|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: oliver989 |
Poco
vastuseid: 222
vaadatud: 65014
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.08.2023 18:52:50 pealkiri: Kommenteerimine: oliver989 |
| Ostsin arvuti - kiire reageerimine , kõik tip-top ! |
teema: Kommenteerimine: c4v6 |
Poco
vastuseid: 71
vaadatud: 20126
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.04.2023 22:17:46 pealkiri: Kommenteerimine: c4v6 |
| Ostsin mälud ja prose , kõik tip-top. Tänu kannatlikkuse eest , kuna olin ajapuudses. |
teema: Kommenteerimine: WarrenDen |
Poco
vastuseid: 20
vaadatud: 7179
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2021 03:41:34 pealkiri: Kommenteerimine: WarrenDen |
Taas ostsin ühe hea kvaliteediga netiarvuti. Kõik super.  |
teema: Kommenteerimine: mikk351 |
Poco
vastuseid: 154
vaadatud: 34469
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2021 03:39:38 pealkiri: Kommenteerimine: mikk351 |
Ostsin juhtmevaba klaveri ja hiire. Kaup, suhtlus ja kokkulepped head.  |
teema: Kommenteerimine: WarrenDen |
Poco
vastuseid: 20
vaadatud: 7179
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2021 01:21:17 pealkiri: Kommenteerimine: WarrenDen |
Ostsin soodsa arvuti, kõik kenasti puhas ja korralik. Oli nõus broneerima ja ootama , kuna soovisin h2h.Suhtlus toimis väga hästi.  |
teema: Kommenteerimine: Bam Margera |
Poco
vastuseid: 56
vaadatud: 11851
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2021 02:40:31 pealkiri: Kommenteerimine: Bam Margera |
Kõik oli
Kombo läks suurepäraselt tööle ja kohe ka kasutamisse !
Tänu kiire saatmise , eriti veel ettesaatmise eest !  |
teema: Kommenteerimine: kermu |
Poco
vastuseid: 36
vaadatud: 12032
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2020 03:56:33 pealkiri: Kommenteerimine: kermu |
| Ostsin mälu, kõik korras, kiire saatmine. |
teema: Kommenteerimine: kkarll |
Poco
vastuseid: 35
vaadatud: 7323
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2019 03:30:55 pealkiri: Kommenteerimine: kkarll |
| Ostsin mälud, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: Konsool |
Poco
vastuseid: 40
vaadatud: 11948
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.05.2018 18:06:34 pealkiri: Kommenteerimine: Konsool |
| Ostsin ram'i, diil ok, tänu ! |
teema: Kommenteerimine: tomes |
Poco
vastuseid: 66
vaadatud: 15381
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2017 22:00:37 pealkiri: Kommenteerimine: tomes |
| Ostsin ram'i, tip-top kaup, korralikult pakitud. |
teema: Arvutitark |
Poco
vastuseid: 4789
vaadatud: 1434260
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.03.2015 20:55:44 pealkiri: Arvutitark |
Kas kodulehe uuendus on plaanis ka millalgi? Hetkel on see otsing ikka üsna konarlik ja tihti frustreeriv või olen ainuke keda see häirib?
http://i.imgur.com/q9JJnw8.jpg
Selline "deal with ... |
teema: MSI mobo garantii, palun abi |
Poco
vastuseid: 13
vaadatud: 5346
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.02.2015 19:02:36 pealkiri: MSI mobo garantii, palun abi |
Nonii, lõpuks võtsin kätte ja ajasin asja käegakatsutava tulemuseni.
Asja iva on selles, et tuleb kenasti kiri saata tootja esindusse, soovitavalt euroopas, kuigi vastus mulle saabus vist taiwani ... |
teema: Kommenteerimine: feliks05 |
Poco
vastuseid: 522
vaadatud: 102405
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2015 17:11:50 pealkiri: Kommenteerimine: feliks05 |
| Ostsin HDD , kõik sujus suurepäraselt ! |
teema: Kommenteerimine: Aista |
Poco
vastuseid: 450
vaadatud: 66641
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2015 17:09:27 pealkiri: Kommenteerimine: Aista |
Ostsin toiteka, andis viimasel hetkel küsimise peale ka kokkulepitud hinnast allagi ! Suurepärane vastutulemine !
Parimat ! |
teema: Kommenteerimine: artur |
Poco
vastuseid: 28
vaadatud: 9729
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2015 17:04:51 pealkiri: Kommenteerimine: artur |
| Ostsin mamma (käest - kätte), paberi ja garantiiga, kõik suurepärane ! |
teema: Kommenteerimine: djkiller |
Poco
vastuseid: 222
vaadatud: 87078
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.01.2015 02:44:28 pealkiri: Kommenteerimine: djkiller |
Kiire ja konstruktiivne
Ostsin videokaardi, kaasas ostuarve-garantii |
teema: MSI mobo garantii, palun abi |
Poco
vastuseid: 13
vaadatud: 5346
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.11.2014 21:12:15 pealkiri: MSI mobo garantii, palun abi |
, proovi helistada ja sealt küsida http://www.servisaict.com/ee/services
Jah, sealt küsisin. Osaliselt nad tegelevad MSI-ga, kuid vist ainult selles liinis, mis puudutav läpakaid jms. Komponenti ... |
teema: MSI mobo garantii, palun abi |
Poco
vastuseid: 13
vaadatud: 5346
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.11.2014 05:35:36 pealkiri: MSI mobo garantii, palun abi |
Tere !
Mõni aeg tagasi ütles üles MSI mamma: B75MA-P45
Asi ostetud eelmisel aastal AK-st, mida üle aasta enam ei eksisteeri. Olen otsinud ja küsinud, et kuhu pöörduda, kõik MSI "esindused" ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Poco
vastuseid: 16960
vaadatud: 3587013
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 11.06.2013 17:57:22 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Tänud "Raidov" - hea vastus ja valik on siis Corsair  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Poco
vastuseid: 16960
vaadatud: 3587013
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 11.06.2013 17:11:47 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Kas Chieftec´i psu´d on ka mingisugusel normaalsel tasemel ? Et kui rahaga kitsas käes, siis kuidas sellisesse asja suhtuda ?
Chieftec CTG-550-80P 550W
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvut ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Poco
vastuseid: 16960
vaadatud: 3587013
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 09.06.2013 00:16:36 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
UrmoZ - tänu, väga hea teave, just nii ongi asju vaja seletada !  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Poco
vastuseid: 16960
vaadatud: 3587013
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 08.06.2013 21:52:12 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Palju see "boost" juurde annab, peale selle, et ta nö 192 bitine on ? Kui sama raha eest pakutakse 2mb "tavalist" 650TI, siis kumb asisem on.
Ja ikkagi huviatvad ka toiteplokid. Vaatasin ka odavam ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Poco
vastuseid: 16960
vaadatud: 3587013
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 08.06.2013 18:10:45 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Taas vaja üks arvutikast kokku laduda.
Mõnikümmend posti tagasi olin sama küsimusega letis ja sain kenasti abi ning masin ka reaalselt kokkupandud. Nüüd aga eelarve grammivõrra kärbitum: hin ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Poco
vastuseid: 16960
vaadatud: 3587013
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 07.05.2013 02:51:31 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Tänud vastuste eest ja potsatajale konstruktiivse kriitika eest ! Seda oligi vaja ! |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Poco
vastuseid: 16960
vaadatud: 3587013
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 06.05.2013 21:35:34 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Mida arvatakse säärasest kooslusest, mida plaanin kokku panna (jupid AK-st) ?
Natuke mängimist ja ka väiksemahuline foto-videotöötlus. Oodatud erinevad soovitused
Hinnapiir on max 600.- €
... |
teema: Kommenteerimine: sevenhugs |
Poco
vastuseid: 279
vaadatud: 74147
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.11.2012 22:43:09 pealkiri: Kommenteerimine: sevenhugs |
| Tartu - Haapsalu äri smartpostiga sujus hästi ! |
teema: Kommenteerimine: blackhawk |
Poco
vastuseid: 97
vaadatud: 25015
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2012 03:16:52 pealkiri: Kommenteerimine: blackhawk |
| Positiivne kogemus kogu platvormi ostuga. Kenasti sujusid nii läbirääkimine kui ka tehing. |
teema: Masin ei BOOT´i |
Poco
vastuseid: 16
vaadatud: 3784
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 21.02.2011 15:16:30 pealkiri: Masin ei BOOT´i |
Ikka ei midagi.
"reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press key"
Nu mis seal ikka, op süs cd/dvd pole järelikult buutiv ega oska selle ... |
teema: Masin ei BOOT´i |
Poco
vastuseid: 16
vaadatud: 3784
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 21.02.2011 04:10:08 pealkiri: Masin ei BOOT´i |
just,
ja kui nüüd juhtub, et win7 installika peale ütleb:
"cannot boot from cd - code 5"
siis selle jama lahenduse leidsin ka netist mõni aeg tagasi üles
kui abi vaja siis anna teada |
teema: Masin ei BOOT´i |
Poco
vastuseid: 16
vaadatud: 3784
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 21.02.2011 03:59:19 pealkiri: Masin ei BOOT´i |
| Keela bios´is hdd-lt buutimine üldse esialgu ära. Kui win´i installil pärast restart tuleb, siis alglaadimises mine jälle bios´i ja luba hdd. |
teema: Partitsiooni(de) taastamine, mure |
Poco
vastuseid: 3
vaadatud: 1204
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 05.02.2011 12:15:40 pealkiri: Partitsiooni(de) taastamine, mure |
| Kas see on rohkem katseeksitus variant või julged kindlalt soovitada tegutsemist. Olen arusaanud , et igasugune näppimine minu kui taastamise diletandi poolt on ebasoovitav. Et kui ketast näppida j ... |
teema: Partitsiooni(de) taastamine, mure |
Poco
vastuseid: 3
vaadatud: 1204
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 05.02.2011 11:26:12 pealkiri: Partitsiooni(de) taastamine, mure |
Juhtus selline asi, et Partition Magic ei tulnud ülesandega toime. Lõpetades ka kuvas, et errors.
arvutis 2 HDD-d.
80GB - 1part C: 20gb (system) 2part D: 60GB (nimiväärtus)
500GB - 1part G:
... |
teema: Kommenteerimine: Boot |
Poco
vastuseid: 26
vaadatud: 14561
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2010 17:50:01 pealkiri: Kommenteerimine: Boot |
Ikka positiivne  |
teema: Kommenteerimine: armin81 |
Poco
vastuseid: 95
vaadatud: 24858
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2007 17:47:26 pealkiri: Kommenteerimine: armin81 |
Järjekordselt kenasti sujunud äri.
Ja juba 2x  |
teema: Kommenteerimine: kjsmart |
Poco
vastuseid: 32
vaadatud: 11609
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.02.2007 19:17:56 pealkiri: Kommenteerimine: kjsmart |
Ostis minult mälud.
Vastutulelik, korrekne, kiire. |
teema: Kommenteerimine: Igr |
Poco
vastuseid: 87
vaadatud: 27869
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.02.2007 19:15:46 pealkiri: Kommenteerimine: Igr |
Ostis miult mobo.
Kiire ja täpne, peab kokkuleppest kinni. |
teema: Kommenteerimine: Mastersas |
Poco
vastuseid: 202
vaadatud: 53662
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2007 23:02:54 pealkiri: Kommenteerimine: Mastersas |
Eeskujulik asjaajamine - mis muud ikka öelda.  |
teema: Kommenteerimine: centraaL |
Poco
vastuseid: 121
vaadatud: 32901
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.11.2006 15:47:13 pealkiri: Kommenteerimine: centraaL |
Pikapeale saime kaubale - läbirääkimiste võlu  |
teema: Läpaka prose kiirus - probleem |
Poco
vastuseid: 10
vaadatud: 2539
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.03.2006 17:07:40 pealkiri: Läpaka prose kiirus - probleem |
Vaata sellega http://www.diefer.de/speedswitchxp/ mis näitab.
Sellega paistab automaatse kloki puhul kõik ok olevat
Ju see siis ikka minu vale arusaam/mälestus asjast
Aga selle ... |
teema: Läpaka prose kiirus - probleem |
Poco
vastuseid: 10
vaadatud: 2539
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.03.2006 18:33:07 pealkiri: Läpaka prose kiirus - probleem |
| aga kus sa võtad, et ta ikkagi täisfungiga ei lase, mul siin tööjuures ühel läpakal ka näitab nagu töötaks väiksemal kiirusel(798MHz), aga seti lahendamise tulemuste järgi võib öelda, et ... |
teema: Läpaka prose kiirus - probleem |
Poco
vastuseid: 10
vaadatud: 2539
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.03.2006 14:50:29 pealkiri: Läpaka prose kiirus - probleem |
| Koormamiseks kõiksugu proged lahti + 3dmark .... ja nagu öeldud kui automaatika maas, siis peaks/võiks prose 100-ga panna. |
teema: Läpaka prose kiirus - probleem |
Poco
vastuseid: 10
vaadatud: 2539
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.03.2006 03:57:42 pealkiri: Läpaka prose kiirus - probleem |
mis tähendab, ei taha üles võtta?
100% loadi all teeb mida? milliseid settinguid kasutad?
Compaq´il pole suurt midagi sättida - ehk ei anta võimalust. Ainuke võimalus biosis on: automaatne kl ... |
teema: Probleem kettaga |
Poco
vastuseid: 5
vaadatud: 1550
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.03.2006 00:17:40 pealkiri: Probleem kettaga |
mmm..jah
näiteks proovisin paari LEDi arvuti sisemust valgustama panna ning juhtmeid molexisse torgates muutis kõvaketast korraks oma häält ning u 10 sec pärast jooksis masin ko ... |
teema: Läpaka prose kiirus - probleem |
Poco
vastuseid: 10
vaadatud: 2539
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.03.2006 01:05:57 pealkiri: Läpaka prose kiirus - probleem |
|
teema: Combo seadmega probleem..palun abi! |
Poco
vastuseid: 6
vaadatud: 2023
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.02.2006 01:30:50 pealkiri: Combo seadmega probleem..palun abi! |
Viirus võib põhjustada igasugu asju.
Vb oleks mõistlik lasta peale "aida" sugune infoproge ja vaadata mis see ütleb.
Viiruse vastu aitavad siiski viirusetõrjed. |
teema: Combo seadmega probleem..palun abi! |
Poco
vastuseid: 6
vaadatud: 2023
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.02.2006 01:24:52 pealkiri: Combo seadmega probleem..palun abi! |
Kas biosis ongi ehk määratud flopi pealt buutima?! Sellisel juhul peaks määrama cd 1-ks ja hdd 2-ks.
Ehk on siiski kaabel halvasti pesas...
Trooja vastu aitavad igasugu abivahendid/tõrjed. Fo ... |
teema: Helitehnika olulisus muusika kuulamisel |
Poco
vastuseid: 231
vaadatud: 52943
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.02.2006 01:21:54 pealkiri: Helitehnika olulisus muusika kuulamisel |
| Turbosoundide puhul võib siiski 200w olla nii üks kui teine. S.t 200w peak või rms. Aga 5K eest ühtegi head võimu ei saa. Asja ajab küll ära "vladimiri" pakutu. |
teema: Combo seadmega probleem..palun abi! |
Poco
vastuseid: 6
vaadatud: 2023
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.02.2006 01:16:20 pealkiri: Combo seadmega probleem..palun abi! |
Kaabel pesast väljas või halvemal juhul ide kanal/kontroller tuksis suure puhastamisega. Viimast siiski ei usu.
EDIT:
Kas BIOS näitab cd-mis iganes olemasolu? |
teema: Helitehnika olulisus muusika kuulamisel |
Poco
vastuseid: 231
vaadatud: 52943
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.02.2006 02:22:38 pealkiri: Helitehnika olulisus muusika kuulamisel |
Soovitan hoolega tudeerida muusikapoode ja kaasas kanda lemmiksalvestust (näiteks: cd-d), et võimalikul juhul seda erinevatest asjandustest läbi lasta
hea soovitus, kuid mis mõte on kuulata sisse ... |
teema: Helitehnika olulisus muusika kuulamisel |
Poco
vastuseid: 231
vaadatud: 52943
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.02.2006 23:20:20 pealkiri: Helitehnika olulisus muusika kuulamisel |
Tekib küsimus, mis eriline stiil see "rock" siis on, et nende jaoks erilised kõlarid loodud on ?. Ega ei ole küll...
Leian, et vastavuses peavad olema nii võimendi kui kõllid. Lisaks sellele pea ... |
| |