|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Kohtunik. |
Kribu
vastuseid: 3
vaadatud: 261
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2026 20:10:29 pealkiri: Kommenteerimine: Kohtunik. |
Ostsin graafikakaardi  |
teema: Kommenteerimine: Midigi |
Kribu
vastuseid: 35
vaadatud: 12592
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2019 00:29:11 pealkiri: Kommenteerimine: Midigi |
Ostsin PSU. Kõik töötab OK.  |
teema: Natural Selection 2 |
Kribu
vastuseid: 8
vaadatud: 3478
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2012 21:46:27 pealkiri: Natural Selection 2 |
| Mäng siis tõesti lõpuks väljas. Kellel huvi koos mängida, siis lisage Steamis: juunior. |
teema: World of Warcraft |
Kribu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.01.2011 14:48:10 pealkiri: World of Warcraft |
| PvP poolt on valusaks löögiks SPdele ka bloodlusti kadumine kuna põhiliselt oli SP koos teiste casteritega ning muidugi pärast seda patchi on võimalik silence'st välja trinketida. Samal ajal saa ... |
teema: World of Warcraft |
Kribu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.01.2011 02:15:05 pealkiri: World of Warcraft |
| ning näiteks mina sain kohe esimesel korral petta. v0v |
teema: World of Warcraft |
Kribu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.12.2010 00:35:07 pealkiri: World of Warcraft |
Võib-olla siin osavamad mehed oskavad natuke aidata. Nimelt mu värske main char Shadowpriest läheneb väga kiiresti 85le ja seetõttu tekkis paar küsimust.
1) Milline oleks optimaalne rotation tr ... |
teema: World of Warcraft |
Kribu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.12.2010 22:34:57 pealkiri: World of Warcraft |
| Niih, natuke alla 40 tunni magamata ehk sai siis natuke WoWi mängitud. Kuna alustasin hiljuti just uuest serverist, siis cata launchi ajal oli char 78, pidi enne natuke Northerendi möllama, kuid ole ... |
teema: World of Warcraft |
Kribu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.11.2010 23:27:01 pealkiri: World of Warcraft |
| Pärast paari kuulist pausi hakkasin nädal tagasi mängima ja 4.0.3a patch on ikka üle prahi. Väga meeldib see uus maailm, avastamisruumi on küllaga ning vahva on näha vanu NPCsi uusi queste andm ... |
teema: Starcraft 2 |
Kribu
vastuseid: 2895
vaadatud: 585933
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.10.2010 21:31:48 pealkiri: Starcraft 2 |
Sellega vist natuke hiljaks jäänud, aga praegu kannab ESL üle American Grand Finalsi mänge: http://tv.esl.eu/de/. Umbes pooled tänased mängud on juba läbi. Day9 kommenteerib  |
teema: World of Warcraft |
Kribu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.10.2010 14:03:04 pealkiri: World of Warcraft |
, g2play'l pole viga mitte midagi. Ja kuna plaatidest on suht savi, siis ma ei näe küll põhjust, miks peaks kell 12 kuhugi euronicsisse seda ostma minema.
g2play igastahes andis mulle juba kasutu ... |
teema: Heroes of Newerth |
Kribu
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.10.2010 20:41:26 pealkiri: Heroes of Newerth |
Ise mänginud mõlemaid, jäin LOLi juurde, sest kogukond tundub viisakam ja mäng tasuta.
Mäng on tasuta sellega kaasneb väga suures koguses donke noobe + neid kes lihtsalt egoquiti panevad mängu ... |
teema: World of Tanks |
Kribu
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664113
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.09.2010 20:16:19 pealkiri: World of Tanks |
| Mis moodi ma saan garanteerida, et üldse kellelegi pihta saan? Sõidan ringi hetkel Fuchsiga vms ta nüüd oligi, sellel on defaultis peal tavaline flak. Vastane seisab minust 100 meetri kaugusel sea ... |
teema: World of Tanks |
Kribu
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664113
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.09.2010 20:18:08 pealkiri: World of Tanks |
| Niih, uus patch peal ja mõni lahing tehtud. Tänu sellele wipele on kõigil sellised tankid käes, et paha hakkab. Ma enda VK3001 olen pidevalt järjekorras viimaste seas. Ei oskagi kohe öelda, kas ... |
teema: World of Tanks |
Kribu
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664113
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.08.2010 00:13:54 pealkiri: World of Tanks |
kaua teil umbes läks kuni teid betasse acceptiti? siis teab kaua ootama peab
Vaata esimesel leheküljel minu postitust, Shattered Crystalist saab praegu kohe beta key kätte, seal vaja ainult and ... |
teema: Heroes of Newerth |
Kribu
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.08.2010 23:25:21 pealkiri: Heroes of Newerth |
Nii et LOLis see fakt, et ükski alguse kangelane pole "hea"?
defineeri "hea". Hea võib-olla teiste tasuta herode vastu, aga kui sulle tuleb vastu miki, kes on farminud 12/7, siis kahtlen. See kõik ... |
teema: Heroes of Newerth |
Kribu
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.08.2010 16:01:42 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Keda vähegi huvitab natuke tõsisem ja suurema nö learning curve'ga mäng, siis HoN/dota on ainuke tee selles žanris. Minu jaoks on LoL liiga lihtne, võidab see, kes rohkem lihtsalt mängib/farmib ... |
teema: Heroes of Newerth |
Kribu
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.08.2010 19:49:58 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Keda vähegi huvitab natuke tõsisem ja suurema nö learning curve'ga mäng, siis HoN/dota on ainuke tee selles žanris. Minu jaoks on LoL liiga lihtne, võidab see, kes rohkem lihtsalt mängib/farmib ... |
teema: World of Tanks |
Kribu
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664113
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.08.2010 15:50:37 pealkiri: World of Tanks |
| Ise juba peaaegu 2 nädalat mänginud WoT'd. Igati asjalik, kuigi on suhteliselt palju nö grindi, et saada parem varustus/tank. Minu tagumiku all on praegu natside sõjamasin Pf III, kuigi varsti lä ... |
teema: Starcraft 2 |
Kribu
vastuseid: 2895
vaadatud: 585933
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.08.2010 23:39:09 pealkiri: Starcraft 2 |
Mida kõike Sc2 mootor ei võimalda :O
http://gamingbolt.com/starcraft-2-as-a-third-person-zombie-shooter-video
väga hull, ei jõua oodata kuni keegi midagi Natural Selectioni taolist teeb.
Natu ... |
teema: Natural Selection 2 |
Kribu
vastuseid: 8
vaadatud: 3478
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.07.2010 15:47:49 pealkiri: Natural Selection 2 |
http://www.stfuplease.com/wp-content/uploads/2009/07/NS2_Logo_Medium.jpg
Kuna kusagil ei näinud sellekohast teemat, siis üritan ise midagi kokku panna.
Tegemist on siis Unknown Worlds Entertai ... |
teema: Heroes of Newerth |
Kribu
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.06.2010 12:40:57 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Oleks kah huvitatud paarist mängust hilisõhtuti õlle kõrvale. IGN Khandi. |
teema: Heroes of Newerth |
Kribu
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.06.2010 11:24:09 pealkiri: Heroes of Newerth |
| Lõpuks sai endalegi retail muretsetud ning peaks ütlema, et see Matchmaking on suhteliselt mugav, ei pea lillegi liigutama, kuigi sinna ikka taunosi satub päris tihti. Aga järsku keegi oskab soovi ... |
teema: World of Warcraft |
Kribu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.02.2010 18:52:48 pealkiri: World of Warcraft |
siis võiks gild blizzi kohtusse anda vigase mängu pärast...
Ma ei ole just väga kursis wowi-maailmaga, kuid kas mitte EULA ei anna õigused Blizzardile kõike teha? Mina arvan, et paras neile nin ... |
teema: World of Warcraft |
Kribu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.01.2010 19:47:24 pealkiri: World of Warcraft |
| Paksu talve tulekuga otsutsasin korra uuesti siis wowi proovida ning peaks ütlema, et võrreldes esimese korraga(nii aasta, poolteist tagasi) on mäng paremaks muutunud, vähemalt minu arust. Tasapis ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Kribu
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552615
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.11.2009 21:08:04 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Mad TV?
Justament. |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Kribu
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552615
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.11.2009 18:28:26 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Kuna keegi pole uut pilti üle päeva pannud, siis teen seda ise.
http://img18.imageshack.us/img18/2462/simstm.jpg
EDIT:
Vihje: 1991. aasta mäng, mängus on 3 tegelast, kellega saab mängida. ... |
teema: SIGN computers |
Kribu
vastuseid: 150
vaadatud: 52597
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.08.2009 16:03:32 pealkiri: SIGN computers |
Saatsin neile e-maili ühe toote kohta täna, sain koheselt mingisuguselt POSTMASTERilt erroriga e-maili vastu. Ei tea, kas neil seal midagi katki või mis . Eks näeb kaua neil vastamisega ae ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Kribu
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552615
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.07.2009 18:31:42 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Just. |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Kribu
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552615
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.07.2009 18:19:26 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
http://www.upload.ee/image/145075/game.jpg
Mäng on veel välja tulemata ning on järg samanimelisele esimesele osale, mis on omakorda mod Half-Life 1'le. |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Kribu
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552615
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.07.2009 18:06:37 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Battlefield Heroes? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Kribu
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552615
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.06.2009 20:54:10 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Nelson Piquet's Grand Prix Evolution? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Kribu
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552615
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.06.2009 11:23:58 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Meenutab väga HL1 mootorit. Järsku Counter-Strike? |
teema: Star Wars: The Old Republic |
Kribu
vastuseid: 1192
vaadatud: 231301
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.06.2009 19:03:38 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
Ootan seda mängu suure huviga. Treiler oli üle prahi ja loodetavasti mäng tuleb samasugune.  |
teema: Team Fortress 2 |
Kribu
vastuseid: 1749
vaadatud: 295193
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.05.2009 23:42:52 pealkiri: Team Fortress 2 |
Kui keegi veel pakub, siis ei ütleks ära ühest guest passist. Vaataks, kas kala on ka roogitav.  |
teema: 2009. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!) |
Kribu
vastuseid: 245
vaadatud: 83800
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.12.2008 18:20:47 pealkiri: 2009. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!) |
Minu järgmise aasta wish-list on:
Mirror's Edge
Hitman 5
Deus Ex 3
H.A.W.X.
 |
teema: Warhammer Online |
Kribu
vastuseid: 2467
vaadatud: 446827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.09.2008 19:58:06 pealkiri: Warhammer Online |
Nii, mul account käes, kõik korras aga installi pole kahjuks. Eks ma proovi siis kiiresti tõmmata.  |
teema: Warhammer Online |
Kribu
vastuseid: 2467
vaadatud: 446827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.08.2008 14:08:29 pealkiri: Warhammer Online |
Mina pooldan kah Core Destructioni poolt.. Arvatavasti tuleb siis Shaman või Zealot tegemisele.  |
teema: Mängud mille võiks uuesti teha |
Kribu
vastuseid: 400
vaadatud: 84706
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.08.2008 20:59:25 pealkiri: Mängud mille võiks uuesti teha |
Mina tahaks näha MadTV'd uues kuues.  |
teema: Warhammer Online |
Kribu
vastuseid: 2467
vaadatud: 446827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.08.2008 19:02:19 pealkiri: Warhammer Online |
| Minu arust üks parimaid plusse selle mängu juures on see, et saab ka PvPs ennast üles leveldada.. igati teretulnud nähtus. Gildisüsteem on ka huvitav.. erinevad levelid ja võimalused.. eks näeb ... |
teema: Far Cry 2 |
Kribu
vastuseid: 2375
vaadatud: 381273
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.08.2008 16:56:04 pealkiri: Far Cry 2 |
Sattusin juhuslikult peale (uuele?) FC2 videole, kus on natuke lahti seletatud seda Far Cry 2 trailerit.
[url=http://www.shacknews.com/onearticle.x/54245]Klikk |
teema: Diablo 2 [Resurrected] |
Kribu
vastuseid: 1496
vaadatud: 330123
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.07.2008 17:43:44 pealkiri: Diablo 2 [Resurrected] |
-Blizzard store kaudu saab oma originaal cd-key'd kasutades alla laadida mängust elektroonilise versiooni (näiteks kui plaat endal väga kulunud). Ise pole veel proovinud aga pidi toimima.
Blizza ... |
teema: EVE online |
Kribu
vastuseid: 1857
vaadatud: 427772
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.06.2008 23:31:02 pealkiri: EVE online |
Kõik nüüd vutt-vutt serverisse... TQ on avatud. Ei läinudki järgmise päeva hommikuni.  |
teema: Kommenteerimine: Scart |
Kribu
vastuseid: 118
vaadatud: 112867
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.06.2008 20:24:39 pealkiri: Kommenteerimine: Scart |
Väga viis. Sai läbi tema ostetud GTC. Ütleme nii, et paari tunniga oli asi valmis ja ei võtnud midagi vahelt. Kindlasti soovitan
~Kribu. |
teema: Battlefield 2 |
Kribu
vastuseid: 7849
vaadatud: 1223203
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.05.2008 19:55:08 pealkiri: Battlefield 2 |
| Sama siin, mängin peamiselt TV2 serverites. Palju rahvast ja hea ping. Peamiselt siis Wake 24/7 serveris, kuid vahel eksin ka mõnda teise. Mängus esinen Khandi nime all. |
teema: Ülevaade: Logitech G11 Gaming Keyboard :: Klaviatuurid |
Kribu
vastuseid: 145
vaadatud: 50885
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 14.05.2008 15:46:23 pealkiri: Ülevaade: Logitech G11 Gaming Keyboard |
Korralik ülevaade. Üks asi, mis võiks veel juures olla, oleks klaviatuuri mõõtmed kuna endalgi varsti klaviatuuri vahetus käsil ja huvitaks, kas see ka minu laua alla mahuks.
 |
teema: Kommenteerimine: peterson |
Kribu
vastuseid: 7
vaadatud: 4858
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2008 17:38:34 pealkiri: Kommenteerimine: peterson |
Sai väike äri tehtud. Kiire, hea ja mugav. Soovitan  |
teema: 2008. aasta PC mängud. (Ettevaatust, palju pilte!) |
Kribu
vastuseid: 248
vaadatud: 77811
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.01.2008 19:30:15 pealkiri: 2008. aasta PC mängud. (Ettevaatust, palju pilte!) |
| Aga Warhammer Online? Üks enim oodatud MMORPG sel aastal. |
teema: Mythos |
Kribu
vastuseid: 156
vaadatud: 31443
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.01.2008 17:40:37 pealkiri: Mythos |
| Kaks kutset üle. |
teema: Battlefield 3 |
Kribu
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481735
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.01.2008 22:31:41 pealkiri: Battlefield 3 |
| Jah, vabandust, arvasin, et Bad Company ja BF3 on üks ja sama. |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
Kribu
vastuseid: 5690
vaadatud: 926005
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.01.2008 21:34:28 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
kui aus olla siis pole viimased 2 kuud enam mänginudki
Kui sa natuke aus oleks siis sa ei ajaks sellist iba. COD4 release date oli 5. nov 2007, mis tähendab see oli 2 kuud ja 2 päeva tagasi ni ... |
| |