|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2019 19:13:50 pealkiri: War Thunder |
| Huvitav mis jama mul siis on. Tee restarte palju tahad, sisselogimisest edasi ei lähe. Kohe kui viskab ette kirja connecting to server... paneb mängu kinni ja edasi ei saa. |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2019 17:03:32 pealkiri: War Thunder |
| Warthunder is pidi peale panema anti cheat mode. Peale seda enam mängu sisse ei saa. Viskab laadimisel lihtsalt välja ja ongi kõik. Kellelgi veel samad mured? |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.11.2018 17:31:58 pealkiri: War Thunder |
| Paadid vajaksid natukene parandamist. Ise mängin realisticus. Häirib, et AI, kui küngas ja vaenlane on tema vahel, laseb täiesti külma närviga küngast, nii et laastud lendavad. Kohati on sihtim ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.10.2018 23:19:29 pealkiri: War Thunder |
| Paadid tulid välja. Isegi arcades saab kasutada lennukeid. Oma 1.7 tasemel patrullpaadiga saan kasutada 4.7 taseme lennukit. nii et kui teised paadid sind ei tapa, siis vastase pommitajad jmt kindlas ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.12.2017 20:37:28 pealkiri: War Thunder |
Prantslastel on tankid välja lastud. Uut rauda juures  |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.11.2017 15:59:31 pealkiri: War Thunder |
| Prantsuse lennukid on kohal. |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.04.2017 23:35:49 pealkiri: War Thunder |
| Üle pika aja sattusin sakslasi mängima. pz4g, wirbelwind ja stug. Kas mul on õige tunne, et nad on nerfi kaela saanud? |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.04.2017 13:18:54 pealkiri: War Thunder |
| Kas selle MM ongi mingi selline, et kui päeva esimesed kolm mängu oled mänginud end esi kolmikusse, siis järgmised kümme mängu oled kas kõrgema ränkide vastu või saad omale boti laadsed tiimi ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.03.2017 11:52:41 pealkiri: War Thunder |
Keegi võiks öelda kuidas target lock maha saada? Saan tihti nii surma, et olen lennukit sihtinud ja järgneva tanki sihtimisel automaatselt liigub torn lennuki suunas tagasi!
Vaata mõnikord ka s ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.03.2017 23:00:20 pealkiri: War Thunder |
Tasapisi üritan RB peale üle minna. RB tank on ikka väääga teine kogemus võrreldes AB-ga.
Päikseloojangus kuskil põllul teist tanki märgata, edu ja muidugi kiitused endiselt ilusa gr ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.02.2017 00:27:12 pealkiri: War Thunder |
| Peale jaapanlaste tulekut on realisticus ger ja jap enamasti koos ning venkudega pole enam midagi kindlat. Varem oli enamasti kindel laks ger+rus=victory. Nüüd, kuidas meeskond parajasti koos tööt ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2016 22:57:23 pealkiri: War Thunder |
RB's võib see punktide summa minna üle 1600
Mulle meeldib SB. Ei ole seda 3rd person kaamerat ja pead eristama enda tiimi tanki vastase omast.
Jah. Punktide summad on erinevad. Vastava ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2016 01:02:12 pealkiri: War Thunder |
| Mängu alguses on sul mingi 450 punkti. Madalamates tierides maksab tanki mängu viimine umbes 150-250 punkti. Järgi jääb 300-200 punkti. Kõrgemates on tank umbes 400 punkti. Tabamuste ja killide ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.11.2016 23:47:03 pealkiri: War Thunder |
| Muuseas sulle motivatsiooniks, et just saatis ÜKS briti fv (miski) praktiliselt terve meie kaslaste meeskonna uue mängu järjekorda. |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.11.2016 21:25:15 pealkiri: War Thunder |
| Realistikus on parem peale lennata tiimina kus saad omavahel suhelda sest üksi oli seal kudagi väga igav olla. Eks natuke ära harjunud selle tangi eemaltvaatega siis ei teki rumalaid kokkupõrkeid ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.11.2016 01:27:02 pealkiri: War Thunder |
| Kui mõni tanki toksib ja eelistab mängida tiimina st koos rünnata üksteise perset kaitsta jne... siis lisaks sõbralisti. Enda kasutajanimi seal MetsjeesusEST Mina valisin endale usa ja inglise ta ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2016 00:32:27 pealkiri: War Thunder |
No lennukeid on jah pohhui nahhui lahti teha. Tankide osas tuleb suhtkoht nutt peale
Ise ootan hetkel paatide betat, väheke vaheldust.
Paatide beeta tänasest lahti. Muideks, vahelduseks ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.11.2016 18:59:24 pealkiri: War Thunder |
| Kasuta prem tanke. USA t29 on ikka päris jube vastane. Aga imelikult on jah teamid enamasti kokku pandud. ger ja ussr vs usa ja brit. |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.11.2016 00:16:01 pealkiri: War Thunder |
| Nüüd juba pikemat aega tanke toksinud. Uuendustest see, et teamkille enam teha ei saa. Lennukite kohta ei oska rääkida. Vahepeal läks lahingu lõpus, kui võit juba kindel, asi ikka päris hulluk ... |
teema: Civilization V |
Olver
vastuseid: 247
vaadatud: 70368
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2016 10:04:38 pealkiri: Civilization V |
eeldan, et sul on mõni piraat reliis. Alusta sellest, et täpsusta mis reliisi tõmbasid.
Screenshot segasest menüüst ei tee ka paha.
Civ4 enda menüüd on näha siit: https://www.google.ee/se ... |
teema: Civilization V |
Olver
vastuseid: 247
vaadatud: 70368
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.03.2016 15:30:46 pealkiri: Civilization V |
| Soov oli civ4 mängima hakata. Ja siit rumal küsimus------>mäng on venekeelne ja menüü asemel arusaamatu jama. Kuidas teha seda inglise keelseks. Hea soovitus oleks stiilis võta alt esimene ik ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.03.2016 22:02:04 pealkiri: War Thunder |
Hetkel veel mänginud ei ole, kuid uued asjad tõotavad palju lõbu. Ise olen kõige rohkem oodanud Black Widow-it  |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.12.2015 08:57:12 pealkiri: War Thunder |
|
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.12.2015 23:19:14 pealkiri: War Thunder |
| Mida sa mängid. Arcade või realistic. Viimast ma suht harva. Klannides ei ole, kuigi olen sinna 2 korda kuulunud. Leidsin, et arcades rünnatakse klannide omasid rohkem kui muid ning loobusin selles ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.12.2015 22:54:47 pealkiri: War Thunder |
| Niipalju kui olen aru saanud, siis warthunderi server on ddos rünnaku all ning täna suured raskused sisse saamisega. Ise sain umbes peale 3h proovimist u 1h sisse ning jäle serverist välja. |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2015 00:03:25 pealkiri: War Thunder |
| Briti soomus välja lastud ning lisaks kõrbekaart. Täna olii t1 lahingud puhtalt brittide vahel)) |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.11.2015 20:52:21 pealkiri: War Thunder |
Tre tre on siin veel aktiivseid mängijaid?
Olen suht aktiivne mängija. Mõnikord harva satuvad ka eestlased ette. Pigem saab neist aru nime tõttu. Paar nädalat tagasi oli vastasmeeskonnas keegi ... |
teema: World of Tanks |
Olver
vastuseid: 29102
vaadatud: 5667017
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.09.2015 01:41:13 pealkiri: World of Tanks |
| Ah. Lõpetage see jama ükskord ära ning minge Warthunderisse üle. Palju rohkem funi. |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.09.2015 07:38:28 pealkiri: War Thunder |
| Ühes RB lahingus, kus olin oma t34-1942ga ning vastasteks USA ja GER tankid, suutis vastasvõistkond teha meie vastu täpselt 2 killi. Niisiis 15 inimest, kellest igaüks saab tulla 1-2x tagasi ning ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.09.2015 07:38:40 pealkiri: War Thunder |
| No täpselt. Siiski olen usakaid mänginud harvemini, kuna suremus ja killide vahekord on ikka jube. Vähemalt minu jaoks. Eks nad edasijõudnute tase ole, et kui venelased muutuvad liiga lihtsaks, si ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.08.2015 22:13:59 pealkiri: War Thunder |
| Selleks piisab vaid natukesest tankide mängimisest. T34 tankid on ikka nii jõhkrad killerid, et alla 5 killi mängus on halb tulemus. USA tankidega on jälle tükk tegu, et mingitki killi saada. T34 ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2015 21:50:08 pealkiri: War Thunder |
| Peale tänast väikest update on mäng totaalselt katki. Kogu aeg crashib ning viskab välja. Oleks juba ammu aeg, et mäng töötaks korralikult, pole ju esimene kuu. |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.04.2015 18:25:11 pealkiri: War Thunder |
| Teema on olnud nii vaikne, et juba kartsin, et keegi wt-d ei mängigi )) Aga jah, 1 aprilli kartuli ja porgandi lahing kummist tankidega oli päris omapärane, koos one-shoot kahejalgsega,mis suri sam ... |
teema: Pildid arvutis. |
Olver
vastuseid: 11
vaadatud: 6796
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.03.2015 21:11:59 pealkiri: Pildid arvutis. |
| Lauaarvuti AMD A10-7800 Radeon r7; graafika: AMD radeon r7 graphics+r7. Videokaardil kõik draiverid update tehtud. Üldse kõik updated tehtud, välja arvatud mingid mõttetud appid, mida see win8 pa ... |
teema: Pildid arvutis. |
Olver
vastuseid: 11
vaadatud: 6796
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.03.2015 12:16:01 pealkiri: Pildid arvutis. |
| Tänud soovituste eest. AMDga tegemist jah. Pildid korralikud ainult paintis. Win 8.1ga varasemad kogemused puuduvad ning alles mässan sellega. Alguses oli igasugust jama palju ning palju draivereid ... |
teema: Pildid arvutis. |
Olver
vastuseid: 11
vaadatud: 6796
|
foorum: Fotograafia postitatud: 13.03.2015 11:17:52 pealkiri: Pildid arvutis. |
| Tõstsin üle otse mälukaardi pealt. Teistes arvutites ja fotokas on pildid normaalsed. |
teema: Pildid arvutis. |
Olver
vastuseid: 11
vaadatud: 6796
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.03.2015 22:00:19 pealkiri: Pildid arvutis. |
| Terviseid. Selline imelik küsimus: Kuna eelmine kast läks läbi, sai ostetud uus arvuti win 8.1ga. Kui pilte nüüd arvutisse tõmmata, siis on suurem osa pilte lihtsalt mustad. Vahepeal neid näita ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.12.2014 01:57:25 pealkiri: War Thunder |
| MM vist ka seotud meeskonna tasemega. Tanke olen vähe mänginud, kuna pole veel eriti ligitõmbav.Aga oota oma kukuruznikutega. Ise mässasin ka nendega ringi, kuni äkki olid vastas t2 ja t3 lennuki ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.12.2014 21:54:58 pealkiri: War Thunder |
| MM vist ka seotud meeskonna tasemega. Tanke olen vähe mänginud, kuna pole veel eriti ligitõmbav.Aga oota oma kukuruznikutega. Ise mässasin ka nendega ringi, kuni äkki olid vastas t2 ja t3 lennuki ... |
teema: Küsimus |
Olver
vastuseid: 3
vaadatud: 2853
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 30.11.2014 13:10:51 pealkiri: Küsimus |
| Ei tahtnud uut teemat teha. Andsin lapsele tahvelarvuti kasutamiseks ja nagu arvata võib, ei andnud tulemus kaua oodata: ekraani peal täke ning ekraan ise valge koos mõnede roheliste triipudega. Ka ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.10.2014 22:07:55 pealkiri: War Thunder |
Ajavad närvi vennad, kes lendavad suure karjaga lennuvälja poole aga ära ei suvatse keegi seda võtta
Parkisin oma G8N1 pommitaja vastase lennuväljale, võtsin ära lennuvälja ja ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.06.2014 00:36:50 pealkiri: War Thunder |
| Üsna lahe uuendus on meeskonnad lahtistes masinates. See annab nn vunki juurde. Võrreldes WOTga on suht palju teamkillereid ja see on imelik. Ühes mängus saatis üks meeskonna liige 4 minu tanki l ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.06.2014 11:03:29 pealkiri: War Thunder |
| Üsna hea välimusega ning tempokas mäng tõesti. Siiamaani pole koppa ette visanud. Palju kirutud "venelastega" on mängides kerge eelis küll. Vähemalt enamus "Terror of the Sky" ja "Balancer" tul ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.05.2014 07:17:28 pealkiri: War Thunder |
| Proovisin ka tankid ära. Häirisid natuke visuaalsed vead, nagu läbi kivide sõitmine, zoomides paistvad "lendavad" tankid ning olukorrad, kus tank hakkab äkitselt tegema liigutusi, nagu oleks siss ... |
teema: Wolfenstein: The New Order |
Olver
vastuseid: 497
vaadatud: 97904
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2014 23:26:59 pealkiri: Wolfenstein: The New Order |
|
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.04.2014 21:37:08 pealkiri: War Thunder |
Server totaalselt umbes. Mängida ei saa. Tanki ja tiimilahingud ka peatatud.  |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.04.2014 17:28:32 pealkiri: War Thunder |
| Millal tankid tulevad? Paar päeva tagasi oli kirjas, et nädala lõpus. |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.03.2014 22:24:49 pealkiri: War Thunder |
9 Päeva ühegi postit.
GG Warthunder, su updated on olnud meeldivad.
Lendureid on vähem kui tankiste. WOWP on siin teemas vist ammu unustatud. Kui Warthunderisse tankid ka tulevad, siis peaks el ... |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.03.2014 22:18:03 pealkiri: War Thunder |
| Täna jagati võitude eest kuldkotkaid. Rahvast palju ning vahepeal ei saanud löögilegi. |
teema: War Thunder |
Olver
vastuseid: 670
vaadatud: 247800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.02.2014 23:51:46 pealkiri: War Thunder |
| World of Warplanes on arvutist kustutatud. Oodata jääb vaid tanke ning siis vist lendab ka World of tanks arvutist minema. Videode järgi tundub see päris korralik olevat. |
| |