Avaleht
otsing leidis 154 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Välismaa krüptoloogid: Eesti ID-kaardid pole turvalised
ModiKomP

vastuseid: 67
vaadatud: 20295

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 10.06.2012 21:58:07   pealkiri: Välismaa krüptoloogid: Eesti ID-kaardid pole turvalised
Endal selline tähelepanek, et vahest pole sisenemisel ja maksmisel PINi vajagi panna icon_eek.gif
Siis kui ühekorra pandud. Seega arvutit ei tohi kunagi jätta üksi ID kaart sees.
Varsti tulevad müügil ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.01.2012 23:27:35   pealkiri: ModiKomp.ee
Ma ei hakka vaidlema. Te leiate alati, et teil õigus ja mina kui klient(endine) on rumal.
Kahju, et ma varem ei teinud printscreeni ega täielikust "garantiiasendusest" copy/paste.
Lihtsalt mainisi ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 31.12.2011 12:11:22   pealkiri: ModiKomp.ee
Tehas saadab pikale lainele, ütleb palun põõrdauge kohaliku müüa pole see on päris kindel, see on tiesti loogiline ka see pole nende rida üdse, ei maksa segamini ajad eri programme mis teevad t ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 30.12.2011 00:05:25   pealkiri: ModiKomp.ee

Juhin siin tähele panu asjale, et pood kannab kliendile küll raha tagasi kuna tema suhtleb kliendiga, tegelikuses annab raha tagasi tehas läbi vahendavate ettevõtete.
Pood annab tagasi selle m ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.12.2011 23:26:09   pealkiri: ModiKomp.ee
, sellele kõvaketta loole on ju väga loogiline seletus olemas.

Kõvaketaste hinnad on nii palju tänu tai uputustele tõusnud, et poel oli igati kasulik sulle su 30€ tagasi anda ja sinu ketas ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.12.2011 23:42:54   pealkiri: ModiKomp.ee
Raha kanname tagasi kui pole juba kantud.

Veel pole kantud.
Saatsin enda nime ja pangarekvisiidi 21 detsember kell 16.53, ehk 2 päeva tagasi(Aare emailile). Nüüd tuleb ilmselt nädalavahetus ka ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.12.2011 00:04:02   pealkiri: ModiKomp.ee
Jätaks siia kah oma viimase kogemuse selle ettevõttega ja mainin ennetavalt, et mu oma viga jah kui kohe ei uurinud reaalse kliendi ja ettevõtte esindaja kokkulepete kohta, ei nõudnud dokumenti, m ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 30.10.2011 19:18:19   pealkiri: ModiKomp.ee
Oeh..Tellisin juba tavahinnaga asjad ära ja maksin ära ka ja siis teie lehel ringi vaadates avastan 50% alega asjad :/ Oleksin sealt hoopis mõne asja võtnud icon_biggrin.gif
Soovitan selle Modikomp soodus a ...
  teema: EU asub senisest agressiivsemalt tarbijat kaitsma
ModiKomP

vastuseid: 49
vaadatud: 9046

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 17.10.2011 20:35:17   pealkiri: EU asub senisest agressiivsemalt tarbijat kaitsma
, 14 päeva kehtib meil tavakaupadele nagunii, nüüdsest hakkab kehtima lisaks ka e-poe 14 päeva tagastus. Aga jätkuvalt on põhimõte nagu tarkvara shipib alati lahtises pakendis (vist olulisim p ...
  teema: EU asub senisest agressiivsemalt tarbijat kaitsma
ModiKomP

vastuseid: 49
vaadatud: 9046

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 16.10.2011 23:03:06   pealkiri: EU asub senisest agressiivsemalt tarbijat kaitsma
,
Kusjuures, soomes see süsteem toimib ja pole küll kuulnud, et kaupmehed viriseks.
Oma tuttavate pealt tean..... võtsid post mingi elektri riistapuu ja viisid paari päeva pärast tagasi. Öel ...
  teema: EU asub senisest agressiivsemalt tarbijat kaitsma
ModiKomP

vastuseid: 49
vaadatud: 9046

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 16.10.2011 22:27:29   pealkiri: EU asub senisest agressiivsemalt tarbijat kaitsma
, 14 päeva kehtib meil tavakaupadele nagunii, nüüdsest hakkab kehtima lisaks ka e-poe 14 päeva tagastus. Aga jätkuvalt on põhimõte nagu tarkvara shipib alati lahtises pakendis (vist olulisim p ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.10.2011 20:33:52   pealkiri: ModiKomp.ee
Muide, see häirib, et teil "saabub" jms info muutub nii, et juba tellitud toote puhul sellest kliendile teada ei antagi.
Oli saabub oktoobris, nüüd äkitselt juba novembris. Saa siis aru, mis õig ...
  teema: AMD sai enda nimele protsessorite ülekiirendamise rekordi
ModiKomP

vastuseid: 14
vaadatud: 4779

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 15.09.2011 22:02:11   pealkiri: AMD sai enda nimele protsessorite ülekiirendamise rekordi
Asjalik argument, et amd oli hetkeks maailma kiireim, kindlasti see celeron, mis keerati 8308.94 MHz peale, töötas ju õhust ja armastusest ja oli 24/7 stabiilne thumbs_up.gif
Ja kuidas intelil sellega lood, ...
  teema: Austraalia kohus sundis lõpetama Samsung Galaxy Tab 10.1 müügi
ModiKomP

vastuseid: 93
vaadatud: 18263

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 09.08.2011 20:21:18   pealkiri: Austraalia kohus sundis lõpetama Samsung Galaxy Tab 10.1 müügi
Olemas see vidin , sai tütrele võetud, nüüd rohkem minukäes, uskumatul hea asi, kõike oskab mida mõistus väljamõttleb, eriti plusid androidi kiirele arengule 5+ vidin! beer_yum.gif
  teema: Trendid nutitelefonide maailmas ehk kõik mida tuleviku turundaja teadma peaks
ModiKomP

vastuseid: 19
vaadatud: 7175

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 04.08.2011 22:10:55   pealkiri: Trendid nutitelefonide maailmas ehk kõik mida tuleviku turundaja teadma peaks
Mis need trendid on siis? Võiks mõne ikka siia ka kopeerida ju icon_razz.gif
Mingi pikk ja lohisev sissejuhatus ainult
Mina olen adroidiga hetkel rahul, mõtlen katsetustele PC peal, aga kuna olen üsna lais ...
  teema: Facebooki piltidesse peidetav pahavara näppab andmeid
ModiKomP

vastuseid: 11
vaadatud: 3996

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 02.08.2011 21:07:24   pealkiri: Facebooki piltidesse peidetav pahavara näppab andmeid
Seda võib veel lisada antud teema kohta, et Lp. Eesti ajakirjanikud on selle teemaga käsitlemisega oma kuu-paar - või isegi lausa oma pool aastat hiljaks jäänud. icon_smile.gif

1. Üks link, kuupäevaga ...
  teema: Good.ee
ModiKomP

vastuseid: 56
vaadatud: 17441

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.07.2011 21:36:27   pealkiri: Good.ee
Kui on ajatatud, siis on kas see nii kirjas, või on eemaldatud. Kui maksuvõlg läheneb kapitali mahule on asi väga nutune. 42000EEK kapitali ja 41636EEK maksuvõlga. Nii see ei käi.

Alati võib ...
  teema: Mac'ide populaarsus toob kaasa pahavara kasvu
ModiKomP

vastuseid: 9
vaadatud: 3100

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 23.07.2011 23:27:56   pealkiri: Mac'ide populaarsus toob kaasa pahavara kasvu
Üks väike näide, kuidas Mac "ära rünnatakse". icon_smile.gif
The Symptoms Of Infected Mac Security Virus
http://planetsk8.com/2011/06/the-symptoms-of-infected-mac-security-virus/

Ja MacWorldist kah ü ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.04.2011 21:25:00   pealkiri: ModiKomp.ee
Sai ka lõpuks ostetud sealt. Alguses ostsin 2 venti aga kuna ühte ei olnud siis vahetasin wifi vastu. Hea ja kiire icon_smile.gif Soovitan...
Keegi muidu seletaks kuidas see sooduskoodi asi toimib ? Nagu ma ar ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.04.2011 20:37:41   pealkiri: ModiKomp.ee
Sooviks ka teada garantii kohta. Kas esemetel, millel on märgitud garantii üle 2 aasta (3, 5 aastat jne.), kas see käib ka läbi teie või peab peale 2 aastat juba tootja enda poole pöörduma?
Ga ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.03.2011 23:24:58   pealkiri: ModiKomp.ee
Lõbutsege icon_wink.gif


GER layout. Keegi oskab kommenteerida kui talutav see on? icon_neutral.gif

kõik teised tähed on nagu EE omal vaid õ peidus, vist oli et Y ja X tuleb ringi tõsta mis sellel klaveri vaatas ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.03.2011 22:30:50   pealkiri: ModiKomp.ee
-mänguri keyboardi kohta enam-vähem norm. hind.... võrreldes teiste sarnastega
-kuram, tegelt tahaks aja kasvõi korra oma silmaga ka näha... muidu päris "sea kotis ostmine"

-mõtleb veel (t ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.03.2011 20:46:44   pealkiri: ModiKomp.ee
, kunagi sain teie kaudu selle hiire... mida siiani müüb AINULT modikomp thumbs_up.gif .

http://www.modikomp.ee/hiired-hiirematid/Silencer/#Silencer
http://www.technotalks.com/wp-content/uploads/2009/12/C ...
  teema: NZXT paiskab müüki uue korpuse NZXT H2
ModiKomP

vastuseid: 23
vaadatud: 7346

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 23.03.2011 20:23:49   pealkiri: Re: NZXT paiskab müüki uue korpuse NZXT H2
http://www.upload.ee/image/1214980/139a.jpg

Hinnad on juba euroopas väljas ja on oluliselt kõrgemad, meilt hakkab saama seda 109.90 €
Võib juba järgmisekuu alguses küsima hakata.
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.03.2011 23:13:31   pealkiri: ModiKomp.ee
http://www.modikomp.ee/k%C3%B5larid/X15/ äkki keegi selgitaks mulle natuke kumb on õige :

pealkirjas : X15, Microlab X15 5.1 Speakers/ 170W RMS (16Wx5+90W)/ Remote Control
kirjelduses : Power 14 ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 09.03.2011 20:45:11   pealkiri: ModiKomp.ee
http://www.modikomp.ee/k%C3%B5larid/X15/ äkki keegi selgitaks mulle natuke kumb on õige :

pealkirjas : X15, Microlab X15 5.1 Speakers/ 170W RMS (16Wx5+90W)/ Remote Control
kirjelduses : Power 14 ...
  teema: Ülevaade: Noctua NH-D14 :: Jahutid ja lisad
ModiKomP

vastuseid: 19
vaadatud: 12073

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 09.03.2011 20:24:49   pealkiri: Ülevaade: Noctua NH-D14
Ehehe, kasutajale kes teab kedagi kes teab kedagi kes teab kes käis koputamas noctua lehel, et meil on noctua tooted kallid, sellele vabalt valitud kohal olev noctua toode tasuta koju kätte. Aus ül ...
  teema: Ülevaade: Noctua NH-D14 :: Jahutid ja lisad
ModiKomP

vastuseid: 19
vaadatud: 12073

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 08.03.2011 20:45:13   pealkiri: Ülevaade: Noctua NH-D14
Ehehe, kasutajale kes teab kedagi kes teab kedagi kes teab kes käis koputamas noctua lehel, et meil on noctua tooted kallid, sellele vabalt valitud kohal olev noctua toode tasuta koju kätte. Aus ül ...
  teema: Ülevaade: Noctua NH-D14 :: Jahutid ja lisad
ModiKomP

vastuseid: 19
vaadatud: 12073

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 01.03.2011 23:02:02   pealkiri: Ülevaade: Noctua NH-D14
Ehehe, kasutajale kes teab kedagi kes teab kedagi kes teab kes käis koputamas noctua lehel, et meil on noctua tooted kallid, sellele vabalt valitud kohal olev noctua toode tasuta koju kätte. Aus ül ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.02.2011 20:39:04   pealkiri: ModiKomp.ee
Tekkinud siis kogemus ka sellega kuidas garantii käib. Üldiselt ei saa kurta, üsna tavaline protsess selles osas, et viid asja sinna, siis saadetakse see edasi maaletoojale. Maaletooja paneb selle ...
  teema: Ülevaade: Roccat Kova [+] :: Hiired
ModiKomP

vastuseid: 45
vaadatud: 27402

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 11.02.2011 22:02:58   pealkiri: Re: Ülevaade: Roccat Kova [+]


thumbs_down.gif Suhteliselt kallis

Hinnaks on 49.90 €

Kas selle kohta ikkagi saab nii öelda või, kvaliteet pro hiirte osas see hind "suhteliselt kallis"?
Mis siis sarnaste omadustega hea hinnaga ...
  teema: Ülevaade: Roccat Kova [+] :: Hiired
ModiKomP

vastuseid: 45
vaadatud: 27402

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 09.02.2011 23:31:26   pealkiri: Ülevaade: Roccat Kova [+]
Nüüd on ka Eestis saadaval icon_biggrin.gif

http://www.modikomp.ee/hiired-hiirematid/ROC-11-520/
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.01.2011 21:16:11   pealkiri: ModiKomp.ee
Mõned hinnad vähe paigast veel@€ http://www.modikomp.ee/jahutused/?o=2
Termopasta 125€ ja juust cooler 245€.
Tänan märkuse eest, siin on probleemiks 2 erinevad viga ja mõlemad väljeduvad ...
  teema: Libauudis Facebooki sulgemise kohta hullutab inimesi
ModiKomP

vastuseid: 43
vaadatud: 10764

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 11.01.2011 22:22:47   pealkiri: Libauudis Facebooki sulgemise kohta hullutab inimesi
Keegi võiks minusugusel tumm uuserile rääkida mis sellest kasu saab, paljud firmad teevad ja siis tüütavad et kuule teemeid sõbraks, et siis saad meilt tasuta harja või kühvli? Mul kahjuks sel ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.12.2010 23:40:52   pealkiri: ModiKomp.ee

et välismaa lattu esitatakse tellimus alles siis, kui teatud kogus kraami ootab tellimist icon_wink.gif

Mismõttes "teatud kogus kraami ootab" ? Sel juhul jääb see minu esimeseks ja viimasek ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.12.2010 23:12:06   pealkiri: ModiKomp.ee

6 päeva arve makstud ja toode ikka tellimata ?


Kaup teele:10-15 tööpäevaga oli selline aeg millega arvestasin.

Pool ajast möödas siis ju, milles probleem?

Küsiks ise huvi pär ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.12.2010 22:57:22   pealkiri: ModiKomp.ee

et välismaa lattu esitatakse tellimus alles siis, kui teatud kogus kraami ootab tellimist icon_wink.gif

Mismõttes "teatud kogus kraami ootab" ? Sel juhul jääb see minu esimeseks ja viimasek ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.12.2010 22:49:06   pealkiri: ModiKomp.ee
Modikomp.ee info:
Tellimus on tasutud.
Tellimus on komplekteerimisel.
Tellimusinfo:
Toode on tellimata Xigmatek XLF-F1455 Black Line LED Fan - 140mm 2 700.00
Toode on tellimata Xigmatek XLF- ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.12.2010 22:38:50   pealkiri: ModiKomp.ee
Ma tulen taevast ülevalt…
Puid, kartuleid toon teile sealt,
tuuningjuppe magusaid
ja vesijahutusi ladusaid!
Vene karu pole käppinud,
tegin hoopis ise käpikud.
“Kopp-kopp!” su uksele ma ...
  teema: Ainult viiendik .ee domeenidest ümber registreeritud
ModiKomP

vastuseid: 60
vaadatud: 15154

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 06.12.2010 22:07:29   pealkiri: Ainult viiendik .ee domeenidest ümber registreeritud
Kas tõesti on 350.- kallis, on-ei taha kohe uskud. Mul .ee ümber regatud ikka päris hulk. Pallku keerutate endale suuri aga vot seda pisikest pappi enam ei saa välia käia minuarust see on laus ...
  teema: Firefox ja Internet Explorer kaotavad, Chrome kasvatab turuosa
ModiKomP

vastuseid: 124
vaadatud: 32587

sõnumfoorum: Hinnavaatluse uudised   postitatud: 30.11.2010 10:46:46   pealkiri: Firefox ja Internet Explorer kaotavad, Chrome kasvatab turuosa
Äge pilt :d

IRW tahtsin just sama mainida, see on üks teemakohasemaisd pilte mida näinud.
  teema: Raul Eamets: Eesti võiks loobuda sularahast
ModiKomP

vastuseid: 111
vaadatud: 25854

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 25.11.2010 09:10:54   pealkiri: Raul Eamets: Eesti võiks loobuda sularahast
esimene asi mis meelde tuli oli see Elioni tuumikvõrgu kadumine natukeseks ajaks, mis siis sellel ajal inimesed peaks varastama? icon_biggrin.gif

Maksad natuuras icon_biggrin.gif

Võin eksida, kuid Jaapanis peaks juba mid ...
  teema: Raul Eamets: Eesti võiks loobuda sularahast
ModiKomP

vastuseid: 111
vaadatud: 25854

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 24.11.2010 22:09:47   pealkiri: Raul Eamets: Eesti võiks loobuda sularahast
VÕIMATU!!!

Eestis elab väga suur osa inimesi kellel on täiturid arve kinni pannud ja saavad majandada ainult sularahas.
Vaevalt sellega midagi ette võetakse ja muudetakse.

Pea panti, et sed ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.11.2010 16:03:32   pealkiri: ModiKomp.ee
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.11.2010 09:21:22   pealkiri: ModiKomp.ee
http://www.modikomp.ee/s%C3%BClearvutid/AAB32/#AAB32 tellisin sellise asija...et kiiresti selle umbes reaalselt kätte saaksin?

Panin märkusesse et eelistaks eesti posti tähitult...aga saadetakse ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.10.2010 23:40:06   pealkiri: ModiKomp.ee
  teema: Probleem - POST error code 25h
ModiKomP

vastuseid: 10
vaadatud: 2058

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 08.09.2010 14:03:54   pealkiri: Probleem - POST error code 25h
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.09.2010 21:31:04   pealkiri: ModiKomp.ee
Ootan pikemat aega juba millal Cyber Snipa Silencer müüki jõuab?
Hakkan juba vaikselt lootust kaotama? icon_cry.gif


http://www.modikomp.ee/hiired-hiirematid/Silencer/
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.08.2010 18:35:23   pealkiri: ModiKomp.ee
Plaan tellida siis Aerocool Vx-e Pro korpus, aga kui selle kohale jõudmiseks tõesti kuni 15 päeva võib minna, siis on see veidi kaua. , kas kiiremini ei saaks seda asja liikuma panna?

Tere, ka ...
  teema: ModiKomp.ee
ModiKomP

vastuseid: 639
vaadatud: 233694

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.08.2010 13:41:31   pealkiri: ModiKomp.ee
Plaan tellida siis Aerocool Vx-e Pro korpus, aga kui selle kohale jõudmiseks tõesti kuni 15 päeva võib minna, siis on see veidi kaua. , kas kiiremini ei saaks seda asja liikuma panna?

Tere, ka ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.