Avaleht
otsing leidis 214 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia TV
PriitL

vastuseid: 59374
vaadatud: 14184786

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.12.2017 22:38:55   pealkiri: Telia TV
, RTFM. Kusagil teleka seadetes sai pulti seadistada. Ei oska seletada täpsemalt.
Sain korda. Teleka seadistamisel pakub vaikimisi digiboksi puldi seadistamisel valikuks Elioni. Sellega back-nupp ei ...
  teema: Telia TV
PriitL

vastuseid: 59374
vaadatud: 14184786

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.12.2017 20:37:00   pealkiri: Telia TV
, jah - puldi seadetes proovi erinevaid profiile. Üks neist toimis mul. Elion'i nimeline oli minuarust. Telia nimelistega mul back nupuga õnne polnud.
Kus ma need profiilid leian? Otsisin, aga ei l ...
  teema: Telia TV
PriitL

vastuseid: 59374
vaadatud: 14184786

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.12.2017 19:32:29   pealkiri: Telia TV
Samsungi teleka smart pult ei tööta Telia TV menüüs korralikult.
Back nuppu vajutades tuleb teade, et kui soovid pulti teleri sisse lülitamiseks kasutada, siis saab infot abiinfo alt.
Teleka en ...
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
PriitL

vastuseid: 1841
vaadatud: 264972

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2016 22:27:47   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Ostsin mälukaardi. Kõik tiptop! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Thetommi
PriitL

vastuseid: 39
vaadatud: 13647

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.10.2015 10:51:03   pealkiri: Kommenteerimine: Thetommi
Ostis sülearvuti. Tuli lubatud ajal kokkulepitud kohta. Kõik tiptop.
  teema: Kommenteerimine: input
PriitL

vastuseid: 8
vaadatud: 3341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.05.2015 09:09:10   pealkiri: Kommenteerimine: input
Müüsin telefoni. Saatsin postiga Tartusse. Kõik tiptop.
  teema: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema
PriitL

vastuseid: 27107
vaadatud: 3190880

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.01.2015 21:46:50   pealkiri: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema
Ei hakanud kogu teemat läbi kammima, kuid räägiks veidi puruteedest.

Oskab keegi soovitada midagi, mis väga hästi maitseb? Kas need Selverites jms lahtiselt müüdavad ka midagi väärt on võ ...
  teema: Huvitavaid kohti pildistamiseks?
PriitL

vastuseid: 411
vaadatud: 262481

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 24.05.2014 10:14:47   pealkiri: Huvitavaid kohti pildistamiseks?
Kas Tallinna kandi AHVidest keegi on huvitatud täna pildistama minekust? Patt on sellise ilmaga kodus toas istuda. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: NoNo
PriitL

vastuseid: 37
vaadatud: 13103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.05.2014 13:58:41   pealkiri: Kommenteerimine: NoNo
Ostis automaki. Kandis raha ette, panin kauba teele ning kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: etike89
PriitL

vastuseid: 292
vaadatud: 50009

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.03.2014 20:14:51   pealkiri: Kommenteerimine: etike89
Tahvlil ekraan vahetatud. Kõik super!
  teema: Asus|Google Nexus 7
PriitL

vastuseid: 1189
vaadatud: 358640

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 24.02.2014 16:12:02   pealkiri: Asus|Google Nexus 7
Mõtlen seda, et mul oma 32gb versioonil digitizer ämblikuks. Ainult üks väike osa töötab hetkel. Kui ostaks odavalt 16gb versiooni, tõstaks emaplaadid ümber ja olekski toimiv seade olemas? See ...
  teema: Asus|Google Nexus 7
PriitL

vastuseid: 1189
vaadatud: 358640

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 24.02.2014 15:39:40   pealkiri: Asus|Google Nexus 7
Kas 16gb wifi ja 32gb 3g versioonide erinevus seisneb ainult emaplaatides?
  teema: Huvitavaid kohti pildistamiseks?
PriitL

vastuseid: 411
vaadatud: 262481

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 25.01.2014 12:10:13   pealkiri: Huvitavaid kohti pildistamiseks?
Lähme mingi seltskonnaga pildistama täna? , -ga pole veel ühendust saanud, aga ise plaanin küll kuskile vaatama minna.
  teema: Huvitavaid kohti pildistamiseks?
PriitL

vastuseid: 411
vaadatud: 262481

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.01.2014 17:26:49   pealkiri: Huvitavaid kohti pildistamiseks?
Plaanin täna õhtul veidi Tallinnast välja sõita, et tähistaevast pildistama minna. Kui keegi liituda soovib, siis PS teel andku teada. icon_smile.gif
  teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
PriitL

vastuseid: 731
vaadatud: 190473

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.11.2013 16:40:02   pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
Ka minul paisus aku "palliks". Tellisin ebayst mingi "Gold edition" hiina aku ja see toimib nüüd juba aasta aega ilusti. 1 Päeva peab vastu.
  teema: Kommenteerimine: keeRISTOrm
PriitL

vastuseid: 69
vaadatud: 24512

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2013 12:51:28   pealkiri: Kommenteerimine: keeRISTOrm
Mälukaart ostetud, kõik nii nagu lubatud. icon_smile.gif
  teema: Pentaxi arutelu
PriitL

vastuseid: 2209
vaadatud: 601695

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 23.09.2013 10:22:26   pealkiri: Pentaxi arutelu
Oleks K-30nel filmimise ajal teravustamine ka, siis oleks super. Kuigi siis on see oht, et teravustamise heli jääb ka peale.
  teema: Pentaxi arutelu
PriitL

vastuseid: 2209
vaadatud: 601695

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.09.2013 21:56:32   pealkiri: Pentaxi arutelu
Seda trikki olen juba paar aastat tagasi proovinud, aga mingit väga märgatavat vahet küll ei tunnetanud. Ostsin K-30 ära ja hoopis teine tera. icon_biggrin.gif
  teema: Pentaxi arutelu
PriitL

vastuseid: 2209
vaadatud: 601695

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 18.09.2013 22:09:45   pealkiri: Pentaxi arutelu
Üks väike mure vana hea K200D-ga. Autofookus nimelt. Kasutan manuaalseid fookuspunkte, palju paindlikum kui päris täisautomaatne fokuseerimine. Väike näide: pildistan inimest (umbes 10m kaugusel ...
  teema: Huvitavaid kohti pildistamiseks?
PriitL

vastuseid: 411
vaadatud: 262481

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 29.08.2013 18:13:18   pealkiri: Huvitavaid kohti pildistamiseks?
Blabla. Olemas. icon_wink.gif
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
PriitL

vastuseid: 2350
vaadatud: 823581

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.08.2013 20:48:44   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
2012.07
Juba leidsin selle info, aga tänud sellegipoolest. icon_smile.gif
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
PriitL

vastuseid: 2350
vaadatud: 823581

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.08.2013 18:17:51   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Kas regiol iGO'le mingit uuemat kaarti kui 2011.03 ka olemas on?
  teema: Kommenteerimine: CMaster
PriitL

vastuseid: 841
vaadatud: 163817

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.04.2013 17:20:45   pealkiri: Kommenteerimine: CMaster
Järjekordne positiivne ekraaniäri tehtud! icon_smile.gif
  teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
PriitL

vastuseid: 731
vaadatud: 190473

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.04.2013 21:48:48   pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
[quote="Robska"tundub,et seda hiina "powergold editon" võimsamat akut ei tasu võtta? icon_biggrin.gif[/quote]
Mul on see powergold aku juba 5 kuud kestnud ja seni peab päeva normaalselt vastu, kui 3g sees jms.
  teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
PriitL

vastuseid: 731
vaadatud: 190473

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.09.2012 18:14:27   pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
panin ka myth 2 peale, aku senimaani paremini pidanud kui stockil.
See sama rom? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1737805&highlight=myth+2
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
PriitL

vastuseid: 12294
vaadatud: 2459207

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 04.07.2012 21:33:49   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Tuleb vist mingi suvaline valge valgusega led lamp osta ning punase kilega üle kleepida. icon_biggrin.gif
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
PriitL

vastuseid: 12294
vaadatud: 2459207

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 04.07.2012 11:31:14   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Milliseid käekelli ajateenistuses kasutanud olete? Kas mingi suvaline Hinnapommist käib küll või tasub osta mõni korralikum?
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
PriitL

vastuseid: 12294
vaadatud: 2459207

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.07.2012 16:47:02   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Ei tea kas peab ka ID kaardi kaasa võtma või ei?
Äkki piisab ainult passist ja juhilubadest, endal ühed aktsiad ostetud ning jätaks ID kaardi inimese kätte kes saaks sellega tegeleda, kuna KV' ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
PriitL

vastuseid: 12294
vaadatud: 2459207

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.07.2012 14:34:13   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Paljud Ahvid 9ndal sidepatti minemas on? Et teemat mitte reostada, siis võib ka PS'iga vastata. icon_wink.gif
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
PriitL

vastuseid: 12294
vaadatud: 2459207

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.07.2012 11:38:08   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Aga kas kellelegi kuskil poes sobivaid särke hiljuti silma on jäänud? Siis teaksin, kuhu vaatama minna.
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
PriitL

vastuseid: 12294
vaadatud: 2459207

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.07.2012 11:14:33   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Kas peale KRA poolt öeldud kraami on kasulik veel midagi ajateenistusse minnes kaasa võtta?
Särke, aluspesu, sokke, dresse vms? Või lastakse need esimesel võimalusel koju tagasi saata?
  teema: Riiete teema
PriitL

vastuseid: 5987
vaadatud: 1184693

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 17.06.2012 14:08:41   pealkiri: Riiete teema
Eestis kuskil mõnda t-särkide soodukat on hetkel? Selliseid igapäevaseks kandmiseks, kuid mitte päris hinnapommi närakaid, sooviks. icon_razz.gif
  teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused
PriitL

vastuseid: 4216
vaadatud: 1026953

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.04.2012 20:36:28   pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused
Keegi kuskil internetist objektiivi moonutuste kohta eesti keelset materjali on leidnud? Vaja oleks just sellist, kus oleks selgitatud, mis põhjusel moonutused tekivad. icon_smile.gif
Nt miks tekib tünnmoonut ...
  teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused
PriitL

vastuseid: 4216
vaadatud: 1026953

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.04.2012 18:13:57   pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused
Keegi kuskil internetist objektiivi moonutuste kohta eesti keelset materjali on leidnud? Vaja oleks just sellist, kus oleks selgitatud, mis põhjusel moonutused tekivad. icon_smile.gif
Nt miks tekib tünnmoonut ...
  teema: Riiete teema
PriitL

vastuseid: 5987
vaadatud: 1184693

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 09.04.2012 18:18:54   pealkiri: Riiete teema
Sain oma SD-st tellitud nänni täna kätte. Suurustega panin vähe mööda mõne asja puhul, aga pole hullu icon_razz.gif
  teema: Huvitavaid kohti pildistamiseks?
PriitL

vastuseid: 411
vaadatud: 262481

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 08.04.2012 13:00:03   pealkiri: Huvitavaid kohti pildistamiseks?
Täna mõni ahv plaanib kuskile pildistama minna? Tallinnas siis.
  teema: Kommenteerimine: otto123
PriitL

vastuseid: 214
vaadatud: 49669

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2012 22:36:10   pealkiri: Kommenteerimine: otto123
Müüsin kõlarid. Kõik ok! thumbs_up.gif
  teema: Riiete teema
PriitL

vastuseid: 5987
vaadatud: 1184693

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 05.04.2012 16:20:51   pealkiri: Riiete teema
Tallinna-Ahvide Sportsdirect'i tellimus on Tallinna sorteerimiskeskusesse jõudnud thumbs_up.gif
  teema: Riiete teema
PriitL

vastuseid: 5987
vaadatud: 1184693

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.03.2012 22:11:10   pealkiri: Riiete teema
Aga teeks Tallinnna peale eraldi ühistellimuse? 2 juba olemas, andke märku, kes veel osalised oleks.
Lisandus ka kolmas inimene. Viis võiks olla miinimum, siis peaks postikulu tulema 3 naela telli ...
  teema: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
PriitL

vastuseid: 1904
vaadatud: 589345

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 17.03.2012 21:52:44   pealkiri: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
Mõnes keeltekoolis on kellelgi käpp sees?
  teema: Riiete teema
PriitL

vastuseid: 5987
vaadatud: 1184693

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 04.03.2012 15:39:09   pealkiri: Riiete teema
Mul Mustangiga ainult kehvad kogemused kahjuks. Esimesed olid praagid ja teised nii õhukese tallaga, et valus oli käia.
Ma sain SHU-st mingi 20€ eest suvel kätte need. Selle raha eest susse piis ...
  teema: Riiete teema
PriitL

vastuseid: 5987
vaadatud: 1184693

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 04.03.2012 15:27:39   pealkiri: Riiete teema
Mustangi jalanõudele on kuskil head pakkumist praegu? Väga mugavad olid, aga kannad kulusid läbi icon_razz.gif
Pole Eesti poodidesse vaatama jõudnud veel, aga viskaks mõnele netipoele pilgu peale.

http ...
  teema: Riiete teema
PriitL

vastuseid: 5987
vaadatud: 1184693

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 04.03.2012 14:08:46   pealkiri: Riiete teema
Mustangi jalanõudele on kuskil head pakkumist praegu? Väga mugavad olid, aga kannad kulusid läbi icon_razz.gif
Pole Eesti poodidesse vaatama jõudnud veel, aga viskaks mõnele netipoele pilgu peale.
  teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
PriitL

vastuseid: 731
vaadatud: 190473

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.02.2012 22:04:38   pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
wipe battery stats võib ka teinekord aidata
Proovisin seda, aga midagi paremaks ei muutunud.
  teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
PriitL

vastuseid: 731
vaadatud: 190473

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.02.2012 11:07:46   pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
Korra proovisin CM9 Beta2, igapäevakasutuseks siiski veidi toores. Kuna mulle meeldib Samsungi telefoniraamat, siis senimaani olen ikkagi originaaltarkvaral põhinevaid ROMe kasutanud. Hetkel SGS II ...
  teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
PriitL

vastuseid: 731
vaadatud: 190473

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.02.2012 14:19:22   pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
Korra proovisin CM9 Beta2, igapäevakasutuseks siiski veidi toores. Kuna mulle meeldib Samsungi telefoniraamat, siis senimaani olen ikkagi originaaltarkvaral põhinevaid ROMe kasutanud. Hetkel SGS II ...
  teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
PriitL

vastuseid: 731
vaadatud: 190473

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.02.2012 18:26:43   pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
Selline küsimus, et kas sellel isendil on võimalik kuidagi videod tööle saada (tv3play, reporter jms). Kui on võimalik, siis kuidas?
minul reporterl.ee video hakkis mis kole nii et ei soovita
M ...
  teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
PriitL

vastuseid: 731
vaadatud: 190473

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.01.2012 22:20:58   pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
Proovisin tänase päeva seda SGSII 2.3.6 v2 rom-i. Hommikul 9.00 võtsin laadijast. Õhtul kella 18.00ks akut järel 68%. Screen brightness miinimumis, mobiilne nett kogu aeg sees, vahepeal ka wifi. ...
  teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
PriitL

vastuseid: 731
vaadatud: 190473

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.01.2012 23:21:16   pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
On siin kedagi, kes on mitmeid custom rom-e katsetanud? Sooviks teada, milline aku vastupidavuse mõttes kõige parem on. icon_smile.gif
endal peal nüüd GingerReal-2.0 ning sellel aku peab täitsa kenasti, par ...
  teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
PriitL

vastuseid: 731
vaadatud: 190473

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.01.2012 14:44:21   pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830
On siin kedagi, kes on mitmeid custom rom-e katsetanud? Sooviks teada, milline aku vastupidavuse mõttes kõige parem on. icon_smile.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.