|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: .ee vs .eu |
Mangroove
vastuseid: 22
vaadatud: 8998
|
foorum: WWW postitatud: 19.06.2012 10:58:21 pealkiri: .ee vs .eu |
Google.ee ja google.com/ncr annavad enivei sama inglisekeelse otsingusõna puhul erinevaid tulemusi (NB! Kui oled Google´sse sisse loginud, siis /ncr ei tööta).
Kas see domeeniga seotud ka on ei ... |
teema: TTÜ keelas loengutes arvutite ja nutitelefonide kasutamise |
Mangroove
vastuseid: 73
vaadatud: 16521
|
foorum: Varia postitatud: 02.02.2012 23:16:35 pealkiri: TTÜ keelas loengutes arvutite ja nutitelefonide kasutamise |
| Suurepärane ju. Muidugi, alustama oleks pidanud õppjõul powerpointide kasutamise ära keelamisest. Ma olen oma õpingute jooksul näinud selliseid mõtet tuimestavaid powerpointi kasutamisi, et pea ... |
teema: Linux vs Windows |
Mangroove
vastuseid: 4717
vaadatud: 859651
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 03.09.2011 15:18:27 pealkiri: Linux vs Windows |
Xfce 4.8 on ma vaatan Mac Os X stiiliradu väga tallama hakanud.  |
teema: Trendid nutitelefonide maailmas ehk kõik mida tuleviku turundaja teadma peaks |
Mangroove
vastuseid: 19
vaadatud: 7175
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 08.08.2011 13:46:48 pealkiri: Trendid nutitelefonide maailmas ehk kõik mida tuleviku turundaja teadma peaks |
Ma soetasin ka EMT nutipaketiga Androidi telefoni. Elisa praegu minu teada pakub LG P500 oma internetipaketiga, üsna soodsalt ka.
Point being, tegelikult saab küll Eestis nutitelefoni normaalse h ... |
teema: Trendid nutitelefonide maailmas ehk kõik mida tuleviku turundaja teadma peaks |
Mangroove
vastuseid: 19
vaadatud: 7175
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 07.08.2011 18:09:08 pealkiri: Trendid nutitelefonide maailmas ehk kõik mida tuleviku turundaja teadma peaks |
| Kui eestis oleks taolised paketid nagu mujal maailmas, (aka 100$ ja nutitelefon kätte), siis oleks see % tunduvalt suurem. Samas ehk ongi hea, need välismaa paketid pole üldsegist proportsioonis mi ... |
teema: Linux vs Windows |
Mangroove
vastuseid: 4717
vaadatud: 859651
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 03.05.2011 20:20:10 pealkiri: Linux vs Windows |
Pulliga pooleks tehtud video paari aasta tagant
Jah, KDE 4 näeb kena välja, el pointo being. (Ma ei viitsi teemat üle lugeda, et uurida, kas selle üle siin vaieldud on.) |
teema: Linux vs Windows |
Mangroove
vastuseid: 4717
vaadatud: 859651
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.04.2011 11:18:01 pealkiri: Linux vs Windows |
| Ah ärge ajage mingit jama, et Linuxil miski ei tööta. Endal on pigem vastupidi, näiteks Digi-TV pulk, mis pole üldsegi vana mudel, lõpetas Windows 7 all töö peale SP1 installimist. Ubuntu all ... |
teema: Linux vs Windows |
Mangroove
vastuseid: 4717
vaadatud: 859651
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.04.2011 23:07:36 pealkiri: Linux vs Windows |
Tava inimene käib feissbuukis, loeb delfit, kuulab muusikat ning istub msnis, vahel vaatab mõne filmi ka. See on siis um 85% arvuti kasutajatest. Mis küljest Talle linux ei sobi?
Ta wifi pulk, m ... |
teema: Linux vs Windows |
Mangroove
vastuseid: 4717
vaadatud: 859651
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 20.04.2011 23:14:52 pealkiri: Linux vs Windows |
1. see oleks umbes sama väide, et autoga sõitma õppimist on lihtsam VW alustada kui Fordiga. Minu vanemad ja vanavanemad saavad suurepäraselt linuxiga hakkama, koolitustega ainult jama, ema käi ... |
teema: Lühiülevaade: Samsung BX2331 :: Monitorid |
Mangroove
vastuseid: 59
vaadatud: 15481
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 23.03.2011 19:49:37 pealkiri: Lühiülevaade: Samsung BX2331 |
Toide väline?
Ma ei teadnudki, et selliseid asju enam toodetakse.Äärmiselt ebamugav ju
Et monitor õhukeseks saada arvatavasti sellepärast.
Kuid see on tõsiselt väike ja ei tohiks nii ... |
teema: Linux vs Windows |
Mangroove
vastuseid: 4717
vaadatud: 859651
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.02.2011 22:56:27 pealkiri: Linux vs Windows |
, Sa ütlesid, et versiooniuuendused on saatanast. Lõpus mainid lihtsalt, et keerasid fedoral automaatsed uuendused kinni. Need on nagu kaks eri asja ju.
Ma ei lase ka uuendusi pimesi peale, st mul ... |
teema: Linux vs Windows |
Mangroove
vastuseid: 4717
vaadatud: 859651
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.02.2011 17:08:54 pealkiri: Linux vs Windows |
Versiooniuuendused on saatanast ma ütlen sulle , aga see on rohkem minu isiklik eelistus. Ma võin öelda seda, et windowsi tarkvara tegeleb tavaliselt ise oma uuenduste otsimisega ja mõni ... |
teema: Linux vs Windows |
Mangroove
vastuseid: 4717
vaadatud: 859651
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.02.2011 19:40:46 pealkiri: Linux vs Windows |
Pole väga raske just, väikse näitena lihtsalt. Erand kinnitab reegli?
Ühtlasi installeris nexti klõpsimine jääb endiselt alles.
Muidu ei pidanud kaugeltki piramist, sellega oleks 'vaat e ... |
teema: Linux vs Windows |
Mangroove
vastuseid: 4717
vaadatud: 859651
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.02.2011 19:15:04 pealkiri: Linux vs Windows |
| Mulle ei tundu programmi nime Google otsingusse sisse toksimine eriti raskem kui pakihaldurisse. lisaks ei ole nende install märkimisväärselt töömahukam kui 2 klikki pakihaldurisOrly? Googelda, l ... |
teema: Linux vs Windows |
Mangroove
vastuseid: 4717
vaadatud: 859651
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.02.2011 04:22:23 pealkiri: Linux vs Windows |
| , su punktid 1, 3, 4 ja 5 on väga vaieldavad.Kolmas punkt progede installi kohta on raudselt linuxi pool eelis, vähemalt siis kui vaadata keskmist kasutajat. Pakihaldur on iga kell kordades mugavam ... |
teema: Linux vs Windows |
Mangroove
vastuseid: 4717
vaadatud: 859651
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.10.2010 23:04:21 pealkiri: Linux vs Windows |
Rohkem blingi
Kuigi jah, KDE on üpris uhke värk  |
teema: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi |
Mangroove
vastuseid: 340
vaadatud: 61129
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 28.10.2010 13:27:52 pealkiri: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi |
Mnjah, ubuntu devid teevad mulle kohati nalja.
Ehk siis poisid ja tüdrukud, kui teil tekib kiusatus ubuntu netbook remix endale peale panna, siis palun 10.04. 10.10 ala "Unity" vaikimisi pakina p ... |
teema: Arengufond: arvutikeskne õpe peab algama põhikoolis |
Mangroove
vastuseid: 27
vaadatud: 7328
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 31.08.2010 19:30:43 pealkiri: Arengufond: arvutikeskne õpe peab algama põhikoolis |
| Selge see, et on tore, kui osatakse vajalik info vajalikul hetkel õigest kohast väikese ajakuluga üles leida, kuid inimesele ei ole antud ajusid vaid selle jaoks, et Google otsimootori veebiaadress ... |
teema: Arengufond: arvutikeskne õpe peab algama põhikoolis |
Mangroove
vastuseid: 27
vaadatud: 7328
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 31.08.2010 09:27:10 pealkiri: Arengufond: arvutikeskne õpe peab algama põhikoolis |
| Arvuti tehislik lisamine meie õpikeskkonda pole see, mille poole me püüdlema peaksime. Eelkõige on probleem selles, et me infot keskaegse munga loogikast lähtuvalt käsitleme. Kehtiv teadmiste ko ... |
teema: Kommenteerimine: marxxx |
Mangroove
vastuseid: 411
vaadatud: 88333
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2010 14:56:45 pealkiri: Kommenteerimine: marxxx |
Äri kiire ja konkreetne , probleeme ei teki  |
teema: Austraalia valitsus asub uurima Google WiFi võrkude kaardistamist |
Mangroove
vastuseid: 14
vaadatud: 5696
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 07.06.2010 12:38:27 pealkiri: Austraalia valitsus asub uurima Google WiFi võrkude kaardistamist |
Hea silmakirjalikkus ikka. Wifi võrgu asukoht on ülimalt privaatne teema, samal ajal toimub Austraalias valitsuse poolnme lehekülgede blokeerimine... nagu Eestiski.  |
teema: Kommenteerimine: akos |
Mangroove
vastuseid: 6
vaadatud: 2344
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.05.2010 08:21:03 pealkiri: Kommenteerimine: akos |
Ostis mälud, tuli õigel ajal kohale ja kõik sujus hästi!  |
teema: Kommenteerimine: CorsairX |
Mangroove
vastuseid: 94
vaadatud: 44053
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.05.2010 16:19:51 pealkiri: Kommenteerimine: CorsairX |
Ostis 2 radikat, tehing kiire ja korralik . Isik omab väga lahedat kollast autot.  |
teema: Saksamaa teeb trahvi vaba WiFi leviala eest |
Mangroove
vastuseid: 41
vaadatud: 17953
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 17.05.2010 21:06:37 pealkiri: Saksamaa teeb trahvi vaba WiFi leviala eest |
Sakslased ikkagi, veres selline värk neil.
Oeh, oeh |
teema: Linux vs Windows |
Mangroove
vastuseid: 4717
vaadatud: 859651
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 18.04.2010 21:08:00 pealkiri: Linux vs Windows |
On ka palju asju mida Win all pead nikerdama aga Linuxis ei ole probleem. Goes both ways.
Rääkides veel oma Ubuntu kogemusest, siis sai proovitud Kubuntu ja Xubuntu ka ühe lauaarvuti peal ... |
teema: Linux vs Windows |
Mangroove
vastuseid: 4717
vaadatud: 859651
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.04.2010 15:36:39 pealkiri: Linux vs Windows |
, ???
Asoo, ma mõtlesin, et siin käib kõva sarkasm...
...vabandan, vabandan... |
teema: Linux vs Windows |
Mangroove
vastuseid: 4717
vaadatud: 859651
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.04.2010 15:25:48 pealkiri: Linux vs Windows |
installisin läpparile backtracki. Displei heledus ikkagi sakib
Aga ei noh, eks oleneb kumba pidi vaadata... i guess |
teema: Linux vs Windows |
Mangroove
vastuseid: 4717
vaadatud: 859651
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.04.2010 13:57:40 pealkiri: Linux vs Windows |
Well boys,
ülimugavalt windooza seest installitud Ubuntu oli ülilahe...
selle hetkeni, mil ma avastasin, et flashi jõudlus jätkuvalt sajaga imeb
Kahju... |
teema: Kommenteerimine: albert037 |
Mangroove
vastuseid: 4
vaadatud: 1983
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2010 11:39:55 pealkiri: Kommenteerimine: albert037 |
| Ostis graafika, asi sujus. |
teema: Kommenteerimine: AigarP |
Mangroove
vastuseid: 34
vaadatud: 10882
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2010 19:43:51 pealkiri: 9800gt ostetud |
Sai graafika ostetud, tõi ise kohale.  |
teema: Kommenteerimine: henrit |
Mangroove
vastuseid: 54
vaadatud: 20577
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2010 09:33:20 pealkiri: Ostis mälu |
Käest kätte ostis mult mälu, reageeris kiiresti minu liikumistele  |
teema: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
Mangroove
vastuseid: 1181
vaadatud: 160907
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.12.2009 09:14:52 pealkiri: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
enamus macikasutajaid omavad kogemust mõlemgiga, kuna tee arvutimaailma üldjuhul ikka pc-ga alguse saanud. põlised pc-poisid, kes "mäkki ainult poeletil näinud", on need lahmijad pigem
Poel ... |
teema: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
Mangroove
vastuseid: 1181
vaadatud: 160907
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.12.2009 15:24:47 pealkiri: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
Mmm, kas ma olen ainuke, kelle arvates praeguse vaidluse tuumas ei tundu olevat üldse IMac vs. PC, vaid all-in-one kast vs. eraldi kast ja monitor.
Selles suhtes on need riistvara võrdlused ju o ... |
teema: Britimaal autoremonti minnes raadio välja! |
Mangroove
vastuseid: 34
vaadatud: 9497
|
foorum: Varia postitatud: 17.01.2009 18:44:15 pealkiri: Britimaal autoremonti minnes raadio välja! |
Nii edasi läheb satun veel vangi. Ausalt kui keegi tuleks trahvi nõudnma raadio avaliku esituse eest annaks jalaga.  |
teema: Flash player trikitab |
Mangroove
vastuseid: 0
vaadatud: 545
|
foorum: Tarkvara postitatud: 07.12.2008 18:57:11 pealkiri: Flash player trikitab |
Täiesti metsas on flash player 10 mul, kõik nagu muidu töötab, aga flash video tõmbleb kogu aeg: video aken teeb ennast mingi sagedusega herz kogu aeg suuremaks väiksemaks.
Probleem on nii Op ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Mangroove
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137315
|
foorum: Tarkvara postitatud: 02.12.2008 22:07:39 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
| Ai ai, mõtlesin, et paneks endale ka Firefoxi peale prooviks. Vajutan ma siis rõõmsalt next next, kuni märkan, et firefox ei lase mul valida, kas ma tahan seda default browseriks või mitte. No se ... |
teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
Mangroove
vastuseid: 1830
vaadatud: 513714
|
foorum: Tarkvara postitatud: 26.08.2008 09:51:44 pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
| Mul nüüd selle viimase versiooniga on tekkinud mingi sellinne kala, et osasid lehti ei leia lihtsalt üles. Väidab mulle, et hostname missing or wrong. Tõmban IE käima siis ja pole probleemi nend ... |
teema: mp3 mängija remondiabi->üks kanal ei tööta |
Mangroove
vastuseid: 0
vaadatud: 819
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.08.2008 23:17:22 pealkiri: mp3 mängija remondiabi->üks kanal ei tööta |
Probleem:
Muidu toredal ja ontlikul Sandiski mp3 mängijal on lakanud töötamast vasakpoolne helikanal.
Küsimus:
Kust oleks Tartus on lootust saada pädevat abi? |
teema: Windows Vista vs. Windows XP |
Mangroove
vastuseid: 2398
vaadatud: 412971
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 02.06.2008 17:46:12 pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP |
| minu arvutile vist Vista nagu eriti ei sobi...kuna liiga "vanakooli masin" . 1,5 GHz, 1,25 GB RAM, fx5200....katseeksitus meetodil ei julge proovida aga ehk tulevikus kui uuema masina soetamine plaani ... |
teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
Mangroove
vastuseid: 377
vaadatud: 92613
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.05.2008 12:38:59 pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
Linuxis ilma käsureata ei saa? Saab küll ja vägagi hästi.
Käsurida läheb vaja, kui minna sellisele tasemele, kus windowsis läheb käiku regedit või cmd. Kuigi tõesti saab paljud asjad käsu ... |
teema: MacBook Air osutus Apple`i aeglaseimaks masinaks |
Mangroove
vastuseid: 13
vaadatud: 7900
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 31.01.2008 10:53:32 pealkiri: MacBook Air osutus Apple`i aeglaseimaks masinaks |
, kuna uudis on kopeeritud Tarbija24 saidilt, siis on kohutus allikaks märkida ka Tarbija24 ja nii ongi.
Selge
Igal juhul...
Ma ei saa päris hästi aru miks neil see kõvaketas PATA pe ... |
teema: MacBook Air osutus Apple`i aeglaseimaks masinaks |
Mangroove
vastuseid: 13
vaadatud: 7900
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 31.01.2008 10:32:15 pealkiri: MacBook Air osutus Apple`i aeglaseimaks masinaks |
mõistlik oleks panna ikka originaalsource?
No one buys an ultraportable for its real ultimate power.
Ega ikka ei ole küll. Nimelt on käesolev tekst siiski autoriõigustega kaitstud (nagu ka B ... |
teema: Ka Briti piraadid võivad internetiühendusest ilma jääda |
Mangroove
vastuseid: 162
vaadatud: 47802
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 24.01.2008 19:55:58 pealkiri: Ka Briti piraadid võivad internetiühendusest ilma jääda |
Kuulge, mis läbu selles teemas toimub .
Kuidas see järelvalve siis töötab? Vaatlevad andmemahte ja kui keegi mingeid ilgeid gigasid liigutab, siis uurivad lähemalt? Või saadavad poisid ... |
teema: Diskussioon piraattarkvara teemal |
Mangroove
vastuseid: 2451
vaadatud: 385105
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 01.06.2007 19:04:21 pealkiri: Diskussioon piraattarkvara teemal |
| ... Kuna tegu on kokkuleppega, mitte omandiõigusega, siis ei saa ka Microsoft seada Windowsi kasutamisele täiesti suvalisi piiranguid - näiteks Eestis on autoriõiguse seaduse järgi kõik tingimus ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
Mangroove
vastuseid: 3765
vaadatud: 690905
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 20.02.2007 14:54:09 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
http://www.linuxquestions.org/questions/showthread.php?s=&threadid=100550&highlight=kfmclient
Jah, pean siinjuures vabandama. Tänan igal juhul.  |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
Mangroove
vastuseid: 3765
vaadatud: 690905
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 19.02.2007 23:25:39 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
Jee dumbuser:
Kuda panna Kubuntu Konqueroris panna default viewiks detailed view? |
teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
Mangroove
vastuseid: 1830
vaadatud: 513714
|
foorum: Tarkvara postitatud: 12.01.2007 18:21:21 pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
| Mul tekkis üks ootamatu probleem, nimelt see pisike ikoon, mis seal bookmargi ees on valmistab muret: Hinnavaatluse H- tähega ikoon on ennast mingil põhjusel ka Postimehe ikooni ette otsustanud top ... |
teema: Diskussioon piraattarkvara teemal |
Mangroove
vastuseid: 2451
vaadatud: 385105
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 01.12.2006 19:06:27 pealkiri: Diskussioon piraattarkvara teemal |
Windows XP Professional (Pira)
Office XP (Pira)
registreerimata WinRAR
SmartFTP (Pira)
Adobe Photoshop CS 2 (Pira)
Winamp (Pira)
Nero (korras vist, kirjutajaga oli kaasas, järelikult ostsin)
T ... |
teema: Laserteler kuulutab hukku plasmatelekale |
Mangroove
vastuseid: 111
vaadatud: 51781
|
foorum: Riistvara postitatud: 14.10.2006 19:20:36 pealkiri: Laserteler kuulutab hukku plasmatelekale |
Kas enam lasertelekast keegi ei räägigi või on see teema taandunud järjekordselt sellele mõtetule vaidlusele lcd vs. kinekad?  |
teema: Paypal & eBay üldteema |
Mangroove
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874837
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 10.06.2006 18:52:44 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Ma pole asjast päris hästi aru saanud, kas postikulu tuleb alles siis maksta kui pakk kätte saadakse? JA siis, kas U-kaardiga makstes tuleb ka tasuda see rahvusvahelise ülekande tasu(vist mingi ... |
| |