Avaleht
otsing leidis 245 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: mxxm88
Priit Pavelson

vastuseid: 41
vaadatud: 10900

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2024 18:12:52   pealkiri: Kommenteerimine: mxxm88
Ostsin telefoni, kõik kena asjaajamine.
  teema: Kommenteerimine: NoohJ
Priit Pavelson

vastuseid: 184
vaadatud: 37044

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2023 19:47:04   pealkiri: Kommenteerimine: NoohJ
Ostsin sülearvuti, puhas rõõm.
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Priit Pavelson

vastuseid: 1391
vaadatud: 717012

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.06.2021 16:25:46   pealkiri: Mugav tool
Vabandust, ei lugenud teemat läbi kuid soovitaks Fleximum II või sama tootja kallimaid toole. Lisaks juurde Scanergo kiilupadi.
  teema: Kommenteerimine: Allumik
Priit Pavelson

vastuseid: 9
vaadatud: 2928

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2020 13:37:42   pealkiri: Kommenteerimine: Allumik
Ostsin sülearvuti, kõik korras.
  teema: Tekstipõhine mittegraafiline metsamäng- kas keegi mäletab?
Priit Pavelson

vastuseid: 5
vaadatud: 1742

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.11.2020 15:55:40   pealkiri: Tekstipõhine mittegraafiline metsamäng- kas keegi mäletab?
Tundub, et mõtled Businesia't. Seal oli palju erinevaid "ärivaldkondi".
Ilmselt jah oli sellega tegu. See metsa osa võis olla fork mis jooksis põhimängust eraldi, sest muid valdkondi seal polnud ...
  teema: Tekstipõhine mittegraafiline metsamäng- kas keegi mäletab?
Priit Pavelson

vastuseid: 5
vaadatud: 1742

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.11.2020 14:43:05   pealkiri: Tekstipõhine mittegraafiline metsamäng- kas keegi mäletab?
Ehk keegi on seda mänginud ja meenub millega tegu võis olla. Mäng oli põnev, kuid graafikat polnud absoluutselt kasutusel. MUD see ka polnud. Graafikat oli niisama palju kui esimeses tekstipõhise ...
  teema: Tekstipõhine mittegraafiline metsamäng- kas keegi mäletab?
Priit Pavelson

vastuseid: 5
vaadatud: 1742

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.11.2020 13:05:26   pealkiri: Tekstipõhine mittegraafiline metsamäng- kas keegi mäletab?
Umbes 15 aastat tagasi oli ühes veebiserveris eestikeelne metsamäng.

Igal oli oma metsafirma mida tuli majandada: metsa juurde osta, ehitada saeveskeid, puitu müüa, palgata metsavahte jne. Iga ...
  teema: TELE2 M-Internet
Priit Pavelson

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237589

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.06.2020 14:11:31   pealkiri: TELE2 M-Internet
Tele2-st sai soetatud nn Huawei "välimodem" [url=https://tele2.ee/pood/ruuterid-lisavarustus/huawei-valimodem-cpe-b2368-f20]B2368-F20. Tarvis on seda kasutada Elisa ühenduse taga fix IP-ga kuid ruut ...
  teema: Kommenteerimine: gertp
Priit Pavelson

vastuseid: 344
vaadatud: 107627

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2018 10:17:10   pealkiri: Kommenteerimine: gertp
Ostsin SSD, kõik väga viis, raha kandsin ette.
  teema: macOS Sierra
Priit Pavelson

vastuseid: 58
vaadatud: 27689

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 09.11.2017 17:11:49   pealkiri: macOS Sierra
Küsin kas OS X Sierra all on võimalik selline asi et saab töölaua taustaks panna piltide slideshow kindlast kaustas (randomiga), selliselt et mõlemal monitoril oleksid pildid erinevad? Ja kas pil ...
  teema: Kommenteerimine: lampisjalg
Priit Pavelson

vastuseid: 13
vaadatud: 6071

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2017 20:15:30   pealkiri: Kommenteerimine: lampisjalg
Ostsin välise kõvaketta, tõi ise kohale ka.
  teema: Kommenteerimine: wfiles
Priit Pavelson

vastuseid: 610
vaadatud: 118493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2017 20:13:54   pealkiri: Kommenteerimine: wfiles
Ostsin tarkvara, käisin ise järel.
  teema: Kommenteerimine: silver010
Priit Pavelson

vastuseid: 44
vaadatud: 17540

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.04.2017 11:10:11   pealkiri: Kommenteerimine: silver010
Ostsin mälusid ja ühe Wifi kaardi, kaasa pani veel peoga õhupalle ka icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: jaanusr
Priit Pavelson

vastuseid: 46
vaadatud: 10486

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.03.2017 18:54:33   pealkiri: Kommenteerimine: jaanusr
Ostsin triipkoodilugeja, saatis ära, raha kandsin tagantjärgi.
  teema: Kommenteerimine: DudeJr
Priit Pavelson

vastuseid: 33
vaadatud: 8275

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2017 10:02:26   pealkiri: Kommenteerimine: DudeJr
Sain talt nutikella, pakkusin foorumis AH, pani posti, raha kandsin siis kui asi käes oli. Veidi hiljem ilmnes asjaolu, et seda (tüüpi) kella ei saa telefoniga sünkroniseerida ja soovisin tagasi s ...
  teema: Kommenteerimine: ruuusa
Priit Pavelson

vastuseid: 11
vaadatud: 2648

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2017 21:57:33   pealkiri: Kommenteerimine: ruuusa
Ostsin videokaardi, saatis sõbraga Tartu, tehing käest kätte, kõik korras, soovitan. Kokkulepetest peab ilusti kinni!
  teema: Kommenteerimine: Flab
Priit Pavelson

vastuseid: 991
vaadatud: 151519

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2017 14:41:11   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Ostsin SSD, käisin ise järel.
  teema: Kommenteerimine: Toomas24
Priit Pavelson

vastuseid: 82
vaadatud: 20328

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2017 21:30:41   pealkiri: Kommenteerimine: Toomas24
Olen ostnud arvuteid, monitore, dokke, laadijaid. Kaup alati väga korralik ja hinnad head, tarne kiire!
  teema: Kommenteerimine: tenkes
Priit Pavelson

vastuseid: 19
vaadatud: 6997

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2017 15:16:52   pealkiri: Kommenteerimine: tenkes
Ostsin sülearvuti, tõi kohale et saaks ilusti üle kontrollida. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: martin1795
Priit Pavelson

vastuseid: 43
vaadatud: 11018

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2016 17:35:01   pealkiri: Kommenteerimine: martin1795
Ostsin SSD ja läpaka mälu, tõi ise kohale. Kogu müügiprotsess oli väga kiire. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: tarvomaese
Priit Pavelson

vastuseid: 4
vaadatud: 1810

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2016 16:14:56   pealkiri: Kommenteerimine: tarvomaese
Ostsin ühe gameri GTX160 videokaardiga lauaarvuti, igati korralik kõik, karbid ilusti alles hoitud ja puha. Tõi ise ka kohale.
  teema: Kommenteerimine: Morpheus15
Priit Pavelson

vastuseid: 203
vaadatud: 44564

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2016 21:53:09   pealkiri: Kommenteerimine: Morpheus15
Ostisn lauaarvuti, tehing väga kiire tõi arvuti koju ka kätte ja andis ka muus osas head nõu. Tubli vanakooli IT inimene.
  teema: Kommenteerimine: Jaanus
Priit Pavelson

vastuseid: 715
vaadatud: 147294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.10.2016 16:54:29   pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus
Ostsin Nexuse tahvelarvuti, kõik nii hea kui olla saab ja väga hästi oli ka pakitud, raha kandsin ette.
  teema: Kommenteerimine: Kovanaama
Priit Pavelson

vastuseid: 240
vaadatud: 67708

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2016 21:59:28   pealkiri: Kommenteerimine: Kovanaama
Ostsin tüki kulda, asjaajamine käis nii kähku, et kiiremini ilmselt ei saakski. Naine jäi ka vidinaga rahule, mis muud tahta.
  teema: Kommenteerimine: DanelM
Priit Pavelson

vastuseid: 99
vaadatud: 30434

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.08.2016 09:36:47   pealkiri: Kommenteerimine: DanelM
Andis ära korraliku arvutitooli
  teema: Kommenteerimine: Xvc
Priit Pavelson

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.07.2015 14:16:43   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Ostsin mõned Fujitsu sülearvutid.
  teema: Kommenteerimine: hvallimagi
Priit Pavelson

vastuseid: 80
vaadatud: 21875

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2015 18:30:07   pealkiri: Kommenteerimine: hvallimagi
Ostsin mikrofoni, kõik väga hea!
  teema: Kommenteerimine: forint
Priit Pavelson

vastuseid: 371
vaadatud: 79354

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.05.2015 23:46:14   pealkiri: Kommenteerimine: forint
Ostsin ühe kärukomplekti, kõik korralikult hoitud ja hind väga hea!
  teema: Kommenteerimine: -XD-
Priit Pavelson

vastuseid: 113
vaadatud: 24213

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.04.2015 23:42:14   pealkiri: Kommenteerimine: -XD-
Ostsin turvatooli ja ühe rannapalli. Üllatusena oli pakki kätte saades palle rohkemgi. Asjad kiiresti kohal ja korras kõik.
  teema: Kommenteerimine: hans
Priit Pavelson

vastuseid: 103
vaadatud: 48251

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2015 17:17:24   pealkiri: Kommenteerimine: hans
Ostsin Inteno ruuteri, kõik asjaajamine kiire ja korrektne.
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
Priit Pavelson

vastuseid: 1512
vaadatud: 188876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2015 18:34:52   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Ostsin sülearvuti laadijaid
  teema: Kommenteerimine: dateight
Priit Pavelson

vastuseid: 213
vaadatud: 42191

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2015 12:33:49   pealkiri: Kommenteerimine: dateight
ostsin SSD ketta
  teema: Kommenteerimine: Pots4t4j4
Priit Pavelson

vastuseid: 492
vaadatud: 236615

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2015 12:33:04   pealkiri: Kommenteerimine: Pots4t4j4
ostsin veebikaamera, kõik korrektne.
  teema: Kommenteerimine: Tiigritar
Priit Pavelson

vastuseid: 36
vaadatud: 9088

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2015 12:31:55   pealkiri: Kommenteerimine: Tiigritar
Ostsin neiu käest lauaarvuti komplekti. Asjaajamine oli üllatavalt kiire ja konkreetne.
  teema: Kommenteerimine: Pikne
Priit Pavelson

vastuseid: 14
vaadatud: 1782

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2014 16:01:35   pealkiri: Kommenteerimine: Pikne
Ostsin Smatupsi, tõi ise ka kohale selle. Väga kiire tehing ja korralik kaup.
  teema: Kommenteerimine: sander989
Priit Pavelson

vastuseid: 77
vaadatud: 20006

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2014 20:48:25   pealkiri: Kommenteerimine: sander989
Ostsin sülearvuti, kõik korras ja viisakas.
  teema: Kommenteerimine: liiv
Priit Pavelson

vastuseid: 626
vaadatud: 158294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.11.2014 18:50:00   pealkiri: Kommenteerimine: liiv
Ostsin protsessori ja emaplaadi, tõi ka ise asjad ära.
  teema: Kommenteerimine: a22t
Priit Pavelson

vastuseid: 45
vaadatud: 21225

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2014 14:50:00   pealkiri: Kommenteerimine: a22t
Ostsin äriklassi sülearvuti.
  teema: Kommenteerimine: indumen
Priit Pavelson

vastuseid: 208
vaadatud: 47806

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2014 11:50:34   pealkiri: Kommenteerimine: indumen
Ostsin lauaarvuti, kõik korras nagu lubatud!
  teema: Kommenteerimine: vipi666
Priit Pavelson

vastuseid: 624
vaadatud: 138276

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2014 10:37:53   pealkiri: Kommenteerimine: vipi666
ostsin kaks kabelauda, asjad kiiresti käes!
  teema: Kommenteerimine: friik1
Priit Pavelson

vastuseid: 194
vaadatud: 61200

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2014 22:07:21   pealkiri: Kommenteerimine: friik1
ostsin võrgukaardi ja USB kontrolleri
  teema: Kommenteerimine: ttt
Priit Pavelson

vastuseid: 214
vaadatud: 118488

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2014 14:39:35   pealkiri: Kommenteerimine: ttt
ostsin NAS seadme, asi ka kiiresti käes.
  teema: Kommenteerimine: NoohJ
Priit Pavelson

vastuseid: 184
vaadatud: 37044

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.07.2014 14:05:58   pealkiri: Kommenteerimine: NoohJ
Ostsin sülearvuti mälu.
  teema: Kommenteerimine: DaneL
Priit Pavelson

vastuseid: 16
vaadatud: 6097

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.07.2014 18:15:47   pealkiri: Kommenteerimine: DaneL
Ostsin ühe KVM lüliti, asi ka kähku käes.
  teema: Kommenteerimine: furious_drawer
Priit Pavelson

vastuseid: 115
vaadatud: 24988

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.07.2014 10:35:54   pealkiri: Kommenteerimine: furious_drawer
Kiire tehing, otsin ühe litsentsi.
  teema: Kommenteerimine: Arvutipäss
Priit Pavelson

vastuseid: 46
vaadatud: 18382

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2014 22:34:44   pealkiri: mälupulk
ostsin mälupulga, tõi ise ära ka icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: dohc-48v12
Priit Pavelson

vastuseid: 111
vaadatud: 41849

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.05.2014 22:05:39   pealkiri: Kommenteerimine: dohc-48v12
müüsin ühe valguskaabli, tehing kiire ja korrektne.
  teema: Kommenteerimine: andu122
Priit Pavelson

vastuseid: 135
vaadatud: 27106

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.05.2014 17:08:09   pealkiri: Kommenteerimine: andu122
Ostsin telefoni ja võiks kiita tehnilise toe osas mis puudutab telefone või muud peenelektroonikat.
  teema: Kommenteerimine: forint
Priit Pavelson

vastuseid: 371
vaadatud: 79354

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2014 14:48:19   pealkiri: Kommenteerimine: forint
asjad kiirelt käes, kõik positiivne!
  teema: Kommenteerimine: Winman
Priit Pavelson

vastuseid: 1518
vaadatud: 194546

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.04.2014 17:42:41   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Kiire tehing ja kõik ok!
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.