Avaleht
otsing leidis 76 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Mida vastata TTJA kirjale?
Margo704

vastuseid: 53
vaadatud: 7071

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 04.02.2026 16:50:14   pealkiri: Mida vastata TTJA kirjale?
Lisa lihtsalt see nõutud tekst privaatsustingimuste lehele ja ongi korras. Milleks üle mõelda. Selle teksti näited on internetis olemas. Näiteks sedasi:
TERRORISTLIKU VEEBISISU LEVITAMISE TÕKES ...
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Margo704

vastuseid: 32989
vaadatud: 6137994

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.03.2013 17:17:01   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema

http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=136583

Alates 18:40

:facepalm:
Tarbijakaitse uurib ja ajakirjanikud uurivad, aga ikka keegi ei tea, kas Peeter on ikka Pärnust. Kui nad oleks Peetri pildi Goo ...
  teema: Eesti tänavad said vastuolulises Google Street View's nähtavaks
Margo704

vastuseid: 194
vaadatud: 64106

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 18.05.2012 13:09:35   pealkiri: Eesti tänavad said vastuolulises Google Street View's nähtavaks
Sellest saaks hea pealkirja - "Google ajas kassi alla". icon_lol.gif
http://forte.delfi.ee/news/auto/fotod-google-streetview-auto-ajas-kassi-alla.d?id=64415400
  teema: Eesti tänavad said vastuolulises Google Street View's nähtavaks
Margo704

vastuseid: 194
vaadatud: 64106

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 17.05.2012 11:54:00   pealkiri: Eesti tänavad said vastuolulises Google Street View's nähtavaks
  teema: Eesti tänavad said vastuolulises Google Street View's nähtavaks
Margo704

vastuseid: 194
vaadatud: 64106

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 15.05.2012 17:19:51   pealkiri: Eesti tänavad said vastuolulises Google Street View's nähtavaks
Google kasutab mingeid algoritme, mis auto kujude järgi tuvastab teatud osad, sellepärast polegi vaid numbrimärk udustatud vaid tihtipeale kogu auto esiosas jne.
Ma leidsin ühe auto, mille numbri ...
  teema: Väikesed raha liigutamised veebikeskkonnas.
Margo704

vastuseid: 1
vaadatud: 1873

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 28.12.2010 16:47:52   pealkiri: Väikesed raha liigutamised veebikeskkonnas.
Ma küll juriidilisest poolest ega seadustest ei tea midagi, aga loogiliselt võttes peaks see olema vist sama, nagu firma ostaks midagi eraisiku käest, kes selle eest arvet esitada ei saa. Kuidas se ...
  teema: Soovitage virtuaalserverit
Margo704

vastuseid: 3724
vaadatud: 1135199

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 17.12.2010 16:01:40   pealkiri: Soovitage virtuaalserverit
Kas keegi sellise teenusepakkujaga nagu Beehosting on kokku puutunud? Vaatasin, et pakuvad tasuta majutust - http://beehosting.net/est/packages
Teab keegi kiita või laita?
  teema: Kommenteerimine: darkplayr
Margo704

vastuseid: 196
vaadatud: 82693

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2010 01:51:08   pealkiri: Kommenteerimine: darkplayr
Ostsin läpaka. Saatis SmartPostiga. Sain kiiresti kätte ja läpakas on selline nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: nkkuo
Margo704

vastuseid: 256
vaadatud: 67459

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2009 23:56:56   pealkiri: Kommenteerimine: nkkuo
Ostsin ühe pisikese laptopi thumbs_up.gif
  teema: Subliminal Messages
Margo704

vastuseid: 214
vaadatud: 113005

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 26.05.2009 10:52:07   pealkiri: Subliminal Messages
teemast mööda küll, aga
http://www.youtube.com/watch?v=3gHeAXg7tbQ&fmt=18
0:21-0-25 "Mu kandilised pudelid"
icon_eek.gif icon_lol.gif
Ma juba postitasin selle laulu video siia korra. Ja seal pole mitte "M ...
  teema: Subliminal Messages
Margo704

vastuseid: 214
vaadatud: 113005

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 29.04.2009 11:55:17   pealkiri: Subliminal Messages
Kohe laulu algusest hakkab laulma: "pekske pihku, pekske pihku, pekske pihku"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Tw3hkViaqZY[/youtube]


0:18 kuni 0:29 ütleb: "Mu värvilised pudelid kirsive ...
  teema: Subliminal Messages
Margo704

vastuseid: 214
vaadatud: 113005

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 28.04.2009 17:17:36   pealkiri: Subliminal Messages
Kunagi ammu näidati telekas mingit viina reklaami. Seda tagurpidi kuulates oli kuulda umbes, et "üks sekund eespool" vms. HV foorumis oli selle kohta teema ka veel - https://foorum.hinnavaatlus.ee/v ...
  teema: Google tõlgib eesti keelde
Margo704

vastuseid: 153
vaadatud: 108244

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 05.02.2009 14:01:39   pealkiri: Google tõlgib eesti keelde
Tegelikult isegi üllatavalt hästi tõlgib ta. Proovisin mingit itaaliakeelset foorumit eesti keelde tõlkida sellega, täitsa arusaadav tekst tuli välja.

Ja proovisin oma lemmik Vennaskonna laul ...
  teema: Kummaliseim abipalve millega on sinu poole pöördutud.
Margo704

vastuseid: 565
vaadatud: 319163

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 15.12.2008 11:12:51   pealkiri: Kummaliseim abipalve millega on sinu poole pöördutud.
Mul naabrimees ükskord küsis umbes sedasi: "Vaata see asi, mis sa panid mulle, see siuke kirju kuubik seal nurgas, see number 7, see tahab nüüd 8-t, et mis ma teen nüüd?". Ma ei saanud tükkaega ...
  teema: naljakad lehed
Margo704

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231269

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 20.11.2008 11:24:14   pealkiri: naljakad lehed
, sul vbl serdid aegunud.
Ei, kuni 2013 kehtivad. Selle aasta veebruaris uuendasin. Võibolla nad siis genereerisid selle nimekirja siis, kui mul parasjagu serdid aegunud olid ja polnud jõudnud veel ...
  teema: naljakad lehed
Margo704

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231269

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 19.11.2008 00:58:34   pealkiri: naljakad lehed
, sul ID-kaart on?

Njäkk.

Sellepärast sind seal polegi.
Vaatasin, et asi on suht up-to-date.
Hiljuti surnud ja ID-kaarti omavaid inimesi ka pole.
Ju siis tehakse jah päring sealt LDAP serv ...
  teema: Olete juba robotit õpetada püüdnud?
Margo704

vastuseid: 563
vaadatud: 146135

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 13.11.2008 16:17:20   pealkiri: Olete juba robotit õpetada püüdnud?
Hehee, see arvutamine ajab teda ikka tõsiselt segadusse. Palus mul teemat vahetada, sest ta ei tahtvat mu usku kümnendsüsteemi kõikuma lüüa icon_biggrin.gif
Ja proovige talt mõnda nulliga jagamise tehet kü ...
  teema: Olete juba robotit õpetada püüdnud?
Margo704

vastuseid: 563
vaadatud: 146135

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 12.11.2008 11:57:16   pealkiri: Olete juba robotit õpetada püüdnud?
See robot ei oska ju arvutada:

Mina: how much is 2+2?
Elbot: 5
Mina: no, it's 4
Elbot: You are mistaken. The answer is 5. Perhaps you are missing a finger.

Küsisin muid tehteid ka, alati pa ...
  teema: Google Mail/GMail üldteema
Margo704

vastuseid: 2228
vaadatud: 628928

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.02.2008 12:24:27   pealkiri: Google Mail/GMail üldteema
Hiljuti oli vaja testida venekeelsete e-mailide saatmist ühelt veebilehelt (mida ma ise ehitan). Sai neid sealt päris mitu oma gmaili aadressile saadetud. Ja üsna pea peale seda hakkas imekombel mu ...
  teema: XP Home ütleb: WMI might be corrupted
Margo704

vastuseid: 0
vaadatud: 1088

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 22.02.2008 18:11:32   pealkiri: XP Home ütleb: WMI might be corrupted
Tuttav andis oma arvuti mulle puhastada. OS on Windows XP Home. Põhiline probleem oli tal, et MSN-is või Skype-is olles katkeb iga natukese aja tagant ühendus ära ja MSN/Skype logib välja.

Las ...
  teema: Soovitage virtuaalserverit
Margo704

vastuseid: 3724
vaadatud: 1135199

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 01.10.2007 11:14:38   pealkiri: Soovitage virtuaalserverit
Kas teab keegi, kui kaua läheb umbes aega, kui mõnelt eesti teenusepakkujalt tellida .net või .org domeen? Kas on see aeg erinev erinevatel teenusepakkujatel ja kus toimub see kõige kiiremini?
  teema: erinevad rate`d
Margo704

vastuseid: 271
vaadatud: 71647

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 05.09.2007 22:45:45   pealkiri: erinevad rate`d
http://www.irate.it/ Itaalia sai ka lõpuks omale reidi icon_smile.gif

SARAISK, Itaalia tibid. Höhö, nüüd peaks türklast mängima.
Mis Itaalia tibid? Vaatasin korra naiste top-i - esimesest neljast kolm ...
  teema: Veel üks probleem stiilis 0,9999999(9) = 1 :)
Margo704

vastuseid: 274
vaadatud: 64871

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 29.05.2007 16:37:47   pealkiri: Veel üks probleem stiilis 0,9999999(9) = 1 :)
Jah, aga see kehtib ju igasuguse mängu, mitte ainult ruleti puhul. Ja vahet ei ole, kas sa selle mitmekordistatud panuse paned sama tulemuse peale või kuhugi mujale. Et siis iga kaotuse puhul tõsta ...
  teema: Veel üks probleem stiilis 0,9999999(9) = 1 :)
Margo704

vastuseid: 274
vaadatud: 64871

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 19.05.2007 00:18:22   pealkiri: Veel üks probleem stiilis 0,9999999(9) = 1 :)
  teema: kõige parem error
Margo704

vastuseid: 1337
vaadatud: 575536

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 26.04.2007 16:51:33   pealkiri: kõige parem error
Naljakas on selle veateate pealkiri "Vigu pole".
http://img185.imageshack.us/img185/1046/vigupoleri5.png
  teema: Google Mail/GMail üldteema
Margo704

vastuseid: 2228
vaadatud: 628928

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.03.2007 12:40:17   pealkiri: Google Mail/GMail üldteema
Hetkel on see link küll täitsa olemas gmaili avalehel - http://mail.google.com/mail/signup
  teema: erinevad rate`d
Margo704

vastuseid: 271
vaadatud: 71647

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 22.02.2007 10:19:11   pealkiri: erinevad rate`d
http://www.limpa.nl/
http://www.zamba.be/
http://www.alfa.fi/
  teema: Naljakaim lause HV foorumis
Margo704

vastuseid: 1881
vaadatud: 708867

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 10.01.2007 21:57:38   pealkiri: Naljakaim lause HV foorumis
Parem poolik lõug, kui munadeta AHV
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=10091&p=3268108#3268108
  teema: Teie õnnetused mobiilidega.
Margo704

vastuseid: 1131
vaadatud: 300817

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 21.12.2006 12:48:03   pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega.
, ma ka ei tundnud T9'st enne puudust kui ise pold kasutanud seda.icon_wink.gif
Ma ei tundnud mobiilist ka puudust, kui polnud teda veel kasutanud icon_biggrin.gif
  teema: kõige parem error
Margo704

vastuseid: 1337
vaadatud: 575536

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 14.12.2006 16:39:50   pealkiri: kõige parem error
http://img294.imageshack.us/img294/717/kopeteerroruy7.png
  teema: Kummaliseim abipalve millega on sinu poole pöördutud.
Margo704

vastuseid: 565
vaadatud: 319163

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 13.12.2006 16:05:40   pealkiri: Kummaliseim abipalve millega on sinu poole pöördutud.
Jah, tihtipeale inimesed ei saa aru, et piisaks ainult, kui pisut loogiliselt mõelda või google'ist otsida. Inimesed mõtlevad, et "oi, see mingi arvutivärk, ma niikuinii ei saa aru, parem küsin m ...
  teema: Kummaliseim abipalve millega on sinu poole pöördutud.
Margo704

vastuseid: 565
vaadatud: 319163

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 20.11.2006 11:11:58   pealkiri: Kummaliseim abipalve millega on sinu poole pöördutud.
Üks tuttav keskealine naisterahvas ostis laptopi. Ja sattus jubedalt segadusse, kui ei leidnud klaviatuurilt eesti keele täpitähti. Natuke aega tutvus siis selle läpakaga ja siis helistas mulle ja ...
  teema: Teie õnnetused mobiilidega.
Margo704

vastuseid: 1131
vaadatud: 300817

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 10.11.2006 12:04:41   pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega.
Mul oli kunagi 3110 ja tollel oli ka menüüs vibra peale lülitamise võimalus. Ju siis müüdi sellistele ka vibra-akusid.
  teema: kõige parem error
Margo704

vastuseid: 1337
vaadatud: 575536

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 19.10.2006 15:52:32   pealkiri: kõige parem error
KDE-l on ikka nii lõbus eesti keele tõlge icon_biggrin.gif
http://img96.imageshack.us/img96/3064/kettaruumha0.png
  teema: Google Mail/GMail üldteema
Margo704

vastuseid: 2228
vaadatud: 628928

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 06.07.2006 15:18:51   pealkiri: Google Mail/GMail üldteema
tänasest on ilmunud ka eestikeelsesse Gmaili "Vestlus", mida varem sai ingliskeelses versioonis kasutada.
Jah, nüüd saab inimesi jutustama "kustuda" icon_biggrin.gif
http://www.hot.ee/margo704/kustu.jpg
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Margo704

vastuseid: 32989
vaadatud: 6137994

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.07.2006 10:22:43   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Mul oli nii, et olin amsn-iga sees, üks jutuaken oli lahti. Siis logisin teisest arvutist Gaim'iga sama kasutajanimega sisse. Amsn-ist logis siis välja, aga seal jutuaknas, mis lahti oli, sain ikka ...
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Margo704

vastuseid: 32989
vaadatud: 6137994

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.06.2006 10:20:29   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Aga Helsingis olid kevadel kõik metroorongid täis sellist reklaami:
http://www.hot.ee/margo704/huihuihui.jpg
  teema: X-graafilise keskkonna kuvamine puttyga
Margo704

vastuseid: 14
vaadatud: 6508

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 17.05.2006 20:22:20   pealkiri: X-graafilise keskkonna kuvamine puttyga
Installid XP-s CygWin/X-i (http://x.cygwin.com/), käivitad startxwin.bat ja siis: putty.exe -X -ssh teise.masina.ip. Siis saab puttyst käivitada teise masina graafilisi programme.
  teema: junk mailist leidsin naljaka kirja :D
Margo704

vastuseid: 21
vaadatud: 6504

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 06.05.2006 14:05:54   pealkiri: junk mailist leidsin naljaka kirja :D
nonii, leidsin ka enda juank maili folderist ühe huvitava kirja.
saadud kirja ja saadetud vastust võite kaeda siit:
http://qrmdesign.xoompages.com/loto.txt

pmst, huvitav kui lollid nad on. Sai ...
  teema: kõige parem error
Margo704

vastuseid: 1337
vaadatud: 575536

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 22.02.2006 16:51:40   pealkiri: kõige parem error
ot, EMT leht siis praegu maas? icon_rolleyes.gif
http://www.emt.ee/
Praegu on küll vist EMT leht [url=http://www.hot.ee/margo704/emt.jpg]maas
  teema: Google Mail/GMail üldteema
Margo704

vastuseid: 2228
vaadatud: 628928

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 20.02.2006 14:46:22   pealkiri: Google Mail/GMail üldteema
Väga lahe, et on lisatud Chats.
Omal sakk lahti ja otsapidi inboxis pea koguaeg- väga hästi toimib chatimine teisega, kes samuti onlines ja inboxis thumbs_up.gif
Kasutaja sõbralikult on asjale lähenetud ...
  teema: Office 2003 EST (kas see on siis eesti keel?)
Margo704

vastuseid: 79
vaadatud: 30908

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 21.09.2005 16:46:26   pealkiri: Office 2003 EST (kas see on siis eesti keel?)
volume label - köitemärgend thumbs_up.gif
  teema: Office 2003 EST (kas see on siis eesti keel?)
Margo704

vastuseid: 79
vaadatud: 30908

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 20.09.2005 12:31:36   pealkiri: Office 2003 EST (kas see on siis eesti keel?)
Keegi sellist sõna ka teab nagu "rööpvärat"? Ilus arvutialane eestikeelne sõna ...
  teema: Maailma esimene spämm?
Margo704

vastuseid: 17
vaadatud: 5491

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 30.08.2005 11:08:37   pealkiri: Maailma esimene spämm?
Siin samas HV foorumis ka üks kasutaja, kes 1970. aastal foorumiga liitunud on ...
http://www.hot.ee/margo704/vanaolija.jpg
  teema: Naljakaim lause HV foorumis
Margo704

vastuseid: 1881
vaadatud: 708867

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 01.08.2005 10:02:59   pealkiri: Naljakaim lause HV foorumis
ja polnud see mitte väga ammu, kui üks mees siin rääkis, et tal peo täis jubinaid ja tahab neist protsessori kokku joota...
Oli, jah, siuke mees
Hay!
Mul tuli lahe mõttte et kas ise kodus et ...
  teema: naljakad lehed
Margo704

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231269

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 03.05.2005 23:56:47   pealkiri: naljakad lehed
tea kas on läbi käinud, samas pole ka päris leht, pigem head pildid ja audio(lõpus). minu teada on see küll siit läbi käinud juba ...
  teema: naljakad lehed
Margo704

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231269

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 03.05.2005 18:26:24   pealkiri: naljakad lehed
avastasin, et
Ei, tegelikult peab see välja nägema [url=http://www.hot.ee/margo704/sloleht.png]selline.
  teema: Teie õnnetused mobiilidega.
Margo704

vastuseid: 1131
vaadatud: 300817

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 28.04.2005 14:20:07   pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega.
Kunagi umbes aastal 2000 sai piduselt oma poolpidune 8810 wc-potti kukutatud. Võtsin siis telefoni juppideks, ning sai fööniga teist pool tunnikest kuivatatud. elulooma tast enam ei saanud! icon_biggrin.gif
Mul ...
  teema: kõige parem error
Margo704

vastuseid: 1337
vaadatud: 575536

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 21.02.2005 22:41:30   pealkiri: kõige parem error
Mul tuli täna Suse-s selline hoiatus:
http://www.hot.ee/margo704/suseerror.png
Enne seda, ütles ta, et leidis minu arvutist floppy drive'i ja et kas ma tahan nüüd seda seadistada. Ma ei tea, kus ...
  teema: Reklaamindus Eesti moodi ?
Margo704

vastuseid: 117
vaadatud: 22258

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 13.02.2005 19:15:46   pealkiri: Reklaamindus Eesti moodi ?
Tegelikult ei saa üle jääkarude ja jänese kunagises ROCKi reklaamis miski(Y)
Rocki reklaam see nüüd küll ei olnud?

Kas see mitte karu õlu ei olnud?
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.