|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.09.2009 05:03:43 pealkiri: Nokia N95 |
Selline kabel on ka vist olemas: ! pts on usb mis läheb arvutisse ning teine ots on nokia laadija ots mis läheb telefoni. Ehk siis saaks otse laadida usb'st kaabli ülemineku abil?
Mul selline jubi ... |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.07.2009 03:36:38 pealkiri: Nokia N95 |
, Inglismaal meil siin telefonid kõik võrgus lukus. Mine kuhugi poodi ja teevad sul selle lahti.
, Mõelda vaid, et N95 hind on umbes aasta pooleteisega kukkunud 9k pealt 2500 peale.
Minul Nokia M ... |
teema: Kommenteerimine: dominic |
Rando
vastuseid: 0
vaadatud: 305
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.06.2009 13:56:19 pealkiri: Kommenteerimine: dominic |
| Väike diil, sujus tõrgeteta. |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.05.2009 04:15:23 pealkiri: Nokia N95 |
Kas teil GPS funkab , minul ei leia enam üles. Kirjas, et ootab ja ei juhtu midagi ?
Nokia mapsiga ei leia midagi üles. Google mapsiga aga minuti jooksul juba kaart lahti ja teekondki juba käimas. ... |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.05.2009 04:56:12 pealkiri: Nokia N95 |
| Nokial on kaasas nö handsfree seade(AD-43), muusika kuulamiseks saab ka sealt lugusid vahetaada ning heli sättida. Kuid probleem - Kui panna sinna 3.5mm pikendus taha(sisendjuhet siis pikendada), si ... |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.05.2009 04:30:19 pealkiri: Nokia N95 |
Mul N95 juba pikemat aega. Kasutan peaaegu kõike, mida see aparaat sisaldab.
Üllatavalt on raadio kuulamine akul parem kui mp3 lugude mängimine otse telefonist. MP3 lugudega kipub telefon kuumaks ... |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.01.2009 16:35:33 pealkiri: Nokia N95 |
|
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.07.2008 14:42:00 pealkiri: Nokia N95 |
Rando, kauem siis su nö suurem aku vastu peab ja kaua vana pidas ?
Pole ausaltöeldes aimugi palju see vastupidavust tõstab, sest ma pean oma kasutamise juures nagunii iga päev laadima.
Aga uudis ... |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.07.2008 01:15:18 pealkiri: Kuidas BL-6F N95 panna |
Kasutasin selliseid vahendeid: taskunuga (peenike ja terav), välgumihkel või gaasipliit.
Aega kulus umbes 10min.
Noaga tuleb ettevaatlikult eemaldada patarei ümbert see paber, mis on kleebitud ... |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.06.2008 13:02:17 pealkiri: Nokia N95 |
| ostsin just Elisast ühe N95 kingituseks lisaks, 2400 krooni ja saan km-i veel tagasi ehk siis 2k tutikas N95, mul juba enne oli nagunii 500 miinimum arve ning 99.- mobiilne internet. Kuna tegin nö u ... |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.06.2008 02:03:56 pealkiri: Nokia N95 |
Sa nendest Tesa uksepehmendustest pilti saad teha kus nad mobla küljes on?
http://static2.nagi.ee/i/p/252/74/06318547bb858a_m.jpg
http://static2.nagi.ee/i/p/252/74/06318549188cde_m.jpg |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.06.2008 12:49:33 pealkiri: Nokia N95 |
Terror: Konkreetset positsiooni ju peaks saama jäädvustada oma lemmikute alla.
Nokia mapsi pole viga midagi, kuid ei lase sul selle järgi otse navigeerida - küib tasulist litsentsi. Ise lasen m ... |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.05.2008 21:07:07 pealkiri: Nokia N95 |
| Kas keegi teab, kuidas mälukaardil hoida pilte nii, et neid galeriis automaatselt ei näitaks . |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.03.2008 19:15:37 pealkiri: Nokia N95 |
| Parandaks oma eelmist postitust selle plastikust kaitse osas - ÄRGE SEDA OSTKE. See puruneb isegi iseeneset ära. Ostsin omale uue, silikonist. Eks vaatab, kuidas see vastu peab. |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.01.2008 22:16:03 pealkiri: crystal case |
Ostsin omale Ebay'st 8Gb Micro SDHC kaardi. Töötab tõrgeteta (hetkel). £37 koos postiga läks kokku.
http://www.mrgadget.com.au/catalog/images/sandisk_8GB_micro_SD_hc.gif
Lisaks ostsin veel mo ... |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.01.2008 02:47:52 pealkiri: Nokia N95 |
| Kui muusikat kuulad klappidega ja hoiad telefoni vöökotis, siis läheb üsna ruttu aparaat kuumaks. Ei tea miks. Ei tahaks uskuda, et see on seotud sellega, et vöökoti klapp käib magnetiga kinni. ... |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.01.2008 22:55:25 pealkiri: Nokia N95 |
Vaatan just, et Ebay's on müügil mälukaardid N95 jaoks - MicroSD.
Ametlikult on kirjas, et N95 toetab kuni 2Gb. Osad müüjad aga müüvad 8Gb kaarte, kirjutades juurde, et sobib ka sellele telefo ... |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.04.2007 00:03:51 pealkiri: Nokia N95 |
UKs on poes saada ilma lepinguta ja lukustamata telefon £450 eest.
Lepinguga veelgi odavam, kuid siis vist vastavas võrgus kinni ja nii uusi telefone kergelt just lahti ei võta. |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.04.2007 00:53:36 pealkiri: Nokia N95 |
| UKs ka veel pole. Aga orienteeruv hind on £500 |
teema: Nokia N95 |
Rando
vastuseid: 1150
vaadatud: 306836
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.01.2007 04:30:54 pealkiri: Nokia N95 |
| UKs igatahes seda veel müügil pole, kuid veebruaris juba loodavad. Vaatan, et Ebay's aga pakutakse USA nokiaid. |
teema: 2.5"->3.5" HDD üleminek |
Rando
vastuseid: 1
vaadatud: 2923
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.09.2006 18:02:36 pealkiri: 2.5"->3.5" HDD üleminek |
Kumbapidi see üleminek nüüd olema peab?
Kui tahad 3,5" ketast läpakale panna, siis kasuta parem välist hdd boksi.
Kui aga 2,5" lauaarvutile taha, siis on müügil üleminek IDE kaablile 39kr:
... |
teema: arvuti parool |
Rando
vastuseid: 11
vaadatud: 2719
|
foorum: Turvalisus postitatud: 23.09.2006 15:34:00 pealkiri: arvuti parool |
| Kui sisselogimine pihta hakkab ja kuvab kasutajanimesid, siis vajuta Ctrl+Alt+Del ja saad akna sisselogimiseks, kirjuta Administrator ja ENTER - looda, et sa pole adminnile parooli peal pannud. Ja saf ... |
teema: Kuidas päästa kõvakettalt andmeid? |
Rando
vastuseid: 19
vaadatud: 8384
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.09.2006 16:26:27 pealkiri: Kuidas päästa kõvakettalt andmeid? |
| Ma peaks ka kettaga hakkama saama. Kui Tartu satud, anna teada - ketas kaasa. |
teema: ei saa välist kõvaketast tööle |
Rando
vastuseid: 6
vaadatud: 3180
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.09.2006 16:21:40 pealkiri: ei saa välist kõvaketast tööle |
| Keegi võiks seletada, mis asi on dünaamiline ja basic. Minul on läpakal väline HDD box ja panen sisse ükskõik millise ketta - töötab. |
teema: hdd recovery |
Rando
vastuseid: 5
vaadatud: 2010
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.09.2006 15:54:42 pealkiri: hdd recovery |
| Sellele konkreetsele progele sa nii kergelt seriali ei leia. Ise kasutan Recover My Files ja sain ka kõige uuemale versioonile seriali. |
teema: probleem seagate kettaga |
Rando
vastuseid: 2
vaadatud: 1090
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.09.2006 17:50:25 pealkiri: probleem seagate kettaga |
kas sa selle olemasoleva partitsiooni ikka enne kustutad ära jah? alles siis hakkad uut tegema...
Vaata üle kindlasti, et jumper oleks paigas. Teised kettad võa samal ajal välja. Ja soovitan ka C ... |
teema: Kommenteerimine: liivakas |
Rando
vastuseid: 7
vaadatud: 3249
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.06.2006 11:27:30 pealkiri: Kommenteerimine: liivakas |
| Mina ka ostsin mälu - just selline nagu vaja. Kõik töötas. |
teema: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine |
Rando
vastuseid: 7
vaadatud: 4421
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 14.02.2006 13:36:28 pealkiri: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine |
Nu targem tegu oleks kõne vastuvõtuks inglise number ikka osta või nagu mul on kaks telefoni üks eesti teine inglise.(kas maksta 4 eeku või 0 on ikka ka vahe)
Aga kuidas sa siis teisiti oma kõne ... |
teema: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine |
Rando
vastuseid: 7
vaadatud: 4421
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 12.02.2006 15:51:19 pealkiri: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine |
Kas on ka mingit nippi,kuidas saab välismaal olles kasutada internetti üle mobiili? Megabaidi hind umbes 80 krooni.
Kasuta parem wifi leviala. Teist võimalust ei oska soovitada. |
teema: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine |
Rando
vastuseid: 7
vaadatud: 4421
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 11.02.2006 16:26:59 pealkiri: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine |
Hea trikk, kuidas välismaal olles oma mobiilikõnedele vastata, ilma et tekiks nii suurt kõne vastamise tasu:
Ise kasutan sellist nõksu - oman SkypeIn teenust, mis maksis vist 39.- kuus ja sain om ... |
teema: Kommenteerimine: StaticX |
Rando
vastuseid: 29
vaadatud: 17535
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.02.2006 01:32:57 pealkiri: Kommenteerimine: StaticX |
Pidi mulle videokaardi müüma: hinnas ja kohaletoimetamises kokku lepitud juba, kuid ta ei toonud seda kohale ning ma pole seda senini saanud - väidetavalt transpordiprobleem.
500 eest pidin l ... |
teema: Kommenteerimine: .Scorps. |
Rando
vastuseid: 264
vaadatud: 83743
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.10.2005 16:53:13 pealkiri: Kommenteerimine: .Scorps. |
 |
teema: Kommenteerimine: GOLDBERG |
Rando
vastuseid: 20
vaadatud: 7831
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2005 03:43:31 pealkiri: Kommenteerimine: GOLDBERG |
| Teadis täpselt mida müüs, andis piisavalt lisateavet. Seni asi töötab ja olen rahul. |
teema: Kommenteerimine: tarmo53 |
Rando
vastuseid: 133
vaadatud: 26130
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.07.2005 21:07:40 pealkiri: Kommenteerimine: tarmo53 |
Õigel ajal õiges kohas ja äri saigi tehtud. |
teema: Kommenteerimine: riivo |
Rando
vastuseid: 57
vaadatud: 21463
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2005 16:09:02 pealkiri: Kommenteerimine: riivo |
| Ostsin CD-RW, kõik OK. Saatis kauba peale maksmist ära ja seega ei kasutanud mu usaldust ära. |
teema: Kommenteerimine: Nokia555 |
Rando
vastuseid: 43
vaadatud: 22562
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2005 14:46:40 pealkiri: Kommenteerimine: Nokia555 |
| Ostsin HDD. Kaup oli enam-vähem, kuid müüja ei kasutanud mu usaldust ära ja tehing toimus korrektselt. Sain kauba juba samal päeval kätte. |
teema: Kommenteerimine: raamat |
Rando
vastuseid: 358
vaadatud: 91646
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2004 13:02:50 pealkiri: Kommenteerimine: raamat |
veelkordselt. |
teema: Kommenteerimine: raamat |
Rando
vastuseid: 358
vaadatud: 91646
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2004 12:42:27 pealkiri: Kommenteerimine: raamat |
 |
teema: Kommenteerimine: hqs |
Rando
vastuseid: 448
vaadatud: 80738
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2004 23:53:26 pealkiri: Kommenteerimine: hqs |
Tüüpiline HV-lane. Lisaks veel nostalgiahullus.  |
teema: Kommenteerimine: qwerty007 |
Rando
vastuseid: 123
vaadatud: 45480
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2004 17:13:03 pealkiri: Kommenteerimine: qwerty007 |
| Ajalukku küündib üks normaalne äritehing. Niiet hetkel positiivne. |
teema: Milline faililaiend või OS oled sina :P |
Rando
vastuseid: 518
vaadatud: 247895
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 08.12.2004 16:35:29 pealkiri: Milline faililaiend või OS oled sina :P |
Kas siin on mingi seos? Üllatab ennastki. Lemmikfail.
http://www.bbspot.com/Images/News_Features/2004/10/file_extensions/html.jpg |
teema: UPSist on kasu ka teistele seadmetele |
Rando
vastuseid: 33
vaadatud: 11986
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 06.12.2004 18:36:44 pealkiri: UPSist on kasu ka teistele seadmetele |
| keskmine pc keskus ehk mingi korteri valvesysteem suudab valves olekus lõdvalt vastu pidada terve nädalavahetuse, ainuke miinus nei lsee et kui aku hakkab tyhjaks saama siis pistab karjuma. nii palj ... |
teema: Kommenteerimine: Mytant |
Rando
vastuseid: 354
vaadatud: 77114
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2004 23:01:32 pealkiri: Kommenteerimine: Mytant |
Ostsin tal pool kontorit tühjaks, kuna oli sobiv hind jne.  |
teema: Kommenteerimine: MaximumSpeed |
Rando
vastuseid: 67
vaadatud: 16917
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.11.2004 18:57:06 pealkiri: Kommenteerimine: MaximumSpeed |
| normaalne kaup korraliku hinnaga. Ei müü vähemalt rämpsu. |
teema: Kommenteerimine: mell |
Rando
vastuseid: 109
vaadatud: 35166
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.10.2004 14:03:58 pealkiri: Kommenteerimine: mell |
Üks paremaid HV-lasi, keda senini kohanud olen. Igati abiks.  |
teema: Kommenteerimine: Terror |
Rando
vastuseid: 99
vaadatud: 46985
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2004 18:28:19 pealkiri: Kommenteerimine: Terror |
| Ostsin ühe vana massina, kõik OK. Saime kokku ja tegime äri. |
teema: virtual-dub'iga korralikku mpeg layer 3'e vaja |
Rando
vastuseid: 13
vaadatud: 1943
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 20.10.2004 17:08:15 pealkiri: virtual-dub'iga korralikku mpeg layer 3'e vaja |
| Kasutan ka VirtualDubMod'i ja heliga on kõik OK, kuid ma ei tea mismoodi oleks kõige optimaalsem videot compressida. Muidu tulevad paganama suured failid, kui tahan head kvaliteeti. Olemas on nii Di ... |
teema: Kommenteerimine: konzy |
Rando
vastuseid: 6
vaadatud: 4655
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.10.2004 18:09:29 pealkiri: Kommenteerimine: konzy |
Leppisin kokku, et tulen õhtul läbi ja viin kraami ära. Tema oli aga vahepesal kõik maha parseldanud.  |
teema: UPSist on kasu ka teistele seadmetele |
Rando
vastuseid: 33
vaadatud: 11986
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 13.10.2004 16:59:01 pealkiri: UPSist on kasu ka teistele seadmetele |
| Vahet pole palju sa sinna korraga taha paned masinaid, peaasi, et Watte jätkub. Upsi võimsus on oluline allles voolukao korral. |
teema: Kommenteerimine: ObiWan Kenobi |
Rando
vastuseid: 21
vaadatud: 9632
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2004 15:23:02 pealkiri: Kommenteerimine: ObiWan Kenobi |
Lubas mulle CD-ROMe müüa, kuid kadus ning ei võta ühendust. Siiani ootan.
EDIT: Sain CD lugejad kätte ja hetkel rahul. |
| |