|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: zyps |
Oldermann
vastuseid: 46
vaadatud: 18890
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.09.2024 14:05:23 pealkiri: Legion T5 kast |
| Super Like, äss diil |
teema: Red Dead Redemption 2 |
Oldermann
vastuseid: 462
vaadatud: 141822
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.10.2020 10:02:11 pealkiri: Red Dead Redemption 2 |
| Millset see oleneb, et kas online algab kõrbes või metsas? |
teema: Mafia |
Oldermann
vastuseid: 741
vaadatud: 174285
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.10.2020 23:23:16 pealkiri: Mafia |
| Kas Free Rides enam gangstereid ei sõida autota ringi, kes vastu ründavad? |
teema: Grand Theft Auto V |
Oldermann
vastuseid: 7738
vaadatud: 1815337
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.08.2018 19:09:56 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| kas leidub keegi samariitlane, kes selle võimlemise jooga questi ära teeks mu eest, ma tahaks klaviatuuri pooleks lüüa, saadaks save ja pärast saadetaks tagasi. |
teema: Grand Theft Auto IV |
Oldermann
vastuseid: 14775
vaadatud: 2582508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.08.2018 08:41:51 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| kas leidub keegi samariitlane, kes selle võimlemise questi ära teeks mu eest, ma tahaks klaviatuuri pooleks lüüa, saadaks save ja pärast saadetaks tagasi. |
teema: Kommenteerimine: raixxx |
Oldermann
vastuseid: 76
vaadatud: 20290
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2016 19:50:14 pealkiri: Kommenteerimine: raixxx |
| soovitan |
teema: STV |
Oldermann
vastuseid: 3060
vaadatud: 944621
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 09.06.2015 15:18:14 pealkiri: STV |
| , Digi plusil polegi ju eriti HD kanaleid. Uutele liitujatele näidatakse mingi aeg (paar nädalat vist) enamus kanalivalikut, et isu tekitada. Ja siis keeratakse kinni kui juurde ei telli. No access ... |
teema: STV |
Oldermann
vastuseid: 3060
vaadatud: 944621
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 09.06.2015 08:54:39 pealkiri: STV |
| Kas keegi on kokku puutunud järgmise teemaga. STV Digi plus, kõik kanalid said paika pandud ja alguses näitas kõiki ilusti, vaikselt mõned HD kanalid ei töötanud enam: no access, mingit lisa in ... |
teema: War Thunder |
Oldermann
vastuseid: 670
vaadatud: 247728
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2014 11:40:28 pealkiri: War Thunder |
| võiks olla selline option, et kõik vastased on ühest rahvusest, praegu läbisegi kõik lennukid vastas meeskonnal |
teema: Free to play mängud |
Oldermann
vastuseid: 72
vaadatud: 17396
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.02.2014 21:53:43 pealkiri: Free to play mängud |
Welcome Back, Commander
OpenRA is a Libre/Free Real Time Strategy project that recreates the classic Command & Conquer titles.
http://openra.res0l.net/ |
teema: War Thunder |
Oldermann
vastuseid: 670
vaadatud: 247728
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.02.2014 09:51:44 pealkiri: War Thunder |
| kas tankide ja lennukite meeskonnad on samad ehk et kas praegused meeskonnad saan tankides kasutusele võtta? |
teema: War Thunder |
Oldermann
vastuseid: 670
vaadatud: 247728
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.12.2013 21:59:29 pealkiri: War Thunder |
Viimase patchiga on osad mapid vahest ruudulised nagu vihikulehed, kas kellelgi veel?
kas soft landing on ära kaunud, vähemalt ei ole küll õnnestunud kordagi põhjapeale ilusti maanduda, ilmad, e ... |
teema: War Thunder |
Oldermann
vastuseid: 670
vaadatud: 247728
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.12.2013 08:59:14 pealkiri: War Thunder |
| Gunnerite küsimus, et kui mu b-17'l on 8 gunnerit, kas siis gunnerite skill 8/10'nes on piisav või peab max peale arendama? |
teema: War Thunder |
Oldermann
vastuseid: 670
vaadatud: 247728
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.12.2013 17:28:21 pealkiri: War Thunder |
| Kuidas käituda pommitajaga, kui hävitaja on lähenemas, kas hoogu juurde või hoog hoopis täiesti maha, et hävitaja võimalikult järgi jõuaks, sest just siis saavad gunnerid täpsemalt pihta las ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Oldermann
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773041
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.10.2013 22:50:28 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
, ega toaantenn sul metallpuuris imesid ei tee. See sinu "tavaline" pakettaken ongi tüüpiliselt 1 selektiivklaasiga.
MUX1 saatja on teistest lihtsalt võimsam.
ei täiesti nõus sellega, aga mõ ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Oldermann
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773041
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.10.2013 21:49:43 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
mul täiesti tavaline mustamäe korter, tavalise pakettaknaga, ma ei saa aru, mis mõte neil toa antennidel siis on, kui neist kasu ei ole.
no eesti kanaleid nägi jah ja mux 1 omasid ka põhimõttel ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Oldermann
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773041
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.10.2013 19:06:25 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Traadi osa on õues jah |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Oldermann
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773041
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.10.2013 18:44:35 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Äkki keegi seletaks natuke lahti järgmist asjaolu:
Situatsioon selline, 3 meetrit antenni kaabilt ja selle otsas oma korda 30 cm värvilist traati (Traadi osa on õues), kanalid töötavad nii:
... |
teema: America's Army:Proving Grounds |
Oldermann
vastuseid: 85
vaadatud: 26352
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.09.2013 20:19:51 pealkiri: America's Army:Proving Grounds |
| minuarust pisut toores veel (beta ka muidugi), ma vahepealseid muidugi ei tea, aga esimene oli omal ajal küll kõva, kas aint dx9 peal töötabki? |
teema: America's Army:Proving Grounds |
Oldermann
vastuseid: 85
vaadatud: 26352
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.09.2013 12:47:06 pealkiri: America's Army:Proving Grounds |
| vana konto ja skoor ei kehti nema, uue kasutajapeab tegema? |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Oldermann
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773041
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.09.2013 19:57:31 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| no minul jäi päeval x signaal lihtalt nõrgemaks mux2 kanalitel, antenn koguaeg sama olnud ja olukord taastunud ei ole. antenn muidugi täiesti custom ja töötas vabalt, kuna elan mastile väga lä ... |
teema: Kommenteerimine: laurx |
Oldermann
vastuseid: 1155
vaadatud: 368107
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2013 09:31:25 pealkiri: Kommenteerimine: laurx |
aitas intereneti kiiruse probleemi välja selgitada  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Oldermann
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773041
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.08.2013 22:05:17 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| millega sa möödad? kiirusetest? reseti flash või proovi ftp sse kuskile laadida. kiirused hakkavad jamama kui upstream ja downstream sageduste tugevuse vahe on liialt suur. igasugu teste proovitud, ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Oldermann
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773041
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.08.2013 20:47:06 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Seoses selle L paketi 40Mbit/s -> 60Mbit/s suurendamisega selgus, et mul ei lähegi download üle 20-30Mbit/s (kõigub). Proovisin ka otse modemist, aga mingit vahet ei ole. Milles võib teema olla ... |
teema: Free to play mängud |
Oldermann
vastuseid: 72
vaadatud: 17396
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.08.2013 12:39:56 pealkiri: Free to play mängud |
Dead Island returns as a MOBA Articust kahju, seda sai kõvasti mängitud, ei tea, miks see sulgeti? |
teema: War Thunder |
Oldermann
vastuseid: 670
vaadatud: 247728
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.08.2013 09:20:03 pealkiri: War Thunder |
Installin, 10 minti jäänud. Kas panete k+b ? Kuidas on ? Joystickiga mingi mõnus eelis ka olemas ?
eks see on v-õ harjumuse asi, aga imo on seda mängu ainult jostikuga mängida kannatabki. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Oldermann
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773041
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.08.2013 08:01:10 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| history on just korras, hoopis fox, tlc ja nat geo, v-õ veel midagi, aga mul on oma menüü tehtud, seega kõiki kanaleid ei tea. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Oldermann
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773041
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.08.2013 08:26:41 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| ma pigem mõtlesin, et nad on seal omal midagi uuendanud, aga ma proovin korralikumat antenni jah, see olemas olev on mul ise tehtud väike jupp, ennem töötas ilusti, kuna elan mastile võrdlemisi l ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Oldermann
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773041
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 09.08.2013 22:03:35 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| peale seda viimast zoomi uuendust (arvatavasti) on mul sama antenniga signaal nõrgem teatud kanalitel (lausa hakib kohati), ilmselt peab võimendi vahele panema, aga mis põhjustel see signaal nõrge ... |
teema: War Thunder |
Oldermann
vastuseid: 670
vaadatud: 247728
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.07.2013 10:00:40 pealkiri: War Thunder |
| aegajalt tulevad mingid vennad ja lasevad ülikaugelt mind kohe alla, konkreetselt mitte midagi teha ei jõua, nagu snaiprid. kas need on lihtalt osavad mängijad või tasulise paketiga oma lennuki ü ... |
teema: War Thunder |
Oldermann
vastuseid: 670
vaadatud: 247728
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.06.2013 09:22:01 pealkiri: War Thunder |
| Korralikult värskust juurde mängule, udu on eriti hull, mitu korda kõrguste lihtsalt vastu mäge lennanud. |
teema: War Thunder |
Oldermann
vastuseid: 670
vaadatud: 247728
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.03.2013 09:27:39 pealkiri: War Thunder |
| keegi siit b-17´nega ka lennanud on? He 111´el läheb küll kuradi kergesti pooleks, reaalselt peaks ikka sellised kindlused kauem õhus püsima ja päris pooleks ei tohiks murduda. |
teema: War Thunder |
Oldermann
vastuseid: 670
vaadatud: 247728
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2013 09:20:55 pealkiri: War Thunder |
| kõik lõvid on x1,5 - hea võimalus kiirelt scoori koguda |
teema: War Thunder |
Oldermann
vastuseid: 670
vaadatud: 247728
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2013 23:56:37 pealkiri: War Thunder |
| Logitech Extrame 3D PRO leidis üle aastate sihtotstarbepärast kasutust |
teema: Omerta – City Of Gangsters |
Oldermann
vastuseid: 33
vaadatud: 8853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.02.2013 18:58:57 pealkiri: Omerta – City Of Gangsters |
| seal majaka osas mängisin ennast vist tupikusse, kaks venda on kinni ja ühega seda hotelli "tööd" küll ära ei tee kuidagi. ühesõnaga save nuppu on tark kasutad |
teema: Omerta – City Of Gangsters |
Oldermann
vastuseid: 33
vaadatud: 8853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.02.2013 10:10:07 pealkiri: Omerta – City Of Gangsters |
| kuigi see male nuppude moodi actioni osa ei ole just lemmik, siis on tegemist ikkagi päris muheda asjaga. |
teema: Grand Theft Auto V |
Oldermann
vastuseid: 7738
vaadatud: 1815337
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.01.2013 20:54:57 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| hea, et jõuluks ei sihitud |
teema: Omerta – City Of Gangsters |
Oldermann
vastuseid: 33
vaadatud: 8853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.01.2013 22:00:01 pealkiri: Omerta – City Of Gangsters |
Available: 31 January 2013
http://store.steampowered.com//app/208520 |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
Oldermann
vastuseid: 2476
vaadatud: 631023
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2013 12:35:25 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
| uuesti alustades oli see sama tont tapetud (logisin välja ka vahepeal) ja seda med karpi ei olnud, kuna ee oli põhimõtteliselt teine quest, siis ma ei hakanud leiutama ja alustaisn täiesti uuesti ... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
Oldermann
vastuseid: 2476
vaadatud: 631023
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2013 11:17:35 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
kas mõne questi lõpetamata jätmine (bugi tõttu) võib saada takistuseks ACT II jõudmisel?
Taustainfo:
tegime koos mängu ja sõber oli juba varem selle questi ära teinud ja see hetk, kui ma p ... |
teema: SimCity (5) |
Oldermann
vastuseid: 525
vaadatud: 144388
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.01.2013 13:07:37 pealkiri: SimCity (5) |
| regatud, loodame parimat. |
teema: 2013. aasta PC mängud |
Oldermann
vastuseid: 66
vaadatud: 32966
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.01.2013 11:06:46 pealkiri: 2013. aasta PC mängud |
Omerta - City of Gangsters
Available: 31 January 2013
http://store.steampowered.com//app/208520 |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Oldermann
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773041
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.01.2013 14:28:07 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| kus juures nägin küll, et 7.99 asendus 8.99, selles ühes euros polegi küss, vaid ID on kuradi kahju, see oli mõnus vaatamine õhtuti voodis nokkides. nat geo, tlc ja history on ka head muidugi. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Oldermann
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773041
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.01.2013 00:42:59 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| nägin ka seda uuendust, aga ei arvanud, et midagi selle asemel ära kärbivad, kummaline, et kodulehel pole sõnagi selle kohta |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Oldermann
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773041
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.01.2013 00:36:07 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| ID asemel history? tore küll, et history on, aga ID'st on kahju, zoomi algusest peale jälginud . kodulehel pole sõnagi? |
teema: Dead Island |
Oldermann
vastuseid: 305
vaadatud: 59306
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.01.2013 15:27:52 pealkiri: Dead Island |
pühadeajal -50%
Mängib seda ka keegi veel kui omalajal mängis, siis mul on pidevalt selline probleem, et kolmekesi mängides kukub 1 alati välja, kui mina teen mängu, kukub sõber välja ja ku ... |
teema: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad |
Oldermann
vastuseid: 779
vaadatud: 121057
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.12.2012 09:24:41 pealkiri: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad |
Esmaspäevani tasuta ja hinnad all 75%
Everyone will get to play Red Orchestra 2 multi-player completely free on Steam from today through Monday 17 December, to celebrate the release of the 12 Cont ... |
teema: Far Cry 3 |
Oldermann
vastuseid: 1185
vaadatud: 231054
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2012 15:54:13 pealkiri: Far Cry 3 |
| kas ilma relvata niisama ei saagi ringi jõlkuda, ei leidnud varianti, et saaks relva ära panna, käed taskus jalutada? |
teema: Kommenteerimine: anyway |
Oldermann
vastuseid: 9
vaadatud: 5412
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2012 14:07:45 pealkiri: Kommenteerimine: anyway |
| müüsin toiteka, kõik nagu kokkulepitud, pos. kogemus. |
teema: Kommenteerimine: indrekp |
Oldermann
vastuseid: 261
vaadatud: 102875
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2012 08:29:45 pealkiri: Kommenteerimine: indrekp |
| sai telefon ostetud, kõik oli korrektne |
| |