Avaleht
otsing leidis 537 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
Martin_S

vastuseid: 1141
vaadatud: 482312

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 03.11.2019 12:51:02   pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
Nonoh, polegi Audi taustapilt?
Mis kõige tähtsam - jalad on soojas icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: antzik
Martin_S

vastuseid: 113
vaadatud: 24527

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2019 15:11:21   pealkiri: Kommenteerimine: antzik
Aus kaup, meeldiv tehing.
  teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu
Martin_S

vastuseid: 1328
vaadatud: 429382

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.07.2019 08:43:12   pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu

Intel Pentium I 150
AMD Athlon XP 1800+
AMD Athlon 64 3000+
AMD Athlon 64 3800+
AMD Opteron 146
AMD Opteron 144
Intel C2D E6300
Intel C2D E4300
Intel C2D E6600

Intel C2Q Q6600
Intel C2D ...
  teema: Kommenteerimine: aku01
Martin_S

vastuseid: 26
vaadatud: 6352

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2019 15:21:06   pealkiri: Kommenteerimine: aku01
Positiivne tehing
  teema: Kommenteerimine: Voyage
Martin_S

vastuseid: 825
vaadatud: 117409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.06.2019 19:33:30   pealkiri: Kommenteerimine: Voyage
Ostsin arvutustehnikat, positiivne kogemus.
  teema: Telia Eesti
Martin_S

vastuseid: 9969
vaadatud: 2277354

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.07.2018 10:48:25   pealkiri: Telia Eesti
Telia 1 ei sobi, vaja ainult TV ja nett.

Tundub sama jama nagu mobiilipakettidega: häid pakkumisi hakkab alles siis tulema, kui oled konkurendi juures juba lepingu teinud.
Enne öeldakse, et me e ...
  teema: Telia Eesti
Martin_S

vastuseid: 9969
vaadatud: 2277354

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.07.2018 11:56:43   pealkiri: Telia Eesti
Kuhu peab kirjutama, et saada uuele liitujale head pakkumist Telia kodulahendusele?

Kodulehelt ise kokku pannes saan meeletu kuutasu võrreldes praeguse Starmani/Elisa teenusega (hetkel 19.-)
Chat ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Martin_S

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771600

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.01.2018 19:38:57   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Totaalne kaos on ikka see ühinemine. Siiani ootan, et remondi aeg kokku lepitakse.
Telefoni teel korduvalt proovinud, kuulanud mitu minutit mingit tiiduliidu laulu.
Olgu siis Starmani klientidele e ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Martin_S

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771600

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.01.2018 12:39:53   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Eile lagunes midagi ära, ainult etv sd on olemas. Kiri ees: kaart pole digiboksiga seotud. Üksikjuhtum või kellelgi veel selline jama?
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Martin_S

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771600

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 30.07.2017 16:49:37   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Toodi uuem boks, vanad mured asendusid uutega: tasuta HD kanalid tulevad ja lähevad oma suva järgi.
Vahel pole ETV-sid, vahel jälle K11/K12 - ütleb punaselt, et signaal puudub.
Nokk kinni, saba ...
  teema: MTTC Eesti OÜ
Martin_S

vastuseid: 463
vaadatud: 244457

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.07.2017 10:17:31   pealkiri: MTTC Eesti OÜ
Oskate öelda, mis marki telefoni peab ostma, et ei peaks selle remondifirmaga kokku puutuma?
Ise valiksin järgmise telefoni selle järgi. Või lähevad juba kõik sinna?

Oma LG on siiani poolpid ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Martin_S

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771600

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.07.2017 10:04:23   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Praegu saatsin kirja Starmanile selle probleemi kohta.
Ise pole siin vist midagi teha.

See hakkimine (pilt seisab ja heli raksub iga natukese aja tagant) on mul aastaid juba, kui ajamasinast vaada ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Martin_S

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771600

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.07.2017 21:00:51   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kellelgi ajamasinaga probleeme?
Viimased 2 päeva ei teki saadetele siniseid rõngaid, et saaks järelvaadata.
Eile tekkis algul vaevaliselt saatekava, tund hiljem ka sinised märgid.
Täna jälle ...
  teema: HV hwbot tiim
Martin_S

vastuseid: 12244
vaadatud: 1556976

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.02.2017 23:00:41   pealkiri: HV hwbot tiim
Võimsad numbrid, raske sul endalgi üle teha icon_smile.gif
  teema: wPrime- multithreaded bencmark
Martin_S

vastuseid: 260
vaadatud: 85160

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.01.2017 23:39:19   pealkiri: wPrime- multithreaded bencmark
Tänud, järelikult win 10 viga, et kehv tulemus.
Minu numbrid
https://www.upload.ee/thumb/6544815/6.548s.PNGhttps://www.upload.ee/thumb/6544817/7.33s.PNG
  teema: wPrime- multithreaded bencmark
Martin_S

vastuseid: 260
vaadatud: 85160

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.01.2017 22:58:28   pealkiri: wPrime- multithreaded bencmark
Jep, aga see on 4 threadi, ei saa võrrelda
  teema: wPrime- multithreaded bencmark
Martin_S

vastuseid: 260
vaadatud: 85160

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.01.2017 20:04:20   pealkiri: wPrime- multithreaded bencmark
Sandy mehed, kas keegi viitsib 2600k/2700k-ga wprime 32m lasta 4,2ghz peal?
@ Win 10

Omal kehva perfi kahtlus, tahaks võrrelda.
  teema: 3DMark2003 skoorid
Martin_S

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002347

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 09.01.2017 21:33:28   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
, las vanake puhkab, ta on aastaid vatti (klokki) saanud, on juba pensioni (idles istumise) välja teeninud.
Aga kusjuures jah, see 7700K on üle pika aja miskit, mis huvi pakuks.
Eks Kaido tutvusta ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
Martin_S

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002347

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 09.01.2017 19:34:54   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
,i badass rig võiks konkurentsi pakkuda. D-ice toru peale icon_razz.gif
  teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu
Martin_S

vastuseid: 1328
vaadatud: 429382

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.01.2017 23:21:37   pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu

Intel Pentium I 150
AMD Athlon XP 1800+
AMD Athlon 64 3000+
AMD Athlon 64 3800+
AMD Opteron 146
AMD Opteron 144
Intel C2D E6300
Intel C2D E4300
Intel C2D E6600

Intel C2Q Q6600
Intel C2D ...
  teema: Riiete teema
Martin_S

vastuseid: 5987
vaadatud: 1183631

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 29.11.2016 23:53:19   pealkiri: Riiete teema
Kui tohib, siis väike reklaam oma teemale. Pakkuda pintsakuid:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9280852#9280852
  teema: MTTC Eesti OÜ
Martin_S

vastuseid: 463
vaadatud: 244457

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.10.2016 23:00:37   pealkiri: MTTC Eesti OÜ
Kas kellelgi on mingi supervisori e-mail ka selle MTTC oma? hooldus@mttc pealt tuleb ainult häma. Kui soov pretensioon esitada siis kuhu saata võiks, et see mõned filtrid vahele jätaks. icon_confused.gif
Mina ...
  teema: Google Chrome üldteema
Martin_S

vastuseid: 3235
vaadatud: 795629

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 06.09.2016 21:45:02   pealkiri: Google Chrome üldteema
Kas nendest videoeelsetest tüütutest reklaamidest saab ka lahti kuidagi? Näiteks delfis. Iga video ees on mingi loading ad... okse.gif
  teema: MTTC Eesti OÜ
Martin_S

vastuseid: 463
vaadatud: 244457

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.08.2016 22:36:19   pealkiri: MTTC Eesti OÜ
Mismoodi seal juhatajaga ühendust saab?
Oleks vaja ühte inimest, keda kliendi probleem huvitaks ja viitsiks seda kontrollida.
  teema: Ülevaade: LG Spirit 4G LTE H440N :: Mobiiltelefonid
Martin_S

vastuseid: 32
vaadatud: 23434

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 21.08.2016 17:54:48   pealkiri: Ülevaade: LG Spirit 4G LTE H440N
Kas mõnel LTE omanikul GPS ka töötab?
  teema: 3DMark Time Spy skoorid
Martin_S

vastuseid: 352
vaadatud: 177524

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.08.2016 17:43:20   pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid
Ometi tehti minu 970 skoor üle icon_biggrin.gif
  teema: Telia Eesti
Martin_S

vastuseid: 9969
vaadatud: 2277354

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.07.2016 22:32:08   pealkiri: Telia Eesti
Hei,
Peale sellele Online.ee-le üleminekut ja Live Mail 2011 vägisi asendamist Win10 Meil progega ei saa kuidagi enam oma vana hot.ee
kontot toimima. Iga päev tuleb mingi hüüumärk ette, et kon ...
  teema: 3DMark Time Spy skoorid
Martin_S

vastuseid: 352
vaadatud: 177524

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.07.2016 00:16:17   pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid
Mul on default 1114 MHz, lisasin +180, kokku 1294 MHz. Reaalne (boost) kell on muidugi kõrgem, aga seda pedemark ju ei tuvasta.
  teema: 3DMark Time Spy skoorid
Martin_S

vastuseid: 352
vaadatud: 177524

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.07.2016 17:10:09   pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid
Sandy is old, but not obsolete, venitasin 4K ära icon_smile.gif

GTX970 + I7 2700K @ 4,8GHz
http://www.3dmark.com/spy/55857
SCORE
4 027

"Core clock1,294 MHz" Kuidas sa nii suurelt teistele 970 ära tegi ...
  teema: 3DMark Time Spy skoorid
Martin_S

vastuseid: 352
vaadatud: 177524

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.07.2016 11:11:09   pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid
Sandy is old, but not obsolete, venitasin 4K ära icon_smile.gif

GTX970 + I7 2700K @ 4,8GHz
http://www.3dmark.com/spy/55857
SCORE
4 027

GTX970 + I7 2700K @ 4,2GHz
http://www.3dmark.com/spy/55732
SCORE ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Martin_S

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771600

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.07.2016 13:02:39   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kellelgi veel ajamasin jamab? Ei saa vaadata midagi alates reedest, laupäeval pole ühtegi saadet saadaval näiteks.
Pühapäevaseid saateid pakub alates kella 11-st.
  teema: Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?)
Martin_S

vastuseid: 38160
vaadatud: 5326100

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.06.2016 23:14:37   pealkiri: Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?)
Tere, viitan autohuvilistele midagi:

M: Challenger ja WRX
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=679384
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Martin_S

vastuseid: 2350
vaadatud: 822962

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.05.2016 10:56:04   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Kas HV oskab aidata:
LG Spirit LTE ei leia gps asukohta, GPS status jääb kerima "looking for GPS location"
A-GPS WiPos leiab vahest asukoha, aga sellest pole abi, kui GoogleMaps kaardil jään pa ...
  teema: Kommenteerimine: T2nel
Martin_S

vastuseid: 806
vaadatud: 158965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2016 22:05:03   pealkiri: Kommenteerimine: T2nel
Meeldiv tehing, kaup korralik thumbs_up.gif
  teema: 3DMark2006 skoorid
Martin_S

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033271

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.01.2016 19:24:56   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
Pigem on vaja skylake 6ghz peale upitada icon_biggrin.gif
  teema: HV hwbot tiim
Martin_S

vastuseid: 12244
vaadatud: 1556976

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.12.2015 19:30:42   pealkiri: HV hwbot tiim
Pühkige hästi!
  teema: Kommenteerimine: Misfits
Martin_S

vastuseid: 192
vaadatud: 39474

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2015 22:52:42   pealkiri: Kommenteerimine: Misfits
Helikaart ostetud, kõik töötab
  teema: 3DMark2006 skoorid
Martin_S

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033271

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.07.2015 09:40:09   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
Võimas skoor, aga kahjuks ei kuulu siia teemasse icon_smile.gif
  teema: HV SuperPi 1M Challenge
Martin_S

vastuseid: 3712
vaadatud: 697339

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.04.2015 14:15:44   pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge
Ja nüüd sama asi WinXP peal ka ...
  teema: 3DMark Vantage skoorid
Martin_S

vastuseid: 2018
vaadatud: 406291

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.03.2015 20:53:59   pealkiri: 3DMark Vantage skoorid
Sul hwboti konto ka on? Selle skoori eest üksi saab juba korralikud punktid.
Võrdluseks minu skoor http://img.hwbot.org/u8322/image_id_699870.png
  teema: Kommenteerimine: kaidtor
Martin_S

vastuseid: 172
vaadatud: 40384

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2015 22:22:52   pealkiri: Kommenteerimine: kaidtor
Palju arvutikraami oleme vahetanud ja veel rohkem Eesti rekordeid teinud raudvara piinamises icon_cool.gif
  teema: Kommenteerimine: Acidaxe
Martin_S

vastuseid: 3
vaadatud: 1979

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2015 21:25:30   pealkiri: Kommenteerimine: Acidaxe
Kiire tehing, korralik kaup thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: neoman
Martin_S

vastuseid: 79
vaadatud: 35221

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2015 12:31:58   pealkiri: Kommenteerimine: neoman
Asjalik tehing, kõik OK
  teema: 3DMark2005 skoorid
Martin_S

vastuseid: 3210
vaadatud: 587337

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.03.2015 20:07:24   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
Nüüd on vaja lämmi järgi minna...
  teema: Unigine Heaven Benchmark skoorid
Martin_S

vastuseid: 260
vaadatud: 102851

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 01.03.2015 00:42:29   pealkiri: Unigine Heaven Benchmark skoorid
Maailma 3. koht 2xGPU arvestuses:

8805.94 DX9 Marks with 2x Radeon R9 290
http://www.upload.ee/thumb/4547645/B8805.PNG
http://hwbot.org/submission/2777160_martin_s_unigine_heaven___basic_preset_ ...
  teema: 3DMark2005 skoorid
Martin_S

vastuseid: 3210
vaadatud: 587337

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 01.03.2015 00:33:06   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
i7 2700k
GTX 280
40000 marks
http://hwbot.org/submission/2693693_martin_s_3dmark05_geforce_gtx_280_40000_marks
http://www.upload.ee/thumb/4400784/40000.PNGGTX 470
51355 marks
http://hwbot.org/su ...
  teema: 3DMark Vantage skoorid
Martin_S

vastuseid: 2018
vaadatud: 406291

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 01.03.2015 00:29:27   pealkiri: 3DMark Vantage skoorid
1xR9 290
http://www.upload.ee/thumb/4547610/53971.PNGhttp://www.upload.ee/thumb/4547613/67985.PNG
http://hwbot.org/submission/2777188_martin_s_3dmark_vantage___performance_2x_radeon_r9_290_67985_mar ...
  teema: 3DMark2006 skoorid
Martin_S

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033271

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 01.03.2015 00:11:34   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
Täitus 50k verstapost icon_razz.gif

http://www.upload.ee/thumb/4547569/50020.PNGR9 290 Haswell platvormil 50020 marks
http://hwbot.org/submission/2777222_martin_s_3dmark06_radeon_r9_290_50020_marks

Cro ...
  teema: 3DMark Fire Strike
Martin_S

vastuseid: 352
vaadatud: 202574

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.02.2015 20:46:29   pealkiri: 3DMark Fire Strike
Fire Strike
R9 290 CF 19425 marks

http://img.hwbot.org/u8322/image_id_1347495.png
  teema: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024)
Martin_S

vastuseid: 3190
vaadatud: 733500

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.02.2015 18:36:04   pealkiri: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024)
Mina ütlesin goodbye Nvidia ja rahul nüüd icon_smile.gif
Less gaming, more benching icon_idea.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.