Avaleht
otsing leidis 130 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Kohtunik.
Kribu

vastuseid: 3
vaadatud: 261

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2026 20:10:29   pealkiri: Kommenteerimine: Kohtunik.
Ostsin graafikakaardi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Midigi
Kribu

vastuseid: 35
vaadatud: 12592

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.01.2019 00:29:11   pealkiri: Kommenteerimine: Midigi
Ostsin PSU. Kõik töötab OK. thumbs_up.gif
  teema: Natural Selection 2
Kribu

vastuseid: 8
vaadatud: 3478

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2012 21:46:27   pealkiri: Natural Selection 2
Mäng siis tõesti lõpuks väljas. Kellel huvi koos mängida, siis lisage Steamis: juunior.
  teema: World of Warcraft
Kribu

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.01.2011 14:48:10   pealkiri: World of Warcraft
PvP poolt on valusaks löögiks SPdele ka bloodlusti kadumine kuna põhiliselt oli SP koos teiste casteritega ning muidugi pärast seda patchi on võimalik silence'st välja trinketida. Samal ajal saa ...
  teema: World of Warcraft
Kribu

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2011 02:15:05   pealkiri: World of Warcraft
ning näiteks mina sain kohe esimesel korral petta. v0v
  teema: World of Warcraft
Kribu

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.12.2010 00:35:07   pealkiri: World of Warcraft
Võib-olla siin osavamad mehed oskavad natuke aidata. Nimelt mu värske main char Shadowpriest läheneb väga kiiresti 85le ja seetõttu tekkis paar küsimust.
1) Milline oleks optimaalne rotation tr ...
  teema: World of Warcraft
Kribu

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.12.2010 22:34:57   pealkiri: World of Warcraft
Niih, natuke alla 40 tunni magamata ehk sai siis natuke WoWi mängitud. Kuna alustasin hiljuti just uuest serverist, siis cata launchi ajal oli char 78, pidi enne natuke Northerendi möllama, kuid ole ...
  teema: World of Warcraft
Kribu

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.11.2010 23:27:01   pealkiri: World of Warcraft
Pärast paari kuulist pausi hakkasin nädal tagasi mängima ja 4.0.3a patch on ikka üle prahi. Väga meeldib see uus maailm, avastamisruumi on küllaga ning vahva on näha vanu NPCsi uusi queste andm ...
  teema: Starcraft 2
Kribu

vastuseid: 2895
vaadatud: 585933

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.10.2010 21:31:48   pealkiri: Starcraft 2
Sellega vist natuke hiljaks jäänud, aga praegu kannab ESL üle American Grand Finalsi mänge: http://tv.esl.eu/de/. Umbes pooled tänased mängud on juba läbi. Day9 kommenteerib thumbs_up.gif
  teema: World of Warcraft
Kribu

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.10.2010 14:03:04   pealkiri: World of Warcraft
, g2play'l pole viga mitte midagi. Ja kuna plaatidest on suht savi, siis ma ei näe küll põhjust, miks peaks kell 12 kuhugi euronicsisse seda ostma minema.
g2play igastahes andis mulle juba kasutu ...
  teema: Heroes of Newerth
Kribu

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.10.2010 20:41:26   pealkiri: Heroes of Newerth
Ise mänginud mõlemaid, jäin LOLi juurde, sest kogukond tundub viisakam ja mäng tasuta.
Mäng on tasuta sellega kaasneb väga suures koguses donke noobe + neid kes lihtsalt egoquiti panevad mängu ...
  teema: World of Tanks
Kribu

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664113

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.09.2010 20:16:19   pealkiri: World of Tanks
Mis moodi ma saan garanteerida, et üldse kellelegi pihta saan? Sõidan ringi hetkel Fuchsiga vms ta nüüd oligi, sellel on defaultis peal tavaline flak. Vastane seisab minust 100 meetri kaugusel sea ...
  teema: World of Tanks
Kribu

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664113

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.09.2010 20:18:08   pealkiri: World of Tanks
Niih, uus patch peal ja mõni lahing tehtud. Tänu sellele wipele on kõigil sellised tankid käes, et paha hakkab. Ma enda VK3001 olen pidevalt järjekorras viimaste seas. Ei oskagi kohe öelda, kas ...
  teema: World of Tanks
Kribu

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664113

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.08.2010 00:13:54   pealkiri: World of Tanks
kaua teil umbes läks kuni teid betasse acceptiti? siis teab kaua ootama peab icon_razz.gif
Vaata esimesel leheküljel minu postitust, Shattered Crystalist saab praegu kohe beta key kätte, seal vaja ainult and ...
  teema: Heroes of Newerth
Kribu

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.08.2010 23:25:21   pealkiri: Heroes of Newerth
Nii et LOLis see fakt, et ükski alguse kangelane pole "hea"?
defineeri "hea". Hea võib-olla teiste tasuta herode vastu, aga kui sulle tuleb vastu miki, kes on farminud 12/7, siis kahtlen. See kõik ...
  teema: Heroes of Newerth
Kribu

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.08.2010 16:01:42   pealkiri: Heroes of Newerth
Keda vähegi huvitab natuke tõsisem ja suurema nö learning curve'ga mäng, siis HoN/dota on ainuke tee selles žanris. Minu jaoks on LoL liiga lihtne, võidab see, kes rohkem lihtsalt mängib/farmib ...
  teema: Heroes of Newerth
Kribu

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2010 19:49:58   pealkiri: Heroes of Newerth
Keda vähegi huvitab natuke tõsisem ja suurema nö learning curve'ga mäng, siis HoN/dota on ainuke tee selles žanris. Minu jaoks on LoL liiga lihtne, võidab see, kes rohkem lihtsalt mängib/farmib ...
  teema: World of Tanks
Kribu

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664113

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2010 15:50:37   pealkiri: World of Tanks
Ise juba peaaegu 2 nädalat mänginud WoT'd. Igati asjalik, kuigi on suhteliselt palju nö grindi, et saada parem varustus/tank. Minu tagumiku all on praegu natside sõjamasin Pf III, kuigi varsti lä ...
  teema: Starcraft 2
Kribu

vastuseid: 2895
vaadatud: 585933

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.08.2010 23:39:09   pealkiri: Starcraft 2
Mida kõike Sc2 mootor ei võimalda :O
http://gamingbolt.com/starcraft-2-as-a-third-person-zombie-shooter-video

väga hull, ei jõua oodata kuni keegi midagi Natural Selectioni taolist teeb.
Natu ...
  teema: Natural Selection 2
Kribu

vastuseid: 8
vaadatud: 3478

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.07.2010 15:47:49   pealkiri: Natural Selection 2
http://www.stfuplease.com/wp-content/uploads/2009/07/NS2_Logo_Medium.jpg

Kuna kusagil ei näinud sellekohast teemat, siis üritan ise midagi kokku panna.

Tegemist on siis Unknown Worlds Entertai ...
  teema: Heroes of Newerth
Kribu

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.06.2010 12:40:57   pealkiri: Heroes of Newerth
Oleks kah huvitatud paarist mängust hilisõhtuti õlle kõrvale. IGN Khandi.
  teema: Heroes of Newerth
Kribu

vastuseid: 1467
vaadatud: 269740

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.06.2010 11:24:09   pealkiri: Heroes of Newerth
Lõpuks sai endalegi retail muretsetud ning peaks ütlema, et see Matchmaking on suhteliselt mugav, ei pea lillegi liigutama, kuigi sinna ikka taunosi satub päris tihti. Aga järsku keegi oskab soovi ...
  teema: World of Warcraft
Kribu

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.02.2010 18:52:48   pealkiri: World of Warcraft
siis võiks gild blizzi kohtusse anda vigase mängu pärast...
Ma ei ole just väga kursis wowi-maailmaga, kuid kas mitte EULA ei anna õigused Blizzardile kõike teha? Mina arvan, et paras neile nin ...
  teema: World of Warcraft
Kribu

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.01.2010 19:47:24   pealkiri: World of Warcraft
Paksu talve tulekuga otsutsasin korra uuesti siis wowi proovida ning peaks ütlema, et võrreldes esimese korraga(nii aasta, poolteist tagasi) on mäng paremaks muutunud, vähemalt minu arust. Tasapis ...
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Kribu

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552615

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2009 21:08:04   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Mad TV? icon_biggrin.gif
Justament.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Kribu

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552615

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2009 18:28:26   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Kuna keegi pole uut pilti üle päeva pannud, siis teen seda ise.

http://img18.imageshack.us/img18/2462/simstm.jpg

EDIT:
Vihje: 1991. aasta mäng, mängus on 3 tegelast, kellega saab mängida. ...
  teema: SIGN computers
Kribu

vastuseid: 150
vaadatud: 52597

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.08.2009 16:03:32   pealkiri: SIGN computers
Saatsin neile e-maili ühe toote kohta täna, sain koheselt mingisuguselt POSTMASTERilt erroriga e-maili vastu. Ei tea, kas neil seal midagi katki või mis icon_rolleyes.gif . Eks näeb kaua neil vastamisega ae ...
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Kribu

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552615

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.07.2009 18:31:42   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Just.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Kribu

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552615

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.07.2009 18:19:26   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
http://www.upload.ee/image/145075/game.jpg

Mäng on veel välja tulemata ning on järg samanimelisele esimesele osale, mis on omakorda mod Half-Life 1'le.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Kribu

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552615

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.07.2009 18:06:37   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Battlefield Heroes?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Kribu

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552615

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.06.2009 20:54:10   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Nelson Piquet's Grand Prix Evolution?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Kribu

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552615

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.06.2009 11:23:58   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Meenutab väga HL1 mootorit. Järsku Counter-Strike?
  teema: Star Wars: The Old Republic
Kribu

vastuseid: 1192
vaadatud: 231301

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.06.2009 19:03:38   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
Ootan seda mängu suure huviga. Treiler oli üle prahi ja loodetavasti mäng tuleb samasugune. thumbs_up.gif
  teema: Team Fortress 2
Kribu

vastuseid: 1749
vaadatud: 295193

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.05.2009 23:42:52   pealkiri: Team Fortress 2
Kui keegi veel pakub, siis ei ütleks ära ühest guest passist. Vaataks, kas kala on ka roogitav. icon_wink.gif
  teema: 2009. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!)
Kribu

vastuseid: 245
vaadatud: 83800

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.12.2008 18:20:47   pealkiri: 2009. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!)
Minu järgmise aasta wish-list on:
Mirror's Edge
Hitman 5
Deus Ex 3
H.A.W.X.

beer_yum.gif
  teema: Warhammer Online
Kribu

vastuseid: 2467
vaadatud: 446827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.09.2008 19:58:06   pealkiri: Warhammer Online
Nii, mul account käes, kõik korras aga installi pole kahjuks. Eks ma proovi siis kiiresti tõmmata. icon_biggrin.gif
  teema: Warhammer Online
Kribu

vastuseid: 2467
vaadatud: 446827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.08.2008 14:08:29   pealkiri: Warhammer Online
Mina pooldan kah Core Destructioni poolt.. Arvatavasti tuleb siis Shaman või Zealot tegemisele. thumbs_up.gif
  teema: Mängud mille võiks uuesti teha
Kribu

vastuseid: 400
vaadatud: 84706

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.08.2008 20:59:25   pealkiri: Mängud mille võiks uuesti teha
Mina tahaks näha MadTV'd uues kuues. thumbs_up.gif
  teema: Warhammer Online
Kribu

vastuseid: 2467
vaadatud: 446827

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.08.2008 19:02:19   pealkiri: Warhammer Online
Minu arust üks parimaid plusse selle mängu juures on see, et saab ka PvPs ennast üles leveldada.. igati teretulnud nähtus. Gildisüsteem on ka huvitav.. erinevad levelid ja võimalused.. eks näeb ...
  teema: Far Cry 2
Kribu

vastuseid: 2375
vaadatud: 381273

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.08.2008 16:56:04   pealkiri: Far Cry 2
Sattusin juhuslikult peale (uuele?) FC2 videole, kus on natuke lahti seletatud seda Far Cry 2 trailerit.

[url=http://www.shacknews.com/onearticle.x/54245]Klikk
  teema: Diablo 2 [Resurrected]
Kribu

vastuseid: 1496
vaadatud: 330123

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.07.2008 17:43:44   pealkiri: Diablo 2 [Resurrected]

-Blizzard store kaudu saab oma originaal cd-key'd kasutades alla laadida mängust elektroonilise versiooni (näiteks kui plaat endal väga kulunud). Ise pole veel proovinud aga pidi toimima.
Blizza ...
  teema: EVE online
Kribu

vastuseid: 1857
vaadatud: 427772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.06.2008 23:31:02   pealkiri: EVE online
Kõik nüüd vutt-vutt serverisse... TQ on avatud. Ei läinudki järgmise päeva hommikuni. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Scart
Kribu

vastuseid: 118
vaadatud: 112867

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.06.2008 20:24:39   pealkiri: Kommenteerimine: Scart
Väga viis. Sai läbi tema ostetud GTC. Ütleme nii, et paari tunniga oli asi valmis ja ei võtnud midagi vahelt. Kindlasti soovitan thumbs_up.gif beer_yum.gif

~Kribu.
  teema: Battlefield 2
Kribu

vastuseid: 7849
vaadatud: 1223203

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.05.2008 19:55:08   pealkiri: Battlefield 2
Sama siin, mängin peamiselt TV2 serverites. Palju rahvast ja hea ping. Peamiselt siis Wake 24/7 serveris, kuid vahel eksin ka mõnda teise. Mängus esinen Khandi nime all.
  teema: Ülevaade: Logitech G11 Gaming Keyboard :: Klaviatuurid
Kribu

vastuseid: 145
vaadatud: 50885

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 14.05.2008 15:46:23   pealkiri: Ülevaade: Logitech G11 Gaming Keyboard
Korralik ülevaade. Üks asi, mis võiks veel juures olla, oleks klaviatuuri mõõtmed kuna endalgi varsti klaviatuuri vahetus käsil ja huvitaks, kas see ka minu laua alla mahuks.

thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: peterson
Kribu

vastuseid: 7
vaadatud: 4858

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2008 17:38:34   pealkiri: Kommenteerimine: peterson
Sai väike äri tehtud. Kiire, hea ja mugav. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: 2008. aasta PC mängud. (Ettevaatust, palju pilte!)
Kribu

vastuseid: 248
vaadatud: 77811

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.01.2008 19:30:15   pealkiri: 2008. aasta PC mängud. (Ettevaatust, palju pilte!)
Aga Warhammer Online? Üks enim oodatud MMORPG sel aastal.
  teema: Mythos
Kribu

vastuseid: 156
vaadatud: 31443

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.01.2008 17:40:37   pealkiri: Mythos
Kaks kutset üle.
  teema: Battlefield 3
Kribu

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481735

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.01.2008 22:31:41   pealkiri: Battlefield 3
Jah, vabandust, arvasin, et Bad Company ja BF3 on üks ja sama.
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
Kribu

vastuseid: 5690
vaadatud: 926005

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.01.2008 21:34:28   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare

kui aus olla siis pole viimased 2 kuud enam mänginudki
Kui sa natuke aus oleks siis sa ei ajaks sellist iba. COD4 release date oli 5. nov 2007, mis tähendab see oli 2 kuud ja 2 päeva tagasi ni ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.