|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: aprilia. |
Number47
vastuseid: 46
vaadatud: 5197
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2022 09:20:05 pealkiri: Kommenteerimine: aprilia. |
| Ostsin lapsele kooliks Thinkpadi. Kiire diil ja eeskujulikult pakitud saadetis. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Mardex |
Number47
vastuseid: 408
vaadatud: 63332
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.04.2021 15:50:25 pealkiri: Kommenteerimine: Mardex |
Järjekordne kogemus. Saatis kiirelt smartpostiga ja mälud olid väga korralikult pakitud. |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Number47
vastuseid: 6928
vaadatud: 1535699
|
foorum: Parem HV postitatud: 11.04.2021 15:23:56 pealkiri: Teema -:WordPressi lehe muutmine:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Töövahendus
Teema : WordPressi lehe muutmine
Selgitus : Tõsta Foorumist "Töövahendus"->" Kasti "
Tere
leidsin tegija pmst kohe. Olen korduvalt püüdnud seda postitust täiend ... |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Number47
vastuseid: 6928
vaadatud: 1535699
|
foorum: Parem HV postitatud: 06.04.2021 07:11:27 pealkiri: Teema -:Apple SSD:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Lisaseadmed ja varuosad süle- ja tahvelarvutitele
Teema : Apple SSD
Selgitus : Tõsta Foorumist "Lisaseadmed ja varuosad süle- ja tahvelarvutitele"->" Apple toodete ostu-müügifoorum ... |
teema: Kommenteerimine: Olava |
Number47
vastuseid: 66
vaadatud: 14315
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2021 20:20:16 pealkiri: Kommenteerimine: Olava |
| Ruuter kiirelt käes. Tänan! |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
Number47
vastuseid: 900
vaadatud: 196622
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.08.2019 21:49:27 pealkiri: C2Q kast |
| Järjekordne asjalik diil. |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Number47
vastuseid: 1903
vaadatud: 322900
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2019 22:20:55 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
| Sain ühe SSD ketta. Kõik korras. |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Number47
vastuseid: 6928
vaadatud: 1535699
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.03.2019 20:01:37 pealkiri: Teema -:Logo + visiitkaardi kujundus õhkvedrustuse osadega tegelevale e-poele:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Töövahendus
Teema : Logo + visiitkaardi kujundus õhkvedrustuse osadega tegelevale e-poele
Selgitus : Tõsta Foorumist "Töövahendus"->"arhiivi ", teemast selgub, et töö teostaja o ... |
teema: Kommenteerimine: Markus1998 |
Number47
vastuseid: 234
vaadatud: 51862
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2019 16:29:01 pealkiri: Kommenteerimine: Markus1998 |
| Ostis ühe Atari 2600 klooni - teate küll, see kangidega Rambo-nimeline imemasin. |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
Number47
vastuseid: 1513
vaadatud: 188888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2019 16:25:47 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
| Sai üks väike arvutitoorik ostetud. Kõik kiire ja konkreetne. |
teema: Kommenteerimine: marx001 |
Number47
vastuseid: 72
vaadatud: 11709
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.10.2018 10:41:21 pealkiri: Kommenteerimine: marx001 |
| Aitas kiirel ajal väga suurest hädast välja ja müüs hea hinnaga vanemat tüüpi sülearvuti ekraani, mida poest enam naljalt ei saa. Väga operatiivne tegutsemine - kokkuleppest 24h hiljem oli mu ... |
teema: » Kollektsioneerin vanu protsessoreid |
Number47
vastuseid: 369
vaadatud: 168915
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 12.02.2018 18:57:59 pealkiri: Kollektsioneerin vanu protsessoreid |
| ...Läks teise tuppa otsima. Olen üpris kindel, et see prose on alles. Tulen ülehomme korraks pealinna, kui enne seda üles leian, siis haaran kaasa. |
teema: » Kollektsioneerin vanu protsessoreid |
Number47
vastuseid: 369
vaadatud: 168915
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 12.02.2018 17:56:25 pealkiri: Kollektsioneerin vanu protsessoreid |
| Mul on kuskile pappkasti hoolikalt ära topitud üks vigane Ricoh 2A03 (põhineb 6502 instruktsioonidel) prose. |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Number47
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640763
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 27.03.2017 22:47:52 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ega kellelgi sahtlis 2.5" PATA/IDE ketta 44pin emane-emane tüüpi lintkaablit ei vedele? |
teema: Kommenteerimine: anduke88 |
Number47
vastuseid: 50
vaadatud: 22374
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2017 16:30:57 pealkiri: Kommenteerimine: anduke88 |
| Sain ühe vanemat sorti rommika. |
teema: Kommenteerimine: varjasm |
Number47
vastuseid: 32
vaadatud: 11268
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2016 00:48:16 pealkiri: Kommenteerimine: varjasm |
| Sain endale uueväärsed suusasaapad. |
teema: Kommenteerimine: cky2k |
Number47
vastuseid: 139
vaadatud: 31378
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.05.2016 20:17:25 pealkiri: Kommenteerimine: cky2k |
| Korras. Sain zuumboxi. |
teema: Kommenteerimine: raimond1 |
Number47
vastuseid: 8
vaadatud: 3893
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2016 22:19:04 pealkiri: Kommenteerimine: raimond1 |
| Ostsin Wii puldi. Kõik olemas ja korralikult pakitud. |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
Number47
vastuseid: 1841
vaadatud: 264972
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2015 22:49:25 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Jälle korras!
Orgunnis kauba kodulinna kah. |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Number47
vastuseid: 6928
vaadatud: 1535699
|
foorum: Parem HV postitatud: 16.09.2015 22:27:43 pealkiri: Teema -:iPhone 4S 8GB Valge garantiiga:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : iPhone 4S 8GB Valge garantiiga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" "
Kasuta ... |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Number47
vastuseid: 6928
vaadatud: 1535699
|
foorum: Parem HV postitatud: 16.09.2015 22:27:22 pealkiri: Teema -:iPhone 5S 16GB Space Grey garantiiga:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : iPhone 5S 16GB Space Grey garantiiga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" "
... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Number47
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640763
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 23.06.2015 22:03:41 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| , vaata uuskasutuskeskusesse ([url=https://maps.google.com/maps?q=Lai+10+P%C3%A4rnu&hl=et&ie=UTF8&sll=58.381264,24.507501&sspn=0.040498,0.077162&hnear=Lai+10,+P%C3%A4rnu,+80011,+Ee ... |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Number47
vastuseid: 6928
vaadatud: 1535699
|
foorum: Parem HV postitatud: 18.06.2015 21:50:19 pealkiri: Teema -:8-bit Nintendo Famicom (NES) mängud:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : 8-bit Nintendo Famicom (NES) mängud
Selgitus : Sooviks muuta esimese posti sisu, kuna mäng The Goonies sai foorumivä ... |
teema: Kommenteerimine: Ultrraz |
Number47
vastuseid: 250
vaadatud: 137477
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2015 11:26:23 pealkiri: Kommenteerimine: Ultrraz |
| Sain ühele Samsungi läpatsile jahuti. Kõik korras! |
teema: Kommenteerimine: Kaldas |
Number47
vastuseid: 33
vaadatud: 6949
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2015 15:09:22 pealkiri: Kommenteerimine: Kaldas |
| Aitas loodust säästa. Vabastas paarist vanast akust. |
teema: Kommenteerimine: qsta386 |
Number47
vastuseid: 41
vaadatud: 7053
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2015 20:15:44 pealkiri: Kommenteerimine: qsta386 |
| Positiivne ärikogemus. Ostis mõned Super Famicomi mängud, mis mul kogus topelt olid. |
teema: Kommenteerimine: LauriKaks |
Number47
vastuseid: 19
vaadatud: 5214
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2015 14:32:49 pealkiri: Kommenteerimine: LauriKaks |
| Sain masinale uue LCD kaabli. |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Number47
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640763
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 14.11.2014 12:13:42 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Kas kellelgi on aimu, mis masina peaksin laiali lööma, et 555 taimerit saada? Kolahunnik nurgas on päris suur  |
teema: Ja Windows 9 nimeks saab...Windows 10 |
Number47
vastuseid: 63
vaadatud: 38874
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 01.10.2014 13:53:48 pealkiri: Ja Windows 9 nimeks saab...Windows 10 |
| Windows 9 nimeks võib saada Windows 10, kuid tegelikult hakkab ta ikka olema Windows 6.4, 6.5 vms. |
teema: Kommenteerimine: margus0000 |
Number47
vastuseid: 98
vaadatud: 32955
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2014 15:39:30 pealkiri: Kommenteerimine: margus0000 |
| Sai üks poolpidune läpakas projektiks soetatud. Kiire ja korralik asjaajamine. |
teema: Kommenteerimine: tarc |
Number47
vastuseid: 840
vaadatud: 143493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2014 01:29:43 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
| Jälle korralik mäludiil |
teema: Kommenteerimine: djjr |
Number47
vastuseid: 19
vaadatud: 7062
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2014 21:48:33 pealkiri: Kommenteerimine: djjr |
| Sai üks lenovo rommikas ostetud. Kiire tehing. |
teema: Kommenteerimine: sifkad |
Number47
vastuseid: 285
vaadatud: 56722
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.12.2013 14:08:02 pealkiri: Kommenteerimine: sifkad |
Sain läpakale ekraani. Toimetas kiirelt kohale.
Usaldusväärne ja usaldav  |
teema: Kommenteerimine: Spezz |
Number47
vastuseid: 70
vaadatud: 29970
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.11.2013 18:59:32 pealkiri: Kommenteerimine: Spezz |
Ostsin kaks vidinat. Väga vastutulelik müüja. Lahendas kiirelt smartposti-viperuse ning järgmiseks hommikuks oli pakk juba õiges kapis.
Teine kordki  |
teema: Kommenteerimine: TmEE |
Number47
vastuseid: 5
vaadatud: 3370
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2013 20:00:39 pealkiri: Kommenteerimine: TmEE |
| Aitas konsooli tviikida ja trablshuutida |
teema: Linux ubuntu 13.10 kujundamine |
Number47
vastuseid: 18
vaadatud: 6268
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 04.11.2013 16:03:30 pealkiri: Linux ubuntu 13.10 kujundamine |
Võta XFCE või LXDE - nood on väiksema ressursijanuga  |
teema: Lenovo R61i heliprobleem |
Number47
vastuseid: 10
vaadatud: 2214
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 25.10.2013 16:21:46 pealkiri: Lenovo R61i heliprobleem |
| Proovisid ilma? |
teema: Lenovo R61i heliprobleem |
Number47
vastuseid: 10
vaadatud: 2214
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 24.10.2013 10:21:32 pealkiri: Lenovo R61i heliprobleem |
Ega Sul juhuslikult schlumberger reflex 20 id-kaardi lugeja masinas ei istu?
Mul endal oli kah kunagi r61i ja hääl tegi robotit, kui bootides idkaardi lugeja sees oli. 64bit 7 oli peal.
Ilma lugej ... |
teema: Linux ubuntu 13.10 kujundamine |
Number47
vastuseid: 18
vaadatud: 6268
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 22.10.2013 23:31:38 pealkiri: Linux ubuntu 13.10 kujundamine |
Tahad "stardi nuppu" alla vasakusse nurka panna?  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Number47
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640763
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 13.10.2013 09:11:28 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Uued huvid. Nüüd oleks tarvis musta värvi COM pordi null-modemi kaablit pikkusega 2 või 3 meetrit.
http://www.cablestogo.com/product-images/52038/600/52038a.jpg |
teema: Kommenteerimine: maxfox04 |
Number47
vastuseid: 300
vaadatud: 87539
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.10.2013 18:44:13 pealkiri: Kommenteerimine: maxfox04 |
Andis vajalikke vidinaid Zhillitoni konsooli taaselustamiseks.
Meeldiv kogemus  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Number47
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640763
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 10.10.2013 15:48:02 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| , ISA sloti pitch on õige, kuid klemmide arv on teine. Hiinakal 60 klemmi, lühikesel ISA siinil 62. Isand guugel ütleb, et härrad on isegi sellist vigurit teinud, et ISA siinil 3mm ühest küljest ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Number47
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640763
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 10.10.2013 12:46:09 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Sooviks elundidoonoriks kollaste kasettidega ühilduvat hiina "konsooli". Masin ise ei pea olema töökorras - oluline on tervete klemmidega kasseti slot. |
teema: Kommenteerimine: laurx |
Number47
vastuseid: 1155
vaadatud: 368110
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.10.2013 19:40:44 pealkiri: Kommenteerimine: laurx |
| Aitäh. Aitasid tuppa ruumi teha! |
teema: Kommenteerimine: tigerstone |
Number47
vastuseid: 12
vaadatud: 4100
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.10.2013 19:40:02 pealkiri: Kommenteerimine: tigerstone |
| Aitäh. Aitasid tuppa ruumi teha! |
teema: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab Elisa (INTERVJUU ON LÕPPENUD) |
Number47
vastuseid: 121
vaadatud: 47430
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.08.2013 20:27:13 pealkiri: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab Elisa (INTERVJUU ON LÕPPENUD) |
Millal on leviparanemist oodata Alatskivil ja Võsul?
2G praegu puudulik ja 3G täiesti olematu.
Miks saadeti hiljuti 4G LTE pakette promovad SMS sõnumid kõigile minti kasutajatele, isegi mulle, ... |
teema: Telia TV |
Number47
vastuseid: 59374
vaadatud: 14185712
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.08.2013 15:35:23 pealkiri: Telia TV |
| 6 aastat tagasi polnud mingit juttu stiilis "ole kohustuslikus korras 2 aastat klient, siis saad aparaadi omale". |
teema: Telia TV |
Number47
vastuseid: 59374
vaadatud: 14185712
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.08.2013 15:14:47 pealkiri: Telia TV |
| USB-TTL adapterit endal käepärast pole. Mis puutub toitest, siis multimeetriga kontrollides on pinge õige ja püsiv. |
teema: Telia TV |
Number47
vastuseid: 59374
vaadatud: 14185712
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.08.2013 14:39:03 pealkiri: Telia TV |
| Vaadake, et te Aminole mingit uuendust peale ei lase surada. Amilo hakkas ühel päeval trikitama ja restarte tegema - Elion üritas üle võrgu firmware'i "uuendada", kuigi viimane versioon oli juba ... |
teema: Kommenteerimine: emmennpee |
Number47
vastuseid: 508
vaadatud: 114788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.08.2013 10:50:12 pealkiri: Kommenteerimine: emmennpee |
| Ostis seismajäänud digiboksi ära. |
| |