Avaleht
otsing leidis 32 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: iff85
Lugerus

vastuseid: 20
vaadatud: 6801

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2018 23:08:46   pealkiri: Kommenteerimine: iff85
Müüs kaameratele mõeldud seljakoti.
Tehink kiire ja korralik, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: NoohJ
Lugerus

vastuseid: 184
vaadatud: 37046

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2017 00:33:25   pealkiri: Kommenteerimine: NoohJ
Müüs läpaka... väga heas seisukorras, nagu uus, soovitan
  teema: Kommenteerimine: rewer
Lugerus

vastuseid: 1309
vaadatud: 272761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2016 23:41:58   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Müüs läpakale laadija, kõik OK, soovitan icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: Evil14
Lugerus

vastuseid: 224
vaadatud: 68973

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.03.2016 21:42:42   pealkiri: Kommenteerimine: Evil14
Müüs DDR3 mälud. Kaup korralik, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sifkad
Lugerus

vastuseid: 285
vaadatud: 56722

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2015 22:20:30   pealkiri: Kommenteerimine: sifkad
Müüs kaks HP defkat toitekat, kõik OK, sovitan icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: scirocco
Lugerus

vastuseid: 117
vaadatud: 27053

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.10.2015 20:50:00   pealkiri: Kommenteerimine: scirocco
Müüs läpakale klaveri, kõik OK, soovitan icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: viljar77
Lugerus

vastuseid: 258
vaadatud: 45232

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2015 12:24:30   pealkiri: Kommenteerimine: viljar77
Müüs läpakale ekraani, kaup korralik, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
Lugerus

vastuseid: 1512
vaadatud: 188886

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.08.2015 23:11:04   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
müüs läpakale 2x4GB 2Rx8 mälud, kõik OK, soovitan
  teema: Kommenteerimine: rewer
Lugerus

vastuseid: 1309
vaadatud: 272761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.06.2015 07:21:38   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Müüs emaplaadi, tehing kiire ja korralik, soovitan icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: Freeflyer
Lugerus

vastuseid: 77
vaadatud: 21204

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2015 21:57:13   pealkiri: Kommenteerimine: Freeflyer
Müüs läpakale ekraani, kaup korralik, tehing kiire... soovitan icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: tarc
Lugerus

vastuseid: 840
vaadatud: 143493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2015 21:54:39   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
uus ekraan läpakale tippen-toppen, kiiresti saatis ja tehinguga rahul, soovitan icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: krqll
Lugerus

vastuseid: 213
vaadatud: 34199

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2014 07:16:10   pealkiri: Kommenteerimine: krqll
Müüs läpaka ketta, kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: .:MDK:.
Lugerus

vastuseid: 104
vaadatud: 42317

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.06.2014 08:10:07   pealkiri: Kommenteerimine: .:MDK:.
müüs läpakale ketta, kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: traks
Lugerus

vastuseid: 336
vaadatud: 81507

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.06.2014 08:08:12   pealkiri: Kommenteerimine: traks
Sai viis pruugitud läpaka ketast ostetud, ühe vahetas nn. "garantii" korras ka välja... igati positiivne, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: volkar
Lugerus

vastuseid: 121
vaadatud: 30821

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2014 23:17:57   pealkiri: Kommenteerimine: volkar
hää miis... müüs D630 doonori ja viitsis väiksele summale vaatamata ka posti panna thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
Lugerus

vastuseid: 1512
vaadatud: 188886

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.05.2014 21:49:05   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Müüs läpakale kõvaketta... kaup korralik nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: undead
Lugerus

vastuseid: 724
vaadatud: 130405

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2014 01:05:52   pealkiri: Kommenteerimine: undead
Müüs läpakale ekraani, tõi ise kohale, kõik OK... soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: undead
Lugerus

vastuseid: 724
vaadatud: 130405

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2012 11:39:09   pealkiri: Kommenteerimine: undead
Saime läppari LCD paneeli osas kenasti kokkuleppele... soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: viljar77
Lugerus

vastuseid: 258
vaadatud: 45232

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.11.2012 21:56:48   pealkiri: Müüs inverteri + LCD kaabli
Kaup nii nagu kokku lepitud icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: Tõnu
Lugerus

vastuseid: 91
vaadatud: 24392

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.07.2012 07:37:10   pealkiri: Kommenteerimine: Tõnu
Müüs läpakale uue klaveri, tehing OK... soovitan icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: virks
Lugerus

vastuseid: 525
vaadatud: 100873

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2011 22:35:55   pealkiri: Kommenteerimine: virks
Ostsin juba teise läpaka ekraani, kaup korralik thumbs_up.gif
...väga positiivne -> soovitan
  teema: Kommenteerimine: gunn271
Lugerus

vastuseid: 229
vaadatud: 35177

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2011 13:27:19   pealkiri: Kommenteerimine: gunn271
Müüs vajaliku SO-DIMM SDRAM-i klotsi läpakale... igati positiivne tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Codeplaya
Lugerus

vastuseid: 20
vaadatud: 8114

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.08.2011 08:00:05   pealkiri: Kommenteerimine: Codeplaya
Müüs poole läpaka jagu juppe.

Kaup nii nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Ma®tin
Lugerus

vastuseid: 13
vaadatud: 5853

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.08.2011 21:28:27   pealkiri: Kommenteerimine: Ma®tin
Müüs läpakale laadija ja muud vidinaid... kaup nii nagu lubatud.

Soovitan
  teema: Kommenteerimine: funky_monk
Lugerus

vastuseid: 359
vaadatud: 108071

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2011 18:20:23   pealkiri: Kommenteerimine: funky_monk
Müüs 2,5'' IDE ketta -> kaup nii nagu lubatud
  teema: Kommenteerimine: kosses
Lugerus

vastuseid: 178
vaadatud: 39949

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2011 12:17:48   pealkiri: Kommenteerimine: kosses
müüs 2,5'' 60GB läpaka IDE ketta... kaup korralik, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: emty
Lugerus

vastuseid: 458
vaadatud: 85527

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.07.2011 08:25:58   pealkiri: Kommenteerimine: emty
Müüs läpakale IDE ketta... tehing/suhtlus sujus meeldivalt.
  teema: Kommenteerimine: virks
Lugerus

vastuseid: 525
vaadatud: 100873

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2011 19:36:41   pealkiri: Kommenteerimine: virks
Sai läpakale ekraan ostetud.
Väga positiivne... ise orgunnis kauba Rakverest Tartusse ka. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kingshark
Lugerus

vastuseid: 79
vaadatud: 20525

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2010 10:17:22   pealkiri: Kommenteerimine: Kingshark
Läpakas posti, raha jõudis kenasti arvele, äriga igati rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
Lugerus

vastuseid: 1841
vaadatud: 264972

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2009 11:59:51   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Ostsin emaplaadi, prose ja mälud...
andis kaubelda...
tehing sujus -> kõik OK icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Ra*
Lugerus

vastuseid: 134
vaadatud: 58798

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2009 18:54:45   pealkiri: Ostsin emaplaadi
emaplaat töötab -> seega kaup korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: bob
Lugerus

vastuseid: 46
vaadatud: 15618

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.05.2009 20:23:10   pealkiri: Vahendas emaplaadi ja prose ostu
Tehing sujus kenasti ja mis põhiline... kiirelt thumbs_up.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.