|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
Mauno Lurbe
vastuseid: 360
vaadatud: 80633
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2021 09:14:54 pealkiri: kiire tehing |
| Ostsin paar kuud tagasi MSI GTX 1660 Ti ARMOR OC videokaardi. Kiire theing, kõik korras ja kaart toimis. |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.02.2021 08:37:09 pealkiri: World of Tanks |
| Malinovka mängus üks UDES 14 5 kämpis koos artyga, muidugi null dämmi. Anonüümselt sees. Pärast huvi pärast vaatasin, et mis mängija see siis on ja üllatusin: 39k mängu ja WN8 lausa 10,44. ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2020 09:46:19 pealkiri: World of Tanks |
| Võtsin veel 11 kasti ja sain: 4250 kulda, 6 päeva premmi ja Bourrasque. |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2020 08:46:30 pealkiri: World of Tanks |
Jutt oli ELC EVEN 90 jah. Ja ikka üritan elus püsida. Aga kasu pole sellest just skaudina siiski sittagi kui tiim on pime.
Ma mängin enamasti skaute ja elc 90 mul skautidest parimad statsid, 900 ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.09.2020 10:50:28 pealkiri: World of Tanks |
Ühe öise purjus peaga mängitud mängusessiooni (ca 30 mängu) mõju e-peenisele:
https://www.upload.ee/image/12313648/purjus.JPG |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.08.2020 11:30:34 pealkiri: World of Tanks |
Päris hull uuendus ikka. Mu elc even90'l on nüüd vaatekaugus mingi 543 meetrit
Mu Rhm.Pzw'l on ViewRange 557. Meeskonda tereenides peaks saama selle näidu kuskile 600 piirile saama - vist. ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.06.2020 15:30:17 pealkiri: World of Tanks |
Ei ole kepimees ega ole ka pihkur. Hoia oma madal intelligentsus omale. Piinlik isegi, et selliseid mehi Eestis on. Oma fantaasiad võid endale hoida.
Allegooriat ei ole vaja kohe nii tõsiselt võ ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.05.2020 16:00:24 pealkiri: World of Tanks |
| , su konto on ennegi siit threadist läbi käinud ja võibolla peaksid endalt küsima, et miks sa seda siis häbened, kui kõik on vaid juust ja vein ja chill poolakatega? Keegi teine siit ju ei varja ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.05.2020 17:42:02 pealkiri: World of Tanks |
, kui omasuguste mängijate vastu ei saa, siis on ikka ju tore algajaid rappida. Tank on ju tank.
Kas sul õnnestub mingit tier (peale t10 obv) tanki mängides olla ainult topis?
Minu kogemus t8 m ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.04.2020 09:14:52 pealkiri: World of Tanks |
https://i.imgur.com/9yvstiE.png
Ilus mäng. Kummaline, et vaenlaste arty kordagi sinna nurka ei lajatanud. Oleks saanud teid mõlemaid sealt maha võtta. |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.03.2020 16:49:27 pealkiri: World of Tanks |
Jube kus artyga statsid langevad.
Räägi seda talle )))) https://kttc.ru/wot/ru/user/19CaHTuMeTPoB/
https://s19.directupload.net/images/200319/6xdnexop.png
Müts maha selliste meeste ees. Ma ei ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.03.2020 13:21:46 pealkiri: World of Tanks |
| Jube kus artyga statsid langevad, selle carry impact sõltub ikka koledal kombel n tegurist (kaart, meeskond ja rng). Mõne teise klassiga annab ikka väheke rohkem enda kasuks mängu kallutada. Samas ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.03.2020 12:57:00 pealkiri: World of Tanks |
| Vahel RNG paneb küll korralikult näkku. Skorpa G'ega, sihit tank suurelt ees, keset tanki, tank ei liigu. Lased ja kuul lendab 2 tangi kõrgust üle. WTF. teine lask, sama nali, aga vastu maad. Jär ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.03.2020 12:37:33 pealkiri: World of Tanks |
vale jutt, ei usu seda, pakun et oled uunikum
Nujah, selle peale ei oskagi nagu midagi vastata... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.03.2020 12:18:47 pealkiri: World of Tanks |
| öelge siis mulle, miks mäng ei luba mul kahurile teist triipu peale? Alati kui ma jõuan 84% hakkab näkku nu...kaotused ja s.tt rng kohe kallal? ja see pole esimene kord, selle tankiga olen pea 700 ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.03.2020 19:23:21 pealkiri: World of Tanks |
Jap, ma tegelt ei tambiks maha arty mängijaid, vährmalt alguses on see päris fun. Kuna learning curve lühike, siis enamus inimestel viskab lihtsalt see klass üle.
Ma selle learning curve osas ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.01.2020 19:53:49 pealkiri: World of Tanks |
Ma arvan, et Skill.
Kas mingi striimerite match on käimas? |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.01.2020 12:02:08 pealkiri: World of Tanks |
Õnneks paljud ei oska neid mängida ja on esimesed kes garaazi lähevad.
Paraku need kes oskavad, mõjutavad mängu ikka väga palju. Tulemuse määrab liiga sageli see millises meeskonnas on asja ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.01.2020 11:11:01 pealkiri: World of Tanks |
Ja vaadates selle tier X lighti tutvustusi, siis ei hakanud seda endale soetama. mõni närvirakk jäi seetõttu alles.
Üldse on wheelerite tulekuga see asi väga muutunud. Pihta saada neile keeru ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.12.2019 14:27:06 pealkiri: World of Tanks |
mis nende seitsme lilla lambiga peale hakata mis sai kümne taseme eest? kui plussile vajutada siis saadab raadiosaatja juurde ja mis ma seal edasi peaks tegema?
Selle saad tankile peale panna ja s ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.12.2019 00:28:19 pealkiri: World of Tanks |
Siit saab erinevat kraami kui piisavalt mängitud: https://tankrewards.eu/
Lõpuks võimalus saada M56 Scorpion. |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.12.2019 12:07:57 pealkiri: World of Tanks |
| Peab ikka täisidioot olema, et mitte aru saada, et iga mäng on fikseeritud. Viimane mäng - mõlemal meeskonnal üks tank järel, meie tank 100% elu, vastasel 1% elu. Saavad kokku. Mõlemad P43. Nin ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.12.2019 09:56:16 pealkiri: World of Tanks |
Mhm, ja tead kohe keda omadest lahingu alguses tervitada "You f****ng n00b, look at your stats"
Või "gg, lost" või ...
Kui sellist sõimamist poleks, poleks vajadust ka anonymizeri järele.. ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2019 14:01:00 pealkiri: World of Tanks |
| Kes siin võibolla plaanis kasutada seda Anonümisaatorit (Anonymizer), siis teile infoks, et seda kasutades XVM mod enam vastaste statse ka ei näita. Anonümisaatori puudumist kontrollitakse iga 12h ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2019 10:39:03 pealkiri: World of Tanks |
MNABSJS112019 - peaks andma 7p premmi
VGJBSAK112019
PANSFKA112019
Teiste kohta täpselt ei tea. Sain stabika+automaatlaadija varustuse, 35 automaatset tulekustutit ning universaalseid jooniseid p ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2019 11:04:48 pealkiri: World of Tanks |
| Ma ju just selgitasin - teed spotti kümnele tankile, saad 150 spot dämmi ja asi tehtud, sest meeskonnas on kümme trolli (või botti). Mitte kui midagi ei sõltu enam ühest mängijast. Ja mis sinu ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.12.2019 20:34:40 pealkiri: World of Tanks |
| Vaevalt, et see playerbase nüüd nii ruttu ära kukub. Kuni raha tuleb peale rohkem kui arenduse peale kulub kestab see mäng ka edasi. See, et endast midagi ei sõltu on lapsik jutt. Loomulikult on ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.11.2019 12:55:52 pealkiri: World of Tanks |
| Ma võibolla nii palju parandaks, et AMX 13 90 on mu arust üks kõige paremaid lighte hetkel üldse mängus. Mitte et ta oleks super hea scout (EBR 90 ja 105 ilmselt võtavad selle krooni), aga peale ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.11.2019 00:51:48 pealkiri: World of Tanks |
| No eks ole hullemaidki, kuid ma ei näe selles risus küll midagi erilist. Scoutimise jaoks liiga suur ja kõrge, dämmi teeb ka ainult 250 umbes....noh laadimisaega peast ei mäleta, aga ega seegi ke ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.11.2019 08:29:04 pealkiri: World of Tanks |
Kurat aga seda grindida RU`ga on eesti keeles paras kepp!
Pole see RU nii hull midagi, aga jah see Rhm on ilmselt kõige kehvem T10 light hetkel. Ma ostsin selle välja ja olen vast mõnikümmend l ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.09.2019 14:38:29 pealkiri: World of Tanks |
muidugi, kui palju on lahinguid kus teed üle 4-5k dmg aga kaotus. Mul see dmg suhe küll wr kokku ei istu.
Kui vastavat klassi õigesti mängida siis peaks piisava hulga mängudega korrelatsioon k ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2019 00:06:27 pealkiri: World of Tanks |
Pool`i medal tuli jälle, koos Kolobanoviga.
Paned ehk replay ka üles, oleks kena vaadata. |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.08.2019 13:42:20 pealkiri: World of Tanks |
Pane tähele meie surnud tankide asetust, nagu joonlauaga tõmmatud T26E4 lasti ka seal samas ära kui ma õigesti mäletan.
https://www.upload.ee/image/10344771/3.jpgSuurepärane fireline ütle ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.07.2019 11:11:28 pealkiri: World of Tanks |
| See Homefront on küll naljakalt vales võtmes. Tegelikult peaks olema üksikud saksa tankid vene hordide vastu... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.07.2019 07:12:38 pealkiri: World of Tanks |
Aga siis ära sihi nii, et sihiku serv on oma mehe peal. Lõpuks ongi mängust alles mingi easy-mode jamps.
Samas pole eriti meeldiv kui lahingu alguses saad mõne oma mehe käest mürsu tagumikku ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.07.2019 16:58:05 pealkiri: World of Tanks |
| miks mitte? mis sulle meeldib oma tiimikaaslasi maha lasta või?Nüüd saab suvaliselt lasta, kui omad ja vastased kaugel koos on, võtab ühe elemendi keerukust mängust ära. Või kui keegi ootamatu ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2019 23:42:19 pealkiri: World of Tanks |
| Krediiti tuleb hetkel tõesti aknast ja uksest. Seega poleks hetkel probleemi ainult kulda lasta. Parema läbistavusega mürskude väiksem damage oleks igati tervitatav. See tasakaalustaks natuke prae ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.06.2019 10:38:19 pealkiri: World of Tanks |
| Ma polegi veel omal ära blokkinud, aga mul oleks Pariis ja Great Wall. Pariisist ja Enskist saan aru, aga miks teile Erlenberg ja Airfield ei meeldi? Seal peaks olema küll eri klassi masinatel palju ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.06.2019 09:10:48 pealkiri: World of Tanks |
| Kusjuures low tieris on raske saada üldse lillat WN8-t, sest WN8 valemi loojad on ette näinud seda, et mõned võivad abuseda low tiere ja pannud sisse valemisse, et kõik tankid allpool tier 4 saav ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.06.2019 14:03:50 pealkiri: World of Tanks |
| See arty nerf küll ei paista olevat vähendanud nendega mängimist. Päris tihti on 3 tk korraga mängus. |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.05.2019 14:23:45 pealkiri: World of Tanks |
updated list of sold tanks:
Suurt midagi väga põnevat siin ei paistagi. Type 59 G oleks ehk midagi, aga selle hinna eest üpris mõttetu. |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.05.2019 09:53:00 pealkiri: World of Tanks |
, ei ole olnud. Vähemalt omateada olen kõiki jälginud. Mu pakkumine, et õhtul siis Foch 155 ja hommikul IS6B. Sest täna hommikul jälle 34b -.-
Kas kusagil on ka kirjas, mis asjad ja mis hinna ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.04.2019 13:53:07 pealkiri: World of Tanks |
| See 50 m peaks alati toimima. Lihtsalt teine mängija võib olla: tomat, purjakil, tukub arvuti taga (on omal juhtunud kui suhteliselt ebaadekvaatses olekus on tulnud hea mõte tanki mängida...), teg ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.04.2019 11:45:50 pealkiri: World of Tanks |
Oled sa kunagi mõelnud, et kuu lõikes on WR kahtlaselt sama, kuust kuusse, aastast aastasse? ....
Ma austan WG selle eest, kui osavalt nad selle üle on ehitanud. Andekad patsiga poisid.
Miks se ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.04.2019 09:33:49 pealkiri: World of Tanks |
, https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/1-5-common-test-1/
Arty bannimisest pole seal nagu juttugi, ainuke vahe tava- ja premiumkonto vahel on, et viimasega saad 2 kaarti välistada tavapära ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.03.2019 09:55:26 pealkiri: World of Tanks |
Seda jah, viimasel ajal saab üks tiim omale pimeda ratasmasina ja teine korraliku skaut-kergetanki. Balanss missugune
Eeldan, et see on iroonia? Pime ratasmasin võib oskaja kätes ja ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.03.2019 08:13:05 pealkiri: World of Tanks |
Ma tegin "pausi sisse". 1.5a pole mängu avanud ja ei tunne, et seda lähiajal juhtuks
Siis vist piilud vale foorumit ehk midagi kripeldab kusagil? Samas kui viltu veab järjest, siis tasub ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.02.2019 11:02:32 pealkiri: World of Tanks |
Füüsikaseaduseid eiravalt debiilseks on see mäng nende ratasmasinatega tehtud (n)Kunagine "T-50-2" on tagasi toodud?
Päris nii hull pole, see T-50-2 oli toonase füüsikaga ju maa küljes kinn ... |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.02.2019 19:08:51 pealkiri: World of Tanks |
Füüsikaseaduseid eiravalt debiilseks on see mäng nende ratasmasinatega tehtud
Kuidas nii, neid ikka sõidab hunnikusse päris sageli. |
teema: World of Tanks |
Mauno Lurbe
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664169
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.02.2019 16:20:46 pealkiri: World of Tanks |
|
| |