Avaleht
otsing leidis 209 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kas Kubuntu 15.10 jaoks on ID kaadi soft depos olemas?
Loom

vastuseid: 14
vaadatud: 9474

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 13.11.2015 11:54:57   pealkiri: Kas Kubuntu 15.10 jaoks on ID kaadi soft depos olemas?
Wily all saab ID-kaardi tööle kui lisada Vivid'i ID-kaardi repo, installeerida käsitsi http://packages.ubuntu.com/vivid/amd64/libxml-security-c17/download pakk ja seejärel juba repost estonianidca ...
  teema: Centrino protsessori kiirus???
Loom

vastuseid: 26
vaadatud: 8826

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.11.2004 16:32:59   pealkiri: Centrino protsessori kiirus???
Minge lehele:
http://www.diefer.de/speedswitchxp/

Ja tirige antud programm.

Sellega annab teha erinevad profiilid prose kiirusele töötamisel akult ja seinast.
Valikutena prose kiiruse kohta ...
  teema: Centrino protsessori kiirus???
Loom

vastuseid: 26
vaadatud: 8826

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.11.2004 10:41:49   pealkiri: Centrino protsessori kiirus???
windowsi control paneli alt saab näppida seda, et kuikiire ta on eraldi mõudides jne.
kui tahad windowsis oma suva järgi muuta, siis peaks see aitama - http://www.cpuheat.wz.cz/BetaVersions/CPUMSR ...
  teema: Centrino protsessori kiirus???
Loom

vastuseid: 26
vaadatud: 8826

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.11.2004 00:22:05   pealkiri: Centrino protsessori kiirus???
Selge pilt, täitsa huvitav tehnoloogia siis. Ainult see küss veel, et kui Sandraga testi tegin, olid tulemused ka üsna lahjad, kas ta testi ajaks ei kruvi seda kiirust kõrgemale? Kui kiiresti üld ...
  teema: Centrino protsessori kiirus???
Loom

vastuseid: 26
vaadatud: 8826

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.11.2004 23:34:17   pealkiri: Centrino protsessori kiirus???
Siuke imelik küsimus. Läpakal on sees Intel Pentium M 715 1,5GHz/2MB protsessor. System info (ka Sisoft Sandras) all näitab "Processor 1.5Ghz, speed 599Mhz". Ehk siis misasi on see 599, kas kuskilt ...
  teema: mp3 to wmv
Loom

vastuseid: 21
vaadatud: 4663

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 15.08.2004 19:35:39   pealkiri: mp3 to wmv
Microsoftil endal on ka vastav julla olemas. Panin kunagi Plus!'i endale peale, seal oli igatahes olemas. Ehk jagatakse niisama ka. Ja wma'l pole tegelt häda midagi.
  teema: "Me lähme riiki häkkima, kes tahab kampa lüüa..."
Loom

vastuseid: 26
vaadatud: 13228

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 20.01.2004 21:49:05   pealkiri: "Me lähme riiki häkkima, kes tahab kampa lüüa..."
Ma olen ammu mõelnud, et miks peavad inimesed valimise jaoks ennast kuhugi linnavalitsusse lohistama. Igasugu tuludeklaratsioonid ja pangaülekanded jne. saab netis tehtud, aga sellist asja ei saa. L ...
  teema: Kasti & toiteka foorum???
Loom

vastuseid: 13
vaadatud: 4250

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 03.01.2004 14:57:27   pealkiri: Kasti & toiteka foorum???
Korpuste ja toite foorum? Sõna korpus on muidugi parajalt nilbik, meenutab laipa või midagi taolist. Kastide ja toite foorum?
Sõnad kast ja toide on minu meelest liiga kõnekeelsed ja ei sobi siia ...
  teema: Kasti & toiteka foorum???
Loom

vastuseid: 13
vaadatud: 4250

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 03.01.2004 14:55:48   pealkiri: Kasti & toiteka foorum???
paluks konstruktiivsemaid ettepanekuid:
milline oleks korrektne nimetus?
Arvutikorpused ja toiteplokid?
  teema: Kasti & toiteka foorum???
Loom

vastuseid: 13
vaadatud: 4250

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 03.01.2004 14:52:51   pealkiri: Kasti & toiteka foorum???
Kelle mõttevälgatus see siis jälle on. Teiste alajaotuste pealkirjad on ikka keeleliselt korrektsed ja ametlikud, see on aga nagu ma ei tea mis asi. Mis asjad on arvuti kastid? Vanasti olid ikka ko ...
  teema: Probleem LiteON LDW-401S'ga
Loom

vastuseid: 5
vaadatud: 2823

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 24.12.2003 00:37:55   pealkiri: Probleem LiteON LDW-401S'ga
Lasin uue firmware'i peale, eProformance toorik töötab ilusti, Platinumi omal näitab ainult faile, ühtegi lahti võtta ei saa. Võibolla lihtsalt teatud plaadid ei meeldi.
  teema: Probleem LiteON LDW-401S'ga
Loom

vastuseid: 5
vaadatud: 2823

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 23.12.2003 19:32:34   pealkiri: Probleem LiteON LDW-401S'ga
Räägitakse et ei kehti enam, kuid otseselt pole kuskilt garantiitingimustest selle kohta midagi näinud. Samas saab vana tagasi panna, kui uuest abi pole. Downgrade võib olla keerukam upgrade-st. V ...
  teema: Probleem LiteON LDW-401S'ga
Loom

vastuseid: 5
vaadatud: 2823

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 23.12.2003 18:50:31   pealkiri: Probleem LiteON LDW-401S'ga
Pole proovinud, kas garantii kehtib veel, kui ma seda ise uuendan?
  teema: Probleem LiteON LDW-401S'ga
Loom

vastuseid: 5
vaadatud: 2823

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 22.12.2003 23:51:21   pealkiri: Probleem LiteON LDW-401S'ga
Nimelt kahtlustan, et asi ei kirjuta DVD plaate normaalselt. Hetkel on mul 2 DVD+RW toorikut (eri firmad), olen proovinud mõlema peale kirjutada, plaadi teeb ilusti ära, lahti võtab ka, aga kui hak ...
  teema: mp3 to mid
Loom

vastuseid: 19
vaadatud: 6068

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 18.12.2003 08:23:15   pealkiri: mp3 to mid
ma saan sellest aru, aga kui ma näit MP3-est teen MIDi siis suuremat asja ei saa sellest!
see on küll loll küsimus, aga kas ei saaks kudiasgi teha nipetega lihtsalt, et laiendi oleks midi?
Tee en ...
  teema: Muuda nupp kadunud
Loom

vastuseid: 43
vaadatud: 16781

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 17.12.2003 22:36:59   pealkiri: Muuda nupp kadunud
teen ettepaneku siduda ostu-müügi foorumis postituste muutmise õigus sellega, kui palju on ostjal/müüjal positiivse ostu-müügi tehingu kommentaare.
väga lihtne ju - ma ei usu, et ükski kasut ...
  teema: NFS: Underground
Loom

vastuseid: 1726
vaadatud: 249982

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2003 13:56:45   pealkiri: NFS: Underground
Selle patchiga on paras jura jah. Töötab vist ainult IEga, lähed sinna lehele ja siis natuke ootad enne vajutamist, kuni tuleb kast, kus küsib, kas usaldad seda softi. Paned yes ja siis vajutad nu ...
  teema: eMule
Loom

vastuseid: 733
vaadatud: 168177

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 06.12.2003 10:39:10   pealkiri: eMule
Port peab lahti olema, siis tuleb ka High ID.
  teema: NFS: Underground
Loom

vastuseid: 1726
vaadatud: 249982

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.12.2003 00:58:29   pealkiri: NFS: Underground
Mis te selle rahaga teete, ma küll eriti asja mõtet ei näe. Ise sõitsin enamus sõite Hardiga, mõned mis väga närvi ajasid, tegin lihtsama tasemega.
  teema: NFS: Underground
Loom

vastuseid: 1726
vaadatud: 249982

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2003 19:32:53   pealkiri: NFS: Underground
Kas autodel mingit erilist vahet ka on? Ise sõidan algusest peale oma Mazdaga ja pole teisi nagu proovinud. Vahetamisel näitab autode erinevust, seal nagu mingit vahet ei paista.

on ikka vahet au ...
  teema: NFS: Underground
Loom

vastuseid: 1726
vaadatud: 249982

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2003 19:15:12   pealkiri: NFS: Underground
Kas autodel mingit erilist vahet ka on? Ise sõidan algusest peale oma Mazdaga ja pole teisi nagu proovinud. Vahetamisel näitab autode erinevust, seal nagu mingit vahet ei paista.
  teema: Võitlustanneri teemad
Loom

vastuseid: 37
vaadatud: 5651

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 03.12.2003 18:22:14   pealkiri: Võitlustanneri teemad
Võiks teema pealkirja ka ära parandada, ja mõttetu on 2 t'ga.
  teema: vajaks nõu
Loom

vastuseid: 22
vaadatud: 4106

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.11.2003 23:20:57   pealkiri: vajaks nõu
Asu siis asja kallale, nõu on antud.
  teema: vajaks nõu
Loom

vastuseid: 22
vaadatud: 4106

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.11.2003 23:01:20   pealkiri: vajaks nõu
Jaga ketas kaheks partitsiooniks ja tõsta vajalik kraam teisele osale ning esimesele tee format.
  teema: eMule
Loom

vastuseid: 733
vaadatud: 168177

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 26.11.2003 20:05:58   pealkiri: eMule
mul on küll see päris pask. rohkem uploadin kui downloadin. hetkel 20gb uploadi ja 10gb downloadi thumbs_up.gif
Normaalne ju.
  teema: Kasutajate hindamine
Loom

vastuseid: 14
vaadatud: 2056

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 24.11.2003 18:36:11   pealkiri: Kasutajate hindamine
Seda ma kartsin, et mingi selline pull on. Vabandan siis segamise pärast, sain ise targemaks.
  teema: Kasutajate hindamine
Loom

vastuseid: 14
vaadatud: 2056

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 24.11.2003 18:29:16   pealkiri: Kasutajate hindamine
Loodan, et sellest juba räägitud pole. Nimelt ei tööta see süsteem päris hästi. Võtame näiteks sellise kasutaja:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=7146
looda ...
  teema: Ogg
Loom

vastuseid: 18
vaadatud: 3645

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 23.11.2003 21:22:03   pealkiri: Re: Ogg

Nii või teisiti on enne audioplaadi kirjutama hakkamist soovitav mistahes formaadis lood eelnevalt WAV formaati konvertida.

MILLEKS? Mõttetu.
Sobiv plugin ja läheb otse.
See on jah samas st ...
  teema: viirus `?
Loom

vastuseid: 12
vaadatud: 3105

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 18.11.2003 14:12:36   pealkiri: viirus `?
Mis te siin laterdate, inimesel vast ammu juba prolbeem lahendatud aga igaüks peab ikka oma vastuse ka panema. Ei ole ju mõtet enne, kui ta ise vahepeal ütleb, et ei saanud siiski probleemist jagu ...
  teema: Uus alajaotus
Loom

vastuseid: 52
vaadatud: 7291

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 18.11.2003 13:56:15   pealkiri: Uus alajaotus
... vaadake zone.ee foorumi Varia alajaotust (Südamelt ära, Läbu) ja küsige endilt, kas see on tõesti see, mida HV foorumisse tahate ? Kui vastus on jah, siis ma ei saa aru neist virisejaist, kes ...
  teema: Uus alajaotus
Loom

vastuseid: 52
vaadatud: 7291

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 17.11.2003 22:58:18   pealkiri: Uus alajaotus
Mis kradi läbu, ütlesin ju, et ei pea olema läbu. Lihtsalt koht, kus võib rääkida ka muudel teemadel peale arvuti.
  teema: Uus alajaotus
Loom

vastuseid: 52
vaadatud: 7291

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 17.11.2003 22:19:21   pealkiri: Uus alajaotus
Mingi põhimõttevennad jälle. Ma ei saa aru, keda see segaks. Ega see ei pea ju olema mingi porno- ja läbufoorum, lihtsalt koht, kus saaks rääkida ka teemadel, mis ei ole tingimata arvutitega seo ...
  teema: Uus alajaotus
Loom

vastuseid: 52
vaadatud: 7291

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 17.11.2003 22:13:59   pealkiri: Uus alajaotus
No mina olen kah poolt icon_smile.gif väga hea näide see jahipüss icon_biggrin.gif. Modereeritud kindlasti, et mingit sõimu vms ei tekiks icon_smile.gif. a sellised vabamad teemad võiksid jah kuskil pesitseda thumbs_up.gif muidu tehakse need li ...
  teema: Uus alajaotus
Loom

vastuseid: 52
vaadatud: 7291

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 17.11.2003 21:43:21   pealkiri: Uus alajaotus
Miks siis nii, teistes suuremates foorumites on selline asi olemas ja midagi hullu pole juhtunud.
  teema: Uus alajaotus
Loom

vastuseid: 52
vaadatud: 7291

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 17.11.2003 21:37:30   pealkiri: Uus alajaotus
Ilmselt pole ma ainuke, kel tekkis selline mõte, et võiks teha ühe teema veel juurde, kus võiks niisama elust ja ilmast rääkida. Igal pool mujal on selline asi olemas, miks mitte siis ka siin. V ...
  teema: Worms 3D
Loom

vastuseid: 106
vaadatud: 23027

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2003 18:10:53   pealkiri: Worms 3D
On keegi juba täisversiooni proovind ka? Endal loobib veatedaet:
http://torva.edu.ee/~stena/worms.JPG

Mul lõi sama teksti ette , kuid demos! Kuidas sa sellest probleemist lahti said ?
Asendad s ...
  teema: AVI fail DVDks + subtiitrid
Loom

vastuseid: 6
vaadatud: 1975

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.11.2003 21:20:49   pealkiri: AVI fail DVDks + subtiitrid
Oleks vaja teha selline protsess:
üks avi fail teha DVDks ja juurde lisada ka subtiitrid. Ei taha, et subtiitrid oleks avi faili sees vaid saaks valida eraldi keeli nagu päris DVDl.
  teema: Mis mälu?
Loom

vastuseid: 4
vaadatud: 1109

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.11.2003 08:17:10   pealkiri: Mis mälu?
SiSoft Sandra 2003 on vähemalt see Mainboard Information'i all...
Seal on selline rida, nagu näiteks mul:

Memory Module(s)
Memory Module 1 : Apacer Technology 128MB 8x(16Mx8) DDR-SDRAM PC2100U-233- ...
  teema: Worms 3D
Loom

vastuseid: 106
vaadatud: 23027

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.11.2003 09:27:09   pealkiri: Worms 3D

Minu proble oli selles, et arvuti ei suutnud mängida faili sega.avi ja seetõttu jooksis mäng kinni

Viska see sega.avi ära ,siis peaks saama icon_smile.gif
Sa nagu ei saand aru, et mul probleem lahendatu ...
  teema: Probleem Lite-on iga
Loom

vastuseid: 18
vaadatud: 3566

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.11.2003 23:02:36   pealkiri: Probleem Lite-on iga
  teema: Probleem Lite-on iga
Loom

vastuseid: 18
vaadatud: 3566

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.11.2003 20:22:16   pealkiri: Probleem Lite-on iga
Plaat lendas lõhki, muud midagi. Lükka kirjaklamber sinna väiksesse auku esipaneelil, siis tuleb sahtel lukust lahti ja saad käega lahti tõmmata.
  teema: Worms 3D
Loom

vastuseid: 106
vaadatud: 23027

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.11.2003 19:32:41   pealkiri: Worms 3D
Minu proble oli selles, et arvuti ei suutnud mängida faili sega.avi ja seetõttu jooksis mäng kinni.
  teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
Loom

vastuseid: 634
vaadatud: 293763

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2003 11:21:33   pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
Ostetud mälu töötab küll. thumbs_up.gif
  teema: ABI vaja:jama SCSI kettage, ehk teab mõni?
Loom

vastuseid: 8
vaadatud: 1982

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.11.2003 11:17:17   pealkiri: ABI vaja:jama SCSI kettage, ehk teab mõni?
ei saa, eks peab proovima linuxi all ( kunagi)
Linuxi plaadilt saad selle käima, ei pea pea peale installima.
  teema: Hdd garantii vahetus, abi vaja.
Loom

vastuseid: 13
vaadatud: 3003

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.11.2003 10:54:33   pealkiri: Hdd garantii vahetus, abi vaja.
Kas Western Digitalil ei saand mitte läbi veebi seda garantiid ajada olenemata t?eki olemasolust?
  teema: kas tohib..?
Loom

vastuseid: 20
vaadatud: 4427

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.11.2003 10:52:14   pealkiri: kas tohib..?
Võtsin ka kunagi töötaval masinal ketta tagant ära. Puht hajameelsusest, shutdowni tegin ära aga hakkasin juttu ajama ja unustasin nupust välja lülitada. IDE kabla tuli välja vahetada, muu tö ...
  teema: Used 61Mb, kui ketas on alles formatitud?
Loom

vastuseid: 8
vaadatud: 2903

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 05.11.2003 18:26:19   pealkiri: Used 61Mb, kui ketas on alles formatitud?
Ei ole viirus, NTFS ketta süsteemi "eripära" tekitada igast indekseid, mis nii suured kokku(oleneb muidugi ketta/partitsiooni suurusest). Üks suur asi vist kui ma nüüd rängalt ei eksi oli MTF, m ...
  teema: Worms 3D
Loom

vastuseid: 106
vaadatud: 23027

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.10.2003 17:32:44   pealkiri: Worms 3D
On keegi juba täisversiooni proovind ka? Endal loobib veatedaet:
http://torva.edu.ee/~stena/worms.JPG
  teema: eMule
Loom

vastuseid: 733
vaadatud: 168177

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 19.10.2003 21:43:33   pealkiri: eMule
Tegelt kasutab emule krediidisüsteemi, ehk siis kes rohkem uploadib, see pääseb ka enne tõmbama ja saavutab seega paremaid allalaadimiskiirusi. Aga sellised vennad, kes uploadi kinni keeravad, et ...
  teema: Jama prose kiirusega...
Loom

vastuseid: 7
vaadatud: 1861

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 17.10.2003 18:59:18   pealkiri: Jama prose kiirusega...
Mul niipalju sama probleem, et siini kiirust ei lase jumperiga 166-e peale panna, siis xp käima ei lähe. Äkki siis räägite mulle ka ära mis värk on. Siis kaks kärbest ühe hoobiga.
Sinul on v ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.