Avaleht
otsing leidis 343 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Markokene

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958531

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.02.2017 21:25:50   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Täna tuli postkasti kiri, et pakk jõudis postkontorisse. Aega läks umbes 3 ja pool kuud, aga vähemalt on käes icon_smile.gif
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
Markokene

vastuseid: 6928
vaadatud: 1534045

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.02.2017 12:39:19   pealkiri: Teema -:Steelseries Apex M800 mehaaniline klaviatuur:- vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Steelseries Apex M800 mehaaniline klaviatuur
Selgitus : Muuta alghind 110€ peale ja osta kohe 135€ peale.
  teema: Paypal & eBay üldteema
Markokene

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874782

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 14.01.2017 03:07:04   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Otsin taas inimest kes saaks Paypalist SEB-i raha kanda. Kirjutage PS-i icon_smile.gif
  teema: Dead by Daylight
Markokene

vastuseid: 5
vaadatud: 4454

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.12.2016 14:48:10   pealkiri: Dead by Daylight
Vahepeal sai Free Weekendi ajal mängitud. Mäng on iseenesest hea, aga kui sul pole sõpru kellega mängida siis on suhteliselt igav.
  teema: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad
Markokene

vastuseid: 6228
vaadatud: 1764513

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 21.12.2016 17:45:09   pealkiri: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad
Istub tollis?
Kui istub siis ei tea miks. Asja väärtus 5€. Kirja pole ka selle kohta tulnud.
Helista ja küsi, ega vangi ei panda icon_smile.gif
Helistan küsin: "Kus minu nimeline pakk on" icon_biggrin.gif
Ootan vee ...
  teema: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad
Markokene

vastuseid: 6228
vaadatud: 1764513

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 21.12.2016 07:41:18   pealkiri: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad
Istub tollis?
Kui istub siis ei tea miks. Asja väärtus 5€. Kirja pole ka selle kohta tulnud.
  teema: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad
Markokene

vastuseid: 6228
vaadatud: 1764513

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 20.12.2016 20:08:08   pealkiri: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad
See aasta vist kohale ei tulegi.
https://www.upload.ee/image/6470155/Screenshot_5.png
  teema: Mafia III
Markokene

vastuseid: 454
vaadatud: 145415

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2016 17:38:25   pealkiri: Mafia III
Kuidas selle fps-iga lood on? Ikka jookseb mäng kesiselt?

no oleneb nüüd patche olnud perf on parem kui alguses.
aga sul gtx 760 ei kujuta ette see korralik vanaraud juba.
eks tõmba demo vers ...
  teema: Mafia III
Markokene

vastuseid: 454
vaadatud: 145415

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2016 14:46:02   pealkiri: Mafia III
Kuidas selle fps-iga lood on? Ikka jookseb mäng kesiselt?
  teema: Mafia III
Markokene

vastuseid: 454
vaadatud: 145415

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2016 13:49:46   pealkiri: Mafia III
Kust osta saab sellise hinnaga, peaks ka ära võtma?
Mingit täpsemat linki äkki saaks
E: ok, leidsin

Kas käibemaksu jätan 0 peale või peab valima Eesti ja 20% icon_rolleyes.gif
Kui elad Eestis siis ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Markokene

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958531

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 16.12.2016 12:43:18   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Viimane tracking näitab "ESTONIA, the transfer of customs-- 07-Dec-2016". Loodab, et sealt kunagi välja see pakk tuleb.
  teema: Paypal & eBay üldteema
Markokene

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874782

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 04.12.2016 22:35:53   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Mina siit: https://www.paypal.com/businessexp/money ei saanud transferida oma raha pangakontole. Tundub, et peab kellegi otsima kes saaks asjad ära teha...
  teema: H1Z1
Markokene

vastuseid: 834
vaadatud: 236506

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2016 00:23:19   pealkiri: H1Z1
Keegi saab abistada siit skinnide ostuga? https://opskins.com/?loc=shop_browse&app=433850_1
Mis abi vaja? Kui tahad osta ise siis sa pead vajutama "Add Funds" ja sealt lisama raha oma kontole 10$ ...
  teema: Millised kõrvaklapid?
Markokene

vastuseid: 5662
vaadatud: 1514528

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.11.2016 02:41:52   pealkiri: Millised kõrvaklapid?

Edit: Ahjaa, pole mõnda aega kribanud odavate nööpide kohta. Seda, et kes tahab sigaodavalt head bäng-for-buck`i saada, siis KZ ATR on gearbestis 4+$ eest saadaval ja koos KZ "Starline" silikoon ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
Markokene

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874782

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 18.11.2016 23:26:27   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
MasterCardiga ei lase samuti withdrawida.

http://i.imgur.com/XpJMbHf.png
  teema: Paypal & eBay üldteema
Markokene

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874782

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 18.11.2016 22:43:25   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
, kaardi? Pangakonto tuleks lisada. Pole sellist võimalust?
Ma olen vist proovinud asjata siin lisada kaarte ja pangakontosid icon_smile.gif "Estonian accounts are only able to withdraw to a bank account in the ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
Markokene

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874782

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 18.11.2016 21:48:28   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
, https://www.paypal.com/businessexp/money
sealt ei õnnestu oma SEB kontot lisada?
Sain vist isegi tööle. Paari päeva pärast vaatab kui confirmitud on. Tänud!
Confirmisin ära kaardi, aga ikk ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
Markokene

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874782

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 16.11.2016 23:40:57   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
, https://www.paypal.com/businessexp/money
sealt ei õnnestu oma SEB kontot lisada?
Sain vist isegi tööle. Paari päeva pärast vaatab kui confirmitud on. Tänud!
  teema: Paypal & eBay üldteema
Markokene

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874782

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 16.11.2016 23:11:30   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Keegi usaldusväärne oleks nõus mõistliku summa eest kandma paypali raha SEB panka? Ei ole ma Mastercardi ja Visa-ga seda tööle saanud.
  teema: Paypal & eBay üldteema
Markokene

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874782

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 13.11.2016 13:53:13   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Keegi oskab aidata kuidas withdraw-ida raha välja paypalist? Kui vajutan vasakul küljel withdraw nuppu siis ta viskab "Sorry, but we need more information. Please withdraw funds on our old account v ...
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
Markokene

vastuseid: 2128
vaadatud: 913735

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.11.2016 01:32:09   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
Space Engineers (Early Access)
  teema: Battlefield 1
Markokene

vastuseid: 2839
vaadatud: 720058

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.10.2016 23:04:24   pealkiri: Battlefield 1
Tundub nagu BETA's oli 760-ga parem fps. Praegu 1060 ja 4670k jääb hätta nagu. Settingute muutmisega ka midagi nagu ei muutu. Muidu on mäng hea.
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Markokene

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264844

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.09.2016 22:16:55   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
OPSkins turvaline valik. Ainukene miinus on see, et võtab mingi summa vahelt. Võid proovida ka võtmeteks vahetada või lihtsalt müüa otse maha. Tavaliselt läheb otse müües -30% market hinnast ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Markokene

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264844

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.09.2016 22:06:56   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
OPSkins turvaline valik. Ainukene miinus on see, et võtab mingi summa vahelt. Võid proovida ka võtmeteks vahetada või lihtsalt müüa otse maha. Tavaliselt läheb otse müües -30% market hinnast ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Markokene

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264844

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.09.2016 15:58:38   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Olen viimastel päevadel mänginud ESEA't. Praegu selline 5-ne lose streak. Küll see võit ka kunagi tuleb.
  teema: H1Z1
Markokene

vastuseid: 834
vaadatud: 236506

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.09.2016 21:40:53   pealkiri: H1Z1
Uues mapis fixiti see viga ära. Lisati majadele katusele minevad trepid icon_biggrin.gif

EDIT: Kerge hinnatõus tulekul? icon_lol.gif
H1Z1: King of the Kill will officially launch on September 20 for $29.99 on PC, b ...
  teema: H1Z1
Markokene

vastuseid: 834
vaadatud: 236506

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.08.2016 01:29:37   pealkiri: H1Z1
Lasin ise ka paar päeva tagasi survivalis ringi. Kutsusin medium serveris airdroppi ja inimesi tuli kohale. Stronghold oli juba paar kuud tagasi välja surnud. Inimesed proovisid evente teha, aga mid ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Markokene

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264844

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.08.2016 01:57:46   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Krt sologa on sitt üles rankida. Põhimõtteliselt sõltub kõik sellest, millised need teised 4 tüüpi on. Ja üksinda ära ka ei carry. Ainult mõne mängu kui joppab.
Viimastel päevadel olen ot ...
  teema: Millised kõrvaklapid?
Markokene

vastuseid: 5662
vaadatud: 1514528

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.08.2016 01:06:29   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Ehk keegi oskab öelda kust võiks saada kummist otsi nööpidele?
  teema: Rainbow Six: Siege
Markokene

vastuseid: 337
vaadatud: 121164

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.07.2016 21:13:28   pealkiri: Rainbow Six: Siege
Steam'is see nädalavahetus tasuta + allahindlus 50%
http://store.steampowered.com/app/359550/
Tänud, et teada andsid. Poleks ise vist peale sattunud. Järsku isegi ostan.
  teema: Netflix laienes Eestisse
Markokene

vastuseid: 1703
vaadatud: 517554

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 18.07.2016 18:32:29   pealkiri: Netflix laienes Eestisse
Mina vaatan Stranger Thingsi inglise subtiitritega. Tundub, et läheb veel aega...
  teema: OnePlus 3/3T
Markokene

vastuseid: 860
vaadatud: 366730

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.06.2016 20:35:48   pealkiri: OnePlus 3/3T
Ilusam kui Oneplus 2, aga arvatavasti ei vaheta. meenutab vägagi HTC telefoni.
  teema: Grand Theft Auto V
Markokene

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814500

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.06.2016 15:43:09   pealkiri: Grand Theft Auto V
, see summa on nii väike. Ma täitsin omal kõige kallima lao ära, ehk siis 111 kasti ja sain kõigest 2.3m
Samal ajal sõber sai ainult associatena mingi 300k omal kokku ja me tegime seda jama pra ...
  teema: Grand Theft Auto V
Markokene

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814500

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.06.2016 20:32:57   pealkiri: Grand Theft Auto V
, see summa on nii väike. Ma täitsin omal kõige kallima lao ära, ehk siis 111 kasti ja sain kõigest 2.3m
Samal ajal sõber sai ainult associatena mingi 300k omal kokku ja me tegime seda jama pra ...
  teema: Grand Theft Auto V
Markokene

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814500

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.06.2016 19:13:23   pealkiri: Grand Theft Auto V
Mõned teenivad siin 2mil kui viivad oma kauba ära. Kõige paremini saab raha teenida nii, et lähed tühja public serverisse ja Ostad 3-seid crate. Viisin oma kastid ka ära ja sain umbes 200k
  teema: Grand Theft Auto V
Markokene

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814500

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.06.2016 12:29:14   pealkiri: Grand Theft Auto V
Kusjuures tahtsin veel kirjutada, et uue updatega on hackereid vähemaks jäänud kuna keegi ei ole updatenud hacke, aga siis kohtasin mitut hackerit...
  teema: OnePlus 2
Markokene

vastuseid: 538
vaadatud: 192967

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.06.2016 19:49:16   pealkiri: OnePlus 2
Laadisin uue update ja minu masin on täiesti koomas.
  teema: Grand Theft Auto V
Markokene

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814500

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.06.2016 17:25:42   pealkiri: Grand Theft Auto V
Ei tea kas 23. juuni Summer Sale ajal GTA5 soodukaga ka tuleb?
Suht igav on viimasel ajal ja tahaks seda proovida.

Allkeyshopist saab 32€ eest Steami võtme.
Aga ei raatsi ka seda maksta selle ...
  teema: Grand Theft Auto V
Markokene

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814500

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.06.2016 12:06:57   pealkiri: Grand Theft Auto V
uued missioonid ja võimalik osta omale kontor ja ladu, algul ostad näiteks $20,000 eest omale 3 kasti juveele ja siis pead transportima need ohutult oma lattu. Sealt edasi kas laeva/lennuki/kaubiku ...
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
Markokene

vastuseid: 6928
vaadatud: 1534045

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 01.06.2016 13:01:20   pealkiri: Teema -:Steelseries Siberia 650:- vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Steelseries Siberia 650
Selgitus : Muuta AH 120€ ja OK 155€
  teema: OnePlus 2
Markokene

vastuseid: 538
vaadatud: 192967

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.05.2016 23:20:37   pealkiri: OnePlus 2
Jah ainult postikulu, 6.70€ vist kullerile.
5 min oli vahepeal saadaval EE -s, ehk tekib aegajalt veel kui tähele panna.
Sinna peab heal hetkel sattuma. Ei viitsi refreshi klõpsida icon_smile.gif
  teema: OnePlus 2
Markokene

vastuseid: 538
vaadatud: 192967

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.05.2016 20:04:38   pealkiri: OnePlus 2
Kurat, jälle jäin hiljaks selle VR-seti võtmisega icon_sad.gif
  teema: Reklaamid Wordpressi
Markokene

vastuseid: 5
vaadatud: 2862

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 03.05.2016 21:51:28   pealkiri: Reklaamid Wordpressi
Google Adsense plugin jäi arusaamatuks. Põhimõtteliselt on mul mingi hosted account ja seda saab ainult nii ära, et lisad ad-i koodi oma lehele. Ma lõpuks lihtsalt võtsin selle koodi ja lisasin ...
  teema: Reklaamid Wordpressi
Markokene

vastuseid: 5
vaadatud: 2862

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 02.05.2016 20:24:43   pealkiri: Reklaamid Wordpressi
Olen siin paar päeva jamanud Wordpressi ja Google Adsensega. Nimelt oleks soov panna oma lehele reklaame. Tõmbasin ametliku Adsense plugina. Kui panna ad-i code lehele text widgetiga siis ei kuidagi ...
  teema: H1Z1
Markokene

vastuseid: 834
vaadatud: 236506

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.04.2016 23:35:16   pealkiri: H1Z1
H1Z1 King Of The Kill'is on kõik osad koos? Päris hea hind Steamis hetkel 12.99€. thumbs_up.gif (b)Kehv pakkumine. Odavam osta 2 koos
https://www.g2a.com/h1z1-early-access-steam-cd-key-global.html?mkey=eq ...
  teema: H1Z1
Markokene

vastuseid: 834
vaadatud: 236506

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.04.2016 22:40:02   pealkiri: H1Z1
H1Z1 King Of The Kill'is on kõik osad koos? Päris hea hind Steamis hetkel 12.99€. thumbs_up.gif beer_yum.gif

nagu ka nimi ütleb siis tegu on ainult KING OF THE KILLIGA
  teema: OnePlus 2
Markokene

vastuseid: 538
vaadatud: 192967

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.04.2016 23:24:15   pealkiri: OnePlus 2
kellelgi on veel olemas Oneplus Cardboard?
  teema: H1Z1
Markokene

vastuseid: 834
vaadatud: 236506

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.04.2016 15:51:27   pealkiri: H1Z1
Ehm, ookei, mingi huvitav variant, mida pakub vist ainult G2A.

Aga selge, siis tean, et bundle on ~20€, eraldi 15€+15€

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-h1z1-cd-key-compare-prices/
http: ...
  teema: H1Z1
Markokene

vastuseid: 834
vaadatud: 236506

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.04.2016 15:43:30   pealkiri: H1Z1
Aga tavaline?

AllKeyShop-is on 3 varianti, kõik ~20€
Mismõttes tavaline? Sellega https://www.g2a.com/h1z1-early-access-steam-cd-key-global.html?mkey=eqi5&utm_source=www.allkeyshop.com& ...
  teema: H1Z1
Markokene

vastuseid: 834
vaadatud: 236506

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.04.2016 14:14:12   pealkiri: H1Z1
Selgitage mulle, kui võhikule, mis erinevus on H1Z1, Just Survival, King of the Kill vahel?
Mäng läks kaheks. Survival ja Battle Royale. BR-is tapad, Survivalis parandad baasi.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.