|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: forint |
RLst
vastuseid: 371
vaadatud: 79354
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.06.2017 22:51:09 pealkiri: Kommenteerimine: forint |
| Ostis pedaalid. Äri kiire ja korralik! |
teema: Kommenteerimine: SirSimon |
RLst
vastuseid: 15
vaadatud: 8277
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2015 10:35:26 pealkiri: Kommenteerimine: SirSimon |
Igati positiivne asja ajamine oli!
Ostsin madratsi - kaup vastas täpselt kirjeldusele. |
teema: Kommenteerimine: Harrison |
RLst
vastuseid: 285
vaadatud: 48035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2013 12:35:21 pealkiri: Kommenteerimine: Harrison |
| Kaup tehtud kiirelt ja korralikult! |
teema: Kommenteerimine: naaskel |
RLst
vastuseid: 116
vaadatud: 96517
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2011 18:51:41 pealkiri: Kommenteerimine: naaskel |
Ostsin vinüülid ! Tip-Top  |
teema: Kommenteerimine: Laurikre |
RLst
vastuseid: 153
vaadatud: 74378
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2011 21:26:05 pealkiri: Kommenteerimine: Laurikre |
| Aitas võrgukaabeldusega hädast välja. Positiivne. |
teema: Kommenteerimine: serxx |
RLst
vastuseid: 160
vaadatud: 47099
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.04.2011 20:01:23 pealkiri: Kommenteerimine: serxx |
Igati positiivne kogemus!
Sain kiirelt ja korralikult tehingu tehtud! |
teema: Kommenteerimine: Loora |
RLst
vastuseid: 25
vaadatud: 6135
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2011 16:53:22 pealkiri: Kommenteerimine: Loora |
Püksid läbi vahendaja käes!
Kõik igati OK! |
teema: Kommenteerimine: tarmo53 |
RLst
vastuseid: 133
vaadatud: 26130
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2011 16:16:54 pealkiri: Kommeneerimine: tarmo53 |
Tehing kiire ja korralik.  |
teema: Kommenteerimine: vipi666 |
RLst
vastuseid: 624
vaadatud: 138162
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2010 11:30:33 pealkiri: Kommenteerimine: vipi666 |
| Sai äri aetud - täitsa OK! |
teema: Kommenteerimine: ˇoTT |
RLst
vastuseid: 177
vaadatud: 30543
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.09.2010 21:45:25 pealkiri: Kommenteerimine: ˇoTT |
| Lõhnad käes - teenindus leebelt kiire! Igati positiivne järjekordselt! |
teema: Kommenteerimine: Marec |
RLst
vastuseid: 61
vaadatud: 21635
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2010 08:47:42 pealkiri: Kommenteerimine: Marec |
| Sai üks lauamäng müüdud - korralik ostja, õigel ajal õiges kohas! |
teema: Kommenteerimine: Visla |
RLst
vastuseid: 213
vaadatud: 56029
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2010 19:48:14 pealkiri: Kommenteerimine: Visla |
| Tip-top äri sai aetud! |
teema: Kommenteerimine: liihammas |
RLst
vastuseid: 1
vaadatud: 401
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.02.2010 13:13:51 pealkiri: Kommenteerimine: liihammas |
A ma essa siis!
Sai postiteel äri aetud ja võib täitsa rahule jääda - kaup nii nagu olema peab. Positiivne värk! |
teema: HV talvemöll 16.jaanuar Haanjas!! (spordipäev Kütiorus + suusabaasipidu Vihtla puhkekompleksis) |
RLst
vastuseid: 322
vaadatud: 74203
|
foorum: HV üritused postitatud: 18.01.2010 11:04:09 pealkiri: HV talvemöll 16.jaanuar Haanjas!! (spordipäev Kütiorus + suusabaasipidu Vihtla puhkekompleksis) |
Kas [url=http://picasaweb.google.com/margus.vesi/Talvemoll2010Vihtlas#5427646185128880978]Chalice oli ka kohal?
See on ka hea, kuidas Lotharius näitab nagu Kreisiraadio ühes osas - [url=http://pica ... |
teema: Kommenteerimine: ˇoTT |
RLst
vastuseid: 177
vaadatud: 30543
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.01.2010 16:23:07 pealkiri: Kommenteerimine: ˇoTT |
Sai ka lõhn ostetu - tip-top värk  |
teema: Kommenteerimine: redbull888 |
RLst
vastuseid: 340
vaadatud: 64677
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2009 13:03:45 pealkiri: Kommenteerimine: redbull888 |
Sai üks HF ostetud - äri kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: PALMM |
RLst
vastuseid: 31
vaadatud: 13736
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.11.2009 17:31:14 pealkiri: Kommenteerimine: PALMM |
Ostsin plaadi - oli kiirelt kohal ja äri sai edukalt aetud!  |
teema: Kommenteerimine: hqs |
RLst
vastuseid: 448
vaadatud: 80738
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2009 21:13:09 pealkiri: Kommenteerimine: hqs |
Igati positiivne kogemus - äri kiire ja korralik  |
teema: SE w800i vs. w700i |
RLst
vastuseid: 18
vaadatud: 6330
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.11.2009 14:48:34 pealkiri: SE w800i vs. w700i |
Sain asja korda, lahendus oli lihtne - restart telefonile!
Selle softi update asja teen ka ilmselt ära mingi hetk. |
teema: SE w800i vs. w700i |
RLst
vastuseid: 18
vaadatud: 6330
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.11.2009 15:10:07 pealkiri: SE w800i vs. w700i |
Ärataks vana teema ellu.
Nimelt tekkis probleem täna oma suhteliselt edukalt teeninud W700i'ga.
Niisiis ühendasin handsfree külge telefonile, aga profiili muutust automaatselt ei toimunud, ses ... |
teema: Kommenteerimine: kaspar2 |
RLst
vastuseid: 24
vaadatud: 11607
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2009 09:26:36 pealkiri: Kommenteerimine: kaspar2 |
Sai üks äri aetud - õigel ajal õiges kohas ja sain täitsa korraliku treening masina!  |
teema: Kommenteerimine: juuri321 |
RLst
vastuseid: 187
vaadatud: 60667
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.09.2009 10:05:04 pealkiri: Kommenteerimine: ViskeRelv |
| Äri venis küll natukene pikale, mis oli minu enda viga rohkem, kuid siiski kokkuvõtteks igati normal ja positiivne värk! |
teema: Kommenteerimine: reints |
RLst
vastuseid: 220
vaadatud: 78043
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.09.2009 18:10:42 pealkiri: Kommenteerimine: reints |
Äri kiire ja korralik!  |
teema: Kommenteerimine: reingsm |
RLst
vastuseid: 84
vaadatud: 26096
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.09.2009 18:08:41 pealkiri: Kommenteerimine: reingsm |
Sain kiirelt ja korralikult telefoni maha müüdud!  |
teema: Kommenteerimine: udusiil |
RLst
vastuseid: 28
vaadatud: 47240
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2009 08:40:30 pealkiri: Kommenteerimine: udusiil |
Positiivne äri - raha mulle purgid talle  |
teema: HV jalgrattamatk 2009 4-5.juuli Kõrvemaal |
RLst
vastuseid: 132
vaadatud: 31442
|
foorum: HV üritused postitatud: 03.07.2009 09:49:48 pealkiri: HV jalgrattamatk 2009 4-5.juuli Kõrvemaal |
Liituks isegi ühe päevaseks reisiks.
Aga mis kell minek on? Kas tõesti 7:03 rongiga? Ehk oleks 10:08 rong mõistlikum?
Ise tulen Lagedil rongi peale.
Ahjaa , kuskil kirjutasid, et rattad sai 4 v ... |
teema: Kommenteerimine: leonid |
RLst
vastuseid: 59
vaadatud: 22083
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2009 09:26:20 pealkiri: Kommenteerimine: Leopold |
Äri kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: juku626 |
RLst
vastuseid: 175
vaadatud: 43982
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2009 17:36:28 pealkiri: Kommenteerimine: juku626 |
| Tuli, nägi ja viis ära. Positiivne! |
teema: Kommenteerimine: Ahf |
RLst
vastuseid: 56
vaadatud: 26009
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.05.2009 20:13:48 pealkiri: Kommenteerimine: Ahf |
| Ostsin ühe asja - positiivne värk! |
teema: Kommenteerimine: urmas2 |
RLst
vastuseid: 160
vaadatud: 61098
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.04.2009 10:07:17 pealkiri: Kommenteerimine: urmas2 |
| Sai telefon ostetud - sain asja kiirelt ja korralikult kätte. |
teema: Naljakad pildid |
RLst
vastuseid: 6611
vaadatud: 3528126
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.04.2009 13:40:47 pealkiri: Naljakad pildid |
Sihuke pilt sai jäädvustatud õhtuses vanalinnas
, politsei härrad istusid ise autos. Nende poolt ka ainu õige otsus, et autot mitte risustada.
http://www.upload.ee/image/57830/RIBA_1_.JPG |
teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) |
RLst
vastuseid: 3084
vaadatud: 833738
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 11.04.2009 09:41:23 pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) |
| , telefonis on salvestus kuupäev 21. jaanuar ja sel päeval oli see ka eetris siis. |
teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) |
RLst
vastuseid: 3084
vaadatud: 833738
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 10.04.2009 13:20:08 pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) |
, tänud!  |
teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) |
RLst
vastuseid: 3084
vaadatud: 833738
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 10.04.2009 10:13:49 pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) |
Kaks lugu tuvastamiseks:
[url=http://web.zone.ee/lagedinoortekas/Videod/Unknow_Artist_-_Unknow_song.mp3]Esiteks see
Ja teiseks see TopGeari reklaami taustaks olev lugu, mis ka kunagi kedagi siin ... |
teema: Kommenteerimine: redbull888 |
RLst
vastuseid: 340
vaadatud: 64677
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2009 09:07:38 pealkiri: Kommenteerimine: redbull888 |
Sain kiirelt ja korralikult ühe seadme.
Positiivne kogemus! |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
RLst
vastuseid: 900
vaadatud: 196608
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2009 15:08:30 pealkiri: Kommenteerimine: von Wu |
Sai üks plaat müüdud. Kõik sujus  |
teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) |
RLst
vastuseid: 3084
vaadatud: 833738
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.03.2009 09:46:49 pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) |
| [url=http://www.youtube.com/watch?v=XhMxNF2kmVU]Disturbed-Down With The Sickness |
teema: Kommenteerimine: lollloom |
RLst
vastuseid: 10
vaadatud: 2161
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2009 22:19:30 pealkiri: Kommenteerimine: lollloom |
Sain kaks head asja - mälud ja videokaardi.  |
teema: Kommenteerimine: r3dd3vil |
RLst
vastuseid: 34
vaadatud: 12968
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2009 20:38:16 pealkiri: Kommenteerimine: r3dd3vil |
Täitsa hästi sain vajaliku kauba kätte  |
teema: Kommenteerimine: chumba |
RLst
vastuseid: 111
vaadatud: 30779
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2009 19:36:21 pealkiri: Kommenteerimine: chumba |
Tuli korpusele ise järgi.  |
teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) |
RLst
vastuseid: 3084
vaadatud: 833738
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 11.03.2009 17:59:49 pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) |
, tänu sellele leidsin ja nägin esimest korda seda kuidas Lenna esitas Mutated Formsiga oma lugu |
teema: Kommenteerimine: m0nx |
RLst
vastuseid: 22
vaadatud: 16036
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2009 14:19:24 pealkiri: Kommenteerimine: m0nx |
| Sai üks tehing tehtud. Õige aegselt kokkulepitud kohas. |
teema: Kommenteerimine: lockdown92 |
RLst
vastuseid: 64
vaadatud: 20043
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2009 20:50:23 pealkiri: Kommenteerimine: lockdown92 |
| Konkreetne ostja. Positiivne! |
teema: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!) |
RLst
vastuseid: 6989
vaadatud: 1214953
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 24.02.2009 10:52:10 pealkiri: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!) |
Eile sai Opethi kontserdil käidud. Täitsa üritus oli
Üks live ka Soomest.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ihfo9MfX33M[/youtube] |
teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) |
RLst
vastuseid: 3084
vaadatud: 833738
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 19.02.2009 21:15:15 pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) |
| , tundub justkui [url=http://www.youtube.com/watch?v=QzTyCnDthQM]John B Remixi mood olevat |
teema: Kommenteerimine: diizel |
RLst
vastuseid: 77
vaadatud: 26425
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2009 17:50:22 pealkiri: Kommenteerimine: diizel |
| Äri kiire ja korralik. Positiivne värk! |
teema: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!) |
RLst
vastuseid: 6989
vaadatud: 1214953
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.02.2009 14:48:55 pealkiri: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!) |
[url=http://www.youtube.com/watch?v=VoAqSiNaOsw]
Külalised - Armastus on armastus (To-Sha and L.Eazy remix) |
teema: Kommenteerimine: chumba |
RLst
vastuseid: 111
vaadatud: 30779
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2009 21:57:05 pealkiri: Kommenteerimine: chumba |
| Positiivne kogemus - hiir sai edukalt raha vastu vahetatud. |
teema: Kommenteerimine: Technology |
RLst
vastuseid: 4
vaadatud: 2028
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2009 02:30:03 pealkiri: Kommenteerimine: Technology |
| Positiivne - kokkulepitud ajal ja kohas õige aegselt. |
teema: Kommenteerimine: paal18 |
RLst
vastuseid: 89
vaadatud: 38960
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.01.2009 20:07:23 pealkiri: Kommenteerimine: paal18 |
| Kolm on kohtu seadus - sai järjekordselt kiire ja korralik äri aetud. |
| |