|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Dune: Awakening |
Miraakel
vastuseid: 12
vaadatud: 5068
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.06.2025 14:19:17 pealkiri: Dune: Awakening |
Täna õhtul pääsevad esimesed early access mängima. Kas keegi siit on EA soetanud/plaanib seda teha?
Huvi tundub kuidagi leige või toimub põhiline arutelu kuskil discordis.  |
teema: Throne and Liberty aka Lineage 3 |
Miraakel
vastuseid: 68
vaadatud: 15412
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.10.2024 16:07:24 pealkiri: Throne and Liberty aka Lineage 3 |
Ei saanud vastust enda küsimusele, teil ei ole probleemi sõbralisti lisamisega?
Nii on, ma pole senini sõbralisti tööle saanud. Hetkel käib 6-tunnine mainteńance, hommikul viskasin kiirelt p ... |
teema: Throne and Liberty aka Lineage 3 |
Miraakel
vastuseid: 68
vaadatud: 15412
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.10.2024 17:45:10 pealkiri: Throne and Liberty aka Lineage 3 |
| Alustasime paari sõbraga neljapäeva õhtul (early access) serveris nimega Kazar. Mõned tuttavad on veel ühinemas F2P ajal. Gildile Eesti Leegion on alus pandud, leiab nimistust kui otsida märksõ ... |
teema: Throne and Liberty aka Lineage 3 |
Miraakel
vastuseid: 68
vaadatud: 15412
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2024 19:00:45 pealkiri: Throne and Liberty aka Lineage 3 |
|
teema: Voogedastusplatvorm Disney+ |
Miraakel
vastuseid: 54
vaadatud: 25194
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.06.2022 15:24:29 pealkiri: Voogedastusplatvorm Disney+ |
| Paralleelselt jooksevad nii Prime, Netflix, Apple TV+, Go3 ja TeliaTV teenused. Viimased paar aastat olen pikisilmi oodanud Disney+ platvormi saabumist Eestisse ja nüüd, kus teenus ametlikult saadav ... |
teema: Kommenteerimine: Reisengof |
Miraakel
vastuseid: 97
vaadatud: 22913
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.10.2018 10:43:25 pealkiri: Kommenteerimine: Reisengof |
Ostis kompuutri. Kõik aus ja viisakas, soovitan!  |
teema: Telia TV |
Miraakel
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.08.2017 20:15:34 pealkiri: Telia TV |
Äkki panid mõne uue elektriseadme tööle, häired läksid võrgukaablis veidikene suuremaks, saigi boksi taluvuspiir ületatud?
Ei, ei pannud ühtegi uut elektriseadet tööle.
Tegin täna u ... |
teema: Telia TV |
Miraakel
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.08.2017 16:25:40 pealkiri: Telia TV |
| Kui 12/1 ühendus veab välja kaks vaatajakohta, kus samaaegselt on mõlemad digiboksid sisselülitatud, siis kas on võimalik panna ruuteri taha ka kolmas/ja või neljas "valikuline" digiboks? Eeldus ... |
teema: Telia TV |
Miraakel
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.08.2017 14:14:43 pealkiri: Telia TV |
| Kuidas teil kogemused Telia salvestamise teenusega on? Kas toimib? Endal Starmani Ajamasin, mis tõsiselt närvi ajab, sest need serveri side vead ja signaali puudumine on ära tüüdanud. Aga kui Tel ... |
teema: Telia TV |
Miraakel
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.08.2017 21:03:03 pealkiri: Telia TV |
Tänan kireva pildi eest, nüüd jälle targem.
No vast ikka 99,9%, ju ma olen see õnnelik vähemus, kellel asi töötas paar kuud.  |
teema: Telia TV |
Miraakel
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.08.2017 20:31:26 pealkiri: Telia TV |
| Ma ise arvasin sama, lihtsalt väiksem bandwidth. Kas vahepeal tuli mingi update alla, et digiboks kontrollib ka ruuteri ja enda vahelist kiirust? Oeh, eks homme selgub. Panen paarid jonksu ja kui pil ... |
teema: Telia TV |
Miraakel
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.08.2017 20:22:38 pealkiri: Telia TV |
See ei tohiks tõesti stabiilset pilti näidata. Kui just kaabel piisavalt ei leki.
Kas tehnik tegi tõesti sellise otsa?
Ausõna, ütles et pole probleemi, lõikas vana otsa maha ja pani uue ... |
teema: Telia TV |
Miraakel
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.08.2017 20:13:47 pealkiri: Telia TV |
...kus paarid olid segi?
Mida tähendab "paarid segi"? Kui paarid lõhki pole ja mõlemad otsad on ühesugused, pole ju vahet.
Mõlemad otsad ei ole ühesugused. Ühes otsas jooksevad värvid ... |
teema: Telia TV |
Miraakel
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.08.2017 20:01:17 pealkiri: Telia TV |
...kus paarid olid segi?
Mida tähendab "paarid segi"? Kui paarid lõhki pole ja mõlemad otsad on ühesugused, pole ju vahet.
Mõlemad otsad ei ole ühesugused. Ühes otsas jooksevad värvid ... |
teema: Telia TV |
Miraakel
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.08.2017 19:52:58 pealkiri: Telia TV |
Annan teada, et tõesti, need Samsungi äpiga telerid aastatest 2012-1015 mis pole Telia võrgus käinud, enam sinna ei pääse ka. Nägin täna selle pildi ära ja katsetasin puhtast huvist, mitte, ... |
teema: Telia TV |
Miraakel
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.08.2017 19:45:12 pealkiri: Telia TV |
Küsimus võrguspetsidele: kuidas sai digiTV töötada 2 kuud kaabli otsas, kus paarid olid segi?
Paar kuud tagasi käis kodus Telia tehnik ja muuhulgas palusin tal teha võrgukaablile uus ots (va ... |
teema: php: logimine ühte faili korraga |
Miraakel
vastuseid: 2
vaadatud: 4182
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 18.12.2016 04:00:58 pealkiri: php: logimine ühte faili korraga |
| Sedakorda küsimus siis selline: soov logida access.txt faili kasutajate sisse-välja logimised, kuid ei ole kindel, kuidas antud lahendus reageerib kui korraga ühel ajahetkel peaks süsteemi tabama ... |
teema: php: echo lõhub HTML tabeli |
Miraakel
vastuseid: 2
vaadatud: 2860
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 27.11.2016 02:59:06 pealkiri: php: echo lõhub HTML tabeli |
Esimene rida peaks toimima nii:
echo "<td>" . ($student['enabled'] ? "Yes" : "No") . "</td>";
Sinu teine ja kolmas näide peak ... |
teema: php: echo lõhub HTML tabeli |
Miraakel
vastuseid: 2
vaadatud: 2860
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 27.11.2016 01:28:59 pealkiri: php: echo lõhub HTML tabeli |
Mure siis järgmine: loopides läbi kasutajate profiilid ning manades need ühte tabelisse, kuvatakse ühe veeru andmed hoopiski lehe päises.
Mis juhtub? Miks ignoreeritakse <td> tage?
ech ... |
teema: POST/BOOT probleem |
Miraakel
vastuseid: 5
vaadatud: 2366
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 02.11.2016 17:44:12 pealkiri: POST/BOOT probleem |
Alusta toiteploki Proovi-vahetusega. Selline käitumine näitab tihti seda, et see toiteplokk tasapisi "sureb" ning tal ei jätku enam piisavalt võimsust arvuti tööleminekuks.
Ja põhjusena siis ... |
teema: POST/BOOT probleem |
Miraakel
vastuseid: 5
vaadatud: 2366
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 02.11.2016 17:20:40 pealkiri: POST/BOOT probleem |
| Probleem järgmine - arvuti ei lähe alati käima. Vajutan mobol "start" nuppu ning ei kipu ega kõppu - need illumineerivad tuled mobol põlevad edasi ning kõik ventid on vait. Panin arvuti kokku n ... |
teema: Elion ja Thomson ja Apple AirPort |
Miraakel
vastuseid: 1
vaadatud: 1857
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.10.2015 13:32:16 pealkiri: Elion ja Thomson ja Apple AirPort |
Tere
Kas on võimalik lülitada Elioni Thomsoni ruuteril (TG789vn) välja DHCP/NAT ning anda need õigused/administratsioon AirPort Time Capsule kanda?
Võrguspetsialistid, kuidas edasi toimida ... |
teema: Elion ja VPN ja Mac OS X Server |
Miraakel
vastuseid: 5
vaadatud: 5966
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.06.2015 16:37:49 pealkiri: Elion ja VPN ja Mac OS X Server |
siis peab logisid uurima
Sain L2TP tööle, kuid PPTP jamab ikka.
Copy-paste logist:
Jun 10 16:34:03 mmac.lan vpnd'...
Jun 10 16:34:03 mmac.lan pppdkasutaja]
Jun 10 16:34:03 mmac.lan pppd ... |
teema: Elion ja VPN ja Mac OS X Server |
Miraakel
vastuseid: 5
vaadatud: 5966
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.06.2015 16:01:43 pealkiri: Elion ja VPN ja Mac OS X Server |
Ostad "Server App" äpi ja paned VPN-i tööle. Midagi keerulist selles osas ei ole.
Mavericksile üleminekul pidi äpi uuesti ostma, nii et juhul kui pole veel tehtud, siis upgrade enne Mavericksi ... |
teema: Elion ja VPN ja Mac OS X Server |
Miraakel
vastuseid: 5
vaadatud: 5966
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.06.2015 22:57:24 pealkiri: Elion ja VPN ja Mac OS X Server |
Otsin nõu, kuidas saada VPN korralikult jooksma kasutades eelmainitud lahendust.
Sammud, mis olen teinud:
- Tellinud Elionist staatilise IP;
- Avanud pordid;
- Mac OS X Server puhas install;
... |
teema: Battlefield: Hardline |
Miraakel
vastuseid: 615
vaadatud: 127050
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.04.2015 23:20:39 pealkiri: Battlefield: Hardline |
| Kommenteerige PS4 digital download/installi? No nii über aeglane, et vaju või magama! Mõtlesin, et minu tagasihoidlik 12 megane ühendus jääb pudelikaelaks ning vedasin konsooli kontorisse, kus 1 ... |
teema: Telia TV |
Miraakel
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.03.2015 16:05:23 pealkiri: Telia TV |
Ja hetkel on milline Elioni ruuter millise firmwarega, et nett ja digitv väidetavalt koos ei liigu?
Tarvis digiTV laiali jagada (3 vaatajakohta), kuid kui ühendada praegusesse võrku (erinevad tr ... |
teema: Telia TV |
Miraakel
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.03.2015 13:28:13 pealkiri: Telia TV |
| Tarvis digiTV laiali jagada (3 vaatajakohta), kuid kui ühendada praegusesse võrku (erinevad trendneti switchid/wifi ruuterid), siis algavad igasugused võrguanomaaliad. Ehk teisisõnu, internet ja d ... |
teema: Arduino koodijupp - keskkütte automaatika |
Miraakel
vastuseid: 17
vaadatud: 8540
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 30.01.2015 16:59:04 pealkiri: Arduino koodijupp - keskkütte automaatika |
| Päris põnev projekt. Missugust Arduinot kasutad? Kas wifi teel juhitav (on/off) voolupistiku ehitamine oleks alustuseks liiga ambitsioonikas ettevõtmine? |
teema: World of Warcraft |
Miraakel
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445663
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.11.2014 19:33:32 pealkiri: World of Warcraft |
Oskab keegi öelda, et kust oleks võimalik hankida omale võimalikult odavalt subscriptioni?
Hetkel vaatasin, et G2A's on 60-päeva oma $27 ja 30-päeva oma $16. Aga ehk leidub kuskilt veel odavamal ... |
teema: Telia TV |
Miraakel
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 07.11.2014 00:48:58 pealkiri: Telia TV |
| Jama, peksab ikka 403, või siis puuduvad õigused Error 1. Proovinud sisse-välja logimist, rakenduse peatamist, rakenduse andmete kustutamist - ilma eduta. |
teema: Telia TV |
Miraakel
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.10.2013 10:51:55 pealkiri: Telia TV |
Varem istusid pimedal õhtul teleri ette ja avastasid, et film juba 10 minutit peal olnud - enam seda muret ei ole
Ehk siis see sama asi mis Starmanis. Alustan viimasel ajal nii mõnegi asja va ... |
teema: Telia TV |
Miraakel
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.10.2013 10:23:17 pealkiri: Telia TV |
Kõike salvestatakse automaatselt (k.a. välismaist kraami) – vali ja vaata;
Kui kordustv-d mõtled, siis ei. Ainult oma saated.
edit: Salvestamine on tasuline teenus, 5€ kuu.
Ikka salves ... |
teema: Telia TV |
Miraakel
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172284
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.10.2013 16:59:43 pealkiri: Telia TV |
Päris muhedat lugemist jagub siin, kuigi peale 10ndat lk kisub asi jube üksluiseks ning üksikud väärt postitused jäävad lihtsalt pasarahe varju.
Mainiks siis enda kogemusest väheke. Hetkel ... |
teema: Veebipõhine sõnaraamat |
Miraakel
vastuseid: 3
vaadatud: 2009
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 28.05.2013 15:53:01 pealkiri: Veebipõhine sõnaraamat |
|
teema: Veebipõhine sõnaraamat |
Miraakel
vastuseid: 3
vaadatud: 2009
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 24.05.2013 15:06:55 pealkiri: Veebipõhine sõnaraamat |
Nii kuna teises alateemas ei leidnud minu postitus piisavalt vastukaja, siis pöördun tarkade programmeerijate poole.
Nimelt oleks tarvis teha sõnaraamat (Šugni-Inglise ja Šugni-Prantsuse), mil ... |
teema: Veebipõhine sõnaraamat |
Miraakel
vastuseid: 2
vaadatud: 1127
|
foorum: WWW postitatud: 18.05.2013 17:13:59 pealkiri: Veebipõhine sõnaraamat |
| Wikipedia sõsarprojekti Wiktionary alla ei tahaks sel juhul seda asja sebida? Kui juba eesmärk on kommuuni genereerida ja avalikult muudetavana asja ajada. Seal küll sisuliselt on tegemist seletava ... |
teema: Veebipõhine sõnaraamat |
Miraakel
vastuseid: 2
vaadatud: 1127
|
foorum: WWW postitatud: 16.05.2013 23:30:49 pealkiri: Veebipõhine sõnaraamat |
Loodan, et sattusin õigesse alateemasse oma küsimusega.
Nimelt oleks tarvis teha sõnaraamat (Šugni-Inglise ja Šugni-Prantsuse), millele pääseks ligi veebist. Šugni keele rääkijaid on maa ... |
teema: Call of Duty: Black Ops II |
Miraakel
vastuseid: 556
vaadatud: 111331
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.12.2012 00:18:40 pealkiri: Call of Duty: Black Ops II |
|
teema: Call of Duty: Black Ops II |
Miraakel
vastuseid: 556
vaadatud: 111331
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2012 13:57:37 pealkiri: Call of Duty: Black Ops II |
| Siva-siva vudige nüüd mängima, double-xp nädalavahetus on! |
teema: World of Warcraft |
Miraakel
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445663
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.05.2012 00:10:51 pealkiri: World of Warcraft |
Kahjuks on see tõsi, üritasin just sõbrale saata mõni päev tagasi ja tema e-mailile tuli negatiivne vastus
Minu mäletamist mööda ei olegi sul võimalik sinna lehele ligi pääseda, kui su ... |
teema: World of Warcraft |
Miraakel
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445663
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.05.2012 23:03:07 pealkiri: World of Warcraft |
| , scroll on teele pandud. |
teema: Kommenteerimine: shelob |
Miraakel
vastuseid: 294
vaadatud: 78245
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2012 18:42:52 pealkiri: Kommenteerimine: shelob |
Taaskord tuleb positiivne - reageeris ülikiirelt ning pani SoR'i teele.  |
teema: World of Warcraft |
Miraakel
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445663
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.05.2012 18:40:19 pealkiri: World of Warcraft |
Tänan tähelepanu eest, sain juba scrolli kasutajalt .
PS. See female panda priest näeb nii nummi välja!!!  |
teema: World of Warcraft |
Miraakel
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445663
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.05.2012 17:19:33 pealkiri: World of Warcraft |
keegi mounti soovib? siis pange aga scroll teele!
- maili annan privas. |
teema: Star Wars: The Old Republic |
Miraakel
vastuseid: 1192
vaadatud: 231286
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.04.2012 23:31:01 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
Tegin endale Sith Assassini serverisse Tomb of Freedon Nadd. Alustasin öösel mängimist ning lõpetasin kuskil keskpäeval.
Algus zone's kohtasin ka paari kaasmängijat. Kui ma ei eksi, siis fleet ... |
teema: Star Wars: The Old Republic |
Miraakel
vastuseid: 1192
vaadatud: 231286
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.04.2012 04:46:11 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
Hetkel kestab siis järjekordne free trial weekend (19-23. aprill).
Millist serverit te hetkeseisuga soovitate? Eelistaksin PvP serverit, mis oleks võimalikult high-populated
(kui selline asi üld ... |
teema: USB üle Etherneti kaabli |
Miraakel
vastuseid: 8
vaadatud: 1840
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.09.2011 17:32:01 pealkiri: USB üle Etherneti kaabli |
| Ise lahendasin selle probleemi sellise http://www.ebay.co.uk/itm/USB-RJ45-Extension-Adapter-Cable-LAN-Cat5-Cat5E-Cat6-/200602117551?pt=UK_Computing_NetworkingCables_RL&hash=item2eb4d165af komplekt ... |
teema: USB üle Etherneti kaabli |
Miraakel
vastuseid: 8
vaadatud: 1840
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.09.2011 02:03:03 pealkiri: USB üle Etherneti kaabli |
Tuli selline hull mõte kasutada veebikaamerat valvekaamerana. Probleem selles, et USB (2.0) kaabel ei ole piisavalt pikk
ning "pikendused" jäävad lühikeseks, nimelt oleks tarvis oma 30< m. Uu ... |
teema: Kommenteerimine: xaker |
Miraakel
vastuseid: 215
vaadatud: 62512
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2010 20:15:52 pealkiri: Kommenteerimine: xaker |
Ostis XBOX360 tarvikuid. Soovitan!  |
| |