Avaleht
otsing leidis 1384 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
Nokia

vastuseid: 1561
vaadatud: 444685

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 06.07.2022 09:43:38   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Mis link?

See vist: https://www.amazon.de/-/en/Roborock-ReactiveAI-Obstacle-Avoidance-Ultrasonic/dp/B09VTN2BH4/ref=sr_1_3?crid=1I656UOBGYVR0&keywords=roborock+s7+maxv+ultra&qid=1657089799&a ...
  teema: Battlefield 2042
Nokia

vastuseid: 673
vaadatud: 160702

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.11.2021 22:09:02   pealkiri: Battlefield 2042
Minu 1440p AMD 5900X+ RTX3070 seal laeva peal oli fps 10 vist, 64vs64 ja settingud auto peal, silmajärgi high/max.
  teema: [XSX] Xbox Series X
Nokia

vastuseid: 1555
vaadatud: 425804

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.11.2021 12:55:50   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Ehk vale teema, aga mis värk täpsemalt selle xcloudiga on? Kannatab seda siis meil ka tarbida või ei? Mis seadmed? iPad? Windows PC? Regioonipiirangud?

Kuidagi väga segane ja puine on see. Gam ...
  teema: [XSX] Xbox Series X
Nokia

vastuseid: 1555
vaadatud: 425804

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.11.2021 10:00:14   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Eestist ostmisel, pole vist hinna langust oodata. Või on aastalõpu poole on lootust? Kes praegu kohalikul turul üldse pakub mõistliku hinnaga series X?

Eestis on ikka päris käest ära läinud ...
  teema: Age of Empires IV
Nokia

vastuseid: 73
vaadatud: 29818

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.10.2021 07:16:24   pealkiri: Age of Empires IV
Kuidas AI mängul on? Varasemate versioonide puhul oli mul probleeme kus AI ehitas ainult kas heinamaid-nooletorne või siis 150+ laeva vms. Selles osas parem?

Hard peal otsis mu puidust ääre ül ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
Nokia

vastuseid: 1561
vaadatud: 444685

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 09.09.2021 19:01:13   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
kellelgi sama mure S5 MAX-iga, et vesi jääb sinna plaadi peale, mitte ei lähe mopi peale? Mul seal tõstad, siis tuleb oma 50-100ml küll ära, loik maas kohe. Kuidas katlakivist lahti saate? Osad ...
  teema: [XSX] Xbox Series X
Nokia

vastuseid: 1555
vaadatud: 425804

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.03.2021 13:40:37   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Mingi ülevaade ka klappidest, võimalused tunduvad head.

https://www.youtube.com/watch?v=Q8xDN5myZlk
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.03.2021 16:21:37   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Andsin Poola play.pl lehelt tellimuse sisse Eshopwedrop kaudu. Kokku koos transpordiga ~ 500 € (no disc).
Eks vaatame kas tuleb ja kaua tuleb icon_lol.gif

Täna jõudis siis Poolast pakk kohale. Trans ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.03.2021 13:08:42   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ei usu, hooldustööd ja mõned 503/504 on ainukesed asjad, mis euronicsi leht praegu teinud on. viimased pool tundi icon_biggrin.gif

Kui see proxy just ei lasegi teatud sisse mugavalt ja ülejäänud jätab pim ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.03.2021 13:04:35   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
https://www.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/playstation/711719396208/mangukonsool-sony-playstation-5

täitsa maas icon_smile.gif
  teema: Arvutitark
Nokia

vastuseid: 4789
vaadatud: 1436681

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.03.2021 20:30:54   pealkiri: Arvutitark
, oled ikka oma väidetes 100% kindel?
Osad hooldused nõuavad laadijat vahest, karpi keegi nõuda ei saa.

Jep kindel, mis kindel, kuna seade siiani mul laual istub, karpi ma enam ülesse ei leid ...
  teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad
Nokia

vastuseid: 312
vaadatud: 71178

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 05.03.2021 20:28:24   pealkiri: Õhuniisuti
, võtsin ka Poola laost, oli ~85€...aga no hetkel pole enam sealt võtta.
https://www.aliexpress.com/item/4000270991987.html

Joppas sain ka tellitud just, pärast tellimist oli kaup otsas. Poo ...
  teema: Arvutitark
Nokia

vastuseid: 4789
vaadatud: 1436681

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.03.2021 17:22:49   pealkiri: Arvutitark
Ma olen mõned toited viinud lihtsalt paljas toide osade kaablitega ja täiskomplekti vastu saanud.

thumbs_up.gif Mul alla 200 eurine maksev seade, millel oli garantii lõppemas ja karpi enam polnud, ei võ ...
  teema: Arvutitark
Nokia

vastuseid: 4789
vaadatud: 1436681

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.03.2021 14:40:20   pealkiri: Arvutitark
No jah, igaksjuhuks mainin ära, et kui midagi ostate, siis hoidke nii karp, manual kui ka kõik muu, mis karbis on või veel parem, ärge toodet üldse kasutage ja välja võtke karbist, muidu nad ei ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.02.2021 10:56:47   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Mina ei suuda sellest HDR-i vaimustusest aru saada. See töötab vist kõige paremini OLED-i peal. Minu Samsung Q80T peal vähemalt PS4 Pro peal see küll on suht sitt. Pilt läheb tuhmiks. Eks see ol ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.02.2021 09:59:00   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Ma mõtlesin täiesti masinlikult, et küsija mõtles ray tracingut, mitte HDRi. HDR on PS5l jah süsteemi tasandil juba, kui ekraan seda toetab.

Isiklikult oleksin superrahul, kui värske põlvko ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.02.2021 16:39:01   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
kas playsation plsussiga on ka midagi mis mõeldud ps5-le `?

PS Plus näitab jah uusi PS5 mänge seal listis eraldi kohe.

Okey. Ma täna sain ps5-e ja pole veel töölt koju jõudnud icon_lol.gif

...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.02.2021 16:30:59   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
kas playsation plsussiga on ka midagi mis mõeldud ps5-le `?

PS Plus näitab jah uusi PS5 mänge seal listis eraldi kohe.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.02.2021 15:22:02   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Meie edasimüüjatel on veel arenguruumi. Soome Giganttis hinnaks 9999 EURi

Seal oli loosimise pärast pandud, et tellida said ainult need, kellele loositi, text ka seal, et reaalne hind 549 vms.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.02.2021 10:47:15   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Eile õhtul 23:15-23:30 oli vist Elisas jälle saadavust. Leht oli täitsa katki need 15 minutit. Meenutas seda esimest Elisa droppi eelmine aasta.

icon_lol.gif Heal ajal panevad müüki ma vaatan, nagu ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.02.2021 13:35:37   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Eile õhtul kirusin, et nüüd kus tuleb mõistliku hinnaga neid Teliasse müüki, siis ma pean ikka kuskil eemal olema nii arvutist kui HV-st. Vahepeal oli ka mitu kriisi, kus mõtlesin, et võtan ka ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.02.2021 07:39:43   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
https://github.com/lkallas/ps5-telia-scout
https://github.com/lkallas/ps5-elisa-scout

Need kes oskavad, tegid vist juba ise, need kes ei oska, ei oska seda nagunii tööle lasta, npm run käsud ju ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.02.2021 21:23:40   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.02.2021 21:20:48   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Täitsa huvitav, et telia neid välja võlub, Elisa, Euronics etc suured kohad täitsa tühjad, Prisma ka vaikus.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.02.2021 21:15:19   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ma tellisin 2tk ja lasi ilusti kaks korda tellida ja näitab, et veel saab

nüüd näitab, et otsas icon_biggrin.gif

Ei tea jah, mis blokeering seal tehtud on.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.02.2021 21:12:07   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
mul ikka näitab, et on

Võibolla ei lase mul tellida, sest ma digital versiooni tellisin juba? Disc versioon nagu etem (enda jaoks vähemalt, lapsed vahivad filme koguaeg xboxist).
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.02.2021 21:07:12   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Telias jälle olemas

https://pood.telia.ee/mangukonsoolid/Sony-PlayStation-5/9396208

Lõi mul ka ette, aga kadus vist ka kohe ära.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.02.2021 20:07:13   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Tundub, et juba müüdud jep.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 07.02.2021 17:37:50   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Astro on tõesti hea seal PS5-e peal, puldi omadused toob väga hästi esile. Eriti meeldib uisutamine...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 07.02.2021 09:43:14   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Mul endal tuleb üldse üle BT resiiverisse heli TV-st vajadusel. Võimalusi on ühesõnaga.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.02.2021 16:23:19   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Hakkasin kontot looma kuid ei lase valida USA-d.
Suunab kohe eestikeelse registreerimise peale.
Kuidas saaksin USA konto teha.

VPN-ga.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.02.2021 20:51:15   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Mis hinnaga Telias olid konsoolid?

€479
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 04.02.2021 22:07:16   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kuidas teistel PS5 omanikel on? Endal jäi mäng tööle, ei saanud tegelda, mingi 20>min kuna tal see Rest mode tuleb, pakkis ennast täitsa offline ja tööle läks koos erroriga, et repairing di ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 04.02.2021 18:24:12   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Tänud, eneba sobib hästi.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 04.02.2021 17:55:43   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Küsiks vahepeal, et allkeysshop on üks koht, punktid.ee ka üks koht, aga kus veel võib neid PS Now/Plus/mänge osta?
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.02.2021 18:47:28   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
sai nüüd enda digital ka proovitud, pole ps mänginud ps1-st saati, omamoodi fun, aga ventika hääl suht olematu, otse tv all ei kuule teda eriti, väga õrn vuhin/kõrin. Puldist rääkides, siis ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.02.2021 12:37:44   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kas kusagil mõistliku hinnaga PS5 on lõpuks müüki tulnud?
3 kuud juba launchist möödas ning HV näitab 1000€ kanti hindu 500€ konsoolile?

Tilgub amazonis, currys, targetis, aga just nim ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.02.2021 11:46:19   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Peab vist hakkama kaaluma seda kallimat varianti on/ofis, kui just keegi vahepeal max 650€ ei paku. Muidu läheb järeka peale. Täna jõuab lg cx3 ka ja näpud sügelevad. icon_cry.gif

Ma veel ootaks n ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.02.2021 11:13:34   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Expert has joined the game icon_lol.gif https://www.expert.ee/et/a/konsool-sony-playstation-5
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.02.2021 07:39:14   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
alles oli ju eile vms.

Jutt oli stocki teavitusest vs reaalselt stockis olemisest. Stockis oli jah eile 10 paiku.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.02.2021 07:25:55   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kas keegi oskaks öelda kuidas neid teavitusi saab amazonist kui ps5 stocki peaks tulema?

Räägitakse, et sealt ei tulegi, kui just lõpuks see boom möödas on...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.02.2021 18:17:33   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kes iganes tahab Androidile Playstation App-i, siis APK tuleb eraldi tirida ja UK kontoga töötas nagu siidi.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.02.2021 16:28:06   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Amazon hetkel ikka kõige odavam koht, täna oli tavaline verisoon 499€ + paarkümmend euri post saada.

Saksa Amazon? Oskad öelda millal nad umbes droppivad seal?

Täna hommikul 10:15 oli ama ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.02.2021 11:41:22   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ONOFF hakkas ka nalja tegema tundub icon_biggrin.gif https://onoff.ee/gaming-est/konsoolid/sony-playstation-5-consolecfi1016a/
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.02.2021 07:28:51   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ei saa nendest USA psn vendadest aru...
te ikka teate et kui usa kontoga olete connectite ainult USA servudesse lägg on meeletu ma ei kujtua ette mida te mängite online siis?
või tõesti kui ainu ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.02.2021 22:31:10   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Üritasin teemat scannida nende kaartide ja riikide kontode kohta, kuhu hetkel kõige mõttekam konto teha oleks PS now ja plus jaoks?Ikka USA. Kõige soodsam Plusi hind. Tihti saab 30€ eest terve a ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.02.2021 22:17:15   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Üritasin teemat scannida nende kaartide ja riikide kontode kohta, kuhu hetkel kõige mõttekam konto teha oleks PS now ja plus jaoks?
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.02.2021 20:17:03   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Palju telias maksis?

479€ vist oli
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.02.2021 17:45:46   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
mitu sekundit see saadavus seal oli? icon_biggrin.gif

15:46 sain esimene teade
15:54 ostsin

Mingid teated tulevad Telia saidilt selleks?
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Nokia

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.02.2021 17:27:34   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
mitu sekundit see saadavus seal oli? icon_biggrin.gif

E: vastati juba
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.