Kas kellelgi on kogemust sellega? Tahaks endale väikse läpaka osta aga ei tea kas on mõtet kuna paljudel on Windows 7 Starter peal. Kuidas ta supportib programme? Iga kokkupuude mis teade on teretu ...
Minuteada see ei tule garenase. Sellele on tehtud priva serv. Extreme on selle nimi. Selat regad, downlodid ja siis m2ngid. Lehekülg on http://www.hon-extreme.com/
Mis see Fog of war on?
Aga muidu mul on nagu kogu maapind must. Isege sealt ümbruses kus mu Hero on.
Ma võin muidu pärast pildi ka teha. praegu ma ei saa mul kiire. [quote]
Kuulge kas kõigil on open betas selles 3vs3 mapis maapind must? Kui ei ole õlge kuidas seda korda teha.
ple teise mappa m2nginud sest ennem 5vs5 mapis lagas.
Kui panen csi käima siis ta logib mind steam ja siis hakkab luanchima ja peale seda lööb ette mingi fatal error ja seal all on kirjas failed to initalize authentication interface. e ...