Avaleht
otsing leidis 371 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Precision

vastuseid: 16960
vaadatud: 3591367

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 05.04.2014 14:02:24   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Jahutus on CPUl kaasas.

Väike update ilmus budgetis, nimelt on nüüd 1560€ budgetiks, -miinus siis klaviatuur, hiir ja monitor ehk siis 1160€.
Kas sellise budgetiga saaks juba korraliku upg ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Precision

vastuseid: 16960
vaadatud: 3591367

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 03.04.2014 13:55:07   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Miskit sellist

https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=FcfBEQAgCAOwlShQyun%2Be2lfuYwq8uAq2WHJgB1hrLr9jcbahGiZVd8H

Aitäh vastuse eest! Tekkis aga tuttaval küsimus, kas 8gb RAM-i väheks e ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Precision

vastuseid: 16960
vaadatud: 3591367

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 03.04.2014 13:21:47   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Miskit sellist

https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=FcfBEQAgCAOwlShQyun%2Be2lfuYwq8uAq2WHJgB1hrLr9jcbahGiZVd8H

Aitäh vastuse eest! Tekkis aga tuttaval küsimus, kas 8gb RAM-i väheks e ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Precision

vastuseid: 16960
vaadatud: 3591367

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 02.04.2014 20:09:22   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Aitäh vastuste eest!

860€ jääks puhtalt kasti ja OP süsteemi jaoks, monitor sai vaadatud välja seetõttu, et T3 soovitas teda kui väga head gaming monitori. Kogu budget on ca 1300€, sealt ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Precision

vastuseid: 16960
vaadatud: 3591367

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 02.04.2014 17:22:59   pealkiri: Mänguriarvuti
Tere,

Oleks vaja abi kasti valimisel tuttava pojale, eesmärk on eelkõige mängimiseks ehk parim, mis selle hinna eest saaks. Hinnapiir on 860€ km-ga. Ekraaniks valisime AOC G2460PQU. Kas oskaks ...
  teema: Kommenteerimine: PAUKA
Precision

vastuseid: 206
vaadatud: 47384

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.10.2011 12:15:37   pealkiri: Kommenteerimine: PAUKA
Ostis ATV. Kõik läks sujuvalt ja kiirelt.
  teema: Canoni arutelu
Precision

vastuseid: 3923
vaadatud: 901011

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 03.03.2011 23:03:59   pealkiri: Canoni arutelu
Arvutiga kõige targem teha.
  teema: Canoni arutelu
Precision

vastuseid: 3923
vaadatud: 901011

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 22.12.2010 14:56:38   pealkiri: Canoni arutelu
Ma ei suuda siiani otsustada, kas võtta 550D ja obje veel lisaks või 60D kit objega? Nii filmi kui fotode jaoks hakkaksin kasutama.
Kas oled kõrvuti käes proovinud?

Mulle näiteks ei istu väi ...
  teema: Canoni arutelu
Precision

vastuseid: 3923
vaadatud: 901011

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 22.12.2010 03:49:45   pealkiri: Canoni arutelu
Ma ei suuda siiani otsustada, kas võtta 550D ja obje veel lisaks või 60D kit objega? Nii filmi kui fotode jaoks hakkaksin kasutama.
  teema: Mac või PC
Precision

vastuseid: 1343
vaadatud: 227301

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.12.2010 20:01:54   pealkiri: Mac või PC
Os X-st küll Linux ilusam pole, sorri, aga ni isee on.
  teema: Mac või PC
Precision

vastuseid: 1343
vaadatud: 227301

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.12.2010 19:33:35   pealkiri: Mac või PC
Täielik show on siin, kuulge, Windowsi pojad, tooge näiteks mõni sülearvuti, mis jooksutab Windowsi, kus aku kestaks 6-7 tundi, nagu MacBookidel. Paned samale Macile windowsi peale, kestab see sam ...
  teema: "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse
Precision

vastuseid: 80
vaadatud: 34932

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 21.10.2010 01:16:13   pealkiri: "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse
iPhonel on ka võimalik otse ekraanile kuvada, selleks on Lockinfo.. Isegi lockscreenile, ehk siis näitab pärast üht nupuvajutust..



Missa niisama kilkad siin, tee oma moblast kärme screensh ...
  teema: "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse
Precision

vastuseid: 80
vaadatud: 34932

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 19.10.2010 15:24:23   pealkiri: "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse
Siinkohal on sul õigus, võib olla mõnel läheb vaja kõne ajal tõesti kalendrisse vaadata, aga suur üldsus igapäevaselt ei kasuta seda.
  teema: "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse
Precision

vastuseid: 80
vaadatud: 34932

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 19.10.2010 02:36:41   pealkiri: "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse
  teema: "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse
Precision

vastuseid: 80
vaadatud: 34932

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 18.10.2010 15:19:22   pealkiri: "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse
Mugavuse poolest jääb android natuke iOs-ile alla, silmailu ka väga ei paku. Ma ei saaks väita, et Android halb ka oli, omasin Nexus One natuke aega tagasi, nüüd iPhone 4. Mul ei esine probleeme ...
  teema: Kommenteerimine: kell100
Precision

vastuseid: 42
vaadatud: 10825

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.10.2010 15:57:04   pealkiri: Kommenteerimine: kell100
Ostis mälud, raha kandis nagu pidi ja kõik sujus.
  teema: iPhone
Precision

vastuseid: 22002
vaadatud: 4746888

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 27.09.2010 17:10:12   pealkiri: iPhone
Jah, elisa.
  teema: Kommenteerimine: Matti
Precision

vastuseid: 99
vaadatud: 34383

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2010 20:02:55   pealkiri: Kommenteerimine: Matti
Müüsin telefoni, tehing sujus, nagu lubatud.
  teema: Arvuti ei lähe tööle
Precision

vastuseid: 9
vaadatud: 3776

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 18.09.2010 11:01:27   pealkiri: Arvuti ei lähe tööle
uus toide ja rebis end üles jälle icon_smile.gif vääga hea.
  teema: Kommenteerimine: dixo
Precision

vastuseid: 98
vaadatud: 28125

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2010 10:59:50   pealkiri: Kommenteerimine: dixo
Ostsin toiteploki, käis protsess nagu kellevärk.
  teema: Arvuti ei lähe tööle
Precision

vastuseid: 9
vaadatud: 3776

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.09.2010 22:11:37   pealkiri: Arvuti ei lähe tööle
Kui hästi läheb, siis saan täna õhtul.

E: Sain toite, aga tal pole seda +4 seal atx-i juures. Ilma läheb ka tööle, kuid pilti ei tule ette ja neli punast ledi lähevad põlema. Manual ütleb ...
  teema: Arvuti ei lähe tööle
Precision

vastuseid: 9
vaadatud: 3776

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 15.09.2010 10:36:49   pealkiri: Arvuti ei lähe tööle
Ma teda lahti ei julgenud teha, aga jah, silmaka vaatsin üle.
  teema: Arvuti ei lähe tööle
Precision

vastuseid: 9
vaadatud: 3776

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 15.09.2010 10:25:53   pealkiri: Arvuti ei lähe tööle
Tehtud, ei ole punnis.
  teema: Arvuti ei lähe tööle
Precision

vastuseid: 9
vaadatud: 3776

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 15.09.2010 10:13:08   pealkiri: Arvuti ei lähe tööle
Töötas pikalt ja siis ükspäev lihtsalt ei lähe enam tööle. Moboks on DFI Lanparty nF4 Ultra-D , AMD athlon x2, 2x 512mb RAM Geil, 250 gb HDD WD, Rx1950Pro, Fortron BS II 550w.

Lihtsalt jää ...
  teema: Libisev Menüü [FLASH AS2]
Precision

vastuseid: 3
vaadatud: 1657

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 11.04.2010 17:31:54   pealkiri: Libisev Menüü [FLASH AS2]
Päris nii ta ei ole, aga midagi sarnast , ma eeldan.icon_smile.gif
  teema: Libisev Menüü [FLASH AS2]
Precision

vastuseid: 3
vaadatud: 1657

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 11.04.2010 15:06:40   pealkiri: Libisev Menüü [FLASH AS2]
Probleem: Kui libiseb liiga palju, siis libiseb pildist välja, ja enam teda tagasi pildidle ei saa. Kas kuidagi on võimalik nii, et liikuv ala on vaid piltide äärepoole ja keskel mingi 700 piksli ...
  teema: Flash kodukas
Precision

vastuseid: 6
vaadatud: 1984

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 01.04.2010 15:24:53   pealkiri: Flash kodukas
Krt, see viimane on as3, mida ma üldse ei valda kahjuks, aga Tanel98, kas ma selle liikuva movieclipi teen siis siukse pika ja suure ? Mul lihtsalt aju ei võta välja hetkel:D
  teema: Flash kodukas
Precision

vastuseid: 6
vaadatud: 1984

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 01.04.2010 00:19:14   pealkiri: Flash kodukas
Ma just mõtlen seda, et xxxx| nnnn |xxxxx selles suhtes et brauseri nähtavus on markeeritud | ja n on ala, mida näeme, xx on pildist väljas, aga kui hiirt ühele, teisele poole liiguta ...
  teema: Flash kodukas
Precision

vastuseid: 6
vaadatud: 1984

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 31.03.2010 18:43:53   pealkiri: Flash kodukas
Tere!

Küsimus selline, et kas keegi oskab aidata tutoriali leidmisega või aidata niisama ja näidata mingit suunda, kuidas selline kesmise osa liikumine on tehtud.
On mõte teha samuti, kuid ei ...
  teema: Brauseritega jama
Precision

vastuseid: 6
vaadatud: 2295

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 29.03.2010 23:25:34   pealkiri: Brauseritega jama
Nii ka ei tööta kahjuks.


E:Lasin flashil endal koodi teha, kohe parem! Oleks pidanud kohe seda tegema vist:)

Aitäh teile, et püüdsite aidata.
  teema: Brauseritega jama
Precision

vastuseid: 6
vaadatud: 2295

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 29.03.2010 22:28:54   pealkiri: Brauseritega jama
Flash on mõõtudes 1280*725, aga chromes ja safaris on kogu flash ka ilus suur , äärest ääreni ja resizeb, kui browseri akent suureks väikseks tirida. Flash failil on width ja height 100% mitte ...
  teema: Brauseritega jama
Precision

vastuseid: 6
vaadatud: 2295

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 29.03.2010 21:32:37   pealkiri: Brauseritega jama
www.twoawesome.com

Ühesõnaga sait on flashis, ja protsentides, kuid osad brauserid, nagu näiteks FF ja IE ei näita teda fullscreenis , vaid on mingi 100 x100 px kast. Jube häiriv ja ma ei leia ...
  teema: Teie tehtud kunst
Precision

vastuseid: 3247
vaadatud: 714948

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 19.01.2010 00:53:03   pealkiri: Teie tehtud kunst
Why not? Kena töö ja kunst on suht piiritlematu nähtus, seega mina võtan seda kui kusnti.
  teema: Teie tehtud kunst
Precision

vastuseid: 3247
vaadatud: 714948

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 17.01.2010 20:58:03   pealkiri: Teie tehtud kunst
Tegin ka midagi eile õhtul, kui igavus piinas ja unetus tüütas.

http://www.upload.ee/image/350375/Poisistsaabkunstnik.jpg
http://www.upload.ee/image/350345/Poisistsaabkunstnik.jpg

Novot.
  teema: iPhone OS vs Android (ja neid jooksutav riistvara)
Precision

vastuseid: 10
vaadatud: 3676

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.01.2010 06:47:24   pealkiri: iPhone OS vs Android (ja neid jooksutav riistvara)
No ma mõtlen siiski mitte jailbreakitud iphone, sest nii on unfair!
  teema: iPhone OS vs Android (ja neid jooksutav riistvara)
Precision

vastuseid: 10
vaadatud: 3676

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.01.2010 03:44:10   pealkiri: iPhone OS vs Android (ja neid jooksutav riistvara)
ufo56 whaaaat? on sul üldse iphone?

Quick Toggle – e.g one touch bluetooth on/off
systemwide theme modification
Camera functions (e.g Black and White / Timer etc)
Background application ru ...
  teema: Fail laadimiseks liiga suur
Precision

vastuseid: 12
vaadatud: 2803

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.01.2010 05:07:25   pealkiri: Fail laadimiseks liiga suur
kindlasti saab, seal foorumis on mobiiligeeniuseid rohkem kui küll
  teema: Fail laadimiseks liiga suur
Precision

vastuseid: 12
vaadatud: 2803

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.01.2010 04:23:39   pealkiri: Fail laadimiseks liiga suur
Mis selle posti mõte on? aita inimesi , küsige imserbast
  teema: Küsimus kodulehe kohta
Precision

vastuseid: 18
vaadatud: 2937

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 08.12.2009 20:03:05   pealkiri: Küsimus kodulehe kohta
Okei
  teema: nurga all olevale autole peegelduse loomine
Precision

vastuseid: 25
vaadatud: 6632

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 02.12.2009 19:08:53   pealkiri: nurga all olevale autole peegelduse loomine
Oot, a ma nüüd ei saa aru, mis brushimisel viga ? nkn aint põhja jääb näha ja on siis raske teha mustemat põhja kerge autovärvi äärega ja pealegi jääks ta nii lahedam ka. Samas auto toone ...
  teema: Küsimus kodulehe kohta
Precision

vastuseid: 18
vaadatud: 2937

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 02.12.2009 18:57:08   pealkiri: Küsimus kodulehe kohta
Tere kallid kaasahvid,

Pöörduksin teie poole millegagi, mis mu peast viimased 3 tundi on läbi käinud. Nimelt, kuidas ja mis programmi kasutades, saan ma teha nii, et lehe keskel on nii öelda t ...
  teema: Teie tehtud kunst
Precision

vastuseid: 3247
vaadatud: 714948

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 08.10.2009 13:10:40   pealkiri: Teie tehtud kunst
Eino ma tahan harjutada ja vaikselt hakkan ikka oma käega ka tegema, Copic lihtsalt teeb nii nagu peab, aga ma tahaks osta seda 72 osalist setti.
  teema: Teie tehtud kunst
Precision

vastuseid: 3247
vaadatud: 714948

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 08.10.2009 10:05:36   pealkiri: Teie tehtud kunst
Pliiatsiga ja pastelliga renderdasin, ja auto on zenvo st1 Taani esimene supercar. Tahaks neid copic markereid, oleks sutsu parem.

Veel üks :
http://www.upload.ee/thumb/217201/r8.jpg
  teema: Teie tehtud kunst
Precision

vastuseid: 3247
vaadatud: 714948

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 07.10.2009 23:19:58   pealkiri: Teie tehtud kunst
http://www.upload.ee/thumb/217021/jou.jpg

Mõtlesin et hakkan autosi joonistama, harjutama peab...
  teema: Kommenteerimine: OmmOs
Precision

vastuseid: 172
vaadatud: 46371

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.07.2009 04:40:15   pealkiri: Kommenteerimine: OmmOs
OStsin XBOX-i mängu, kaup oli korras nagu peab, pakendatud viisakalt ja üleüldse, väga usaldusväärne tegelane praeguse masu ajal siin HV-s.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Precision

vastuseid: 28051
vaadatud: 3684981

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.07.2009 19:15:32   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Soovitage mõnda head spordimängu v fps-i. ja ärge kartke saata ps-i kui keegi tunneb et ei vaja enam oma plti ja tahab saada mult finantsi.
  teema: iPhone
Precision

vastuseid: 22002
vaadatud: 4746888

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 14.06.2009 11:31:56   pealkiri: iPhone
Kus te 3.0 peale saate, see ju alles 17 juuni.
  teema: iPhone
Precision

vastuseid: 22002
vaadatud: 4746888

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.06.2009 22:54:30   pealkiri: iPhone
Tere õhtust härrased,

Ma ei suuda oma iphone 2.2.1 jailbreakida, äkki on kellelgi mingeid soovitusi?
Proovisin kõik
8.0.1 - 7.6 fw itunesid läbi, ipwnage, quickpwn id jne. Tulutult, ei lase ...
  teema: iPhone
Precision

vastuseid: 22002
vaadatud: 4746888

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 12.05.2009 09:43:37   pealkiri: iPhone
ei, ei loe mingit libraryt....
  teema: iPhone
Precision

vastuseid: 22002
vaadatud: 4746888

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 12.05.2009 00:05:02   pealkiri: iPhone
Mul jama, nimelt itunes 8.1.1 ei lase telefonil minna DFU-sse, ja ei saa panna peale kerge tweakiga softi:) kas itunesi saab downgradeda kuidagi viisi?
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.