Avaleht
otsing leidis 109 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: M: Kontoritool :: Mööbel
Raetsep

vastuseid: 2
vaadatud: 197

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 26.06.2026 09:38:52   pealkiri: Kontoritool
Teeme otsa lahti, 5€

Suurepärane beer_yum.gif
  teema: M: Kontoritool :: Mööbel
Raetsep

vastuseid: 2
vaadatud: 197

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 25.06.2026 23:50:22   pealkiri: M: Kontoritool :: Mööbel
Tere,

Müüa kontoritool. Pärineb Seisukist, mudel Anggun. Kasutust on saanud ca 6 aastat ning nimmetugi on jalutama läinud.
Leidub ka igasuguseid kriipse ja kraapse, üks ratastest kahiseb, ku ...
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Raetsep

vastuseid: 1391
vaadatud: 716986

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 17.06.2026 20:58:08   pealkiri: Mugav tool
Sain just täna kätte siit samast foorumist ostetud Steelcase Gesture & esimene mulje on "Holy shit"
Raske ja tummine asi, esimese asjana vahetasin kummirattad alla vanalt toolilt. Igatepidi vä ...
  teema: Kommenteerimine: Krahv
Raetsep

vastuseid: 140
vaadatud: 41376

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.06.2026 17:41:34   pealkiri: Positiivne
Ostsin tooli. Kandsin raha ette ja sõber võttis kauba peale. Kõik timm!
beer_yum.gif
  teema:  M: AMD AM5 Ryzen 7 9700X, Hyte ITX, Thermalright jahuti, Glorious mängurihiir, 2TB väline kõvaketas :: Varia lisaseadmed
Raetsep

vastuseid: 10
vaadatud: 1956

sõnumfoorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus   postitatud: 04.06.2026 14:17:56   pealkiri: AMD AM5 Ryzen 7 9700X, Hyte ITX, Thermalright jahuti, Glorious mängurihiir, 2TB väline kõvaketas
beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
Raetsep

vastuseid: 1512
vaadatud: 188876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2026 18:53:45   pealkiri: Positiivne
Jälle sai kaup tehtud.

beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: forint
Raetsep

vastuseid: 371
vaadatud: 79354

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2026 15:51:35   pealkiri: Kõik hästi
Kasutaja maksis raha, mina panin kulleriga kauba teele.
Sujuv protsess.

beer_yum.gif
  teema: 10» M: El.reguleeritavad lauad, meditsiiniseadmed, sahtliboksid, arvutid, monitorid jms; suurem kogus :: Mööbel
Raetsep

vastuseid: 15
vaadatud: 1372

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 26.05.2026 22:09:07   pealkiri: El.reguleeritavad lauad, meditsiiniseadmed, sahtliboksid, arvutid, monitorid jms; suurem kogus
Võib-olla oleks nt laua vastu huvi, aga et nad mitmekaupa komplektis müügil on koos tooliga jahutab huvi maha. icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: Winman
Raetsep

vastuseid: 1518
vaadatud: 194544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2026 22:55:44   pealkiri: Blender
Ostsin blenderi. Oli natuke tavapäratu tehingu läbiviimine, mitte halvas mõttes. Kõik timm ja julgen kasutajat soovitada.
  teema: Kommenteerimine: lu1de
Raetsep

vastuseid: 76
vaadatud: 42494

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2026 20:09:12   pealkiri: Kõik väga hästi
Kaup nagu lubatud beer_yum.gif
  teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad
Raetsep

vastuseid: 312
vaadatud: 70907

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 12.02.2026 22:52:51   pealkiri: Õhuniisuti
Valge tolmu vastu aitab destilleeritud vesi
Niisutis kulub vett hoolega, 2l+ päevas. Päris tüütu on kogu aeg kanistreid koju vedada. Ise läksin Stadler Form Oskariga. Iga 50-60m2 kohta üks pann ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
Raetsep

vastuseid: 1561
vaadatud: 444350

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 17.01.2026 18:49:34   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Kas keegi on roboti paagis mõnd pesuvahendit edukalt katsetanud?
eXceed, ma lükkasin ühe ringi isegi max veega icon_biggrin.gif peseb üsna edukalt, aga peab maha keerama jah, muidu peab üle päeva dest vett ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
Raetsep

vastuseid: 1561
vaadatud: 444350

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 16.01.2026 14:29:26   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Sain hommikul Xiaomi Vacuum 5 tavaversiooni kätte. Setup oli lihtne ja praegu ketrab teist ringi peale elamisele. Viskasin ka teepuru maha ja valasin natukene õlut maha & lasin kuivada, tegi pro ...
  teema: Kommenteerimine: Winman
Raetsep

vastuseid: 1518
vaadatud: 194544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2025 20:19:17   pealkiri: ostsin kaupa
kõik hästi icon_smile.gif
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
Raetsep

vastuseid: 1561
vaadatud: 444350

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 10.12.2025 20:55:59   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Ma enda tavalisel S5 olen vahetanud, mis samm raskust valmistab?
ilmselt vahetus ei olekski üle jõu käiv, aga asjaliku asendusaku (selline mis iseeneslikult ei sütti kui kodust ära oled) leidmin ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
Raetsep

vastuseid: 1561
vaadatud: 444350

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 10.12.2025 16:08:07   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Kas siin keegi Roborock S5 Max aku vahetusega tegeleb?

beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: viljar
Raetsep

vastuseid: 35
vaadatud: 12066

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.10.2025 17:40:16   pealkiri: Kaubad koos
kõik kena. icon_cool.gif
  teema: 15» M: Uued biolagunevad pesulehed(30 lehte = 60 masinatäit pesu) :: Varia lisaseadmed
Raetsep

vastuseid: 426
vaadatud: 70995

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 18.08.2025 15:25:25   pealkiri: Uued biolagunevad pesulehed(30 lehte = 60 masinatäit pesu)
Tere

võtan ka prooviks ühe paki icon_cool.gif
  teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
Raetsep

vastuseid: 32
vaadatud: 3826

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 07.08.2025 13:18:47   pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
Powercfg -h off

https://www.upload.ee/image/18371324/powercfg_-a.jpg

EDIT 07.08.2025:

SITREP siis selline, et enam pole ühtegi hangumist ega crashi esinenud, tundub et testperiood on piisav ...
  teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
Raetsep

vastuseid: 32
vaadatud: 3826

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 17.07.2025 14:06:30   pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
Kuidas voltimisega lood olid? icon_rolleyes.gif

Teen selle pärast järgmist crashi, hetkel tahaks natuke aega anda, et vaadata kas äkki on süüdlane ASUSe Armoury Crate bloatware. Kui nii peaks olema siis ...
  teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
Raetsep

vastuseid: 32
vaadatud: 3826

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 17.07.2025 11:14:18   pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
Lasin nüüd memtest86-l öösel uuesti kedrata, see kõik kena ja 0 errorit.
  teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
Raetsep

vastuseid: 32
vaadatud: 3826

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.07.2025 22:19:24   pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles

-edit-
See heli sumin/loop viitab mingile süsteemi taseme hangumisele.
Kas Windowsi Reliability monitor ei anna mingit enamat infot?
Ava lihtsalt Start menüüst „View reliability history“ ...
  teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
Raetsep

vastuseid: 32
vaadatud: 3826

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.07.2025 21:23:47   pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles

Ööseks panen tavalise shutdowni windowsist, elekter kallis siiski



Haha.. jep. Toas on 70% õhuniiskus- ma hoian masina töös icon_biggrin.gif Samuti 9700x.
Aga väike vihje internetist. BIOS-is: Dis ...
  teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
Raetsep

vastuseid: 32
vaadatud: 3826

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.07.2025 21:07:50   pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
Windowsil saab panna sellise funktsiooni, et power nuppu vajutades lülitab ekraani välja:

To turn off the display using the power button in Windows 11, you need to adjust the power button setting ...
  teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
Raetsep

vastuseid: 32
vaadatud: 3826

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.07.2025 20:57:55   pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
Loll idee.... Standby icon_biggrin.gif ?
Windows powerplan? Pane max pefromence profiil vms

Ei ole rumal idee, aga unustasin kirja panna, et lükkasin ka juba High performance powerplani peale, ikka sama asi. ...
  teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
Raetsep

vastuseid: 32
vaadatud: 3826

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.07.2025 20:32:13   pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
1) Proovi safe mode-i, kas seal teeb sama?
2) Kui võta GPU välja, kas siis teeb sama? 9700x-il on korralik i-gpu küljes. Kontrolli enne BIOS-e sätted üle, et iGPU ikka tööle hakkaks.
3) Või ...
  teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
Raetsep

vastuseid: 32
vaadatud: 3826

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.07.2025 19:44:17   pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
Loll idee.... Standby icon_biggrin.gif ?
Windows powerplan? Pane max pefromence profiil vms

Ei ole rumal idee, aga unustasin kirja panna, et lükkasin ka juba High performance powerplani peale, ikka sama asi. ...
  teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
Raetsep

vastuseid: 32
vaadatud: 3826

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.07.2025 19:00:03   pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles
Tere!

Loodan väga, et keegi targem loeb seda ja oskab hüva nõu anda, iseseisvalt ma enam seda lahendada vist ei suuda.
Lugu selles, et arvuti tõmbab suht idle olekus blackscreeni ja siis ei ai ...
  teema: Kommenteerimine: Miccer
Raetsep

vastuseid: 1600
vaadatud: 166341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2025 18:57:01   pealkiri: Ostsin kaupa
Ostsin kaupa, kõik tiptop.
Kasutaja tuli vastu ja ootas mind ära ka kui ma soovisin kiirelt järele minna.
  teema: Kommenteerimine: pl2021
Raetsep

vastuseid: 0
vaadatud: 154

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2025 18:07:06   pealkiri: Kommenteerimine: pl2021
Kaubad koos.
  teema: Kommenteerimine: Piip
Raetsep

vastuseid: 36
vaadatud: 21693

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.05.2025 12:30:31   pealkiri: Positiivne
Ostsin kauba, kandsin raha ja kaup maandus ülikiirelt automaati, kõik korrektne!
  teema: Kommenteerimine: lolhu2345
Raetsep

vastuseid: 1
vaadatud: 229

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.04.2025 23:08:01   pealkiri: Kommenteerimine: lolhu2345
ostis mult mobo ja rami, kõik timm.

beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Maa Mees
Raetsep

vastuseid: 476
vaadatud: 66658

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2025 13:13:23   pealkiri: Positiivne tehin
Kandsin kasutajale raha ette ja juba järgmisel päeval sain kauba automaadist kätte. Kiire ja konkreetne.
  teema: Kommenteerimine: deluxa3
Raetsep

vastuseid: 69
vaadatud: 5512

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2025 13:12:00   pealkiri: Kõik korras
Kandsin kasutajale raha ette ja sain kauba kiirelt automaati, kõik hästi.[/code]
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
Raetsep

vastuseid: 1512
vaadatud: 188876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2025 08:58:31   pealkiri: kaup koos
Päris mitmendat korda kaubad koos, alati sujuv.
  teema: Kommenteerimine: Chidori
Raetsep

vastuseid: 114
vaadatud: 42736

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2025 08:56:17   pealkiri: kõik korras
Ostsin kauba, kõik kiire ja konkreetne.
  teema: Kommenteerimine: Vitman
Raetsep

vastuseid: 325
vaadatud: 54911

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.03.2025 14:46:29   pealkiri: Kaubad koos
Tegin lühikese vahega kaks korda kaupa nii, et kandsin raha ette ja sain kauba kiirelt automaati.

Tänud!
  teema: Kommenteerimine: m1naise
Raetsep

vastuseid: 1
vaadatud: 147

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2025 12:14:30   pealkiri: Kommenteerimine: m1naise
Kandsin raha ette ja sain kauba automaati, kõik kiirelt ja korrektselt.
Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: IBOX4REAL
Raetsep

vastuseid: 75
vaadatud: 22351

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2025 17:12:13   pealkiri: Ostsin kaupa
Väga meeldiv tehing! Kasutaja tõi lausa kauba koju kätte tunni jooksul pärast oksjoni lõppu. Iga kell uuesti.

Aitäh!
  teema: Kommenteerimine: raimpz1
Raetsep

vastuseid: 87
vaadatud: 24250

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2024 12:09:17   pealkiri: Väga positiivne tehing
Ostsin kauba, maksin raha ja 15min oli kaup postitatud koos jälgimisnumbriga. Kaup nüüd kohal ja vastab igati kirjeldusele.

Soovitan ka teistele.
  teema: Kommenteerimine: kakukeo
Raetsep

vastuseid: 237
vaadatud: 61526

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.07.2024 16:25:56   pealkiri: Kaubad koos
Mina maksin, tema saatis ja kõik suurepärane! Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: spunge
Raetsep

vastuseid: 18
vaadatud: 2798

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.07.2024 16:25:03   pealkiri: Kaubad koos
Tegime kaupa, mina maksin ja tema saatis. Kõik suurepärane!
  teema: Kommenteerimine: Lepa
Raetsep

vastuseid: 114
vaadatud: 22083

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2024 17:54:30   pealkiri: väga tore
Ostsin tooli ja olen ülimalt rahul kaubaga, tehing sujus murevabalt.
  teema: Kommenteerimine: forint
Raetsep

vastuseid: 371
vaadatud: 79354

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.05.2023 17:32:05   pealkiri: Kõik hästi
Postitasin kauba ja sain kasutajalt kauba eest kokkulepitud summa.
  teema: Kommenteerimine: Nokia555
Raetsep

vastuseid: 43
vaadatud: 22562

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2023 21:51:17   pealkiri: Ostsin Click and Grow
Tegime h2h tehingu, kasutaja oli õigel ajal õiges kohas ja kaup oli nagu lubatud. Kõik hästi icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Jan4eg
Raetsep

vastuseid: 48
vaadatud: 18256

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.03.2023 22:05:33   pealkiri: Ostsin Chromecasti
Kõik hästi, raha kandsin ette ja sain kauba kiirelt automaati.
  teema: Kommenteerimine: Marten12
Raetsep

vastuseid: 2
vaadatud: 484

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.05.2022 10:47:32   pealkiri: Kommenteerimine: Marten12
ostsin klapid, kaup korras ja tehing kiire.
  teema: Kommenteerimine: e2janz
Raetsep

vastuseid: 39
vaadatud: 13856

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2022 20:13:40   pealkiri: Kõik hea
ostsin click & grow nutiaia, kõik väga tip-top!
Julgen soovitada!
  teema: iPhone
Raetsep

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743881

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 29.09.2021 23:34:27   pealkiri: iPhone
https://www.engadget.com/apple-wallet-vaccination-card-193036015.html

Eestis ka ju ammu olemas juba, ma kindlasti üle kuu juba kasutanud. Vt siia: www.covidpass.eu
Nice, ei teadnud, et see olema ...
  teema: iPhone
Raetsep

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743881

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 25.09.2021 13:30:33   pealkiri: iPhone
https://www.engadget.com/apple-wallet-vaccination-card-193036015.html

Eestis ka ju ammu olemas juba, ma kindlasti üle kuu juba kasutanud. Vt siia: www.covidpass.eu
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.