|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: ÄA: Probleemne puurvasar :: Tööriistad ja tarvikud |
raamat
vastuseid: 3
vaadatud: 440
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 27.06.2026 15:57:13 pealkiri: Probleemne puurvasar |
| Kui alles, siis võtaksin järgmisel nädalal. Majapidamises kuluks selline vidin ära ning annaksin hea meelega sellele tööriistale uue võimaluse. |
teema: M: Kontoritool :: Mööbel |
Raetsep
vastuseid: 2
vaadatud: 242
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 26.06.2026 09:38:52 pealkiri: Kontoritool |
Teeme otsa lahti, 5€
Suurepärane  |
teema: M: Kontoritool :: Mööbel |
Raetsep
vastuseid: 2
vaadatud: 242
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 25.06.2026 23:50:22 pealkiri: M: Kontoritool :: Mööbel |
Tere,
Müüa kontoritool. Pärineb Seisukist, mudel Anggun. Kasutust on saanud ca 6 aastat ning nimmetugi on jalutama läinud.
Leidub ka igasuguseid kriipse ja kraapse, üks ratastest kahiseb, ku ... |
teema: Kommenteerimine: 00bandiit0 |
raudpits
vastuseid: 104
vaadatud: 30582
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.06.2026 22:41:22 pealkiri: Kommenteerimine: 00bandiit0 |
| Otsin, kõik klaar |
teema: Kommenteerimine: Store |
raymk5
vastuseid: 308
vaadatud: 46953
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.06.2026 15:16:52 pealkiri: Kommenteerimine: Store |
Ostsin arvuti, kõik  |
teema: M: Dualsense 5 Midnight Black :: Konsoolide lisaseadmed |
rad01
vastuseid: 3
vaadatud: 369
|
foorum: Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus postitatud: 25.06.2026 11:10:11 pealkiri: Dualsense 5 Midnight Black |
| Paneks reede õhtul kell 20:00 siis lukku pikeneva lõpuga 5min. |
teema: M: Dualsense 5 Midnight Black :: Konsoolide lisaseadmed |
rad01
vastuseid: 3
vaadatud: 369
|
foorum: Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus postitatud: 21.06.2026 18:32:32 pealkiri: M: Dualsense 5 Midnight Black :: Konsoolide lisaseadmed |
Müügiks uueväärne Dualsense 5 midnight black PS5 controller
Kasutatud vähem kui 10h.
AH: 30.- / OK: 50.- |
teema: Kommenteerimine: Agga |
Raiduu
vastuseid: 75
vaadatud: 19092
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2026 17:50:29 pealkiri: Kommenteerimine: Agga |
Ostis ruuteri, kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: continue |
Raiduu
vastuseid: 324
vaadatud: 81433
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2026 17:50:00 pealkiri: Kommenteerimine: continue |
| Müüsin konsooli ja kõik OK |
teema: O: Razer Blade või sarnane mänguriläpakas :: Sülearvutid 15" - 15,6" ekraan |
Rackie
vastuseid: 14
vaadatud: 1328
|
foorum: Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost postitatud: 21.06.2026 12:44:10 pealkiri: Razer Blade või sarnane mänguriläpakas |
| Olen siiani avatud pakkumistele. Eelistan vahetada olemasoleva Razer Bladei uuema läpaka vastu, kus 4070/5070 kaart. Pakun ka omapoolset kompi. |
teema: Riik soovib otsustada, kes teeb ajakirjandust ja kes mitte |
raul141
vastuseid: 10
vaadatud: 932
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 20.06.2026 10:05:57 pealkiri: Riik soovib otsustada, kes teeb ajakirjandust ja kes mitte |
| , need summad esiteks, mida sa mainid, googeldades viib ikka teiste nubriteni. Püsikulu ongi pidev kulu, see , et kinni pandi on kokkuhoidliku mõtlemisviisi näide. , täienduseks, päevi hiljem, ... |
teema: » M: 5800x3d b550 strix 2x16gb ddr4 3600mhz 4070ti :: Lauaarvutid |
rayer155
vastuseid: 25
vaadatud: 4161
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 19.06.2026 23:22:28 pealkiri: 5800x3d b550 strix 2x16gb ddr4 3600mhz 4070ti |
| Jälg |
teema: 3» M: Käekellad Seiko Alpinist ja 2x Oris BCPD :: Käekellad |
Rasmu5123
vastuseid: 5
vaadatud: 810
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 19.06.2026 13:30:19 pealkiri: Käekellad Seiko Alpinist ja 2x Oris BCPD |
| UP |
teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
Raiku
vastuseid: 27805
vaadatud: 2157942
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 19.06.2026 12:06:13 pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
| See Boschi brake-by-wire süsteem ei ole alternatiiv kettale või trumlile... see on lihtsalt pidurite (vanade heade ketas- või trummelpidurite) juhtimise süsteem, mis kaotab mehaanilise ja otsese ... |
teema: M: sandberg 24k amph solar panel battery pack :: Akupangad- ja jaamad |
RaimoR
vastuseid: 3
vaadatud: 338
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 18.06.2026 11:26:47 pealkiri: sandberg 24k amph solar panel battery pack |
| Et see 66 eurone asi või mingi muu? https://www.k-rauta.ee/p/akupank-sandberg-outdoor-solar-24000-mah-must-v/5o2n |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
raamat
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640707
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 18.06.2026 06:10:57 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Otsin Logitech UltraX klaviatuurile vähekulunud nuppe, et ühte veel töökorras isendit taastada. Seega kui kellelgi on mingi streikiv isend üle, siis leiaks kasutust. Kleebiseid ei soovi panna. |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Raetsep
vastuseid: 1391
vaadatud: 717541
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 17.06.2026 20:58:08 pealkiri: Mugav tool |
Sain just täna kätte siit samast foorumist ostetud Steelcase Gesture & esimene mulje on "Holy shit"
Raske ja tummine asi, esimese asjana vahetasin kummirattad alla vanalt toolilt. Igatepidi vä ... |
teema: » M: Logitech G403 Hero mängurihiir / Mehaaniline RGB klaviatuur :: Palju erinevat kraami |
Rauno1800
vastuseid: 2
vaadatud: 896
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 17.06.2026 18:36:19 pealkiri: Logitech G403 Hero mängurihiir / Mehaaniline RGB klaviatuur |
Liiguvad ka AH-ga  |
teema: Kommenteerimine: Krahv |
Raetsep
vastuseid: 140
vaadatud: 41376
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.06.2026 17:41:34 pealkiri: Positiivne |
Ostsin tooli. Kandsin raha ette ja sõber võttis kauba peale. Kõik timm!
 |
teema: 3» M: 3x UUS! Samsung 990 Pro 2TB SSD PCIe 4.0 NVMe :: Kõvakettad - SSD |
Raisum
vastuseid: 11
vaadatud: 1703
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 17.06.2026 14:24:09 pealkiri: 3x UUS! Samsung 990 Pro 2TB SSD PCIe 4.0 NVMe |
| Võtaks selle viimase siis 200€ |
teema: Kommenteerimine: TiltForFun |
RassK
vastuseid: 54
vaadatud: 8369
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.06.2026 12:03:46 pealkiri: Kommenteerimine: TiltForFun |
Sai kiirelt RAMi miniarvutile  |
teema: Targa kodu ehitamine |
RassK
vastuseid: 5716
vaadatud: 1512738
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 17.06.2026 02:07:14 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
| Vahepeal veel uuendusi. Varasem rpi5 sai puuteekraani tagant ära võetud ja asemele läks Asus Nuc 14 Essential. Kes iganes kiidab neid RPisid igale poole, siis tasub ikka topelt mõelda. Ma ei tea, ... |
teema: 3» M: Käekellad Seiko Alpinist ja 2x Oris BCPD :: Käekellad |
Rasmu5123
vastuseid: 5
vaadatud: 810
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 15.06.2026 18:30:04 pealkiri: Käekellad Seiko Alpinist ja 2x Oris BCPD |
| Väga hea, ots lahti, naukene rohkem tahaks seiko eest |
teema: Riik soovib otsustada, kes teeb ajakirjandust ja kes mitte |
raul141
vastuseid: 10
vaadatud: 932
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 15.06.2026 16:00:02 pealkiri: Riik soovib otsustada, kes teeb ajakirjandust ja kes mitte |
| , Kas nüüd halvasti peab ütlema, aga mulle väga meeldis EKRE plaan erastada err. Probleem vähemalt suurema raharaiskamise osas kaoks. Ja ei saagi süüdistada kedagi rahva raha eest kellegi parte ... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Raivoy
vastuseid: 7337
vaadatud: 1960432
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.06.2026 12:15:54 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Aga nendes putkades on valged kapid, mitte need universaalsed.
Kas pakisaajana on seal vahet?
On ikka. Iga pakki sinna tellida ei saanud mälu järgi.
Alumistel ustel pole just mugav koodi sisse ... |
teema: Arutlused majanduse teemal vol.2 |
Rasmus
vastuseid: 997
vaadatud: 52309
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.06.2026 10:18:59 pealkiri: Arutlused majanduse teemal vol.2 |
Rahandusminister Jürgen Ligi kinnitas "Terevisioonis" oma varasemat seisukohta, et toidu käibemaksu alandamine oleks rumal otsus
Jumal tänatud, et meil on olemas ülejäänud maailmast eristuv n ... |
teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
Rasmus
vastuseid: 27805
vaadatud: 2157942
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.06.2026 10:14:32 pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
Klotsid kestavad ju 100+K km hull paanika.
Tänapäevases distantsi hoidva püsikiiruse maailmas enam mitte. |
teema: Sisepoliitika 2026 |
Rasmus
vastuseid: 1865
vaadatud: 81892
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.06.2026 23:36:28 pealkiri: Sisepoliitika 2026 |
see sugude küsimus on tagajärg. põhjus on selles, et kuskil olid sitad lapsevanemad.
Ma soovitaks selle statementiga nüüd ikka kohe väga-väga palju tagasihoidlikum olla. Maailmas on väga p ... |
teema: Riik soovib otsustada, kes teeb ajakirjandust ja kes mitte |
raul141
vastuseid: 10
vaadatud: 932
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 14.06.2026 13:13:23 pealkiri: Riik soovib otsustada, kes teeb ajakirjandust ja kes mitte |
| No siis tuleks luua ka hindamisministeerium, uue koalitsiooniga hea ju kaarte jagada. Ühesõnaga võiks ju kõik ministeeriumid selle loa üle vaadata. Siis on hea vaadata, kes tööd teevad. On hea ... |
teema: Sisepoliitika 2026 |
Rasmus
vastuseid: 1865
vaadatud: 81892
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.06.2026 00:06:52 pealkiri: Sisepoliitika 2026 |
see sugude küsimus on tagajärg. põhjus on selles, et kuskil olid sitad lapsevanemad.
Ma soovitaks selle statementiga nüüd ikka kohe väga-väga palju tagasihoidlikum olla. Maailmas on väga p ... |
teema: » M: Google Pixel 8 128GB 5G Obsidian Black :: Mobiiltelefonid |
Rax.
vastuseid: 2
vaadatud: 637
|
foorum: Mobiiltelefonide, kantavate nutiseadmete ja lisaseadmete ost/müük/vahetus postitatud: 13.06.2026 18:04:03 pealkiri: Google Pixel 8 128GB 5G Obsidian Black |
| 200 |
teema: Kurjakuulutav hoiatus: masinate ülemvõimuni ongi jäänud vaid mõni aastake |
RassK
vastuseid: 50
vaadatud: 9557
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 13.06.2026 01:05:22 pealkiri: Kurjakuulutav hoiatus: masinate ülemvõimuni ongi jäänud vaid mõni aastake |
| Seda tehti juba niipea kui offline mudelid tsenseeritud said. Paljudest parematest mudelitest saab juba ammu tõmmata tsenseerimata versioone. |
teema: F1, F2, F3 ja muud autospordisarjad 2026 |
Raiku
vastuseid: 471
vaadatud: 22890
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.06.2026 19:39:44 pealkiri: F1, F2, F3 ja muud autospordisarjad 2026 |
| Tundus, et tegi mingit pikema distantsi simu moodi asja lõpus |
teema: 15» M: CPU AM4/AM5/1700 Protsessorid :: Protsessorid |
Rainer24
vastuseid: 68
vaadatud: 6693
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 12.06.2026 12:50:46 pealkiri: CPU AM4/AM5/1700 Protsessorid |
| 14) 120 |
teema: » M: PowerColor Hellhound RX 6600 XT :: Videokaardid |
Rainer24
vastuseid: 5
vaadatud: 872
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 12.06.2026 12:48:55 pealkiri: PowerColor Hellhound RX 6600 XT |
| 125 |
teema: Kommenteerimine: bippr |
Raiduu
vastuseid: 0
vaadatud: 16
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2026 12:27:05 pealkiri: Kommenteerimine: bippr |
| Ostis graafikakaardi ning kõik sujus |
teema: Xiaomi avalikustas 17T seeria nutitelefonid |
RandomHero
vastuseid: 12
vaadatud: 1435
|
foorum: Pressiteated postitatud: 12.06.2026 10:16:44 pealkiri: Xiaomi avalikustas 17T seeria nutitelefonid |
|
teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
Raiku
vastuseid: 32994
vaadatud: 6140212
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.06.2026 09:07:26 pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
Aga vähemalt ei ole punaHina tootja  |
teema: MacBook Neo |
raul141
vastuseid: 61
vaadatud: 5841
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 12.06.2026 07:59:35 pealkiri: MacBook Neo |
| , jah võibolla esinduses kuskil antud toode olemas, saab mõnd avalikku lehte seal lahti teha läbi interneti, siis saabki ju tunnetuse kätte, kui kiiresti asi töötab. Arvata poes ka saadaval m ... |
teema: Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema |
Rasmus
vastuseid: 15332
vaadatud: 1631350
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 11.06.2026 21:17:18 pealkiri: Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema |
| Loe uuesti. Teise raja harilik tempo on see. Mine vaata näiteks 17-18 ajal. Aga ega niisamagi on aastakümneid jah ka endal. Neljarealine ju. Sul see lugemine ja aru saamine ei toimi ikka kuskil 😃 ... |
teema: Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema |
Rasmus
vastuseid: 15332
vaadatud: 1631350
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 11.06.2026 00:23:30 pealkiri: Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema |
mis sa sokid. eesti autopark on20+ aastat vana, isegi kohustavad seadusesd ei pane seda uuenema.
Võttes arvesse tegelikult teedel liiklevaid sõidukeid, siis 13,3 aastat vana. Euroopa keskmine on ... |
teema: Grand Theft Auto 6 |
rastaman
vastuseid: 312
vaadatud: 99671
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.06.2026 13:34:26 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
oleks PC-l koheselt ostetav, oleks müüginumbrid tasakaalus. samuti piraatluse osakaalu ületähtsustatakse, eriti mängudel kus teistega ühenduses olemine on oluline.
horizon 6 kräkitud versioon ... |
teema: Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema |
Raiku
vastuseid: 15332
vaadatud: 1631350
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 10.06.2026 13:28:41 pealkiri: Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema |
Tuleme jah pärisellu tagasi. Loeme Liiklusseaduse paragrahvi 46. Piki- ja külgvahe
(2) Asulasisesel teel peab aeg, mis kulub üksteise järel liikuvate sõidukite vahelise pikivahe läbimiseks, ole ... |
teema: LG OLED arutelu |
Rauno266
vastuseid: 770
vaadatud: 236734
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.06.2026 14:56:13 pealkiri: LG OLED arutelu |
| Mul on B7 olnud 8 aastat ja pole mingit sissepõlemist. Pilt tuleb telerisse Nvidia Shieldi pealt ja Shieldil on sisselülitatud screensaver vms. Ehk siis selline värviline virrvarr liigub ringi ning ... |
teema: Rail Balticu, Eesti raudteede ja Soome-Eesti tunneli teema |
RassK
vastuseid: 866
vaadatud: 111783
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 09.06.2026 11:52:15 pealkiri: Rail Balticu, Eesti raudteede ja Soome-Eesti tunneli teema |
SMR tüüpi tuumajaamad peakski meiesugustele olema, et võta moodul ja pane paika Keegi jumalapärast kohapeal midagi customit ei teeks. Nüüd AI ajastul tekib suuri liitlasi juurde, kellel s ... |
teema: Windows 11 |
raul141
vastuseid: 4791
vaadatud: 803037
|
foorum: Microsoft postitatud: 08.06.2026 09:33:24 pealkiri: Windows 11 |
, kuidas see tugi saada? Muidu väga huvi pole, sest ilma uuendusteta töötab see w10 hästi Et ma lasi w11 maha ja olukorra sunni tõttu pidin uuesti panema, aga sain vaid w10 panna, tehnili ... |
teema: Windows 11 |
raul141
vastuseid: 4791
vaadatud: 803037
|
foorum: Microsoft postitatud: 08.06.2026 07:41:06 pealkiri: Windows 11 |
, õige märkus, üsna palju sai valida Naljakas ongi see, et Linuxi puhul ootad , et uuendusi tuleks, hirmuta paned peale, Pehmokese puhul vaatad taeva poole ja loodad et uusi uuendusi ei tuleks ... |
teema: 3» M: Käekellad Seiko Alpinist ja 2x Oris BCPD :: Käekellad |
Rasmu5123
vastuseid: 5
vaadatud: 810
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 07.06.2026 19:17:23 pealkiri: 3» M: Käekellad Seiko Alpinist ja 2x Oris BCPD :: Käekellad |
Müüa väga heas korras Oris Big Crown Pointer Date, ref. 01 754 7749 4365-07 5 17 66.
https://www.oris.ch/.../01-754-7749-4365-07-5-17-66...
Pronksist Coin bezel ning legendaarne Pointer Date ku ... |
teema: 007 First Light |
Ramones
vastuseid: 19
vaadatud: 3803
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.06.2026 13:59:20 pealkiri: 007 First Light |
| Sain ka põhimängu läbi - kolasin kõik kohad läbi, üritasin enamuse NPC'de vestlused ära kuulata, kulus 25h. Üle pika aja korralik 007 mäng. Loodetavasti laseb Amazon IOI stuudiol mänguga eda ... |
teema: Windows 11 |
raul141
vastuseid: 4791
vaadatud: 803037
|
foorum: Microsoft postitatud: 07.06.2026 08:39:04 pealkiri: Windows 11 |
| Samas ei ole kuulnud, et keegi Linuxis FF- itahaks rookida. Kuigi jah Edge nüüd suur konkurent pole. Mingit turvaauku vast ei jää, kui seda üldse ei näpi? Tundub natuke vihmase igava ilma teem ... |
| |