|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Võrguseadmed eramajja :: Võrguseadmed |
MotorHead
vastuseid: 61
vaadatud: 6869
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 10.03.2026 11:14:07 pealkiri: Võrguseadmed eramajja |
Sai natuke Telia Zyxelit näpitud ja tundub nii, et seda ei õnnestu kuidagi bridge keerata sealse FW-ga.
On kellelgi aimu ka Huawei 5G CPE Max 5 väliruuterist? Elisa oma ja oleks võimalus saada ... |
teema: Võrguseadmed eramajja :: Võrguseadmed |
MotorHead
vastuseid: 61
vaadatud: 6869
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 19.02.2026 10:43:34 pealkiri: Võrguseadmed eramajja |
Telia Zyxel läheb bridge siis.
Neid ei saa, mulle teadaloevalt, bridgeks kearata. :roll:Kas seal jookseb Telia enda FW peal? Manuali järgi peaks saama IP passthrough teha küll. Vaatan igaks juh ... |
teema: Võrguseadmed eramajja :: Võrguseadmed |
MotorHead
vastuseid: 61
vaadatud: 6869
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 16.02.2026 14:43:49 pealkiri: Võrguseadmed eramajja |
Tahad kindlalt seda U7 seeriat?
U6+ on passiivne, töötab väga hästi. U7 pole kokku puutunud veel.Pigem tuleviku mõttes tahaks võtta gramm värskema versiooni jah. Googeldades ja redditit lugede ... |
teema: PT: Generaatori remont |
MotorHead
vastuseid: 0
vaadatud: 618
|
foorum: Töövahendus postitatud: 03.02.2026 15:10:01 pealkiri: PT: Generaatori remont |
2 aastat seisnud invertergeneraatoril ilmnenud nüüd mingi anomaalia.
https://www.amazon.de/-/en/Inverter-Generator-Control-Digital-Display/dp/B01414R5BC
Käima läks algul ilusti, kuid kui ta ... |
teema: Võrguseadmed eramajja :: Võrguseadmed |
MotorHead
vastuseid: 61
vaadatud: 6869
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 02.02.2026 13:06:14 pealkiri: Võrguseadmed eramajja |
Kes Ubiquiti asjadega rohkem sinapeal, oskab ehk kaasa rääkida.
Kas saan õigesti aru, et kõik U7 PRO mudelid on ventilaatoriga või on uuema otsa omad ka passiivsed juba? Või on U7 PRO XG ja X ... |
teema: Võrguseadmed eramajja :: Võrguseadmed |
MotorHead
vastuseid: 61
vaadatud: 6869
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 19.12.2025 14:49:10 pealkiri: Võrguseadmed eramajja |
| Ise mõtlesin AP-deks kasutada U7 PRO või Max, kuid arvan et PRO-st on antud maja jaoks enam kui küll arvestades et maja enda ehitusalane pind on sinna 110m2 kanti. Planeeritud on mõlemad AP-d suht ... |
teema: Võrguseadmed eramajja :: Võrguseadmed |
MotorHead
vastuseid: 61
vaadatud: 6869
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 19.12.2025 13:13:38 pealkiri: Võrguseadmed eramajja :: Võrguseadmed |
| Olles olnud juba mõnda aega eemal võrgumajandusest, siis uurin natuke siit abi milliseid komponente võiks kasutada. Aeg sealmaal kus peaks rajama oma kahekorruselisse eramajja toimiva sisevõrgu la ... |
teema: Kommenteerimine: Alus13 |
MotorHead
vastuseid: 181
vaadatud: 38155
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2023 12:59:42 pealkiri: Kommenteerimine: Alus13 |
Mälutehing. Kõik tiptop, nüüd saab rohkem mälutada.  |
teema: Kommenteerimine: Eestlane10 |
MotorHead
vastuseid: 116
vaadatud: 20272
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2021 23:21:14 pealkiri: Kommenteerimine: Eestlane10 |
Päästis kruviga hädast  |
teema: Millised kõrvaklapid? |
MotorHead
vastuseid: 5662
vaadatud: 1516183
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.12.2020 19:05:49 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
Ei ole mingit tuvastatavat lag-i. Klapid on mul SONY WH-XB900N. Viimane mudel, mil nn. Extra Bass tugi on. Aku peab neil väga pikalt ja ühendub USB-Cga.
Ostsin ka just filmide jaoks, kuna laps maga ... |
teema: Millised kõrvaklapid? |
MotorHead
vastuseid: 5662
vaadatud: 1516183
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.12.2020 16:19:50 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
| Olles mugav diivan+pc+telekas+wireless klaver ja hiir kasutaja, siis nüüd on tekkinud vajadus ka wireless klappide järgi. Kui räägime siin ikkagi bluetooth tehnoloogia baasil klappidest, siis kui ... |
teema: Samsung S7/S8 kiirlaadimise probleem ekraani töötamise korral |
MotorHead
vastuseid: 0
vaadatud: 1104
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.06.2020 11:20:01 pealkiri: Samsung S7/S8 kiirlaadimise probleem ekraani töötamise korral |
| Nimelt kes teab, see teab et Samsungi selle ajastu telefonidel on kenasti QC2 ja 3 support. Ehk kiirlaadimine. See aga toimib ainult siis kui ekraan on lülitatud välja. Nii pea kui ekraan sisse lül ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
MotorHead
vastuseid: 1561
vaadatud: 444994
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 15.05.2020 09:35:52 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
| Kust hetkel eestist leiaks kohapealt filtreid jm harjaseid sellele? Üks variant on K-rauta, kuid kas kuskil veel? |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
MotorHead
vastuseid: 1561
vaadatud: 444994
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 24.10.2019 10:01:35 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Kui 1.5cm+ lävepakke ning koduloomi ei ole, on Xiaomi Mi robot suht kindel valik.
https://www.1a.ee/kodutehnika/koju_vaike_kodutehnika/tolmuimejad/xiaomi_mi_robot_vacuum_cleaner_xmisdjqr02rrInfoks, ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
MotorHead
vastuseid: 1561
vaadatud: 444994
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 22.07.2019 15:56:37 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
| Mis selle S6-e ja T6-e vahe siis tegelikult on? Ainult värvivahe? Lisaks S55-ga võrreldes kirjutatakse et T6 imeb ja peseb samal ajal. S55 siis seda ei tee? |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
MotorHead
vastuseid: 2303
vaadatud: 957685
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.07.2019 16:26:08 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| Galaxy A5 A520f tagaklaasi ja esiklaasi musta kellelgil? |
teema: Kommenteerimine: tarc |
MotorHead
vastuseid: 840
vaadatud: 143493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.05.2019 23:10:23 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
| Tellis annab voolu nüüd mul. |
teema: Kommenteerimine: villu |
MotorHead
vastuseid: 246
vaadatud: 54164
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.05.2019 09:21:52 pealkiri: Kommenteerimine: villu |
Kiire mälu vahetus krabiseva vastu. Kõik timm  |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
MotorHead
vastuseid: 803
vaadatud: 126902
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.05.2019 09:21:28 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
As usual. Arvutikomplekt ja kõik timm  |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
MotorHead
vastuseid: 2303
vaadatud: 957685
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.01.2019 12:15:58 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| Ega kellelgi pole motorola Moto Z XT1635 ekraani kohe olemas Eestis? Telefon käis maas, pilti näitab aga puudutustele ei reageeri. |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
MotorHead
vastuseid: 2303
vaadatud: 957685
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.04.2018 09:54:48 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| Uuriks Moto Z play ekraani vahetuse kohta. Tahaks originaali kuna hiinakatega halvad kogemused. Kes kus teeks? |
teema: Kommenteerimine: audi-äss |
MotorHead
vastuseid: 228
vaadatud: 49143
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2017 13:34:54 pealkiri: Kommenteerimine: audi-äss |
Kojutoomiseks ssd. Mida veel elult tahta tänud |
teema: Kommenteerimine: iliaz |
MotorHead
vastuseid: 2
vaadatud: 767
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.03.2016 18:39:12 pealkiri: Kommenteerimine: iliaz |
Hea ja kiire äri. soovitan |
teema: Telia TV |
MotorHead
vastuseid: 59375
vaadatud: 14186705
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.02.2016 21:58:03 pealkiri: Telia TV |
| Vabandan, kui arutletud, kuid kas salvestamine ongi see nö "vaata algusest"? Sai see 3kuud täispakett läbi ning kadus ka see vaata algusest ära. Võtsin salvestamise juurde, kuid algusest vaatamis ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
MotorHead
vastuseid: 2303
vaadatud: 957685
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.01.2016 10:43:49 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
https://www.replacebase.co.uk/sony-xperia-m4-aqua-replacement-lcd-touch-screen-digitizer-glass-assembly-original/
Tegu siis selle pealmise osaga. Digitizer vms? |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
MotorHead
vastuseid: 2303
vaadatud: 957685
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.01.2016 11:13:40 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| Sony Xperia M4 Aqua. Juhtus mis juhtuma pidi ning pealmine klaas läks kukkudes mõraseks. Ekraan kõik asjad töötavad ning ka uus klaas käes juba ebayst. Kes vahetaks asja tallinnas ära ning mis ... |
teema: Huawei G6 rootimine |
MotorHead
vastuseid: 10
vaadatud: 4987
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.07.2015 15:14:08 pealkiri: Huawei G6 rootimine |
| Mälukaart sees juba ammu. Lihtsalt ei lase sinna peale programme ümber installida ja nii saab väga kähku see 1gb mälu täis. Usun, et ei ole ainuke, kes maadleb sama probleemiga. |
teema: Huawei G6 rootimine |
MotorHead
vastuseid: 10
vaadatud: 4987
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.07.2015 15:07:01 pealkiri: Huawei G6 rootimine |
| Olgu, aga kuidas lahendada probleem, et mälu on vähe? Nagu aru saan, siis sellise programmiga link2sd saab sundida programme installima SD kaardile või sain valesti aru? |
teema: Huawei G6 rootimine |
MotorHead
vastuseid: 10
vaadatud: 4987
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.07.2015 09:05:15 pealkiri: Huawei G6 rootimine |
| Probleemiks G6. Nimelt by default on talle määratud 4gb süsteemimälu, millest 3 on süsteemil kasutada ja 1 on siis kasutajale. Nagu teada, siis saab see 1 väga väga kiirelt täis. 3-4 programmi ... |
teema: Läpaka vendi juhtmed (segadus) :: Sülearvuti jahutid |
MotorHead
vastuseid: 2
vaadatud: 2429
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 20.07.2015 11:33:10 pealkiri: Läpaka vendi juhtmed (segadus) :: Sülearvuti jahutid |
| Mureks Asus 1215B. Nimelt vent plärises jubedalt ja sai uus vent tellitud. Kuna viitsimist ei olnud algul seda lahti kiskuda, et vaadata vendi koodi, siis sai pimesi ostetud ebayst vent mis peaks sel ... |
teema: Kommenteerimine: audi-äss |
MotorHead
vastuseid: 228
vaadatud: 49143
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2015 09:23:52 pealkiri: Kommenteerimine: audi-äss |
Äri kiire ja korralik. Tõi ise veel kohale.  |
teema: HP DV5 bios lukus (ei boodi) |
MotorHead
vastuseid: 3
vaadatud: 2321
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 06.03.2015 10:10:53 pealkiri: HP DV5 bios lukus (ei boodi) |
| hp dv5-1150 pilti ette ei võta. Jääb lihtsalt restartima ja BIOS-i ei lase. |
teema: HP630 "kuumeneb üle" |
MotorHead
vastuseid: 2
vaadatud: 3998
|
foorum: Jahutus postitatud: 05.03.2015 12:37:16 pealkiri: HP630 "kuumeneb üle" |
| Arvuti sulgub ise, kuid jahutuses probleem pole. Tegu tarkvaralise teemaga. |
teema: HP DV5 bios lukus (ei boodi) |
MotorHead
vastuseid: 3
vaadatud: 2321
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 04.03.2015 15:51:06 pealkiri: HP DV5 bios lukus (ei boodi) |
| Mureks DV5 läppar, millel arvuti sisse lülitades hakkavad kõik ledid vilkuma iga 3-e sekundi tagant ning tahaks ja üritaks bootida, kuid ebaõnnestub. Googeldades tundub nagu oleks corrupt BIOS ni ... |
teema: Kommenteerimine: rewer |
MotorHead
vastuseid: 1309
vaadatud: 272762
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2015 16:47:55 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Sai loovutatud mõni asi  |
teema: HP630 "kuumeneb üle" |
MotorHead
vastuseid: 2
vaadatud: 3998
|
foorum: Jahutus postitatud: 01.02.2015 22:19:55 pealkiri: HP630 "kuumeneb üle" |
| Toodi üks selline murelaps. Tüüpiline overheating problem ehk arvuti kuumeneb enda arust üle, kui tegelikult on kõik korras. Kas on mõtet seda üldse remontida või võib mahakandmisele arvata? ... |
teema: Kommenteerimine: Ultrraz |
MotorHead
vastuseid: 250
vaadatud: 137477
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2015 15:55:20 pealkiri: Kommenteerimine: Ultrraz |
Kiire mäludiil.  |
teema: Kommenteerimine: its2cold |
MotorHead
vastuseid: 196
vaadatud: 50907
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.11.2014 15:03:48 pealkiri: Kommenteerimine: its2cold |
| SSD diil. Bueno... |
teema: Toshiba mälupulga format. Ei õnnestu mitte millegagi... |
MotorHead
vastuseid: 4
vaadatud: 2416
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 07.11.2014 09:05:55 pealkiri: Toshiba mälupulga format. Ei õnnestu mitte millegagi... |
| Flashnuli avades annab mulle ainsa valiku vajutada EXIT. Mingit prompti mul seal pole, kuhu kirjutada saaks |
teema: Toshiba mälupulga format. Ei õnnestu mitte millegagi... |
MotorHead
vastuseid: 4
vaadatud: 2416
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 06.11.2014 11:43:50 pealkiri: Toshiba mälupulga format. Ei õnnestu mitte millegagi... |
http://d2bktxdiepbdhz.cloudfront.net/images/products/full/THNU08HAYBL5-2.JPG
Mureks siis pildil nähtav Toshiba 8gb-ne pulk. 1139bb1292k2nmk on taha kirjutatud.
Ei saa mitte millegagi formatit te ... |
teema: Tarkvara screenshoti tegemiseks |
MotorHead
vastuseid: 5
vaadatud: 1903
|
foorum: Tarkvara postitatud: 14.10.2014 16:06:13 pealkiri: Tarkvara screenshoti tegemiseks |
| http://www.faststone.org/FSCaptureDetail.htm |
teema: Kommenteerimine: inch |
MotorHead
vastuseid: 84
vaadatud: 22062
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2014 10:07:48 pealkiri: Kommenteerimine: inch |
Sai kiirelt äri tehtud  |
teema: SATA III ketas välises kõvakettakarbis |
MotorHead
vastuseid: 2
vaadatud: 1390
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.08.2014 13:58:47 pealkiri: SATA III ketas välises kõvakettakarbis |
Kui väline kõvakettakarp toetab SATA I ja SATA II kettaid ning omab USB3.0 ühendust, siis kui kiire ühendus tegelt seal on, kui sinna panna SATA III ketas?
USB3.0 läbilaskevõime peaks olema c ... |
teema: Dell ja dockis wifi enable |
MotorHead
vastuseid: 2
vaadatud: 1321
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 31.07.2014 10:02:34 pealkiri: Dell ja dockis wifi enable |
Dell Latitude e5530
Dockis olles oleks vaja vahetada vahepeal kaabli ja wifi vahel. Ainuke variant kuidas seda praegu teha, oleks arvuti dockist eemaldada, et wifi aktiveeriks ennast. Kas kuskilt s ... |
teema: Kommenteerimine: villu |
MotorHead
vastuseid: 246
vaadatud: 54164
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2014 19:13:41 pealkiri: Kommenteerimine: villu |
Sai heli ostetud |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
MotorHead
vastuseid: 329
vaadatud: 52462
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.11.2013 22:34:16 pealkiri: Kommenteerimine: tiit26 |
Sai ka tuttava sülerile uus aku. Natuke aega võttis, kuid kohale jõudis.  |
teema: Kommenteerimine: Edz |
MotorHead
vastuseid: 151
vaadatud: 48412
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2013 18:06:29 pealkiri: Kommenteerimine: Edz |
Aitas kiirelt hädast välja  |
teema: ASUS Eee PC :: Sülearvutid |
MotorHead
vastuseid: 1503
vaadatud: 349803
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 03.11.2013 19:18:48 pealkiri: ASUS Eee PC |
| Pikalt teema suikus olnud, kuid ei hakka uut teemat ka tegema. 1215B mudel. BIOS update, kas kuidagi võimalik seda läbi windowsi ka teha? Asuse kodukal ainult DOS variant. |
teema: CARPC touchscreen ja driverid. Ei tööta korralikult |
MotorHead
vastuseid: 0
vaadatud: 915
|
foorum: Tarkvara postitatud: 16.10.2013 08:53:30 pealkiri: CARPC touchscreen ja driverid. Ei tööta korralikult |
Kuna juba pikemat aega pead vaevanud tulemusteta, siis mõtlesin, et äkki siin kellelgi mingisugust sama kala olnud.
Lihtsalt öeldes siis, taga aknalaua all X40 läpakas. Ette tuleb usbi kaabel n ... |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
MotorHead
vastuseid: 806
vaadatud: 107989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2013 08:57:56 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
Ostsin süleri. Täitsa viks ja viisakas.  |
| |