|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
ROTAX
vastuseid: 2350
vaadatud: 823517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.11.2013 12:40:30 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Kõik töötab. Kohe oleks pidanud siia pöörduma, kuid teisalt on nüüd Sygicult probleema välja uuritud. Veel kord tänud! |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
ROTAX
vastuseid: 2350
vaadatud: 823517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.11.2013 00:06:49 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Selline vastus saabus täna Sygicult!?
The Estonian language for Sygic interface has been removed due to internal reasons in our company. We are hoping to bring it back in the future but I do not h ... |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
ROTAX
vastuseid: 2350
vaadatud: 823517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.10.2013 15:27:53 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Eem, miks sa maailma kaardi ostsid, kui vaid euroopat kasutad?
Play poest sai sygic tõmmatud ja läbi selle ostetud. Seal oli küll erinevad võimalused
Ei ostnudki . 2012a ostsin euroopa kaa ... |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
ROTAX
vastuseid: 2350
vaadatud: 823517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.10.2013 13:42:51 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Küsimus Sygicu kohta?
Vahetasin telefoni Note1 - Note3 vastu. Installides Play poest uuesti sygicu ei leia enam menüüs Eesti keelt??? Hääljuhtimises on Eesti keel, aga menüüs ei ole. Kas mu ... |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
ROTAX
vastuseid: 2350
vaadatud: 823517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.10.2013 18:19:13 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Küsimus Sygicu kohta?
Vahetasin telefoni Note1 - Note3 vastu. Installides Play poest uuesti sygicu ei leia enam menüüs Eesti keelt??? Hääljuhtimises on Eesti keel, aga menüüs ei ole. Kas mu ... |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
ROTAX
vastuseid: 2350
vaadatud: 823517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.10.2013 14:05:48 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Küsimus Sygicu kohta?
Vahetasin telefoni Note1 - Note3 vastu. Installides Play poest uuesti sygicu ei leia enam menüüs Eesti keelt??? Hääljuhtimises on Eesti keel, aga menüüs ei ole. Kas mu ... |
teema: Samsung Galaxy Note 3 |
ROTAX
vastuseid: 208
vaadatud: 67334
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.10.2013 22:06:35 pealkiri: Samsung Galaxy Note 3 |
Nüüd ka Note3 omanik. Sai Note1 müüdud ja õhinaga 3 asemele võetud. Esmane mulje oli vau . Siis tulid mõned miinused minu jaoks esile! Loetleks need ette ja kuulaks teiste arvamust?
Kaks ... |
teema: Samsung Galaxy Note 3 |
ROTAX
vastuseid: 208
vaadatud: 67334
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.10.2013 16:52:18 pealkiri: Samsung Galaxy Note 3 |
Nüüd ka Note3 omanik. Sai Note1 müüdud ja õhinaga 3 asemele võetud. Esmane mulje oli vau . Siis tulid mõned miinused minu jaoks esile! Loetleks need ette ja kuulaks teiste arvamust?
Kaks ... |
teema: Harrastajate sarja 6.etapp Tabasalus 12.10.13 |
ROTAX
vastuseid: 6
vaadatud: 23708
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 11.10.2013 10:29:48 pealkiri: Harrastajate sarja 6.etapp Tabasalus 12.10.13 |
Tuleb Tomas Sarlin (klass vaba) kart nr 83.
Rotax Jun. esimest korda nii ütelda võistlustulle . |
teema: Harrastajate sarja 5.etapp Aravetel 31.08.13 |
ROTAX
vastuseid: 10
vaadatud: 27046
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 31.08.2013 22:33:03 pealkiri: Harrastajate sarja 5.etapp Aravetel 31.08.13 |
| https://www.youtube.com/watch?v=Z5FYEfAJGn0&feature=youtube_gdata_playerhttps://www.youtube.com/watch?v=Z5FYEfAJGn0&feature=youtube_gdata_player |
teema: TELE2 M-Internet |
ROTAX
vastuseid: 5294
vaadatud: 1238963
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.07.2013 11:02:52 pealkiri: TELE2 M-Internet |
https://pood.tele2.ee/et/product/huawei-ruuter-b593u---4g
Vaata parem seda ruuterit! Minul töötab laitmatult koos välise antenniga.( küll Emti 4g levis). Muud võimalust pole netti saada, kui ai ... |
teema: TELE2 |
ROTAX
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183836
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.07.2013 12:17:51 pealkiri: TELE2 |
Tänaseks nüüd endine Tele2e klient! Uus opekas on Diil. 7.96 Megadiili pakett. Nett on oluliselt stabiilsem . Igal juhul vahetusega rahul! |
teema: TELE2 |
ROTAX
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183836
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.07.2013 20:54:38 pealkiri: TELE2 |
| Kuna Tele2 on asunud vägivaldselt pakette muutma, siis minu kahe numbri arved saab omale edaspidi Diili operaator! |
teema: TELE2 M-Internet |
ROTAX
vastuseid: 5294
vaadatud: 1238963
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.07.2013 20:44:07 pealkiri: TELE2 M-Internet |
Kahjuks küll.
Olin kaua Tele2e klient ja üldiselt rahul nende aastatega. Kuna vägivaldselt pakette muudeti, saab edaspidi minu raha Diili operaator endale  |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.06.2013 22:53:24 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
Nii
Eelnevalt kurtsin J.B peal aku kestvuse üle! Üks suuremaid voolu õgardeid oli ,,Facebug" mis on tänaseks eemaldatud. Kuigi oli igasugune sync keelatud ronis ikka taustal käima netti ka ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.05.2013 23:45:04 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
kui igasugused Google mapsi, now ja muude google jälgimis, jagamis teenused välja lülitada, siis hakkab aku normaalsemalt vastu pidama.
Kas keegi seda ekraani silmade jälgijat ehk ekraan on lah ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.05.2013 20:22:39 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
orig samsungi hoidik suht asjalik, vaatasin ka teisi, kuid normaalset ei leidnud.
Sama siin, Samsa originaal hoidik väga ok. Pean silmas seda millel laadimist küljes ei ole.
J.B peale mõningast k ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.05.2013 22:29:53 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
| Nüüd JB 4.1.2 peal. Tundub veidi sujuvam küll. Brauser on kiirem ja nagu ei läägagi enam. Akust pole veel selget pilti saanud? Kohati tundub nagu kestaks õige natuke vähem, aga mitte katastroof ... |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
ROTAX
vastuseid: 2350
vaadatud: 823517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.01.2013 17:39:50 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Tere.
Ei tea miks keegi Sygicut ei soovita (proovi)? Kas on põhjuseks peale testi 2. nädalat litsentsi ostmine a-la 50 euri. Kahjuks ei saanud mina ka selle IGO "ostmisega" hakkama ja olin sunnitu ... |
teema: TELE2 M-Internet |
ROTAX
vastuseid: 5294
vaadatud: 1238963
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.01.2013 19:41:38 pealkiri: TELE2 M-Internet |
Kardan,et pulgaga jääb asi lahjaks?! Vähemalt mingit antenni oleks lisaks vaja. Hetkel kasutan ise EMT i. Siiani on EMT just minu asukohas parim lahendus. 4G+ruuter+väline antenn.
Odavaid toimiv ... |
teema: Telia Mobiilne Internet |
ROTAX
vastuseid: 5654
vaadatud: 1474620
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 07.01.2013 18:23:17 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
Väike ime EMT 4G vallast.
Nii nagu asjad ootamatult katki lähevad, pani enne uut aastat, mõned päevad minu ZTE MF 632 ruuter (3,5G) jala ämbri . Kuna Harku vallas Vääna kandis sain 3G ... |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
ROTAX
vastuseid: 2350
vaadatud: 823517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.11.2012 02:30:12 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
| Nõus,et märkide ja kiiruskaamerate infoga pole suurt midagi peale hakata. Muus osas on super! Tundub, et mujal Euroopas on kaameratega ja märkidega vähe täpsem lugu. 3D nurka saab ju ise muuta. ... |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
ROTAX
vastuseid: 2350
vaadatud: 823517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.11.2012 12:02:21 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Mõne sõnaga Sygic Aurast.
7 päeva saab tasuta katsetada. Eestikeelne menüü ja hääljuhtimine.Lisaks juhised sõiduradade kohta.Liiklusmärkide infomis on Eestis küll kaheldava täpsusega. Palj ... |
teema: Samsung Galaxy Note 2 |
ROTAX
vastuseid: 549
vaadatud: 136790
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.10.2012 12:36:24 pealkiri: Note 2 käega katsudes |
Jagaks oma vahetut muljet Note 2 nägemisest Barcelonas.
Esmane mulje on hea. Päris vau... efekti just peale Note 1 te pole,aga kerge ja sujuv on küll. Kas ma vahetaks oma praeguse Note 1 mudeli uu ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.09.2012 11:22:21 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
Hei.
Note teema on nii vaikseks jäänud! Tähendab kõik kasutajad on rahul . Vaatasin Note2 pilte välimusest ja peaks mainima, mulle isiklikult meeldi Note1 välimus rohkem! See, aga ma ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.08.2012 23:51:10 pealkiri: brauser |
| Proovisin veel erinvaid brausereid,aga igasuguste tilu liludega ei istu kuidagi. Jäänud siis valikuks chroom ja stock brauser. Uutele Note teema lugejatele teadmiseks, et läpakas kogub jätkuvalt t ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.08.2012 13:24:44 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
| Mis brauserit keegi kasutab? Proovisin google chroomi mis päris ok,aga tundub akut õgima. Selles valguses on stock brauser vähe etem. |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.08.2012 21:20:38 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
Täna kasutanud 8h 15min. Akut järgi veel 48% . Pea kogu päeva üle wifi netis tiksunud. Kõige suurem kulutaja on ekraan 50 %. Mõned kõned ka otsa. Pole üldse paha tulemus! Võib tõdeda,et ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.08.2012 18:55:39 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
ICS 4.0.4
Kontrollisin täna üle wifi otse telefonist uuenduste saadavust. Pakkuski kohest uuendamist, vajutasin ok ja alla ta tuligi. Kogu ooper uuendamisest kuni installimiseni võttis aega nii um ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.07.2012 00:24:52 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
Tegin Notega kaks videot, siis liitsin nad video makeriga üheks, mingi muss taustaks. Kuna pole varem YouTubi midagi üles laadinud,siis proovisin ka selle ära. Tulemust näeb siit: http://www.y ... |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
ROTAX
vastuseid: 2350
vaadatud: 823517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.07.2012 11:15:37 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
| Kas keegi oskab Rout 66 e kohta mingit tarkust jagada? Kuna ei söenda oma tarkusega seda igot otsima hakata ja palvele abistamise suhtes keegi ei vastanud,siis lasin marketist Rout 66 peale. Esimese ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.07.2012 10:57:43 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
| Eks ta sinna kanti ongi. Igal õhtul peab ikka laadima,kui enamus kasutusest on helistamine,kestab rohkemgi. No mina toksin praegugi Notega sulle vastust ja ei viitsi enam tihti lugu arvutit neti jaok ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.07.2012 20:10:38 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
| Kuidas nende google ja samsa vidinatega on? Kas neid saab ise lisada või saab kogu kupatuse jälle kaasa nagu originaalis? |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
ROTAX
vastuseid: 2430
vaadatud: 571726
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.07.2012 16:41:47 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
| Katsu kellegi S2 te näppida natuke, siis saad aru, et ekraan jääb väikeseks Sinu poolt loetletud toominguteks NB! |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
ROTAX
vastuseid: 2430
vaadatud: 571726
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.07.2012 13:32:19 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
Aga IPad S2 mulle välimuselt meeldib, aga neti kasutuseks (minu jaoks) liiga tillu. |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
ROTAX
vastuseid: 2430
vaadatud: 571726
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.07.2012 12:23:58 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
| Siis ju mure lahendatud! Tahad telefoni, osta IPad! |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
ROTAX
vastuseid: 2430
vaadatud: 571726
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.07.2012 14:51:57 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
| SIII me ei oma, aga kaalumisel oli osta. No mulle ei istunud kohe üldse välimus. Ei suutnud endale meeldivaks vaadata, kuidas ka ei proovinud. SII oli nagu liiga väike ja siis tuligi Galaxy Note ko ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.07.2012 14:29:01 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
Nii mõned tähelepanekud.
Tundub, et kogu põhiline aku kestmine on ikka seotud telefoni kasutamisega. Tõesti on kõige suurem tarbija ka minul ekraan. Pideva näppimisega on ju pidevalt ekraan t ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.06.2012 14:24:45 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
| Proovisin Reio72 soovitusi aku säästmiseks ja on näha kohene muutus! Hommikul, kui laadija eemaldasin (nagu tavaliselt,pimendatud ekraaniga) oli näit 99% mitte 100%. Kümne mintiga langes veel 3-4 ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.06.2012 18:46:26 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
Ok. Tänud
Keegi siin kirjutas JuiceDefenderist, lasin oma Notele ka selle peale eks paistab mis saab? Vahepeal olen uuendanud ka ICE 4.0 peale. Mingeid anomaalijaid nagu ei tundu olevat. Tege ... |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
ROTAX
vastuseid: 2350
vaadatud: 823517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.06.2012 15:18:23 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Liigutaks, kui julgeks! Sa vist ei lugenud, et kõik eeldused (inglise keel) minust itimeest teha on nulli lähedased
Paljut muud võin teha (tehnika,mootorid,keevitada,jne) |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
ROTAX
vastuseid: 2350
vaadatud: 823517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.06.2012 14:59:14 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Nii! Lihtne soov Kas keegi asjatundja aitaks Tallinna ümbrusest mingi tasu eest paigaldada (parimad kaardi) ja natuke seletada kuidas töötab. Kaardid võivad olla tasulised ja võiks ... |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
ROTAX
vastuseid: 2350
vaadatud: 823517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.06.2012 14:21:50 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Kiire küssa Kuskilt jäi nagu silma, et Note resole veel kaarte või rakendust pole?! |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
ROTAX
vastuseid: 2350
vaadatud: 823517
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.06.2012 14:12:10 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Tere.
Küsimus selline? Kuna olen täitsa võhik nutitelefonide maailmas, aga vajan mingit off-line kaartide kasutamise võimalust, siis installisin Osmandi rakenduse oma Galaxy Note peale. (kasutan ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.06.2012 22:21:49 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
Nii siis! Olen Riias ja nokin hotellis oma uut aparaati Esmane mulje on ok! Igaks juhuks ei ole veel uuendust peale hakanud
laskma. Muidu toimib! Kaarti kasutasin eelinstallitud google asukoha ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.06.2012 21:44:50 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
Nii! Nüüd on se tehtud ja Note poest ära toodud . EMT pakkus 499 euriga topelt+ kliendile hinda . Homme nagu saan aasta vanemaks ka ja miks, siis mitte endale väike kingitus teha. Siiani kas ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.06.2012 12:56:15 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
Tundub palju rahulolevaid kasutajaid . No veel natuke praadimist ja äkki ostangi juba selle mudeli! Kui uus nr.2 tuleb, eks siis saab ju tahtmise korral uuema vastu vahetada! Aia tänava Rimis o ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.06.2012 11:45:28 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
| Küll on jama nende telefonidega. Uusi tuleb peale nagu seeni peale vihma! Note mõte olekski, et saaks ka netis kolada ja märkmeid teha. Mulle meeldib Note disain ka, võrreldes S3-ga. Samas leidsin ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ROTAX
vastuseid: 420
vaadatud: 118995
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.06.2012 23:44:25 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
Tere.
Olen juba ammu kiibitsenud Notet, aga ei ole veel otsusele jõudnud?!? Oskab keegi peale pikemat kasutust ehk lisada oma häid või halbu kogemusi! Küsisin Tele2-hest mingit soodsat pakkumis ... |
teema: EMT võrk maas? |
ROTAX
vastuseid: 52
vaadatud: 9469
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.12.2010 00:54:36 pealkiri: EMT võrk maas? |
Mida sa nende õlgadega silmas pead Kas on insaid infi  |
| |