Avaleht
otsing leidis 1242 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Estnx
Ravenclaw

vastuseid: 240
vaadatud: 73893

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2025 17:11:04   pealkiri: Kommenteerimine: Estnx
Tehing kiire ja korralik! Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Ravenclaw

vastuseid: 1903
vaadatud: 322895

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2023 13:51:24   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Soovitan, tehing kiire ja korralik! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lenn
Ravenclaw

vastuseid: 27
vaadatud: 7529

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2019 20:14:05   pealkiri: Kommenteerimine: lenn
Ostis Wii U, tehing kiire ja korrektne. Soovitan! A+
  teema: Kommenteerimine: kaspar737
Ravenclaw

vastuseid: 50
vaadatud: 17310

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2018 16:12:54   pealkiri: Kommenteerimine: kaspar737
Ostis mägnu, diil kiire ja korralik! Soovitan
  teema: Kommenteerimine: Anger
Ravenclaw

vastuseid: 41
vaadatud: 6039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.10.2018 15:59:31   pealkiri: Kommenteerimine: Anger
Ostis Switchi mängu, diil kiire ja korralik. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Taavi_R
Ravenclaw

vastuseid: 185
vaadatud: 107921

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2018 14:59:19   pealkiri: Kommenteerimine: Taavi_R
Sai mõned mängud ka konsool müüdud. Tehing kiire ja korralik. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: dawe
Ravenclaw

vastuseid: 24
vaadatud: 6960

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.02.2018 14:42:12   pealkiri: Kommenteerimine: dawe
Meeldiva jutuga, tore inimene. Tehing kiire ja korralik! A++ thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Ravenclaw

vastuseid: 1903
vaadatud: 322895

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2017 21:55:22   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Sai monitor ostetud. Kõik toimis. Diil kiire ja korralik. Soovitan soojalt! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu
Ravenclaw

vastuseid: 331
vaadatud: 205256

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.03.2016 21:42:09   pealkiri: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu
Tänan vastamast.
Olen vaid head kuulnud/lugenud Bravely kohta, kuid algajale vist liialt suur RPG tükk. Arvan, et alustan Fire Emlem-iga (pisut "noobisõbralikum").

Leidsin ka ühe huvitava õp ...
  teema: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu
Ravenclaw

vastuseid: 331
vaadatud: 205256

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.02.2016 15:03:21   pealkiri: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu
Üks küsimus veel. Kus kohast ostate Eshop kaarte et raha accountile panna? Kas Eshop kaardid mille peal on poundid £ töötavad näiteks soomes registreeritud € accountiga, kas ta arvutab need mi ...
  teema: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu
Ravenclaw

vastuseid: 331
vaadatud: 205256

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.02.2016 01:21:02   pealkiri: [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu
Kas US versiooni mängud töötavad EU konsooli peal?
Fire Emblem releasitakse homme usas ja sellest küsimus kui tellin endale US versiooni mängud kas need töötavad EU-st ostetud konsooli peal?
  teema: X-Com 2
Ravenclaw

vastuseid: 113
vaadatud: 42588

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.01.2016 21:26:47   pealkiri: X-Com 2
Eelmine oli küll pettumus ja paistab, et seekord läheb samamoodi. Panustasin ka Xenonautsile, kuid pidin ka selles pettuma (võib-olla on mõne aasta pärast modifikatsioonid väljas, mis muudavad s ...
  teema: Kommenteerimine: sagrilane
Ravenclaw

vastuseid: 50
vaadatud: 5647

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.01.2016 22:31:11   pealkiri: Kommenteerimine: sagrilane
Ostsin kõvaketta, tehing kiire ja korralik. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Helldivers
Ravenclaw

vastuseid: 4
vaadatud: 2656

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2015 22:13:20   pealkiri: Helldivers
Ma hakkan varsti katsetama, tõmbab alla hetkel aga reviewde põhjal soovitatakse deluxe editioni, 10€ kallim aga tuleb korraliklut DLCsid kaasa millest osad pidid mängu paremaks muutma.
  teema: Kommenteerimine: secrgb
Ravenclaw

vastuseid: 13
vaadatud: 6418

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2015 08:05:33   pealkiri: Kommenteerimine: secrgb
Ostis mängu, diil kiire ja korralik. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Steins
Ravenclaw

vastuseid: 17
vaadatud: 4020

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.12.2015 22:07:06   pealkiri: Kommenteerimine: Steins
Korralik ärimees, diil kiire ja hea, mõnusa jutuga. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: PeZ
Ravenclaw

vastuseid: 11
vaadatud: 11532

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2015 22:38:29   pealkiri: Kommenteerimine: PeZ
Ostis mängu, diil kiire ja korralik. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: qsta386
Ravenclaw

vastuseid: 41
vaadatud: 7053

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2015 10:34:30   pealkiri: Kommenteerimine: qsta386
Sai mänge müüdud, diil kiire ja korralik, mõnus jutt kauba peale. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
Ravenclaw

vastuseid: 367
vaadatud: 110670

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2015 23:27:43   pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats
Müüsin paar mängu, hea jutuga tegelane. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Gaudi
Ravenclaw

vastuseid: 42
vaadatud: 12638

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2015 19:40:04   pealkiri: Kommenteerimine: Gaudi
Ostis mängu, oli õigel ajal kohal. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Armored Warfare
Ravenclaw

vastuseid: 264
vaadatud: 105959

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.11.2015 10:17:17   pealkiri: Armored Warfare
Üleval jah. MM on ka muudetud? Varem on OF-40-ga sõites üksikud tier 5 tankid olnud tiimides aga nüüd on neid 7 + paar tier6'te.
ma arvan et see tuleneb sellest palju mängijatel mis Tier tanke ...
  teema: Armored Warfare
Ravenclaw

vastuseid: 264
vaadatud: 105959

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2015 14:17:57   pealkiri: Armored Warfare
täna homme on väga hea raha ja tanke lahti grindida icon_smile.gif kõigile prem tasuta + veel lisaks prem kontole peaks kõigil olema +50% kõige buustid jurues, et nagu kaks prem kontot korraga kohe icon_smile.gif
  teema: Armored Warfare
Ravenclaw

vastuseid: 264
vaadatud: 105959

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.10.2015 16:24:55   pealkiri: Armored Warfare
Mul sama, keset mängu viskas välja ja nüüd ei ühenda mänguga ära. Kahju et keset sellist mängu välja viskas, olin just tegemas head mängu ja seis oli pingeline 6v6 oli alles aga mis teha icon_smile.gif ...
  teema: Armored Warfare
Ravenclaw

vastuseid: 264
vaadatud: 105959

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.10.2015 11:38:03   pealkiri: Armored Warfare
Nagu juhendis ütleb MTB on alguses vast kõige lihtsam, teised klassid eeldavad juba kaardi tundmist ja mingil määral kus kohas suuremad kokkupõrked toimuvad. Samas kui ülevaade kaartidest olema ...
  teema: Armored Warfare
Ravenclaw

vastuseid: 264
vaadatud: 105959

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2015 21:13:43   pealkiri: Armored Warfare
Mis asi on EES?
WOTis oli EES klann kus olid eesti mängijad võiks arvata et nüüd on AW-s ka EES klann
  teema: Armored Warfare
Ravenclaw

vastuseid: 264
vaadatud: 105959

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.10.2015 18:41:20   pealkiri: Armored Warfare
Kõige mõtetum maja hetkel on minu arust commanderi expi maja, kuna hetkel on commanderil ainult 5 levelit ja need tulevad väga kiirelt kuna ühte commanderi saab mitme tanki peale panna.
Crew exp, ...
  teema: Armored Warfare
Ravenclaw

vastuseid: 264
vaadatud: 105959

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.10.2015 18:14:14   pealkiri: Armored Warfare
Soe soovitus - piiluge oma Windowsi konto alla Appdata kaustadesse. Witcheri patch failis, sest launcheri sõnul polnud kettal ruumi ning avastasin enda üllatuseks AW kaustast üle kahekümne giga in ...
  teema: Kommenteerimine: hkurujo88r
Ravenclaw

vastuseid: 125
vaadatud: 48677

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2015 16:05:48   pealkiri: Kommenteerimine: hkurujo88r
Ostis tahvli, korralik ja kiire asjaajamine! Soovitan thumbs_up.gif
  teema: World of Warcraft
Ravenclaw

vastuseid: 19219
vaadatud: 3448931

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.12.2014 03:50:09   pealkiri: World of Warcraft
Kellega peab ühendust võtma "Hüljatute" gildis et gildi saada? thumbs_up.gif
  teema: World of Warcraft
Ravenclaw

vastuseid: 19219
vaadatud: 3448931

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.11.2014 01:54:36   pealkiri: World of Warcraft
https://eu.battle.net/shop/en/product/world-of-warcraft?utm_source=internal&utm_medium=site-assets&utm_content=carousel_eu&utm_campaign=wow-bf2014eu
kas seal komplektis on nü ...
  teema: Heade hindade teema
Ravenclaw

vastuseid: 4893
vaadatud: 1271802

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2014 23:28:46   pealkiri: Heade hindade teema
Garden Warfare on Originis 15 euri.
---

Shadow of Mordor, 15 euri - http://www.amazon.com/gp/product/B00GMFKYGW/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
---

GMG pakub nä ...
  teema: Diablo III
Ravenclaw

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543094

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.11.2014 16:11:38   pealkiri: Diablo III
Elukutselised, kust kohast saab kõige parema hinnaga Diablo 3 osta (uue mängu mitte acci)? POE on juba ära väsitanud.
http://www.allkeyshop.com/blog/compare-and-buy-cd-key-for-digital-download-di ...
  teema: Diablo III
Ravenclaw

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543094

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.11.2014 21:30:23   pealkiri: Diablo III
, Options-> Gameplay->Show Advanced Tooltips

Ja pane Elective mode ette ka linnuke.
Jep, sai need linnukesed pandud ja kohe kõik korras icon_biggrin.gif
  teema: Diablo III
Ravenclaw

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543094

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.11.2014 18:26:35   pealkiri: Diablo III
Spellidel pole otseselt kirjas palju see damaget teeb. Üldiselt on seal kirjas et teeb % weapon damage as <element>. Ehk kõik spellide tamage on arvutatud sinu relva dammi pealt.

kui su re ...
  teema: Diablo III
Ravenclaw

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543094

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.11.2014 13:42:21   pealkiri: Diablo III
Mul selline algaja küsimus, haarasin ka Diablo III ligi ja mängin maagiga hetkel.
Ma ei saa aru mis spellid kui palju damaget teevad?
Kas kuskil on välja toodud täpne spell damage number?
Li ...
  teema: World of Tanks
Ravenclaw

vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.11.2014 00:16:38   pealkiri: World of Tanks
mul tekkis selline huvitav küsimus. Suur remondi komplekt annab sulle boonuse et kõik moodulid parandatakse ära 10% kiiremini. Kas see boonus kehtib edasi ka siis kui oled remondi komplekti juba la ...
  teema: World of Tanks
Ravenclaw

vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.10.2014 12:51:26   pealkiri: World of Tanks
Sain täna T57.
Kuigi potatotud sai kõvasti, tuli sellega üldine dämmi rekord. 9k dämmi, 9 killi ja Fadin's medal (viimase mürsuga viimane vastane). icon_eek.gif
http://wotreplays.com/site/1284180#repo ...
  teema: World of Tanks
Ravenclaw

vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.10.2014 08:03:16   pealkiri: World of Tanks

edit. mis filmiga tegu, kui on film? https://www.youtube.com/watch?v=HC7_qPCflnY
tundub et see film http://www.imdb.com/title/tt0250798/?ref_=fn_al_tt_1
  teema: World of Tanks
Ravenclaw

vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.10.2014 10:20:42   pealkiri: World of Tanks
Keegi juba TOGII-ga master tankeri ka saanud? See on ikka konkreetne roomikutel sihtmärk icon_lol.gif

Kas pole nii, et alates 1. nov peaks see missioon avatud olema?
...või mida TOGII saamiseks tegema ...
  teema: World of Tanks
Ravenclaw

vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.10.2014 09:59:08   pealkiri: World of Tanks
1x veel TOG missioni teha.
Ei jõua ära oodata vaadates seda gameplayd.


mul on käes TOG ja in know the feeling icon_razz.gif suht koht nii nagu seal videos icon_biggrin.gif kui on mingi linna map siis jõuad ehk nats ...
  teema: World of Tanks
Ravenclaw

vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.10.2014 15:51:58   pealkiri: World of Tanks
Kas WN8 arvutab spotting dämmi ka? Mul T71 mängides jäi mulje et ainult sinu dämm läheb arvesse, ehk kui oled passiivne scout teed ise 300 dämmi aga spoting dämm on 3000 siis WN8 näitab et ole ...
  teema: World of Tanks
Ravenclaw

vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.10.2014 17:24:23   pealkiri: World of Tanks
kas mingi selline leht ka on olemas mis näitab kui palju on parasjagu expi vaja et tankiga ACE Tanker kätte saada? ma kohe huvi pärast tahaks teada mis lvl on hetkel IS-6, enamus mängud on mastery ...
  teema: World of Tanks
Ravenclaw

vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.10.2014 16:33:59   pealkiri: World of Tanks
mul selline küsimus strongholdi kohta, et kui ma olen majas mis annab mulle näiteks 10% expi juurde, kas see kehtib siis ainult strongholdi lahingutes või randomites ka?
  teema: World of Tanks
Ravenclaw

vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.10.2014 09:22:03   pealkiri: World of Tanks
Artyga on expected damage ka sellepärast nii kõrge, kuna bot teeb artyga suurema tõenäosusega hulga dmg, kuna skilli pole vaja nii massiivselt, kui tankidega. Lihtsalt point and click. Kui RNG god ...
  teema: World of Tanks
Ravenclaw

vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.10.2014 13:07:11   pealkiri: World of Tanks
.......paremad mängijad kasutavad väga palju mode, mängulaud on väga kirju. Miks neid kasutatakse kui modid midagi juurde ei anna?

Tegelt parimad mängijad ei kasuta üldse mode. Pole mõtet mo ...
  teema: World of Tanks
Ravenclaw

vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.10.2014 17:25:55   pealkiri: World of Tanks
Jäi silma Chaffe race exploit 40% driver sõidab täiskiirusel, kuid ei drifti. Huvitav kui paljud seda Chaffe turnal kasutasid?

mitte et nii madala protsendiga mehi vaja oleks aga kuidas üldse s ...
  teema: World of Tanks
Ravenclaw

vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.10.2014 14:40:14   pealkiri: World of Tanks
wot skill level 1000. WG ei saa midagi teha
aimbot


warpack

hmm mis see point on nii mängu mängida? aru ma ei taipa icon_rolleyes.gif
  teema: World of Tanks
Ravenclaw

vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.10.2014 12:04:28   pealkiri: World of Tanks
, ma pidasin rohkem silmas seda, et mürsk säilitas oma peneväärtuse nii kaugele - üle poole kaardi on rikošett tappev icon_smile.gif T-62A lask loomulikult.
Ok icon_smile.gif selle kohapealt point täitsa õige et pä ...
  teema: World of Tanks
Ravenclaw

vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.10.2014 11:13:28   pealkiri: World of Tanks
Uus rikošetisüsteem on ikka täiesti icon_lol.gif

http://www.gfycat.com/BoldHardtofindGossamerwingedbutterfly
Rikošetib ju T-62A lask mille nurk on täitsa õige, see lask mis tuleb nõks hiljem ja ...
  teema: World of Tanks
Ravenclaw

vastuseid: 29102
vaadatud: 5669472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.10.2014 13:24:40   pealkiri: World of Tanks
Mul küsimus, mis on selle modi nimi mis pärast lahingu lõppu näitab sulle antud lahingu WN8 ratingut? Ma olen streamides näinud et osad kasutavad. Mitte et väga WN ratingut taga ajaks aga tahaks ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.