|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Trek |
M3rcury
vastuseid: 80
vaadatud: 24865
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.09.2023 01:24:04 pealkiri: Kommenteerimine: Trek |
| Ostsin AR Prillid posti teel, kõik väga heas korras ja töötab ilusti! |
teema: Kommenteerimine: Renxxx |
M3rcury
vastuseid: 11
vaadatud: 1010
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.09.2023 01:21:49 pealkiri: Kommenteerimine: Renxxx |
| Ostsin GPU posti teel, visuaalselt kõik tipp topp. |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
M3rcury
vastuseid: 1600
vaadatud: 166349
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.07.2023 17:23:50 pealkiri: Lenovo ThinkCentre |
Ostsin arvuti, kõik töötab, tehing kiire ja hea  |
teema: Telia TV |
M3rcury
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183615
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.09.2022 15:13:57 pealkiri: Telia TV |
https://apkcombo.com/telia-tv-estonia/ee.telia.teliatv/
See on telefoni oma, mul vaja Android TV oma.
EDIT: Sain lõpuks teada, et miks Play poest seda ei leidnud, nimelt mu google konto oli muu ... |
teema: Telia TV |
M3rcury
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183615
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.09.2022 13:53:39 pealkiri: Telia TV |
| Kas kellelgi veel Telia äpp jamab ehk tV Sony puldinupud ei reageeri , et saaks kanalit vahetada ? Tv näitab seal kus hommikul jäi, kõik muud apid toimivad puldi nooltega.Telia digiboksi ei kasu ... |
teema: Telia TV |
M3rcury
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183615
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.09.2022 13:38:18 pealkiri: Telia TV |
| Kas kellelgi veel Telia äpp jamab ehk tV Sony puldinupud ei reageeri , et saaks kanalit vahetada ? Tv näitab seal kus hommikul jäi, kõik muud apid toimivad puldi nooltega.Telia digiboksi ei kasu ... |
teema: Kommenteerimine: Killhoven |
M3rcury
vastuseid: 408
vaadatud: 125624
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.11.2021 21:25:07 pealkiri: 3070 |
Müüs videokaardi, tehing väga kiire ja muret polnud.  |
teema: Assassin’s Creed IV: Black Flag |
M3rcury
vastuseid: 308
vaadatud: 80285
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2013 11:23:42 pealkiri: Assassin’s Creed IV: Black Flag |
| Alustasin ise ka selle mängu mängimisega. Esmamulje ja esmatutvustust saate vaadata ka siinses videos, aga olen nüüd seda mängu üle 3 tunni mänginud, siis esmamulje võrreldes videoga on natuke ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
M3rcury
vastuseid: 2015
vaadatud: 517131
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.10.2013 15:36:22 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
| Tegin ka mängust paar video, esmalt tutvustusvideo, kus näitan ära mängumehaanikat ja püüan ära selgitada, mis kuidas toimub, esimene mäng seal on AI vastu, et saaksin rahulikult näidata, aga ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
M3rcury
vastuseid: 2015
vaadatud: 517131
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2013 05:43:52 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
| Kes tahab sõbrakasse lisada või/ja mingi aeg mängu teha, siis battle.net nimi on "M3rcury#1305" |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
M3rcury
vastuseid: 2015
vaadatud: 517131
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.10.2013 03:16:32 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
| Veab sul, osalesin ka sealses Giveaways, kuid tulutult, lisaks olen osalenud veel mingis 20-s erinevas Giveaways, üldse ei taha õnneks tulla, pikka aega mängu jälginud tahaks ise ka juba lõpuks m ... |
teema: [PS3] Beyond: Two Souls |
M3rcury
vastuseid: 45
vaadatud: 12227
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.10.2013 02:34:15 pealkiri: [PS3] Beyond: Two Souls |
Sai ka omalt poolt näpud külge löödud mängule ja esmamulje oli hea, kuigi jah Gameplay annab soovida, siis story ja visioon on hea.
Kuna mina ise rõhun üldjuhul mängudes story-le ja ka vis ... |
teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
M3rcury
vastuseid: 2015
vaadatud: 517131
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.09.2013 01:59:51 pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft |
| Ise ka neid Giveaway-si jahtinud, vaadanud igapäevaselt tuntumate youtube inimeste mänge samal ajal ila tilkudes, alguses olin skeptik, aga kui rohkem hakkasin mängust huvi tundma seda ägedam ta p ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
M3rcury
vastuseid: 2588
vaadatud: 684323
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.09.2013 20:12:44 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Valmistasin samuti 2 video Gta V-st, esimene on mängututvustus Esimesed Poolteist Tundi
Teine on siis PS3 ja X360 Special Editioni Unboxing
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YLIsJ5qcjFg[/ ... |
teema: Splinter Cell: Blacklist |
M3rcury
vastuseid: 118
vaadatud: 28199
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.09.2013 17:51:35 pealkiri: Splinter Cell: Blacklist |
| Ega mulle läks ka mäng rohkem peale, kui lõpuks leidsin viisi kuidas mängu 100% No Killing teha. Tekitas põnevust, kui üritasin shadow olla, et ei tee piiksugi, keegi mind ei näe, kuule ega ka ... |
teema: Far Cry 3 |
M3rcury
vastuseid: 1185
vaadatud: 231321
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.09.2013 11:09:49 pealkiri: Far Cry 3 |
Siin siis väike gameplay Far Cry 3 live kommentaaridega Oleks tänulik kui viskaksite subscribe
Ning kirjutage ka kindlasti mida ma võiks paremini teha järgmistes videodes
http://www.you ... |
teema: Amnesia: A Machine For Pigs |
M3rcury
vastuseid: 28
vaadatud: 6950
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.09.2013 03:14:12 pealkiri: Amnesia: A Machine For Pigs |
| Ise ootan ka seda mängu väga suure silmaga, esimene meeldis väga, kuigi ise läbi ei teinud, sai algust väheke vaadatud (ja tehtud, kuid inglise keeles) ja uskumatult lahe tundus, nüüd peaks aga ... |
teema: Total War: Rome II |
M3rcury
vastuseid: 66
vaadatud: 23436
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.09.2013 21:26:19 pealkiri: Total War: Rome II |
| Sai ka mängu proovitud, muidu täitsa huvitav, aga natuke segane veel minu jaoks, aga kõigest 3 tundi teinud ka, palju uusi huvitavaid asju, tunduvalt efektiivsem kui vana Rome Total War (minu arust ... |
teema: Kommenteerimine: continue |
M3rcury
vastuseid: 324
vaadatud: 81429
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.08.2013 20:08:56 pealkiri: Kommenteerimine: continue |
Ostsin 5 Xboxi mängu temalt, kõik kiiresti kohal ja normaalne, plaadid terved ja kriimuvabad.
Poolte mängude karpide kohta nii öelda ei saa, aga kuna ta müüs need suhteliselt soodsalt ja üt ... |
teema: Max Payne 3 |
M3rcury
vastuseid: 850
vaadatud: 154416
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.08.2013 20:11:38 pealkiri: Max Payne 3 |
| Sai kunagi mängututvustuse tehtud, võib-olla mõnele võib anda aimu mida see mäng endast täpsemalt kujutab, aga kuna ta üle aasta vana, siis vaevalt mõni nüüd seda esmakordselt seda mängib. ... |
teema: Grand Theft Auto V |
M3rcury
vastuseid: 7738
vaadatud: 1816519
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2013 16:38:49 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Ma arvan, et koos digitaalsete numbritega mingi 1.5-2mil ikka PC peal ära müüdi. Siiski võiks need numbrid GTA taolise mängu juures ikka oluliselt kõrgemad olla!
isegi nende 2miljoni juures ... |
teema: Shadow Warrior |
M3rcury
vastuseid: 45
vaadatud: 12278
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2013 15:02:55 pealkiri: Shadow Warrior |
| tundub sama jura nagu hard reset ja on orginaalist väga kaugel. Miks Shadow Warrior nimi ära solkida vaja? Miks mitte nimekas panna shadow warrior 2 või remake või mida iganes aga mitte täpselt s ... |
teema: Shadow Warrior |
M3rcury
vastuseid: 45
vaadatud: 12278
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2013 14:17:32 pealkiri: Shadow Warrior |
Mäng paistab ikka väga lahe olevat
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lfMjYBLWlik[/youtube] |
teema: Grand Theft Auto V |
M3rcury
vastuseid: 7738
vaadatud: 1816519
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2013 22:00:59 pealkiri: Grand Theft Auto V |
See kes ei pruukinud märgata detaile traileris, siis on hea ülevaade, mina näiteks ei teadnud sellest midagi, et on non-hostile tsoon, et kui pättusi teed saad karistada
[youtube]http:// ... |
teema: The Mighty Quest For Epic Loot |
M3rcury
vastuseid: 225
vaadatud: 43445
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.08.2013 22:00:54 pealkiri: The Mighty Quest For Epic Loot |
| Eks see on raske žanr, ega eriti arvestades, et siin ju losside ehitused ka teistmoodi, kui oleks single player/co-op teema, siis nad nii palju vaeva ei näeks, aga kuna on tegemist põhimõtteliselt ... |
teema: The Mighty Quest For Epic Loot |
M3rcury
vastuseid: 225
vaadatud: 43445
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.08.2013 21:35:09 pealkiri: The Mighty Quest For Epic Loot |
| Sa ikka tead mida tähendab Beta? Mäng pole valmiski ja juba tembeldatakse teda Diablo nerfiks, Diablo ajal oli see tõesti ebameeldiv, kuna mäng oli väljas ja kõik mis võinuks toimida oleks pida ... |
teema: Heade hindade teema |
M3rcury
vastuseid: 4893
vaadatud: 1272010
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.08.2013 17:59:02 pealkiri: Heade hindade teema |
Tegin ka oma ostu ära, aga midagi väga imelikku juhtus(tegin greenmanis ticketi ja sain vastuse neilt
I pre-purchased The Bureau: XCOM Declassified, but it shows a key for the game Spec Ops: th ... |
teema: Heade hindade teema |
M3rcury
vastuseid: 4893
vaadatud: 1272010
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.08.2013 00:37:50 pealkiri: Heade hindade teema |
Tänud [user]kriist[/user] kartsin, et ongi mingi bug, et nüüd äkki ei saagi mängu, aga kuna pole ainus, siis loodame, et õige asi õigel ajal saab  |
teema: Heade hindade teema |
M3rcury
vastuseid: 4893
vaadatud: 1272010
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.08.2013 22:57:10 pealkiri: Heade hindade teema |
Ma nüüd Greenmani kohta kosta ei oska, aga näiteks Amazonist õnnestus võti enne reliisi saada ja see Steami panna, et sain mängu aktiveeritud, aga alla sain laadida väljalaske päeval.
Ja ku ... |
teema: Heade hindade teema |
M3rcury
vastuseid: 4893
vaadatud: 1272010
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.08.2013 21:53:06 pealkiri: Heade hindade teema |
| Tegin ka oma ostu ära, aga midagi väga imelikku juhtus([url=http://screenshu.com/static/uploads/temporary/af/ts/p6/452xqu.jpg]Pilt), nimelt ok XCOM Collection tekkis sinna, samamoodi ka Bureau, aga ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
M3rcury
vastuseid: 7774
vaadatud: 1478298
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.08.2013 21:17:16 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Eks mis seal ikka, võtaks ise ka grupisoovi ette
http://steamcommunity.com/id/FranticM3rcury/ |
teema: Payday 2 |
M3rcury
vastuseid: 159
vaadatud: 56039
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.08.2013 18:04:02 pealkiri: Payday 2 |
| Ei pea muretsema jah, sama asi oli ka Max Payne 3-ga, see lihtsalt ütleb, et kui sa peaksid kolima välismaale, siis enam mängu mängida ei saa. |
teema: BioShock: Infinite |
M3rcury
vastuseid: 216
vaadatud: 66030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.08.2013 01:20:44 pealkiri: BioShock: Infinite |
Huvitav, pildilt tundus suht sarnane nagu mu videos, sest tema nägu pole väga hästi näha, aga äkki pead seadetega mängima, et paremaks saada, ei oska sind aidata ka kuidagi.  |
teema: BioShock: Infinite |
M3rcury
vastuseid: 216
vaadatud: 66030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.08.2013 03:25:48 pealkiri: BioShock: Infinite |
, Tänud uurin asja Vaatan siin momendil natuke neid kasutaja M3rcury gameplay videosi ja tundub päris huvitav isegi ... 1 ja 2 bioshock meeldisid mulle väga, selle veealuse maailma pärast ja ... |
teema: Warframe |
M3rcury
vastuseid: 123
vaadatud: 52170
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.08.2013 21:20:52 pealkiri: Warframe |
Ei olegi võimalik üle 30 saada, 30 on Max level, ainus viis oma kontot edasi leveleldada on osta/teha uusi relvi/warframe ja noid leveldada.
Control Module on võimalik saada Neptuunist, Europast ... |
teema: Warframe |
M3rcury
vastuseid: 123
vaadatud: 52170
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.08.2013 14:34:06 pealkiri: Warframe |
| Tegin mängust pikemat sorti eestimaise tutvustus/õpetusvideo algajatele. Mängusisene tutorial tegi küll puust ja punasest asjad selgeks, kuid mõni asi jäi alguses ikka arusaamatuks, loodan, et s ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
M3rcury
vastuseid: 3045
vaadatud: 903465
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.07.2013 14:34:40 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| [user]Super AMOLED[/user], See poleks väga ilus, sest see võib mängijad eemale lükata, kui neile tundub, et mäng ootamatult või üllatavalt raske, pigem lihtsam lahendus oleks see, et kui arvutu ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
M3rcury
vastuseid: 3045
vaadatud: 903465
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.07.2013 14:08:12 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| Kasutades natuke loogikat ja vaadates väheke mineviku poole, ma arvan, et see süsteem toimib nii, et ta jälgib kui kiire sul internet on, laeb alla piisavalt contenti, et sa saaks mängima hakata s ... |
teema: Dark Souls: Prepare to Die Edition |
M3rcury
vastuseid: 294
vaadatud: 65677
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.07.2013 17:38:55 pealkiri: Dark Souls: Prepare to Die Edition |
| [user]madness[/user], videos ütlesin ka, et kahte moodi saab neid kõike teha, üks on siis Master Key-ga saad igale poole kiiresti, aga teine on siis natuke aega mängimist, vaja ainult Taurus Boss ... |
teema: Free to play mängud |
M3rcury
vastuseid: 72
vaadatud: 17467
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.07.2013 02:51:16 pealkiri: Free to play mängud |
| Pikemaks mängimiseks soovitaks omalt poolt Ghost Recon Online, Warframe, Planetside 2 ja Tribes Ascend. Lühemaks mängimiseks soovitan ära proovida Papers Please, mille Beta on hetkel tasuta ja Vis ... |
teema: The Mighty Quest For Epic Loot |
M3rcury
vastuseid: 225
vaadatud: 43445
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.07.2013 21:54:41 pealkiri: The Mighty Quest For Epic Loot |
| See TB on mongol ma imestan, et inimesed ikka vaatavad ta kanalit. Seal mängus ei ole raha/life probleem vaid pigem on probleem see, et sa pead ootama kuni asjad upgradevad, nagu enne ütlesin siis k ... |
teema: The Mighty Quest For Epic Loot |
M3rcury
vastuseid: 225
vaadatud: 43445
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.07.2013 21:10:22 pealkiri: The Mighty Quest For Epic Loot |
| Kui sa saad kõike ABSULL kõike raha eest osta, siis ta on Pay 2 Win, arendad oma lossi nagu jumal juhatab, karakter on level 1 loss on sul level 50 (Ma ei tea kas see on muidu võimalik, kuna ma mä ... |
teema: The Mighty Quest For Epic Loot |
M3rcury
vastuseid: 225
vaadatud: 43445
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.07.2013 20:53:23 pealkiri: The Mighty Quest For Epic Loot |
Mõtlesin ise ka seda mängu proovima hakata, aga nähes mida viimane patch teinud oli, siis oli täielik turn off, mäng otseses mõttes keerati täiega nüüd P2W peale, oeh, kurb...
[youtube]htt ... |
teema: Dark Souls: Prepare to Die Edition |
M3rcury
vastuseid: 294
vaadatud: 65677
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.07.2013 16:57:50 pealkiri: Dark Souls: Prepare to Die Edition |
| Usun, et paljudel mäng igatipidi läbi juba ning pole sellest videost kasu, kuid siiski kui mõni alles nüüd soetas omale mängu ja ei tea mida alguses teha võiks või kust normaalset varustust sa ... |
teema: BioShock: Infinite |
M3rcury
vastuseid: 216
vaadatud: 66030
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.07.2013 22:47:54 pealkiri: BioShock: Infinite |
| Sai ka siin Juuni keskel läbi tehtud, lõpp oli ka minu jaoks üli segane, aga pärast läbi tegemist sai kohe googeldatud ja endale asi selgeks tehtud, siis sain pihta, et Story oli palju sügavam k ... |
teema: Leisure Suit Larry Reloaded |
M3rcury
vastuseid: 0
vaadatud: 935
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2013 09:20:56 pealkiri: Leisure Suit Larry Reloaded |
https://dl.dropboxusercontent.com/u/35461895/LarryReloaded.jpg
• Arendaja: N-Fusion Interactive
• Väljaandja: Replay Games
• Stiil: Adventure
• Väljalaske kuupäev: 27 Juuni, 2013
Like ... |
teema: The Walking Dead |
M3rcury
vastuseid: 83
vaadatud: 32452
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.07.2013 21:14:41 pealkiri: The Walking Dead |
DLC jättis lihtsalt klapi lahti, tõsiselt hea story ikka, kahju, et nii kiiresti läbi sai, aga siiski andis väga hea maitse suhu ja ei jõua ära oodata kui tuleb Season Two.
[youtube]http://www. ... |
teema: [PS3][PS4][XBOX360][X1] Metal Gear Solid V: The Phantom Pain |
M3rcury
vastuseid: 32
vaadatud: 21393
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.06.2013 02:11:34 pealkiri: [PS3][PS4][XBOX360][X1] Metal Gear Solid V: The Phantom Pain |
Viimase traileri kaks korralikku analüüsi, mis võib sarja fännidele huvi pakkuda
Lisaks on ta teinud ka analüüse vanemate trailerite kohta, nii et tasub tema videodele pilk peale visata |
teema: Dust: An Elysian Tail |
M3rcury
vastuseid: 0
vaadatud: 536
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.06.2013 01:07:59 pealkiri: Dust: An Elysian Tail |
https://dl.dropboxusercontent.com/u/35461895/DustAnElysianTail.jpg
• Arendaja: Humble Hearts
• Väljaandja: Microsoft Studios
• Stiil: Action role-playing
• Väljalaske kuupäev: 24 Mai, 2 ... |
teema: Scrolls |
M3rcury
vastuseid: 25
vaadatud: 4623
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.06.2013 01:14:29 pealkiri: Scrolls |
| Mul just vastupidi, aga ei teadnud enne tänast sellest mängust mitte kui midagi, vaadates neid videosi tuletas meelde kuidas omal ajal sai palju Yu-Gi-Oh-d mängitud, olen koguaeg oodanud, et selle ... |
| |