|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
Martin_S
vastuseid: 1141
vaadatud: 482312
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 03.11.2019 12:51:02 pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
Nonoh, polegi Audi taustapilt?
Mis kõige tähtsam - jalad on soojas  |
teema: Kommenteerimine: antzik |
Martin_S
vastuseid: 113
vaadatud: 24527
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2019 15:11:21 pealkiri: Kommenteerimine: antzik |
| Aus kaup, meeldiv tehing. |
teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
Martin_S
vastuseid: 1328
vaadatud: 429382
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.07.2019 08:43:12 pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
Intel Pentium I 150
AMD Athlon XP 1800+
AMD Athlon 64 3000+
AMD Athlon 64 3800+
AMD Opteron 146
AMD Opteron 144
Intel C2D E6300
Intel C2D E4300
Intel C2D E6600
Intel C2Q Q6600
Intel C2D ... |
teema: Kommenteerimine: aku01 |
Martin_S
vastuseid: 26
vaadatud: 6352
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.06.2019 15:21:06 pealkiri: Kommenteerimine: aku01 |
| Positiivne tehing |
teema: Kommenteerimine: Voyage |
Martin_S
vastuseid: 825
vaadatud: 117409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2019 19:33:30 pealkiri: Kommenteerimine: Voyage |
| Ostsin arvutustehnikat, positiivne kogemus. |
teema: Telia Eesti |
Martin_S
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277354
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.07.2018 10:48:25 pealkiri: Telia Eesti |
Telia 1 ei sobi, vaja ainult TV ja nett.
Tundub sama jama nagu mobiilipakettidega: häid pakkumisi hakkab alles siis tulema, kui oled konkurendi juures juba lepingu teinud.
Enne öeldakse, et me e ... |
teema: Telia Eesti |
Martin_S
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277354
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.07.2018 11:56:43 pealkiri: Telia Eesti |
Kuhu peab kirjutama, et saada uuele liitujale head pakkumist Telia kodulahendusele?
Kodulehelt ise kokku pannes saan meeletu kuutasu võrreldes praeguse Starmani/Elisa teenusega (hetkel 19.-)
Chat ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Martin_S
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771600
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.01.2018 19:38:57 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Totaalne kaos on ikka see ühinemine. Siiani ootan, et remondi aeg kokku lepitakse.
Telefoni teel korduvalt proovinud, kuulanud mitu minutit mingit tiiduliidu laulu.
Olgu siis Starmani klientidele e ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Martin_S
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771600
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.01.2018 12:39:53 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Eile lagunes midagi ära, ainult etv sd on olemas. Kiri ees: kaart pole digiboksiga seotud. Üksikjuhtum või kellelgi veel selline jama? |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Martin_S
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771600
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.07.2017 16:49:37 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Toodi uuem boks, vanad mured asendusid uutega: tasuta HD kanalid tulevad ja lähevad oma suva järgi.
Vahel pole ETV-sid, vahel jälle K11/K12 - ütleb punaselt, et signaal puudub.
Nokk kinni, saba ... |
teema: MTTC Eesti OÜ |
Martin_S
vastuseid: 463
vaadatud: 244457
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.07.2017 10:17:31 pealkiri: MTTC Eesti OÜ |
Oskate öelda, mis marki telefoni peab ostma, et ei peaks selle remondifirmaga kokku puutuma?
Ise valiksin järgmise telefoni selle järgi. Või lähevad juba kõik sinna?
Oma LG on siiani poolpid ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Martin_S
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771600
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.07.2017 10:04:23 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Praegu saatsin kirja Starmanile selle probleemi kohta.
Ise pole siin vist midagi teha.
See hakkimine (pilt seisab ja heli raksub iga natukese aja tagant) on mul aastaid juba, kui ajamasinast vaada ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Martin_S
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771600
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.07.2017 21:00:51 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Kellelgi ajamasinaga probleeme?
Viimased 2 päeva ei teki saadetele siniseid rõngaid, et saaks järelvaadata.
Eile tekkis algul vaevaliselt saatekava, tund hiljem ka sinised märgid.
Täna jälle ... |
teema: HV hwbot tiim |
Martin_S
vastuseid: 12244
vaadatud: 1556976
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.02.2017 23:00:41 pealkiri: HV hwbot tiim |
Võimsad numbrid, raske sul endalgi üle teha  |
teema: wPrime- multithreaded bencmark |
Martin_S
vastuseid: 260
vaadatud: 85160
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.01.2017 23:39:19 pealkiri: wPrime- multithreaded bencmark |
Tänud, järelikult win 10 viga, et kehv tulemus.
Minu numbrid
https://www.upload.ee/thumb/6544815/6.548s.PNGhttps://www.upload.ee/thumb/6544817/7.33s.PNG |
teema: wPrime- multithreaded bencmark |
Martin_S
vastuseid: 260
vaadatud: 85160
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.01.2017 22:58:28 pealkiri: wPrime- multithreaded bencmark |
| Jep, aga see on 4 threadi, ei saa võrrelda |
teema: wPrime- multithreaded bencmark |
Martin_S
vastuseid: 260
vaadatud: 85160
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.01.2017 20:04:20 pealkiri: wPrime- multithreaded bencmark |
Sandy mehed, kas keegi viitsib 2600k/2700k-ga wprime 32m lasta 4,2ghz peal?
@ Win 10
Omal kehva perfi kahtlus, tahaks võrrelda. |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Martin_S
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002347
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.01.2017 21:33:28 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
, las vanake puhkab, ta on aastaid vatti (klokki) saanud, on juba pensioni (idles istumise) välja teeninud.
Aga kusjuures jah, see 7700K on üle pika aja miskit, mis huvi pakuks.
Eks Kaido tutvusta ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Martin_S
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002347
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.01.2017 19:34:54 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
,i badass rig võiks konkurentsi pakkuda. D-ice toru peale  |
teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
Martin_S
vastuseid: 1328
vaadatud: 429382
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.01.2017 23:21:37 pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
Intel Pentium I 150
AMD Athlon XP 1800+
AMD Athlon 64 3000+
AMD Athlon 64 3800+
AMD Opteron 146
AMD Opteron 144
Intel C2D E6300
Intel C2D E4300
Intel C2D E6600
Intel C2Q Q6600
Intel C2D ... |
teema: Riiete teema |
Martin_S
vastuseid: 5987
vaadatud: 1183631
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 29.11.2016 23:53:19 pealkiri: Riiete teema |
Kui tohib, siis väike reklaam oma teemale. Pakkuda pintsakuid:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9280852#9280852 |
teema: MTTC Eesti OÜ |
Martin_S
vastuseid: 463
vaadatud: 244457
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.10.2016 23:00:37 pealkiri: MTTC Eesti OÜ |
Kas kellelgi on mingi supervisori e-mail ka selle MTTC oma? hooldus@mttc pealt tuleb ainult häma. Kui soov pretensioon esitada siis kuhu saata võiks, et see mõned filtrid vahele jätaks.
Mina ... |
teema: Google Chrome üldteema |
Martin_S
vastuseid: 3235
vaadatud: 795629
|
foorum: Tarkvara postitatud: 06.09.2016 21:45:02 pealkiri: Google Chrome üldteema |
Kas nendest videoeelsetest tüütutest reklaamidest saab ka lahti kuidagi? Näiteks delfis. Iga video ees on mingi loading ad...  |
teema: MTTC Eesti OÜ |
Martin_S
vastuseid: 463
vaadatud: 244457
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.08.2016 22:36:19 pealkiri: MTTC Eesti OÜ |
Mismoodi seal juhatajaga ühendust saab?
Oleks vaja ühte inimest, keda kliendi probleem huvitaks ja viitsiks seda kontrollida. |
teema: Ülevaade: LG Spirit 4G LTE H440N :: Mobiiltelefonid |
Martin_S
vastuseid: 32
vaadatud: 23434
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 21.08.2016 17:54:48 pealkiri: Ülevaade: LG Spirit 4G LTE H440N |
| Kas mõnel LTE omanikul GPS ka töötab? |
teema: 3DMark Time Spy skoorid |
Martin_S
vastuseid: 352
vaadatud: 177524
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.08.2016 17:43:20 pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid |
Ometi tehti minu 970 skoor üle  |
teema: Telia Eesti |
Martin_S
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277354
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.07.2016 22:32:08 pealkiri: Telia Eesti |
Hei,
Peale sellele Online.ee-le üleminekut ja Live Mail 2011 vägisi asendamist Win10 Meil progega ei saa kuidagi enam oma vana hot.ee
kontot toimima. Iga päev tuleb mingi hüüumärk ette, et kon ... |
teema: 3DMark Time Spy skoorid |
Martin_S
vastuseid: 352
vaadatud: 177524
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.07.2016 00:16:17 pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid |
| Mul on default 1114 MHz, lisasin +180, kokku 1294 MHz. Reaalne (boost) kell on muidugi kõrgem, aga seda pedemark ju ei tuvasta. |
teema: 3DMark Time Spy skoorid |
Martin_S
vastuseid: 352
vaadatud: 177524
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.07.2016 17:10:09 pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid |
Sandy is old, but not obsolete, venitasin 4K ära
GTX970 + I7 2700K @ 4,8GHz
http://www.3dmark.com/spy/55857
SCORE
4 027
"Core clock1,294 MHz" Kuidas sa nii suurelt teistele 970 ära tegi ... |
teema: 3DMark Time Spy skoorid |
Martin_S
vastuseid: 352
vaadatud: 177524
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.07.2016 11:11:09 pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid |
Sandy is old, but not obsolete, venitasin 4K ära
GTX970 + I7 2700K @ 4,8GHz
http://www.3dmark.com/spy/55857
SCORE
4 027
GTX970 + I7 2700K @ 4,2GHz
http://www.3dmark.com/spy/55732
SCORE ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Martin_S
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771600
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.07.2016 13:02:39 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Kellelgi veel ajamasin jamab? Ei saa vaadata midagi alates reedest, laupäeval pole ühtegi saadet saadaval näiteks.
Pühapäevaseid saateid pakub alates kella 11-st. |
teema: Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) |
Martin_S
vastuseid: 38160
vaadatud: 5326100
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.06.2016 23:14:37 pealkiri: Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) |
Tere, viitan autohuvilistele midagi:
M: Challenger ja WRX
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=679384 |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Martin_S
vastuseid: 2350
vaadatud: 822962
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.05.2016 10:56:04 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Kas HV oskab aidata:
LG Spirit LTE ei leia gps asukohta, GPS status jääb kerima "looking for GPS location"
A-GPS WiPos leiab vahest asukoha, aga sellest pole abi, kui GoogleMaps kaardil jään pa ... |
teema: Kommenteerimine: T2nel |
Martin_S
vastuseid: 806
vaadatud: 158965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.02.2016 22:05:03 pealkiri: Kommenteerimine: T2nel |
Meeldiv tehing, kaup korralik  |
teema: 3DMark2006 skoorid |
Martin_S
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033271
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.01.2016 19:24:56 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
Pigem on vaja skylake 6ghz peale upitada  |
teema: HV hwbot tiim |
Martin_S
vastuseid: 12244
vaadatud: 1556976
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.12.2015 19:30:42 pealkiri: HV hwbot tiim |
| Pühkige hästi! |
teema: Kommenteerimine: Misfits |
Martin_S
vastuseid: 192
vaadatud: 39474
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2015 22:52:42 pealkiri: Kommenteerimine: Misfits |
| Helikaart ostetud, kõik töötab |
teema: 3DMark2006 skoorid |
Martin_S
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033271
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.07.2015 09:40:09 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
Võimas skoor, aga kahjuks ei kuulu siia teemasse  |
teema: HV SuperPi 1M Challenge |
Martin_S
vastuseid: 3712
vaadatud: 697339
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.04.2015 14:15:44 pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge |
| Ja nüüd sama asi WinXP peal ka ... |
teema: 3DMark Vantage skoorid |
Martin_S
vastuseid: 2018
vaadatud: 406291
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.03.2015 20:53:59 pealkiri: 3DMark Vantage skoorid |
Sul hwboti konto ka on? Selle skoori eest üksi saab juba korralikud punktid.
Võrdluseks minu skoor http://img.hwbot.org/u8322/image_id_699870.png |
teema: Kommenteerimine: kaidtor |
Martin_S
vastuseid: 172
vaadatud: 40384
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2015 22:22:52 pealkiri: Kommenteerimine: kaidtor |
Palju arvutikraami oleme vahetanud ja veel rohkem Eesti rekordeid teinud raudvara piinamises  |
teema: Kommenteerimine: Acidaxe |
Martin_S
vastuseid: 3
vaadatud: 1979
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2015 21:25:30 pealkiri: Kommenteerimine: Acidaxe |
Kiire tehing, korralik kaup  |
teema: Kommenteerimine: neoman |
Martin_S
vastuseid: 79
vaadatud: 35221
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2015 12:31:58 pealkiri: Kommenteerimine: neoman |
| Asjalik tehing, kõik OK |
teema: 3DMark2005 skoorid |
Martin_S
vastuseid: 3210
vaadatud: 587337
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.03.2015 20:07:24 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
| Nüüd on vaja lämmi järgi minna... |
teema: Unigine Heaven Benchmark skoorid |
Martin_S
vastuseid: 260
vaadatud: 102851
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 01.03.2015 00:42:29 pealkiri: Unigine Heaven Benchmark skoorid |
Maailma 3. koht 2xGPU arvestuses:
8805.94 DX9 Marks with 2x Radeon R9 290
http://www.upload.ee/thumb/4547645/B8805.PNG
http://hwbot.org/submission/2777160_martin_s_unigine_heaven___basic_preset_ ... |
teema: 3DMark2005 skoorid |
Martin_S
vastuseid: 3210
vaadatud: 587337
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 01.03.2015 00:33:06 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
i7 2700k
GTX 280
40000 marks
http://hwbot.org/submission/2693693_martin_s_3dmark05_geforce_gtx_280_40000_marks
http://www.upload.ee/thumb/4400784/40000.PNGGTX 470
51355 marks
http://hwbot.org/su ... |
teema: 3DMark Vantage skoorid |
Martin_S
vastuseid: 2018
vaadatud: 406291
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 01.03.2015 00:29:27 pealkiri: 3DMark Vantage skoorid |
1xR9 290
http://www.upload.ee/thumb/4547610/53971.PNGhttp://www.upload.ee/thumb/4547613/67985.PNG
http://hwbot.org/submission/2777188_martin_s_3dmark_vantage___performance_2x_radeon_r9_290_67985_mar ... |
teema: 3DMark2006 skoorid |
Martin_S
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033271
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 01.03.2015 00:11:34 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
Täitus 50k verstapost
http://www.upload.ee/thumb/4547569/50020.PNGR9 290 Haswell platvormil 50020 marks
http://hwbot.org/submission/2777222_martin_s_3dmark06_radeon_r9_290_50020_marks
Cro ... |
teema: 3DMark Fire Strike |
Martin_S
vastuseid: 352
vaadatud: 202574
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.02.2015 20:46:29 pealkiri: 3DMark Fire Strike |
Fire Strike
R9 290 CF 19425 marks
http://img.hwbot.org/u8322/image_id_1347495.png |
teema: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024) |
Martin_S
vastuseid: 3190
vaadatud: 733500
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.02.2015 18:36:04 pealkiri: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024) |
Mina ütlesin goodbye Nvidia ja rahul nüüd
Less gaming, more benching |
| |