|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Pihgopoffosolf |
Mini1
vastuseid: 4
vaadatud: 613
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2025 21:56:10 pealkiri: Kommenteerimine: Pihgopoffosolf |
Ostsin ühe DAC. Tehing kiire ja kaup korralik. Soovitan  |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Mini1
vastuseid: 1391
vaadatud: 717300
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 15.08.2025 19:43:28 pealkiri: Mugav tool |
| Keegi selle tooli kohta oskab midagi pajatada ? Sai täna Aatriumis satutud ja sellest suurest valikust, mis seal oli, tundus just see olevat selline, mille keha võttis kiirelt omaks ja mugav oli...
... |
teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika |
Mini1
vastuseid: 659
vaadatud: 124867
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.04.2025 19:37:30 pealkiri: Muruniidukivaatlus |
| 315x masinal vahetasin ise aku ära alternatiivi vastu, covidi aeg oli ning laos polnud ühtegi akut, tellides pakuti paar kuud, alternatiiv sain Euroopast kätte nädala-paariga. Võtsin veidi suurem ... |
teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika |
Mini1
vastuseid: 659
vaadatud: 124867
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.04.2025 17:20:18 pealkiri: Muruniidukivaatlus |
| Keegi Husqvarna robotniidukite akudega on kursis? Mul nüüd juba mingi 5-6 aastat vana Husqvarna 420 aku andis otsad. Mõtlen, et kas osta uus originaal aku või alternatiiv aku või ehk kõige parem ... |
teema: Kommenteerimine: tranneL |
Mini1
vastuseid: 150
vaadatud: 24732
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2025 18:03:06 pealkiri: Kommenteerimine: tranneL |
| Tuttav ostis läpaka, jäi väga rahule. Soovitan! |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
Mini1
vastuseid: 1707
vaadatud: 305705
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 10.12.2024 02:39:29 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
Mõlemad on ok, vaata veidi YT reviewsid ja võta kumb rohkem meeldib.
Fellow kohta olen lugenud, et osad kurdavad et piniseb, aga see pidada ära kaduma mingi hetk.
Neil on kindlasti maitsevahe, Fe ... |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
Mini1
vastuseid: 1707
vaadatud: 305705
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 06.12.2024 19:42:27 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
| Ma ütlesingi et "df- stiilis", neid on odavamaid ka sinna ~300€ hinnaklassi, aga pead otsima, kes-mis neid Euroopas müüb mõistliku hinnaga ja kättesaadavalt. Kohvisemu valikus ei ole ülearu as ... |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
Mini1
vastuseid: 1707
vaadatud: 305705
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 06.12.2024 02:47:54 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
On, aga mõttetult kallid. Tegelikult saab nt neidsamu 1zpresso veskeid akutrelliga ringi ajada, driver bit läheb täpselt sinna otsa
Mis see "odavam ots" tähendab? Minu arust on kõige mõist ... |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
Mini1
vastuseid: 1707
vaadatud: 305705
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 03.12.2024 22:23:25 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
Soovitage odavama otsa veskit. Soov teha tavalist filtri kohvi, aeropress jne. Kas need kohvisemu Eureka näiteks on ok?
https://www.kohvisemu.ee/p/kohviveski-rocket-espresso-mignon-filter-range-fi ... |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
Mini1
vastuseid: 1600
vaadatud: 166346
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.11.2024 20:33:56 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
| Müüs SSD. Kiire tehing, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Hr. Kägu |
Mini1
vastuseid: 70
vaadatud: 16055
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.08.2024 15:56:31 pealkiri: Kommenteerimine: Hr. Kägu |
Müüs kõrvaklapid. Kiire post. Kõik tip-top  |
teema: Kommenteerimine: Store |
Mini1
vastuseid: 308
vaadatud: 46952
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2024 20:34:21 pealkiri: Kommenteerimine: Store |
Ostsin hiire. Väga kiire tehing ja väga rahul  |
teema: Kommenteerimine: koputaja |
Mini1
vastuseid: 67
vaadatud: 34163
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.02.2024 01:06:52 pealkiri: Kommenteerimine: koputaja |
Müüsin UPS-i. Kiire tehing. Kõik 5+  |
teema: Kommenteerimine: lullerhaus |
Mini1
vastuseid: 7
vaadatud: 4065
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2023 01:43:43 pealkiri: Kommenteerimine: lullerhaus |
Ostsin SSD. Kõik ok  |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
Mini1
vastuseid: 1707
vaadatud: 305705
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 13.11.2022 17:01:09 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
Palun selgita asjast mitte midagi teadvatele ka.
Väike näide, kuidas saatan peitub detailides. Ehk et reviewde lugemisest absoluutselt piisab
Vihjeks, et need on paariti omavahel kuidagi se ... |
teema: Kommenteerimine: aise |
Mini1
vastuseid: 188
vaadatud: 75367
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.10.2022 17:59:43 pealkiri: Kommenteerimine: aise |
| Müüs digiboksi. Postitas kiiresti. Kõik nii nagu lubatud. |
teema: Kommenteerimine: PCman |
Mini1
vastuseid: 114
vaadatud: 98495
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2022 22:58:10 pealkiri: Kommenteerimine: PCman |
Müüs digiboksi. Kiire tehing ja korralik kaup. Tänud  |
teema: Kommenteerimine: tqz |
Mini1
vastuseid: 74
vaadatud: 25397
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.10.2022 19:03:41 pealkiri: Kommenteerimine: tqz |
Müüs 2 digiboksi. Kõik nii nagu lubatud  |
teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika |
Mini1
vastuseid: 659
vaadatud: 124867
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 11.05.2022 22:10:15 pealkiri: Muruniidukivaatlus |
Mingil põhjusel pani keegi mu teema sellega kokku. Ma nägin seda teemat ise ka, kuid siin ei olnud midagi asjalikku.
Kellelgi Stihl-idega ka kogemusi? Või veel parem kogemus olemas nii Stihl-iga ... |
teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika |
Mini1
vastuseid: 659
vaadatud: 124867
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 10.05.2022 18:06:15 pealkiri: Robotniiduk |
Tere. Ei leidnud ühtki teemat konkreetselt roboniidukitest. Ei ole ka kindel kuhu foorumisse seda teemat teha.
Sooviks arvamusi erinevate robotniidukite kohta. Oleks endal hetkel vaja ühte osta c ... |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
Mini1
vastuseid: 1707
vaadatud: 305705
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 09.05.2022 17:53:52 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
| kuidas eestis selle garantiiga on? 1aasta? 2 aastat pretensioonide esitamise aeg? on üldse mõtet tassida 1,5a vana philipsi masinat garantiisse? seda enam et viga tundub pigem lihtne olevat....vo ... |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
Mini1
vastuseid: 1707
vaadatud: 305705
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 09.05.2022 15:34:33 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
| kuidas eestis selle garantiiga on? 1aasta? 2 aastat pretensioonide esitamise aeg? on üldse mõtet tassida 1,5a vana philipsi masinat garantiisse? seda enam et viga tundub pigem lihtne olevat....vo ... |
teema: Kommenteerimine: Muhe mees |
Mini1
vastuseid: 12
vaadatud: 4623
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2022 01:44:05 pealkiri: Kommenteerimine: Muhe mees |
| Müüs monitori. Kõik tip-top. Meeldiv suhtlus. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Jolku |
Mini1
vastuseid: 68
vaadatud: 12428
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2021 19:52:08 pealkiri: Kommenteerimine: Jolku |
| Järjekordselt sai SSD ostetud. Kõik väga viis. |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Mini1
vastuseid: 1391
vaadatud: 717300
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 02.12.2021 03:05:58 pealkiri: Mugav tool |
|
teema: Kommenteerimine: aimar102 |
Mini1
vastuseid: 4
vaadatud: 2753
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.11.2021 01:47:11 pealkiri: Kommenteerimine: aimar102 |
| Müüs GPU. Kõik tip-top! |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
Mini1
vastuseid: 1707
vaadatud: 305705
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 22.11.2021 17:30:37 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
| Soovitage kohviveskit mõistlikus hinnaklassis. Päris mitmesaja eest ei tahaks osta. |
teema: Kommenteerimine: Junken |
Mini1
vastuseid: 37
vaadatud: 6855
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2021 20:49:14 pealkiri: Kommenteerimine: Junken |
Müüs GPU. Kõik tip-top. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: chaffee |
Mini1
vastuseid: 4
vaadatud: 745
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2021 18:21:40 pealkiri: Kommenteerimine: chaffee |
| Sai ostetud mälud. Igati viisakas tehing. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: kibbirniit |
Mini1
vastuseid: 170
vaadatud: 23359
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.10.2021 20:55:32 pealkiri: Kommenteerimine: kibbirniit |
Kiire tehing, tuli ise järgi. Soovitan  |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Mini1
vastuseid: 1391
vaadatud: 717300
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 23.08.2021 21:59:15 pealkiri: Mugav tool |
| Click and collect ei tööta selliste suuruste ja kaaludega. Mul olid mõõdud ja kaal kuskil olemas, aga enam üles ei leia. Peab uuesti üle küsima. Kaal ca 20kg ja mõõdud ei ole ka väiksed. Esh ... |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Mini1
vastuseid: 1391
vaadatud: 717300
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 19.08.2021 23:52:28 pealkiri: Mugav tool |
Kui sealt post võtta siis küll. Keegi mainis ülevalpool Click&Collect, sealt transport ikka kordades odavam kui võtta Poole müüja tarne.
Üks näide: https://www.eshopwedrop.ee/files/terms/ ... |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Mini1
vastuseid: 1391
vaadatud: 717300
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 19.08.2021 02:22:09 pealkiri: Mugav tool |
| Ei lootnud. Käisin ka Büroomaailmas. Tuli mõte seda wau ja tune vaadata. Oleks vabalt nõus 400-500 eur panustama toolile kui oleks midagi suuremat võtta ja väheke rohkem metallist. Selles suhtes ... |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Mini1
vastuseid: 1391
vaadatud: 717300
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 17.08.2021 23:51:26 pealkiri: Mugav tool |
| Ei teagi. Ma juba üsna jupp aega vahest vaadanud. Ostsin vahepeal IKEA Markus-e ära. Kuna pole päris see, mis sobiks, siis vahest kui viitsimist olen jälle vaadanud. Aktiivselt ei tegele. Markus o ... |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Mini1
vastuseid: 1391
vaadatud: 717300
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 17.08.2021 23:46:23 pealkiri: Mugav tool |
| Ei lootnud. Käisin ka Büroomaailmas. Tuli mõte seda wau ja tune vaadata. Oleks vabalt nõus 400-500 eur panustama toolile kui oleks midagi suuremat võtta ja väheke rohkem metallist. Selles suhtes ... |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Mini1
vastuseid: 1391
vaadatud: 717300
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 17.08.2021 23:42:16 pealkiri: Mugav tool |
| Hetkel home4you allahindlused. Käisin vaatamas ka seda wau ja tune. Wau on ikka õudne selle koha pealt, et kõik on puhas plastmass. Ja üsna väike oli ka tõepoolest võrrelduna IKEA Markusega. |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Mini1
vastuseid: 1391
vaadatud: 717300
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 06.08.2021 23:03:21 pealkiri: Mugav tool |
Võtsin endale ligi ProNet 6. Väga hea tool, kuigi Herman Millerite ja muude vägevatega võrrelda ei oska. Ilma käetugedeta 424€, käetugedega 478€.
Piltidelt vaadates kõik kuidagi väga pl ... |
teema: Kommenteerimine: DVBGod |
Mini1
vastuseid: 122
vaadatud: 39452
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.07.2021 12:51:42 pealkiri: Kommenteerimine: DVBGod |
Kõik tip-top. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Voyage |
Mini1
vastuseid: 825
vaadatud: 117412
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2021 00:25:36 pealkiri: Kommenteerimine: Voyage |
Müüs uue SSD hea hinnaga. Kõik nii nagu lubatud. Kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: sleeper1 |
Mini1
vastuseid: 21
vaadatud: 10168
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.07.2021 23:55:24 pealkiri: Kommenteerimine: sleeper1 |
Müüs GPU. Kiire tehing. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: kanamana |
Mini1
vastuseid: 20
vaadatud: 7242
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.07.2021 20:17:40 pealkiri: Kommenteerimine: kanamana |
| Sai mälud müüdud. Tuli ise järgi. Kõik tip-top. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Maytoo |
Mini1
vastuseid: 5
vaadatud: 1643
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2021 15:14:08 pealkiri: Kommenteerimine: Maytoo |
| Ostis mälud, tuli ise järgi. Kõik tip-top. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: xTeChN0 |
Mini1
vastuseid: 6
vaadatud: 1366
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.07.2021 22:53:08 pealkiri: Kommenteerimine: xTeChN0 |
| Sai ostetud klaviatuur. Kiire tehing. Soovitan! |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Mini1
vastuseid: 1391
vaadatud: 717300
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 05.07.2021 20:11:45 pealkiri: Mugav tool |
Juba 2 nädalat pead murdnud, mida tagumiku alla seade.
Olen endiselt otsimas tooli....Ühtlasi on kohalikud hinnad müstika. Eriti AccisPro... Wau oleks vist kohalik kandidaat... Kas oled tooli leid ... |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Mini1
vastuseid: 1391
vaadatud: 717300
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 01.07.2021 01:30:20 pealkiri: Mugav tool |
| , tagasi kerid siis mu postituses sama asi läbi käidud. Wau on väike, Spinelly olematu reguleerimisvõimalusega. Ühe istmepadi ja teise seljatugi oleks ok combo, ei mäleta enam mis pidi mõeldud ... |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Mini1
vastuseid: 1391
vaadatud: 717300
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 29.06.2021 21:12:45 pealkiri: Mugav tool |
| IKEA Markus ei tundu just kõige ergonoomilisem. Hunnik plastikut. Sellise hinna eest kvaliteeti ilmselt ka loota ei tasu. Sooviks osta just ühte väheke asjalikumat. |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Mini1
vastuseid: 1391
vaadatud: 717300
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 29.06.2021 20:54:28 pealkiri: Mugav tool |
| Olen endiselt otsimas tooli. Olen hetkel hakanud ka vaatama kallima tooli poole. Jäi silma samuti AccisPro. Näeb välja soliidne ja reguleerimisvõimalusi tundub ka piisavalt. Olen jälginud ka koha ... |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
Mini1
vastuseid: 1600
vaadatud: 166346
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.06.2021 16:53:41 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
| Ostis SSD. Kõik tip top. Kiire tehing. |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Mini1
vastuseid: 1391
vaadatud: 717300
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 01.06.2021 20:21:24 pealkiri: Mugav tool |
Kellelgi kogemusi amazon.de toolidega? Üks populaarseimaid hetkel mingi SIHOO. On see asi oma hinda ka väärt?
https://www.amazon.de/-/en/Ergonomic-Adjustable-Headrest-Adjustment-Back-Friendly/dp ... |
teema: Kommenteerimine: amd phenom |
Mini1
vastuseid: 553
vaadatud: 81701
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2021 00:47:55 pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom |
| Kasutaja müüs mulle GPU 155 eur eest. Ostsin ära ja sai igapäeva kasutusse võetud 3 nädalat hiljem. Kahjuks GPU andis otsad vähem kui nädal pärast kasutusse võtmist(hakkas artefakte näitama ... |
| |