Avaleht
otsing leidis 31 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: gunn271
Matsu

vastuseid: 229
vaadatud: 35176

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.06.2012 19:30:33   pealkiri: Kommenteerimine: gunn271
Paar jubinat sai ostetud, kiire korralik.
  teema: Kommenteerimine: Erko90
Matsu

vastuseid: 259
vaadatud: 71223

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2011 12:58:23   pealkiri: Kommenteerimine: Erko90
Usaldusväärne, positiivne tehing, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: muri666
Matsu

vastuseid: 40
vaadatud: 19489

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2011 23:45:20   pealkiri: Kommenteerimine: muri666
Kaup käes, rahul thumbs_up.gif
  teema: Acer Aspire 5315 ei käivitu
Matsu

vastuseid: 15
vaadatud: 4382

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 10.05.2011 15:25:09   pealkiri: Acer Aspire 5315 ei käivitu
Mmm okei, niiet millegist ei ole abi? Emaplaadile enam juba elu sisse ei puhu nagu ma aru sain`?
  teema: Acer Aspire 5315 ei käivitu
Matsu

vastuseid: 15
vaadatud: 4382

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 09.05.2011 21:20:16   pealkiri: Acer Aspire 5315 ei käivitu
Mm okei, tore vaidlus juba siin icon_biggrin.gif, igatahes sai ikka spetsaalse puhastusvahendiga (hallis pudelis sprei) puhastatud ja küüriti hambaharjaga.
Aga küsimus ikkagi, kas emaplaadist saab veel asja?
O ...
  teema: Acer Aspire 5315 ei käivitu
Matsu

vastuseid: 15
vaadatud: 4382

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 09.05.2011 00:52:15   pealkiri: Acer Aspire 5315 ei käivitu
Seda kindlasti, aga praegu on ta lihtsalt toa nurgas vedelemas..
Huvitav, mis hinda tasuks terviku eest küsida?
Ikkagi, mõningad parandamise ideed ei teeks ka paha hetkel.

Mm keegi targem suuti ...
  teema: Acer Aspire 5315 ei käivitu
Matsu

vastuseid: 15
vaadatud: 4382

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 07.05.2011 02:50:21   pealkiri: Acer Aspire 5315 ei käivitu
Jep täpselt nii ongi, nagu rohutirts.
Mmm emaplaadil lühis, mis see endast kujutab? Parandatav asi, või võin heaga läpaka juppeks kiskuda ja üritada varuosadeks maha müüa?
  teema: Acer Aspire 5315 ei käivitu
Matsu

vastuseid: 15
vaadatud: 4382

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 06.05.2011 22:00:13   pealkiri: Acer Aspire 5315 ei käivitu
No siiamaani parim ja ainuke soovitus.

Aga jah, tõenäosus on enam, kui suurm, et emaplaat on õhtal?
Samas laadija teeb mingit maru imelikku häält kui arvutiga ühendad selle..
  teema: Acer Aspire 5315 ei käivitu
Matsu

vastuseid: 15
vaadatud: 4382

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 06.05.2011 02:21:25   pealkiri: Acer Aspire 5315 ei käivitu
Nii nimelt ühel heal õhtupoolikul õnnestus läpakas veiniga üle valada.
Koheselt keerasin läpaka tagurpidi, aku ja juhe ragant ära.
Lootsin, et vedelikke väga arvutisse sisse ei läinud ja pa ...
  teema: Entropia Universe
Matsu

vastuseid: 1607
vaadatud: 313586

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.04.2011 14:51:59   pealkiri: Entropia Universe
Keegi peedi müüjatest täna ka sees on?
  teema: Kommenteerimine: Foxy
Matsu

vastuseid: 447
vaadatud: 69330

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2011 19:21:06   pealkiri: Kommenteerimine: Foxy
Sai mälud ostetud.
Kiire ja korralik, soovitan.
  teema: Internetiühenduse pakkujad said esimese nimekirja keelatud netikasiinodest
Matsu

vastuseid: 634
vaadatud: 149814

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 18.03.2010 14:54:41   pealkiri: Internetiühenduse pakkujad said esimese nimekirja keelatud netikasiinodest
http://petitsioon.ee/internetikasiinod-vabaks

Kutsin siis kõiki hääletama, et internetikasiinod tehtaks lahti.
  teema: Kommenteerimine: tranneL
Matsu

vastuseid: 150
vaadatud: 24732

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.10.2009 09:41:38   pealkiri: Kommenteerimine: tranneL
Väga kiire korralik tehing, ostis mälud. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: sindonen
Matsu

vastuseid: 487
vaadatud: 135176

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.09.2009 18:09:06   pealkiri: Kommenteerimine: sindonen
Igati positiivne tehing, kiire ja korralik.
Soovitan.
  teema: Entropia Universe
Matsu

vastuseid: 1607
vaadatud: 313586

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.08.2009 12:31:13   pealkiri: Entropia Universe
ei tea, poes on jah kallis see lõbu.
Aga siit foorumist sain ühe 285.-, töötab, värki särki, ilus noh.
Aga samas seegi raha, kuid ikkagi odavam kui poes.


Plaanisin ka endal siin arvuti si ...
  teema: Entropia Universe
Matsu

vastuseid: 1607
vaadatud: 313586

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.08.2009 11:44:48   pealkiri: Entropia Universe
Arr... müüge mulle keegi 1gb ddr ram, praegu on mängitav, aga pole päris see mis vaja.
Raha juba ootab kontol.
  teema: Kommenteerimine: hijacker
Matsu

vastuseid: 167
vaadatud: 63775

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2009 17:27:23   pealkiri: Kommenteerimine: hijacker
Kiire ja korralik tehing.
Igati rahul ja positiivne kogemus icon_smile.gif
  teema: Entropia Universe
Matsu

vastuseid: 1607
vaadatud: 313586

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.08.2009 23:18:17   pealkiri: Entropia Universe
SanSiim, muideks gratz selle 2 millionilise postiga icon_wink.gif
  teema: Entropia Universe
Matsu

vastuseid: 1607
vaadatud: 313586

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.08.2009 17:17:20   pealkiri: Entropia Universe
Mnjaa, pragu patchib mul seda teemat.
Arvatavasti pean veidike rami juurde ostam, kuna hetke eelduste järgi ei tohiks mul välja vedada ja kui veab, siis halvasti.
  teema: Entropia Universe
Matsu

vastuseid: 1607
vaadatud: 313586

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2009 16:49:35   pealkiri: Entropia Universe
Iagathes soovitan soojalt pangakaardid koju jätta, kui kuhugi lähete, muidu raiskate ära selle.
Deposit Deposit Deposit.
  teema: Entropia Universe
Matsu

vastuseid: 1607
vaadatud: 313586

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2009 21:00:13   pealkiri: Entropia Universe
Sai ka siis tiritud see VU 10 endale, kui aus olla juba, siis oli ta mul juba esimesel ööl olemas, kui see välja tuli icon_biggrin.gif
Mis seal ikka, kui Golden age pihta hakkab, tuleb 1k peedide eest kuule ost ...
  teema: Kommenteerimine: Alien
Matsu

vastuseid: 14
vaadatud: 10005

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2009 16:05:15   pealkiri: Kommenteerimine: Alien
Ostis klapid... Tip-Top tehing
  teema: Kommenteerimine: timok
Matsu

vastuseid: 129
vaadatud: 42656

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2009 00:38:38   pealkiri: Kommenteerimine: timok
Igati positiivne tehing ja mõistev ostja.
  teema: Kommenteerimine: sääks
Matsu

vastuseid: 3
vaadatud: 2635

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2009 19:02:11   pealkiri: Kommenteerimine: sääks
Hea ostja 20min diil
  teema: Wifi leviala suurendamine
Matsu

vastuseid: 7
vaadatud: 5243

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.01.2008 16:06:11   pealkiri: Wifi leviala suurendamine
Olgu, ekstra sinujaoks selgitan siis...Ja neile ka kes veel aru ei saanud
Tahan saavutada seda:
Nimelt kuskilt kaugemalt endale netti saada (wifi).
  teema: Wifi leviala suurendamine
Matsu

vastuseid: 7
vaadatud: 5243

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.01.2008 20:11:23   pealkiri: Wifi leviala suurendamine
Aga seljuhul ruuteril neti juhet taga ei pea olema?
  teema: Wifi leviala suurendamine
Matsu

vastuseid: 7
vaadatud: 5243

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.01.2008 15:38:21   pealkiri: Wifi leviala suurendamine
Olen siis uurinud internetist kõiksugu võimalusi wifi kohta.
Nimelt siis algne plaan oli selline:
Osta wifi vastuvõtja (usb liides)
Kaabel, mida ma saaks kasutada wifi vastuvõtja ja läpaka vah ...
  teema: Windows Vista ja Norton uninstall = error
Matsu

vastuseid: 8
vaadatud: 3587

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 29.01.2008 15:28:37   pealkiri: Windows Vista ja Norton uninstall = error
Olgu, kui ei sobi mis ma teen.. siis jätke see omateada, mind ausõna ei huvitanud see kas need failid jäävad alles v mitte, peaaasi et nendest erroritest lahti sain. Pmst ma ei usu et need failid ...
  teema: Windows Vista ja Norton uninstall = error
Matsu

vastuseid: 8
vaadatud: 3587

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 28.01.2008 13:48:32   pealkiri: Windows Vista ja Norton uninstall = error
Sellest sain aru isegi, aga see norton removal tool suhteliselt keeruline, äkki aitab mõni spyware programm vms sellest pahnast lahti saada?
Kuigi mul oli peamine et nendest erroritest lahti saada ...
  teema: Windows Vista ja Norton uninstall = error
Matsu

vastuseid: 8
vaadatud: 3587

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 27.01.2008 23:32:28   pealkiri: Windows Vista ja Norton uninstall = error
Aitäh icon_smile.gif
Sain veast lahti, kuigi veits teistmoodi.
Nimelt Start-Run-msconfig-startup ja sealt võtsin mitte vajalikelt asjadelt linnukese ära ja oligi korras icon_smile.gif
  teema: Windows Vista ja Norton uninstall = error
Matsu

vastuseid: 8
vaadatud: 3587

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 27.01.2008 21:07:17   pealkiri: Windows Vista ja Norton uninstall = error
Niimodi, sai soetatud läpakas siis, see on varustatud vistaga, mis tekitab ebameeldivusi, kuna on veidike keerukam kui xp
Nimelt tahtsin lasta nortonit maha.. control paneli alt seda teha ei saanud. ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.