Avaleht
otsing leidis 159 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Jaanus
Loki

vastuseid: 716
vaadatud: 147300

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.06.2026 21:05:43   pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus
Müüs macbook pro - kõik super (hästi hoitud, hea ja kiire suhtlus) thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Loki

vastuseid: 1903
vaadatud: 322899

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2023 22:32:49   pealkiri: Ostsin GPU
Ostsin 3080 RTX - kõik töötab nii nagu peab, tempid normis jne
  teema: Kommenteerimine: Voyage
Loki

vastuseid: 825
vaadatud: 117414

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2022 16:46:47   pealkiri: Kommenteerimine: Voyage
Ostsin kiire ketta endale. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: dreamsyrup
Loki

vastuseid: 0
vaadatud: 263

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2022 22:42:02   pealkiri: Kommenteerimine: dreamsyrup
Ostsin Mac'i klaviatuuri, kõik timm. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: omang
Loki

vastuseid: 22
vaadatud: 9808

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2021 23:54:17   pealkiri: Kommenteerimine: omang
Ostsin kohvimasina thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Loki

vastuseid: 1903
vaadatud: 322899

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2017 11:48:19   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Ostsin kõvaketta, järgmisel päeval sain kätte ja kõik tipp-topp thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: :[Noodle]:
Loki

vastuseid: 80
vaadatud: 31243

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2016 12:25:51   pealkiri: Kommenteerimine: :[Noodle]:
Ostsin kohvimasina. Kõik tipp-topp täpselt nagu kirjeldatud, kui masinale järgi läksin, siis sain head infot veel kauba peale ka. Igati meeldiv kogemus, soovitan kindlasti
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Loki

vastuseid: 2588
vaadatud: 684354

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.10.2013 22:36:05   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Cloud serverid maas hetkel?
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Loki

vastuseid: 2588
vaadatud: 684354

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.10.2013 16:22:31   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Hetkel küll selline mulje jäänud Online'st, et kui sa kuskil crews ei ole siis ei ole lootustki teiste inimestega mängida
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Loki

vastuseid: 2588
vaadatud: 684354

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.10.2013 11:44:25   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
, Joini meiega, meil siin paar eestlast koos, teeme missioneja muud.
Kuidas ma joinin teiega?
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Loki

vastuseid: 2588
vaadatud: 684354

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.10.2013 11:30:34   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Kellelgi "Auto-invite and play" töötab? 10 minutit tiksunud ja see pole ühtegi teist mängijat leidnud.

edit: Üldsegi ma pole kellegi teise mängu saanud joinida, alati paneb automaatselt HOST- ...
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Loki

vastuseid: 2588
vaadatud: 684354

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.10.2013 00:15:01   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Solo variant töötab täiesti laitmatult, kõik muu jookseb errorisse. Vähemalt nüüd salvestab characteri ära.

edit: enam ei tööta see ka icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Artyr615
Loki

vastuseid: 29
vaadatud: 11478

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2012 16:27:44   pealkiri: ostsin ps3
Ostsin ps3. Kõik väga kiire ja korralik, 5+ thumbs_up.gif
  teema: Windows Phone üldteema
Loki

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034937

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.08.2012 14:25:36   pealkiri: Windows Phone üldteema
, installi Counters - http://betalabs.nokia.com/InstallCounters

Paraku käima pannes ütleb Counters, et mu telefonil ei ole peal kõige uuem tarkvara ning ma peaks seda uuendama. Ei telefon ega Zu ...
  teema: Windows Phone üldteema
Loki

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034937

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.08.2012 21:42:30   pealkiri: Windows Phone üldteema
Kas Nokia Lumia 800-l on kuskilt võimalik ka näha palju 3G mahtu on kasutatud?
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.04.2009 14:23:24   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Tervist jälle.
Ikka see internetimure.
Ei 3g, ei 3,5, ei wifi .. ükski neist ei tööta. Alati saan errori Veeb: lüüs ei vasta ( Web: No gateway reply Ing. k ).
PSP ühendab wifisse, PS3 ühend ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.04.2009 20:06:13   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Nii... jälle mingi minor problem.
Eile siis kadus korraks DigiTV ära ja nagu tavaliselt, tegin ruuterile restardi. Sain DigiTV tagasi, Nett töötab jne.
PSPga saan wifisse, PS3mega saan wifisse, ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.04.2009 12:23:42   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Nii... jälle mingi minor problem.
Eile siis kadus korraks DigiTV ära ja nagu tavaliselt, tegin ruuterile restardi. Sain DigiTV tagasi, Nett töötab jne.
PSPga saan wifisse, PS3mega saan wifisse, ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.03.2009 17:58:09   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
vaata mälukaart(või telefoni mälu) ja edasi helifailid, digitaalhelid.
seal peaks olema heliklipp01, heliklipp02 jne.

Kui lähen Menüü - galerii - heliklipid, siis ainus asi mis mul on seal o ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.03.2009 16:04:41   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Teil Diktofon ( salvesti ) töötab ? Sessuhtes, et kas see salvestab faile ? Mul lindistab, playback toimib, aga see ei salvesta mittte kuskile seda.
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.03.2009 21:46:19   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Kust seda A-GPSi On/Off panna saab ?
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.03.2009 20:14:04   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Kas mu "Free Navigation for 3 months" algab sellest hetkest kui käivitan Nokia Mapsi ?
Olen seda käivitanud, kuid ühendust ei ole loonud .. kas praegu aeg tiksub ?
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.03.2009 20:50:22   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Kas kellelgi on veel siuke probleem et Nokia Music ei tunne telefoni ära ning tänu sellele ei saa ma muusikat sinna peale panna. Eile connectis ära, täna mitte .. mida teha ?
Kui panna massmälu ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.03.2009 00:05:30   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Tartus GMP keskuse Elionis nägin reedel vitriinis punast 5800't.
Endal Elisas broneeritud, lubati kolmapäevaks või reedeks.

Enam neid seal ei ole. Ise soetasin selle Fortuuna tänava esindusest ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.03.2009 20:31:08   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Sain täna ka selle telefoni omanikuks. Õnneks oli Elioni esinduses veel Eesti Laul 2009 pakendid, nii et sain 1GBse kaardi ka kaasa icon_smile.gif. Aga .. esimene asi midagi üldse märkasin .. helikvaliteet. S ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.03.2009 22:54:42   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Sain kah täna Mustika tele2'st telefoni kätte, esmamuljed on väga head.

Krt. lasen ka igal võimalusel nagu jahikoer mööda tele2 esindusi, aga ikka sama jutt et praegu ei ole ja ei tea millal ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.03.2009 14:13:14   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Täitsa huvitav... elionis vedeleb neid kogu aeg ja tele2-st jätkuvalt otsas. 1,5 kilo hinnavahet ka.

Elion on alati püüdnud "kvaliteetsem kaup, suurem hind" stiilis läbi ajada, hoolimata selle ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.02.2009 23:35:49   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
http://www.youtube.com/watch?v=LTIifMVO27A&feature=rec-HM-fresh+div

Kes invisible shieldi ostma hakkasid icon_biggrin.gif
Invisible shield on piisav kate proximity sensorile, et proximity sensor arvab, et m ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.02.2009 21:59:22   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Siin lubati teha A4 paberist, mis on teksti täis, pilt teha. Keegi pidi tegema, aga ma ei leinud mingit pilti.
Kas keegi saaks siis teha ?
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.02.2009 19:42:53   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Mõtlesin, et prooviks järgi kuidas filme telefonist vaadata ka on. Leidsin netist sellise asja nagu Internet Tablet video converter, sellega sai siis film kenasti ära koverditud ja telefoni tõstet ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.02.2009 16:57:08   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
, mis esinduses sa käisid ?
Elisa ütles mulle nii et kuna neil on kaubapäev ja EILE oli riigipüha siis neile kaupa ei tulnud . wtf icon_biggrin.gif
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.02.2009 13:07:51   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
On kellelgi võimalust olnud ka IPHONE 3G kasutada.
Kuidas on nende kahe (nokia 5800 vs. iphone 3g) võrdlus hinna, kvaliteedi ja mugavuse vahel.

Tuleb ka varsti uus osta aga ei tea kumba valida. ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.02.2009 12:53:33   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Mul oli täpselt sama lugu icon_biggrin.gif. Aga mitte Tele2ga vaid hoopis Elisaga. Helistasin reedel, öeldi, et teisipäeval tuleb uus kaup, helistage siis ja saate ära broneerida. Sama öeldi ka elisa esinduses ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.02.2009 20:28:10   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Siiamaani ( nagu lugesin ) on ainukesed probleemid tekkinud costum themede peale panekuga ?
Või on mõnede programmidega ka vastuolus see telefon ?
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.02.2009 00:57:47   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
http://dailymobile.se/forum/index.php?board=52.0

Siit saab freeware programme ( enamus on beta versioonid aga töötavad suurepäraselt ).
Seal näiteks mobile paint, msn, app lockerid jne.
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.02.2009 15:00:57   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Tartus osteti Elisa esindustest 2h KÕIK 5800d ära.
Järgmine kaup tuleb kolmapäeval. Soovitati teisipäeval/kolmapäeval helistada ja ära broneerida.
Deem see kool no icon_biggrin.gif. Poleks kooli olnud olek ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.02.2009 22:50:51   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
kuidas fotoka kvaliteet on ja kuidas füüsiline pool telefonil vastu peab?

Võrreldes iPhoneiga, on sellel peal plastmassist kate ( peaks olema ju.. võin ka eksida ), iPhonel klaasist ning selle ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.02.2009 19:34:17   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Tartus elisas käisin eile ja neil seal paar tükki olemas. Lasin ühele kleepsu peale panna, et bronnitud mulle. Homsest saavad nad alles müüa seda.

Kas nad hakkavad homme müüma broneeritud te ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.02.2009 17:46:05   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
, Tele 2 oli klientile 4500.- Aga müüki tuleb alles 20.02...
Aga on sul inffi, et mis on mittekliendi hind ? Ma ise olen Elisa klient icon_sad.gif.
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.02.2009 17:02:03   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Minge jah Elisasse. Helistasin neile just ja sain infi et enne 26dat ei tule neile mitte midagi.
ÜLISUPER. Helistasin EMTsse .. küsisin, et mis on mittekliendi hind. Vastuseks sain 6490 icon_smile.gif
Ja tele ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.02.2009 23:37:36   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Kuidas sellel pillil on numbri"klahvide" kättesaadavusega kõne ajal (noh, et "eestikeelseks teeninduseks valige 1" jne)?

Sooviks ise ka teada icon_smile.gif.
Anywayz, kes homme siis "shoppama" lähevad ? icon_biggrin.gif
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.02.2009 22:47:24   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
http://www.youtube.com/watch?v=vL7OP_v9aEg

Leidsin youtubest video.
Tõesti, imekerge. Ei mingit erilist pusimist ja kerimist. Saab lihtsamini icon_smile.gif
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.02.2009 16:52:09   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Minule küll vastupidi. htc diamondiga sai esimese päeva lõpuks juba selgeks, et mulle see ei sobi.
plastikulist tunnet oska komenteerida, mida see üldse tähendab eusa_think.gif aga kasutus mugavusele ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.02.2009 16:47:28   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Selge, ainult hääljuhtimine on trial siis. Aga kas see GPS funktsioon, et näitab reaalselt su "auto" ehk telefoni asukohta toimib ?
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.02.2009 21:56:40   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
igaksjuhuks ütlen, et kui keegi veel ostab, siis võib proovida nii, et enne kui nokia mapsi tööle paned, pane kuupäev umbes aasta edasi näiteks ja mine siis sisse. saad oma tasuta 3 kuud ja igak ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.02.2009 17:07:02   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
, No kui NOKIA nii teg isiis Operaatoritel polemingit vahet.
Ma arvan küll,ega ainult Elisas topimu Nokia 5800XM esmaesitlus.

Uue Nokia 5800 XM ametlik lanseerimine toimub Eestis 19.02 !

Okei, ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.02.2009 16:54:43   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Selline lisainfo siis tuli asjakohta,nädalake kannatust tuleb teil veel varuda icon_razz.gif


Uue Nokia 5800 XM ametlik lanseerimine toimub Eestis 19.02 !
Nokia tuleb turule sõnumiga.
Koostöös Nokia ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.02.2009 22:34:08   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Elisasse 4990 kliendihinnaks ei pidanud tulema ? ja 5990 mittekliendi oma.

kliendihind jah 4950, aga mitte kliendile oli vist 5490

Jep sul on õigus. Praegu seisuga siis Elisas kõige odavama. T ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.02.2009 23:42:28   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Elisasse 4990 kliendihinnaks ei pidanud tulema ? ja 5990 mittekliendi oma.
  teema: Nokia 5800 "tube"
Loki

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.02.2009 23:54:23   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Ootan kuni Elisasse tuleb, siis ostan sealt. Olen oodanud juba .. mingi 3 kuud, et see eestisse jõuaks.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.