|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Flab |
P2ppin
vastuseid: 991
vaadatud: 151521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2024 17:02:32 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
| Ostis monitori. Kiire tehing. |
teema: Kommenteerimine: Snaztastic |
P2ppin
vastuseid: 35
vaadatud: 12544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2019 16:43:50 pealkiri: Kommenteerimine: Snaztastic |
| Ostsin PS4 Pro. Kiire ja korrektne tehing. Kaup järgmine päev käes. |
teema: Kommenteerimine: Jerry32 |
P2ppin
vastuseid: 134
vaadatud: 169342
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2018 21:50:48 pealkiri: Kommenteerimine: Jerry32 |
Ostis minu vennalt videokaardi. Tehing korrektne . |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
P2ppin
vastuseid: 803
vaadatud: 126897
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2017 20:41:21 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
Ostis monitori. Kõik . |
teema: Paypal & eBay üldteema |
P2ppin
vastuseid: 17702
vaadatud: 3877330
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 29.05.2017 19:27:52 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
sinna toksidki selle omniva track nri, mis sest et ei toeta ja listis poleOther carrieriks ja siis Omniva tracking code ? Nii tegingi hetkel.
Kui pärast ostja väidab, et ei saanud kätte pakki n ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
P2ppin
vastuseid: 17702
vaadatud: 3877330
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 27.05.2017 13:44:08 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Tõenäoliselt juba küsitud siin teemas, aga mis ikka. Osteti miskit mult eBay's ning sooviksin, et ostja saaks minu saadetist läbi eBay jälgida, aga "Add or edit tracking numbers" alt ei paku Omni ... |
teema: Battlefield 1 |
P2ppin
vastuseid: 2839
vaadatud: 721007
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.02.2017 19:02:27 pealkiri: Battlefield 1 |
| Kui mul originaalmäng ostetud ilma lisadeta, siis millise asja peaksin nüüd siit juurde ostma, et saaksin selle märtsi ning ka järgmised DLC'd: https://www.battlefield.com/buy/battlefield-1 ? |
teema: Battlefield 4 |
P2ppin
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088101
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.01.2017 17:11:05 pealkiri: Battlefield 4 |
| Okei, olen valesse teemasse kirjutanud selle. Battlefield 1 mängisin, aga ilmselt samad probleemid. |
teema: Battlefield 4 |
P2ppin
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088101
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.01.2017 16:58:58 pealkiri: Battlefield 4 |
| Mängisin eile järjest 3 mapi ning tegin päris korralikult skoori, aga mäng ei salvestanud progressionit ära. Tänaseni ei näita nagu oleks üldse eile mänginudki. Kellelgi veel sarnast jama oln ... |
teema: Kommenteerimine: qwq872 |
P2ppin
vastuseid: 5
vaadatud: 808
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2016 18:29:04 pealkiri: Kommenteerimine: qwq872 |
| Ostis videokaardi. Kõik oli tip-top. |
teema: Battlefield 1 |
P2ppin
vastuseid: 2839
vaadatud: 721007
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2016 18:48:33 pealkiri: Battlefield 1 |
| Mäng täitsa hea, aga pidev freezimine. Võtsin igasugu vidinaid settingute alt maha, aga ikka sama jama. Madina keskel 3-5sek freeze täiesti tavaline.Sama jama endiselt. Driverid up to date. Team D ... |
teema: Battlefield 1 |
P2ppin
vastuseid: 2839
vaadatud: 721007
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.10.2016 21:04:11 pealkiri: Battlefield 1 |
| Mäng täitsa hea, aga pidev freezimine. Võtsin igasugu vidinaid settingute alt maha, aga ikka sama jama. Madina keskel 3-5sek freeze täiesti tavaline. |
teema: Peale SSD paigaldamist ei leia kettal olev Windows Network Controllerit |
P2ppin
vastuseid: 6
vaadatud: 3683
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 22.10.2016 01:51:16 pealkiri: Peale SSD paigaldamist ei leia kettal olev Windows Network Controllerit |
Ma pole küll ammu win installi teinud ja võin eksida.
Oli soovitus kõik teised kettad eemaldada ja külge pookida ainult SSD kuhu win soov panna.Olen ise samale järelduse jõudnud, et HDD külge ... |
teema: Peale SSD paigaldamist ei leia kettal olev Windows Network Controllerit |
P2ppin
vastuseid: 6
vaadatud: 3683
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 22.10.2016 00:42:06 pealkiri: Peale SSD paigaldamist ei leia kettal olev Windows Network Controllerit |
Tere !
Probleem siis selline, et paigaldasin täna arvutile SSD ketta. Vanale HDD kettale jäi Windows peale. Vana HDD pealt saan internetile ligi (kirjutan hetkel siit), aga just paigaldatud SSD w ... |
teema: Battlefield 1 |
P2ppin
vastuseid: 2839
vaadatud: 721007
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.10.2016 00:55:20 pealkiri: Battlefield 1 |
| Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ü ... |
teema: Battlefield 1 |
P2ppin
vastuseid: 2839
vaadatud: 721007
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.10.2016 23:39:37 pealkiri: Battlefield 1 |
| Kes ei kannata homseni oodata, tõmmake flyvpn, valige austraalia brisbane server, originis korra mäng tööle ja olemas. Peale seda siis vpn kinni ja mäng jääbki unlocked. Minul igatahes mängus ... |
teema: Battlefield 1 |
P2ppin
vastuseid: 2839
vaadatud: 721007
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.10.2016 19:03:59 pealkiri: Battlefield 1 |
| Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ü ... |
teema: Battlefield 1 |
P2ppin
vastuseid: 2839
vaadatud: 721007
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.10.2016 18:45:16 pealkiri: Battlefield 1 |
| Redeemisin originis Kinguinist ostetud koodi, kõik läks justkui hästi, aga my librarys mängu pole ? Kuhu see tekkima peaks siis ? Kinnituseks e-maili ka ei tulnud ning kui uuesti redeemin, siis ü ... |
teema: Vajan lahendust ventilaatorite kontrollimiseks |
P2ppin
vastuseid: 3
vaadatud: 4704
|
foorum: Jahutus postitatud: 19.10.2016 23:42:12 pealkiri: Vajan lahendust ventilaatorite kontrollimiseks |
Tere !
Probleem selles, et oman ühte nõmedat emaplaati (B75MA-P45), mida hetkel ei raatsi välja vahetada, millel on emaplaadil korpuse ventilaatorite jaoks üks 4-pin ja üks 3-pin connector. Ta ... |
teema: 2x4 GB DDR3 + 1x8 GB DDR 3 küsimus |
P2ppin
vastuseid: 3
vaadatud: 2799
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.10.2016 14:43:03 pealkiri: 2x4 GB DDR3 + 1x8 GB DDR 3 küsimus |
| Kuna plaanis osta videokaart, SSD, korpus ja mälud, siis otsin odavamat varianti. 2x4 maksab ~15 eur rohkem + saatmine juurde ning siis pean juba tellima kolmest erinevast kohast. Kui 1x8GB lisamine ... |
teema: 2x4 GB DDR3 + 1x8 GB DDR 3 küsimus |
P2ppin
vastuseid: 3
vaadatud: 2799
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.10.2016 14:33:41 pealkiri: 2x4 GB DDR3 + 1x8 GB DDR 3 küsimus |
Tere !
Hetkel arvutis 2x4GB Corsair Vengeance 1600Mhz (CMZ4GX3M1A1600C) mälud ning soov osta juurde 1x8GB CORSAIR Vengeance DDR3 1600Mhz (CMZ8GX3M1A1600C9) pulk. Seeria ja kõik muu klapib, aga ka ... |
teema: Battlefield 1 |
P2ppin
vastuseid: 2839
vaadatud: 721007
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.10.2016 10:35:37 pealkiri: Battlefield 1 |
| Olen ise pmst kõik võtmeostud Kinguinist tellinud ja probleeme pole esinenud. Soovitan ka buyer protection juurde lisada, et kui mingi jama võtmega on siis ei pea sa ise reselleriga jaurama vaid Ki ... |
teema: Battlefield 1 |
P2ppin
vastuseid: 2839
vaadatud: 721007
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.10.2016 10:25:08 pealkiri: Battlefield 1 |
| On need ka "legit" lehed ? Pole kaua ühtegi originaali ostnud, seega ei ole hetkeste vahendajatega kursis. Googeldasin natukene ja leidsin igasugu feedbacki, varastatud ja kasutuses key'd jne. |
teema: Battlefield 1 |
P2ppin
vastuseid: 2839
vaadatud: 721007
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.10.2016 09:52:44 pealkiri: Battlefield 1 |
| Mnjah, kuna kamraade jääb BF4-s BF1 tulekuga vähemaks siis peab ka endale BF1 soetama. Oskab keegi suunata kus hetkel kõige soodsam ost oleks?Sama küsimus või ongi läbi Origini kõige mõistlik ... |
teema: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain & Ground Zeroes |
P2ppin
vastuseid: 165
vaadatud: 50514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.09.2015 20:44:06 pealkiri: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain & Ground Zeroes |
| Korras. |
teema: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain & Ground Zeroes |
P2ppin
vastuseid: 165
vaadatud: 50514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.09.2015 19:06:45 pealkiri: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain & Ground Zeroes |
| Olin sunnitud arvutile formati tegema ja ei jõudnud päästa mängu salvestusi. Kui mõnel siin mäng 16nda missiooni juures või umbes sinna kanti, siis võiks oma save game faili saata (TPP_GAME_DA ... |
teema: Half-Life 2 |
P2ppin
vastuseid: 6061
vaadatud: 967510
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.03.2015 12:18:03 pealkiri: Half-Life 2 |
| No shit. Küsimus oli pigem selles, kas ma pean selle mängu ilmtingimata ostma ? Nii palju kui lugenud, siis see update pole väärt seda. |
teema: Half-Life 2 |
P2ppin
vastuseid: 6061
vaadatud: 967510
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.03.2015 11:54:09 pealkiri: Half-Life 2 |
| Kas selle Half Life 2: Update mängimiseks on mul vaja osta originaal ? Enne Steamist alla ei lase igaljuhul tõmmata. |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
P2ppin
vastuseid: 10715
vaadatud: 2138759
|
foorum: Tarkvara postitatud: 06.01.2015 22:35:42 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
| Pole otseselt Mozilla probleem, aga kuna kasutan seda browserit, siis postitan siia. Mingi aeg tagasi hakkas imdb.com lehekülg mul tõrkuma. Pealehele saan ilusti ära minna, aga otsides nt mingit fi ... |
teema: Far Cry 4 |
P2ppin
vastuseid: 711
vaadatud: 139616
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.12.2014 14:51:26 pealkiri: Far Cry 4 |
| , Selleks, er race tulemus läheks kirja, kui complete pead gold aja üle sõitma. See lööb linnukesed kirja ka silver ja bronze aegadele ja sellega on challnge complete, kuigi race ise kaardilt är ... |
teema: Far Cry 4 |
P2ppin
vastuseid: 711
vaadatud: 139616
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.12.2014 02:22:30 pealkiri: Far Cry 4 |
| kellelgi veel ei unlocki vehicle takedown skilli, sest ei salvesta progressioni neid race tulemusi ? Sama probleem paljudel xbox ja PS peal ka, aga no kusagil mingit lahendust pole. |
teema: Arvutitark |
P2ppin
vastuseid: 4789
vaadatud: 1436499
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.11.2014 16:14:12 pealkiri: Arvutitark |
| Endal garantiiga samuti halvad kogemused. Pidin suvel 4x järjest defektiga PSU'sid välja vahetama, enne kui korraliku sain. Tartu poes oli kõik OK ja sai kahel viimasel korral isegi koha peal ümbe ... |
teema: Far Cry 4 |
P2ppin
vastuseid: 711
vaadatud: 139616
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.11.2014 19:42:44 pealkiri: Far Cry 4 |
Ma ei mõista, mis mu mängul viga on.. koguaeg siuke micro stuttering, et jube..
http://forums.ubi.com/showthread.php/954533-EASY-FIX-Stutter-Frame-Skipping-Far-Cry-4!?p=10355947#post10355947Tegi ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
P2ppin
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999421
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.11.2014 17:46:48 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
, kontole ei teki midagi - allalaetud asjad asuvad kõvakettal, kust kõik teised konsoolis olevad kontod saavad neid kasutada.
P.S mis "valu" sul selle konto kustutamisega on?Tänan. Tegu mul vennas ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
P2ppin
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999421
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.11.2014 15:22:08 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Okei, saab keegi veel seda kinnitada ?
"The PlayStation 4 allows up to 16 user profiles to be registered to one system. You can manage multiple user profiles as well as sharing game licenses and ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
P2ppin
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999421
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.11.2014 14:03:57 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Okei, saab keegi veel seda kinnitada ?  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
P2ppin
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999421
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.11.2014 23:37:40 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Kui ma tahan omale uut PS 4 accounti teha, kas ma saan siis sinna samad mängud peale lasta, mis mul eelmise accounti peal olid (mängimine toimuks ühe ja sama PS4 peal) ? Või on selline piirang, et ... |
teema: Assassin's Creed Unity |
P2ppin
vastuseid: 446
vaadatud: 92470
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.11.2014 16:52:41 pealkiri: Assassin's Creed Unity |
| Pole mingit isu hetkel seda mängida. Isegi kui neid performance probleeme ei oleks, siis ma pole kindel, et see mäng väga nauditav oleks. Kuna see Rogue võiks PC peale tulla ? Ilmselt alles sinna ... |
teema: FIFA 15 |
P2ppin
vastuseid: 1550
vaadatud: 281123
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.10.2014 15:10:54 pealkiri: FIFA 15 |
| Eks enda oskamatus ikka süüdi, pole varem lihtsalt pidanud higistama selle pärast, et keegi kickoffist ära lööks. Vaatasin mingeid videosid ja seal olid samad soovitused. Eks täna katsetab. Suu ... |
teema: FIFA 15 |
P2ppin
vastuseid: 1550
vaadatud: 281123
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.10.2014 01:11:49 pealkiri: FIFA 15 |
| See lahtimängust peale tormamine ja värava löömine ei ole enam välja kannatatav. Üritan ise selle kasutamist vältida, aga kui keegi ikka järjepidavalt üritab, siis peab vastu panema. Tegin he ... |
teema: FIFA 15 |
P2ppin
vastuseid: 1550
vaadatud: 281123
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.10.2014 21:45:43 pealkiri: FIFA 15 |
| Palju siin mängus posti/latti nagu lööb ? Ma mingi ~20x vähemalt 2-3x jutti löönud post või latti. Just oli mängu viimane rünnak ja lõin latti, põrkas tagasi teisele mehele, lõin peale ja ... |
teema: FIFA 15 |
P2ppin
vastuseid: 1550
vaadatud: 281123
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.10.2014 15:05:07 pealkiri: FIFA 15 |
| Mingi 2 nädalat sai ilusti FUT online matchidesse, aga eilsest saati jälle sama jama nagu alguses, ürita 20x ,et mängu saada. kellelgi veel ? Mängisin div 5 ära üsna soliidse mänguga ja div 5 ... |
teema: Shadow of Mordor |
P2ppin
vastuseid: 129
vaadatud: 28152
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.10.2014 15:31:54 pealkiri: Shadow of Mordor |
| On vahet ka mis järjekorras neid bosse ette võtad ? Võtsin mingi 5-6tk maha, liikusin kogemata ajas edasi ja nüüd uued juba asemel. Tuleb teatud aja jooksul kõik maha noppida või peavadki alati ... |
teema: FIFA 15 |
P2ppin
vastuseid: 1550
vaadatud: 281123
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.10.2014 22:38:29 pealkiri: FIFA 15 |
http://gyazo.com/9b8547b6167dce4038d188caa64077f5.png
Kas need punased lülid mõjutaksid kuidagi mängijate esitust ? Kui team chemistry 100 ning mängijate enda oma ka kõigil 10, siis ei tohiks va ... |
teema: FIFA 15 |
P2ppin
vastuseid: 1550
vaadatud: 281123
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.10.2014 21:48:33 pealkiri: FIFA 15 |
| http://fifaaddiction.com/ultimate-team/price-guide/ siit vaatasin. Hetkel turul olevaid asju ütleb küll väga täpselt. Kohe kui nägin siit ,et 1min tagasi tuli 70 BIN, siis läksin võtsin ära. N ... |
teema: FIFA 15 |
P2ppin
vastuseid: 1550
vaadatud: 281123
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.10.2014 21:37:12 pealkiri: FIFA 15 |
| Okei, tegelikult polnudki kavas hetkel odavalt osta ja natukese pärast kasumiga maha müüa, pigem vajalik ost, et meeskonda tugevamaks teha, sest lugesin siit samast teemast, et heade mängijate hin ... |
teema: FIFA 15 |
P2ppin
vastuseid: 1550
vaadatud: 281123
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.10.2014 21:02:50 pealkiri: FIFA 15 |
Ostsin ühe õpetuse järgi endale kiirelt 70K BIN'ga Modricu (päeval juba hoidsin silma peal ja BIN hinnad oli seal 80-85K vahemikus). Oli see nüüd tark tegu ? Sain aru, et kolmapäeviti uute ... |
teema: Alien: Isolation |
P2ppin
vastuseid: 296
vaadatud: 69972
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.10.2014 19:24:29 pealkiri: Alien: Isolation |
Subtiitreid saab peale käima kuidagi panna ? Ei leia hetkel küll kusagilt üles. Harjunud, et telekas kusagil kõrval käib ja subid jooksevad mängule peale . |
teema: FIFA 15 |
P2ppin
vastuseid: 1550
vaadatud: 281123
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.10.2014 20:21:10 pealkiri: FIFA 15 |
Väravavaht on ikka eriline urood siin mängus . Iga mäng skoorid 6-5, 4:3 jne. Lisaks poolaja ja lõpuviled on ikka epic. Lõin 45+something latti ja sain kasti sees reboundi ning skoorisin, aga ... |
teema: FIFA 15 |
P2ppin
vastuseid: 1550
vaadatud: 281123
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.10.2014 18:24:29 pealkiri: FIFA 15 |
kellelgi veel praeguseni probleeme online mängudesse saamisega ? Vahest saad mängida ühe game, siis järgmisesse üritad 10-15min. Tavalises online seasonis pillub tihti sellist asja:
http://gyaz ... |
| |