Avaleht
otsing leidis 120 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: forint
RLst

vastuseid: 371
vaadatud: 79354

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.06.2017 22:51:09   pealkiri: Kommenteerimine: forint
Ostis pedaalid. Äri kiire ja korralik!
  teema: Kommenteerimine: SirSimon
RLst

vastuseid: 15
vaadatud: 8277

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2015 10:35:26   pealkiri: Kommenteerimine: SirSimon
Igati positiivne asja ajamine oli!
Ostsin madratsi - kaup vastas täpselt kirjeldusele.
  teema: Kommenteerimine: Harrison
RLst

vastuseid: 285
vaadatud: 48035

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2013 12:35:21   pealkiri: Kommenteerimine: Harrison
Kaup tehtud kiirelt ja korralikult!
  teema: Kommenteerimine: naaskel
RLst

vastuseid: 116
vaadatud: 96517

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.11.2011 18:51:41   pealkiri: Kommenteerimine: naaskel
Ostsin vinüülid ! Tip-Top thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Laurikre
RLst

vastuseid: 153
vaadatud: 74378

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2011 21:26:05   pealkiri: Kommenteerimine: Laurikre
Aitas võrgukaabeldusega hädast välja. Positiivne.
  teema: Kommenteerimine: serxx
RLst

vastuseid: 160
vaadatud: 47099

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.04.2011 20:01:23   pealkiri: Kommenteerimine: serxx
Igati positiivne kogemus!
Sain kiirelt ja korralikult tehingu tehtud!
  teema: Kommenteerimine: Loora
RLst

vastuseid: 25
vaadatud: 6135

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2011 16:53:22   pealkiri: Kommenteerimine: Loora
Püksid läbi vahendaja käes!
Kõik igati OK!
  teema: Kommenteerimine: tarmo53
RLst

vastuseid: 133
vaadatud: 26130

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2011 16:16:54   pealkiri: Kommeneerimine: tarmo53
Tehing kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: vipi666
RLst

vastuseid: 624
vaadatud: 138162

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2010 11:30:33   pealkiri: Kommenteerimine: vipi666
Sai äri aetud - täitsa OK!
  teema: Kommenteerimine: ˇoTT
RLst

vastuseid: 177
vaadatud: 30543

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.09.2010 21:45:25   pealkiri: Kommenteerimine: ˇoTT
Lõhnad käes - teenindus leebelt kiire! Igati positiivne järjekordselt!
  teema: Kommenteerimine: Marec
RLst

vastuseid: 61
vaadatud: 21635

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2010 08:47:42   pealkiri: Kommenteerimine: Marec
Sai üks lauamäng müüdud - korralik ostja, õigel ajal õiges kohas!
  teema: Kommenteerimine: Visla
RLst

vastuseid: 213
vaadatud: 56029

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2010 19:48:14   pealkiri: Kommenteerimine: Visla
Tip-top äri sai aetud!
  teema: Kommenteerimine: liihammas
RLst

vastuseid: 1
vaadatud: 401

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2010 13:13:51   pealkiri: Kommenteerimine: liihammas
A ma essa siis!
Sai postiteel äri aetud ja võib täitsa rahule jääda - kaup nii nagu olema peab. Positiivne värk!
  teema: HV talvemöll 16.jaanuar Haanjas!! (spordipäev Kütiorus + suusabaasipidu Vihtla puhkekompleksis)
RLst

vastuseid: 322
vaadatud: 74203

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 18.01.2010 11:04:09   pealkiri: HV talvemöll 16.jaanuar Haanjas!! (spordipäev Kütiorus + suusabaasipidu Vihtla puhkekompleksis)
Kas [url=http://picasaweb.google.com/margus.vesi/Talvemoll2010Vihtlas#5427646185128880978]Chalice oli ka kohal?
See on ka hea, kuidas Lotharius näitab nagu Kreisiraadio ühes osas - [url=http://pica ...
  teema: Kommenteerimine: ˇoTT
RLst

vastuseid: 177
vaadatud: 30543

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.01.2010 16:23:07   pealkiri: Kommenteerimine: ˇoTT
Sai ka lõhn ostetu - tip-top värk thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: redbull888
RLst

vastuseid: 340
vaadatud: 64677

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.12.2009 13:03:45   pealkiri: Kommenteerimine: redbull888
Sai üks HF ostetud - äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: PALMM
RLst

vastuseid: 31
vaadatud: 13736

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2009 17:31:14   pealkiri: Kommenteerimine: PALMM
Ostsin plaadi - oli kiirelt kohal ja äri sai edukalt aetud! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: hqs
RLst

vastuseid: 448
vaadatud: 80738

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.11.2009 21:13:09   pealkiri: Kommenteerimine: hqs
Igati positiivne kogemus - äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: SE w800i vs. w700i
RLst

vastuseid: 18
vaadatud: 6330

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.11.2009 14:48:34   pealkiri: SE w800i vs. w700i
Sain asja korda, lahendus oli lihtne - restart telefonile!
Selle softi update asja teen ka ilmselt ära mingi hetk.
  teema: SE w800i vs. w700i
RLst

vastuseid: 18
vaadatud: 6330

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.11.2009 15:10:07   pealkiri: SE w800i vs. w700i
Ärataks vana teema ellu.

Nimelt tekkis probleem täna oma suhteliselt edukalt teeninud W700i'ga.
Niisiis ühendasin handsfree külge telefonile, aga profiili muutust automaatselt ei toimunud, ses ...
  teema: Kommenteerimine: kaspar2
RLst

vastuseid: 24
vaadatud: 11607

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2009 09:26:36   pealkiri: Kommenteerimine: kaspar2
Sai üks äri aetud - õigel ajal õiges kohas ja sain täitsa korraliku treening masina! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: juuri321
RLst

vastuseid: 187
vaadatud: 60667

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2009 10:05:04   pealkiri: Kommenteerimine: ViskeRelv
Äri venis küll natukene pikale, mis oli minu enda viga rohkem, kuid siiski kokkuvõtteks igati normal ja positiivne värk!
  teema: Kommenteerimine: reints
RLst

vastuseid: 220
vaadatud: 78043

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.09.2009 18:10:42   pealkiri: Kommenteerimine: reints
Äri kiire ja korralik! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: reingsm
RLst

vastuseid: 84
vaadatud: 26096

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.09.2009 18:08:41   pealkiri: Kommenteerimine: reingsm
Sain kiirelt ja korralikult telefoni maha müüdud! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: udusiil
RLst

vastuseid: 28
vaadatud: 47240

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2009 08:40:30   pealkiri: Kommenteerimine: udusiil
Positiivne äri - raha mulle purgid talle icon_smile.gif
  teema: HV jalgrattamatk 2009 4-5.juuli Kõrvemaal
RLst

vastuseid: 132
vaadatud: 31442

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 03.07.2009 09:49:48   pealkiri: HV jalgrattamatk 2009 4-5.juuli Kõrvemaal
Liituks isegi ühe päevaseks reisiks.
Aga mis kell minek on? Kas tõesti 7:03 rongiga? Ehk oleks 10:08 rong mõistlikum?
Ise tulen Lagedil rongi peale.
Ahjaa , kuskil kirjutasid, et rattad sai 4 v ...
  teema: Kommenteerimine: leonid
RLst

vastuseid: 59
vaadatud: 22083

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2009 09:26:20   pealkiri: Kommenteerimine: Leopold
Äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: juku626
RLst

vastuseid: 175
vaadatud: 43982

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2009 17:36:28   pealkiri: Kommenteerimine: juku626
Tuli, nägi ja viis ära. Positiivne!
  teema: Kommenteerimine: Ahf
RLst

vastuseid: 56
vaadatud: 26009

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.05.2009 20:13:48   pealkiri: Kommenteerimine: Ahf
Ostsin ühe asja - positiivne värk!
  teema: Kommenteerimine: urmas2
RLst

vastuseid: 160
vaadatud: 61098

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.04.2009 10:07:17   pealkiri: Kommenteerimine: urmas2
Sai telefon ostetud - sain asja kiirelt ja korralikult kätte.
  teema: Naljakad pildid
RLst

vastuseid: 6611
vaadatud: 3528126

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.04.2009 13:40:47   pealkiri: Naljakad pildid
Sihuke pilt sai jäädvustatud õhtuses vanalinnas icon_smile.gif
, politsei härrad istusid ise autos. Nende poolt ka ainu õige otsus, et autot mitte risustada.

http://www.upload.ee/image/57830/RIBA_1_.JPG
  teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
RLst

vastuseid: 3084
vaadatud: 833738

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 11.04.2009 09:41:23   pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
, telefonis on salvestus kuupäev 21. jaanuar ja sel päeval oli see ka eetris siis.
  teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
RLst

vastuseid: 3084
vaadatud: 833738

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.04.2009 13:20:08   pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
, tänud! icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
RLst

vastuseid: 3084
vaadatud: 833738

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.04.2009 10:13:49   pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
Kaks lugu tuvastamiseks:

[url=http://web.zone.ee/lagedinoortekas/Videod/Unknow_Artist_-_Unknow_song.mp3]Esiteks see

Ja teiseks see TopGeari reklaami taustaks olev lugu, mis ka kunagi kedagi siin ...
  teema: Kommenteerimine: redbull888
RLst

vastuseid: 340
vaadatud: 64677

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2009 09:07:38   pealkiri: Kommenteerimine: redbull888
Sain kiirelt ja korralikult ühe seadme.
Positiivne kogemus!
  teema: Kommenteerimine: von Wu
RLst

vastuseid: 900
vaadatud: 196608

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2009 15:08:30   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
Sai üks plaat müüdud. Kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
RLst

vastuseid: 3084
vaadatud: 833738

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.03.2009 09:46:49   pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
[url=http://www.youtube.com/watch?v=XhMxNF2kmVU]Disturbed-Down With The Sickness
  teema: Kommenteerimine: lollloom
RLst

vastuseid: 10
vaadatud: 2161

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2009 22:19:30   pealkiri: Kommenteerimine: lollloom
Sain kaks head asja - mälud ja videokaardi. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: r3dd3vil
RLst

vastuseid: 34
vaadatud: 12968

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2009 20:38:16   pealkiri: Kommenteerimine: r3dd3vil
Täitsa hästi sain vajaliku kauba kätte thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: chumba
RLst

vastuseid: 111
vaadatud: 30779

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.03.2009 19:36:21   pealkiri: Kommenteerimine: chumba
Tuli korpusele ise järgi. thumbs_up.gif
  teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
RLst

vastuseid: 3084
vaadatud: 833738

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 11.03.2009 17:59:49   pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
, tänu sellele leidsin ja nägin esimest korda seda kuidas Lenna esitas Mutated Formsiga oma lugu icon_eek.gif
  teema: Kommenteerimine: m0nx
RLst

vastuseid: 22
vaadatud: 16036

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2009 14:19:24   pealkiri: Kommenteerimine: m0nx
Sai üks tehing tehtud. Õige aegselt kokkulepitud kohas.
  teema: Kommenteerimine: lockdown92
RLst

vastuseid: 64
vaadatud: 20043

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2009 20:50:23   pealkiri: Kommenteerimine: lockdown92
Konkreetne ostja. Positiivne!
  teema: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!)
RLst

vastuseid: 6989
vaadatud: 1214953

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 24.02.2009 10:52:10   pealkiri: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!)
Eile sai Opethi kontserdil käidud. Täitsa thumbs_up.gif üritus oli
Üks live ka Soomest.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ihfo9MfX33M[/youtube]
  teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
RLst

vastuseid: 3084
vaadatud: 833738

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 19.02.2009 21:15:15   pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
, tundub justkui [url=http://www.youtube.com/watch?v=QzTyCnDthQM]John B Remixi mood olevat
  teema: Kommenteerimine: diizel
RLst

vastuseid: 77
vaadatud: 26425

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2009 17:50:22   pealkiri: Kommenteerimine: diizel
Äri kiire ja korralik. Positiivne värk!
  teema: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!)
RLst

vastuseid: 6989
vaadatud: 1214953

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.02.2009 14:48:55   pealkiri: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!)
[url=http://www.youtube.com/watch?v=VoAqSiNaOsw]
Külalised - Armastus on armastus (To-Sha and L.Eazy remix)
  teema: Kommenteerimine: chumba
RLst

vastuseid: 111
vaadatud: 30779

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.01.2009 21:57:05   pealkiri: Kommenteerimine: chumba
Positiivne kogemus - hiir sai edukalt raha vastu vahetatud.
  teema: Kommenteerimine: Technology
RLst

vastuseid: 4
vaadatud: 2028

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2009 02:30:03   pealkiri: Kommenteerimine: Technology
Positiivne - kokkulepitud ajal ja kohas õige aegselt.
  teema: Kommenteerimine: paal18
RLst

vastuseid: 89
vaadatud: 38960

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2009 20:07:23   pealkiri: Kommenteerimine: paal18
Kolm on kohtu seadus - sai järjekordselt kiire ja korralik äri aetud.
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.