|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Diablo III |
RK2.0
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543050
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.12.2013 19:37:44 pealkiri: Diablo III |
kas diablo III mängu raha kuskil ostetakse või saab müüa ka?
real money action house on ju olemas?
mis küsimus see üldse on zomg
ma mõtlengi kulda mitte et müüd seal E eest. |
teema: Diablo III |
RK2.0
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543050
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.12.2013 16:39:46 pealkiri: Diablo III |
| kas diablo III mängu raha kuskil ostetakse või saab müüa ka? |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2013 20:22:48 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
http://www.upload.ee/image/2995932/clipboard_upped.png
Nö online'i pole võimalik minna.
Brauseris on kasutaja ka millegipärast alailma väljalogitud ning
logi kasutaja välja see aitab ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2012 21:42:56 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
mingi jama Praegu steamis,et ei lase emaili vahetada. Saadab kirja emaili, et vajuta link ka korras tegelt pole ka vahepeal nii,et laeb tükkaega seal ja tuleb kiri, et proovi hiljem uuesti....?
ikka ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.01.2012 15:22:12 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
| mingi jama Praegu steamis,et ei lase emaili vahetada. Saadab kirja emaili, et vajuta link ka korras tegelt pole ka vahepeal nii,et laeb tükkaega seal ja tuleb kiri, et proovi hiljem uuesti....? |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 3 |
RK2.0
vastuseid: 2499
vaadatud: 416172
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.11.2011 16:47:40 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 3 |
SP on ikka väga hea . Uuendused relvade osas on mõnusad. Super mäng |
teema: Nokia N95 |
RK2.0
vastuseid: 1150
vaadatud: 307525
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.11.2011 14:37:04 pealkiri: Nokia N95 |
Kukkunud? Eks ikka lahti nokkida ja klemme puhastada ja veidi painutada. Võib proovida ka mingi voolu taha panna. Äkki mootor läbi.
ei ole kukkunud peab proovima jah. |
teema: Nokia N95 |
RK2.0
vastuseid: 1150
vaadatud: 307525
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.11.2011 21:20:44 pealkiri: Nokia N95 |
| mul enam N95-el ei tõõta vibraalarm milles probleem võib olla? |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.09.2011 10:22:24 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
| , start > run > telnet 192.168.1.254 (kasutajanimi ja parool samad, mis veebiliidesest logides). Käsud kopeeri rea kaupa ja peale igat rea sisestust vajuta enter (":" märki ära kopeeri, ainul ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.08.2011 14:05:09 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
| , Kõik Elioni poolt pakutavad kodukasutaja ruuterid on Thomsoni SpeedTouchid. Mudeli number erineb. Vanemad mustad karbid, mille peal käsud töötavad on 780 (Wifiga mudel) ja 546 (ilma wifita väik ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.08.2011 21:44:22 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
, Kui kasutad vanemat elioni ruuterit (must Thomsoni karp), siis sealt lehelt minu postituse spoilerist käsud telneti: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6303445#6303445
mul speedtouch r ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.08.2011 19:08:16 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
| igakord kui kuhugi servusse logid tuleb timeout. Siis ootad ja logid uuesti samasse servusse siis korras. Kuidas seda korda saaks teha ? Kunagi oli mul ka sama jama aga siis läks ise korda... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.08.2011 12:33:53 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
america army 3 panin just tirima tasuta sekin kuda on . Teised pelad suht olemas mis seal pakkuda veel... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.08.2011 13:43:04 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Ka Nvidia omajad saavad need tasuta.
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=851573
mul nvidia tirin alla ja code pole vaja? Saab nagu originaali tasuta pelada?  |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.07.2011 11:23:51 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
| kui tirid need mängud siis jäävadki sinu kasutajasse elguaeg? Kuda sa ainult nimekirja lisad omale et ei peagi peale laskma? |
teema: Assassin's Creed: Brotherhood |
RK2.0
vastuseid: 340
vaadatud: 59077
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.06.2011 18:19:13 pealkiri: Assassin's Creed: Brotherhood |
aga see-eest lõpu osa oli küll vägev!!! lõpp oli parim jeap. Sain ka eile läbi just  |
teema: Brink |
RK2.0
vastuseid: 209
vaadatud: 42196
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.05.2011 17:55:28 pealkiri: Brink |
| . Aga noh, eks tuleb uurida kuda see SP on, esialgne mulje küll midagi head pole, täielikult konsoolidele tehtud, sihikud hiiglaslikud, automaat laseb nagu shotgun väga väga laia tabamus alaga jne ... |
teema: Assassin's Creed: Brotherhood |
RK2.0
vastuseid: 340
vaadatud: 59077
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.05.2011 11:47:35 pealkiri: Assassin's Creed: Brotherhood |
ei jaga selle video peale beati, täiesti mõttetu ja ilma naljata
mingi wow meeste nali
suht  |
teema: Counter-Strike: Source |
RK2.0
vastuseid: 6658
vaadatud: 1061288
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.04.2011 21:23:09 pealkiri: Counter-Strike: Source |
jump ja ctrl elu lebo panen silmad kinni ka ära  |
teema: Assassin's Creed: Brotherhood |
RK2.0
vastuseid: 340
vaadatud: 59077
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.03.2011 16:59:16 pealkiri: Assassin's Creed: Brotherhood |
Nõmedalt kerge mäng, pole isegi juhtunud , et Peaaegu oleks surma saanud läbi guardide ja vastaste, liiga lihtne killida neid.
oleneb millega killid. Hobuse venda on swordiga raske maha võtta, ag ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.03.2011 21:21:53 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Nonii, minu account pandi kinni... tuleb hakata seda pikka steam support rada käima
pole mõtet tagasi ikka ei saa. Mul ka kinni |
teema: Call of Duty: Black Ops |
RK2.0
vastuseid: 3898
vaadatud: 649925
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.02.2011 22:14:57 pealkiri: Call of Duty: Black Ops |
Kes ei viitsi mängu tõmmata:
irw mis joke  |
teema: Runescape |
RK2.0
vastuseid: 2842
vaadatud: 541078
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.02.2011 13:21:09 pealkiri: Runescape |
vastasel ei jopanud
kui keegi jagab raha siis pm  |
teema: Dead Space 2 |
RK2.0
vastuseid: 146
vaadatud: 26580
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.01.2011 20:21:52 pealkiri: Dead Space 2 |
, shoot those f yellow knees
tnx pidi jalgu ja tulistama  |
teema: Dead Space 2 |
RK2.0
vastuseid: 146
vaadatud: 26580
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.01.2011 17:49:08 pealkiri: Dead Space 2 |
sai kah nüüd läbitud.
8tundi võttis kokku, muljed on head ja arvatavasti teen 2 ringi
õhtul saan lõpuks proovida MP.
sain just sinna kohta. Kuidas selle eluka ära saab killida . Las ... |
teema: Dead Space 2 |
RK2.0
vastuseid: 146
vaadatud: 26580
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.01.2011 17:32:20 pealkiri: Dead Space 2 |
Paar kohta on siiamaani võpatama võtnud. Aga üldiselt olen ma suhteliselt karastunud õudustega. Enamik õudukad ajavad haigutama samal ajal kui osad on ennast täis lasknud.. The Forth Kind av ... |
teema: Dead Space 2 |
RK2.0
vastuseid: 146
vaadatud: 26580
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.01.2011 22:26:13 pealkiri: Dead Space 2 |
Sai läbi tehtud, lemmik relvaks nagu esimeses osasgi oli saag ...
wtf juba läbi. Nii lühike story? |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2011 22:10:00 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
| Ostsin Steamist Mass Effect 2-e, aga kui Bioware lehel cerberus key'd registreerin, saan teate, et kood juba kasutatud. Steami support pole midagi reede hommikust saati vastanud, on kellelgi veel sell ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.01.2011 15:19:47 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
| , kui sa selle kontoga mitte ühtegi mängu ise ostnud ei ole (karbitoodet või Steami poest isikliku krediitkaardiga) siis on hambad. Steami EULA keelab kontot edasi müüa ja Sa ei saa kuidagi tões ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.01.2011 15:05:24 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
e-maili aadressid olid need ilmselt: http://www.valvesoftware.com/contact/
Aga oma probleemiga pöördu Steam Supporti poole: https://support.steampowered.com/newticket.php
panin küsimuse sinna ül ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2011 00:49:34 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
e-maili aadressid olid need ilmselt: http://www.valvesoftware.com/contact/
Aga oma probleemiga pöördu Steam Supporti poole: https://support.steampowered.com/newticket.php
panin küsimuse sinna ül ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.01.2011 01:14:18 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
support.steampowered.com aitab sind.
seal nii palju asju annab leida seda kohta. Enne kuskil nägin kus olid järirest kõik emailid. Enam ei leia |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2011 22:18:03 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Valve ikka niisama lambist kontosid kinni ei pane.
kuhu tuleks kiri saata. Mis on Valve email? |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2011 17:36:07 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
pangakaudu ei saa raha tagasi võtta
chargeback - A chargeback is the return of funds to a consumer, forcibly initiated by the consumer's issuing bank.
Kui teed pangale vastava avalduse on täiesti ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2011 16:53:08 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Ühelt kasutajalt teisele ei saa steamis mänge tuua.
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=5406-WFZC-5519 siin see disable värk. Seal oli üleval, et mõnel veel see olnud. Üks kirju ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2011 15:58:23 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
mis asi see chargeback on?
Keegi kinkis sulle mängu ja peale seda võttis raha tagasi panga kaudu. Selle puhul mängu saanud konto suletakse. (ma olen nii aru saanud vähemalt)
see kasutaja mul vä ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2011 15:27:59 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
, keegi normaalne inimene tegi chargebacki järelikult. Päästa ei ole vist eriti midagi.
mis asi see chargeback on? Peab saama kasutaja tagasi see ei ole normaalne. Mingi 6-7 mängu oli ka peal. |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
RK2.0
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2011 13:51:36 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
| eile tahtsin steami minna. Tuli kiri, et your steam account is disable. Mingi nädal aega enne tuli kiri, et uus account ja vertication code oli kaasas. Avasin selle kasutaja seal ainult 0 mängu peal. ... |
teema: Call of Duty: Black Ops |
RK2.0
vastuseid: 3898
vaadatud: 649925
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.12.2010 14:52:43 pealkiri: Call of Duty: Black Ops |
http://www.upload.ee/image/1019156/h2kker.png Pildi tegin täpselt 13:37 ka
kuidas sealt kohast edasi saab? Seal mingi tünnid mis saab noaga puruks lüüa ja alla visata. Aga mehi jääbki ainult t ... |
teema: Runescape |
RK2.0
vastuseid: 2842
vaadatud: 541078
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.12.2010 01:17:41 pealkiri: Runescape |
praeguse 363k hääle juures võite wildy ja free trade ära unustada. see 89% poolthääli on väga hea, aga rohkem hääletajaid vaja.
Kas nö referendumi eesmärk ei ole niisama näha, mille poolt ... |
teema: Counter Strike |
RK2.0
vastuseid: 1016
vaadatud: 221085
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2010 14:34:07 pealkiri: Counter Strike |
Ühenduse viga mingi
neti ühenduse viga vist jah. Kuidas ma parandan selle vea?
sain korda tegin reinstalli |
teema: Counter Strike |
RK2.0
vastuseid: 1016
vaadatud: 221085
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.12.2010 15:53:51 pealkiri: Counter Strike |
| Selline jama, et mäng hakkab laggima iga väikse aja pärast ja tuleb selline error . Keegi teab mis viga on? http://www.mediafire.com/i/?8gbw28fe6su1xcm |
teema: Call of Duty: Black Ops |
RK2.0
vastuseid: 3898
vaadatud: 649925
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2010 15:57:08 pealkiri: Call of Duty: Black Ops |
Mul vene key ja patch ei muutunud midagi
Zombides on hetkel lvl7 max
sain lvl 8 julm. Uued relvad on vägahead uues ruumis  |
teema: Call of Duty: Black Ops |
RK2.0
vastuseid: 3898
vaadatud: 649925
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2010 15:04:15 pealkiri: Call of Duty: Black Ops |
| kaugele keegi zombi modes saanud on sain 5 lvl. Siis tulevad mingi ulme hundid sõõvad ara maha ka ei saa lasta:). Kuidas selle poweri sisse saab lülitada? |
teema: Call of Duty: Black Ops |
RK2.0
vastuseid: 3898
vaadatud: 649925
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2010 12:40:20 pealkiri: Call of Duty: Black Ops |
patch tegi mul fps ja neti lagi mõlemad korda...jookseb ilusti
sama siin
kus kohas patch saite mis nimega? |
teema: Medal of Honor |
RK2.0
vastuseid: 1155
vaadatud: 204847
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.11.2010 20:21:04 pealkiri: Medal of Honor |
Ta vist loodab jah, et keegi teeb talle mängu välja.
lol ennemgi paljudes mängudes jagatud
 |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
RK2.0
vastuseid: 14553
vaadatud: 2062218
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.11.2010 13:47:21 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
| kui mõnel mp key üle siis pm |
teema: Medal of Honor |
RK2.0
vastuseid: 1155
vaadatud: 204847
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.11.2010 13:37:27 pealkiri: Medal of Honor |
kas kellelgi on veel MP key jagada, siis pm  |
teema: Mafia 2 |
RK2.0
vastuseid: 4121
vaadatud: 779034
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.10.2010 16:01:31 pealkiri: Mafia 2 |
Sama siin, aga ainult relvapood kui ma õieti mäletan.
ma kõiki poode röövisin ja sain kohe sisse:) |
teema: Skype üldteema |
RK2.0
vastuseid: 6915
vaadatud: 1491138
|
foorum: Microsoft postitatud: 10.09.2010 12:26:22 pealkiri: Skype üldteema |
Ei tööta.
sama ei tööta palun aitadke. 30 korda proovisin täna enne kui msn sain omg.... |
| |