|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia TV |
PriitL
vastuseid: 59374
vaadatud: 14184786
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.12.2017 22:38:55 pealkiri: Telia TV |
, RTFM. Kusagil teleka seadetes sai pulti seadistada. Ei oska seletada täpsemalt.
Sain korda. Teleka seadistamisel pakub vaikimisi digiboksi puldi seadistamisel valikuks Elioni. Sellega back-nupp ei ... |
teema: Telia TV |
PriitL
vastuseid: 59374
vaadatud: 14184786
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.12.2017 20:37:00 pealkiri: Telia TV |
, jah - puldi seadetes proovi erinevaid profiile. Üks neist toimis mul. Elion'i nimeline oli minuarust. Telia nimelistega mul back nupuga õnne polnud.
Kus ma need profiilid leian? Otsisin, aga ei l ... |
teema: Telia TV |
PriitL
vastuseid: 59374
vaadatud: 14184786
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.12.2017 19:32:29 pealkiri: Telia TV |
Samsungi teleka smart pult ei tööta Telia TV menüüs korralikult.
Back nuppu vajutades tuleb teade, et kui soovid pulti teleri sisse lülitamiseks kasutada, siis saab infot abiinfo alt.
Teleka en ... |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
PriitL
vastuseid: 1841
vaadatud: 264972
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2016 22:27:47 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Ostsin mälukaardi. Kõik tiptop!  |
teema: Kommenteerimine: Thetommi |
PriitL
vastuseid: 39
vaadatud: 13647
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.10.2015 10:51:03 pealkiri: Kommenteerimine: Thetommi |
| Ostis sülearvuti. Tuli lubatud ajal kokkulepitud kohta. Kõik tiptop. |
teema: Kommenteerimine: input |
PriitL
vastuseid: 8
vaadatud: 3341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.05.2015 09:09:10 pealkiri: Kommenteerimine: input |
| Müüsin telefoni. Saatsin postiga Tartusse. Kõik tiptop. |
teema: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
PriitL
vastuseid: 27107
vaadatud: 3190880
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.01.2015 21:46:50 pealkiri: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
Ei hakanud kogu teemat läbi kammima, kuid räägiks veidi puruteedest.
Oskab keegi soovitada midagi, mis väga hästi maitseb? Kas need Selverites jms lahtiselt müüdavad ka midagi väärt on võ ... |
teema: Huvitavaid kohti pildistamiseks? |
PriitL
vastuseid: 411
vaadatud: 262481
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.05.2014 10:14:47 pealkiri: Huvitavaid kohti pildistamiseks? |
Kas Tallinna kandi AHVidest keegi on huvitatud täna pildistama minekust? Patt on sellise ilmaga kodus toas istuda.  |
teema: Kommenteerimine: NoNo |
PriitL
vastuseid: 37
vaadatud: 13103
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.05.2014 13:58:41 pealkiri: Kommenteerimine: NoNo |
Ostis automaki. Kandis raha ette, panin kauba teele ning kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: etike89 |
PriitL
vastuseid: 292
vaadatud: 50009
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2014 20:14:51 pealkiri: Kommenteerimine: etike89 |
| Tahvlil ekraan vahetatud. Kõik super! |
teema: Asus|Google Nexus 7 |
PriitL
vastuseid: 1189
vaadatud: 358640
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 24.02.2014 16:12:02 pealkiri: Asus|Google Nexus 7 |
| Mõtlen seda, et mul oma 32gb versioonil digitizer ämblikuks. Ainult üks väike osa töötab hetkel. Kui ostaks odavalt 16gb versiooni, tõstaks emaplaadid ümber ja olekski toimiv seade olemas? See ... |
teema: Asus|Google Nexus 7 |
PriitL
vastuseid: 1189
vaadatud: 358640
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 24.02.2014 15:39:40 pealkiri: Asus|Google Nexus 7 |
| Kas 16gb wifi ja 32gb 3g versioonide erinevus seisneb ainult emaplaatides? |
teema: Huvitavaid kohti pildistamiseks? |
PriitL
vastuseid: 411
vaadatud: 262481
|
foorum: Fotograafia postitatud: 25.01.2014 12:10:13 pealkiri: Huvitavaid kohti pildistamiseks? |
| Lähme mingi seltskonnaga pildistama täna? , -ga pole veel ühendust saanud, aga ise plaanin küll kuskile vaatama minna. |
teema: Huvitavaid kohti pildistamiseks? |
PriitL
vastuseid: 411
vaadatud: 262481
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.01.2014 17:26:49 pealkiri: Huvitavaid kohti pildistamiseks? |
Plaanin täna õhtul veidi Tallinnast välja sõita, et tähistaevast pildistama minna. Kui keegi liituda soovib, siis PS teel andku teada.  |
teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
PriitL
vastuseid: 731
vaadatud: 190473
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.11.2013 16:40:02 pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
| Ka minul paisus aku "palliks". Tellisin ebayst mingi "Gold edition" hiina aku ja see toimib nüüd juba aasta aega ilusti. 1 Päeva peab vastu. |
teema: Kommenteerimine: keeRISTOrm |
PriitL
vastuseid: 69
vaadatud: 24512
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2013 12:51:28 pealkiri: Kommenteerimine: keeRISTOrm |
Mälukaart ostetud, kõik nii nagu lubatud.  |
teema: Pentaxi arutelu |
PriitL
vastuseid: 2209
vaadatud: 601695
|
foorum: Fotograafia postitatud: 23.09.2013 10:22:26 pealkiri: Pentaxi arutelu |
| Oleks K-30nel filmimise ajal teravustamine ka, siis oleks super. Kuigi siis on see oht, et teravustamise heli jääb ka peale. |
teema: Pentaxi arutelu |
PriitL
vastuseid: 2209
vaadatud: 601695
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.09.2013 21:56:32 pealkiri: Pentaxi arutelu |
Seda trikki olen juba paar aastat tagasi proovinud, aga mingit väga märgatavat vahet küll ei tunnetanud. Ostsin K-30 ära ja hoopis teine tera.  |
teema: Pentaxi arutelu |
PriitL
vastuseid: 2209
vaadatud: 601695
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.09.2013 22:09:45 pealkiri: Pentaxi arutelu |
| Üks väike mure vana hea K200D-ga. Autofookus nimelt. Kasutan manuaalseid fookuspunkte, palju paindlikum kui päris täisautomaatne fokuseerimine. Väike näide: pildistan inimest (umbes 10m kaugusel ... |
teema: Huvitavaid kohti pildistamiseks? |
PriitL
vastuseid: 411
vaadatud: 262481
|
foorum: Fotograafia postitatud: 29.08.2013 18:13:18 pealkiri: Huvitavaid kohti pildistamiseks? |
Blabla. Olemas.  |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
PriitL
vastuseid: 2350
vaadatud: 823581
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.08.2013 20:48:44 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
2012.07
Juba leidsin selle info, aga tänud sellegipoolest.  |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
PriitL
vastuseid: 2350
vaadatud: 823581
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.08.2013 18:17:51 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
| Kas regiol iGO'le mingit uuemat kaarti kui 2011.03 ka olemas on? |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
PriitL
vastuseid: 841
vaadatud: 163817
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.04.2013 17:20:45 pealkiri: Kommenteerimine: CMaster |
Järjekordne positiivne ekraaniäri tehtud!  |
teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
PriitL
vastuseid: 731
vaadatud: 190473
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.04.2013 21:48:48 pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
[quote="Robska"tundub,et seda hiina "powergold editon" võimsamat akut ei tasu võtta? [/quote]
Mul on see powergold aku juba 5 kuud kestnud ja seni peab päeva normaalselt vastu, kui 3g sees jms. |
teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
PriitL
vastuseid: 731
vaadatud: 190473
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.09.2012 18:14:27 pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
panin ka myth 2 peale, aku senimaani paremini pidanud kui stockil.
See sama rom? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1737805&highlight=myth+2 |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
PriitL
vastuseid: 12294
vaadatud: 2459207
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 04.07.2012 21:33:49 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Tuleb vist mingi suvaline valge valgusega led lamp osta ning punase kilega üle kleepida.  |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
PriitL
vastuseid: 12294
vaadatud: 2459207
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 04.07.2012 11:31:14 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
| Milliseid käekelli ajateenistuses kasutanud olete? Kas mingi suvaline Hinnapommist käib küll või tasub osta mõni korralikum? |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
PriitL
vastuseid: 12294
vaadatud: 2459207
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 03.07.2012 16:47:02 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Ei tea kas peab ka ID kaardi kaasa võtma või ei?
Äkki piisab ainult passist ja juhilubadest, endal ühed aktsiad ostetud ning jätaks ID kaardi inimese kätte kes saaks sellega tegeleda, kuna KV' ... |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
PriitL
vastuseid: 12294
vaadatud: 2459207
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 03.07.2012 14:34:13 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Paljud Ahvid 9ndal sidepatti minemas on? Et teemat mitte reostada, siis võib ka PS'iga vastata.  |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
PriitL
vastuseid: 12294
vaadatud: 2459207
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.07.2012 11:38:08 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
| Aga kas kellelegi kuskil poes sobivaid särke hiljuti silma on jäänud? Siis teaksin, kuhu vaatama minna. |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
PriitL
vastuseid: 12294
vaadatud: 2459207
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.07.2012 11:14:33 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Kas peale KRA poolt öeldud kraami on kasulik veel midagi ajateenistusse minnes kaasa võtta?
Särke, aluspesu, sokke, dresse vms? Või lastakse need esimesel võimalusel koju tagasi saata? |
teema: Riiete teema |
PriitL
vastuseid: 5987
vaadatud: 1184693
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 17.06.2012 14:08:41 pealkiri: Riiete teema |
Eestis kuskil mõnda t-särkide soodukat on hetkel? Selliseid igapäevaseks kandmiseks, kuid mitte päris hinnapommi närakaid, sooviks.  |
teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
PriitL
vastuseid: 4216
vaadatud: 1026953
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.04.2012 20:36:28 pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
Keegi kuskil internetist objektiivi moonutuste kohta eesti keelset materjali on leidnud? Vaja oleks just sellist, kus oleks selgitatud, mis põhjusel moonutused tekivad.
Nt miks tekib tünnmoonut ... |
teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
PriitL
vastuseid: 4216
vaadatud: 1026953
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.04.2012 18:13:57 pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
Keegi kuskil internetist objektiivi moonutuste kohta eesti keelset materjali on leidnud? Vaja oleks just sellist, kus oleks selgitatud, mis põhjusel moonutused tekivad.
Nt miks tekib tünnmoonut ... |
teema: Riiete teema |
PriitL
vastuseid: 5987
vaadatud: 1184693
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 09.04.2012 18:18:54 pealkiri: Riiete teema |
Sain oma SD-st tellitud nänni täna kätte. Suurustega panin vähe mööda mõne asja puhul, aga pole hullu  |
teema: Huvitavaid kohti pildistamiseks? |
PriitL
vastuseid: 411
vaadatud: 262481
|
foorum: Fotograafia postitatud: 08.04.2012 13:00:03 pealkiri: Huvitavaid kohti pildistamiseks? |
| Täna mõni ahv plaanib kuskile pildistama minna? Tallinnas siis. |
teema: Kommenteerimine: otto123 |
PriitL
vastuseid: 214
vaadatud: 49669
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2012 22:36:10 pealkiri: Kommenteerimine: otto123 |
Müüsin kõlarid. Kõik ok!  |
teema: Riiete teema |
PriitL
vastuseid: 5987
vaadatud: 1184693
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 05.04.2012 16:20:51 pealkiri: Riiete teema |
Tallinna-Ahvide Sportsdirect'i tellimus on Tallinna sorteerimiskeskusesse jõudnud  |
teema: Riiete teema |
PriitL
vastuseid: 5987
vaadatud: 1184693
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.03.2012 22:11:10 pealkiri: Riiete teema |
Aga teeks Tallinnna peale eraldi ühistellimuse? 2 juba olemas, andke märku, kes veel osalised oleks.
Lisandus ka kolmas inimene. Viis võiks olla miinimum, siis peaks postikulu tulema 3 naela telli ... |
teema: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? |
PriitL
vastuseid: 1904
vaadatud: 589345
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 17.03.2012 21:52:44 pealkiri: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? |
| Mõnes keeltekoolis on kellelgi käpp sees? |
teema: Riiete teema |
PriitL
vastuseid: 5987
vaadatud: 1184693
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 04.03.2012 15:39:09 pealkiri: Riiete teema |
Mul Mustangiga ainult kehvad kogemused kahjuks. Esimesed olid praagid ja teised nii õhukese tallaga, et valus oli käia.
Ma sain SHU-st mingi 20€ eest suvel kätte need. Selle raha eest susse piis ... |
teema: Riiete teema |
PriitL
vastuseid: 5987
vaadatud: 1184693
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 04.03.2012 15:27:39 pealkiri: Riiete teema |
Mustangi jalanõudele on kuskil head pakkumist praegu? Väga mugavad olid, aga kannad kulusid läbi
Pole Eesti poodidesse vaatama jõudnud veel, aga viskaks mõnele netipoele pilgu peale.
http ... |
teema: Riiete teema |
PriitL
vastuseid: 5987
vaadatud: 1184693
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 04.03.2012 14:08:46 pealkiri: Riiete teema |
Mustangi jalanõudele on kuskil head pakkumist praegu? Väga mugavad olid, aga kannad kulusid läbi
Pole Eesti poodidesse vaatama jõudnud veel, aga viskaks mõnele netipoele pilgu peale. |
teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
PriitL
vastuseid: 731
vaadatud: 190473
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.02.2012 22:04:38 pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
wipe battery stats võib ka teinekord aidata
Proovisin seda, aga midagi paremaks ei muutunud. |
teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
PriitL
vastuseid: 731
vaadatud: 190473
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.02.2012 11:07:46 pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
| Korra proovisin CM9 Beta2, igapäevakasutuseks siiski veidi toores. Kuna mulle meeldib Samsungi telefoniraamat, siis senimaani olen ikkagi originaaltarkvaral põhinevaid ROMe kasutanud. Hetkel SGS II ... |
teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
PriitL
vastuseid: 731
vaadatud: 190473
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.02.2012 14:19:22 pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
| Korra proovisin CM9 Beta2, igapäevakasutuseks siiski veidi toores. Kuna mulle meeldib Samsungi telefoniraamat, siis senimaani olen ikkagi originaaltarkvaral põhinevaid ROMe kasutanud. Hetkel SGS II ... |
teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
PriitL
vastuseid: 731
vaadatud: 190473
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.02.2012 18:26:43 pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
Selline küsimus, et kas sellel isendil on võimalik kuidagi videod tööle saada (tv3play, reporter jms). Kui on võimalik, siis kuidas?
minul reporterl.ee video hakkis mis kole nii et ei soovita
M ... |
teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
PriitL
vastuseid: 731
vaadatud: 190473
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.01.2012 22:20:58 pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
| Proovisin tänase päeva seda SGSII 2.3.6 v2 rom-i. Hommikul 9.00 võtsin laadijast. Õhtul kella 18.00ks akut järel 68%. Screen brightness miinimumis, mobiilne nett kogu aeg sees, vahepeal ka wifi. ... |
teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
PriitL
vastuseid: 731
vaadatud: 190473
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.01.2012 23:21:16 pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
On siin kedagi, kes on mitmeid custom rom-e katsetanud? Sooviks teada, milline aku vastupidavuse mõttes kõige parem on.
endal peal nüüd GingerReal-2.0 ning sellel aku peab täitsa kenasti, par ... |
teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
PriitL
vastuseid: 731
vaadatud: 190473
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.01.2012 14:44:21 pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
On siin kedagi, kes on mitmeid custom rom-e katsetanud? Sooviks teada, milline aku vastupidavuse mõttes kõige parem on.  |
| |