|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Precision
vastuseid: 16960
vaadatud: 3591367
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 05.04.2014 14:02:24 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Jahutus on CPUl kaasas.
Väike update ilmus budgetis, nimelt on nüüd 1560€ budgetiks, -miinus siis klaviatuur, hiir ja monitor ehk siis 1160€.
Kas sellise budgetiga saaks juba korraliku upg ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Precision
vastuseid: 16960
vaadatud: 3591367
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 03.04.2014 13:55:07 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Miskit sellist
https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=FcfBEQAgCAOwlShQyun%2Be2lfuYwq8uAq2WHJgB1hrLr9jcbahGiZVd8H
Aitäh vastuse eest! Tekkis aga tuttaval küsimus, kas 8gb RAM-i väheks e ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Precision
vastuseid: 16960
vaadatud: 3591367
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 03.04.2014 13:21:47 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Miskit sellist
https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=FcfBEQAgCAOwlShQyun%2Be2lfuYwq8uAq2WHJgB1hrLr9jcbahGiZVd8H
Aitäh vastuse eest! Tekkis aga tuttaval küsimus, kas 8gb RAM-i väheks e ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Precision
vastuseid: 16960
vaadatud: 3591367
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 02.04.2014 20:09:22 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Aitäh vastuste eest!
860€ jääks puhtalt kasti ja OP süsteemi jaoks, monitor sai vaadatud välja seetõttu, et T3 soovitas teda kui väga head gaming monitori. Kogu budget on ca 1300€, sealt ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Precision
vastuseid: 16960
vaadatud: 3591367
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 02.04.2014 17:22:59 pealkiri: Mänguriarvuti |
Tere,
Oleks vaja abi kasti valimisel tuttava pojale, eesmärk on eelkõige mängimiseks ehk parim, mis selle hinna eest saaks. Hinnapiir on 860€ km-ga. Ekraaniks valisime AOC G2460PQU. Kas oskaks ... |
teema: Kommenteerimine: PAUKA |
Precision
vastuseid: 206
vaadatud: 47384
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.10.2011 12:15:37 pealkiri: Kommenteerimine: PAUKA |
| Ostis ATV. Kõik läks sujuvalt ja kiirelt. |
teema: Canoni arutelu |
Precision
vastuseid: 3923
vaadatud: 901011
|
foorum: Fotograafia postitatud: 03.03.2011 23:03:59 pealkiri: Canoni arutelu |
| Arvutiga kõige targem teha. |
teema: Canoni arutelu |
Precision
vastuseid: 3923
vaadatud: 901011
|
foorum: Fotograafia postitatud: 22.12.2010 14:56:38 pealkiri: Canoni arutelu |
Ma ei suuda siiani otsustada, kas võtta 550D ja obje veel lisaks või 60D kit objega? Nii filmi kui fotode jaoks hakkaksin kasutama.
Kas oled kõrvuti käes proovinud?
Mulle näiteks ei istu väi ... |
teema: Canoni arutelu |
Precision
vastuseid: 3923
vaadatud: 901011
|
foorum: Fotograafia postitatud: 22.12.2010 03:49:45 pealkiri: Canoni arutelu |
| Ma ei suuda siiani otsustada, kas võtta 550D ja obje veel lisaks või 60D kit objega? Nii filmi kui fotode jaoks hakkaksin kasutama. |
teema: Mac või PC |
Precision
vastuseid: 1343
vaadatud: 227301
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.12.2010 20:01:54 pealkiri: Mac või PC |
| Os X-st küll Linux ilusam pole, sorri, aga ni isee on. |
teema: Mac või PC |
Precision
vastuseid: 1343
vaadatud: 227301
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.12.2010 19:33:35 pealkiri: Mac või PC |
| Täielik show on siin, kuulge, Windowsi pojad, tooge näiteks mõni sülearvuti, mis jooksutab Windowsi, kus aku kestaks 6-7 tundi, nagu MacBookidel. Paned samale Macile windowsi peale, kestab see sam ... |
teema: "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse |
Precision
vastuseid: 80
vaadatud: 34932
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 21.10.2010 01:16:13 pealkiri: "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse |
iPhonel on ka võimalik otse ekraanile kuvada, selleks on Lockinfo.. Isegi lockscreenile, ehk siis näitab pärast üht nupuvajutust..
Missa niisama kilkad siin, tee oma moblast kärme screensh ... |
teema: "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse |
Precision
vastuseid: 80
vaadatud: 34932
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 19.10.2010 15:24:23 pealkiri: "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse |
| Siinkohal on sul õigus, võib olla mõnel läheb vaja kõne ajal tõesti kalendrisse vaadata, aga suur üldsus igapäevaselt ei kasuta seda. |
teema: "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse |
Precision
vastuseid: 80
vaadatud: 34932
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 19.10.2010 02:36:41 pealkiri: "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse |
|
teema: "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse |
Precision
vastuseid: 80
vaadatud: 34932
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 18.10.2010 15:19:22 pealkiri: "Glassgate" paljastab iPhone 4 tagapaneeli nõrkuse |
| Mugavuse poolest jääb android natuke iOs-ile alla, silmailu ka väga ei paku. Ma ei saaks väita, et Android halb ka oli, omasin Nexus One natuke aega tagasi, nüüd iPhone 4. Mul ei esine probleeme ... |
teema: Kommenteerimine: kell100 |
Precision
vastuseid: 42
vaadatud: 10825
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2010 15:57:04 pealkiri: Kommenteerimine: kell100 |
| Ostis mälud, raha kandis nagu pidi ja kõik sujus. |
teema: iPhone |
Precision
vastuseid: 22002
vaadatud: 4746888
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.09.2010 17:10:12 pealkiri: iPhone |
| Jah, elisa. |
teema: Kommenteerimine: Matti |
Precision
vastuseid: 99
vaadatud: 34383
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2010 20:02:55 pealkiri: Kommenteerimine: Matti |
| Müüsin telefoni, tehing sujus, nagu lubatud. |
teema: Arvuti ei lähe tööle |
Precision
vastuseid: 9
vaadatud: 3776
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 18.09.2010 11:01:27 pealkiri: Arvuti ei lähe tööle |
uus toide ja rebis end üles jälle vääga hea. |
teema: Kommenteerimine: dixo |
Precision
vastuseid: 98
vaadatud: 28125
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2010 10:59:50 pealkiri: Kommenteerimine: dixo |
| Ostsin toiteploki, käis protsess nagu kellevärk. |
teema: Arvuti ei lähe tööle |
Precision
vastuseid: 9
vaadatud: 3776
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.09.2010 22:11:37 pealkiri: Arvuti ei lähe tööle |
Kui hästi läheb, siis saan täna õhtul.
E: Sain toite, aga tal pole seda +4 seal atx-i juures. Ilma läheb ka tööle, kuid pilti ei tule ette ja neli punast ledi lähevad põlema. Manual ütleb ... |
teema: Arvuti ei lähe tööle |
Precision
vastuseid: 9
vaadatud: 3776
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 15.09.2010 10:36:49 pealkiri: Arvuti ei lähe tööle |
| Ma teda lahti ei julgenud teha, aga jah, silmaka vaatsin üle. |
teema: Arvuti ei lähe tööle |
Precision
vastuseid: 9
vaadatud: 3776
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 15.09.2010 10:25:53 pealkiri: Arvuti ei lähe tööle |
| Tehtud, ei ole punnis. |
teema: Arvuti ei lähe tööle |
Precision
vastuseid: 9
vaadatud: 3776
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 15.09.2010 10:13:08 pealkiri: Arvuti ei lähe tööle |
Töötas pikalt ja siis ükspäev lihtsalt ei lähe enam tööle. Moboks on DFI Lanparty nF4 Ultra-D , AMD athlon x2, 2x 512mb RAM Geil, 250 gb HDD WD, Rx1950Pro, Fortron BS II 550w.
Lihtsalt jää ... |
teema: Libisev Menüü [FLASH AS2] |
Precision
vastuseid: 3
vaadatud: 1657
|
foorum: WWW postitatud: 11.04.2010 17:31:54 pealkiri: Libisev Menüü [FLASH AS2] |
Päris nii ta ei ole, aga midagi sarnast , ma eeldan. |
teema: Libisev Menüü [FLASH AS2] |
Precision
vastuseid: 3
vaadatud: 1657
|
foorum: WWW postitatud: 11.04.2010 15:06:40 pealkiri: Libisev Menüü [FLASH AS2] |
| Probleem: Kui libiseb liiga palju, siis libiseb pildist välja, ja enam teda tagasi pildidle ei saa. Kas kuidagi on võimalik nii, et liikuv ala on vaid piltide äärepoole ja keskel mingi 700 piksli ... |
teema: Flash kodukas |
Precision
vastuseid: 6
vaadatud: 1984
|
foorum: WWW postitatud: 01.04.2010 15:24:53 pealkiri: Flash kodukas |
| Krt, see viimane on as3, mida ma üldse ei valda kahjuks, aga Tanel98, kas ma selle liikuva movieclipi teen siis siukse pika ja suure ? Mul lihtsalt aju ei võta välja hetkel:D |
teema: Flash kodukas |
Precision
vastuseid: 6
vaadatud: 1984
|
foorum: WWW postitatud: 01.04.2010 00:19:14 pealkiri: Flash kodukas |
| Ma just mõtlen seda, et xxxx| nnnn |xxxxx selles suhtes et brauseri nähtavus on markeeritud | ja n on ala, mida näeme, xx on pildist väljas, aga kui hiirt ühele, teisele poole liiguta ... |
teema: Flash kodukas |
Precision
vastuseid: 6
vaadatud: 1984
|
foorum: WWW postitatud: 31.03.2010 18:43:53 pealkiri: Flash kodukas |
Tere!
Küsimus selline, et kas keegi oskab aidata tutoriali leidmisega või aidata niisama ja näidata mingit suunda, kuidas selline kesmise osa liikumine on tehtud.
On mõte teha samuti, kuid ei ... |
teema: Brauseritega jama |
Precision
vastuseid: 6
vaadatud: 2295
|
foorum: WWW postitatud: 29.03.2010 23:25:34 pealkiri: Brauseritega jama |
Nii ka ei tööta kahjuks.
E:Lasin flashil endal koodi teha, kohe parem! Oleks pidanud kohe seda tegema vist:)
Aitäh teile, et püüdsite aidata. |
teema: Brauseritega jama |
Precision
vastuseid: 6
vaadatud: 2295
|
foorum: WWW postitatud: 29.03.2010 22:28:54 pealkiri: Brauseritega jama |
| Flash on mõõtudes 1280*725, aga chromes ja safaris on kogu flash ka ilus suur , äärest ääreni ja resizeb, kui browseri akent suureks väikseks tirida. Flash failil on width ja height 100% mitte ... |
teema: Brauseritega jama |
Precision
vastuseid: 6
vaadatud: 2295
|
foorum: WWW postitatud: 29.03.2010 21:32:37 pealkiri: Brauseritega jama |
www.twoawesome.com
Ühesõnaga sait on flashis, ja protsentides, kuid osad brauserid, nagu näiteks FF ja IE ei näita teda fullscreenis , vaid on mingi 100 x100 px kast. Jube häiriv ja ma ei leia ... |
teema: Teie tehtud kunst |
Precision
vastuseid: 3247
vaadatud: 714948
|
foorum: Kujundamine postitatud: 19.01.2010 00:53:03 pealkiri: Teie tehtud kunst |
| Why not? Kena töö ja kunst on suht piiritlematu nähtus, seega mina võtan seda kui kusnti. |
teema: Teie tehtud kunst |
Precision
vastuseid: 3247
vaadatud: 714948
|
foorum: Kujundamine postitatud: 17.01.2010 20:58:03 pealkiri: Teie tehtud kunst |
Tegin ka midagi eile õhtul, kui igavus piinas ja unetus tüütas.
http://www.upload.ee/image/350375/Poisistsaabkunstnik.jpg
http://www.upload.ee/image/350345/Poisistsaabkunstnik.jpg
Novot. |
teema: iPhone OS vs Android (ja neid jooksutav riistvara) |
Precision
vastuseid: 10
vaadatud: 3676
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.01.2010 06:47:24 pealkiri: iPhone OS vs Android (ja neid jooksutav riistvara) |
| No ma mõtlen siiski mitte jailbreakitud iphone, sest nii on unfair! |
teema: iPhone OS vs Android (ja neid jooksutav riistvara) |
Precision
vastuseid: 10
vaadatud: 3676
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.01.2010 03:44:10 pealkiri: iPhone OS vs Android (ja neid jooksutav riistvara) |
ufo56 whaaaat? on sul üldse iphone?
Quick Toggle – e.g one touch bluetooth on/off
systemwide theme modification
Camera functions (e.g Black and White / Timer etc)
Background application ru ... |
teema: Fail laadimiseks liiga suur |
Precision
vastuseid: 12
vaadatud: 2803
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.01.2010 05:07:25 pealkiri: Fail laadimiseks liiga suur |
| kindlasti saab, seal foorumis on mobiiligeeniuseid rohkem kui küll |
teema: Fail laadimiseks liiga suur |
Precision
vastuseid: 12
vaadatud: 2803
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.01.2010 04:23:39 pealkiri: Fail laadimiseks liiga suur |
| Mis selle posti mõte on? aita inimesi , küsige imserbast |
teema: Küsimus kodulehe kohta |
Precision
vastuseid: 18
vaadatud: 2937
|
foorum: WWW postitatud: 08.12.2009 20:03:05 pealkiri: Küsimus kodulehe kohta |
| Okei |
teema: nurga all olevale autole peegelduse loomine |
Precision
vastuseid: 25
vaadatud: 6632
|
foorum: Kujundamine postitatud: 02.12.2009 19:08:53 pealkiri: nurga all olevale autole peegelduse loomine |
| Oot, a ma nüüd ei saa aru, mis brushimisel viga ? nkn aint põhja jääb näha ja on siis raske teha mustemat põhja kerge autovärvi äärega ja pealegi jääks ta nii lahedam ka. Samas auto toone ... |
teema: Küsimus kodulehe kohta |
Precision
vastuseid: 18
vaadatud: 2937
|
foorum: WWW postitatud: 02.12.2009 18:57:08 pealkiri: Küsimus kodulehe kohta |
Tere kallid kaasahvid,
Pöörduksin teie poole millegagi, mis mu peast viimased 3 tundi on läbi käinud. Nimelt, kuidas ja mis programmi kasutades, saan ma teha nii, et lehe keskel on nii öelda t ... |
teema: Teie tehtud kunst |
Precision
vastuseid: 3247
vaadatud: 714948
|
foorum: Kujundamine postitatud: 08.10.2009 13:10:40 pealkiri: Teie tehtud kunst |
| Eino ma tahan harjutada ja vaikselt hakkan ikka oma käega ka tegema, Copic lihtsalt teeb nii nagu peab, aga ma tahaks osta seda 72 osalist setti. |
teema: Teie tehtud kunst |
Precision
vastuseid: 3247
vaadatud: 714948
|
foorum: Kujundamine postitatud: 08.10.2009 10:05:36 pealkiri: Teie tehtud kunst |
Pliiatsiga ja pastelliga renderdasin, ja auto on zenvo st1 Taani esimene supercar. Tahaks neid copic markereid, oleks sutsu parem.
Veel üks :
http://www.upload.ee/thumb/217201/r8.jpg |
teema: Teie tehtud kunst |
Precision
vastuseid: 3247
vaadatud: 714948
|
foorum: Kujundamine postitatud: 07.10.2009 23:19:58 pealkiri: Teie tehtud kunst |
http://www.upload.ee/thumb/217021/jou.jpg
Mõtlesin et hakkan autosi joonistama, harjutama peab... |
teema: Kommenteerimine: OmmOs |
Precision
vastuseid: 172
vaadatud: 46371
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.07.2009 04:40:15 pealkiri: Kommenteerimine: OmmOs |
| OStsin XBOX-i mängu, kaup oli korras nagu peab, pakendatud viisakalt ja üleüldse, väga usaldusväärne tegelane praeguse masu ajal siin HV-s. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Precision
vastuseid: 28051
vaadatud: 3684981
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.07.2009 19:15:32 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Soovitage mõnda head spordimängu v fps-i. ja ärge kartke saata ps-i kui keegi tunneb et ei vaja enam oma plti ja tahab saada mult finantsi. |
teema: iPhone |
Precision
vastuseid: 22002
vaadatud: 4746888
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 14.06.2009 11:31:56 pealkiri: iPhone |
| Kus te 3.0 peale saate, see ju alles 17 juuni. |
teema: iPhone |
Precision
vastuseid: 22002
vaadatud: 4746888
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.06.2009 22:54:30 pealkiri: iPhone |
Tere õhtust härrased,
Ma ei suuda oma iphone 2.2.1 jailbreakida, äkki on kellelgi mingeid soovitusi?
Proovisin kõik
8.0.1 - 7.6 fw itunesid läbi, ipwnage, quickpwn id jne. Tulutult, ei lase ... |
teema: iPhone |
Precision
vastuseid: 22002
vaadatud: 4746888
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 12.05.2009 09:43:37 pealkiri: iPhone |
| ei, ei loe mingit libraryt.... |
teema: iPhone |
Precision
vastuseid: 22002
vaadatud: 4746888
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 12.05.2009 00:05:02 pealkiri: iPhone |
| Mul jama, nimelt itunes 8.1.1 ei lase telefonil minna DFU-sse, ja ei saa panna peale kerge tweakiga softi:) kas itunesi saab downgradeda kuidagi viisi? |
| |