Avaleht
otsing leidis 232 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Star Wars: Knights of the Old Republic - 2, The Sith Lords
Null

vastuseid: 217
vaadatud: 49194

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2005 17:40:26   pealkiri: Star Wars: Knights of the Old Republic - 2, The Sith Lords
kuidas vahevideod ja story on?
Tiptop nagu ikka. icon_smile.gif Sisu algab kohati isegi huvitavamalt kui esimeses algas.
  teema: Star Wars: Knights of the Old Republic - 2, The Sith Lords
Null

vastuseid: 217
vaadatud: 49194

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2005 17:30:49   pealkiri: Star Wars: Knights of the Old Republic - 2, The Sith Lords
Ma juba Xbox'i peal mänginud. icon_smile.gif Igati mõnus mäng on. Kohati tundub põnevam kui esimene, kuid üldiselt on siiski suht sama head.
  teema: Splinter Cell 3: Chaos Theory.
Null

vastuseid: 324
vaadatud: 50111

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2005 17:28:10   pealkiri: Splinter Cell 3: Chaos Theory.
on kellelgi link ka et kust nagu see mäng sikutada või mingi sait?

EDIT: mingi link olemas
Beeta saab siit www.Fileplanet.com

Ise ei saa beetat proovida, kuna videokaart liiga luts icon_razz.gif
  teema: World of Warcraft
Null

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.11.2004 19:46:49   pealkiri: World of Warcraft
Muide vaatan et selline sait nagu http://www.importmadness.com pakub ka asja, see on UK firma nii et EL sees ja käibekat sealt ei maksa. Iseasi kas ka neil seda laos võtta on.
Sorry, kui see küsim ...
  teema: FEAR - First Encounter Assault Recon
Null

vastuseid: 1643
vaadatud: 245254

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.11.2004 19:13:14   pealkiri: FEAR - First Encounter Assault Recon
Need pildid ja video klipid mida ma näinud olen tunduvad küll väga imetlusväärsed. Tundus, et mäng suutis isegi suht creepy keskkonna luua. Muidugi see slow-motion kakluse värk tundub ka värske ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.11.2004 01:43:07   pealkiri: Half-Life 2
tegevus pidi nagu rumeenias toimuma
See pole teada, kus riigis see City 17 asub, kuid on öeldud, et Ida- Euroopas. Enamus oletavad, et Rumeenias, kuna Valve meeskonnast, kes sellele City 17 mõttele ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.11.2004 21:13:32   pealkiri: Half-Life 2
...seda kus erinevaid juppe saab liigutada oleme me ennegi n2inud...
Kus? Doom3, kus said paari kasti nihutada? FarCry, kus sai tünne mäest alla veeretada? Mitte ühesgi mängus terve mängunduse a ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.11.2004 17:09:57   pealkiri: Half-Life 2
Imelik, et enamus ei suuda üle paari tunni pelada. Kui ma mängu esimest korda sain lasin ma umbes 10h jutti. icon_razz.gif IMHO on ta parim FPS kindlalt, mis eal tehtud ning arvata-vasti ka parim arvutimäng e ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.11.2004 03:07:43   pealkiri: Half-Life 2
Ma samas osas icon_razz1.gif Chapter seitse. Just kõmmutasin mingi lennuki alla ja tehti värav mulle lahti... seal olengi icon_razz1.gif homme pelan edasi. Ravenholm oli NIGHTMARE... nagu Doom III :-/ vastik aga hea meel ...
  teema: Duke Nukem: Forever
Null

vastuseid: 976
vaadatud: 193988

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2004 21:25:31   pealkiri: Duke Nukem: Forever
Kellel on häid mõtteid 3D Realms'le, siis [url=http://forums.3drealms.com/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=717372&an=0&page=0#717372]siia postides on lootus, et nad jõuvad ka mängu ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2004 20:59:21   pealkiri: Half-Life 2
Source - Fatal error: Connection to steam servers lost, could not aquire nessesary game files..


Viga tuleb sisse mängu alguses rongis sõites,
mida oskate öelda selle kohta?
Äkki proovi ori ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.11.2004 17:15:26   pealkiri: Half-Life 2
kui teie jutu järgi võtta olen siis umbes 30 ja ei tahaks eriti uskuda et siis mängin icon_lol.gif
Minul näiteks hetkel 32 turjal ja mängimist ei kavatse küll järele jätta icon_biggrin.gif
Kuni surm lahutab... ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.11.2004 17:01:51   pealkiri: Half-Life 2
Midagi huvitavad.
Over HL2world Forums there is a post explaining how to start a a Half-Life 2 deathmatch server (thanks Blues). Just type net_start, sv_lan 0, deathmatch 1, maxplayers (whatever you ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.11.2004 16:41:06   pealkiri: Half-Life 2

Kui ma ei eksi, siis Unreal2 ja UT 2 kasutavad sama mootorit mis nende eelkäijad. Lihtsalt täiustatud versiooni. Paneb mõtlema?
On olemas Unreal Engine
On olemas Unreal Engiine 2
On tulemas Un ...
  teema: Vampire: The Masquerade - Bloodlines
Null

vastuseid: 314
vaadatud: 72458

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.11.2004 17:39:17   pealkiri: Vampire: The Masquerade - Bloodlines
GameSpot on tõesti väheke ogar. [url=http://www.gamespot.com/pc/rpg/vtmb/review.html]Vampire: The Masquerade - Bloodlines 7.7/10. See mäng nii jube ka pole ju? Ma juba väheke olen mänginud ning m ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.11.2004 14:04:36   pealkiri: Half-Life 2
laagna tee ongi üles kakutud icon_biggrin.gif
krdi valimiskampaaniad
Nuh, Lasnamägi on ju veneajal ehitatud ning see City 17 on ka ju Ida-Euroopa linn. Ju see ka siis kusagil vene piiri ääres. icon_razz.gif
  teema: Counter-Strike: Source
Null

vastuseid: 6658
vaadatud: 1061697

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.11.2004 13:54:01   pealkiri: Counter-Strike: Source
http://www.hardocp.com/article.html?art=Njkx

Päris arvestatav lugemisvara Source teemadel icon_exclaim.gif
Väga negatiivne see arvamus neil seal. Minu arust ta nii jube nüüd ka pole ju.
  teema: Counter-Strike: Source
Null

vastuseid: 6658
vaadatud: 1061697

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.11.2004 01:58:29   pealkiri: Counter-Strike: Source
mis jama te mängite? Mida seal CS-is küll teha saab.....mingi (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font> ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2004 20:09:39   pealkiri: Half-Life 2
Kas demot ei ole (tulemas) sellele? Ei tahaks nagu enne mängu osta, kui kindel pole, kas ta mu arvuti peal normaalselt jookseb.
Mis videokaart on? Sul profiilis pole märgitud.
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2004 19:06:43   pealkiri: Half-Life 2
Kas ma pean kogu aeg netiga ühendatud olema et seda mängida?
Ei, ainult aktiveerimiseks.
  teema: Brothers in arms
Null

vastuseid: 257
vaadatud: 46895

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2004 13:36:29   pealkiri: Brothers in arms
no krt millal siis välja tuleb.. lubati nagu oktoobrit, aga pole ju icon_sad.gif
näpud sügelevad juba..
Juba ammu räägiti, et lükati edasi ju. Nüüd peaks aasta 2005 alguses tulema. Arvatavasti veebrua ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2004 01:17:48   pealkiri: Half-Life 2
Siin siis põhilised skoorid:

IGN 9.7/10
GameSpot 9.2/10
Gamespy 5/5
PC Gamer 98/100
Game Informer 9.5/10
Edge Magazine UK 10/10
Games Master UK 96/100
PC Gamer UK 96/100
Games R ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2004 17:54:56   pealkiri: Half-Life 2
Ise küsin, ise vastan:

ASE Computers, 750 eeku, laos olemas, helistasin üle ja kohe hakkan autoga sinnapoole kihutama 8)
Kuradi pommiauk on aint see trt mnt 80j thumbs_down.gif

kas see oli gold editio ...
  teema: World of Warcraft
Null

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2004 17:33:04   pealkiri: World of Warcraft
Kes soovib beeta kausta? Ma võin anda, kuna enam ei viitsi mängida. Ootan lõpversiooni ära, siis hakkan korralikult mängima. Muidu vaja hiljem jälle uuesti kõike queste tegema hakata. icon_smile.gif
  teema: [MUU] Arutlus pihukonsoolide teemal, üldine.
Null

vastuseid: 59
vaadatud: 15424

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.11.2004 16:50:15   pealkiri: [MUU] Arutlus pihukonsoolide teemal, üldine.
Mõnus ülevaade muidu thumbs_up.gif

Ise arvan ja loodan, et PSP omab turu ära. Ta on odav, head mängud (uus Final Fantasy 7, Metal Gear Acid, Gran Turismo 4, Need for Speed Underground: Rivals, Spider-M ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2004 00:27:51   pealkiri: Half-Life 2
Nomaitea, mina loen tavaliselt review'sid peale mängu läbimängimist või kui olen kahevahel kas tasub seda üldse mängida. Milleks end mingite eelarvamustega koormata? Peatähtis on ju ikkagi see, ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2004 00:12:09   pealkiri: Half-Life 2
GameSpy siis esmamulje olemas ning nädala jooksul on tulemas veel muud head kraami. Ülevaade homme icon_smile.gif
http://archive.gamespy.com/landing/halflife2/
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2004 00:08:46   pealkiri: Half-Life 2
mul hirm-kumba stiilis ta rohkem on kas doom3 või farcry?kas laus loll/nõme jooksmine tulistamine või taktikat,veits hiilimist jms.nagu farcrys?
Peaks nagu mõlemat olema, kuid ma ei liigitaks ted ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.11.2004 23:21:32   pealkiri: Half-Life 2
"Half-Life 2 feels like the middle chapter in a much larger story" äkki see on asja iva, et peabki poolikuks asi jääma, sest nagu me teame, et kolmandat osa tehakse ka ju
Täpselt. Esimene oli HL1 ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.11.2004 23:15:51   pealkiri: Half-Life 2
Here it is my biatches:

http://www.gamespot.com/pc/action/halflife2/review.html

only 9.2 WTF icon_eek.gif
normaalne ju?
lootsid 10.0?
Ma küll ootsin vähemalt 9,5. Hmm kahtlane värk see GameSpot. ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.11.2004 22:55:32   pealkiri: Half-Life 2
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.11.2004 19:41:11   pealkiri: Half-Life 2

Igatahes mina nüüd kah tellisin endale Half-Life 2 Gold paketi via Steam icon_biggrin.gif, kuna olin ATI Bundle omanik, siis sain ~50$ allahindlust, ehk paketi hinnaks siis 40$+shipping ja muu icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Räägi ...
  teema: Blood Rayne 2
Null

vastuseid: 62
vaadatud: 11099

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2004 18:31:20   pealkiri: Blood Rayne 2
Kui vaadata neid reklaame mida iga päev telkust näidatakse, siis ma küll ei saa aru miks selline mäng keelatut peaks olema.
Enamasti verised mängud keelatakse või tehakse neist ilma vereta vers ...
  teema: Blood Rayne 2
Null

vastuseid: 62
vaadatud: 11099

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2004 17:35:14   pealkiri: Blood Rayne 2
Keegi kes on esimest osa peland oskab öelda, kas see erineb väga palju teisest osast?
Ma tegin esimese läbi. Mõnus pela imo. icon_smile.gif Teist ei saa kahjuks proovida, kuna VGA ei toeta. Peab veel nati ka ...
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2004 17:30:58   pealkiri: Half-Life 2
On ikka kutid küll. Ainult 2 päeva veel ning kõik juba lähevad lolliks. Suutsid 5 aastat oodata, nüüd ei kannata enam kahte päeva ära. icon_biggrin.gif

Muidu eile öösel võtsin kätte ning lugesin sell ...
  teema: NFS: Underground 2
Null

vastuseid: 2916
vaadatud: 390256

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2004 23:59:11   pealkiri: NFS: Underground 2
üsna tore on teha X'i, kui sind seina rammitakse ja järgmine auto nii piisavad 5-6 sekki kinni hoiab...

oijah, välimust on, ideed on aga AI on selline, et mu sõrmed ei paindu neid sõnu kirjut ...
  teema: NFS: Underground 2
Null

vastuseid: 2916
vaadatud: 390256

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2004 20:19:23   pealkiri: NFS: Underground 2
Minu arust on tobe see, et enamus Drag'e on peidetud. Minu arust on need Drag'd parimad üldse.
  teema: World of Warcraft
Null

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2004 20:17:42   pealkiri: World of Warcraft
ma sain küll hunter lvl10 endale looma
Ju oli siis lvl 10, ma ei mäletanud täpselt. icon_smile.gif
  teema: Blood Rayne 2
Null

vastuseid: 62
vaadatud: 11099

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2004 20:16:58   pealkiri: Blood Rayne 2

mis te arvate kes mu avataril on 8)

KES icon_question.gif icon_eek.gif

YO Null see pole sexy?
See on tal seal BloodRayne.

See pilt on on küll seksikas. icon_razz.gif Kuid filmis ta pole selline, ta pole ka BloodRayne'l ...
  teema: Blood Rayne 2
Null

vastuseid: 62
vaadatud: 11099

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2004 18:44:33   pealkiri: Blood Rayne 2
njah.. ammu teada juba et mäng tuleb ja tuleb ka film! mille võtted juba käivad.
mis te arvate kes mu avataril on 8)
Filmist nii palju, et ma kardan, et Uwe Poll rikub filmi ära ja muidu ma pole ...
  teema: World of Warcraft
Null

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2004 16:28:39   pealkiri: World of Warcraft
taltsutada aga kust osta saab

no warlockil on need ikka lvl questid ( lvl 10 pet, lvl 20 petr, lvl 30 pet), pakuks et hunteril on sama deal . Trainer annab questi, saad teed selel ära ja saad uue ...
  teema: World of Warcraft
Null

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2004 16:06:02   pealkiri: World of Warcraft
taltsutada aga kust osta saab
Osta saab, kuid see on tohutult kallis. Muidu ma arvan, et sul on sinu endine lemmikloom ikka veel elus. Sa saad ta vilega maagiaga kohel kutsuda (selle "vile" leiad spe ...
  teema: [MUU] Arutlus pihukonsoolide teemal, üldine.
Null

vastuseid: 59
vaadatud: 15424

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.11.2004 16:02:49   pealkiri: [MUU] Arutlus pihukonsoolide teemal, üldine.
selle psp saab filme ka vahtida icon_eek.gif ?
Filme, muusikat ja mänge. icon_smile.gif
  teema: World of Warcraft
Null

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2004 13:49:28   pealkiri: World of Warcraft
krt mul mingi jama tahan looma võtta aga ütleb et mul on juba looma aga tegelt pole
Looma osta või nagu "taltsutada" (oli vist tame vms)?
  teema: NFS: Underground 2
Null

vastuseid: 2916
vaadatud: 390256

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2004 13:48:18   pealkiri: NFS: Underground 2
Kas muidu oma autode maha müümisel raha ei saagi ve? Et kui auto on tuunitud ning tahad ta välja vahetada mõne muu põhja vastu, et see ära tuunida. Ma nagu pole vist saanud. :/
  teema: Half-Life 2
Null

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2004 13:41:42   pealkiri: Half-Life 2
ma ei saa aru, miks teid need ümbrised ja asjad niiväga kotivad? põhiline et mäng ise hea tuleb. 99,9% juhtudest lendab ümbris nii või naa esimesena prükkarisse...
ja üleüldse, milleks nii p ...
  teema: NFS: Underground 2
Null

vastuseid: 2916
vaadatud: 390256

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2004 02:29:57   pealkiri: NFS: Underground 2
minu vormel ka siis icon_biggrin.gif

Kena, kuid kuda juba nii kaugel, et kõik põhjas? :/
  teema: Blood Rayne 2
Null

vastuseid: 62
vaadatud: 11099

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2004 02:26:08   pealkiri: Blood Rayne 2
Demo siis saadaval:
http://www.3dgamers.com/dlselect/games/bloodrayne2/br2demo.zip.html
http://www.gamershell.com/download_7530.shtml
  teema: World of Warcraft
Null

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.11.2004 23:27:27   pealkiri: World of Warcraft
Kas olemasolevat tegelast saab teise realmi ümber ka viia?
See test 17 hirmsa laggiga kui usakat online ronivad, päeval täiesti ok.

Endale tundub et tuleb otsustada siiski Guildwars kasuks kui ...
  teema: TV3 saade "Arvutiaabits"
Null

vastuseid: 441
vaadatud: 76185

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 12.11.2004 21:14:59   pealkiri: TV3 saade "Arvutiaabits"
kõlab väga tuttavalt see asi...

huvitav, kas see saade on loomulik järg
Põhimõtteliselt tundub huvitav, kuid ainult riistvaraline ja tarkvaraline, ilma mängudeta, oleks ka nati igav. Tahaks ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.