Mul mure w1200 benq. Näitab ainult valget pilti, muud ei midagi. Internet väidab, et emaplaat läbi. kellelgi mõtteid, kelle juurde Tartus viia? Või lihtsam/odavam kohe uus vaadata?
Täna sain Teliast teate:
Anname teada, et tootja tarneraskuste tõttu hilineb Teie tellitud ONEPLUS 9 PRO nutitelefoni tarne.
Vabandame võimalike ebamugavuste pärast. Toimetame telefoni Teieni es ...
Mul selline mure, et sattus minu kätte üks APC Back-UPS CS 650VA ja sellel ei taha need nö aku pistikud töötada. Surge protection auk töötab ilusasti. UPS ise seisis kapis umbes viis aastat, ka ...
Kui see kedagi veel vähegi huvitab siis Studio XPS 16 tüüner töötab Eestis ilusasti. Selle väikese antenniga saab päris üllatavates kohtades pildi ette.
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.