Avaleht
otsing leidis 217 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Diablo III
RK2.0

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543050

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.12.2013 19:37:44   pealkiri: Diablo III
kas diablo III mängu raha kuskil ostetakse või saab müüa ka?

real money action house on ju olemas?
mis küsimus see üldse on zomg
ma mõtlengi kulda mitte et müüd seal E eest.
  teema: Diablo III
RK2.0

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543050

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.12.2013 16:39:46   pealkiri: Diablo III
kas diablo III mängu raha kuskil ostetakse või saab müüa ka?
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2013 20:22:48   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
http://www.upload.ee/image/2995932/clipboard_upped.png
Nö online'i pole võimalik minna.

Brauseris on kasutaja ka millegipärast alailma väljalogitud ning icon_rolleyes.gif
logi kasutaja välja see aitab ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2012 21:42:56   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
mingi jama Praegu steamis,et ei lase emaili vahetada. Saadab kirja emaili, et vajuta link ka korras tegelt pole ka vahepeal nii,et laeb tükkaega seal ja tuleb kiri, et proovi hiljem uuesti....?
ikka ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2012 15:22:12   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
mingi jama Praegu steamis,et ei lase emaili vahetada. Saadab kirja emaili, et vajuta link ka korras tegelt pole ka vahepeal nii,et laeb tükkaega seal ja tuleb kiri, et proovi hiljem uuesti....?
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 3
RK2.0

vastuseid: 2499
vaadatud: 416172

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2011 16:47:40   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 3
SP on ikka väga hea icon_razz.gif . Uuendused relvade osas on mõnusad. thumbs_up.gif Super mäng
  teema: Nokia N95
RK2.0

vastuseid: 1150
vaadatud: 307525

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.11.2011 14:37:04   pealkiri: Nokia N95
Kukkunud? Eks ikka lahti nokkida ja klemme puhastada ja veidi painutada. Võib proovida ka mingi voolu taha panna. Äkki mootor läbi.
ei ole kukkunud peab proovima jah.
  teema: Nokia N95
RK2.0

vastuseid: 1150
vaadatud: 307525

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.11.2011 21:20:44   pealkiri: Nokia N95
mul enam N95-el ei tõõta vibraalarm milles probleem võib olla?
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.09.2011 10:22:24   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
, start > run > telnet 192.168.1.254 (kasutajanimi ja parool samad, mis veebiliidesest logides). Käsud kopeeri rea kaupa ja peale igat rea sisestust vajuta enter (":" märki ära kopeeri, ainul ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.08.2011 14:05:09   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
, Kõik Elioni poolt pakutavad kodukasutaja ruuterid on Thomsoni SpeedTouchid. Mudeli number erineb. Vanemad mustad karbid, mille peal käsud töötavad on 780 (Wifiga mudel) ja 546 (ilma wifita väik ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2011 21:44:22   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
, Kui kasutad vanemat elioni ruuterit (must Thomsoni karp), siis sealt lehelt minu postituse spoilerist käsud telneti: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6303445#6303445
mul speedtouch r ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2011 19:08:16   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
igakord kui kuhugi servusse logid tuleb timeout. Siis ootad ja logid uuesti samasse servusse siis korras. Kuidas seda korda saaks teha ? Kunagi oli mul ka sama jama aga siis läks ise korda...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.08.2011 12:33:53   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
america army 3 panin just tirima tasuta sekin kuda on icon_cool.gif. Teised pelad suht olemas mis seal pakkuda veel...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.08.2011 13:43:04   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Ka Nvidia omajad saavad need tasuta.
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=851573
mul nvidia tirin alla ja code pole vaja? Saab nagu originaali tasuta pelada? icon_razz.gif
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.07.2011 11:23:51   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
kui tirid need mängud siis jäävadki sinu kasutajasse elguaeg? Kuda sa ainult nimekirja lisad omale et ei peagi peale laskma?
  teema: Assassin's Creed: Brotherhood
RK2.0

vastuseid: 340
vaadatud: 59077

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.06.2011 18:19:13   pealkiri: Assassin's Creed: Brotherhood
aga see-eest lõpu osa oli küll vägev!!! lõpp oli parim jeap. Sain ka eile läbi just icon_razz.gif
  teema: Brink
RK2.0

vastuseid: 209
vaadatud: 42196

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.05.2011 17:55:28   pealkiri: Brink
. Aga noh, eks tuleb uurida kuda see SP on, esialgne mulje küll midagi head pole, täielikult konsoolidele tehtud, sihikud hiiglaslikud, automaat laseb nagu shotgun väga väga laia tabamus alaga jne ...
  teema: Assassin's Creed: Brotherhood
RK2.0

vastuseid: 340
vaadatud: 59077

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.05.2011 11:47:35   pealkiri: Assassin's Creed: Brotherhood
ei jaga selle video peale beati, täiesti mõttetu ja ilma naljata
mingi wow meeste nali
suht icon_lol.gif
  teema: Counter-Strike: Source
RK2.0

vastuseid: 6658
vaadatud: 1061288

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.04.2011 21:23:09   pealkiri: Counter-Strike: Source
jump ja ctrl elu lebo panen silmad kinni ka ära icon_lol.gif
  teema: Assassin's Creed: Brotherhood
RK2.0

vastuseid: 340
vaadatud: 59077

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.03.2011 16:59:16   pealkiri: Assassin's Creed: Brotherhood
Nõmedalt kerge mäng, pole isegi juhtunud , et Peaaegu oleks surma saanud läbi guardide ja vastaste, liiga lihtne killida neid.
oleneb millega killid. Hobuse venda on swordiga raske maha võtta, ag ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.03.2011 21:21:53   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Nonii, minu account pandi kinni... tuleb hakata seda pikka steam support rada käima icon_confused.gif
pole mõtet tagasi ikka ei saa. Mul ka kinni
  teema: Call of Duty: Black Ops
RK2.0

vastuseid: 3898
vaadatud: 649925

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.02.2011 22:14:57   pealkiri: Call of Duty: Black Ops
Kes ei viitsi mängu tõmmata:

irw mis joke icon_razz.gif
  teema: Runescape
RK2.0

vastuseid: 2842
vaadatud: 541078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.02.2011 13:21:09   pealkiri: Runescape
vastasel ei jopanud icon_lol.gif
kui keegi jagab raha siis pm icon_smile.gif
  teema: Dead Space 2
RK2.0

vastuseid: 146
vaadatud: 26580

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.01.2011 20:21:52   pealkiri: Dead Space 2
, shoot those f yellow knees
tnx pidi jalgu ja tulistama icon_razz1.gif
  teema: Dead Space 2
RK2.0

vastuseid: 146
vaadatud: 26580

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.01.2011 17:49:08   pealkiri: Dead Space 2
sai kah nüüd läbitud.
8tundi võttis kokku, muljed on head ja arvatavasti teen 2 ringi thumbs_up.gif
õhtul saan lõpuks proovida MP.

sain just sinna kohta. Kuidas selle eluka ära saab killida . Las ...
  teema: Dead Space 2
RK2.0

vastuseid: 146
vaadatud: 26580

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.01.2011 17:32:20   pealkiri: Dead Space 2
Paar kohta on siiamaani võpatama võtnud. Aga üldiselt olen ma suhteliselt karastunud õudustega. Enamik õudukad ajavad haigutama samal ajal kui osad on ennast täis lasknud.. icon_confused.gif The Forth Kind av ...
  teema: Dead Space 2
RK2.0

vastuseid: 146
vaadatud: 26580

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2011 22:26:13   pealkiri: Dead Space 2
Sai läbi tehtud, lemmik relvaks nagu esimeses osasgi oli saag ... icon_lol.gif
wtf juba läbi. Nii lühike story?
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2011 22:10:00   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Ostsin Steamist Mass Effect 2-e, aga kui Bioware lehel cerberus key'd registreerin, saan teate, et kood juba kasutatud. Steami support pole midagi reede hommikust saati vastanud, on kellelgi veel sell ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.01.2011 15:19:47   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
, kui sa selle kontoga mitte ühtegi mängu ise ostnud ei ole (karbitoodet või Steami poest isikliku krediitkaardiga) siis on hambad. Steami EULA keelab kontot edasi müüa ja Sa ei saa kuidagi tões ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.01.2011 15:05:24   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
e-maili aadressid olid need ilmselt: http://www.valvesoftware.com/contact/
Aga oma probleemiga pöördu Steam Supporti poole: https://support.steampowered.com/newticket.php
panin küsimuse sinna ül ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2011 00:49:34   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
e-maili aadressid olid need ilmselt: http://www.valvesoftware.com/contact/
Aga oma probleemiga pöördu Steam Supporti poole: https://support.steampowered.com/newticket.php
panin küsimuse sinna ül ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.01.2011 01:14:18   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
support.steampowered.com aitab sind.
seal nii palju asju annab leida seda kohta. Enne kuskil nägin kus olid järirest kõik emailid. Enam ei leia
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2011 22:18:03   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Valve ikka niisama lambist kontosid kinni ei pane.
kuhu tuleks kiri saata. Mis on Valve email?
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2011 17:36:07   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
pangakaudu ei saa raha tagasi võtta
chargeback - A chargeback is the return of funds to a consumer, forcibly initiated by the consumer's issuing bank.
Kui teed pangale vastava avalduse on täiesti ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2011 16:53:08   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Ühelt kasutajalt teisele ei saa steamis mänge tuua.
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=5406-WFZC-5519 siin see disable värk. Seal oli üleval, et mõnel veel see olnud. Üks kirju ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2011 15:58:23   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
mis asi see chargeback on?
Keegi kinkis sulle mängu ja peale seda võttis raha tagasi panga kaudu. Selle puhul mängu saanud konto suletakse. (ma olen nii aru saanud vähemalt)
see kasutaja mul vä ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2011 15:27:59   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
, keegi normaalne inimene tegi chargebacki järelikult. Päästa ei ole vist eriti midagi.
mis asi see chargeback on? Peab saama kasutaja tagasi see ei ole normaalne. Mingi 6-7 mängu oli ka peal.
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
RK2.0

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2011 13:51:36   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
eile tahtsin steami minna. Tuli kiri, et your steam account is disable. Mingi nädal aega enne tuli kiri, et uus account ja vertication code oli kaasas. Avasin selle kasutaja seal ainult 0 mängu peal. ...
  teema: Call of Duty: Black Ops
RK2.0

vastuseid: 3898
vaadatud: 649925

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.12.2010 14:52:43   pealkiri: Call of Duty: Black Ops
http://www.upload.ee/image/1019156/h2kker.png Pildi tegin täpselt 13:37 ka icon_biggrin.gif
kuidas sealt kohast edasi saab? Seal mingi tünnid mis saab noaga puruks lüüa ja alla visata. Aga mehi jääbki ainult t ...
  teema: Runescape
RK2.0

vastuseid: 2842
vaadatud: 541078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.12.2010 01:17:41   pealkiri: Runescape
praeguse 363k hääle juures võite wildy ja free trade ära unustada. see 89% poolthääli on väga hea, aga rohkem hääletajaid vaja.
Kas nö referendumi eesmärk ei ole niisama näha, mille poolt ...
  teema: Counter Strike
RK2.0

vastuseid: 1016
vaadatud: 221085

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.12.2010 14:34:07   pealkiri: Counter Strike
Ühenduse viga mingi
neti ühenduse viga vist jah. Kuidas ma parandan selle vea?
sain korda tegin reinstalli
  teema: Counter Strike
RK2.0

vastuseid: 1016
vaadatud: 221085

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.12.2010 15:53:51   pealkiri: Counter Strike
Selline jama, et mäng hakkab laggima iga väikse aja pärast ja tuleb selline error . Keegi teab mis viga on? http://www.mediafire.com/i/?8gbw28fe6su1xcm
  teema: Call of Duty: Black Ops
RK2.0

vastuseid: 3898
vaadatud: 649925

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.11.2010 15:57:08   pealkiri: Call of Duty: Black Ops
Mul vene key ja patch ei muutunud midagi icon_rolleyes.gif
Zombides on hetkel lvl7 max icon_smile.gif
sain lvl 8 julm. Uued relvad on vägahead uues ruumis thumbs_up.gif
  teema: Call of Duty: Black Ops
RK2.0

vastuseid: 3898
vaadatud: 649925

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.11.2010 15:04:15   pealkiri: Call of Duty: Black Ops
kaugele keegi zombi modes saanud on sain 5 lvl. Siis tulevad mingi ulme hundid sõõvad ara maha ka ei saa lasta:). Kuidas selle poweri sisse saab lülitada?
  teema: Call of Duty: Black Ops
RK2.0

vastuseid: 3898
vaadatud: 649925

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.11.2010 12:40:20   pealkiri: Call of Duty: Black Ops
patch tegi mul fps ja neti lagi mõlemad korda...jookseb ilusti thumbs_up.gif
sama siin thumbs_up.gif
kus kohas patch saite mis nimega?
  teema: Medal of Honor
RK2.0

vastuseid: 1155
vaadatud: 204847

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.11.2010 20:21:04   pealkiri: Medal of Honor
Ta vist loodab jah, et keegi teeb talle mängu välja.
lol ennemgi paljudes mängudes jagatud icon_razz.gif

beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: Battlefield: Bad Company 2
RK2.0

vastuseid: 14553
vaadatud: 2062218

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.11.2010 13:47:21   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
kui mõnel mp key üle siis pm
  teema: Medal of Honor
RK2.0

vastuseid: 1155
vaadatud: 204847

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.11.2010 13:37:27   pealkiri: Medal of Honor
kas kellelgi on veel MP key jagada, siis pm icon_smile.gif
  teema: Mafia 2
RK2.0

vastuseid: 4121
vaadatud: 779034

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.10.2010 16:01:31   pealkiri: Mafia 2
Sama siin, aga ainult relvapood kui ma õieti mäletan. icon_rolleyes.gif
ma kõiki poode röövisin ja sain kohe sisse:)
  teema: Skype üldteema
RK2.0

vastuseid: 6915
vaadatud: 1491138

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 10.09.2010 12:26:22   pealkiri: Skype üldteema
Ei tööta.
sama ei tööta palun aitadke. 30 korda proovisin täna enne kui msn sain omg....
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.