|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: » M: Apple Watch Series 11 GPS Rose Gold Aluminum :: Kantavad nutiseadmed |
MacAivar
vastuseid: 0
vaadatud: 249
|
foorum: Apple toodete ost/müük/vahetus postitatud: 09.06.2026 18:37:49 pealkiri: » M: Apple Watch Series 11 GPS Rose Gold Aluminum :: Kantavad nutiseadmed |
Pakkuda pealkirjas nimetatud vähekasutatud nutikell, rihma pikkus s/m.
Ostetud eelmise aasta septembris C&C-st koos lisagarantiiiga kuni 20.09.2029.
Väljalülitatud ekraanil on märgata mi ... |
teema: Kommenteerimine: Karol |
MacAivar
vastuseid: 9
vaadatud: 2749
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.10.2025 17:45:05 pealkiri: Kommenteerimine: Karol |
| Ostis mälu, tehing toimus kiirelt :+1 |
teema: Kommenteerimine: Deadly16 |
MacAivar
vastuseid: 272
vaadatud: 65859
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.06.2022 19:20:13 pealkiri: Kommenteerimine: Deadly16 |
| Ostsin telefoni, jäin rahule 👍 |
teema: Kommenteerimine: lenno1 |
MacAivar
vastuseid: 236
vaadatud: 35389
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2020 15:36:21 pealkiri: Kommenteerimine: lenno1 |
Ostsin laptopi ja jäin tehinguga rahule  |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
MacAivar
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2019 11:38:20 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
Väga positiivne laptopi ostu kogemus  |
teema: Kommenteerimine: Jaanus |
MacAivar
vastuseid: 715
vaadatud: 147294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2018 20:58:24 pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus |
Teine positiivne kogemus, kus seekord Jaanus parandas tahvelarvuti pistiku.
Soovitan! |
teema: Ülevaade: Aktiivsusmonitor (Xiaomi) Amazfit Bip :: Kantavad nutiseadmed |
MacAivar
vastuseid: 361
vaadatud: 150401
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 06.02.2018 21:10:08 pealkiri: Ülevaade: Aktiivsusmonitor (Xiaomi) Amazfit Bip |
Naisel on Alta HR monitor, mida saab tegutseb koos Fitbit nielise äpiga. Samas on voimalik syncida ka teiste äppidega, samuti Endomondiga.
...aga kui kaua siis aku kestab, ku kasutada nadalas paa ... |
teema: Ülevaade: Aktiivsusmonitor (Xiaomi) Amazfit Bip :: Kantavad nutiseadmed |
MacAivar
vastuseid: 361
vaadatud: 150401
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 05.02.2018 22:34:02 pealkiri: Ülevaade: Aktiivsusmonitor (Xiaomi) Amazfit Bip |
| ...kas seda kella saab ka ühendada Endomondo nimelis äpiga, kas keegi on proovinud? |
teema: Kommenteerimine: jalkpall |
MacAivar
vastuseid: 586
vaadatud: 130038
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2017 23:35:58 pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall |
| Vahetas telefoni ekraani, töö kiire ja korralik ! |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
MacAivar
vastuseid: 2303
vaadatud: 956903
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.01.2017 22:08:59 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| Zenfone 2 ZE551ML klaas on puruks, kas keegi aitaks vahetada? Puuteekraan muidu töötab. |
teema: Kommenteerimine: Jaanus |
MacAivar
vastuseid: 715
vaadatud: 147294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2016 18:02:40 pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus |
Lisan ka positiivse kommi,
ostsin tahvelarvuti, diil toimus kiirelt, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: scirocco |
MacAivar
vastuseid: 117
vaadatud: 27053
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.07.2016 20:35:28 pealkiri: Kommenteerimine: scirocco |
Ostsin laptopi aku ja jäin rahule  |
teema: Kommenteerimine: JRISETH |
MacAivar
vastuseid: 231
vaadatud: 53902
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.05.2016 09:53:09 pealkiri: Kommenteerimine: JRISETH |
Ostsin akupanga, jäin tehinguga rahule  |
teema: Kommenteerimine: hqs |
MacAivar
vastuseid: 448
vaadatud: 80738
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.05.2016 21:26:17 pealkiri: Kommenteerimine: hqs |
Ja juba teine positiivne tehing tehtud, ostsin laptopi laadija  |
teema: Kommenteerimine: taavipl |
MacAivar
vastuseid: 23
vaadatud: 5884
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2016 19:43:44 pealkiri: Kommenteerimine: taavipl |
Ostsin mSATA SSD ketta, tehing toimus kiirelt, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: hqs |
MacAivar
vastuseid: 448
vaadatud: 80738
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2015 09:43:28 pealkiri: Kommenteerimine: hqs |
Ostsin HP laadija  |
teema: Kommenteerimine: ricom2ger |
MacAivar
vastuseid: 122
vaadatud: 38209
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.08.2015 13:01:56 pealkiri: Kommenteerimine: ricom2ger |
Ostsin tahvlile BT klaviatuuri, toode oli see mis lubati, tehing toimus kiirelt  |
teema: Kommenteerimine: UrmoZ |
MacAivar
vastuseid: 225
vaadatud: 58332
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2015 19:14:58 pealkiri: Kommenteerimine: UrmoZ |
Ostsin laptopi wifi kaardi, tehing toimus kiirelt, soovitan  |
teema: Eclipse - Maveni projecti üles seadistamise probleem |
MacAivar
vastuseid: 5
vaadatud: 3408
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 07.02.2015 11:53:44 pealkiri: Eclipse - Maveni projecti üles seadistamise probleem |
Saab ka Eclipsega (ise proovisin STS-ga, mis on sisuliselt Eclipse):
projekti peal parem click -> run as -> run configurations
vasakult selectid maven build, vajutad nupule new, paremale poole ... |
teema: LG G3 |
MacAivar
vastuseid: 378
vaadatud: 136124
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.01.2015 00:00:05 pealkiri: LG G3 |
Aga palun, nimetatud foorumi topic asub http://forum.androidnow.pl/threads/7604-★-AndroidNow-HD-8-4-SE-★-D855-New-LRX21R-V20F-Lollipop
Vaja on kahjuks ennast ära regada seal poola keelses keskko ... |
teema: LG G3 |
MacAivar
vastuseid: 378
vaadatud: 136124
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.01.2015 18:36:50 pealkiri: LG G3 |
, eks ma annan teada. 8.4 versiooni installi lõpus oli aku ca 55%, praeguseks möödunud 24h, alles 38%.
Ekraan sees olnud 29min. Kõnesid vist pole olnud.
Edit: Peaks vist laadima panema, alles ... |
teema: Glassfish ja Netbeans |
MacAivar
vastuseid: 4
vaadatud: 2664
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 16.01.2015 23:56:31 pealkiri: Glassfish ja Netbeans |
Rumal küsimus, aga küsin hoopis, et kas on ikka vaja Netbeansi? Ma kunagi jändasin päev-kaks et Glassfishi ja Netbeansi tööle saada.
Hoopis kergemalt läheks käima Eclipse või Spring Tool Sui ... |
teema: LG G3 |
MacAivar
vastuseid: 378
vaadatud: 136124
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.01.2015 20:30:05 pealkiri: LG G3 |
Viskasin eile peale AndroidNOW HD 8.4. Saame näha kuidas aku peab. Kitkatiga ma üle 2-3 päeva välja ei venitanud. Originaal rom ei pidanud sedagi vastu.
Samas minu minimaalse kasutuse juures (tel ... |
teema: LG G3 |
MacAivar
vastuseid: 378
vaadatud: 136124
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.01.2015 20:21:08 pealkiri: LG G3 |
, kas sinul Android HD romiga sim toolkit töötab?
Mul on küll 8.0 versioon ning ise olen väga rahul aku pidamisega, kuid vaja oleks ka mobiil-id funktisonaalsust, mis HD romil on juba kaua aega p ... |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
MacAivar
vastuseid: 2128
vaadatud: 913704
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.11.2014 20:39:47 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
... kolm Insurgency koodi oleks ka minu poolt ära jagada
edit: lännud on võtmed |
teema: Kommenteerimine: Winman |
MacAivar
vastuseid: 1518
vaadatud: 194544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2014 21:42:34 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
Ostsin laptopi koti, tehing oli kiire ja ise jäin väga rahule  |
teema: Kommenteerimine: e-Thug |
MacAivar
vastuseid: 229
vaadatud: 91350
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2014 10:24:06 pealkiri: Kommenteerimine: e-Thug |
Ostsin laptopi display, kõik toimis kiirelt  |
teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
MacAivar
vastuseid: 731
vaadatud: 190243
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.04.2014 18:15:53 pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
...kas keegi uuema CM7 baasil tehtud ROMiga on saanud mobiil-id tööle?
Siiani olen proovinud ning paistab, et ainult android 2.3.6 (s.o. stock ROM baasil) mobiil-id toimib korralikult.
Samuti stoc ... |
teema: Pentaxi arutelu |
MacAivar
vastuseid: 2209
vaadatud: 601401
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.03.2014 19:45:13 pealkiri: Pentaxi arutelu |
, ehk uurid veidi [url=http://www.pentaxforums.com/forums/115-pentax-k-5/]ametlikku Pentaxi foorumit
Kindlasti on sellel teemal seal juttu olnud; ning kui ka ei ole, siis seal saad oma küsimusele ki ... |
teema: Kommenteerimine: ummy |
MacAivar
vastuseid: 104
vaadatud: 24656
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2014 19:28:14 pealkiri: Kommenteerimine: ummy |
Ostsin digiboxi, tehing toimis korralikult ja kiirelt!  |
teema: Telia Koduinternet |
MacAivar
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697118
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.03.2014 16:27:30 pealkiri: Telia Koduinternet |
....Elionist öeldi, et kui Amino digiboks on seisnud ca pool aastat ilma kasutamata, siis temaga enam ei hakka tööle digiTV. Kas on see tõesti nii?
Ma muretsesin omale teiseks vaatamiskohaks ühe ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
MacAivar
vastuseid: 16960
vaadatud: 3589796
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 12.01.2014 17:13:46 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Soovitage mSATA SSD ketast, üle 64Gb mahtu pole vaja sest praegune HDD jääb alles.
Isiklikult võtaksin [url=http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-mSATA-SSD/KINGS ... |
teema: Telia TV |
MacAivar
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.01.2014 18:49:32 pealkiri: Telia TV |
Kas [url=http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/VORGUSEADMED-Wireless/TRENDNET-WIRELESS-300MBPS-ROUTER-10-100M-4Port-TEW-731BR-22364]selline ruuter laseb läbi Elioni TV?
Tahtsin Elioni oma välja va ... |
teema: Androidi rakendused |
MacAivar
vastuseid: 6170
vaadatud: 1389287
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.01.2014 17:17:11 pealkiri: Androidi rakendused |
..kas see Camera Zoom FX appi saab seadistada nii, et peale pildistamist läheks app tagasi preview reziimi?
Tundub küll, et tegemist on minu telefoni eripäraga, aga peale pildi tegemist näidataks ... |
teema: Steam mängukaartide ja kupongide vahetamine |
MacAivar
vastuseid: 161
vaadatud: 50746
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.12.2013 15:20:00 pealkiri: Steam mängukaartide ja kupongide vahetamine |
Üle on
1x Globe 4 (Foil)
2x Globe 9
Vaja on
Globe 2 ja 5 |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
MacAivar
vastuseid: 329
vaadatud: 52428
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2013 08:12:47 pealkiri: Kommenteerimine: tiit26 |
Ostsin aku laptopile, jäin väga rahule  |
teema: EVE online |
MacAivar
vastuseid: 1857
vaadatud: 427762
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.10.2013 23:19:59 pealkiri: EVE online |
| , ma ei tea, kas kasutajal yerba on tema Eve char veel alles, aga ehk võtad temaga ühendust! |
teema: Pentaxi arutelu |
MacAivar
vastuseid: 2209
vaadatud: 601401
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.09.2013 20:30:53 pealkiri: Pentaxi arutelu |
Väljas on tarkvarauuendused Pentaxi peegelkameratele:
http://www.pentaxforums.com/news/new-firmware-for-all-current-pentax-dslr-models.html |
teema: Kommenteerimine: :[Noodle]: |
MacAivar
vastuseid: 80
vaadatud: 31243
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2013 23:55:58 pealkiri: Kommenteerimine: :[Noodle]: |
Ostsin välise kõvaketta ja jäin rahule  |
teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
MacAivar
vastuseid: 731
vaadatud: 190243
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.08.2013 10:40:15 pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
Huvitav ongi, et kui saad tavalist sõnumit saata ja vastu võtta, kuidas siis mobiil-id ei toimi :S
Uurin edasi xda foorumist.... |
teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
MacAivar
vastuseid: 731
vaadatud: 190243
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.08.2013 20:46:38 pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
, mõlemad oleme küll Tele2 operaatori võrgus, kuid kas operaatoril on mingit vahet kui panen naise sim kaardi oma telefoni?
Vana custom ROM 2.3.6 baasil toimis küll, kuid nüüd 2.3.7 baasil ROM ... |
teema: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
MacAivar
vastuseid: 731
vaadatud: 190243
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.08.2013 18:37:23 pealkiri: Samsung Galaxy ACE GT-S5830 |
....mis rohtu võiks olla naise telefoni custom ROM korral (samsung ace S5830i, ROMiks on android CM7.2 baasil Ace-i-scape),
kui peale Mobiil-ID sõnumit sisestad pin1, ning vastuseks tuleb veateade ... |
teema: Heade hindade teema |
MacAivar
vastuseid: 4893
vaadatud: 1270802
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.08.2013 12:13:10 pealkiri: Heade hindade teema |
...ei tea, kui mul on Steamis varasemalt Burnout Paradise olemas, kas keegi selle bundlega kaasa tulnud võtit saab kasutada?
Proovige järele ja andke teada:
JKMQB-727XR-F8TZD
|
teema: Kommenteerimine: Jüri Öö |
MacAivar
vastuseid: 79
vaadatud: 18985
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2013 22:52:19 pealkiri: Kommenteerimine: Jüri Öö |
Laenas lahkelt ühele algajale fotograafiahuvilisele proovimiseks peegelkaamera teleobjektiivi  |
teema: Heade hindade teema |
MacAivar
vastuseid: 4893
vaadatud: 1270802
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.08.2013 15:55:12 pealkiri: Heade hindade teema |
...see võti on juba kasutatud, aga kes võttis, ei viitsinud isegi sellest märku anda  |
teema: ZTE Blade |
MacAivar
vastuseid: 1858
vaadatud: 371230
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.06.2013 23:04:57 pealkiri: ZTE Blade |
| ...ega keegi ei sooviks loovutada kappi seisma jäänud Blade tagumise kaane? |
teema: Androidi rakendused |
MacAivar
vastuseid: 6170
vaadatud: 1389287
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.05.2013 17:14:58 pealkiri: Androidi rakendused |
...sellist kavalat kaamera äppi oleks vaja, mis kohe peale pildistamist läheks edit modesse.
Ning saad näpuga juurde joonistada ja hiljem salvestada. Võiks olla veel nii, et äpp jätab originaal ... |
teema: Kommenteerimine: Morpheus15 |
MacAivar
vastuseid: 203
vaadatud: 44563
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.05.2013 19:17:47 pealkiri: Kommenteerimine: Morpheus15 |
Tuli, nägi, ostis laptopi protsessori.
Soovitan  |
teema: Heade hindade teema |
MacAivar
vastuseid: 4893
vaadatud: 1270802
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.04.2013 20:07:21 pealkiri: Heade hindade teema |
| ....kas keegi saaks aidata sealt viagame.fi lehelt Skyrimi ostuga? |
teema: Kommenteerimine: iks95 |
MacAivar
vastuseid: 118
vaadatud: 25275
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.04.2013 15:23:37 pealkiri: Kommenteerimine: iks95 |
Kaup jõudis kiirelt kohale  |
| |