Avaleht
otsing leidis 148 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
Rand0m

vastuseid: 803
vaadatud: 126902

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2018 20:41:15   pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007
Ostsin arvutikomplekti, igati rahul thumbs_up.gif
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Rand0m

vastuseid: 16660
vaadatud: 2929177

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 23.07.2016 23:16:08   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Veel mõni:
Kong: Skull Island

Suicide Squad Comic-Con Trailer

Justice League

King Arthur: Legend of the Sword

Fantastic beasts and where to find them
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Rand0m

vastuseid: 16660
vaadatud: 2929177

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 23.07.2016 22:11:57   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Wonder Woman Trailer
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.06.2016 21:41:28   pealkiri: The Witcher 3
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Rand0m

vastuseid: 16660
vaadatud: 2929177

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.05.2016 13:39:44   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Assassin's Creed official trailer:
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.05.2016 17:17:45   pealkiri: The Witcher 3
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.05.2016 20:31:11   pealkiri: The Witcher 3
, räägitud on lvl 35-st. Hetkel ei tea kas see on soovituslik (a'la 34+ recommended) või mitte.
Samas on võimalik otse BaWi mängima hakata uuest save'st, kus muid asju ei pea läbi mängima. Tä ...
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.05.2016 18:11:54   pealkiri: The Witcher 3
20 minutit gameplayd BaWi algusest (SPOILERS):
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.05.2016 23:44:19   pealkiri: The Witcher 3
Kes veel informatsiooni tahab, siis siin on pilt steami täielikust descriptionist:
https://pbs.twimg.com/media/Ch9ekx6VAAAIbP4.jpg:large
Lisaks selle [url=http://www.cnet.com/news/the-witcher-3-dlc ...
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Rand0m

vastuseid: 16660
vaadatud: 2929177

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 05.05.2016 22:10:18   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
The Nice Guys Final trailer
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Rand0m

vastuseid: 16660
vaadatud: 2929177

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.05.2016 14:32:30   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
, nõustun sinuga zombiede-teemal. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Viimased head filmid sealt olid minu arust , huvitav klipp Chanist. Teadsin, et ta teeb ise kõik oma stuntid, kuid ei osanud ette kujutadagi, et ta selli ...
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Rand0m

vastuseid: 16660
vaadatud: 2929177

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.04.2016 16:47:49   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Snowden Trailer


Approaching the unknown Trailer
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Rand0m

vastuseid: 16660
vaadatud: 2929177

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.04.2016 16:40:10   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
X-Men: Apocalypse Trailer 3
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.04.2016 20:49:34   pealkiri: The Witcher 3
Blood and Wine expansion tuleb hinnaga 12+ EUR?
Kuna Expansion pass maksab 25$ (HoS + BaW) ja HoS eraldi oli 10$, siis on loogiline, et BaW eraldi maksab 20$.
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.04.2016 19:59:08   pealkiri: The Witcher 3
, puzzle icon_razz.gif paned tüübi ise kokku
Tegelikult tahtsin seda öelda et nendelt piltidelt nägi witcher välja nagu oleks kuskil alice imedemaal mängus icon_biggrin.gif mingid suured seened jne .... Huvitav olek ...
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.04.2016 19:10:29   pealkiri: The Witcher 3
Üks screenshot anti veel foorumis.
Vaevalt selles teemas nõrganärvilisi leidub, kuid igaks juhuks hoiatan ikkagi icon_wink.gif
http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/mkt/image/The_Witcher_3_Wild_Hunt_Blood_ ...
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Rand0m

vastuseid: 16660
vaadatud: 2929177

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.04.2016 12:18:26   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Independence day: Resurgence Trailer #2
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
Rand0m

vastuseid: 2128
vaadatud: 914779

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.04.2016 13:22:27   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
Poker Night at the inventory ja Poker Night 2 ära anda. Max 1 inimese kohta. PM-ige kui huvi.
E: mõlemad läinud
  teema: Heade hindade teema
Rand0m

vastuseid: 4893
vaadatud: 1272206

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.04.2016 23:55:10   pealkiri: Heade hindade teema
Humble Telltale games Bundle: https://www.humblebundle.com/telltale-bundle

1$
Back to the Future, Sam & Max: Devil's Playhouse, Poker Night at the Inventory, Puzzle Agent 1 & 2, and The Wa ...
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Rand0m

vastuseid: 16660
vaadatud: 2929177

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 11.04.2016 08:03:33   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Suicide squadi uus treiler.

Fantastic Beasts and Where to Find Them official teaser ka
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Rand0m

vastuseid: 16660
vaadatud: 2929177

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 28.03.2016 13:15:24   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Nolani viimane Batman oli utter shit ja Snyder saab ainult tala kuna julgeb teha midagi teistsugust Marvelist.
Seekord oled sa küll eksinud. The dark knight rises oli box office hitt ning sai samuti ...
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2015 16:46:26   pealkiri: The Witcher 3
, ma ise ei vaataks hetkel kui kaunis pilt graafiliselt on. Pigem on see heaks atmosfääri/õhkkonna väljendajaks (lisaks siis võimalik põgusalt tutvuda Toussainti arhitektuuriga): pilte nähes me ...
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2015 20:21:45   pealkiri: The Witcher 3
Esimesed pildid Toussaint'ist (Blood and Wine expansion)
http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/mkt/image/TW3BAW_The_palace_of_Beauclair_EN.png
http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/mkt/image/TW3BA ...
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
Rand0m

vastuseid: 2128
vaadatud: 914779

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.12.2015 17:03:42   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
Mul ka mõned anda:
Overlord
Operation Flashpoint: Dragon Rising
Operation Flashpoint: Red River
Hospital Tycoon
E: kõik läinud
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
Rand0m

vastuseid: 2128
vaadatud: 914779

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2015 19:22:19   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
Hitman 2: Silent Assassin tasuta Square Enixi lehel: https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/pc-windows-download/Hitman-2-Silent-Assassin.php
Checkoutil kasutada koodi FreeSilentAssassin
...
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.10.2015 18:16:30   pealkiri: The Witcher 3
, kindlasti on. Endal kulus vist ~13h (Expansioni storyt küll vist veits vähem seal) Death Marchil. Endale meeldis küll tohutult: hoopis teistsugune kogemus võrreldes mängu endaga. Hearts of Ston ...
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2015 15:08:49   pealkiri: The Witcher 3
, on olemas ka teine võimalus, mida ise kasutasin.
Kui oled ostnud expansion passi, siis sul on võimalik saada kood, millega eraldi 2 gwenti pakki osta 10€ eest (shipping 8.4€ Eestisse). Monste ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Rand0m

vastuseid: 5953
vaadatud: 1266669

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.09.2015 12:54:00   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Asus VG248QE thumbs_up.gif
Benq ka hea valik
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Rand0m

vastuseid: 7774
vaadatud: 1478826

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.09.2015 00:20:45   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
, äkki loeks enne selle alafoorumi reeglid läbi?
Refferralite otsimiseks ei ole see õige koht! Domineerival kohal peab olema link ilma refferral lingita. Refferral lingi võib lisada ainult juhul ...
  teema: Extraction ( varem Dirty Bomb )
Rand0m

vastuseid: 85
vaadatud: 32221

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.09.2015 23:12:35   pealkiri: Extraction ( varem Dirty Bomb )
Uus merc: http://dirtybomb.nexon.net/news/3440/the-redeye-update

E: Phoenix update: http://dirtybomb.nexon.net/news/3913/the-phoenix-update
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
Rand0m

vastuseid: 2128
vaadatud: 914779

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.08.2015 00:40:27   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
Humble Storest saab tasuta Stealth Inc 2: A Game of Clones: Humble Deluxe Edition
https://www.humblebundle.com/store/p/stealthinc2_agameofclones_freegame
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
Rand0m

vastuseid: 2128
vaadatud: 914779

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2015 14:39:24   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
, Ei jääks jagamata. Läbi PS-i saates on teada vähemalt, et key jääb HV-sse.
Tasub reeglid ikka läbi lugeda enne postitamist: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7777102#7777102
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Rand0m

vastuseid: 5953
vaadatud: 1266669

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.08.2015 10:08:04   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
, sulle vastati juba, et friendly fire on peal vaid competitive gamemodes ehk valve enda serverite puhul matchmakingus.
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.08.2015 22:51:40   pealkiri: The Witcher 3
, Patch 1.08 sisaldas ka:
Fixes an issue where players were unable to talk to Roche during the "An Eye for an Eye" quest.
Fixes an issue where players were unable to talk to Roche during the "Brothe ...
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.08.2015 00:07:59   pealkiri: The Witcher 3
, see number näitab vaid mitu kaarti sul käes on.. Käia saad täpselt nii palju kui sul käes on. Kätte saad juurde kaarte leader ability'te ja spy kaartidega. Võimalik ka medic kaartidega non-he ...
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2015 18:23:21   pealkiri: The Witcher 3
, õnnemänguga tegemist ikkagi ei ole. Kõik sõltub oma pakki ehitusest ja selle kasutusest. Kui on hästi üles ehitatud, siis ei tohiks probleeme tekkida.
Mängus käike kui selliseid ei ole. Kä ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Rand0m

vastuseid: 5953
vaadatud: 1266669

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2015 17:25:36   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Tundub et AHVidele ei paku surf erilist huvi .. Forever alone icon_biggrin.gif
Millest selline ennatlik järeldus?
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2015 22:13:56   pealkiri: The Witcher 3
Kui inimene eelistab Inquisition'it Witcherile siis polegi eriti muud öelda icon_lol.gif
Nõustun.

Samas Eredini (King of the Wild Hunt) roll osutus minu silmis liiga väikseks.
Oleks lootnud sügavam ...
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.08.2015 14:02:28   pealkiri: The Witcher 3
, witcher ei tähenda witch hunterit - nad loodi ikka koletiste tapmiseks. Tundub, et sa tahaksid pigem Radovidi leeris mängida icon_biggrin.gif
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.07.2015 23:09:54   pealkiri: The Witcher 3
, Merchantilt ostad treasure mapi ja lugedes tekib uus scavenger hunt (witcher gear) quest. Ega sa seda kaarti ise ei pea vaatamagi, lihtsalt inventorys loed läbi korra. Kaardid ise on jaotatud erine ...
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.07.2015 00:51:02   pealkiri: The Witcher 3
Scart, mõtled W2-st saadud potionit ja W3-s leiduvat note'i selle kohta?
See otseselt ei väida ju, et töötas. Järgmist reporti ei olnud selle kohta.
Siin ka pilt antud kirjest: http://i.imgur.c ...
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.07.2015 13:37:31   pealkiri: The Witcher 3
Pimesi loodan, et tulevikus on võimalus erinevad trofeed seinale riputada. Eks siis vanaduses saab väikesele Geraldile näidata milline kõva mees sinu isa oli ... icon_razz.gif
Witcherid (k.a Geralt) ja sorc ...
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.07.2015 18:32:21   pealkiri: The Witcher 3
Monsterite levelite osas sa ei saa kolmandat võrrelda varasemate mängudega, kuna varasemate puhul ei olnud tegemist open-world mänguga. Ei saagi loota, et kõik monsterid, keda mängus leida võib, ...
  teema: Extraction ( varem Dirty Bomb )
Rand0m

vastuseid: 85
vaadatud: 32221

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.06.2015 11:41:45   pealkiri: Extraction ( varem Dirty Bomb )
Hetkel ei tohiks KD ratiot jm taolist infot olla. Skoori näed scoreboardilt koguaeg ja kille/deathe näed mängu lõpus (või pooltevahetusel stopwatchis). Mängu lõpus on iseenesest sektsioon selle ...
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.06.2015 16:46:12   pealkiri: The Witcher 3
Settingutes on video all ju rescale hud, kust võimalik muuta seda.
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.06.2015 05:04:52   pealkiri: The Witcher 3
Witcher 2 valikutest on küsimused.
Valikute tagajärjed on toodud siin:
http://i.imgur.com/FzeiXIr.png
Ainus valik, mis mõjutab on Letho küsimus (sõltuvalt siis 1 sidequest juures).
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.06.2015 15:35:51   pealkiri: The Witcher 3
Poksimine eriti lihtne ju, ootad, et vastane ründaks, õigel ajal vajutad blokki, nii et ta korraks stunnitud/uimane, lükkad 2 lööki sisse ja kordad protseduuri. Siiani kõigi vastu töötanud ide ...
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.06.2015 13:25:50   pealkiri: The Witcher 3
Earth elemental arvatavasti. Ega alguses ei olegi kerge, kuna dmg on minimaalne. Sõltuvalt, mida sa arendanud oled, aga algselt peaks olema strong attack efektiivsem (mul endal oli fast attacki rohke ...
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.06.2015 12:52:02   pealkiri: The Witcher 3
Enne mängu tahtsin tegelikult strong attacki teha, aga kohe algusest peale tundus strong kuidagi puine ja vahest lihtsalt vend ei rünnanud: klikid shiftiga, aga vend lihtsalt seisab ja ootab (no ja ...
  teema: The Witcher 3
Rand0m

vastuseid: 2183
vaadatud: 584878

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.06.2015 23:28:23   pealkiri: The Witcher 3
Dismantle alt käib see, saab spetsiifilise koletise muna teha n-ö tavaliseks.
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.