Avaleht
otsing leidis 347 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: aprilia.
Number47

vastuseid: 46
vaadatud: 5197

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2022 09:20:05   pealkiri: Kommenteerimine: aprilia.
Ostsin lapsele kooliks Thinkpadi. Kiire diil ja eeskujulikult pakitud saadetis. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Mardex
Number47

vastuseid: 408
vaadatud: 63332

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.04.2021 15:50:25   pealkiri: Kommenteerimine: Mardex
Järjekordne thumbs_up.gif kogemus. Saatis kiirelt smartpostiga ja mälud olid väga korralikult pakitud.
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
Number47

vastuseid: 6928
vaadatud: 1535699

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 11.04.2021 15:23:56   pealkiri: Teema -:WordPressi lehe muutmine:- vajaks tähelepanu
Foorum : Töövahendus
Teema : WordPressi lehe muutmine
Selgitus : Tõsta Foorumist "Töövahendus"->" Kasti "

Tere

leidsin tegija pmst kohe. Olen korduvalt püüdnud seda postitust täiend ...
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
Number47

vastuseid: 6928
vaadatud: 1535699

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 06.04.2021 07:11:27   pealkiri: Teema -:Apple SSD:- vajaks tähelepanu
Foorum : Lisaseadmed ja varuosad süle- ja tahvelarvutitele
Teema : Apple SSD
Selgitus : Tõsta Foorumist "Lisaseadmed ja varuosad süle- ja tahvelarvutitele"->" Apple toodete ostu-müügifoorum ...
  teema: Kommenteerimine: Olava
Number47

vastuseid: 66
vaadatud: 14315

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2021 20:20:16   pealkiri: Kommenteerimine: Olava
Ruuter kiirelt käes. Tänan!
  teema: Kommenteerimine: von Wu
Number47

vastuseid: 900
vaadatud: 196622

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.08.2019 21:49:27   pealkiri: C2Q kast
Järjekordne asjalik diil.
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Number47

vastuseid: 1903
vaadatud: 322900

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2019 22:20:55   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Sain ühe SSD ketta. Kõik korras.
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
Number47

vastuseid: 6928
vaadatud: 1535699

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.03.2019 20:01:37   pealkiri: Teema -:Logo + visiitkaardi kujundus õhkvedrustuse osadega tegelevale e-poele:- vajaks tähelepanu
Foorum : Töövahendus
Teema : Logo + visiitkaardi kujundus õhkvedrustuse osadega tegelevale e-poele
Selgitus : Tõsta Foorumist "Töövahendus"->"arhiivi ", teemast selgub, et töö teostaja o ...
  teema: Kommenteerimine: Markus1998
Number47

vastuseid: 234
vaadatud: 51862

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2019 16:29:01   pealkiri: Kommenteerimine: Markus1998
Ostis ühe Atari 2600 klooni - teate küll, see kangidega Rambo-nimeline imemasin.
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
Number47

vastuseid: 1513
vaadatud: 188888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2019 16:25:47   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Sai üks väike arvutitoorik ostetud. Kõik kiire ja konkreetne.
  teema: Kommenteerimine: marx001
Number47

vastuseid: 72
vaadatud: 11709

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.10.2018 10:41:21   pealkiri: Kommenteerimine: marx001
Aitas kiirel ajal väga suurest hädast välja ja müüs hea hinnaga vanemat tüüpi sülearvuti ekraani, mida poest enam naljalt ei saa. Väga operatiivne tegutsemine - kokkuleppest 24h hiljem oli mu ...
  teema: » Kollektsioneerin vanu protsessoreid
Number47

vastuseid: 369
vaadatud: 168915

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 12.02.2018 18:57:59   pealkiri: Kollektsioneerin vanu protsessoreid
...Läks teise tuppa otsima. Olen üpris kindel, et see prose on alles. Tulen ülehomme korraks pealinna, kui enne seda üles leian, siis haaran kaasa.
  teema: » Kollektsioneerin vanu protsessoreid
Number47

vastuseid: 369
vaadatud: 168915

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 12.02.2018 17:56:25   pealkiri: Kollektsioneerin vanu protsessoreid
Mul on kuskile pappkasti hoolikalt ära topitud üks vigane Ricoh 2A03 (põhineb 6502 instruktsioonidel) prose.
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Number47

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640763

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 27.03.2017 22:47:52   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi sahtlis 2.5" PATA/IDE ketta 44pin emane-emane tüüpi lintkaablit ei vedele?
  teema: Kommenteerimine: anduke88
Number47

vastuseid: 50
vaadatud: 22374

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.01.2017 16:30:57   pealkiri: Kommenteerimine: anduke88
Sain ühe vanemat sorti rommika.
  teema: Kommenteerimine: varjasm
Number47

vastuseid: 32
vaadatud: 11268

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2016 00:48:16   pealkiri: Kommenteerimine: varjasm
Sain endale uueväärsed suusasaapad.
  teema: Kommenteerimine: cky2k
Number47

vastuseid: 139
vaadatud: 31378

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.05.2016 20:17:25   pealkiri: Kommenteerimine: cky2k
Korras. Sain zuumboxi.
  teema: Kommenteerimine: raimond1
Number47

vastuseid: 8
vaadatud: 3893

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2016 22:19:04   pealkiri: Kommenteerimine: raimond1
Ostsin Wii puldi. Kõik olemas ja korralikult pakitud.
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
Number47

vastuseid: 1841
vaadatud: 264972

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2015 22:49:25   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Jälle korras!
Orgunnis kauba kodulinna kah.
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
Number47

vastuseid: 6928
vaadatud: 1535699

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 16.09.2015 22:27:43   pealkiri: Teema -:iPhone 4S 8GB Valge garantiiga:- vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : iPhone 4S 8GB Valge garantiiga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" "
Kasuta ...
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
Number47

vastuseid: 6928
vaadatud: 1535699

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 16.09.2015 22:27:22   pealkiri: Teema -:iPhone 5S 16GB Space Grey garantiiga:- vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : iPhone 5S 16GB Space Grey garantiiga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" "
...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Number47

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640763

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 23.06.2015 22:03:41   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
, vaata uuskasutuskeskusesse ([url=https://maps.google.com/maps?q=Lai+10+P%C3%A4rnu&hl=et&ie=UTF8&sll=58.381264,24.507501&sspn=0.040498,0.077162&hnear=Lai+10,+P%C3%A4rnu,+80011,+Ee ...
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
Number47

vastuseid: 6928
vaadatud: 1535699

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 18.06.2015 21:50:19   pealkiri: Teema -:8-bit Nintendo Famicom (NES) mängud:- vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : 8-bit Nintendo Famicom (NES) mängud
Selgitus : Sooviks muuta esimese posti sisu, kuna mäng The Goonies sai foorumivä ...
  teema: Kommenteerimine: Ultrraz
Number47

vastuseid: 250
vaadatud: 137477

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2015 11:26:23   pealkiri: Kommenteerimine: Ultrraz
Sain ühele Samsungi läpatsile jahuti. Kõik korras!
  teema: Kommenteerimine: Kaldas
Number47

vastuseid: 33
vaadatud: 6949

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2015 15:09:22   pealkiri: Kommenteerimine: Kaldas
Aitas loodust säästa. Vabastas paarist vanast akust.
  teema: Kommenteerimine: qsta386
Number47

vastuseid: 41
vaadatud: 7053

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2015 20:15:44   pealkiri: Kommenteerimine: qsta386
Positiivne ärikogemus. Ostis mõned Super Famicomi mängud, mis mul kogus topelt olid.
  teema: Kommenteerimine: LauriKaks
Number47

vastuseid: 19
vaadatud: 5214

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2015 14:32:49   pealkiri: Kommenteerimine: LauriKaks
Sain masinale uue LCD kaabli.
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Number47

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640763

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 14.11.2014 12:13:42   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Kas kellelgi on aimu, mis masina peaksin laiali lööma, et 555 taimerit saada? Kolahunnik nurgas on päris suur icon_wink.gif
  teema: Ja Windows 9 nimeks saab...Windows 10
Number47

vastuseid: 63
vaadatud: 38874

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 01.10.2014 13:53:48   pealkiri: Ja Windows 9 nimeks saab...Windows 10
Windows 9 nimeks võib saada Windows 10, kuid tegelikult hakkab ta ikka olema Windows 6.4, 6.5 vms.
  teema: Kommenteerimine: margus0000
Number47

vastuseid: 98
vaadatud: 32955

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.04.2014 15:39:30   pealkiri: Kommenteerimine: margus0000
Sai üks poolpidune läpakas projektiks soetatud. Kiire ja korralik asjaajamine.
  teema: Kommenteerimine: tarc
Number47

vastuseid: 840
vaadatud: 143493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2014 01:29:43   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Jälle korralik mäludiil
  teema: Kommenteerimine: djjr
Number47

vastuseid: 19
vaadatud: 7062

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2014 21:48:33   pealkiri: Kommenteerimine: djjr
Sai üks lenovo rommikas ostetud. Kiire tehing.
  teema: Kommenteerimine: sifkad
Number47

vastuseid: 285
vaadatud: 56722

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2013 14:08:02   pealkiri: Kommenteerimine: sifkad
Sain läpakale ekraani. Toimetas kiirelt kohale.
Usaldusväärne ja usaldav thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Spezz
Number47

vastuseid: 70
vaadatud: 29970

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2013 18:59:32   pealkiri: Kommenteerimine: Spezz
Ostsin kaks vidinat. Väga vastutulelik müüja. Lahendas kiirelt smartposti-viperuse ning järgmiseks hommikuks oli pakk juba õiges kapis.

Teine kordki icon_cool.gif
  teema: Kommenteerimine: TmEE
Number47

vastuseid: 5
vaadatud: 3370

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2013 20:00:39   pealkiri: Kommenteerimine: TmEE
Aitas konsooli tviikida ja trablshuutida
  teema: Linux ubuntu 13.10 kujundamine
Number47

vastuseid: 18
vaadatud: 6268

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 04.11.2013 16:03:30   pealkiri: Linux ubuntu 13.10 kujundamine
Võta XFCE või LXDE - nood on väiksema ressursijanuga icon_biggrin.gif
  teema: Lenovo R61i heliprobleem
Number47

vastuseid: 10
vaadatud: 2214

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 25.10.2013 16:21:46   pealkiri: Lenovo R61i heliprobleem
Proovisid ilma?
  teema: Lenovo R61i heliprobleem
Number47

vastuseid: 10
vaadatud: 2214

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 24.10.2013 10:21:32   pealkiri: Lenovo R61i heliprobleem
Ega Sul juhuslikult schlumberger reflex 20 id-kaardi lugeja masinas ei istu?
Mul endal oli kah kunagi r61i ja hääl tegi robotit, kui bootides idkaardi lugeja sees oli. 64bit 7 oli peal.
Ilma lugej ...
  teema: Linux ubuntu 13.10 kujundamine
Number47

vastuseid: 18
vaadatud: 6268

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 22.10.2013 23:31:38   pealkiri: Linux ubuntu 13.10 kujundamine
Tahad "stardi nuppu" alla vasakusse nurka panna? icon_razz1.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Number47

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640763

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 13.10.2013 09:11:28   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Uued huvid. Nüüd oleks tarvis musta värvi COM pordi null-modemi kaablit pikkusega 2 või 3 meetrit.
http://www.cablestogo.com/product-images/52038/600/52038a.jpg
  teema: Kommenteerimine: maxfox04
Number47

vastuseid: 300
vaadatud: 87539

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.10.2013 18:44:13   pealkiri: Kommenteerimine: maxfox04
Andis vajalikke vidinaid Zhillitoni konsooli taaselustamiseks.
Meeldiv kogemus thumbs_up.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Number47

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640763

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 10.10.2013 15:48:02   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
, ISA sloti pitch on õige, kuid klemmide arv on teine. Hiinakal 60 klemmi, lühikesel ISA siinil 62. Isand guugel ütleb, et härrad on isegi sellist vigurit teinud, et ISA siinil 3mm ühest küljest ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Number47

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640763

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 10.10.2013 12:46:09   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Sooviks elundidoonoriks kollaste kasettidega ühilduvat hiina "konsooli". Masin ise ei pea olema töökorras - oluline on tervete klemmidega kasseti slot.
  teema: Kommenteerimine: laurx
Number47

vastuseid: 1155
vaadatud: 368110

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.10.2013 19:40:44   pealkiri: Kommenteerimine: laurx
Aitäh. Aitasid tuppa ruumi teha!
  teema: Kommenteerimine: tigerstone
Number47

vastuseid: 12
vaadatud: 4100

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.10.2013 19:40:02   pealkiri: Kommenteerimine: tigerstone
Aitäh. Aitasid tuppa ruumi teha!
  teema: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab Elisa (INTERVJUU ON LÕPPENUD)
Number47

vastuseid: 121
vaadatud: 47430

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.08.2013 20:27:13   pealkiri: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab Elisa (INTERVJUU ON LÕPPENUD)
Millal on leviparanemist oodata Alatskivil ja Võsul?
2G praegu puudulik ja 3G täiesti olematu.

Miks saadeti hiljuti 4G LTE pakette promovad SMS sõnumid kõigile minti kasutajatele, isegi mulle, ...
  teema: Telia TV
Number47

vastuseid: 59374
vaadatud: 14185712

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.08.2013 15:35:23   pealkiri: Telia TV
6 aastat tagasi polnud mingit juttu stiilis "ole kohustuslikus korras 2 aastat klient, siis saad aparaadi omale".
  teema: Telia TV
Number47

vastuseid: 59374
vaadatud: 14185712

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.08.2013 15:14:47   pealkiri: Telia TV
USB-TTL adapterit endal käepärast pole. Mis puutub toitest, siis multimeetriga kontrollides on pinge õige ja püsiv.
  teema: Telia TV
Number47

vastuseid: 59374
vaadatud: 14185712

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.08.2013 14:39:03   pealkiri: Telia TV
Vaadake, et te Aminole mingit uuendust peale ei lase surada. Amilo hakkas ühel päeval trikitama ja restarte tegema - Elion üritas üle võrgu firmware'i "uuendada", kuigi viimane versioon oli juba ...
  teema: Kommenteerimine: emmennpee
Number47

vastuseid: 508
vaadatud: 114788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.08.2013 10:50:12   pealkiri: Kommenteerimine: emmennpee
Ostis seismajäänud digiboksi ära.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.