|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Jaanus |
Loki
vastuseid: 716
vaadatud: 147300
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2026 21:05:43 pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus |
Müüs macbook pro - kõik super (hästi hoitud, hea ja kiire suhtlus)  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Loki
vastuseid: 1903
vaadatud: 322899
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2023 22:32:49 pealkiri: Ostsin GPU |
| Ostsin 3080 RTX - kõik töötab nii nagu peab, tempid normis jne |
teema: Kommenteerimine: Voyage |
Loki
vastuseid: 825
vaadatud: 117414
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.06.2022 16:46:47 pealkiri: Kommenteerimine: Voyage |
| Ostsin kiire ketta endale. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: dreamsyrup |
Loki
vastuseid: 0
vaadatud: 263
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.04.2022 22:42:02 pealkiri: Kommenteerimine: dreamsyrup |
| Ostsin Mac'i klaviatuuri, kõik timm. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: omang |
Loki
vastuseid: 22
vaadatud: 9808
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.02.2021 23:54:17 pealkiri: Kommenteerimine: omang |
Ostsin kohvimasina  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Loki
vastuseid: 1903
vaadatud: 322899
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2017 11:48:19 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Ostsin kõvaketta, järgmisel päeval sain kätte ja kõik tipp-topp  |
teema: Kommenteerimine: :[Noodle]: |
Loki
vastuseid: 80
vaadatud: 31243
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2016 12:25:51 pealkiri: Kommenteerimine: :[Noodle]: |
| Ostsin kohvimasina. Kõik tipp-topp täpselt nagu kirjeldatud, kui masinale järgi läksin, siis sain head infot veel kauba peale ka. Igati meeldiv kogemus, soovitan kindlasti |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Loki
vastuseid: 2588
vaadatud: 684354
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.10.2013 22:36:05 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
| Cloud serverid maas hetkel? |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Loki
vastuseid: 2588
vaadatud: 684354
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.10.2013 16:22:31 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
| Hetkel küll selline mulje jäänud Online'st, et kui sa kuskil crews ei ole siis ei ole lootustki teiste inimestega mängida |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Loki
vastuseid: 2588
vaadatud: 684354
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.10.2013 11:44:25 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
, Joini meiega, meil siin paar eestlast koos, teeme missioneja muud.
Kuidas ma joinin teiega? |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Loki
vastuseid: 2588
vaadatud: 684354
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.10.2013 11:30:34 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Kellelgi "Auto-invite and play" töötab? 10 minutit tiksunud ja see pole ühtegi teist mängijat leidnud.
edit: Üldsegi ma pole kellegi teise mängu saanud joinida, alati paneb automaatselt HOST- ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Loki
vastuseid: 2588
vaadatud: 684354
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.10.2013 00:15:01 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Solo variant töötab täiesti laitmatult, kõik muu jookseb errorisse. Vähemalt nüüd salvestab characteri ära.
edit: enam ei tööta see ka  |
teema: Kommenteerimine: Artyr615 |
Loki
vastuseid: 29
vaadatud: 11478
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2012 16:27:44 pealkiri: ostsin ps3 |
Ostsin ps3. Kõik väga kiire ja korralik, 5+  |
teema: Windows Phone üldteema |
Loki
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034937
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.08.2012 14:25:36 pealkiri: Windows Phone üldteema |
, installi Counters - http://betalabs.nokia.com/InstallCounters
Paraku käima pannes ütleb Counters, et mu telefonil ei ole peal kõige uuem tarkvara ning ma peaks seda uuendama. Ei telefon ega Zu ... |
teema: Windows Phone üldteema |
Loki
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034937
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.08.2012 21:42:30 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| Kas Nokia Lumia 800-l on kuskilt võimalik ka näha palju 3G mahtu on kasutatud? |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.04.2009 14:23:24 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Tervist jälle.
Ikka see internetimure.
Ei 3g, ei 3,5, ei wifi .. ükski neist ei tööta. Alati saan errori Veeb: lüüs ei vasta ( Web: No gateway reply Ing. k ).
PSP ühendab wifisse, PS3 ühend ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.04.2009 20:06:13 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Nii... jälle mingi minor problem.
Eile siis kadus korraks DigiTV ära ja nagu tavaliselt, tegin ruuterile restardi. Sain DigiTV tagasi, Nett töötab jne.
PSPga saan wifisse, PS3mega saan wifisse, ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.04.2009 12:23:42 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Nii... jälle mingi minor problem.
Eile siis kadus korraks DigiTV ära ja nagu tavaliselt, tegin ruuterile restardi. Sain DigiTV tagasi, Nett töötab jne.
PSPga saan wifisse, PS3mega saan wifisse, ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.03.2009 17:58:09 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
vaata mälukaart(või telefoni mälu) ja edasi helifailid, digitaalhelid.
seal peaks olema heliklipp01, heliklipp02 jne.
Kui lähen Menüü - galerii - heliklipid, siis ainus asi mis mul on seal o ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.03.2009 16:04:41 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| Teil Diktofon ( salvesti ) töötab ? Sessuhtes, et kas see salvestab faile ? Mul lindistab, playback toimib, aga see ei salvesta mittte kuskile seda. |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.03.2009 21:46:19 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| Kust seda A-GPSi On/Off panna saab ? |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.03.2009 20:14:04 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Kas mu "Free Navigation for 3 months" algab sellest hetkest kui käivitan Nokia Mapsi ?
Olen seda käivitanud, kuid ühendust ei ole loonud .. kas praegu aeg tiksub ? |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.03.2009 20:50:22 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Kas kellelgi on veel siuke probleem et Nokia Music ei tunne telefoni ära ning tänu sellele ei saa ma muusikat sinna peale panna. Eile connectis ära, täna mitte .. mida teha ?
Kui panna massmälu ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.03.2009 00:05:30 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Tartus GMP keskuse Elionis nägin reedel vitriinis punast 5800't.
Endal Elisas broneeritud, lubati kolmapäevaks või reedeks.
Enam neid seal ei ole. Ise soetasin selle Fortuuna tänava esindusest ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.03.2009 20:31:08 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Sain täna ka selle telefoni omanikuks. Õnneks oli Elioni esinduses veel Eesti Laul 2009 pakendid, nii et sain 1GBse kaardi ka kaasa . Aga .. esimene asi midagi üldse märkasin .. helikvaliteet. S ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.03.2009 22:54:42 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Sain kah täna Mustika tele2'st telefoni kätte, esmamuljed on väga head.
Krt. lasen ka igal võimalusel nagu jahikoer mööda tele2 esindusi, aga ikka sama jutt et praegu ei ole ja ei tea millal ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.03.2009 14:13:14 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Täitsa huvitav... elionis vedeleb neid kogu aeg ja tele2-st jätkuvalt otsas. 1,5 kilo hinnavahet ka.
Elion on alati püüdnud "kvaliteetsem kaup, suurem hind" stiilis läbi ajada, hoolimata selle ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.02.2009 23:35:49 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
http://www.youtube.com/watch?v=LTIifMVO27A&feature=rec-HM-fresh+div
Kes invisible shieldi ostma hakkasid
Invisible shield on piisav kate proximity sensorile, et proximity sensor arvab, et m ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.02.2009 21:59:22 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Siin lubati teha A4 paberist, mis on teksti täis, pilt teha. Keegi pidi tegema, aga ma ei leinud mingit pilti.
Kas keegi saaks siis teha ? |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.02.2009 19:42:53 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| Mõtlesin, et prooviks järgi kuidas filme telefonist vaadata ka on. Leidsin netist sellise asja nagu Internet Tablet video converter, sellega sai siis film kenasti ära koverditud ja telefoni tõstet ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.02.2009 16:57:08 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
, mis esinduses sa käisid ?
Elisa ütles mulle nii et kuna neil on kaubapäev ja EILE oli riigipüha siis neile kaupa ei tulnud . wtf  |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.02.2009 13:07:51 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
On kellelgi võimalust olnud ka IPHONE 3G kasutada.
Kuidas on nende kahe (nokia 5800 vs. iphone 3g) võrdlus hinna, kvaliteedi ja mugavuse vahel.
Tuleb ka varsti uus osta aga ei tea kumba valida.
... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.02.2009 12:53:33 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Mul oli täpselt sama lugu . Aga mitte Tele2ga vaid hoopis Elisaga. Helistasin reedel, öeldi, et teisipäeval tuleb uus kaup, helistage siis ja saate ära broneerida. Sama öeldi ka elisa esinduses ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.02.2009 20:28:10 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Siiamaani ( nagu lugesin ) on ainukesed probleemid tekkinud costum themede peale panekuga ?
Või on mõnede programmidega ka vastuolus see telefon ? |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.02.2009 00:57:47 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
http://dailymobile.se/forum/index.php?board=52.0
Siit saab freeware programme ( enamus on beta versioonid aga töötavad suurepäraselt ).
Seal näiteks mobile paint, msn, app lockerid jne. |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.02.2009 15:00:57 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Tartus osteti Elisa esindustest 2h KÕIK 5800d ära.
Järgmine kaup tuleb kolmapäeval. Soovitati teisipäeval/kolmapäeval helistada ja ära broneerida.
Deem see kool no . Poleks kooli olnud olek ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.02.2009 22:50:51 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
kuidas fotoka kvaliteet on ja kuidas füüsiline pool telefonil vastu peab?
Võrreldes iPhoneiga, on sellel peal plastmassist kate ( peaks olema ju.. võin ka eksida ), iPhonel klaasist ning selle ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.02.2009 19:34:17 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Tartus elisas käisin eile ja neil seal paar tükki olemas. Lasin ühele kleepsu peale panna, et bronnitud mulle. Homsest saavad nad alles müüa seda.
Kas nad hakkavad homme müüma broneeritud te ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.02.2009 17:46:05 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
, Tele 2 oli klientile 4500.- Aga müüki tuleb alles 20.02...
Aga on sul inffi, et mis on mittekliendi hind ? Ma ise olen Elisa klient . |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.02.2009 17:02:03 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Minge jah Elisasse. Helistasin neile just ja sain infi et enne 26dat ei tule neile mitte midagi.
ÜLISUPER. Helistasin EMTsse .. küsisin, et mis on mittekliendi hind. Vastuseks sain 6490
Ja tele ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.02.2009 23:37:36 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Kuidas sellel pillil on numbri"klahvide" kättesaadavusega kõne ajal (noh, et "eestikeelseks teeninduseks valige 1" jne)?
Sooviks ise ka teada .
Anywayz, kes homme siis "shoppama" lähevad ?  |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.02.2009 22:47:24 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
http://www.youtube.com/watch?v=vL7OP_v9aEg
Leidsin youtubest video.
Tõesti, imekerge. Ei mingit erilist pusimist ja kerimist. Saab lihtsamini  |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.02.2009 16:52:09 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Minule küll vastupidi. htc diamondiga sai esimese päeva lõpuks juba selgeks, et mulle see ei sobi.
plastikulist tunnet oska komenteerida, mida see üldse tähendab aga kasutus mugavusele ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.02.2009 16:47:28 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| Selge, ainult hääljuhtimine on trial siis. Aga kas see GPS funktsioon, et näitab reaalselt su "auto" ehk telefoni asukohta toimib ? |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.02.2009 21:56:40 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| igaksjuhuks ütlen, et kui keegi veel ostab, siis võib proovida nii, et enne kui nokia mapsi tööle paned, pane kuupäev umbes aasta edasi näiteks ja mine siis sisse. saad oma tasuta 3 kuud ja igak ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.02.2009 17:07:02 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
, No kui NOKIA nii teg isiis Operaatoritel polemingit vahet.
Ma arvan küll,ega ainult Elisas topimu Nokia 5800XM esmaesitlus.
Uue Nokia 5800 XM ametlik lanseerimine toimub Eestis 19.02 !
Okei, ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.02.2009 16:54:43 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Selline lisainfo siis tuli asjakohta,nädalake kannatust tuleb teil veel varuda
Uue Nokia 5800 XM ametlik lanseerimine toimub Eestis 19.02 !
Nokia tuleb turule sõnumiga.
Koostöös Nokia ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.02.2009 22:34:08 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Elisasse 4990 kliendihinnaks ei pidanud tulema ? ja 5990 mittekliendi oma.
kliendihind jah 4950, aga mitte kliendile oli vist 5490
Jep sul on õigus. Praegu seisuga siis Elisas kõige odavama. T ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.02.2009 23:42:28 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| Elisasse 4990 kliendihinnaks ei pidanud tulema ? ja 5990 mittekliendi oma. |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Loki
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172122
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.02.2009 23:54:23 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| Ootan kuni Elisasse tuleb, siis ostan sealt. Olen oodanud juba .. mingi 3 kuud, et see eestisse jõuaks. |
| |