|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: caramis |
RE-Loader
vastuseid: 172
vaadatud: 55059
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.11.2013 00:18:59 pealkiri: Kommenteerimine: caramis |
| Kiire ja meeldiv tehing!Igati soovitan! |
teema: Kommenteerimine: K3ndu |
RE-Loader
vastuseid: 129
vaadatud: 54155
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2013 03:50:19 pealkiri: Kommenteerimine: K3ndu |
| Vääga positiivne äritehing! thumbs_up.gif |
teema: Kommenteerimine: ak47 |
RE-Loader
vastuseid: 40
vaadatud: 22477
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2012 03:26:40 pealkiri: Kommenteerimine: ak47 |
| Pettur!!! Lubas emaplaadi saata, kandndsin üle talle raha ja ta sai kadunud |
teema: Kommenteerimine: Coolest |
RE-Loader
vastuseid: 142
vaadatud: 37519
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2012 13:49:42 pealkiri: Kommenteerimine: Coolest |
hea tehing. Kõik toimib.  |
teema: Kommenteerimine: kylaline |
RE-Loader
vastuseid: 163
vaadatud: 36168
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2012 01:23:25 pealkiri: Kommenteerimine: kylaline |
Ostis emaplaadi, kiire ja positiivne tehing  |
teema: Kommenteerimine: susi |
RE-Loader
vastuseid: 262
vaadatud: 49859
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2012 01:21:44 pealkiri: Kommenteerimine: susi |
| Ostsin jahuti, kõik OK! |
teema: Kommenteerimine: sifkad |
RE-Loader
vastuseid: 285
vaadatud: 56722
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2012 01:30:34 pealkiri: Kommenteerimine: sifkad |
| Ostsin helikaardi, kõik on korras! |
teema: Kommenteerimine: erik71284 |
RE-Loader
vastuseid: 82
vaadatud: 20377
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2012 01:28:51 pealkiri: Kommenteerimine: erik71284 |
| Ostsin ruuteri, kõik on korras! |
teema: Kommenteerimine: priit908 |
RE-Loader
vastuseid: 89
vaadatud: 32928
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2012 23:47:46 pealkiri: Kommenteerimine: priit908 |
äri kiire ja korralik!  |
teema: Kommenteerimine: yboy |
RE-Loader
vastuseid: 103
vaadatud: 35762
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2012 17:44:51 pealkiri: Kommenteerimine: yboy |
Tehing kiire ja kaup korralik.
Soovitan |
teema: Kommenteerimine: vik1ng |
RE-Loader
vastuseid: 92
vaadatud: 30549
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.05.2011 02:09:10 pealkiri: Kommenteerimine: vik1ng |
Ostsin mälud. kaup igati ok. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: Tbit |
RE-Loader
vastuseid: 264
vaadatud: 86245
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2010 01:36:38 pealkiri: Kommenteerimine: Tbit |
Vahetasime videokaardiga, kõik läks õlitatult. Igati positiivne
P.S. olen väga tänulik et õpetas mind cargobussi teenindust kasutama!  |
teema: Kommenteerimine: Wiltz |
RE-Loader
vastuseid: 274
vaadatud: 132931
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2010 22:43:32 pealkiri: Kommenteerimine: Wiltz |
toide töötab ja äri oli korralik  |
teema: Kommenteerimine: Anton |
RE-Loader
vastuseid: 86
vaadatud: 34725
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.06.2009 16:34:55 pealkiri: Kommenteerimine: Anton |
Ostis läpaka, korralik ostja!  |
teema: Kommenteerimine: Emper |
RE-Loader
vastuseid: 42
vaadatud: 18267
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2009 02:46:07 pealkiri: Kommenteerimine: Emper |
Müüs mulle mälud, väga hea müüa!  |
teema: Kommenteerimine: rex |
RE-Loader
vastuseid: 248
vaadatud: 108707
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2009 02:43:51 pealkiri: Kommenteerimine: rex |
Ostsin LAN kaardi, tip-top müüa  |
teema: Kommenteerimine: KriXksu |
RE-Loader
vastuseid: 39
vaadatud: 12252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2009 16:43:52 pealkiri: Kommenteerimine: KriXksu |
Müüs mulle ruuter,äri sujus igati viisakalt  |
teema: Kommenteerimine: r2d2 |
RE-Loader
vastuseid: 3
vaadatud: 2485
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2009 01:05:37 pealkiri: Kommenteerimine: r2d2 |
Ostsin väga korralirud rehvid!
Sujus igati hästi!
Tip top müüa  |
teema: Kommenteerimine: MikeEST |
RE-Loader
vastuseid: 424
vaadatud: 84426
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2009 00:59:27 pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST |
Sai mälud müüdud
Sujus igati hästi!
Tipp topp ostja!  |
teema: Kommenteerimine: ikruusa |
RE-Loader
vastuseid: 10
vaadatud: 7072
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2008 03:19:48 pealkiri: Kommenteerimine: ikruusa |
Ostsin helikaarti töötab kenasti!
P.S. Vabandan et nii hilinesin oma arvamusega. |
teema: Kommenteerimine: tige kala |
RE-Loader
vastuseid: 65
vaadatud: 28181
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2008 03:15:23 pealkiri: Kommenteerimine: tige kala |
| Ostsin kõvaketta, töötab kenasti! |
teema: Kommenteerimine: bagus |
RE-Loader
vastuseid: 2
vaadatud: 2143
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2008 03:11:19 pealkiri: Kommenteerimine: bagus |
| Ostsin klaviatuuri. Äri sujus igati viisakalt. |
| |