
Tehing kiire ja korralik! Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Ravenclaw
vastuseid: 1903
vaadatud: 322895
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.12.2023 13:51:24 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Soovitan, tehing kiire ja korralik!  |
teema: Kommenteerimine: lenn |
Ravenclaw
vastuseid: 27
vaadatud: 7529
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2019 20:14:05 pealkiri: Kommenteerimine: lenn |
| Ostis Wii U, tehing kiire ja korrektne. Soovitan! A+ |
teema: Kommenteerimine: kaspar737 |
Ravenclaw
vastuseid: 50
vaadatud: 17310
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2018 16:12:54 pealkiri: Kommenteerimine: kaspar737 |
| Ostis mägnu, diil kiire ja korralik! Soovitan |
teema: Kommenteerimine: Anger |
Ravenclaw
vastuseid: 41
vaadatud: 6039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.10.2018 15:59:31 pealkiri: Kommenteerimine: Anger |
| Ostis Switchi mängu, diil kiire ja korralik. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Taavi_R |
Ravenclaw
vastuseid: 185
vaadatud: 107921
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.02.2018 14:59:19 pealkiri: Kommenteerimine: Taavi_R |
| Sai mõned mängud ka konsool müüdud. Tehing kiire ja korralik. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: dawe |
Ravenclaw
vastuseid: 24
vaadatud: 6960
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2018 14:42:12 pealkiri: Kommenteerimine: dawe |
Meeldiva jutuga, tore inimene. Tehing kiire ja korralik! A++  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Ravenclaw
vastuseid: 1903
vaadatud: 322895
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2017 21:55:22 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Sai monitor ostetud. Kõik toimis. Diil kiire ja korralik. Soovitan soojalt!  |
teema: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
Ravenclaw
vastuseid: 331
vaadatud: 205256
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.03.2016 21:42:09 pealkiri: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
Tänan vastamast.
Olen vaid head kuulnud/lugenud Bravely kohta, kuid algajale vist liialt suur RPG tükk. Arvan, et alustan Fire Emlem-iga (pisut "noobisõbralikum").
Leidsin ka ühe huvitava õp ... |
teema: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
Ravenclaw
vastuseid: 331
vaadatud: 205256
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.02.2016 15:03:21 pealkiri: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
| Üks küsimus veel. Kus kohast ostate Eshop kaarte et raha accountile panna? Kas Eshop kaardid mille peal on poundid £ töötavad näiteks soomes registreeritud € accountiga, kas ta arvutab need mi ... |
teema: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
Ravenclaw
vastuseid: 331
vaadatud: 205256
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.02.2016 01:21:02 pealkiri: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu |
Kas US versiooni mängud töötavad EU konsooli peal?
Fire Emblem releasitakse homme usas ja sellest küsimus kui tellin endale US versiooni mängud kas need töötavad EU-st ostetud konsooli peal? |
teema: X-Com 2 |
Ravenclaw
vastuseid: 113
vaadatud: 42588
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.01.2016 21:26:47 pealkiri: X-Com 2 |
| Eelmine oli küll pettumus ja paistab, et seekord läheb samamoodi. Panustasin ka Xenonautsile, kuid pidin ka selles pettuma (võib-olla on mõne aasta pärast modifikatsioonid väljas, mis muudavad s ... |
teema: Kommenteerimine: sagrilane |
Ravenclaw
vastuseid: 50
vaadatud: 5647
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.01.2016 22:31:11 pealkiri: Kommenteerimine: sagrilane |
Ostsin kõvaketta, tehing kiire ja korralik. Soovitan  |
teema: Helldivers |
Ravenclaw
vastuseid: 4
vaadatud: 2656
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2015 22:13:20 pealkiri: Helldivers |
| Ma hakkan varsti katsetama, tõmbab alla hetkel aga reviewde põhjal soovitatakse deluxe editioni, 10€ kallim aga tuleb korraliklut DLCsid kaasa millest osad pidid mängu paremaks muutma. |
teema: Kommenteerimine: secrgb |
Ravenclaw
vastuseid: 13
vaadatud: 6418
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2015 08:05:33 pealkiri: Kommenteerimine: secrgb |
| Ostis mängu, diil kiire ja korralik. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Steins |
Ravenclaw
vastuseid: 17
vaadatud: 4020
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2015 22:07:06 pealkiri: Kommenteerimine: Steins |
Korralik ärimees, diil kiire ja hea, mõnusa jutuga. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: PeZ |
Ravenclaw
vastuseid: 11
vaadatud: 11532
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2015 22:38:29 pealkiri: Kommenteerimine: PeZ |
| Ostis mängu, diil kiire ja korralik. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: qsta386 |
Ravenclaw
vastuseid: 41
vaadatud: 7053
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2015 10:34:30 pealkiri: Kommenteerimine: qsta386 |
| Sai mänge müüdud, diil kiire ja korralik, mõnus jutt kauba peale. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
Ravenclaw
vastuseid: 367
vaadatud: 110670
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2015 23:27:43 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
| Müüsin paar mängu, hea jutuga tegelane. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Gaudi |
Ravenclaw
vastuseid: 42
vaadatud: 12638
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.11.2015 19:40:04 pealkiri: Kommenteerimine: Gaudi |
Ostis mängu, oli õigel ajal kohal. Soovitan!  |
teema: Armored Warfare |
Ravenclaw
vastuseid: 264
vaadatud: 105959
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2015 10:17:17 pealkiri: Armored Warfare |
Üleval jah. MM on ka muudetud? Varem on OF-40-ga sõites üksikud tier 5 tankid olnud tiimides aga nüüd on neid 7 + paar tier6'te.
ma arvan et see tuleneb sellest palju mängijatel mis Tier tanke ... |
teema: Armored Warfare |
Ravenclaw
vastuseid: 264
vaadatud: 105959
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2015 14:17:57 pealkiri: Armored Warfare |
täna homme on väga hea raha ja tanke lahti grindida kõigile prem tasuta + veel lisaks prem kontole peaks kõigil olema +50% kõige buustid jurues, et nagu kaks prem kontot korraga kohe  |
teema: Armored Warfare |
Ravenclaw
vastuseid: 264
vaadatud: 105959
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.10.2015 16:24:55 pealkiri: Armored Warfare |
Mul sama, keset mängu viskas välja ja nüüd ei ühenda mänguga ära. Kahju et keset sellist mängu välja viskas, olin just tegemas head mängu ja seis oli pingeline 6v6 oli alles aga mis teha ... |
teema: Armored Warfare |
Ravenclaw
vastuseid: 264
vaadatud: 105959
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.10.2015 11:38:03 pealkiri: Armored Warfare |
| Nagu juhendis ütleb MTB on alguses vast kõige lihtsam, teised klassid eeldavad juba kaardi tundmist ja mingil määral kus kohas suuremad kokkupõrked toimuvad. Samas kui ülevaade kaartidest olema ... |
teema: Armored Warfare |
Ravenclaw
vastuseid: 264
vaadatud: 105959
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.10.2015 21:13:43 pealkiri: Armored Warfare |
Mis asi on EES?
WOTis oli EES klann kus olid eesti mängijad võiks arvata et nüüd on AW-s ka EES klann |
teema: Armored Warfare |
Ravenclaw
vastuseid: 264
vaadatud: 105959
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.10.2015 18:41:20 pealkiri: Armored Warfare |
Kõige mõtetum maja hetkel on minu arust commanderi expi maja, kuna hetkel on commanderil ainult 5 levelit ja need tulevad väga kiirelt kuna ühte commanderi saab mitme tanki peale panna.
Crew exp, ... |
teema: Armored Warfare |
Ravenclaw
vastuseid: 264
vaadatud: 105959
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.10.2015 18:14:14 pealkiri: Armored Warfare |
| Soe soovitus - piiluge oma Windowsi konto alla Appdata kaustadesse. Witcheri patch failis, sest launcheri sõnul polnud kettal ruumi ning avastasin enda üllatuseks AW kaustast üle kahekümne giga in ... |
teema: Kommenteerimine: hkurujo88r |
Ravenclaw
vastuseid: 125
vaadatud: 48677
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2015 16:05:48 pealkiri: Kommenteerimine: hkurujo88r |
Ostis tahvli, korralik ja kiire asjaajamine! Soovitan  |
teema: World of Warcraft |
Ravenclaw
vastuseid: 19219
vaadatud: 3448931
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.12.2014 03:50:09 pealkiri: World of Warcraft |
Kellega peab ühendust võtma "Hüljatute" gildis et gildi saada?  |
teema: World of Warcraft |
Ravenclaw
vastuseid: 19219
vaadatud: 3448931
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.11.2014 01:54:36 pealkiri: World of Warcraft |
https://eu.battle.net/shop/en/product/world-of-warcraft?utm_source=internal&utm_medium=site-assets&utm_content=carousel_eu&utm_campaign=wow-bf2014eu
kas seal komplektis on nü ... |
teema: Heade hindade teema |
Ravenclaw
vastuseid: 4893
vaadatud: 1271802
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2014 23:28:46 pealkiri: Heade hindade teema |
Garden Warfare on Originis 15 euri.
---
Shadow of Mordor, 15 euri - http://www.amazon.com/gp/product/B00GMFKYGW/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
---
GMG pakub nä ... |
teema: Diablo III |
Ravenclaw
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543094
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.11.2014 16:11:38 pealkiri: Diablo III |
Elukutselised, kust kohast saab kõige parema hinnaga Diablo 3 osta (uue mängu mitte acci)? POE on juba ära väsitanud.
http://www.allkeyshop.com/blog/compare-and-buy-cd-key-for-digital-download-di ... |
teema: Diablo III |
Ravenclaw
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543094
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.11.2014 21:30:23 pealkiri: Diablo III |
, Options-> Gameplay->Show Advanced Tooltips
Ja pane Elective mode ette ka linnuke.
Jep, sai need linnukesed pandud ja kohe kõik korras  |
teema: Diablo III |
Ravenclaw
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543094
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.11.2014 18:26:35 pealkiri: Diablo III |
Spellidel pole otseselt kirjas palju see damaget teeb. Üldiselt on seal kirjas et teeb % weapon damage as <element>. Ehk kõik spellide tamage on arvutatud sinu relva dammi pealt.
kui su re ... |
teema: Diablo III |
Ravenclaw
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543094
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.11.2014 13:42:21 pealkiri: Diablo III |
Mul selline algaja küsimus, haarasin ka Diablo III ligi ja mängin maagiga hetkel.
Ma ei saa aru mis spellid kui palju damaget teevad?
Kas kuskil on välja toodud täpne spell damage number?
Li ... |
teema: World of Tanks |
Ravenclaw
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.11.2014 00:16:38 pealkiri: World of Tanks |
| mul tekkis selline huvitav küsimus. Suur remondi komplekt annab sulle boonuse et kõik moodulid parandatakse ära 10% kiiremini. Kas see boonus kehtib edasi ka siis kui oled remondi komplekti juba la ... |
teema: World of Tanks |
Ravenclaw
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2014 12:51:26 pealkiri: World of Tanks |
Sain täna T57.
Kuigi potatotud sai kõvasti, tuli sellega üldine dämmi rekord. 9k dämmi, 9 killi ja Fadin's medal (viimase mürsuga viimane vastane).
http://wotreplays.com/site/1284180#repo ... |
teema: World of Tanks |
Ravenclaw
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.10.2014 08:03:16 pealkiri: World of Tanks |
edit. mis filmiga tegu, kui on film? https://www.youtube.com/watch?v=HC7_qPCflnY
tundub et see film http://www.imdb.com/title/tt0250798/?ref_=fn_al_tt_1 |
teema: World of Tanks |
Ravenclaw
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.10.2014 10:20:42 pealkiri: World of Tanks |
Keegi juba TOGII-ga master tankeri ka saanud? See on ikka konkreetne roomikutel sihtmärk
Kas pole nii, et alates 1. nov peaks see missioon avatud olema?
...või mida TOGII saamiseks tegema ... |
teema: World of Tanks |
Ravenclaw
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.10.2014 09:59:08 pealkiri: World of Tanks |
1x veel TOG missioni teha.
Ei jõua ära oodata vaadates seda gameplayd.
mul on käes TOG ja in know the feeling suht koht nii nagu seal videos kui on mingi linna map siis jõuad ehk nats ... |
teema: World of Tanks |
Ravenclaw
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2014 15:51:58 pealkiri: World of Tanks |
| Kas WN8 arvutab spotting dämmi ka? Mul T71 mängides jäi mulje et ainult sinu dämm läheb arvesse, ehk kui oled passiivne scout teed ise 300 dämmi aga spoting dämm on 3000 siis WN8 näitab et ole ... |
teema: World of Tanks |
Ravenclaw
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.10.2014 17:24:23 pealkiri: World of Tanks |
| kas mingi selline leht ka on olemas mis näitab kui palju on parasjagu expi vaja et tankiga ACE Tanker kätte saada? ma kohe huvi pärast tahaks teada mis lvl on hetkel IS-6, enamus mängud on mastery ... |
teema: World of Tanks |
Ravenclaw
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.10.2014 16:33:59 pealkiri: World of Tanks |
| mul selline küsimus strongholdi kohta, et kui ma olen majas mis annab mulle näiteks 10% expi juurde, kas see kehtib siis ainult strongholdi lahingutes või randomites ka? |
teema: World of Tanks |
Ravenclaw
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.10.2014 09:22:03 pealkiri: World of Tanks |
| Artyga on expected damage ka sellepärast nii kõrge, kuna bot teeb artyga suurema tõenäosusega hulga dmg, kuna skilli pole vaja nii massiivselt, kui tankidega. Lihtsalt point and click. Kui RNG god ... |
teema: World of Tanks |
Ravenclaw
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.10.2014 13:07:11 pealkiri: World of Tanks |
.......paremad mängijad kasutavad väga palju mode, mängulaud on väga kirju. Miks neid kasutatakse kui modid midagi juurde ei anna?
Tegelt parimad mängijad ei kasuta üldse mode. Pole mõtet mo ... |
teema: World of Tanks |
Ravenclaw
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.10.2014 17:25:55 pealkiri: World of Tanks |
Jäi silma Chaffe race exploit 40% driver sõidab täiskiirusel, kuid ei drifti. Huvitav kui paljud seda Chaffe turnal kasutasid?
mitte et nii madala protsendiga mehi vaja oleks aga kuidas üldse s ... |
teema: World of Tanks |
Ravenclaw
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.10.2014 14:40:14 pealkiri: World of Tanks |
wot skill level 1000. WG ei saa midagi teha
aimbot
warpack
hmm mis see point on nii mängu mängida? aru ma ei taipa  |
teema: World of Tanks |
Ravenclaw
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.10.2014 12:04:28 pealkiri: World of Tanks |
, ma pidasin rohkem silmas seda, et mürsk säilitas oma peneväärtuse nii kaugele - üle poole kaardi on rikošett tappev T-62A lask loomulikult.
Ok selle kohapealt point täitsa õige et pä ... |
teema: World of Tanks |
Ravenclaw
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.10.2014 11:13:28 pealkiri: World of Tanks |
Uus rikošetisüsteem on ikka täiesti
http://www.gfycat.com/BoldHardtofindGossamerwingedbutterfly
Rikošetib ju T-62A lask mille nurk on täitsa õige, see lask mis tuleb nõks hiljem ja ... |
teema: World of Tanks |
Ravenclaw
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.10.2014 13:24:40 pealkiri: World of Tanks |
| Mul küsimus, mis on selle modi nimi mis pärast lahingu lõppu näitab sulle antud lahingu WN8 ratingut? Ma olen streamides näinud et osad kasutavad. Mitte et väga WN ratingut taga ajaks aga tahaks ... |
| |