Avaleht
otsing leidis 95 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.09.2009 05:03:43   pealkiri: Nokia N95
Selline kabel on ka vist olemas: ! pts on usb mis läheb arvutisse ning teine ots on nokia laadija ots mis läheb telefoni. Ehk siis saaks otse laadida usb'st kaabli ülemineku abil?
Mul selline jubi ...
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.07.2009 03:36:38   pealkiri: Nokia N95
, Inglismaal meil siin telefonid kõik võrgus lukus. Mine kuhugi poodi ja teevad sul selle lahti.
, Mõelda vaid, et N95 hind on umbes aasta pooleteisega kukkunud 9k pealt 2500 peale.
Minul Nokia M ...
  teema: Kommenteerimine: dominic
Rando

vastuseid: 0
vaadatud: 305

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.06.2009 13:56:19   pealkiri: Kommenteerimine: dominic
Väike diil, sujus tõrgeteta.
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.05.2009 04:15:23   pealkiri: Nokia N95
Kas teil GPS funkab , minul ei leia enam üles. Kirjas, et ootab ja ei juhtu midagi ?
Nokia mapsiga ei leia midagi üles. Google mapsiga aga minuti jooksul juba kaart lahti ja teekondki juba käimas. ...
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.05.2009 04:56:12   pealkiri: Nokia N95
Nokial on kaasas nö handsfree seade(AD-43), muusika kuulamiseks saab ka sealt lugusid vahetaada ning heli sättida. Kuid probleem - Kui panna sinna 3.5mm pikendus taha(sisendjuhet siis pikendada), si ...
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.05.2009 04:30:19   pealkiri: Nokia N95
Mul N95 juba pikemat aega. Kasutan peaaegu kõike, mida see aparaat sisaldab.
Üllatavalt on raadio kuulamine akul parem kui mp3 lugude mängimine otse telefonist. MP3 lugudega kipub telefon kuumaks ...
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.01.2009 16:35:33   pealkiri: Nokia N95
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.07.2008 14:42:00   pealkiri: Nokia N95
Rando, kauem siis su nö suurem aku vastu peab ja kaua vana pidas ?
Pole ausaltöeldes aimugi palju see vastupidavust tõstab, sest ma pean oma kasutamise juures nagunii iga päev laadima.
Aga uudis ...
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.07.2008 01:15:18   pealkiri: Kuidas BL-6F N95 panna
Kasutasin selliseid vahendeid: taskunuga (peenike ja terav), välgumihkel või gaasipliit.
Aega kulus umbes 10min.

Noaga tuleb ettevaatlikult eemaldada patarei ümbert see paber, mis on kleebitud ...
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.06.2008 13:02:17   pealkiri: Nokia N95
ostsin just Elisast ühe N95 kingituseks lisaks, 2400 krooni ja saan km-i veel tagasi ehk siis 2k tutikas N95, mul juba enne oli nagunii 500 miinimum arve ning 99.- mobiilne internet. Kuna tegin nö u ...
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.06.2008 02:03:56   pealkiri: Nokia N95
Sa nendest Tesa uksepehmendustest pilti saad teha kus nad mobla küljes on?
http://static2.nagi.ee/i/p/252/74/06318547bb858a_m.jpg
http://static2.nagi.ee/i/p/252/74/06318549188cde_m.jpg
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.06.2008 12:49:33   pealkiri: Nokia N95
Terror: Konkreetset positsiooni ju peaks saama jäädvustada oma lemmikute alla.

Nokia mapsi pole viga midagi, kuid ei lase sul selle järgi otse navigeerida - küib tasulist litsentsi. Ise lasen m ...
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.05.2008 21:07:07   pealkiri: Nokia N95
Kas keegi teab, kuidas mälukaardil hoida pilte nii, et neid galeriis automaatselt ei näitaks .
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.03.2008 19:15:37   pealkiri: Nokia N95
Parandaks oma eelmist postitust selle plastikust kaitse osas - ÄRGE SEDA OSTKE. See puruneb isegi iseeneset ära. Ostsin omale uue, silikonist. Eks vaatab, kuidas see vastu peab.
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.01.2008 22:16:03   pealkiri: crystal case
Ostsin omale Ebay'st 8Gb Micro SDHC kaardi. Töötab tõrgeteta (hetkel). £37 koos postiga läks kokku.
http://www.mrgadget.com.au/catalog/images/sandisk_8GB_micro_SD_hc.gif

Lisaks ostsin veel mo ...
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.01.2008 02:47:52   pealkiri: Nokia N95
Kui muusikat kuulad klappidega ja hoiad telefoni vöökotis, siis läheb üsna ruttu aparaat kuumaks. Ei tea miks. Ei tahaks uskuda, et see on seotud sellega, et vöökoti klapp käib magnetiga kinni. ...
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.01.2008 22:55:25   pealkiri: Nokia N95
Vaatan just, et Ebay's on müügil mälukaardid N95 jaoks - MicroSD.
Ametlikult on kirjas, et N95 toetab kuni 2Gb. Osad müüjad aga müüvad 8Gb kaarte, kirjutades juurde, et sobib ka sellele telefo ...
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.04.2007 00:03:51   pealkiri: Nokia N95
UKs on poes saada ilma lepinguta ja lukustamata telefon £450 eest.
Lepinguga veelgi odavam, kuid siis vist vastavas võrgus kinni ja nii uusi telefone kergelt just lahti ei võta.
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.04.2007 00:53:36   pealkiri: Nokia N95
UKs ka veel pole. Aga orienteeruv hind on £500
  teema: Nokia N95
Rando

vastuseid: 1150
vaadatud: 306836

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.01.2007 04:30:54   pealkiri: Nokia N95
UKs igatahes seda veel müügil pole, kuid veebruaris juba loodavad. Vaatan, et Ebay's aga pakutakse USA nokiaid.
  teema: 2.5"->3.5" HDD üleminek
Rando

vastuseid: 1
vaadatud: 2923

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.09.2006 18:02:36   pealkiri: 2.5"->3.5" HDD üleminek
Kumbapidi see üleminek nüüd olema peab?
Kui tahad 3,5" ketast läpakale panna, siis kasuta parem välist hdd boksi.
Kui aga 2,5" lauaarvutile taha, siis on müügil üleminek IDE kaablile 39kr:
...
  teema: arvuti parool
Rando

vastuseid: 11
vaadatud: 2719

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 23.09.2006 15:34:00   pealkiri: arvuti parool
Kui sisselogimine pihta hakkab ja kuvab kasutajanimesid, siis vajuta Ctrl+Alt+Del ja saad akna sisselogimiseks, kirjuta Administrator ja ENTER - looda, et sa pole adminnile parooli peal pannud. Ja saf ...
  teema: Kuidas päästa kõvakettalt andmeid?
Rando

vastuseid: 19
vaadatud: 8384

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.09.2006 16:26:27   pealkiri: Kuidas päästa kõvakettalt andmeid?
Ma peaks ka kettaga hakkama saama. Kui Tartu satud, anna teada - ketas kaasa.
  teema: ei saa välist kõvaketast tööle
Rando

vastuseid: 6
vaadatud: 3180

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.09.2006 16:21:40   pealkiri: ei saa välist kõvaketast tööle
Keegi võiks seletada, mis asi on dünaamiline ja basic. Minul on läpakal väline HDD box ja panen sisse ükskõik millise ketta - töötab.
  teema: hdd recovery
Rando

vastuseid: 5
vaadatud: 2010

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.09.2006 15:54:42   pealkiri: hdd recovery
Sellele konkreetsele progele sa nii kergelt seriali ei leia. Ise kasutan Recover My Files ja sain ka kõige uuemale versioonile seriali.
  teema: probleem seagate kettaga
Rando

vastuseid: 2
vaadatud: 1090

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.09.2006 17:50:25   pealkiri: probleem seagate kettaga
kas sa selle olemasoleva partitsiooni ikka enne kustutad ära jah? alles siis hakkad uut tegema...
Vaata üle kindlasti, et jumper oleks paigas. Teised kettad võa samal ajal välja. Ja soovitan ka C ...
  teema: Kommenteerimine: liivakas
Rando

vastuseid: 7
vaadatud: 3249

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2006 11:27:30   pealkiri: Kommenteerimine: liivakas
Mina ka ostsin mälu - just selline nagu vaja. Kõik töötas.
  teema: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine
Rando

vastuseid: 7
vaadatud: 4421

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 14.02.2006 13:36:28   pealkiri: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine
Nu targem tegu oleks kõne vastuvõtuks inglise number ikka osta või nagu mul on kaks telefoni üks eesti teine inglise.(kas maksta 4 eeku või 0 on ikka ka vahe)
Aga kuidas sa siis teisiti oma kõne ...
  teema: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine
Rando

vastuseid: 7
vaadatud: 4421

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 12.02.2006 15:51:19   pealkiri: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine
Kas on ka mingit nippi,kuidas saab välismaal olles kasutada internetti üle mobiili? Megabaidi hind umbes 80 krooni.
Kasuta parem wifi leviala. Teist võimalust ei oska soovitada.
  teema: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine
Rando

vastuseid: 7
vaadatud: 4421

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 11.02.2006 16:26:59   pealkiri: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine
Hea trikk, kuidas välismaal olles oma mobiilikõnedele vastata, ilma et tekiks nii suurt kõne vastamise tasu:
Ise kasutan sellist nõksu - oman SkypeIn teenust, mis maksis vist 39.- kuus ja sain om ...
  teema: Kommenteerimine: StaticX
Rando

vastuseid: 29
vaadatud: 17535

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2006 01:32:57   pealkiri: Kommenteerimine: StaticX
Pidi mulle videokaardi müüma: hinnas ja kohaletoimetamises kokku lepitud juba, kuid ta ei toonud seda kohale ning ma pole seda senini saanud - väidetavalt transpordiprobleem. icon_confused.gif
500 eest pidin l ...
  teema: Kommenteerimine: .Scorps.
Rando

vastuseid: 264
vaadatud: 83743

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.10.2005 16:53:13   pealkiri: Kommenteerimine: .Scorps.
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: GOLDBERG
Rando

vastuseid: 20
vaadatud: 7831

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2005 03:43:31   pealkiri: Kommenteerimine: GOLDBERG
Teadis täpselt mida müüs, andis piisavalt lisateavet. Seni asi töötab ja olen rahul.
  teema: Kommenteerimine: tarmo53
Rando

vastuseid: 133
vaadatud: 26130

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2005 21:07:40   pealkiri: Kommenteerimine: tarmo53
thumbs_up.gif Õigel ajal õiges kohas ja äri saigi tehtud.
  teema: Kommenteerimine: riivo
Rando

vastuseid: 57
vaadatud: 21463

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2005 16:09:02   pealkiri: Kommenteerimine: riivo
Ostsin CD-RW, kõik OK. Saatis kauba peale maksmist ära ja seega ei kasutanud mu usaldust ära.
  teema: Kommenteerimine: Nokia555
Rando

vastuseid: 43
vaadatud: 22562

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2005 14:46:40   pealkiri: Kommenteerimine: Nokia555
Ostsin HDD. Kaup oli enam-vähem, kuid müüja ei kasutanud mu usaldust ära ja tehing toimus korrektselt. Sain kauba juba samal päeval kätte.
  teema: Kommenteerimine: raamat
Rando

vastuseid: 358
vaadatud: 91646

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2004 13:02:50   pealkiri: Kommenteerimine: raamat
thumbs_up.gif veelkordselt.
  teema: Kommenteerimine: raamat
Rando

vastuseid: 358
vaadatud: 91646

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2004 12:42:27   pealkiri: Kommenteerimine: raamat
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: hqs
Rando

vastuseid: 448
vaadatud: 80738

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2004 23:53:26   pealkiri: Kommenteerimine: hqs
Tüüpiline HV-lane. Lisaks veel nostalgiahullus. icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: qwerty007
Rando

vastuseid: 123
vaadatud: 45480

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2004 17:13:03   pealkiri: Kommenteerimine: qwerty007
Ajalukku küündib üks normaalne äritehing. Niiet hetkel positiivne.
  teema: Milline faililaiend või OS oled sina :P
Rando

vastuseid: 518
vaadatud: 247895

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 08.12.2004 16:35:29   pealkiri: Milline faililaiend või OS oled sina :P
Kas siin on mingi seos? Üllatab ennastki. Lemmikfail.
http://www.bbspot.com/Images/News_Features/2004/10/file_extensions/html.jpg
  teema: UPSist on kasu ka teistele seadmetele
Rando

vastuseid: 33
vaadatud: 11986

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 06.12.2004 18:36:44   pealkiri: UPSist on kasu ka teistele seadmetele
keskmine pc keskus ehk mingi korteri valvesysteem suudab valves olekus lõdvalt vastu pidada terve nädalavahetuse, ainuke miinus nei lsee et kui aku hakkab tyhjaks saama siis pistab karjuma. nii palj ...
  teema: Kommenteerimine: Mytant
Rando

vastuseid: 354
vaadatud: 77114

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.11.2004 23:01:32   pealkiri: Kommenteerimine: Mytant
Ostsin tal pool kontorit tühjaks, kuna oli sobiv hind jne. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: MaximumSpeed
Rando

vastuseid: 67
vaadatud: 16917

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.11.2004 18:57:06   pealkiri: Kommenteerimine: MaximumSpeed
normaalne kaup korraliku hinnaga. Ei müü vähemalt rämpsu.
  teema: Kommenteerimine: mell
Rando

vastuseid: 109
vaadatud: 35166

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2004 14:03:58   pealkiri: Kommenteerimine: mell
Üks paremaid HV-lasi, keda senini kohanud olen. Igati abiks. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Terror
Rando

vastuseid: 99
vaadatud: 46985

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2004 18:28:19   pealkiri: Kommenteerimine: Terror
Ostsin ühe vana massina, kõik OK. Saime kokku ja tegime äri.
  teema: virtual-dub'iga korralikku mpeg layer 3'e vaja
Rando

vastuseid: 13
vaadatud: 1943

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 20.10.2004 17:08:15   pealkiri: virtual-dub'iga korralikku mpeg layer 3'e vaja
Kasutan ka VirtualDubMod'i ja heliga on kõik OK, kuid ma ei tea mismoodi oleks kõige optimaalsem videot compressida. Muidu tulevad paganama suured failid, kui tahan head kvaliteeti. Olemas on nii Di ...
  teema: Kommenteerimine: konzy
Rando

vastuseid: 6
vaadatud: 4655

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.10.2004 18:09:29   pealkiri: Kommenteerimine: konzy
Leppisin kokku, et tulen õhtul läbi ja viin kraami ära. Tema oli aga vahepesal kõik maha parseldanud. icon_cry.gif
  teema: UPSist on kasu ka teistele seadmetele
Rando

vastuseid: 33
vaadatud: 11986

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 13.10.2004 16:59:01   pealkiri: UPSist on kasu ka teistele seadmetele
Vahet pole palju sa sinna korraga taha paned masinaid, peaasi, et Watte jätkub. Upsi võimsus on oluline allles voolukao korral.
  teema: Kommenteerimine: ObiWan Kenobi
Rando

vastuseid: 21
vaadatud: 9632

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2004 15:23:02   pealkiri: Kommenteerimine: ObiWan Kenobi
Lubas mulle CD-ROMe müüa, kuid kadus ning ei võta ühendust. Siiani ootan.

EDIT: Sain CD lugejad kätte ja hetkel rahul.
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.