Avaleht
otsing leidis 613 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Võrguseadmed eramajja :: Võrguseadmed
MotorHead

vastuseid: 61
vaadatud: 6871

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 10.03.2026 11:14:07   pealkiri: Võrguseadmed eramajja
Sai natuke Telia Zyxelit näpitud ja tundub nii, et seda ei õnnestu kuidagi bridge keerata sealse FW-ga.

On kellelgi aimu ka Huawei 5G CPE Max 5 väliruuterist? Elisa oma ja oleks võimalus saada ...
  teema: Võrguseadmed eramajja :: Võrguseadmed
MotorHead

vastuseid: 61
vaadatud: 6871

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 19.02.2026 10:43:34   pealkiri: Võrguseadmed eramajja
Telia Zyxel läheb bridge siis.

Neid ei saa, mulle teadaloevalt, bridgeks kearata. :roll:Kas seal jookseb Telia enda FW peal? Manuali järgi peaks saama IP passthrough teha küll. Vaatan igaks juh ...
  teema: Võrguseadmed eramajja :: Võrguseadmed
MotorHead

vastuseid: 61
vaadatud: 6871

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 16.02.2026 14:43:49   pealkiri: Võrguseadmed eramajja
Tahad kindlalt seda U7 seeriat?
U6+ on passiivne, töötab väga hästi. U7 pole kokku puutunud veel.Pigem tuleviku mõttes tahaks võtta gramm värskema versiooni jah. Googeldades ja redditit lugede ...
  teema: PT: Generaatori remont
MotorHead

vastuseid: 0
vaadatud: 619

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 03.02.2026 15:10:01   pealkiri: PT: Generaatori remont
2 aastat seisnud invertergeneraatoril ilmnenud nüüd mingi anomaalia.

https://www.amazon.de/-/en/Inverter-Generator-Control-Digital-Display/dp/B01414R5BC

Käima läks algul ilusti, kuid kui ta ...
  teema: Võrguseadmed eramajja :: Võrguseadmed
MotorHead

vastuseid: 61
vaadatud: 6871

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 02.02.2026 13:06:14   pealkiri: Võrguseadmed eramajja
Kes Ubiquiti asjadega rohkem sinapeal, oskab ehk kaasa rääkida.

Kas saan õigesti aru, et kõik U7 PRO mudelid on ventilaatoriga või on uuema otsa omad ka passiivsed juba? Või on U7 PRO XG ja X ...
  teema: Võrguseadmed eramajja :: Võrguseadmed
MotorHead

vastuseid: 61
vaadatud: 6871

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 19.12.2025 14:49:10   pealkiri: Võrguseadmed eramajja
Ise mõtlesin AP-deks kasutada U7 PRO või Max, kuid arvan et PRO-st on antud maja jaoks enam kui küll arvestades et maja enda ehitusalane pind on sinna 110m2 kanti. Planeeritud on mõlemad AP-d suht ...
  teema: Võrguseadmed eramajja :: Võrguseadmed
MotorHead

vastuseid: 61
vaadatud: 6871

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 19.12.2025 13:13:38   pealkiri: Võrguseadmed eramajja :: Võrguseadmed
Olles olnud juba mõnda aega eemal võrgumajandusest, siis uurin natuke siit abi milliseid komponente võiks kasutada. Aeg sealmaal kus peaks rajama oma kahekorruselisse eramajja toimiva sisevõrgu la ...
  teema: Kommenteerimine: Alus13
MotorHead

vastuseid: 181
vaadatud: 38155

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2023 12:59:42   pealkiri: Kommenteerimine: Alus13
Mälutehing. Kõik tiptop, nüüd saab rohkem mälutada. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Eestlane10
MotorHead

vastuseid: 116
vaadatud: 20272

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2021 23:21:14   pealkiri: Kommenteerimine: Eestlane10
Päästis kruviga hädast thumbs_up.gif
  teema: Millised kõrvaklapid?
MotorHead

vastuseid: 5662
vaadatud: 1516514

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 09.12.2020 19:05:49   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Ei ole mingit tuvastatavat lag-i. Klapid on mul SONY WH-XB900N. Viimane mudel, mil nn. Extra Bass tugi on. Aku peab neil väga pikalt ja ühendub USB-Cga.
Ostsin ka just filmide jaoks, kuna laps maga ...
  teema: Millised kõrvaklapid?
MotorHead

vastuseid: 5662
vaadatud: 1516514

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.12.2020 16:19:50   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Olles mugav diivan+pc+telekas+wireless klaver ja hiir kasutaja, siis nüüd on tekkinud vajadus ka wireless klappide järgi. Kui räägime siin ikkagi bluetooth tehnoloogia baasil klappidest, siis kui ...
  teema: Samsung S7/S8 kiirlaadimise probleem ekraani töötamise korral
MotorHead

vastuseid: 0
vaadatud: 1105

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.06.2020 11:20:01   pealkiri: Samsung S7/S8 kiirlaadimise probleem ekraani töötamise korral
Nimelt kes teab, see teab et Samsungi selle ajastu telefonidel on kenasti QC2 ja 3 support. Ehk kiirlaadimine. See aga toimib ainult siis kui ekraan on lülitatud välja. Nii pea kui ekraan sisse lül ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
MotorHead

vastuseid: 1561
vaadatud: 445027

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 15.05.2020 09:35:52   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Kust hetkel eestist leiaks kohapealt filtreid jm harjaseid sellele? Üks variant on K-rauta, kuid kas kuskil veel?
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
MotorHead

vastuseid: 1561
vaadatud: 445027

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 24.10.2019 10:01:35   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Kui 1.5cm+ lävepakke ning koduloomi ei ole, on Xiaomi Mi robot suht kindel valik.
https://www.1a.ee/kodutehnika/koju_vaike_kodutehnika/tolmuimejad/xiaomi_mi_robot_vacuum_cleaner_xmisdjqr02rrInfoks, ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
MotorHead

vastuseid: 1561
vaadatud: 445027

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 22.07.2019 15:56:37   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Mis selle S6-e ja T6-e vahe siis tegelikult on? Ainult värvivahe? Lisaks S55-ga võrreldes kirjutatakse et T6 imeb ja peseb samal ajal. S55 siis seda ei tee?
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
MotorHead

vastuseid: 2303
vaadatud: 957726

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.07.2019 16:26:08   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Galaxy A5 A520f tagaklaasi ja esiklaasi musta kellelgil?
  teema: Kommenteerimine: tarc
MotorHead

vastuseid: 840
vaadatud: 143493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.05.2019 23:10:23   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Tellis annab voolu nüüd mul.
  teema: Kommenteerimine: villu
MotorHead

vastuseid: 246
vaadatud: 54166

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.05.2019 09:21:52   pealkiri: Kommenteerimine: villu
Kiire mälu vahetus krabiseva vastu. Kõik timm icon_cool.gif
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
MotorHead

vastuseid: 803
vaadatud: 126902

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.05.2019 09:21:28   pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007
As usual. Arvutikomplekt ja kõik timm icon_cool.gif
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
MotorHead

vastuseid: 2303
vaadatud: 957726

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.01.2019 12:15:58   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Ega kellelgi pole motorola Moto Z XT1635 ekraani kohe olemas Eestis? Telefon käis maas, pilti näitab aga puudutustele ei reageeri.
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
MotorHead

vastuseid: 2303
vaadatud: 957726

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.04.2018 09:54:48   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Uuriks Moto Z play ekraani vahetuse kohta. Tahaks originaali kuna hiinakatega halvad kogemused. Kes kus teeks?
  teema: Kommenteerimine: audi-äss
MotorHead

vastuseid: 228
vaadatud: 49169

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2017 13:34:54   pealkiri: Kommenteerimine: audi-äss
Kojutoomiseks ssd. Mida veel elult tahta icon_smile.gif tänud
  teema: Kommenteerimine: iliaz
MotorHead

vastuseid: 2
vaadatud: 767

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2016 18:39:12   pealkiri: Kommenteerimine: iliaz
Hea ja kiire äri. thumbs_up.gif soovitan
  teema: Telia TV
MotorHead

vastuseid: 59375
vaadatud: 14188249

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.02.2016 21:58:03   pealkiri: Telia TV
Vabandan, kui arutletud, kuid kas salvestamine ongi see nö "vaata algusest"? Sai see 3kuud täispakett läbi ning kadus ka see vaata algusest ära. Võtsin salvestamise juurde, kuid algusest vaatamis ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
MotorHead

vastuseid: 2303
vaadatud: 957726

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.01.2016 10:43:49   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
https://www.replacebase.co.uk/sony-xperia-m4-aqua-replacement-lcd-touch-screen-digitizer-glass-assembly-original/

Tegu siis selle pealmise osaga. Digitizer vms?
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
MotorHead

vastuseid: 2303
vaadatud: 957726

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.01.2016 11:13:40   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Sony Xperia M4 Aqua. Juhtus mis juhtuma pidi ning pealmine klaas läks kukkudes mõraseks. Ekraan kõik asjad töötavad ning ka uus klaas käes juba ebayst. Kes vahetaks asja tallinnas ära ning mis ...
  teema: Huawei G6 rootimine
MotorHead

vastuseid: 10
vaadatud: 4987

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.07.2015 15:14:08   pealkiri: Huawei G6 rootimine
Mälukaart sees juba ammu. Lihtsalt ei lase sinna peale programme ümber installida ja nii saab väga kähku see 1gb mälu täis. Usun, et ei ole ainuke, kes maadleb sama probleemiga.
  teema: Huawei G6 rootimine
MotorHead

vastuseid: 10
vaadatud: 4987

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.07.2015 15:07:01   pealkiri: Huawei G6 rootimine
Olgu, aga kuidas lahendada probleem, et mälu on vähe? Nagu aru saan, siis sellise programmiga link2sd saab sundida programme installima SD kaardile või sain valesti aru?
  teema: Huawei G6 rootimine
MotorHead

vastuseid: 10
vaadatud: 4987

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.07.2015 09:05:15   pealkiri: Huawei G6 rootimine
Probleemiks G6. Nimelt by default on talle määratud 4gb süsteemimälu, millest 3 on süsteemil kasutada ja 1 on siis kasutajale. Nagu teada, siis saab see 1 väga väga kiirelt täis. 3-4 programmi ...
  teema: Läpaka vendi juhtmed (segadus) :: Sülearvuti jahutid
MotorHead

vastuseid: 2
vaadatud: 2429

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 20.07.2015 11:33:10   pealkiri: Läpaka vendi juhtmed (segadus) :: Sülearvuti jahutid
Mureks Asus 1215B. Nimelt vent plärises jubedalt ja sai uus vent tellitud. Kuna viitsimist ei olnud algul seda lahti kiskuda, et vaadata vendi koodi, siis sai pimesi ostetud ebayst vent mis peaks sel ...
  teema: Kommenteerimine: audi-äss
MotorHead

vastuseid: 228
vaadatud: 49169

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2015 09:23:52   pealkiri: Kommenteerimine: audi-äss
Äri kiire ja korralik. Tõi ise veel kohale. thumbs_up.gif
  teema: HP DV5 bios lukus (ei boodi)
MotorHead

vastuseid: 3
vaadatud: 2321

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 06.03.2015 10:10:53   pealkiri: HP DV5 bios lukus (ei boodi)
hp dv5-1150 pilti ette ei võta. Jääb lihtsalt restartima ja BIOS-i ei lase.
  teema: HP630 "kuumeneb üle"
MotorHead

vastuseid: 2
vaadatud: 3998

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 05.03.2015 12:37:16   pealkiri: HP630 "kuumeneb üle"
Arvuti sulgub ise, kuid jahutuses probleem pole. Tegu tarkvaralise teemaga.
  teema: HP DV5 bios lukus (ei boodi)
MotorHead

vastuseid: 3
vaadatud: 2321

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 04.03.2015 15:51:06   pealkiri: HP DV5 bios lukus (ei boodi)
Mureks DV5 läppar, millel arvuti sisse lülitades hakkavad kõik ledid vilkuma iga 3-e sekundi tagant ning tahaks ja üritaks bootida, kuid ebaõnnestub. Googeldades tundub nagu oleks corrupt BIOS ni ...
  teema: Kommenteerimine: rewer
MotorHead

vastuseid: 1309
vaadatud: 272762

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2015 16:47:55   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Sai loovutatud mõni asi icon_smile.gif
  teema: HP630 "kuumeneb üle"
MotorHead

vastuseid: 2
vaadatud: 3998

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 01.02.2015 22:19:55   pealkiri: HP630 "kuumeneb üle"
Toodi üks selline murelaps. Tüüpiline overheating problem ehk arvuti kuumeneb enda arust üle, kui tegelikult on kõik korras. Kas on mõtet seda üldse remontida või võib mahakandmisele arvata? ...
  teema: Kommenteerimine: Ultrraz
MotorHead

vastuseid: 250
vaadatud: 137477

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2015 15:55:20   pealkiri: Kommenteerimine: Ultrraz
Kiire mäludiil. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: its2cold
MotorHead

vastuseid: 196
vaadatud: 50907

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2014 15:03:48   pealkiri: Kommenteerimine: its2cold
SSD diil. Bueno...
  teema: Toshiba mälupulga format. Ei õnnestu mitte millegagi...
MotorHead

vastuseid: 4
vaadatud: 2417

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 07.11.2014 09:05:55   pealkiri: Toshiba mälupulga format. Ei õnnestu mitte millegagi...
Flashnuli avades annab mulle ainsa valiku vajutada EXIT. Mingit prompti mul seal pole, kuhu kirjutada saaks
  teema: Toshiba mälupulga format. Ei õnnestu mitte millegagi...
MotorHead

vastuseid: 4
vaadatud: 2417

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 06.11.2014 11:43:50   pealkiri: Toshiba mälupulga format. Ei õnnestu mitte millegagi...
http://d2bktxdiepbdhz.cloudfront.net/images/products/full/THNU08HAYBL5-2.JPG
Mureks siis pildil nähtav Toshiba 8gb-ne pulk. 1139bb1292k2nmk on taha kirjutatud.

Ei saa mitte millegagi formatit te ...
  teema: Tarkvara screenshoti tegemiseks
MotorHead

vastuseid: 5
vaadatud: 1904

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 14.10.2014 16:06:13   pealkiri: Tarkvara screenshoti tegemiseks
http://www.faststone.org/FSCaptureDetail.htm
  teema: Kommenteerimine: inch
MotorHead

vastuseid: 84
vaadatud: 22062

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2014 10:07:48   pealkiri: Kommenteerimine: inch
Sai kiirelt äri tehtud icon_smile.gif
  teema: SATA III ketas välises kõvakettakarbis
MotorHead

vastuseid: 2
vaadatud: 1390

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.08.2014 13:58:47   pealkiri: SATA III ketas välises kõvakettakarbis
Kui väline kõvakettakarp toetab SATA I ja SATA II kettaid ning omab USB3.0 ühendust, siis kui kiire ühendus tegelt seal on, kui sinna panna SATA III ketas?

USB3.0 läbilaskevõime peaks olema c ...
  teema: Dell ja dockis wifi enable
MotorHead

vastuseid: 2
vaadatud: 1321

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 31.07.2014 10:02:34   pealkiri: Dell ja dockis wifi enable
Dell Latitude e5530

Dockis olles oleks vaja vahetada vahepeal kaabli ja wifi vahel. Ainuke variant kuidas seda praegu teha, oleks arvuti dockist eemaldada, et wifi aktiveeriks ennast. Kas kuskilt s ...
  teema: Kommenteerimine: villu
MotorHead

vastuseid: 246
vaadatud: 54166

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2014 19:13:41   pealkiri: Kommenteerimine: villu
thumbs_up.gif Sai heli ostetud
  teema: Kommenteerimine: tiit26
MotorHead

vastuseid: 329
vaadatud: 52462

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.11.2013 22:34:16   pealkiri: Kommenteerimine: tiit26
Sai ka tuttava sülerile uus aku. Natuke aega võttis, kuid kohale jõudis. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Edz
MotorHead

vastuseid: 151
vaadatud: 48413

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2013 18:06:29   pealkiri: Kommenteerimine: Edz
Aitas kiirelt hädast välja thumbs_up.gif
  teema: ASUS Eee PC :: Sülearvutid
MotorHead

vastuseid: 1503
vaadatud: 349830

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 03.11.2013 19:18:48   pealkiri: ASUS Eee PC
Pikalt teema suikus olnud, kuid ei hakka uut teemat ka tegema. 1215B mudel. BIOS update, kas kuidagi võimalik seda läbi windowsi ka teha? Asuse kodukal ainult DOS variant.
  teema: CARPC touchscreen ja driverid. Ei tööta korralikult
MotorHead

vastuseid: 0
vaadatud: 915

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.10.2013 08:53:30   pealkiri: CARPC touchscreen ja driverid. Ei tööta korralikult
Kuna juba pikemat aega pead vaevanud tulemusteta, siis mõtlesin, et äkki siin kellelgi mingisugust sama kala olnud.

Lihtsalt öeldes siis, taga aknalaua all X40 läpakas. Ette tuleb usbi kaabel n ...
  teema: Kommenteerimine: Xvc
MotorHead

vastuseid: 806
vaadatud: 107989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2013 08:57:56   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Ostsin süleri. Täitsa viks ja viisakas. thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.