Avaleht
otsing leidis 76 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Pihgopoffosolf
Mini1

vastuseid: 4
vaadatud: 613

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2025 21:56:10   pealkiri: Kommenteerimine: Pihgopoffosolf
Ostsin ühe DAC. Tehing kiire ja kaup korralik. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Mini1

vastuseid: 1391
vaadatud: 717300

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 15.08.2025 19:43:28   pealkiri: Mugav tool
Keegi selle tooli kohta oskab midagi pajatada ? Sai täna Aatriumis satutud ja sellest suurest valikust, mis seal oli, tundus just see olevat selline, mille keha võttis kiirelt omaks ja mugav oli... ...
  teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika
Mini1

vastuseid: 659
vaadatud: 124867

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.04.2025 19:37:30   pealkiri: Muruniidukivaatlus
315x masinal vahetasin ise aku ära alternatiivi vastu, covidi aeg oli ning laos polnud ühtegi akut, tellides pakuti paar kuud, alternatiiv sain Euroopast kätte nädala-paariga. Võtsin veidi suurem ...
  teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika
Mini1

vastuseid: 659
vaadatud: 124867

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.04.2025 17:20:18   pealkiri: Muruniidukivaatlus
Keegi Husqvarna robotniidukite akudega on kursis? Mul nüüd juba mingi 5-6 aastat vana Husqvarna 420 aku andis otsad. Mõtlen, et kas osta uus originaal aku või alternatiiv aku või ehk kõige parem ...
  teema: Kommenteerimine: tranneL
Mini1

vastuseid: 150
vaadatud: 24732

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2025 18:03:06   pealkiri: Kommenteerimine: tranneL
Tuttav ostis läpaka, jäi väga rahule. Soovitan!
  teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad
Mini1

vastuseid: 1707
vaadatud: 305705

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 10.12.2024 02:39:29   pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema
Mõlemad on ok, vaata veidi YT reviewsid ja võta kumb rohkem meeldib.
Fellow kohta olen lugenud, et osad kurdavad et piniseb, aga see pidada ära kaduma mingi hetk.
Neil on kindlasti maitsevahe, Fe ...
  teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad
Mini1

vastuseid: 1707
vaadatud: 305705

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 06.12.2024 19:42:27   pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema
Ma ütlesingi et "df- stiilis", neid on odavamaid ka sinna ~300€ hinnaklassi, aga pead otsima, kes-mis neid Euroopas müüb mõistliku hinnaga ja kättesaadavalt. Kohvisemu valikus ei ole ülearu as ...
  teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad
Mini1

vastuseid: 1707
vaadatud: 305705

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 06.12.2024 02:47:54   pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema
On, aga mõttetult kallid. Tegelikult saab nt neidsamu 1zpresso veskeid akutrelliga ringi ajada, driver bit läheb täpselt sinna otsa icon_wink.gif

Mis see "odavam ots" tähendab? Minu arust on kõige mõist ...
  teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad
Mini1

vastuseid: 1707
vaadatud: 305705

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 03.12.2024 22:23:25   pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema
Soovitage odavama otsa veskit. Soov teha tavalist filtri kohvi, aeropress jne. Kas need kohvisemu Eureka näiteks on ok?

https://www.kohvisemu.ee/p/kohviveski-rocket-espresso-mignon-filter-range-fi ...
  teema: Kommenteerimine: Miccer
Mini1

vastuseid: 1600
vaadatud: 166346

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.11.2024 20:33:56   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Müüs SSD. Kiire tehing, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Hr. Kägu
Mini1

vastuseid: 70
vaadatud: 16055

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2024 15:56:31   pealkiri: Kommenteerimine: Hr. Kägu
Müüs kõrvaklapid. Kiire post. Kõik tip-top thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Store
Mini1

vastuseid: 308
vaadatud: 46952

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2024 20:34:21   pealkiri: Kommenteerimine: Store
Ostsin hiire. Väga kiire tehing ja väga rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: koputaja
Mini1

vastuseid: 67
vaadatud: 34163

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.02.2024 01:06:52   pealkiri: Kommenteerimine: koputaja
Müüsin UPS-i. Kiire tehing. Kõik 5+ thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lullerhaus
Mini1

vastuseid: 7
vaadatud: 4065

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2023 01:43:43   pealkiri: Kommenteerimine: lullerhaus
Ostsin SSD. Kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad
Mini1

vastuseid: 1707
vaadatud: 305705

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 13.11.2022 17:01:09   pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema
Palun selgita asjast mitte midagi teadvatele ka.

Väike näide, kuidas saatan peitub detailides. Ehk et reviewde lugemisest absoluutselt piisab icon_biggrin.gif

Vihjeks, et need on paariti omavahel kuidagi se ...
  teema: Kommenteerimine: aise
Mini1

vastuseid: 188
vaadatud: 75367

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.10.2022 17:59:43   pealkiri: Kommenteerimine: aise
Müüs digiboksi. Postitas kiiresti. Kõik nii nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: PCman
Mini1

vastuseid: 114
vaadatud: 98495

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2022 22:58:10   pealkiri: Kommenteerimine: PCman
Müüs digiboksi. Kiire tehing ja korralik kaup. Tänud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tqz
Mini1

vastuseid: 74
vaadatud: 25397

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2022 19:03:41   pealkiri: Kommenteerimine: tqz
Müüs 2 digiboksi. Kõik nii nagu lubatud icon_wink.gif
  teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika
Mini1

vastuseid: 659
vaadatud: 124867

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 11.05.2022 22:10:15   pealkiri: Muruniidukivaatlus
Mingil põhjusel pani keegi mu teema sellega kokku. Ma nägin seda teemat ise ka, kuid siin ei olnud midagi asjalikku.

Kellelgi Stihl-idega ka kogemusi? Või veel parem kogemus olemas nii Stihl-iga ...
  teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika
Mini1

vastuseid: 659
vaadatud: 124867

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 10.05.2022 18:06:15   pealkiri: Robotniiduk
Tere. Ei leidnud ühtki teemat konkreetselt roboniidukitest. Ei ole ka kindel kuhu foorumisse seda teemat teha.

Sooviks arvamusi erinevate robotniidukite kohta. Oleks endal hetkel vaja ühte osta c ...
  teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad
Mini1

vastuseid: 1707
vaadatud: 305705

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 09.05.2022 17:53:52   pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema
kuidas eestis selle garantiiga on? 1aasta? 2 aastat pretensioonide esitamise aeg? on üldse mõtet tassida 1,5a vana philipsi masinat garantiisse? seda enam et viga tundub pigem lihtne olevat....vo ...
  teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad
Mini1

vastuseid: 1707
vaadatud: 305705

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 09.05.2022 15:34:33   pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema
kuidas eestis selle garantiiga on? 1aasta? 2 aastat pretensioonide esitamise aeg? on üldse mõtet tassida 1,5a vana philipsi masinat garantiisse? seda enam et viga tundub pigem lihtne olevat....vo ...
  teema: Kommenteerimine: Muhe mees
Mini1

vastuseid: 12
vaadatud: 4623

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2022 01:44:05   pealkiri: Kommenteerimine: Muhe mees
Müüs monitori. Kõik tip-top. Meeldiv suhtlus. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Jolku
Mini1

vastuseid: 68
vaadatud: 12428

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.12.2021 19:52:08   pealkiri: Kommenteerimine: Jolku
Järjekordselt sai SSD ostetud. Kõik väga viis.
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Mini1

vastuseid: 1391
vaadatud: 717300

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 02.12.2021 03:05:58   pealkiri: Mugav tool
  teema: Kommenteerimine: aimar102
Mini1

vastuseid: 4
vaadatud: 2753

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.11.2021 01:47:11   pealkiri: Kommenteerimine: aimar102
Müüs GPU. Kõik tip-top!
  teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad
Mini1

vastuseid: 1707
vaadatud: 305705

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 22.11.2021 17:30:37   pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema
Soovitage kohviveskit mõistlikus hinnaklassis. Päris mitmesaja eest ei tahaks osta.
  teema: Kommenteerimine: Junken
Mini1

vastuseid: 37
vaadatud: 6855

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2021 20:49:14   pealkiri: Kommenteerimine: Junken
Müüs GPU. Kõik tip-top. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: chaffee
Mini1

vastuseid: 4
vaadatud: 745

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2021 18:21:40   pealkiri: Kommenteerimine: chaffee
Sai ostetud mälud. Igati viisakas tehing. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: kibbirniit
Mini1

vastuseid: 170
vaadatud: 23359

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.10.2021 20:55:32   pealkiri: Kommenteerimine: kibbirniit
Kiire tehing, tuli ise järgi. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Mini1

vastuseid: 1391
vaadatud: 717300

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 23.08.2021 21:59:15   pealkiri: Mugav tool
Click and collect ei tööta selliste suuruste ja kaaludega. Mul olid mõõdud ja kaal kuskil olemas, aga enam üles ei leia. Peab uuesti üle küsima. Kaal ca 20kg ja mõõdud ei ole ka väiksed. Esh ...
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Mini1

vastuseid: 1391
vaadatud: 717300

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 19.08.2021 23:52:28   pealkiri: Mugav tool
Kui sealt post võtta siis küll. Keegi mainis ülevalpool Click&Collect, sealt transport ikka kordades odavam kui võtta Poole müüja tarne.
Üks näide: https://www.eshopwedrop.ee/files/terms/ ...
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Mini1

vastuseid: 1391
vaadatud: 717300

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 19.08.2021 02:22:09   pealkiri: Mugav tool
Ei lootnud. Käisin ka Büroomaailmas. Tuli mõte seda wau ja tune vaadata. Oleks vabalt nõus 400-500 eur panustama toolile kui oleks midagi suuremat võtta ja väheke rohkem metallist. Selles suhtes ...
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Mini1

vastuseid: 1391
vaadatud: 717300

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 17.08.2021 23:51:26   pealkiri: Mugav tool
Ei teagi. Ma juba üsna jupp aega vahest vaadanud. Ostsin vahepeal IKEA Markus-e ära. Kuna pole päris see, mis sobiks, siis vahest kui viitsimist olen jälle vaadanud. Aktiivselt ei tegele. Markus o ...
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Mini1

vastuseid: 1391
vaadatud: 717300

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 17.08.2021 23:46:23   pealkiri: Mugav tool
Ei lootnud. Käisin ka Büroomaailmas. Tuli mõte seda wau ja tune vaadata. Oleks vabalt nõus 400-500 eur panustama toolile kui oleks midagi suuremat võtta ja väheke rohkem metallist. Selles suhtes ...
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Mini1

vastuseid: 1391
vaadatud: 717300

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 17.08.2021 23:42:16   pealkiri: Mugav tool
Hetkel home4you allahindlused. Käisin vaatamas ka seda wau ja tune. Wau on ikka õudne selle koha pealt, et kõik on puhas plastmass. Ja üsna väike oli ka tõepoolest võrrelduna IKEA Markusega.
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Mini1

vastuseid: 1391
vaadatud: 717300

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 06.08.2021 23:03:21   pealkiri: Mugav tool
Võtsin endale ligi ProNet 6. Väga hea tool, kuigi Herman Millerite ja muude vägevatega võrrelda ei oska. Ilma käetugedeta 424€, käetugedega 478€.

Piltidelt vaadates kõik kuidagi väga pl ...
  teema: Kommenteerimine: DVBGod
Mini1

vastuseid: 122
vaadatud: 39452

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.07.2021 12:51:42   pealkiri: Kommenteerimine: DVBGod
Kõik tip-top. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Voyage
Mini1

vastuseid: 825
vaadatud: 117412

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2021 00:25:36   pealkiri: Kommenteerimine: Voyage
Müüs uue SSD hea hinnaga. Kõik nii nagu lubatud. Kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sleeper1
Mini1

vastuseid: 21
vaadatud: 10168

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.07.2021 23:55:24   pealkiri: Kommenteerimine: sleeper1
Müüs GPU. Kiire tehing. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kanamana
Mini1

vastuseid: 20
vaadatud: 7242

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.07.2021 20:17:40   pealkiri: Kommenteerimine: kanamana
Sai mälud müüdud. Tuli ise järgi. Kõik tip-top. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Maytoo
Mini1

vastuseid: 5
vaadatud: 1643

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2021 15:14:08   pealkiri: Kommenteerimine: Maytoo
Ostis mälud, tuli ise järgi. Kõik tip-top. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: xTeChN0
Mini1

vastuseid: 6
vaadatud: 1366

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2021 22:53:08   pealkiri: Kommenteerimine: xTeChN0
Sai ostetud klaviatuur. Kiire tehing. Soovitan!
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Mini1

vastuseid: 1391
vaadatud: 717300

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 05.07.2021 20:11:45   pealkiri: Mugav tool
Juba 2 nädalat pead murdnud, mida tagumiku alla seade.
Olen endiselt otsimas tooli....Ühtlasi on kohalikud hinnad müstika. Eriti AccisPro... Wau oleks vist kohalik kandidaat... Kas oled tooli leid ...
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Mini1

vastuseid: 1391
vaadatud: 717300

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 01.07.2021 01:30:20   pealkiri: Mugav tool
, tagasi kerid siis mu postituses sama asi läbi käidud. Wau on väike, Spinelly olematu reguleerimisvõimalusega. Ühe istmepadi ja teise seljatugi oleks ok combo, ei mäleta enam mis pidi mõeldud ...
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Mini1

vastuseid: 1391
vaadatud: 717300

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 29.06.2021 21:12:45   pealkiri: Mugav tool
IKEA Markus ei tundu just kõige ergonoomilisem. Hunnik plastikut. Sellise hinna eest kvaliteeti ilmselt ka loota ei tasu. Sooviks osta just ühte väheke asjalikumat.
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Mini1

vastuseid: 1391
vaadatud: 717300

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 29.06.2021 20:54:28   pealkiri: Mugav tool
Olen endiselt otsimas tooli. Olen hetkel hakanud ka vaatama kallima tooli poole. Jäi silma samuti AccisPro. Näeb välja soliidne ja reguleerimisvõimalusi tundub ka piisavalt. Olen jälginud ka koha ...
  teema: Kommenteerimine: Miccer
Mini1

vastuseid: 1600
vaadatud: 166346

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.06.2021 16:53:41   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Ostis SSD. Kõik tip top. Kiire tehing.
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Mini1

vastuseid: 1391
vaadatud: 717300

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 01.06.2021 20:21:24   pealkiri: Mugav tool
Kellelgi kogemusi amazon.de toolidega? Üks populaarseimaid hetkel mingi SIHOO. On see asi oma hinda ka väärt?

https://www.amazon.de/-/en/Ergonomic-Adjustable-Headrest-Adjustment-Back-Friendly/dp ...
  teema: Kommenteerimine: amd phenom
Mini1

vastuseid: 553
vaadatud: 81701

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2021 00:47:55   pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom
Kasutaja müüs mulle GPU 155 eur eest. Ostsin ära ja sai igapäeva kasutusse võetud 3 nädalat hiljem. Kahjuks GPU andis otsad vähem kui nädal pärast kasutusse võtmist(hakkas artefakte näitama ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.