Avaleht
otsing leidis 477 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Dota Underlords
Marx112

vastuseid: 8
vaadatud: 3756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.07.2019 00:30:35   pealkiri: Dota Underlords
Olen ise ka juba paar nädalat mänginud ja paregu BB1 rank. Aga meta on väga igav praegu. Mängu lõpus Allienced ei tööta üldse, vaid võidab see kellel kõige rohkem legendare ja ongi pmst kõi ...
  teema: Assassin's Creed - Odyssey
Marx112

vastuseid: 425
vaadatud: 87860

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.06.2018 15:56:29   pealkiri: Assassin's Creed - Odyssey
Vaatasin naljapärast palju see Pantheon Collector maksab. $219 ja kõik platformid välja müüdud ka.
  teema: Realm Royale
Marx112

vastuseid: 8
vaadatud: 4049

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.06.2018 15:20:28   pealkiri: Realm Royale
Pole paha. Parem kui fortnite, sest pole ulme ehistamist, vaid lihtsalt point and shoot. Esimese 8 mänguga tuli 1. ja 2. koht ka kätte. See mäng on kindlasti fun kui mitmekesi lasta, üksi mitte ni ...
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.05.2018 12:50:05   pealkiri: World of Tanks
Kuidas nende itaalia tankide skill cap nii kõrge on. Tegin tier IX-ga 5.5k dämmi 3 killi ja sain II class. Sama oli ka tier VIII, 4k dammi 6 killi ja saad III class ja wn8 on 3.5k aint icon_biggrin.gif

WN8 exp ...
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.05.2018 16:11:19   pealkiri: World of Tanks
Kuidas nende itaalia tankide skill cap nii kõrge on. Tegin tier IX-ga 5.5k dämmi 3 killi ja sain II class. Sama oli ka tier VIII, 4k dammi 6 killi ja saad III class ja wn8 on 3.5k aint icon_biggrin.gif
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.04.2018 11:07:50   pealkiri: World of Tanks
Huvitav kas see spagett kunagi niisama ka prem poodi tuleb. Sain 60% tehtud võiks nagu ära osta, aga ei tea kas tasub. Kui väga rare tank siis võiks niisama garaaži osta icon_razz.gif
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2018 13:36:38   pealkiri: World of Tanks
Obj 264 v4 oleks vaja siia maratoni praegu. Kunagi test serveris proovisin ja ikka räme loom. Stage 1 tehtud, vaatame palju viitsib täna.
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.04.2018 22:50:41   pealkiri: World of Tanks
Vaatasin neid Progetto M35 mod 46 maratoni ülesandeid. 1-6 on isegi tehtav need meisterlikkuse missionid. Viimased 4 on mulle vist veits liiga rasked, aga eks näeb. Vähemalt kui missioni tehtud ei ...
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.04.2018 23:23:38   pealkiri: World of Tanks
Uus itaalia premmikas tuleb päris vinge, juhul kui muidugi ära enne müüki ei nikerdata. Medium tank, 3 lasuga klipp ja saab mängida üksiklaskudega. Lased ühe lasu ja laadib moona tagasi. Oli vi ...
  teema: Far Cry 5
Marx112

vastuseid: 410
vaadatud: 120697

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.04.2018 22:33:11   pealkiri: Far Cry 5
Selle flysuiti challengiga jaurasin ka üle poole tunni
Ise ei saanud ka alguses käima ennast sellega. Aga ma kasutasin koguaeg hiirt nagu vaatamiseks, aga vend lendab teises suunas. Lõpuks üldse ...
  teema: Far Cry 5
Marx112

vastuseid: 410
vaadatud: 120697

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.04.2018 16:58:30   pealkiri: Far Cry 5
Läks 35h kokku ja grind oli isegi lahedam siin mängus kui missionid. Üldiselt story oli minuarust täielik crap. Kõrval missiond ka vahepeal ajasid ikka suht pinda. "Mine tapa karu ära." Aga no l ...
  teema: Far Cry 5
Marx112

vastuseid: 410
vaadatud: 120697

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.04.2018 11:30:55   pealkiri: Far Cry 5
Iga mäng on tänapäeval suht grind. Selle mõttega ei sa siis ühtegi mängu soetada. Näiteks assassin creed jäi pooleni esimese xpaciga. Witcher 3 jäi viimase xpaciga pooleni. Grind ju? icon_biggrin.gif. Eks ...
  teema: Far Cry 5
Marx112

vastuseid: 410
vaadatud: 120697

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.04.2018 22:24:16   pealkiri: Far Cry 5
Endal 2 ala ära tehtud enam vähem 100% praegu ja 26h mänguaega. Üle pika aja mäng mis ei tüüta peale viite tundi ära. Graafika võiks parem olla või lihtsalt assassin creed pani märgi maha. ...
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.03.2018 19:37:35   pealkiri: World of Tanks
Miks ta mulle igamängu alguses pakub uuesti graafika sätteid. Panen rakenda, sulge, valin sealt mingi muu ikka ära ei kao. Vahepeal on terve mäng ees. Saan surma tekib jälle. Mingi bug?
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.12.2017 22:50:16   pealkiri: World of Tanks
HULSE14 - 1 kingi kast. Häid Jõule!
Ei funka.

Ma facebooki lehelt sain ja endal töötas.
https://www.facebook.com/ExtraCredits/videos/1859585507420001/?hc_ref=ART5SHG5lQHJ-Auc5POB6srZj-CxLAMar ...
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.12.2017 20:44:42   pealkiri: World of Tanks
HULSE14 - 1 kingi kast. Häid Jõule!
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.12.2017 14:28:05   pealkiri: World of Tanks
Sain 28255. Aga kellel vähe punkte saab ju alati graafikat alla lasta. Olen juba paari Mauerbrecher ka kohanud ja suht lihapall on lihtsalt. Kerge 1700 dmg farmi.
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.12.2017 18:08:21   pealkiri: World of Tanks
Olen youtubest ka vaatanud neid kinkide avamist ja enamus kes avavad 75 kasti saavad 3+ 8tier tanki. Kuskil 10+ tier 4 tanki, aga selle eest saad juba kulda 1250 ja garage slot. Paljud saavad 250+ eur ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Marx112

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477137

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2017 22:01:43   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Kas kellelgi on olnud steam linkiga probleeme, et kui televiisoriga ühendada, siis ei toimu midagi? Alguses ühendades laadis endale ka uuenduse ja siis oli must ekraan ja midagi ei toimu. Proovitud ...
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2017 00:17:59   pealkiri: World of Tanks
Sain ka selle T-28, 1 mil silverit ja 2k lisakulda. Ise võtsin modernsed jõulud. Üritan hakata rootsi liine grindima, praegu aint +8%, aga küll tõuseb.
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2017 20:35:25   pealkiri: World of Tanks
Sain -30% kupongi. Miks seda siis ei tulnud kui ma e25 ostsin täis raha eest icon_biggrin.gif Mõned päevad tagasi. 6 päeva saab oodata äkki viskab veel midagi huvitavat sinna advendi kalendri, kuigi mul kõik ...
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2017 19:34:17   pealkiri: World of Tanks
E-25 peaks juba niisama ostma, et ta sul lihtsalt on icon_biggrin.gif. Ja endal veel polegi, vaatame palju plekki välja käima peab ja mõtlema.
  teema: World of Warcraft
Marx112

vastuseid: 19219
vaadatud: 3446181

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.11.2017 12:01:48   pealkiri: World of Warcraft
Kui nüüd reaalne olla siis enne 2019 ei tule küll vist classic välja. Neil pole veel tiimigi koos. Ennem on vaja järgmine expansion tühjaks imeda rahast ja siis alles vanilla välja lasta.
  teema: Destiny 2
Marx112

vastuseid: 153
vaadatud: 54672

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.10.2017 12:50:14   pealkiri: Destiny 2
Vihmauss, aga proovida ju võib. Me juba koos ühe sõbraga joinisime eile.
Loota võib, et kaks sõpra sebivad veel lähiajal pela omale.

Esmamulje päris viisakas - sujuv, ilus ja põhitegevus ...
  teema: Destiny 2
Marx112

vastuseid: 153
vaadatud: 54672

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.10.2017 15:13:04   pealkiri: Destiny 2
Kuidagi vaikne on isegi peale launchi. icon_neutral.gif

Miks keegi sellist kõntsa ostma peaks? We're better than this.

https://www.reddit.com/r/destiny2/comments/78jo4y/psa_avoid_getting_instantly_banned
...
  teema: Middle-earth: Shadow of War
Marx112

vastuseid: 72
vaadatud: 26173

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.10.2017 18:30:10   pealkiri: Middle-earth: Shadow of War
Võtsin selle Jaapani versiooni, sest rohkem see mäng väärt raha küll pole. Mängisin ennem "prooviversiooni" ja tundub grind jah. Midagi eriti muutunud küll pole esimese osaga.
  teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
Marx112

vastuseid: 2149
vaadatud: 555591

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.10.2017 00:37:03   pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
Kui FPP välja tuli pole 3rd-i enam kordagi proovinud. Kuidas seda keegi üldse mängida saab icon_biggrin.gif
  teema: Middle-earth: Shadow of War
Marx112

vastuseid: 72
vaadatud: 26173

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.10.2017 21:17:19   pealkiri: Middle-earth: Shadow of War
Mäng võib ju meeldida, aga kas on ka pikk? Eelmise osa tegin 19h läbi ja rohkem pole käima pannudki. praegu 36 euri küll välja ei tahaks käia kui ei tea kui pikk on. Muidugi sa võid 200h ka se ...
  teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
Marx112

vastuseid: 204
vaadatud: 99222

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.08.2017 17:05:10   pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
Kui tuli steamis välja siis mängisin 30 päeva olvia steam serveris, nüüd 30 päeva puhkust et saaks jälle sinna icon_razz.gif
  teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
Marx112

vastuseid: 204
vaadatud: 99222

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.05.2017 07:59:53   pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
Kas mingi discord vms ka eestlastel on. Võtsin steamist ligi et veits pelada, aga päris keeruline teine.
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.05.2017 18:02:19   pealkiri: World of Tanks
Viimase aja mängud on suht sellised. FreeFOCH icon_biggrin.gif

https://www.upload.ee/image/7045199/shot_007.jpg
  teema: Destiny 2
Marx112

vastuseid: 153
vaadatud: 54672

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.05.2017 18:27:16   pealkiri: Destiny 2
Nagu ma aru saan on see mäng midagi sarnast nagu Division üldises mõttes?
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2017 18:07:48   pealkiri: World of Tanks
praegu vuravad kõik ringi light ja medidega. Heavy tanke peaagu, et polegi. Artad on suht lahedad nüüd. Mööda lasta peaagu võimatu. Mängisin ka 1390ga ja nüüd võib täitsa mängida jah, sest ...
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.03.2017 17:44:48   pealkiri: World of Tanks
OT: Kas üsna ebameeldiv pole hakata teenindavat personali sõimama?Kõigest kirjalik vahetus, eks ma päris peale ei lennanud ka seal, aga tegin oma pointi selgeks neile. Eks igaühel meist omad põh ...
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.03.2017 17:22:14   pealkiri: World of Tanks
Sain selles T25 pilot missionides mingi 7 aint tehtud ja ostsin 6 tokenit kuna polnud aega mängida. Aga tanki ei saanud millegi pärast logisin küll sisse mitu korda eri pävadel. Esmaspäev sain si ...
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.03.2017 16:46:10   pealkiri: World of Tanks
No sealt see viga siis tuligi, et mitu korda vaja veel teha. Koguaeg vaatasin, et 7x tehtud, et piisab 6st tokenist.
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.03.2017 16:25:07   pealkiri: World of Tanks
Sain selles T25 pilot missionides mingi 7 aint tehtud ja ostsin 6 tokenit kuna polnud aega mängida. Aga tanki ei saanud millegi pärast logisin küll sisse mitu korda eri pävadel. Esmaspäev sain si ...
  teema: Mass Effect: Andromeda
Marx112

vastuseid: 1039
vaadatud: 279317

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.03.2017 21:13:07   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Mõeldud tehtud GTX 1080 sisse pandud. Kõik lükkasin max ja fps 100+. Nagu lust mängida icon_razz.gif Medium ja Ultra on ikka nagu öö ja päev.
  teema: Mass Effect: Andromeda
Marx112

vastuseid: 1039
vaadatud: 279317

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.03.2017 19:45:18   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Oota kas praegu oligi launch siis? icon_biggrin.gif keegi rääkis, et 00:00 alles.. 5min tagasi panin Origini tööle korra, et ühte videot teha ja märkan, et wow.. Mass Effect täies mahus olemas icon_biggrin.gif
00:00 ehk ...
  teema: Mass Effect: Andromeda
Marx112

vastuseid: 1039
vaadatud: 279317

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.03.2017 18:49:20   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Küsimus. Kas täismängu ostes tuleb kõik 55GB vms uuesti alla laadida või kui Trial failid on arvutis, siis lihtsalt laeb midagi juurde, et täismäng unlockida?
Pole just kõige kiirem nett seeg ...
  teema: Mass Effect: Andromeda
Marx112

vastuseid: 1039
vaadatud: 279317

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2017 18:25:57   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Tegin triali 100% läbi endaarust ja midagi enneolematut just pole, aga viga pole ka midagi mängul. Ainuke probleem on see et gtx780 jääb jalgu siin. Peab gtx1080 ära tellima

Mis resol ja säte ...
  teema: Mass Effect: Andromeda
Marx112

vastuseid: 1039
vaadatud: 279317

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2017 16:58:02   pealkiri: Mass Effect: Andromeda
Tegin triali 100% läbi endaarust ja midagi enneolematut just pole, aga viga pole ka midagi mängul. Ainuke probleem on see et gtx780 jääb jalgu siin. Peab gtx1080 ära tellima
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.03.2017 12:14:42   pealkiri: World of Tanks
Tänane ülesanne on siis 20x olla Top 5 vastastele kahju tekitaja.

Lõhnab mingi 25-30 mängu järele vähemalt...

Õnneks ei pea 20x võitma ka veel. See missioon just Kõige hullem polegi. Ki ...
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.03.2017 14:15:07   pealkiri: World of Tanks
Üks lihtsamad missione praegu minu jaoks. Ajasin oma jge100 välja ja oli vaja aint 2 lasku teha icon_razz.gif Läks 13 mängu aint sellejaoks.
  teema: World of Tanks
Marx112

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664688

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.03.2017 17:13:58   pealkiri: World of Tanks
Kahju et see defender on maha võetud, oli just plaanis osta endale. Muidu skorpionG käib ka. Lihtsalt oleks vaheldust tahtnud. Muud prem tankid väga igavad.
  teema: For Honor : War of Factions
Marx112

vastuseid: 16
vaadatud: 6494

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.02.2017 22:32:26   pealkiri: For Honor : War of Factions
Mängisin ka paar tundi ja mulle tundub suhteliselt mõttetu. 3 või 4 erinevat modi ja kõik? Teed paar mängu ära ja mis edasi? Teostus on hea, aga väga igav peale paari pela. 60 euri selle mängu ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Marx112

vastuseid: 5953
vaadatud: 1265225

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.01.2017 00:55:22   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Oskab keegi aidata, et millal need Pick'Em mängud avanevad või saab stickereid lisada?

Mis valikud on kui saladus pole?

Endal:

Group stage
https://www.upload.ee/image/6601305/2017012617215 ...
  teema: The Division
Marx112

vastuseid: 944
vaadatud: 306677

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.01.2017 23:09:53   pealkiri: The Division
Nüüd juba 256 alphabridge gear käes famasiga. Vaja veel aint min-maxida ja enam vist polegi nagu midagi teha? icon_biggrin.gif Nüüd läks natuke tüütuks juba asi. Ainuke lahe asi on veel survival mida saab i ...
  teema: The Division
Marx112

vastuseid: 944
vaadatud: 306677

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.01.2017 12:17:04   pealkiri: The Division
Ostsin siis steam sale ajal koos season passiga ja üldiselt täitsa hea mäng ju. 15h kokku mänginud praegu ja level 23 vist. Main missione on küll vähe, aga see-eest väga nauditavad. Üritan teh ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Marx112

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477137

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.12.2016 11:30:04   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Keegi kunagi kokku puutunud sellise asjandusega "Your purchase has not been completed. Your credit card information has been declined by your credit card company."? Mujal kaart töötab ja foorumit va ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.