Ütlesin, et unustasin mainida, et tegin CLEAN installi. Lasin kõik täiesti maha ja ning nüüd on ainult win 7 peal. Kõik nagu on väga ilus ja tore aga ikkagi on probleem selles, et on aeglane. A ...
Ma ei tea, ma pole mingi arvutiguru ega midagi aga igatahes ma lasin endale peale windows 7. Probleem on aga selles, et ma ei lasknud eelnevalt XP´d maha ja nüüd on nad mul mõlemad C ketta peal.
...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.