Avaleht
otsing leidis 60 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: .ee vs .eu
Mangroove

vastuseid: 22
vaadatud: 8998

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 19.06.2012 10:58:21   pealkiri: .ee vs .eu
Google.ee ja google.com/ncr annavad enivei sama inglisekeelse otsingusõna puhul erinevaid tulemusi (NB! Kui oled Google´sse sisse loginud, siis /ncr ei tööta).

Kas see domeeniga seotud ka on ei ...
  teema: TTÜ keelas loengutes arvutite ja nutitelefonide kasutamise
Mangroove

vastuseid: 73
vaadatud: 16521

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 02.02.2012 23:16:35   pealkiri: TTÜ keelas loengutes arvutite ja nutitelefonide kasutamise
Suurepärane ju. Muidugi, alustama oleks pidanud õppjõul powerpointide kasutamise ära keelamisest. Ma olen oma õpingute jooksul näinud selliseid mõtet tuimestavaid powerpointi kasutamisi, et pea ...
  teema: Linux vs Windows
Mangroove

vastuseid: 4717
vaadatud: 859651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 03.09.2011 15:18:27   pealkiri: Linux vs Windows
Xfce 4.8 on ma vaatan Mac Os X stiiliradu väga tallama hakanud. icon_smile.gif
  teema: Trendid nutitelefonide maailmas ehk kõik mida tuleviku turundaja teadma peaks
Mangroove

vastuseid: 19
vaadatud: 7175

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 08.08.2011 13:46:48   pealkiri: Trendid nutitelefonide maailmas ehk kõik mida tuleviku turundaja teadma peaks
Ma soetasin ka EMT nutipaketiga Androidi telefoni. Elisa praegu minu teada pakub LG P500 oma internetipaketiga, üsna soodsalt ka.

Point being, tegelikult saab küll Eestis nutitelefoni normaalse h ...
  teema: Trendid nutitelefonide maailmas ehk kõik mida tuleviku turundaja teadma peaks
Mangroove

vastuseid: 19
vaadatud: 7175

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 07.08.2011 18:09:08   pealkiri: Trendid nutitelefonide maailmas ehk kõik mida tuleviku turundaja teadma peaks
Kui eestis oleks taolised paketid nagu mujal maailmas, (aka 100$ ja nutitelefon kätte), siis oleks see % tunduvalt suurem. Samas ehk ongi hea, need välismaa paketid pole üldsegist proportsioonis mi ...
  teema: Linux vs Windows
Mangroove

vastuseid: 4717
vaadatud: 859651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 03.05.2011 20:20:10   pealkiri: Linux vs Windows
Pulliga pooleks tehtud video paari aasta tagant icon_smile.gif


Jah, KDE 4 näeb kena välja, el pointo being. (Ma ei viitsi teemat üle lugeda, et uurida, kas selle üle siin vaieldud on.)
  teema: Linux vs Windows
Mangroove

vastuseid: 4717
vaadatud: 859651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.04.2011 11:18:01   pealkiri: Linux vs Windows
Ah ärge ajage mingit jama, et Linuxil miski ei tööta. Endal on pigem vastupidi, näiteks Digi-TV pulk, mis pole üldsegi vana mudel, lõpetas Windows 7 all töö peale SP1 installimist. Ubuntu all ...
  teema: Linux vs Windows
Mangroove

vastuseid: 4717
vaadatud: 859651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.04.2011 23:07:36   pealkiri: Linux vs Windows
Tava inimene käib feissbuukis, loeb delfit, kuulab muusikat ning istub msnis, vahel vaatab mõne filmi ka. See on siis um 85% arvuti kasutajatest. Mis küljest Talle linux ei sobi?

Ta wifi pulk, m ...
  teema: Linux vs Windows
Mangroove

vastuseid: 4717
vaadatud: 859651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 20.04.2011 23:14:52   pealkiri: Linux vs Windows

1. see oleks umbes sama väide, et autoga sõitma õppimist on lihtsam VW alustada kui Fordiga. Minu vanemad ja vanavanemad saavad suurepäraselt linuxiga hakkama, koolitustega ainult jama, ema käi ...
  teema: Lühiülevaade: Samsung BX2331 :: Monitorid
Mangroove

vastuseid: 59
vaadatud: 15481

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 23.03.2011 19:49:37   pealkiri: Lühiülevaade: Samsung BX2331
Toide väline? icon_eek.gif
Ma ei teadnudki, et selliseid asju enam toodetakse.Äärmiselt ebamugav ju icon_confused.gif
Et monitor õhukeseks saada arvatavasti sellepärast.
Kuid see on tõsiselt väike ja ei tohiks nii ...
  teema: Linux vs Windows
Mangroove

vastuseid: 4717
vaadatud: 859651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.02.2011 22:56:27   pealkiri: Linux vs Windows
, Sa ütlesid, et versiooniuuendused on saatanast. Lõpus mainid lihtsalt, et keerasid fedoral automaatsed uuendused kinni. Need on nagu kaks eri asja ju.
Ma ei lase ka uuendusi pimesi peale, st mul ...
  teema: Linux vs Windows
Mangroove

vastuseid: 4717
vaadatud: 859651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.02.2011 17:08:54   pealkiri: Linux vs Windows

Versiooniuuendused on saatanast ma ütlen sulle icon_wink.gif , aga see on rohkem minu isiklik eelistus. Ma võin öelda seda, et windowsi tarkvara tegeleb tavaliselt ise oma uuenduste otsimisega ja mõni ...
  teema: Linux vs Windows
Mangroove

vastuseid: 4717
vaadatud: 859651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.02.2011 19:40:46   pealkiri: Linux vs Windows
Pole väga raske just, väikse näitena lihtsalt. Erand kinnitab reegli? icon_smile.gif
Ühtlasi installeris nexti klõpsimine jääb endiselt alles.

Muidu ei pidanud kaugeltki piramist, sellega oleks 'vaat e ...
  teema: Linux vs Windows
Mangroove

vastuseid: 4717
vaadatud: 859651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.02.2011 19:15:04   pealkiri: Linux vs Windows
Mulle ei tundu programmi nime Google otsingusse sisse toksimine eriti raskem kui pakihaldurisse. lisaks ei ole nende install märkimisväärselt töömahukam kui 2 klikki pakihaldurisOrly? Googelda, l ...
  teema: Linux vs Windows
Mangroove

vastuseid: 4717
vaadatud: 859651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.02.2011 04:22:23   pealkiri: Linux vs Windows
, su punktid 1, 3, 4 ja 5 on väga vaieldavad.Kolmas punkt progede installi kohta on raudselt linuxi pool eelis, vähemalt siis kui vaadata keskmist kasutajat. Pakihaldur on iga kell kordades mugavam ...
  teema: Linux vs Windows
Mangroove

vastuseid: 4717
vaadatud: 859651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.10.2010 23:04:21   pealkiri: Linux vs Windows


Rohkem blingi icon_lol.gif

Kuigi jah, KDE on üpris uhke värk thumbs_up.gif
  teema: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi
Mangroove

vastuseid: 340
vaadatud: 61129

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 28.10.2010 13:27:52   pealkiri: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi
Mnjah, ubuntu devid teevad mulle kohati nalja.

Ehk siis poisid ja tüdrukud, kui teil tekib kiusatus ubuntu netbook remix endale peale panna, siis palun 10.04. 10.10 ala "Unity" vaikimisi pakina p ...
  teema: Arengufond: arvutikeskne õpe peab algama põhikoolis
Mangroove

vastuseid: 27
vaadatud: 7328

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 31.08.2010 19:30:43   pealkiri: Arengufond: arvutikeskne õpe peab algama põhikoolis
Selge see, et on tore, kui osatakse vajalik info vajalikul hetkel õigest kohast väikese ajakuluga üles leida, kuid inimesele ei ole antud ajusid vaid selle jaoks, et Google otsimootori veebiaadress ...
  teema: Arengufond: arvutikeskne õpe peab algama põhikoolis
Mangroove

vastuseid: 27
vaadatud: 7328

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 31.08.2010 09:27:10   pealkiri: Arengufond: arvutikeskne õpe peab algama põhikoolis
Arvuti tehislik lisamine meie õpikeskkonda pole see, mille poole me püüdlema peaksime. Eelkõige on probleem selles, et me infot keskaegse munga loogikast lähtuvalt käsitleme. Kehtiv teadmiste ko ...
  teema: Kommenteerimine: marxxx
Mangroove

vastuseid: 411
vaadatud: 88333

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2010 14:56:45   pealkiri: Kommenteerimine: marxxx
Äri kiire ja konkreetne icon_biggrin.gif , probleeme ei teki thumbs_up.gif
  teema: Austraalia valitsus asub uurima Google WiFi võrkude kaardistamist
Mangroove

vastuseid: 14
vaadatud: 5696

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 07.06.2010 12:38:27   pealkiri: Austraalia valitsus asub uurima Google WiFi võrkude kaardistamist
Hea silmakirjalikkus ikka. Wifi võrgu asukoht on ülimalt privaatne teema, samal ajal toimub Austraalias valitsuse poolnme lehekülgede blokeerimine... nagu Eestiski. thumbs_down.gif
  teema: Kommenteerimine: akos
Mangroove

vastuseid: 6
vaadatud: 2344

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.05.2010 08:21:03   pealkiri: Kommenteerimine: akos
Ostis mälud, tuli õigel ajal kohale ja kõik sujus hästi! icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: CorsairX
Mangroove

vastuseid: 94
vaadatud: 44053

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.05.2010 16:19:51   pealkiri: Kommenteerimine: CorsairX
Ostis 2 radikat, tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif . Isik omab väga lahedat kollast autot. icon_biggrin.gif
  teema: Saksamaa teeb trahvi vaba WiFi leviala eest
Mangroove

vastuseid: 41
vaadatud: 17953

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 17.05.2010 21:06:37   pealkiri: Saksamaa teeb trahvi vaba WiFi leviala eest
Sakslased ikkagi, veres selline värk neil.

Oeh, oeh
  teema: Linux vs Windows
Mangroove

vastuseid: 4717
vaadatud: 859651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 18.04.2010 21:08:00   pealkiri: Linux vs Windows
On ka palju asju mida Win all pead nikerdama aga Linuxis ei ole probleem. Goes both ways. icon_wink.gif

Rääkides veel oma Ubuntu kogemusest, siis sai proovitud Kubuntu ja Xubuntu ka ühe lauaarvuti peal ...
  teema: Linux vs Windows
Mangroove

vastuseid: 4717
vaadatud: 859651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.04.2010 15:36:39   pealkiri: Linux vs Windows
, ???

Asoo, ma mõtlesin, et siin käib kõva sarkasm... beer_yum.gif

...vabandan, vabandan...
  teema: Linux vs Windows
Mangroove

vastuseid: 4717
vaadatud: 859651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.04.2010 15:25:48   pealkiri: Linux vs Windows
installisin läpparile backtracki. Displei heledus ikkagi sakib

icon_lol.gif

Aga ei noh, eks oleneb kumba pidi vaadata... i guess
  teema: Linux vs Windows
Mangroove

vastuseid: 4717
vaadatud: 859651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.04.2010 13:57:40   pealkiri: Linux vs Windows
Well boys,

ülimugavalt windooza seest installitud Ubuntu oli ülilahe...

selle hetkeni, mil ma avastasin, et flashi jõudlus jätkuvalt sajaga imeb icon_lol.gif

Kahju...
  teema: Kommenteerimine: albert037
Mangroove

vastuseid: 4
vaadatud: 1983

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2010 11:39:55   pealkiri: Kommenteerimine: albert037
Ostis graafika, asi sujus.
  teema: Kommenteerimine: AigarP
Mangroove

vastuseid: 34
vaadatud: 10882

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2010 19:43:51   pealkiri: 9800gt ostetud
Sai graafika ostetud, tõi ise kohale. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: henrit
Mangroove

vastuseid: 54
vaadatud: 20577

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2010 09:33:20   pealkiri: Ostis mälu
Käest kätte ostis mult mälu, reageeris kiiresti minu liikumistele thumbs_up.gif
  teema: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub?
Mangroove

vastuseid: 1181
vaadatud: 160907

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.12.2009 09:14:52   pealkiri: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub?
enamus macikasutajaid omavad kogemust mõlemgiga, kuna tee arvutimaailma üldjuhul ikka pc-ga alguse saanud. põlised pc-poisid, kes "mäkki ainult poeletil näinud", on need lahmijad pigem icon_razz.gif

Poel ...
  teema: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub?
Mangroove

vastuseid: 1181
vaadatud: 160907

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.12.2009 15:24:47   pealkiri: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub?
Mmm, kas ma olen ainuke, kelle arvates praeguse vaidluse tuumas ei tundu olevat üldse IMac vs. PC, vaid all-in-one kast vs. eraldi kast ja monitor.

Selles suhtes on need riistvara võrdlused ju o ...
  teema: Britimaal autoremonti minnes raadio välja!
Mangroove

vastuseid: 34
vaadatud: 9497

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 17.01.2009 18:44:15   pealkiri: Britimaal autoremonti minnes raadio välja!
Nii edasi läheb satun veel vangi. Ausalt kui keegi tuleks trahvi nõudnma raadio avaliku esituse eest annaks jalaga. icon_evil.gif
  teema: Flash player trikitab
Mangroove

vastuseid: 0
vaadatud: 545

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 07.12.2008 18:57:11   pealkiri: Flash player trikitab
Täiesti metsas on flash player 10 mul, kõik nagu muidu töötab, aga flash video tõmbleb kogu aeg: video aken teeb ennast mingi sagedusega herz kogu aeg suuremaks väiksemaks.

Probleem on nii Op ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Mangroove

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137315

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 02.12.2008 22:07:39   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Ai ai, mõtlesin, et paneks endale ka Firefoxi peale prooviks. Vajutan ma siis rõõmsalt next next, kuni märkan, et firefox ei lase mul valida, kas ma tahan seda default browseriks või mitte. No se ...
  teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
Mangroove

vastuseid: 1830
vaadatud: 513714

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 26.08.2008 09:51:44   pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
Mul nüüd selle viimase versiooniga on tekkinud mingi sellinne kala, et osasid lehti ei leia lihtsalt üles. Väidab mulle, et hostname missing or wrong. Tõmban IE käima siis ja pole probleemi nend ...
  teema: mp3 mängija remondiabi->üks kanal ei tööta
Mangroove

vastuseid: 0
vaadatud: 819

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.08.2008 23:17:22   pealkiri: mp3 mängija remondiabi->üks kanal ei tööta
Probleem:
Muidu toredal ja ontlikul Sandiski mp3 mängijal on lakanud töötamast vasakpoolne helikanal.

Küsimus:
Kust oleks Tartus on lootust saada pädevat abi?
  teema: Windows Vista vs. Windows XP
Mangroove

vastuseid: 2398
vaadatud: 412971

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 02.06.2008 17:46:12   pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP
minu arvutile vist Vista nagu eriti ei sobi...kuna liiga "vanakooli masin" . 1,5 GHz, 1,25 GB RAM, fx5200....katseeksitus meetodil ei julge proovida aga ehk tulevikus kui uuema masina soetamine plaani ...
  teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
Mangroove

vastuseid: 377
vaadatud: 92613

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.05.2008 12:38:59   pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
Linuxis ilma käsureata ei saa? Saab küll ja vägagi hästi.
Käsurida läheb vaja, kui minna sellisele tasemele, kus windowsis läheb käiku regedit või cmd. Kuigi tõesti saab paljud asjad käsu ...
  teema: MacBook Air osutus Apple`i aeglaseimaks masinaks
Mangroove

vastuseid: 13
vaadatud: 7900

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 31.01.2008 10:53:32   pealkiri: MacBook Air osutus Apple`i aeglaseimaks masinaks
, kuna uudis on kopeeritud Tarbija24 saidilt, siis on kohutus allikaks märkida ka Tarbija24 ja nii ongi.

Selge thumbs_up.gif

Igal juhul...

Ma ei saa päris hästi aru miks neil see kõvaketas PATA pe ...
  teema: MacBook Air osutus Apple`i aeglaseimaks masinaks
Mangroove

vastuseid: 13
vaadatud: 7900

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 31.01.2008 10:32:15   pealkiri: MacBook Air osutus Apple`i aeglaseimaks masinaks
mõistlik oleks panna ikka originaalsource?

No one buys an ultraportable for its real ultimate power.

Ega ikka ei ole küll. Nimelt on käesolev tekst siiski autoriõigustega kaitstud (nagu ka B ...
  teema: Ka Briti piraadid võivad internetiühendusest ilma jääda
Mangroove

vastuseid: 162
vaadatud: 47802

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 24.01.2008 19:55:58   pealkiri: Ka Briti piraadid võivad internetiühendusest ilma jääda
Kuulge, mis läbu selles teemas toimub thumbs_down.gif .

Kuidas see järelvalve siis töötab? Vaatlevad andmemahte ja kui keegi mingeid ilgeid gigasid liigutab, siis uurivad lähemalt? Või saadavad poisid ...
  teema: Diskussioon piraattarkvara teemal
Mangroove

vastuseid: 2451
vaadatud: 385105

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 01.06.2007 19:04:21   pealkiri: Diskussioon piraattarkvara teemal
... Kuna tegu on kokkuleppega, mitte omandiõigusega, siis ei saa ka Microsoft seada Windowsi kasutamisele täiesti suvalisi piiranguid - näiteks Eestis on autoriõiguse seaduse järgi kõik tingimus ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
Mangroove

vastuseid: 3765
vaadatud: 690905

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 20.02.2007 14:54:09   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
http://www.linuxquestions.org/questions/showthread.php?s=&threadid=100550&highlight=kfmclient


Jah, pean siinjuures vabandama. Tänan igal juhul. thumbs_up.gif
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
Mangroove

vastuseid: 3765
vaadatud: 690905

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 19.02.2007 23:25:39   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
Jee dumbuser:

Kuda panna Kubuntu Konqueroris panna default viewiks detailed view?
  teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
Mangroove

vastuseid: 1830
vaadatud: 513714

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 12.01.2007 18:21:21   pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
Mul tekkis üks ootamatu probleem, nimelt see pisike ikoon, mis seal bookmargi ees on valmistab muret: Hinnavaatluse H- tähega ikoon on ennast mingil põhjusel ka Postimehe ikooni ette otsustanud top ...
  teema: Diskussioon piraattarkvara teemal
Mangroove

vastuseid: 2451
vaadatud: 385105

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 01.12.2006 19:06:27   pealkiri: Diskussioon piraattarkvara teemal
Windows XP Professional (Pira)
Office XP (Pira)
registreerimata WinRAR
SmartFTP (Pira)
Adobe Photoshop CS 2 (Pira)
Winamp (Pira)
Nero (korras vist, kirjutajaga oli kaasas, järelikult ostsin)
T ...
  teema: Laserteler kuulutab hukku plasmatelekale
Mangroove

vastuseid: 111
vaadatud: 51781

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 14.10.2006 19:20:36   pealkiri: Laserteler kuulutab hukku plasmatelekale
Kas enam lasertelekast keegi ei räägigi või on see teema taandunud järjekordselt sellele mõtetule vaidlusele lcd vs. kinekad? icon_evil.gif
  teema: Paypal & eBay üldteema
Mangroove

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874837

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 10.06.2006 18:52:44   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Ma pole asjast päris hästi aru saanud, kas postikulu tuleb alles siis maksta kui pakk kätte saadakse? JA siis, kas U-kaardiga makstes tuleb ka tasuda see rahvusvahelise ülekande tasu(vist mingi ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.