|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: M: Kontoritool :: Mööbel |
Raetsep
vastuseid: 2
vaadatud: 197
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 26.06.2026 09:38:52 pealkiri: Kontoritool |
Teeme otsa lahti, 5€
Suurepärane  |
teema: M: Kontoritool :: Mööbel |
Raetsep
vastuseid: 2
vaadatud: 197
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 25.06.2026 23:50:22 pealkiri: M: Kontoritool :: Mööbel |
Tere,
Müüa kontoritool. Pärineb Seisukist, mudel Anggun. Kasutust on saanud ca 6 aastat ning nimmetugi on jalutama läinud.
Leidub ka igasuguseid kriipse ja kraapse, üks ratastest kahiseb, ku ... |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Raetsep
vastuseid: 1391
vaadatud: 716986
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 17.06.2026 20:58:08 pealkiri: Mugav tool |
Sain just täna kätte siit samast foorumist ostetud Steelcase Gesture & esimene mulje on "Holy shit"
Raske ja tummine asi, esimese asjana vahetasin kummirattad alla vanalt toolilt. Igatepidi vä ... |
teema: Kommenteerimine: Krahv |
Raetsep
vastuseid: 140
vaadatud: 41376
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.06.2026 17:41:34 pealkiri: Positiivne |
Ostsin tooli. Kandsin raha ette ja sõber võttis kauba peale. Kõik timm!
 |
teema: 6» M: AMD AM5 Ryzen 7 9700X, Hyte ITX, Thermalright jahuti, Glorious mängurihiir, 2TB väline kõvaketas :: Varia lisaseadmed |
Raetsep
vastuseid: 10
vaadatud: 1956
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 04.06.2026 14:17:56 pealkiri: AMD AM5 Ryzen 7 9700X, Hyte ITX, Thermalright jahuti, Glorious mängurihiir, 2TB väline kõvaketas |
 |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
Raetsep
vastuseid: 1512
vaadatud: 188876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2026 18:53:45 pealkiri: Positiivne |
Jälle sai kaup tehtud.
 |
teema: Kommenteerimine: forint |
Raetsep
vastuseid: 371
vaadatud: 79354
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.05.2026 15:51:35 pealkiri: Kõik hästi |
Kasutaja maksis raha, mina panin kulleriga kauba teele.
Sujuv protsess.
 |
teema: 10» M: El.reguleeritavad lauad, meditsiiniseadmed, sahtliboksid, arvutid, monitorid jms; suurem kogus :: Mööbel |
Raetsep
vastuseid: 15
vaadatud: 1372
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 26.05.2026 22:09:07 pealkiri: El.reguleeritavad lauad, meditsiiniseadmed, sahtliboksid, arvutid, monitorid jms; suurem kogus |
Võib-olla oleks nt laua vastu huvi, aga et nad mitmekaupa komplektis müügil on koos tooliga jahutab huvi maha.  |
teema: Kommenteerimine: Winman |
Raetsep
vastuseid: 1518
vaadatud: 194544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2026 22:55:44 pealkiri: Blender |
| Ostsin blenderi. Oli natuke tavapäratu tehingu läbiviimine, mitte halvas mõttes. Kõik timm ja julgen kasutajat soovitada. |
teema: Kommenteerimine: lu1de |
Raetsep
vastuseid: 76
vaadatud: 42494
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2026 20:09:12 pealkiri: Kõik väga hästi |
Kaup nagu lubatud  |
teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad |
Raetsep
vastuseid: 312
vaadatud: 70907
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 12.02.2026 22:52:51 pealkiri: Õhuniisuti |
Valge tolmu vastu aitab destilleeritud vesi
Niisutis kulub vett hoolega, 2l+ päevas. Päris tüütu on kogu aeg kanistreid koju vedada. Ise läksin Stadler Form Oskariga. Iga 50-60m2 kohta üks pann ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
Raetsep
vastuseid: 1561
vaadatud: 444350
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 17.01.2026 18:49:34 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Kas keegi on roboti paagis mõnd pesuvahendit edukalt katsetanud?
eXceed, ma lükkasin ühe ringi isegi max veega peseb üsna edukalt, aga peab maha keerama jah, muidu peab üle päeva dest vett ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
Raetsep
vastuseid: 1561
vaadatud: 444350
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 16.01.2026 14:29:26 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
| Sain hommikul Xiaomi Vacuum 5 tavaversiooni kätte. Setup oli lihtne ja praegu ketrab teist ringi peale elamisele. Viskasin ka teepuru maha ja valasin natukene õlut maha & lasin kuivada, tegi pro ... |
teema: Kommenteerimine: Winman |
Raetsep
vastuseid: 1518
vaadatud: 194544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2025 20:19:17 pealkiri: ostsin kaupa |
kõik hästi  |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
Raetsep
vastuseid: 1561
vaadatud: 444350
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 10.12.2025 20:55:59 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Ma enda tavalisel S5 olen vahetanud, mis samm raskust valmistab?
ilmselt vahetus ei olekski üle jõu käiv, aga asjaliku asendusaku (selline mis iseeneslikult ei sütti kui kodust ära oled) leidmin ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
Raetsep
vastuseid: 1561
vaadatud: 444350
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 10.12.2025 16:08:07 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Kas siin keegi Roborock S5 Max aku vahetusega tegeleb?
 |
teema: Kommenteerimine: viljar |
Raetsep
vastuseid: 35
vaadatud: 12066
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.10.2025 17:40:16 pealkiri: Kaubad koos |
kõik kena.  |
teema: 15» M: Uued biolagunevad pesulehed(30 lehte = 60 masinatäit pesu) :: Varia lisaseadmed |
Raetsep
vastuseid: 426
vaadatud: 70995
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 18.08.2025 15:25:25 pealkiri: Uued biolagunevad pesulehed(30 lehte = 60 masinatäit pesu) |
Tere
võtan ka prooviks ühe paki  |
teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
Raetsep
vastuseid: 32
vaadatud: 3826
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 07.08.2025 13:18:47 pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
Powercfg -h off
https://www.upload.ee/image/18371324/powercfg_-a.jpg
EDIT 07.08.2025:
SITREP siis selline, et enam pole ühtegi hangumist ega crashi esinenud, tundub et testperiood on piisav ... |
teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
Raetsep
vastuseid: 32
vaadatud: 3826
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 17.07.2025 14:06:30 pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
Kuidas voltimisega lood olid?
Teen selle pärast järgmist crashi, hetkel tahaks natuke aega anda, et vaadata kas äkki on süüdlane ASUSe Armoury Crate bloatware. Kui nii peaks olema siis ... |
teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
Raetsep
vastuseid: 32
vaadatud: 3826
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 17.07.2025 11:14:18 pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
| Lasin nüüd memtest86-l öösel uuesti kedrata, see kõik kena ja 0 errorit. |
teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
Raetsep
vastuseid: 32
vaadatud: 3826
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.07.2025 22:19:24 pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
-edit-
See heli sumin/loop viitab mingile süsteemi taseme hangumisele.
Kas Windowsi Reliability monitor ei anna mingit enamat infot?
Ava lihtsalt Start menüüst „View reliability history“ ... |
teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
Raetsep
vastuseid: 32
vaadatud: 3826
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.07.2025 21:23:47 pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
Ööseks panen tavalise shutdowni windowsist, elekter kallis siiski
Haha.. jep. Toas on 70% õhuniiskus- ma hoian masina töös Samuti 9700x.
Aga väike vihje internetist. BIOS-is: Dis ... |
teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
Raetsep
vastuseid: 32
vaadatud: 3826
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.07.2025 21:07:50 pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
Windowsil saab panna sellise funktsiooni, et power nuppu vajutades lülitab ekraani välja:
To turn off the display using the power button in Windows 11, you need to adjust the power button setting ... |
teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
Raetsep
vastuseid: 32
vaadatud: 3826
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.07.2025 20:57:55 pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
Loll idee.... Standby ?
Windows powerplan? Pane max pefromence profiil vms
Ei ole rumal idee, aga unustasin kirja panna, et lükkasin ka juba High performance powerplani peale, ikka sama asi.
... |
teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
Raetsep
vastuseid: 32
vaadatud: 3826
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.07.2025 20:32:13 pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
1) Proovi safe mode-i, kas seal teeb sama?
2) Kui võta GPU välja, kas siis teeb sama? 9700x-il on korralik i-gpu küljes. Kontrolli enne BIOS-e sätted üle, et iGPU ikka tööle hakkaks.
3) Või ... |
teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
Raetsep
vastuseid: 32
vaadatud: 3826
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.07.2025 19:44:17 pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
Loll idee.... Standby ?
Windows powerplan? Pane max pefromence profiil vms
Ei ole rumal idee, aga unustasin kirja panna, et lükkasin ka juba High performance powerplani peale, ikka sama asi.
... |
teema: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
Raetsep
vastuseid: 32
vaadatud: 3826
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.07.2025 19:00:03 pealkiri: Abipäring: AM5 blackscreenib idles |
Tere!
Loodan väga, et keegi targem loeb seda ja oskab hüva nõu anda, iseseisvalt ma enam seda lahendada vist ei suuda.
Lugu selles, et arvuti tõmbab suht idle olekus blackscreeni ja siis ei ai ... |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
Raetsep
vastuseid: 1600
vaadatud: 166341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2025 18:57:01 pealkiri: Ostsin kaupa |
Ostsin kaupa, kõik tiptop.
Kasutaja tuli vastu ja ootas mind ära ka kui ma soovisin kiirelt järele minna. |
teema: Kommenteerimine: pl2021 |
Raetsep
vastuseid: 0
vaadatud: 154
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.06.2025 18:07:06 pealkiri: Kommenteerimine: pl2021 |
| Kaubad koos. |
teema: Kommenteerimine: Piip |
Raetsep
vastuseid: 36
vaadatud: 21693
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.05.2025 12:30:31 pealkiri: Positiivne |
| Ostsin kauba, kandsin raha ja kaup maandus ülikiirelt automaati, kõik korrektne! |
teema: Kommenteerimine: lolhu2345 |
Raetsep
vastuseid: 1
vaadatud: 229
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.04.2025 23:08:01 pealkiri: Kommenteerimine: lolhu2345 |
ostis mult mobo ja rami, kõik timm.
 |
teema: Kommenteerimine: Maa Mees |
Raetsep
vastuseid: 476
vaadatud: 66658
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2025 13:13:23 pealkiri: Positiivne tehin |
| Kandsin kasutajale raha ette ja juba järgmisel päeval sain kauba automaadist kätte. Kiire ja konkreetne. |
teema: Kommenteerimine: deluxa3 |
Raetsep
vastuseid: 69
vaadatud: 5512
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2025 13:12:00 pealkiri: Kõik korras |
| Kandsin kasutajale raha ette ja sain kauba kiirelt automaati, kõik hästi.[/code] |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
Raetsep
vastuseid: 1512
vaadatud: 188876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2025 08:58:31 pealkiri: kaup koos |
| Päris mitmendat korda kaubad koos, alati sujuv. |
teema: Kommenteerimine: Chidori |
Raetsep
vastuseid: 114
vaadatud: 42736
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2025 08:56:17 pealkiri: kõik korras |
| Ostsin kauba, kõik kiire ja konkreetne. |
teema: Kommenteerimine: Vitman |
Raetsep
vastuseid: 325
vaadatud: 54911
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2025 14:46:29 pealkiri: Kaubad koos |
Tegin lühikese vahega kaks korda kaupa nii, et kandsin raha ette ja sain kauba kiirelt automaati.
Tänud! |
teema: Kommenteerimine: m1naise |
Raetsep
vastuseid: 1
vaadatud: 147
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2025 12:14:30 pealkiri: Kommenteerimine: m1naise |
Kandsin raha ette ja sain kauba automaati, kõik kiirelt ja korrektselt.
Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: IBOX4REAL |
Raetsep
vastuseid: 75
vaadatud: 22351
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2025 17:12:13 pealkiri: Ostsin kaupa |
Väga meeldiv tehing! Kasutaja tõi lausa kauba koju kätte tunni jooksul pärast oksjoni lõppu. Iga kell uuesti.
Aitäh! |
teema: Kommenteerimine: raimpz1 |
Raetsep
vastuseid: 87
vaadatud: 24250
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2024 12:09:17 pealkiri: Väga positiivne tehing |
Ostsin kauba, maksin raha ja 15min oli kaup postitatud koos jälgimisnumbriga. Kaup nüüd kohal ja vastab igati kirjeldusele.
Soovitan ka teistele. |
teema: Kommenteerimine: kakukeo |
Raetsep
vastuseid: 237
vaadatud: 61526
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.07.2024 16:25:56 pealkiri: Kaubad koos |
| Mina maksin, tema saatis ja kõik suurepärane! Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: spunge |
Raetsep
vastuseid: 18
vaadatud: 2798
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.07.2024 16:25:03 pealkiri: Kaubad koos |
| Tegime kaupa, mina maksin ja tema saatis. Kõik suurepärane! |
teema: Kommenteerimine: Lepa |
Raetsep
vastuseid: 114
vaadatud: 22083
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2024 17:54:30 pealkiri: väga tore |
| Ostsin tooli ja olen ülimalt rahul kaubaga, tehing sujus murevabalt. |
teema: Kommenteerimine: forint |
Raetsep
vastuseid: 371
vaadatud: 79354
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.05.2023 17:32:05 pealkiri: Kõik hästi |
| Postitasin kauba ja sain kasutajalt kauba eest kokkulepitud summa. |
teema: Kommenteerimine: Nokia555 |
Raetsep
vastuseid: 43
vaadatud: 22562
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2023 21:51:17 pealkiri: Ostsin Click and Grow |
Tegime h2h tehingu, kasutaja oli õigel ajal õiges kohas ja kaup oli nagu lubatud. Kõik hästi  |
teema: Kommenteerimine: Jan4eg |
Raetsep
vastuseid: 48
vaadatud: 18256
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2023 22:05:33 pealkiri: Ostsin Chromecasti |
| Kõik hästi, raha kandsin ette ja sain kauba kiirelt automaati. |
teema: Kommenteerimine: Marten12 |
Raetsep
vastuseid: 2
vaadatud: 484
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.05.2022 10:47:32 pealkiri: Kommenteerimine: Marten12 |
| ostsin klapid, kaup korras ja tehing kiire. |
teema: Kommenteerimine: e2janz |
Raetsep
vastuseid: 39
vaadatud: 13856
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2022 20:13:40 pealkiri: Kõik hea |
ostsin click & grow nutiaia, kõik väga tip-top!
Julgen soovitada! |
teema: iPhone |
Raetsep
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743881
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.09.2021 23:34:27 pealkiri: iPhone |
https://www.engadget.com/apple-wallet-vaccination-card-193036015.html
Eestis ka ju ammu olemas juba, ma kindlasti üle kuu juba kasutanud. Vt siia: www.covidpass.eu
Nice, ei teadnud, et see olema ... |
teema: iPhone |
Raetsep
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743881
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 25.09.2021 13:30:33 pealkiri: iPhone |
https://www.engadget.com/apple-wallet-vaccination-card-193036015.html
Eestis ka ju ammu olemas juba, ma kindlasti üle kuu juba kasutanud. Vt siia: www.covidpass.eu |
| |