|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
Nokia
vastuseid: 1561
vaadatud: 444685
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 06.07.2022 09:43:38 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Mis link?
See vist: https://www.amazon.de/-/en/Roborock-ReactiveAI-Obstacle-Avoidance-Ultrasonic/dp/B09VTN2BH4/ref=sr_1_3?crid=1I656UOBGYVR0&keywords=roborock+s7+maxv+ultra&qid=1657089799&a ... |
teema: Battlefield 2042 |
Nokia
vastuseid: 673
vaadatud: 160702
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2021 22:09:02 pealkiri: Battlefield 2042 |
| Minu 1440p AMD 5900X+ RTX3070 seal laeva peal oli fps 10 vist, 64vs64 ja settingud auto peal, silmajärgi high/max. |
teema: [XSX] Xbox Series X |
Nokia
vastuseid: 1555
vaadatud: 425804
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.11.2021 12:55:50 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
Ehk vale teema, aga mis värk täpsemalt selle xcloudiga on? Kannatab seda siis meil ka tarbida või ei? Mis seadmed? iPad? Windows PC? Regioonipiirangud?
Kuidagi väga segane ja puine on see. Gam ... |
teema: [XSX] Xbox Series X |
Nokia
vastuseid: 1555
vaadatud: 425804
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.11.2021 10:00:14 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
Eestist ostmisel, pole vist hinna langust oodata. Või on aastalõpu poole on lootust? Kes praegu kohalikul turul üldse pakub mõistliku hinnaga series X?
Eestis on ikka päris käest ära läinud ... |
teema: Age of Empires IV |
Nokia
vastuseid: 73
vaadatud: 29818
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2021 07:16:24 pealkiri: Age of Empires IV |
Kuidas AI mängul on? Varasemate versioonide puhul oli mul probleeme kus AI ehitas ainult kas heinamaid-nooletorne või siis 150+ laeva vms. Selles osas parem?
Hard peal otsis mu puidust ääre ül ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
Nokia
vastuseid: 1561
vaadatud: 444685
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 09.09.2021 19:01:13 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
| kellelgi sama mure S5 MAX-iga, et vesi jääb sinna plaadi peale, mitte ei lähe mopi peale? Mul seal tõstad, siis tuleb oma 50-100ml küll ära, loik maas kohe. Kuidas katlakivist lahti saate? Osad ... |
teema: [XSX] Xbox Series X |
Nokia
vastuseid: 1555
vaadatud: 425804
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.03.2021 13:40:37 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
Mingi ülevaade ka klappidest, võimalused tunduvad head.
https://www.youtube.com/watch?v=Q8xDN5myZlk |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.03.2021 16:21:37 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Andsin Poola play.pl lehelt tellimuse sisse Eshopwedrop kaudu. Kokku koos transpordiga ~ 500 € (no disc).
Eks vaatame kas tuleb ja kaua tuleb
Täna jõudis siis Poolast pakk kohale. Trans ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.03.2021 13:08:42 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ei usu, hooldustööd ja mõned 503/504 on ainukesed asjad, mis euronicsi leht praegu teinud on. viimased pool tundi
Kui see proxy just ei lasegi teatud sisse mugavalt ja ülejäänud jätab pim ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.03.2021 13:04:35 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
https://www.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/playstation/711719396208/mangukonsool-sony-playstation-5
täitsa maas  |
teema: Arvutitark |
Nokia
vastuseid: 4789
vaadatud: 1436681
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.03.2021 20:30:54 pealkiri: Arvutitark |
, oled ikka oma väidetes 100% kindel?
Osad hooldused nõuavad laadijat vahest, karpi keegi nõuda ei saa.
Jep kindel, mis kindel, kuna seade siiani mul laual istub, karpi ma enam ülesse ei leid ... |
teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad |
Nokia
vastuseid: 312
vaadatud: 71178
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 05.03.2021 20:28:24 pealkiri: Õhuniisuti |
, võtsin ka Poola laost, oli ~85€...aga no hetkel pole enam sealt võtta.
https://www.aliexpress.com/item/4000270991987.html
Joppas sain ka tellitud just, pärast tellimist oli kaup otsas. Poo ... |
teema: Arvutitark |
Nokia
vastuseid: 4789
vaadatud: 1436681
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.03.2021 17:22:49 pealkiri: Arvutitark |
Ma olen mõned toited viinud lihtsalt paljas toide osade kaablitega ja täiskomplekti vastu saanud.
Mul alla 200 eurine maksev seade, millel oli garantii lõppemas ja karpi enam polnud, ei võ ... |
teema: Arvutitark |
Nokia
vastuseid: 4789
vaadatud: 1436681
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.03.2021 14:40:20 pealkiri: Arvutitark |
| No jah, igaksjuhuks mainin ära, et kui midagi ostate, siis hoidke nii karp, manual kui ka kõik muu, mis karbis on või veel parem, ärge toodet üldse kasutage ja välja võtke karbist, muidu nad ei ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.02.2021 10:56:47 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Mina ei suuda sellest HDR-i vaimustusest aru saada. See töötab vist kõige paremini OLED-i peal. Minu Samsung Q80T peal vähemalt PS4 Pro peal see küll on suht sitt. Pilt läheb tuhmiks. Eks see ol ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.02.2021 09:59:00 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Ma mõtlesin täiesti masinlikult, et küsija mõtles ray tracingut, mitte HDRi. HDR on PS5l jah süsteemi tasandil juba, kui ekraan seda toetab.
Isiklikult oleksin superrahul, kui värske põlvko ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.02.2021 16:39:01 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
kas playsation plsussiga on ka midagi mis mõeldud ps5-le `?
PS Plus näitab jah uusi PS5 mänge seal listis eraldi kohe.
Okey. Ma täna sain ps5-e ja pole veel töölt koju jõudnud
... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.02.2021 16:30:59 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
kas playsation plsussiga on ka midagi mis mõeldud ps5-le `?
PS Plus näitab jah uusi PS5 mänge seal listis eraldi kohe. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.02.2021 15:22:02 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Meie edasimüüjatel on veel arenguruumi. Soome Giganttis hinnaks 9999 EURi
Seal oli loosimise pärast pandud, et tellida said ainult need, kellele loositi, text ka seal, et reaalne hind 549 vms. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.02.2021 10:47:15 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Eile õhtul 23:15-23:30 oli vist Elisas jälle saadavust. Leht oli täitsa katki need 15 minutit. Meenutas seda esimest Elisa droppi eelmine aasta.
Heal ajal panevad müüki ma vaatan, nagu ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.02.2021 13:35:37 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Eile õhtul kirusin, et nüüd kus tuleb mõistliku hinnaga neid Teliasse müüki, siis ma pean ikka kuskil eemal olema nii arvutist kui HV-st. Vahepeal oli ka mitu kriisi, kus mõtlesin, et võtan ka ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.02.2021 07:39:43 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
https://github.com/lkallas/ps5-telia-scout
https://github.com/lkallas/ps5-elisa-scout
Need kes oskavad, tegid vist juba ise, need kes ei oska, ei oska seda nagunii tööle lasta, npm run käsud ju ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.02.2021 21:23:40 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
|
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.02.2021 21:20:48 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Täitsa huvitav, et telia neid välja võlub, Elisa, Euronics etc suured kohad täitsa tühjad, Prisma ka vaikus. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.02.2021 21:15:19 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ma tellisin 2tk ja lasi ilusti kaks korda tellida ja näitab, et veel saab
nüüd näitab, et otsas
Ei tea jah, mis blokeering seal tehtud on. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.02.2021 21:12:07 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
mul ikka näitab, et on
Võibolla ei lase mul tellida, sest ma digital versiooni tellisin juba? Disc versioon nagu etem (enda jaoks vähemalt, lapsed vahivad filme koguaeg xboxist). |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.02.2021 21:07:12 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Telias jälle olemas
https://pood.telia.ee/mangukonsoolid/Sony-PlayStation-5/9396208
Lõi mul ka ette, aga kadus vist ka kohe ära. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.02.2021 20:07:13 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Tundub, et juba müüdud jep. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.02.2021 17:37:50 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Astro on tõesti hea seal PS5-e peal, puldi omadused toob väga hästi esile. Eriti meeldib uisutamine... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.02.2021 09:43:14 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Mul endal tuleb üldse üle BT resiiverisse heli TV-st vajadusel. Võimalusi on ühesõnaga. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.02.2021 16:23:19 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Hakkasin kontot looma kuid ei lase valida USA-d.
Suunab kohe eestikeelse registreerimise peale.
Kuidas saaksin USA konto teha.
VPN-ga. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.02.2021 20:51:15 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Mis hinnaga Telias olid konsoolid?
€479 |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.02.2021 22:07:16 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Kuidas teistel PS5 omanikel on? Endal jäi mäng tööle, ei saanud tegelda, mingi 20>min kuna tal see Rest mode tuleb, pakkis ennast täitsa offline ja tööle läks koos erroriga, et repairing di ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.02.2021 18:24:12 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Tänud, eneba sobib hästi. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.02.2021 17:55:43 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Küsiks vahepeal, et allkeysshop on üks koht, punktid.ee ka üks koht, aga kus veel võib neid PS Now/Plus/mänge osta? |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.02.2021 18:47:28 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| sai nüüd enda digital ka proovitud, pole ps mänginud ps1-st saati, omamoodi fun, aga ventika hääl suht olematu, otse tv all ei kuule teda eriti, väga õrn vuhin/kõrin. Puldist rääkides, siis ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.02.2021 12:37:44 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Kas kusagil mõistliku hinnaga PS5 on lõpuks müüki tulnud?
3 kuud juba launchist möödas ning HV näitab 1000€ kanti hindu 500€ konsoolile?
Tilgub amazonis, currys, targetis, aga just nim ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.02.2021 11:46:19 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Peab vist hakkama kaaluma seda kallimat varianti on/ofis, kui just keegi vahepeal max 650€ ei paku. Muidu läheb järeka peale. Täna jõuab lg cx3 ka ja näpud sügelevad.
Ma veel ootaks n ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.02.2021 11:13:34 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Expert has joined the game https://www.expert.ee/et/a/konsool-sony-playstation-5 |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.02.2021 07:39:14 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
alles oli ju eile vms.
Jutt oli stocki teavitusest vs reaalselt stockis olemisest. Stockis oli jah eile 10 paiku. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.02.2021 07:25:55 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Kas keegi oskaks öelda kuidas neid teavitusi saab amazonist kui ps5 stocki peaks tulema?
Räägitakse, et sealt ei tulegi, kui just lõpuks see boom möödas on... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.02.2021 18:17:33 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Kes iganes tahab Androidile Playstation App-i, siis APK tuleb eraldi tirida ja UK kontoga töötas nagu siidi. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.02.2021 16:28:06 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Amazon hetkel ikka kõige odavam koht, täna oli tavaline verisoon 499€ + paarkümmend euri post saada.
Saksa Amazon? Oskad öelda millal nad umbes droppivad seal?
Täna hommikul 10:15 oli ama ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.02.2021 11:41:22 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ONOFF hakkas ka nalja tegema tundub https://onoff.ee/gaming-est/konsoolid/sony-playstation-5-consolecfi1016a/ |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.02.2021 07:28:51 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ei saa nendest USA psn vendadest aru...
te ikka teate et kui usa kontoga olete connectite ainult USA servudesse lägg on meeletu ma ei kujtua ette mida te mängite online siis?
või tõesti kui ainu ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.02.2021 22:31:10 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Üritasin teemat scannida nende kaartide ja riikide kontode kohta, kuhu hetkel kõige mõttekam konto teha oleks PS now ja plus jaoks?Ikka USA. Kõige soodsam Plusi hind. Tihti saab 30€ eest terve a ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.02.2021 22:17:15 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Üritasin teemat scannida nende kaartide ja riikide kontode kohta, kuhu hetkel kõige mõttekam konto teha oleks PS now ja plus jaoks? |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.02.2021 20:17:03 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Palju telias maksis?
479€ vist oli |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.02.2021 17:45:46 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
mitu sekundit see saadavus seal oli?
15:46 sain esimene teade
15:54 ostsin
Mingid teated tulevad Telia saidilt selleks? |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Nokia
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.02.2021 17:27:34 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
mitu sekundit see saadavus seal oli?
E: vastati juba |
| |