|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: toivos |
Nyy
vastuseid: 69
vaadatud: 59884
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2023 21:52:25 pealkiri: Kommenteerimine: toivos |
| Päästis mu fotoarhiivi viga saanud RAID kõvakettalt. Aitähh Toivo (y) (y) |
teema: Inteno DG301 ja USB printer |
Nyy
vastuseid: 6
vaadatud: 9181
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.10.2020 20:58:39 pealkiri: Inteno DG301 ja USB printer |
| Mul on Inteno DG200 ja kasutasin seda printerijagamise varianti. Mingist hetkest enam ei toiminud....ainus muudatus oli olnud ruuteri tarkvara uuendus. Ja ei leidnud samuti Networki all printeri jaotu ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Nyy
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220586
|
foorum: Fotograafia postitatud: 23.11.2012 01:57:01 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Skansenis
http://www.lynxlynx.eu/IMG3018.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Nyy
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220586
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.03.2012 00:28:01 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Loomaaias :)
http://lynxlynx.eu/IMG_6950.jpg
http://lynxlynx.eu/IMG_6631.jpg
http://lynxlynx.eu/IMG_6957.jpg |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Nyy
vastuseid: 10715
vaadatud: 2139884
|
foorum: Tarkvara postitatud: 29.12.2009 23:55:52 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Teine võimalus kui sul see installitud addon mis muudab lingid klikitavaks: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/190
Vahetasin selle vastu: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Nyy
vastuseid: 10715
vaadatud: 2139884
|
foorum: Tarkvara postitatud: 29.12.2009 23:39:13 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
| Mul on ka probleem Firefoxi ja Postimehe erinevate lehtedega..nimelt ei õnnestu mul klikkida suuremaks pilte ja vaadata galeriisid...lihtsalt jääb ringi käima see kollane punktiirring ja kõik...J ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Nyy
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220586
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.09.2009 00:09:32 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Aknad:
http://www.lynxlynx.eu/pilt/IMG_3732.jpg
|
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Nyy
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220586
|
foorum: Fotograafia postitatud: 25.08.2009 00:32:26 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| http://lynxlynx.eu/pilt/IMG_3412.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Nyy
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220586
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.08.2009 23:03:17 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Nati pehmeke aga noh... :)
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAACS6J4-T2r2Em1FQXS50xsy-y2f-xmhu-S2JVN5dm1hk8aV-dO9o4HAM-ji89emtWTer7O8721nmjW6VuFATQQoAm1T1UBgCJgwqebCsty3PETI0BJX-bUl8.jpg |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
Nyy
vastuseid: 3400
vaadatud: 692284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 19.08.2008 21:22:54 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
http://farm4.static.flickr.com/3231/2777512951_be3c379760_o.jpg
Stockholm? |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
Nyy
vastuseid: 3400
vaadatud: 692284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.08.2008 13:17:19 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
| põhimõtteliselt oli küll...aegajalt muidugi paar pilve katsid kuu ära..see oli eriti naljakas sest vahin mina läbi viewfinderi ja mittemidagi ei näe...kammin siis kaameraga taevalaotuse läbi ja ... |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
Nyy
vastuseid: 3400
vaadatud: 692284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.08.2008 01:15:45 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
Kuuvarjutus:
http://static1.nagi.ee/i/p/291/14/0727856923430d_o.jpg |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
Nyy
vastuseid: 3400
vaadatud: 692284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.08.2008 17:34:44 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
| http://static1.nagi.ee/i/p/287/45/07186279c0f756_l.jpg |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
Nyy
vastuseid: 3400
vaadatud: 692284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.08.2008 00:42:26 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
Kõht on täis....Norrrr......
http://lynxlynx.eu/pilt/IMG_9005.jpg |
teema: sensor ja selle puhastamine |
Nyy
vastuseid: 218
vaadatud: 91642
|
foorum: Fotograafia postitatud: 03.08.2008 12:40:06 pealkiri: sensor ja selle puhastamine |
| Jah lasen korda teha...aga maha ei müü..keegi ei taha ju 3 aastat vana garantiita 30D või kui siis mingi võileiva hinna eest. Jääb hoopis varukaameraks. |
teema: sensor ja selle puhastamine |
Nyy
vastuseid: 218
vaadatud: 91642
|
foorum: Fotograafia postitatud: 03.08.2008 01:51:30 pealkiri: sensor ja selle puhastamine |
| 3300.- tahavadki....ja pildil on jooned... |
teema: sensor ja selle puhastamine |
Nyy
vastuseid: 218
vaadatud: 91642
|
foorum: Fotograafia postitatud: 02.08.2008 23:43:59 pealkiri: sensor ja selle puhastamine |
| Mnjaa....mina enam ise sensorit ei näpi...Hakkasin vahetult enne puhkusereisi sensorit puhastama..kasutades noidsamu greenclean vahendeid ja oligi prohmakas käes...ma ei tea kuidas see mul küll õ ... |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
Nyy
vastuseid: 3400
vaadatud: 692284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.06.2008 01:50:26 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
| http://galerii.lynxlynx.eu/images/pilt182.jpg |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
Nyy
vastuseid: 3400
vaadatud: 692284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 22.05.2008 09:10:40 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
| Õige pisut...originaalis on liiga keskel... |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
Nyy
vastuseid: 3400
vaadatud: 692284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.05.2008 23:34:49 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
Kajakas
http://www.lynxlynx.eu/pilt/IMG_8883.jpg |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
Nyy
vastuseid: 3400
vaadatud: 692284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 03.05.2008 01:13:02 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
| [url=http://lynxlynx.eu/pilt/IMG_8466-1.jpg]Ülane |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
Nyy
vastuseid: 3400
vaadatud: 692284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.01.2008 01:11:53 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
| [url=http://lynxlynx.eu/pilt/_MG_4064.jpg]Stockholm |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
Nyy
vastuseid: 3400
vaadatud: 692284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 23.01.2008 03:00:04 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
[url=http://lynxlynx.eu/blogi/_MG_0318.jpg]Varblane
[url=http://lynxlynx.eu/blogi/_MG_0329.jpg]Varblane2
[url=http://lynxlynx.eu/blogi/_MG_2578.jpg]Pinnakate |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
Nyy
vastuseid: 3400
vaadatud: 692284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.01.2008 03:39:49 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
Lisame siis pilti ka...
Levels tegemata jäänud? |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
Nyy
vastuseid: 3400
vaadatud: 692284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 30.12.2007 02:03:04 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
| [url=http://www.lynxlynx.eu/blogi/IMG_5415.jpg]Stockholmis NK kaubamaja pöörlev kell |
teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
Nyy
vastuseid: 4216
vaadatud: 1027163
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.11.2007 01:30:22 pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
| Canon EOS400D. Ikka on ju keeruline :oops: Et mõõdan näiteks lume pealt säri ära ja siis klõpsin muudkui selle säriga ilusat valget lund? OK aga sellest ma ei saagi aru, et kuidas ma teda siis ... |
teema: sensor ja selle puhastamine |
Nyy
vastuseid: 218
vaadatud: 91642
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.07.2007 21:59:24 pealkiri: sensor ja selle puhastamine |
Kas ja kus saab Pärnus sensorit puhastada lasta?
Vist ei saagi. Ise otsisin ka aga ei leidnud...lõpuks lasin omale photopoindist sellise kompleti tuua: http://www.photopoint.ee/toode.php?id=11300 ... |
teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
Nyy
vastuseid: 1189
vaadatud: 424416
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.10.2006 13:41:16 pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
huhuuuh, et siis niisama klõpsides ei ole kaardi kiirusel vahet? Ja arvutisse kopeerivad kõik kaardid ühe kiirusega?
Näiteks see? Adata Compact Flash 1GB 120x _____________ 300.-
Kunagi ki ... |
teema: Millist digifotokat omate? |
Nyy
vastuseid: 927
vaadatud: 228040
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.05.2006 14:07:17 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
Canon EOS 300D häkitud firmwarega
Sigma AF24-70 F2.8 EX DG DF MACRO
Sigma 70-300 1:4-5,6
Välk Canon Speedlite 420 EX
Manfrotto 055 nat2 statiiv
Mina olen rahul
Väike update:
Canon EOS ... |
teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
Nyy
vastuseid: 1322
vaadatud: 301613
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.02.2006 00:24:48 pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
Way to go soft ikka (y) (y) :roll: ja objektiiv tee puhtaks
Pigem vist ikka sensor. |
teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
Nyy
vastuseid: 1189
vaadatud: 424416
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.12.2005 22:37:06 pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
| Ei julge mina oma optikaid mingi keemiaga puhastada...ikka jah Hingeõhk ja selline kumja pinnaga puhastuslapp...ja no problem.... |
teema: Kommenteerimine: tarvi |
Nyy
vastuseid: 18
vaadatud: 10317
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2005 17:41:55 pealkiri: Kommenteerimine: tarvi |
| Äärmiselt operatiivne ja kiire ostja. Kõik OK Respect! |
teema: DIGIZONE |
Nyy
vastuseid: 147
vaadatud: 125592
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.09.2005 16:48:20 pealkiri: DIGIZONE |
| Ajasin taga Canon Powershot S2 IS ... overall ütles et u 2 nädala pärast...photopoint ütles et kuu aja pärast...vaatsin Digizone kodukale...LAOS... Helistasin neile täitsa olemas..arve tuli kohe ... |
teema: Millist digifotokat omate? |
Nyy
vastuseid: 927
vaadatud: 228040
|
foorum: Fotograafia postitatud: 03.04.2005 22:37:26 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
digebeni 300D saab juba praegu umbes 10 k kätte.
... mis sa selle palja kerega ikka teed, süües kasvab isu ja algne 10 tonnine "odav" väljaminek, võib üsna pea 2-3 kordistuda :roll: parem mitte ... |
teema: Millist digifotokat omate? |
Nyy
vastuseid: 927
vaadatud: 228040
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.03.2005 22:40:57 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
Canon EOS 300D häkitud firmwarega
Sigma AF24-70 F2.8 EX DG DF MACRO
Sigma 70-300 1:4-5,6
Välk Canon Speedlite 420 EX
Manfrotto 055 nat2 statiiv
Mina olen rahul |
teema: Mure JPG failidega |
Nyy
vastuseid: 5
vaadatud: 1222
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.03.2004 00:40:16 pealkiri: Mure JPG failidega |
üks pilt
sry et pisut suur on
http://www.hot.ee/nyy/public/5.%20Sadama%20teeehitus.JPG |
teema: Mure JPG failidega |
Nyy
vastuseid: 5
vaadatud: 1222
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.03.2004 00:01:44 pealkiri: Mure JPG failidega |
| Sai tehtud arvuti puhastust. Et säilitada vajalike faile tõstsin kõvaketta teise masinasse ja kopeerisin failid sinna. Täna aga selgus et suurem osa jpg pildifaile on haiget saanud. Pool pilti on ... |
| |